یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۴:۴۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «دلار صادرات»

جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نگاهی به عملکرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال گذشته حاوی نکات جالبی است که توجه شما را بدان معطوف می کنیم. براساس صورت های مالی منتهی به پایان اسفند 98 فولاد مبارکه اصفهان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اعلام کرد: در 6 ماهه نخست امسال واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی این استان 100 میلیون دلار صادرات داشته اند که نسبت به سال گذشته 18 درصد افزایش داشته و نشان دهنده این است که باوجود تمام تحریم های سنگین، صادرات همچنان ادامه دارد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند: صادرات کالا از مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر به 600 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 155 درصد رشد نشان می دهد. ...
فرشید فرزانگان، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات می گوید دبی می توانست به هاب صادرات کالاهای ایرانی تبدیل شود، اما در حالی که بالاترین رقم صادرات ما به امارات از 6 ...
سیدرضی حاجی آقامیری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر ضرورت بهبود روابط بین المللی برای توسعه صادرات می گوید فرش دستباف ایرانی که در دهه 60 سالانه یک میلیارد و 700 میلیون دلار صادرات داشت اکنون به صادرات 60 میلیون دلاری نزول کرده است که در قیاس با گذشته تقریباً هیچ است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۷    
زادبوم، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار کرد: در سال 1398 حدود 41,3 میلیارد دلار صادرات داشتیم و امسال در شش ماهه اول حدودا 13.5 میلیارد دلار صادرات داریم که یک کاهش 34 درصدی را نشان می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مبین علی میر گفت: در 6 ماه امسال 575 میلیون دلار صادرات از بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 64 درصد رشد داشته است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علی مهدی پور در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه خوشه پوشاک این استان امسال به عنوان خوشه برتر کشوری معرفی شد افزود: حمایت هر چه بیشتر از تولیدات در استان با هدف اشتغال هر چه بیشتر و صادرات در دستور کار قرار گرفته است. ...
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت که در صنعت لوازم خانگی سالانه به طور متوسط 160تا 170میلیون دلار صادرات انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه بازار آفریقا ظرفیت خوبی برای صادرات تجهیزات و لوازم ساختمانی است، گفت: پارسال 620 میلیون دلار صادرات لوازم ساختمانی به آفریقا داشتیم.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزن همسایگان در سبد صادراتی ایران در نیمه اول 99 مشخص شد. براساس آمارهای اعلام شده از 5/ 13 میلیارد دلار صادرات کشور در 6 ماه اول امسال، سهم 15 کشور همسایه 70 درصد بوده است. این در حالی است در سال 98 سهم همسایگان از صادرات ایران 60 درصد بوده است ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت از وجود ظرفیت 125 میلیارد دلاری صادرات به 15 کشور همسایه خبر داد. *** صادرات به 15 کشور همسایه به گزارش خبرگزاری صنایع ، حمید زادبوم در رسانه ملی با بیان این مطلب، اظهار داشت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: سال گذشته 25 میلیارد دلار صادرات داشتیم که 100 میلیارد دلار هم ظرفیت خالی وجود دارد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۴:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره بر لزوم تلاش برای تقویت صادارت غیرنفتی گفت: پارسال در بخش صادرات غیرنفتی رتبه اول کشور شدیم که یک اتفاق خوشایند است. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۷    
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، بیان کرد: درتوسعه صادرات غیر نفتی به رغم این که در زمینه داخلی سازی و صرفه جویی ارزی اقدامات خوبی صورت گرفته، تلاش میکنیم در زمینه صادرات کالاهای غیر نفتی هم گام هایی برداریم ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شرکت ملی مس گفت: از ابتدای امسال تاکنون 430 میلیون دلار صادرات محصول از سوی شرکت انجام شد که در همسنجی با پارسال (رقم 350 میلیون دلار) رشد 22.8 درصدی نشان می دهد و جمع فروش 6 ماهه شرکت به 16200 میلیارد تومان و هفت ماهه به حدود 18600 میلیارد تومان رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان -ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایطی که ویروس کرونا میزان تجارت بین المللی را 14 درصد کاهش داد، میزان صادرات غیرنفتی کشور در 6 ماه ابتدای سال به 13.5 میلیارد دلار رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۸    
در نیمه اول امسال 13.5 میلیارد دلار صادرات انجام شده که این میزان کاهش 34 درصدی ارزش صادرات را در کشور نشان می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد: صندوق ضمانت صادرات ایران طی 2 سال پیاپی در بین کشورهای اسلامی و منطقه در پوشش خدمات حمایتی حوزه صادرات رتبه یک را کسب نمود .
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین می گوید اگر شرایط تغییر نکند با بحران ارزی گسترده روبه رو می شویم تهران- اقتصادبرتر- 14 مهر 99 به گزارش #اقتصادبرتر ، کاهش دسترسی کشور به منابع ارزی سبب شده است که قیمت دلار و یورو به نسبت فروردین 97، پنج برابر شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
جزئیات عملکرد تجارت خارجی کشورمان نشان می دهد در نیمه اول سال 13.5میلیارد دلار صادرات انجام شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سید مهدی حسینی یزدی، رئیس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران، گفت: 5 میلیارد دلار صادرات محصولات کشاورزی به خاطر واردات 400 میلیون دلاری سم و کود در معرض تهدید است. او در ادامه گفت: اتاق تهران و صادرکنندگان آمادگی دارند 30 درصد از ارزی را که وارد کردند در اختیار واردکنندگان سم و کود قرار دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک _ ایرنا _ استاندار مرکزی میزان صادرات کالاهای غیرنفتی استان در6 ماهه نحست امسال را 410 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: این استان در سال 97 و 98 رکورددار صادرات بوده و با وجود مشکلات اقتصادی در هر یک از این سال ها یک میلیارد دلار صادرات انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی 5 ماه نخست امسال بالغ بر 84 میلیون دلار صادرات از استان زنجان صورت گرفته است.
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
امین زاده، رئیس سازمان صمت استان گفت: میزان صادرات سالانه آذربایجان شرقی حدود 2 میلیارد دلار می باشد که به بیش از 98 کشور دنیا صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۵    
دژپسند وزیر اقتصاد گفت: اگر بخش خصوصی پا به میدان نمی گذاشت نمی توانستیم حدود 40 میلیارد دلار صادرات داشته باشیم.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه اگر بخش خصوصی پا به میدان نمی گذاشت نمی توانستیم در سال 98 حدود 40 میلیارد دلار صادرات داشته باشیم، تصریح کرد: دولت نمی تواند به تنهایی صادرات و تجارت را گسترش دهد، با کاهش نقش نفت اقتصاد متکی به بخش خصوصی خواهد شد که چرخه ارزی و ریالی کشور در حرکت باشد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آمار صادرات استان در 5 ماهه اول سال 99 به وزن پنج ونیم میلیون تن به ارزش 1/3 میلیارد دلار می باشد. به گزارش تابا : دکتر نظری رییس این سازمان در این خصوص عنوان کرد : آمار صادرات به عراق از نظر وزنی 1 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 2میلیارد دلار صادرات مرز دوغارون امسال ارزآوری داشته است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۱    
در شرایط فعلی باید زمینه فعالیت بخش خصوصی را فراهم کرد اما در کنار آن نیز باید از اقشار ضعیف جامعه حمایتی مستقیم شود. در 9 ماه ابتدایی سال 98 31.9 میلیارد دلار صادرات و 31.8 میلیارد دلار واردات داشتیم. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سید حمید حسینی، عضو هیئت رئیسه اتاق ایران و عراق در شانزدهمین نشست بازارنیوز پیرامون تاثیر کرونا و اتفاقات اخیر اقتصادی بر روابط تجاری ایران و عراق به بیان مطالبی پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۲    
زنجان- احمدی، مدیرکل گمرک زنجان با بیان اینکه 47 کشور مبدا صادراتی گمرک استان است،گفت: گمرک استان در سال گذشته 140 میلیون دلار صادرات به کشور ترکیه داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارسیستان و بلوچستان گفت: امسال تنها از مرز و پایانه مرزی ریمدان جنوب این استان افزون بر 623 هزار دلار صادرات انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و روسیه حجم مراودات تجاری دو کشور را 1.8 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: از این میزان حدود 500 تا 600 میلیون دلار صادرات و مابقی مربوط به واردات است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: در سال گذشته 22 میلیون تن از محصولات صنعت پتروشیمی به ارزش 10 میلیارد دلار صادر و حدود 8 میلیون تن به ارزش 5 میلیارد دلار نیز در داخل عرضه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به رقم 169 میلیارد دلار صادرات از این مناطق در هفت سال دولت تدبیر و امید گفت: بیش از 40 درصد صادرات کشور از این مناطق انجام می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صمت استان کرمانشاه از صادرات 1.1 میلیارد دلاری این استان در 6 ماهه اول امسال خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طلوعیان از کاهش میزان صادرات و واردات به استان گلستان خبر داد و گفت: از ابتدای سال 39 میلیون دلار صادرات و هشت میلیون و 268 هزار دلار واردات کالا به گلستان اتفاق افتاده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: استان کرمان هیچ وقت بیش از یک میلیون دلار صادرات به بنگلادش نداشته اما با توجه به پتانسیل هایی که وجود دارد می توان به رقم های خیلی بیش از این رسید و متقابلا واردات از این کشور داشته باشیم زیرا تجارت دو سویه است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲    
خلیل حیدری, مدیر کل گمرکات استان کرمانشاه گفت: سال گذشته 151 میلیون دلار صادرات داشتیم اما امسال به دلیل تعطیلی مرز خسروی در اثر شیوع بیماری کرونا کاهش 84 درصدی را در صادرات از این مرز داشتیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۲    
صنعت خودروسازی ترکیه در مدت 8 ماه سال جاری به 109 کشور به ویژه کشورهای اروپایی به ارزش 5 میلیارد و 509 میلیون و 677 هزار دلار صادرات خودروی سواری انجام داده است.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه در مجموع کل صادرات استان کرمان در سال جاری 305 میلیون و 477 هزار و 292 دلار بوده است، اعلام کرد: میزان صادرات مس سرچشمه و سایر واحدهای مسی استان در سه ماهه اول امسال از سایر گمرکات کشور حدود 194 میلیون و 982 هزار دلار بوده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان ناظر گمرکات گیلان گفت: در 6 ماه نخست امسال 446 میلیون و 224 هزار و 453 کیلوگرم به ارزش 263 میلیون و 454 هزار دلار صادرات در استان انجام شده که از لحاظ ارزش دلاری 45 درصد رشد داشتیم.
گمرک ایران در گزارشی به وضعیت صادرات و واردات از شهریور ماه 98تا مرداد ماه امسال پرداخت که نشان می دهد تجارت خارجی با کسری 5میلیارد دلاری روبرو است.
در حالی که ایران در سال 2018 دومین صادرکننده بزرگ فرش دستباف ایران بوده اما با کاهش حدود 200 میلیون دلاری صادرات این کالا در سال 2019 به رتبه سوم صادرات این کالا در جهان تنزل یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی گمرک ایران گفت: در 5 ماه اول سال جاری یک میلیون و 94 هزار و 539 تن انواع صیفی جات به ارزش 241 میلیون و 167 هزار و 512 دلار صادرات انجام شده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: حدود 2.5 میلیارد دلار کالای غیرنفتی از ایران به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و خاورمیانه طی پنج ماه نخست سال 1399 صادر شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
جدیدترین آمارهای منتشر شده از سوی اتاق بازرگانی تهران نشان می دهد که تحت تاثیر کرونا، تجارت خارجی ایران به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرتعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به اینکه سال گذشته سه هزار و 548 نفر عضو تعاونی ها شده اند گفت : بیش از 166 هزار دلار صادرات در بخش تعاون در استان داشتیم.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۳:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رییس جمهوری گفت: از سال 92 تا 98 – یعنی در طول 6 سال اخیر- 134 میلیارد دلار صادرات از مناطق آزاد انجام شده است که بخش اعظم این صادرات به خارج بوده است. ...