پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۲:۴۱Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلار صادرات»

بازار کار   ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان صمت هرمزگان گفت: برای امسال دو میلیارد و 364 میلیون دلار صادرات غیرنفتی برای استان هرمزگان هدفگذاری شده است.
رئیس سازمان صمت هرمزگان گفت: برای امسال دو میلیارد و 364 میلیون دلار صادرات غیرنفتی برای استان هرمزگان هدفگذاری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته تجهیزات پزشکی دانش بنیان معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، از افزایش 2 برابری شرکت های تولید تجهیزات پزشکی در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: براساس یک برنامه سه ساله پیش بینی شده صادرات این استان به کشور قطر از 90 میلیون دلار کنونی در سال به 200 میلیون دلار افزایش پیدا کند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۴۸    
استان فارس در سال گذشته بالای یک میلیارد دلار صادرات داشته است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت فارس از صادرات 470 میلیون دلاری از گمرکات فارس در سال گذشته خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۶۶ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت باتوجه به روند افزایشی چند برابری صادرات غیرنفتی کشور در یک سال گذشته، چگونگی رقم خوردن این مهم را تشریح کرد و از افزایش 55 درصدی صادرات کالاهای ایرانی به اتحادیه اروپا خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد 56 میلیون و 500 هزار دلار صادرات داشتیم و در سه ماهه اول سالجاری وزن کل کالاهای صادراتی گلستان 135 هزار تُن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۵    
رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان اضافه کرد: سال گذشته شرکت های دانش بنیان وابسته به پارک استان 55 میلیارد تومان درآمد و بیش از یک میلیون دلار صادرات خدمات فنی و مهندسی داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از صادرات 9.5 میلیارد دلاری به عراق در سال گذشته خبر داد که 1.5 میلیارد دلار بیش از سال 99 بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: 25 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی به کشورهای همسایه نشان از دیپلماسی فعال اقتصادی دولت سیزدهم است که نقش مهمی در بی اثر کردن تحریم ها دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در راستای تحقق هدف توسعه تجارت با همسایگان و رسیدن به عدد 9 میلیارد دلار صادرات در افق 1404، مرکز تجاری ایران در کابل با محوریت این استان تا اواخر تیرماه راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تجار و فعالان اقتصادی این استان به میزان 9 میلیارد دلار صادرات تا سال 1404 هدف گذاری کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک گفت: پارسال حدود 650 میلیون دلار صادرات در حوزه نساجی و پوشاک انجام شده که حدود 60 درصد مربوط به صادرات فرش ماشینی و بقیه مربوط به صادرات بخش پوشاک بوده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمد عبده زاده گفت: صادرات صنعت داروسازی در عمل به صفر رسیده است، به طوری که تولیدکنندگان یارانه نمی گیرند. قبل از تخصیص ارز بیش از 200 میلیون دلار صادرات دارو داشتیم که این عدد سال 1400 زیر 50 میلیون دلار بود، زیرا ارز ترجیحی برای مصرف کننده داخل است و مانع صادرات می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته قاسم ژومارت توکایف، رئیس جمهوری قزاقستان به دعوت رسمی سیدابراهیم رئیسی وارد تهران شد. قبل از این سفر، قطار توسعه همکاری های دو کشور عصر روز شنبه وارد ایستگاه راه آهن تهران شد تا همزمان شدن این دو رویداد، نمادی از افق روشن مناسبات تهران-نورسلطان باشد که در حال پیمایش مسیر ریلی قزاقستان ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۵    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: با تعاملی که با صنعتگران و گمرک وجود داشت سال گذشته یک میلیون و 578 هزار دلار صادرات صنایع دستی از استان انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سالانه 7.5 میلیون تن محصول کشاورزی به ارزش 50 هزار میلیارد تومان در کشور تولید می شود، 200 میلیون دلار صادرات در حوزه کشاورزی داریم و 11 درصد مردم یعنی یک خانواده یک میلیون نفری به امر کشاورزی اشتغال دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس آمارهای موجود نزدیک 400 تا 500 میلیون دلار صادرات واقعی فرش ایران است اما آنچه که ثبت می شود کمتر از 200 میلیون دلار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۱:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل صمت گیلان با اشاره به افزایش دو ماهه صادرات این استان گفت: طبق گزارش گمرکات گیلان در دو ماهه نخست سال جاری بیش از 118 میلیون دلار صادرات صورت گرفته که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 22 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۲    
ایسنا/سمنان مدیر پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از جهش در صادرات محصولات کشاورزان این استان در چند سال اخیر خبر داد و گفت: بهره برداران استان سالانه 35 میلیون دلار صادرات دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- الیاسی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از صادرات چهار میلیون و 700 هزار دلاری شرکت های تعاونی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 44 هزار و 600 دلار صادرات فرش دستبافت امسال از این استان به نقاط مختلف جهان محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از قطعی شدن تصمیم در خصوص زمان سفر وزیر خارجه این کشور به ایران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۰    
مشاور مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در سال گذشته حدود 800 میلیون دلار صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان را در حدود 70 کشور خارجی داشتیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس موسسه تحقیقات علوم باغبانی کشور با اشاره به اینکه سالانه بیش از 6 میلیارد دلار صادرات کشاورزی در کشور صورت می گیرد، گفت: افزون بر 3.2 میلیارد دلار از این میزان سهم محصولات باغی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵    
با برپایی بازارچه های صنایع دستی، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی و گسترش دادن صادرات چمدانی می توان به 60 میلیون دلار صادرات در سال رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه در سال 98 با بهره گیری از تلاش هنرمندان 40 میلیون دلار صادرات غیرنفتی را رقم زده، گفت:امسال تلاش می کنیم این رقم را به 60 میلیون دلار برسانیم و صنایع دستی را به عنوان ابزار قابل استفاده وارد منازل کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - زمینه سازی برای احیا 64 واحد صنعتی ، افزایش فوق العاده صادرات قم در اردیبهشت ماه ،گسترش صنعت در قم با ایجاد واحدهای پاک، افزایش 30 درصد جوجه ریزی مرغ تخم گذار و برگزاری 100مورد برنامه روز مزرعه از اخبار هفته گذشته قم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس کل گمرک ایران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت میلیارد و 515 میلیون دلار صادرات غیرنفتی انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: صنایع تبدیلی و غذایی این استان سال گذشته بیش از 46 میلیون و 461 هزار دلار صادرات را ثبت کردند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در دو ماهه نخست امسال، بیش از 8.5 میلیارد دلار صادرات در گمرک ثبت شده که این میزان نسبت به سال گذشته افزایش بالغ بر 37 درصدی را نشان می دهد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن سرامیک ایران گفت: تولیدات ما در حوزه شیشه و سرامیک به سطح قابل قبولی رسیده، به طوری که علاوه بر تامین نیاز داخل در سال، بیش از یک میلیارد و 600 هزار دلار صادرات داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: فروردین ماه امسال 15 هزار و 300 تن کالا به ارزش 10 میلیون و 300 هزار دلار ازاستان صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در سال گذشته بیش از 15 میلیارد دلار صادرات داشتیم که 12.5 میلیارد دلار آن در سامانه نیما عرضه شده و سایر آن هم در این صنعت و سایر صنایع مصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه صنعت پتروشیمی در سال گذشته 15 میلیارد دلار صادرات داشته است، گفت: از این میزان 12.5 میلیارد دلار به سامانه نیما تزریق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر بلاروس گفت، تحریم های وضع شده علیه این کشور 16 تا 18 میلیارد دلار از صادرات سالانه اش به غرب را مسدود کرده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
صادرات ایران با اوکراین کاهشی بوده است؛ به طوری که در این دوره 5.3 هزار تن به ارزش 2.9 میلیون دلار صادرات انجام شده که 63 درصد در وزن و 76 درصد ارزش کاهش دارد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، رییس پیشین بانک مرکزی در توییتی نوشت: ماه گذشته عراق11میلیارد دلارصادرات نفت داشت، یعنی70درصدکل ارز مورد نیاز ما برای واردات یک سال کالاهای اساسی و دارو! با داشتن رتبه اول مجموع ذخایر نفت و گاز دنیا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که بارها اعلام شده تاکنون صادرات نان به دلیل پرداخت یارانه به این صنف ممنوع بوده، آمار صادرات محصولات تولیدی با آرد در سال گذشته حاکی از صادرات بیش از 86 میلیون دلار نان از ایران است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به نام حذف یارانه ها منابع ارزی کشور را از کشور خارج می کنند و با وجود آنکه روزانه یک میلیون بشکه نفت به فروش می رسد و 48 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داریم که این میزان نیز با توجه به افزایش قیمت کالا ها در بازار های جهانی به 60 میلیارد دلار افزایش پیدا خواهد کرد و با توجه به رقم فروش نفت درآمد های ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی ایران گفت: صادرات فرآورده های نفتی کشور در سال گذشته بالغ بر 25 میلیارد دلار بوده است و در برخی از اقلام، افزایش صادرات را شاهد بوده ایم.
متالز نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در سال 1400 رقم خورد؛ طبق آمارهای منتشر شده، رییس اداره غرب و مرکز آفریقا در وزارت امور خارجه گفت: صادرات ایران به قاره آفریقا در سال 1400 با 120 درصد رشد نسبت به سال 1399، به عدد یک میلیارد و 200 میلیون دلار رسید. ارسال توسط : فاطمه حفیظی منبع : ایسنا
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
در همایش هم اندیشی صنعت فولاد ایران عنوان شد که از 48 میلیارد دلار صادرات کشور در سال گذشته، 13 درصد سهم فولاد بوده است. در سال 1389، قریب به 9 میلیارد دلار واردات فولاد داشته ایم که امروز این عدد به صادرات تبدیل شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی بنیان مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: از 48 میلیارد دلار صادرات ایران در سال گذشته، 13 درصد سهم فولاد بوده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: مرز مهران به دلیل طولانی بودن و فرصت های ویژه اقتصادی یکی از بهترین گمرک های کشور از نظر صادرات به شمار می آید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایران در سال گذشته بیش از 470 میلیون دلار صادرات محصولات تولید شده با آرد گندم داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر تعاون اداره کل تعاون خراسان رضوی گفت: از مجموع 105 میلیون دلار صادرات تعاونی های استان 17 میلیون و 250 هزار دلار مربوط به مرزنشینان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تشکیل تعاونی در ایران قدمتی نزدیک به 90 ساله دارد و هم اینک بیش از هفت هزار تعاونی در خراسان رضوی فعال هستند که نقش مهمی در اشتغالزایی و در حوزه صادرات این استان ایفا می کنند به طوری که سال گذشته 105 میلیون دلار صادرات داشتند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: این استان با تحقق 216 درصدی عمل به هدف صادراتی و 93 میلیون دلار صادرات کالاهای تولیدی، رتبه نخست تحقق هدف صادراتی کشور را کسب کرد.