جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۴:۱۴Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلار صادرات»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه تجارت خارجی ایران از 65 میلیارد دلار فراتر رفت گفت: در شرایط سخت کرونایی در 11 ماه امسال 31.2 میلیارد دلار صادرات و 34.3 میلیارد دلار واردات در کشور انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۶    
رئیس هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: میزان صدور ضمانت نامه و بیمه نامه صادراتی از سوی صندوق ضمانت صادرات ایران برای 28 میلیارد دلار صادرات کالای غیر نفتی، دو هزار و 852 میلیون دلار بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز اعلام کرد که امسال یک میلیارد دلار صادرات در استان هدفگذاری کرده بودیم که تاحدود زیادی محقق شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا ناچار به برداشتن تحریم هاست، گفت: آمریکا در مقابل ملت ایران زانو خواهد زد و ناچار به برداشتن تحریم های ظالمانه خواهد بود.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا ناچار به برداشتن تحریم هاست، گفت: آمریکا در مقابل ملت ایران زانو خواهد زد و ناچار به برداشتن تحریم های ظالمانه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر عربی سازمان توسعه تجارت گفت: یک برنامه سه ساله برای توسعه صادرات به سوریه در سازمان توسعه تجارت طراحی شده و باید تا سال 1402، 400 میلیون دلار صادرات به این کشور داشته باشیم.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۵۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس جمهور گفت: بخش اعظم بودجه ایران در طول های سال های گذشته به نفت متکی بوده است و اگر همین امروز شیر نفت بسته شود همه صنایع از کار می افتد. ...
روحانی گفت: برجام آنقدر بزرگ بود که همه دنیا تلاش کردند کمر آن را بشکنند و ترامپ هم در این قضیه مجری سیاست های صهیونیست ها و حکومت های مرتجع منطقه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تأکید بر لزوم استفاده شایسته و مطلوب بازرگانان استان از ظرفیت اتحادیه اقتصادی اوراسیا گفت: برای سال جاری 600 میلیون دلار صادرات غیرنفتی هدفگذاری شده بود که تا زمان حاضر 592 میلیون دلاری هدفگذاری صادراتی استان محقق شده است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت: باید توجه داشت که عراق کالایی ندارد که بخواهیم در مقابل پول های خود آن را وارد کنیم. بنابراین در مقابل این پول کالا وارد نخواهیم کرد و احتمالا خود پول وارد کشور شود. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۵    
سید حمید حسینی اظهار کرد: پیش بینی این است که صادراتمان به عراق در سال 99 حدود یک میلیارد دلار کمتر از سال قبل باشد. بدین صورت که در 11 ماه اخیر، حدود 6 میلیارد و 800 میلیون دلار صادرات داشتیم که اگر صادرات برق هم به آن اضافه کنیم، این رقم به 7 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس سازمان صمت زنجان گفت: در 10 ماه گذشته از سال جاری 251 میلیون دلار صادرات از محل مبدا تولید صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۵    
استاندار زنجان گفت: صادرات زنجان فراتر از پیش بینی ها بوده و از آغاز سال تاکنون 238 میلیون دلار صادرات از زنجان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امسال تا کنون 238میلیون دلار صادرات از گمرک زنجان به ثبت رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حق شناس، کارشناس امور اقتصادی گفت: هرعاملی که منجر به ایجاد اخلال در رابطه بین کشورها شود و موجبات کاهش روابط را فراهم سازد در میزان توسعه یافتگی اثرگذار است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اقتصادی سپاه قدس یکی از مشکلات اصلی اقتصاد کشور را سیاسی شدن آن دانست و افزود: برای بهبود اوضاع باید اقتصاد را از نزاع های سیاسی نجات دهیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره توسعه استان کردستان گفت: در 11 ماه امسال بخش تعاون 5 میلیون دلار صادرات داشته است، که این میزان صادرات در مقایسه با سال گذشته 85 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از صادرات یک میلیون و 390 هزار دلاری شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری در نیمه نخست امسال خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به رغم تاثیر کرونا و بسته شدن مرزها و تحریم شرکت های تعاونی استان اردبیل در سال جاری 5 میلیون دلار صادرات داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان _ مدیرعامل شرکت شهریار هورخش کریمان گفت: در سال 98 توسط این شرکت حدود 15 میلیون دلار صادرات پسته انجام شده و تاکنون 60 درصد ارز به چرخه اقتصاد کشور بازگشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- استاندار گیلان با اشاره به هدفگذاری 600 میلیون دلاری صادرات غیر نفتی از استان طی سال جاری گفت: با وجود محدودیت های کرونایی و تحریم ها تاکنون افزون بر 500 میلیون دلار صادرات محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۸    
گروه استان ها- استاندار گیلان با بیان اینکه 420 واحد تولیدی رکد در گیلان وجود دارد گفت: 500 میلیون دلار صادرات غیرنفتی در گیلان محقق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۱    
گروه استان ها- معاون توسعه صادرات و خدمات سازمان توسعه تجارت گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه 28 میلیارد دلار صادرات در کشور تحقق یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون توسعه صادرات و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: سطح صادرات غیر نفتی کشور در سال جاری با وجود تحریم های ظالمانه بیش از 28 میلیارد دلار است که تلاش مسئولان و فعالان اقتصادی را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۷    
مدیر صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: امنیت استرداد وجوه و امنیت ریسک های سیاسی و تجاری را از طریق صندوق ضمانت صادرات ایران می توانیم تامین کنیم و این صندوق 2.8 میلیارد دلار صادرات کشور را طی 9 ماهه سال جاری پوشش داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با بیان اینکه 200 میلیون یورو افزایش اعتبار برای صندوق ضمانت صادرات ایران در نظر گرفته شده است گفت: این صندوق در سال جاری 2.8 میلیارد دلار صادرات کشور را پوشش داده که شامل 10 درصد می شود.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۱    
حاج سیدجوادی: در حالتی که 20 میلیون تُن سنگ استخراج شود، دیگر بین معدن دار و کارخانه دار دعوا بر سر سنگ کوپ، وجود ندارد. چون سنگ به اندازه کافی استخراج می شود که بشود صادر هم کرد و برای بازار داخلی نیز جوابگو باشد
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۲    
محمدرضا انصاری، نایب رییس اتاق ایران و رییس کمیته ارزی گفت: همه ما باید به این پرسش پاسخ دهیم که آیا ایرانیان استحقاق رسیدن به 600 میلیارد دلار صادرات در یک سال را دارند؟ بله، با توجه به جمعیت و توانی که در این کشور نهفته است، رسیدن به این حجم از صادارت باید اتفاق افتد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۵۱    
بین 200 تا 260 میلیارد دلار است و این رقم با جمعیتی برابر با 30 میلیون نفر به دست آمده است، با این شرایط آیا توان مردم مالزی از ما بیشتر است!؟ و همین موضوع درباره ترکیه هم مصداق دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه طی سه سال گذشته 29 محصول مختلف تولیدی زنجان بیش از 17 میلیون دلار صادرات رخ داده است،گفت: این میزان 9 درصد صادرات استان را تشکیل می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق ایران با بیان این مطلب که در دنیا صادرات و صادرکنندگان از سوی بالاترین مقام اجرایی هر کشوری حمایت و تقویت می شوند، گفت: اگر قرار باشد صادرکنندگان ایرانی برای توسعه صادرات کشور قدمی بردارند باید در سطح بین المللی توان رقابت با رقبای خود را داشته باشند و این مهم تنها با حمایت جدی ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
در هفت سال اخیر صادرات ترکیه به سوریه 14 میلیارد دلار بوده در حالی که ایران در این مدت فقط یک میلیارد دلار صادرات به سوریه داشته است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع پارک های علم و فناوری پدافند غیرعامل و کرونا، در ارتباط تلفنی با دکتر محمدصادق سبط شیخ انصاری (معاون برنامه ریزی و توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت. ...
در 9 ماهه ابتدای امسال از 263 میلیون و 990 هزار دلار حجم روابط تجاری بین ایران و ارمنستان، 251 میلیون و 633 هزار دلار صادرات ایران به این کشور بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: 284 تعاونی مطرح استان در بخش کشاورزی و تولید فعالیت می کنند و از ابتدای امسال پنج میلیون دلار صادرات داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صادرات 297 میلیون دلاری یزد از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تعداد اختراعات ثبت شده ایران در عرصه نانو از 2 اختراع در سال 2001، به 260 اختراع در سال 2019 افزایش یافته است که 24 درصد اختراعات ثبت شده جهانی را شامل می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تا پایان آذرماه سال جاری چهار میلیارد دلار صادرات از مناطق ویژه اقتصادی به خارج از کشور صادرات انجام شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رزم حسینی گفت: در همین 10 ماهه امسال 26 میلیارد دلار صادرات داشتیم و 54 میلیارد دلار حجم تجارت خارجی کشورمان بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۸    
حسینی گفت: امسال 370 هزار تن به ارزش 88 میلیون دلار صادرات کالا از گلستان انجام شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: امسال 30میلیون دلار صادرات از تعاونی های استان صادر شد که قالب آن در پایان سه ماهه سال صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که یکی از اهداف سال جهش تولید که بحث صادرات بود در استان ما محقق شده است، گفت: میزان صادرات در استان برای سال جاری 3.2 میلیارد دلار پیش بینی شده بود که این رقم طی 10 ماهه محقق شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۳۲    
رزم تعهد سالانه صادرات شرکت تعاونی ها و اتحادیه های خراسان جنوبی را 9 میلیون و 812 هزار دلار عنوان کرد و گفت: از ابتدای امسال 9 میلیون و 921 هزار دلار صادرات معادل 101 درصد تعهد محقق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - استاندار گیلان گفت: میزان صادرات کالاهای غیرنفتی استان به خارج از کشور تا پایان سال جاری به رقم 600 میلیون دلار خواهد رسید و مرزهای سه گانه آستارا در تحقق آن سهم ویژه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۵    
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: امروز زنجان بالغ بر 205 میلیون دلار صادرات داشت که چنانچه مشکلی وجود نداشته باشد تا پایان سال پیش بینی می شود تا 250 میلیون دلار صادرات داشته باشیم.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک ایران و عمان با بیان اینکه 4 استراتژی مهم برای توسعه روابط تجاری دو کشور وجود دارد، گفت: حوزه معدن یکی از فرصت های توسعه روابط تجاری با عمان به شمار می رود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۴    
فرزام صفت تقویت صادرات را مبحثی اصولی برای مبارزه با قاچاق خواند و گفت: با وجود شرایط کرونایی که حادث شده، گیلان سال گذشته 580 میلیون دلار صادرات داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۶    
میراشرفی، رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه سالانه باید 240 میلیارد دلار صادرات داشته باشیم گفت: هم اکنون پنج میلیون و 670 هزار تن کالای اساسی در بنادر تجاری کشور در حال تخلیه و یا بر روی کشتی ها قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل گمرک ایران گفت: 42 سال قبل صادرات ایران حدود نیم میلیارد دلار بود اما سال قبل بیش از 40میلیارد دلار صادرات داشتیم. پیش بینی این است که سال جاری صادرات و واردات ایران از 80 میلیارد دلار عبور خواهد کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۰    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: اداره آمار آمریکا می گوید تجارت این کشور با ایران طی سال گذشته میلادی نسبت به سال 2019 نصف شده است. پارسال آمریکا 36.3 میلیون دلار صادرات و 3.9 میلیون دلار واردات از ایران داشت. ...