چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۱۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دلار صادرات»

جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
روح الامین امیری بیان داشت: عراق، افغانستان، امارات، قطر، عمان، کویت، چین، روسیه، تاجیکستان و گرجستان، کشور های مقصد محصولات تعاونی های استان در نیمه نخست امسال بوده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت و تجارت افغانستان اعلام کرد تجار این کشور در 6 ماه نخست سال جاری 759 میلیون دلار صادرات داشته اند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: از مجموع 50 میلیون دلار آمار صادرات کل کشور، 35 درصد این آمار مربوط به آذربایجان شرقی است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۷    
سپهرغرب، گروه خبر: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: در پنج ماهه نخست امسال 23 میلیون و 960 هزار دلار صادرات صنایع دستی از این استان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: در شش ماهه نخست امسال، 28 میلیون و 570 هزار دلار صادرات صنایع دستی از این استان انجام شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹    
معاون صنایع دستی استان همدان گفت: در پنج ماهه نخست امسال 23 میلیون و 960 هزار دلار صادرات صنایع دستی از این استان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و عراق با بیان اینکه حجم معاملات تجاری ایران و عراق می تواند به 20 میلیارد دلار برسد و بعضا گفته می شود امکان افزایش آن تا 30 میلیارد دلار هم هست، گفت که سال گذشته با وجود تمام مشکلات 11 میلیارد دلار صادرات به عراق داشتیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۳    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان گفت: در سه سال اخیر 11 هزار دلار محصولات سوزن دوزی از استان گلستان به شکل چمدانی صادر شده است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار گمرک، در پنج ماهه نخست امسال (1402)، 16 هزار تن به ارزش حدود 110 میلیون دلار صادرات پسته به نقاط مختلف جهان بوده است.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۵    
به گزارش ایفنا، وزیر نفت ادامه داد: صنعت پتروشیمی یکی از صنایع کلیدی کشور است که ارزآوری خوبی برای کشور داشته است. سال گذشته در حدود 16 میلیارد دلار صادرات در این زمینه رقم خورد. بخشی از صادرات ما نفتی و بخشی نیمه نفتی است ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به مذاکرات وزارت امور خارجه درباره موضوع توسعه میدان آرش گفت: انتظار داریم مباحث مربوط به این میدان را هم از طریق مذاکره با طرف کویتی حل و فصل کنیم؛ جمهوری اسلامی ایران از سهمش در میدان آرش نمی گذرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- استاندار قزوین با بیان اینکه برای صادرات یک میلیارد دلاری در قزوین برنامه ریزی کرده ایم، گفت: تا به امروز حدود 70 درصد این هدف محقق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: حجم صادرات این استان طی دو سال گذشته به 665 میلیون دلار رسید که این رقم نشان دهنده اهتمام دولت سیزدهم به توسعه تجاری خارجی است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر نفت از بهره برداری 5 مجتمع پتروشیمی به تا پایان امسال خبر داد و گفت: سال قبل 16 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشتیم که بخش اعظمی از آن یعنی نیمی از آن مربوط به صنایع پتروشیمی بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۲    
تهران - ایرنا- وزیر نفت امروز یکشنبه در مراسم افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اشاره به اینکه یک زمانی خارجی ها برای ما تعیین تکلیف می کردند که چقدر نفت تولید و صادر کنیم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر ایران سالانه 100 میلیون دلار صادرات داروهای بیوتک دارد و در مجموع در حوزه محصولات سلامت 1.8 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی حاصل شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان کرمانشاه گفت: در پنج ماهه نخست امسال یک میلیارد و 176 میلیون و 146 هزار و 423 دلار کالای صادراتی به وزن دو میلیون و 969 هزار و 984 تن از طریق مرز های استان کرمانشاه به کشور عراق ارسال شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 2.3 میلیارد دلار صادرات کالای غیر نفتی به وزن 8.7 میلیون تن در پنج ماهه امسال از بنادر و مرزهای استان صادر شده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 9 شرکت تعاونی خراسان جنوبی سه میلیون و 417 هزار دلار صادرات به کشورهای افغانستان، امارات، عمان، آفریقای جنوبی داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: سازمان با استفاده از ظرفیت کارگروه سوءرفتار تجاری که در آیین نامه قانون مقررات صادرات و واردات پیش بینی شده، کسانی که رفع تعهد آن ها انجام نشده، بعد از سررسید قانونی که حداقل 4 ماه است، شناسایی و اعمال قانون می شوند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به سوءاستفاده از کارت های بازرگانی در رویه صادرات گفت: تا کنون حدود 440 کارت بازرگانی که بالای یک میلیون دلار صادرات رفع تعهد نشده دارند، شناسایی و تعلیق شده اند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از صادرات 23 میلیون و 960 هزار دلار صنایع دستی در سال جاری از این استان به کشورهای دیگر خبرداد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۳    
عضو اتاق تعاون ایران گفت: تعاونی ها نقش موثری در رشد اقتصادی داشته و تا به امروز یک و هفت دهم میلیارد دلار صادرات داشته اند.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
- اخبار بین الملل - به گزارش ایران اکونا به نقل از دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم، عبدالسلام آخندزاده جواد سخنگوی وزارت صنعت و تجارت طالبان اظهارداشت افغانستان در حال حاضر با بیش از 70 کشور جهان روابط تجاری دارد و تلاش ها برای گسترش هرچه بیش تر آن جریان دارد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از افزایش 3 برابری صادرات محصولات دانش بنیانی خبر داد و گفت: امسال، شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک استان 3.6 میلیون دلار صادرات در زمینه قیرهای پلیمری و رنگی، تولید ماشین آلات و کنتورهای هوشمند آبی و سایر محصولات فناورانه داشتند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان گفت: سالانه 400 هزارتن انواع میلگرد فولادی در مجموعه صنعتی فولاد خرمدشت تولید می شود که سال گذشته به لحاظ ریالی 150 میلیون دلار صادرات داشتیم که این میزان در مقایسه با سال 1400، 100درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: طی 5 ماهه نخست سال جاری، 2 میلیارد و 422 میلیون دلار صادرات به وزن 5 میلیون تن از گمرکات استان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: طی 5 ماهه نخست سال جاری، 2 میلیارد و 422 میلیون دلار صادرات به وزن 5 میلیون تن از گمرکات استان انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: در پنج ماهه امسال 23 میلیون و 960 دلار صادرات صنایع دستی در استان انجام شده که سهم سفال و سرامیک در بین کالاهای صادراتی شاخص است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری 2 میلیون و 100 هزار دلار صادرات از تعاونی ها مانند سنگ های قیمتی، فرش دستباف و زعفران و محصولات کشاورزی به کشورهای خلیج فارس و کشورهای اروپایی انجام شده است.
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی گفت: سال گذشته 53 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشتیم که از این میزان، حدود 16.2 میلیارد دلار معادل 30.1 درصد، سهم پتروشیمی ها بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران با بیان این که قاچاق فرش نداریم، گفت: رقم صادرات فرش ما همین رقم 50 میلیون دلاری است که به صورت رسمی اعلام می شود و غیر از این نیست ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- دبیر انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی اظهار داشت: اگر موانع تولید برداشته شود، رشد اقتصادی و GDP افزایش خواهد یافت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن کارفرمایی پتروشیمی گفت: سال گذشته 53 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی انجام شد که 16 میلیارد دلار آن سهم پتروشیمی ها بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۲    
جدیدترین آمار گمرک نشان می دهد خراسان رضوی در پنج ماه نخست امسال 1034 هزارتن به ارزش 611 میلیون دلار صادرات داشته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش 35 درصد و از نظر وزن 27 درصد افزایش یافته است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به اینکه استان قم در دو سال گذشته 665 میلیون دلار صادرات داشته است، گفت: در دو سال گذشته 90 واحد راکد صنعتی با 1244 نفر اشتغال زایی و 980 میلیارد تومان سرمایه گذاری احیا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: در 6 ماهه امسال شرکت های فناور و دانش بنیان 3.6 میلیون دلار صادرات در زمینه قیرهای پلیمری، رنگی و تولید ماشین آلات داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر کل شیلات استان گیلان از رشد 33 درصدی در حوزه پرورش ماهیان خاویاری خبر داد و گفت: سهم صادراتی در حوزه خاویار و گوشت آن حدود 10 میلیون دلار از 33 میلیون دلار صادرات است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۲    
رئیس جمهور در دیدار اعضای دولت با رهبر انقلاب:بر اساس آمار تجارت کشور عدد 113 میلیارد دلاری را نشان می دهد، این یعنی 53 میلیارد دلار صادرات داشته ایم که در این چهل سال یک رکورد محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل صمت استان تهران با اشاره به صادرات 2 میلیارد دلاری توسط تولیدکندگان استان تهران در 4 ماه نخست سال جاری گفت: در سال گذشته بیش از 12 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی از استان تهران داشتیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از سال 1400 تا کنون قریب به 420 میلیون دلار صادرات غیرنفتی از منطقه آزاد ماکو انجام شده است.
اقتصاد آنلاین / صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق اعلام گمرک، در پنج ماهه امسال 55 میلیون و 900 هزار تن کالا به ارزش 19 میلیارد و 300 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۲    
ناظر گمرکات آذربایجان غربی با اشاره به رشد قابل توجه صادرات از استان هم از نظر وزنی و هم از نظر ارزشی از ابتدای دولت سیزدهم نسبت به 2 سال پیش از آن گفت: از ابتدای فعالیت دولت مردمی، بیش از هشت میلیارد دلار صادرات از گمرکات استان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۴    
کرمانشاه - ایرنا - ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال حجم تجارت از مرزهای استان 2 میلیون و 500 هزار تن کالا به ارزش 975 میلیون دلار که 950 میلیون دلار صادرات و بقیه واردات بوده است ...
خسروشاه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل گمرک استان گفت: در گمرکات استان بیش از 5 میلیون و 600 هزار تن به ارزشی بالغ بر 3 میلیارد و 200 میلیون دلار صادرات داشتیم که نسبت به دو سال گذشته از نظر ارزش دلاری 41 درصد افزایش وجود دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مجتبی خیام نکویی در چهل و هفتمین رویداد دوشنبه های استارت آپی حوزه کشاورزی که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، با تاکید بر اهمیت برآورد دقیق سطح زیر کشت، گفت: من در این زمینه تجربه ای در معاونت علمی در زمانی که معاون فناوری و نوآوری بودم، دارم ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۱    
ناظر گمرکات آذربایجان شرقی گفت: در دو ساله دولت سیزدهم گمرکات استان بالغ بر 5 میلیون و 600 هزار تن کالا به ارزش سه میلیارد و 200 میلیون دلار صادرات داشته که از نظر ارزش دلاری 41 درصد و وزنی 29درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: از ابتدای فعالیت دولت مردمی، بیش از 8 میلیارد دلار صادرات از گمرکات استان ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازارچه مرزی باجگیران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 4 میلیون صادرات و قریب به 130 هزار دلار صادرات از بازارچه مرزی باجگیران به مقصد ترکمنستان و کشورهای آسیای میانه صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۵    
رئیس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه محصولات تولیدی شرکت های پارک علم و فناوری استان به بیش از 10 کشور صادر می شود، گفت: سال گذشته یک میلیون و 120 هزار دلار صادرات انجام شد.