پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۳:۴۰Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

راه امروز (rahemrooz.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دیروز چهارشنبه 5 مهر ماه روند نرخ شاخص ارزی در معاملات غیررسمی بازار ارز تهران کاهشی بود. هر برگ از این اسکناس آمریکایی که در واپسین معاملات نقدی روز سه شنبه فعالیت خود را با 80 تومان کاهش نسبت به ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته حمایت از کسب وکار، با اشاره به طرح مشکلات ناشی از طولانی بودن فرآیند تخصیص ارز برای واردات، از ابلاغ بخشنامه جدید بانک مرکزی در راستای حل این مساله، خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
روند منفی در هفته اول مهرماه نیز همچنان مهمان بازار سرمایه بود. شاخص کل بورس در این هفته 09/ 1 درصد دیگر ریزش داشت و محدوده حمایتی دو میلیون و 100هزار واحدی را از دست داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
دانشگاه علامه طباطبائی همزمان با آغاز سال تحصیلی 1403-1402 اهم قوانین پوشش و شئونات دانشگاهیان را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
در شرایطی که روز گذشته (چهارشنبه) بیش از 90 نفر از نمایندگان یعنی یک سوم مجلس در جلسه بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه غایب بودند و این امر تذکر رئیس مجلس را به همراه داشت و از حضار خواست از صحن خارج ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
روند کند واردات خودرو قرار است با ارز دارای منشأ خارجی تسریع شود. با گذشت بیش از یک سال از ابلاغ آیین نامه ورود خودروهای خارجی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
آی فون های نسل پانزدهم اپل در رنگ های نقره ای و تیتانیوم خاکستری، مشکی و آبی در ویترین برخی فروشگاه های تهران دیده می شوند و با قیمتی بین 80 تا 150میلیون تومان به فروش می رسند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
حضور روسای جمهوری ایران در نیویورک برای شرکت در جلسات مجمع عمومی سازمان ملل در دوره های مختلف همواره مورد توجه بوده است و گاهی حاشیه ها بر متن اجلاس غلبه کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بیش از پنج سال از ممنوعیت ورود خودرو به کشور می گذرد؛ دولت دوازدهم بعد از بازگشت تحریم ها و چالش تامین ارز در قدم های ابتدایی برای مدیریت منابع ارزی به سراغ خودرو رفت و به ناگاه واردات خودرو به کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی رسانه خورشید، هشتم مهرماه امسال در شهر مقدس مشهد با حضور 100 نفر از بانوان و فعالان رسانه ای از ایران و 40 کشور جهان با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست خبری اولین جشنواره بین المللی رسانه خورشید با حضور دبیر جشنواره و دبیر شورای علمی جشنواره صبح امروز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
بازار ارز به خبر های مثبت سیاسی درباره احیای مذاکرات برجام محل نگذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
در پنج ماهه امسال 27.7 میلیون تن کالا به ارزش 9.1 میلیارد دلار از ایران به کشورهای عضو بریکس صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بانک مرکزی در نشست اتاق ایران عنوان کرد که قانون تخصیص ارز را دارای ایراداتی است که باید برطرف شود و روند دسترسی بخش خصوصی به ارز تسهیل شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
صادرکنندگان بخش خصوصی خواهان توقف سیاست پیمان سپاری شدند. واردکنندگان هم نسبت به فرآیند طولانی تخصیص ارز و بلوکه کردن منابع ریالی خود تا دریافت ارز که معمولا سه تا شش ماه زمان می برد، انتقاد کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
حسن یزدانی نه تنها پس از المپیک پاریس از دنیای قهرمانی خداحافظی نخواهد کرد بلکه او تا سال 2028 حضور خواهد داشت تا چهارمین المپیک خود را تجربه و تعداد مدال هایش را افزایش دهد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که خبر میانجی گیری ژاپن و عمان برای از سرگیری مذاکرات هسته ای ازسوی وزارت خارجه تایید شده است، در رگبار پاییزی اخبار در بازار ارز، سه خبر منتشر شده دیگر تاکنون در این هفته تکذیب شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۶۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز هم مانند روز ها و هفته گذشته روند نزولی داشت و با کاهش حدود 3000 واحدی، روی دو میلیون و 97 هزار واحد ایستاد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
حسن روحانی رییس جمهور پیشین کشورمان در دیدار اعضای کمیته سیاسی حزب کارگزاران سازندگی، با تاکید بر اینکه سکوت و انفعال راه حل نیست، اظهار داشت: اگر دلسوز ایران و انقلاب هستیم، باید به جای تماشاگری ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ستایشی: پرونده در مرحله رسیدگی و اتخاذ تصمیم قانونی است لذا تبرئه آنها از اتهام مورد بحث را تکذیب می کنیم
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
نت بلاکس اعلام کرد بامداد امروز اینترنت ایران برای بار سوم در یک ماه اخیر دچار اختلال شد و به سطح 82 درصد کاهش پیدا کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش مرکز آمار نشان می دهد از بین خوراکی ها مجددا بیشترین تورم ماهانه با رقم 3.8 و 3.5 درصد، مربوط به گروه ماهی ها و صدف داران و شیر ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی های آمارها حاکی از آن است که شاخص امنیت سرمایه گذاری در زمستان 1401 در کدام استان ها مطلوب و در کدام یک نامطلوب بوده است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
افزایشی ها معتقدند، قیمت دلار در مهر ماه، به خاطر خبر های حفظ تحریم های موشکی علیه ایران، باید یک نوسان داشته باشد. این درحالی ست که با آزادسازی منابع دست بازارساز برای کنترل بازار ارز باز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای ارزش آفرینی هر چه بیشتر و تسهیل ارائه خدمات باکیفیت و صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز، طرح میز خدمت را در شعب منتخب خود عملیاتی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
مقامات هندی با تعطیل کردن مدارس و ادارات در ایالت کرالا در جنوب این کشور تلاش دارند از گسترش ویروس کشنده نیپا ، جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در نامه ای به رییس جمهوری خواستار تذکر جدی به مسئولین بانک مرکزی و ابلاغ مصوبات کمیته ارزی دولت جهت گره گشایی از مشکلات صادرات محصولات کشاورزی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز آمار در گزارش شهریور ماه خود اعلام کرد که شاخص قیمت مصرف کننده خانوارهای کشور به عدد 201.7 رسیده، که نسبت به ماه قبل، 2.0 درصد افزایش، نسبت به ماه مشابه سال قبل، 39 ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آیا بانک های کشور دچار مشکل هستند و نیاز به اصلاح دارند؟ قطعا بله، اما آیا تنها بانک های خصوصی دچار مشکل هستند و باید بانکداری خصوصی تعطیل شود؟ قطعا خیر.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
بر اساس گزارشی که اندیشکده کانادایی فریزر منتشر کرده است، سنگاپور هنگ کنگ را از سلطنت خلع کرده و به آزادترین اقتصاد جهان تبدیل شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
شرکت اتوبوس سازی اسنا (از مجموعه گروه بهمن) در روزهای آغازین پاییز 1402 اولین سری از اتوبوس های مدرن تولیدی خود را به شهرداری تهران تحویل داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه 1402 تمدید شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد: مرجع رسمی انتشار اخبار، سخنان و دیدگاه های رهبر انقلاب اسلامی پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری و دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کل کشور می گوید: باوجود کاهش حساب های موجود در دستگاه های دولتی و رفع مشکل رسوب موجودی، همچنان حدود 200 هزار میلیارد تومانی بودجه در حساب 3 وزارتخانه رسوب کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۸۶ سایت دیگر  
هدف گذاری دولت برای منابع آزادشده ارزی مهار تورم و همچنین مردمی سازی اقتصاد است و پیش بینی برخی نمایندگان مجلس این است که منابع مذکور در کاهش تورم و بازگرداندن آرامش به بازار مؤثر باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
اواخر شهریورماه جاری، دو، سه هفته پس از دستگیری قاتل سریالی مردان مازندرانی فیلمی از اعترافات او در رسانه ها و شبکه های مجازی منتشر می شود که حالا باعث وحشت افکار عمومی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات انرژی جی پی مورگان به بازارها هشدار داده، افزایش اخیر قیمت نفت برنت می تواند تا سال 2026 قیمت هر بشکه را به 150 دلار برساند و بحران انرژی وخیم تر از بحران 2022 اروپا به وجود آورد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله سیدعلی خامنه ای در سال 66 به عنوان رئیس جمهور در مجمع عمومی حضور و در سخنرانی خود علاوه بر نگرانی بر عواقب جنگ، به صلح طلبی ایران پرداخته است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۷۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که منابع ارزی آزاد شده از کره جنوبی در حساب شش بانک ایرانی در قطر فعال است و طبق تاکید رئیس کل بانک مرکزی، کلیه منابع مربوطه جزو ذخایر ارزی بانک مرکزی و پشتوانه ریال هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز (دوشنبه) در پایان معاملات بازار سرمایه با کاهش 17331 واحد همراه شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در مرداد سال 1402 شاخص فروش رشته فعالیت خودرو و قطعات برمبنای شرکت های بورسی نسبت به ماه مشابه سال قبل کاهش 30.5درصدی و نسبت به ماه قبل کاهش 41.8درصدی داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
افتتاح حساب برای شرکت در جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز با مراجعه حضوری به 100 شعبه بانک گردشگری در سراسر کشور و یا غیرحضوری از طریق اپلیکیشن TOBANK امکانپذیر است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات انرژی جی پی مورگان به بازارها هشدار داد: افزایش اخیر قیمت نفت برنت می تواند تا سال 2026 قیمت هر بشکه را به 150 دلار برساند و بحران انرژی وخیم تر از بحران 2022 اروپا به وجود آورد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش جدید اندیشکده فریزر درباره آزادترین اقتصادهای جهان که هرسال با بررسی داده های اقتصادی 165 کشور مختلف منتشر می شود، سنگاپور با سبقت گرفتن از هنگ کنگ به آزادترین اقتصاد جهان تبدیل شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۵۷ سایت دیگر  
کشتی آرای ضمن اشاره به کاهش نرخ ارز در هفته اخیر که به سبب تحولات سیاسی کشور رخ داده است، از ریزش 150 تا 450 هزار تومانی قیمت انواع سکه در این هفته خبر داد و بازار سکه و طلا را در آخرین هفته شهریور ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در نامه ای به حسین سلاح ورزی، دبیر کمیته حمایت از کسب وکار، محمدباقر الفت، معاون قوه قضاییه را به عنوان نماینده این دستگاه در کمیته حمایت از کسب وکار معرفی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا عسگریان، با اشاره به اعلام خبر افزایش 20 درصدی مستمری خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی از شهریور ماه امسال ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بورس در آخرین ماه نیمه نخست سال توانست با ثبت بازدهی 4/ 9درصدی در یک ماه پیشتاز بازارهای شهریور باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
آنچه تاکنون از فعالیت رسانه ای تیم همراه آقای رئیسی منتشر شده دست به یقه شدن با عناصر ضدایران، رسانه هایی مثل ایران اینترنشنال و بی بی سی و... است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ساعت کاری بانک ها به این صورت تعیین شده است که از هفت صبح آماده به خدمت هستند؛ اما ساعت 7:30 دقیقه مردم می توانند مراجعه کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۹۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تغییر طرح ترافیک در پایتخت خبر داد و گفت: این مسئله در شورای ترافیک تهران به تصویب رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
موضوع شماره سوم مجله سیاست صنعتی است که ذیل آن به نظام اندیشه دو اقتصاددان مطرح عرصه سیاست های صنعتی و نوآوری، فواد حسن اف و کئون لی پرداخته شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عملکرد کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی بلگراد، عرصه را بر علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، حسابی تنگ کرده است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
با کاهش حجم تولید و عرضه تایر، قیمت لاستیک های پرمصرف از جمله پژو، سمند و پراید در روز های اخیر تا زیر سقف 4 میلیون تومان افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز (شنبه) در پایان معاملات بازار سرمایه با کاهش 2851 واحد همراه شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۵۷ سایت دیگر  
رونالدو بعد از بازی اینگونه به پیروزی تیمش واکنش نشان داد: بازی را بسیار خوب آغاز کردیم و موفق به گلزنی شدیم. هواداران بسیار خوب از تیم حمایت کردند و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان بازار خودرو درباره پیش بینی قیمت خودرو در پاییز 1402 گفتند که اگر تعداد خودروهای وارداتی ترخیص شده بالا نرود و وعده ورود 20 الی 30 هزار خودروی خارجی به بازار عملی نشود دوباره شاهد حباب ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
قطعی برق و تعطیلی تابستانی کارخانه ها در میانه تابستان امسال موجب شد تا شاخص تولید و فروش شرکت های صنعتی بورسی در مرداد ماه امسال، برای دومین ماه پیاپی با شدت بیشتری کاهش پیدا کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی ها با استناد به اطلاعات درج شده در فایل های فروش آپارتمان و همچنین اظهارات واسطه های معاملات مسکن در دو شهر جدید پرند و پردیس نشان دهنده ریزش محسوس قیمت فروش واحدهای مسکونی (مسکن مهر) ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
قانونگذار برخلاف رویه فقها که کل این مفاهیم را در حوزه عرف معنا می کنند، تلاش کرده با خط کش گذاری حجاب، یک مفهوم کیفی همچون حجاب یا عفاف یا پوشش را اندازه گیری کرده و برای آن مجازات تعیین کند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مورد تغییر نام وزارت ارشاد گفت: با صحبتی که در مجلس با نمایندگان مردم برای این مساله داشتیم و با توجه به استدلالاتی که مطرح شد دوستان مجلس برای تغییر نام وزارت ارشاد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا دبیر چند هفته پیش و در جریان بازدید محمد باقر قالیباف از اردوی تیم ملی با اشاره به عصا هایی که باید با آن ها تردد کند، گفته بود: دفعه اول که دو سال پیش به فدراسیون آمدید یک عصا داشتم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی صبح امروز شنبه در نخستین روز مهر ماه، با حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید، ضمن افتتاح 3 مدرسه در شهرستان بهارستان ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار آزاد، قیمت کولیوس به 4 میلیاردو400 میلیون رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۰   + ۱۰۷ سایت دیگر  
در هفتمین ماه سال 1402، میزان 60 لیتر سهمیه بنزین ماهانه به کارت های هوشمند سوخت شخصی واریز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک آمریکایی مورگان استنلی پیش بینی خود از قیمت نفت برنت را افزایش داد و اعلام کرد، بازار همچنان برای چند فصل با کمی عرضه مواجه خواهد بود و این امر قیمت نفت را بالای 100 دلار نگه می دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
ساعت برخی موبایل ها و دستگاه های آنلاین که در ابتدای فروردین امسال یک ساعت به جلو کشیده شده بود، بالاخره پس از 6 ماه به حالت عادی برگشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
جدیدترین شایعه در حوالی فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی در خیابان سئول حکایت از کسر امتیاز از رقیب بزرگ تیم سپاهان دارد!
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
همین که 13 نفر، شریف، یک شبه و آمریکا را کنار هم بگذاری کافی است که سرعت دست به دست شدن خبر و عکس را نتوانی بگیری، کانال روزنامه دانشگاه شریف ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در جریان بازی پرسپولیس و النصر رکوردشکنی جالبی در زمینه اینترنت اتفاق افتاده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۴   + ۱۳۵ سایت دیگر  
پیگیری ها نشان می دهد، سازمان برنامه و بودجه برای سال آینده افزایش علی الحساب 20 درصدی حقوق کارمندان دولت را در دستور کار قرار داده است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
نعمت احمدی حقوق دان و وکیل دادگستری پس از گذراندن دوره ای نقاهت درگذشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت دلار این روز ها در کانال 49 هزار تومانی نوسان دارد. در این شرایط کف و سقف قیمت ارز چقدر است؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
هفته گذشته اپل رسما از آی فون های سری15 رونمایی کرد. موبایل هایی که احتمالا حسرتی برای کاربران ایرانی خواهند بود ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی درخصوص وضعیت اقتصاد کلان کشور گفت: با نرخ های حاصله در سال های اخیر و به ویژه در سال جاری تأکید می شود که فشار های اقتصادی ناشی از تحریم ها مدیریت شده و در حال برگشت به روند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۴۵ سایت دیگر  
دیدار با همسران برخی رؤسای جمهور شرکت کننده در مجمع عمومی، دیدار با تعدادی از همسران سفرای مقیم در نیویورک ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
این فرایند فشار و تهدید و تحدید چه توسط حراست و کمیته انضباطی دانشگاه ها ایجاد شود، چه توسط نهاد های امنیتی خارج از دانشگاه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
در پایان بازی پرسپولیس و النصر شهاب زاهدی برای گرفتن پیراهن رونالدو پیش قدم شد، اما ستاره پرتغالی النصر از دادن آن خودداری کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
بدیهی است اکنون وخامت وضعیت ترافیک تهران به مراتب بیشتر از سال گذشته است چراکه تعداد خودروهای پلاک تهران نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و از طرفی بهبود موثری در ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی رخ ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۶۷ سایت دیگر  
با گذشت 40 روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد عوامل پدید آمدن یک جلسه غیرقانونی در دانشکده علوم اجتماعی که حاشیه هایی خلاف ارزش های ملی و دینی و شئون دانشگاهی نیز به دنبال داشته است، از کار تعلیق شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه امام صادق قیدار به قتل رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، امروز (چهارشنبه)در پایان معاملات بازار سرمایه با کاهش 7300 واحد همراه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
در سال 1400 بخشی از بدهی دولت به بانک کشاورزی به مبلغ 75 هزار میلیارد ریال بر اساس اسناد خزانه اسلامی تسویه شده، که سررسید اوراق مذکورآذرماه ماه سال جاری است که در حساب های بانک اعمال می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
وسایل نقلیه موتوری که راننده یا راکب یا سرنشین آن مرتکب بی حجابی شود، توسط مأموران فراجا پنج میلیون ریال جریمه می شود کخ حکم این ماده درباره تاکسی ها و مسافربر های اینترنتی نیز جاری می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ورزش سه نوشت: اوله گونار سولسشر، سرمربی سابق منچستریونایتد، می گوید تصمیم بازگرداندن کریستیانو رونالدو به این تیم اشتباه بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اولتیماتوم معاون اول برای تعیین تکلیف اموال متروکه طی 2 تا 3 ماه آینده موجب شد تا مدیرکل سازمان اموال تملیکی استان تهران 10 روز پس از دریافت این مهلت از تعیین تکلیف 6 هزار میلیارد تومان کالای متروکه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد که بهتر است سه قدرت اروپایی چه به عنوان واسطه و چه به عنوان عضو از روند مذاکرات کنار گذاشته شوند و واسطه های دیگری جایگزین شوند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
برادران زنی جوان که تصور می شد خیانتکار است به اشتباه مردی بی گناه را به قتل رساندند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۹۱ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس و در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب (حمایت از سلامت اجتماعی) با اجرای آزمایشی 3 سال این لایحه با 152 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به تجربه دولت فعلی بیم آن می رود که پروانه صنفی مورد اشاره وزیر ارشاد بیشتر گام اول یک فرآیند خالص سازی در بین اصحاب رسانه باشد تا یک امکان و امتیاز حرفه ای برای آنها ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با در نظر گرفتن GDP 369.7 میلیارد دلاری ایران (بر اساس برآورد بانک جهانی در 2021) و با احتساب قیمت دلار ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی گفت: الان نعل به نعل اتفاقی که برای خودرو افتاد برای گوشی هم می افتد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات موجود، در حال حاضر 5 میلیون تن کالا در گمرکات کشور رسوب کرده که رییس کل گمرک می گوید 70 درصد از این کالا ها برای ترخیص نیازمند به ارز است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
برایان نلسون، معاون وزیر خزانه داری آمریکا در این بیانیه ساخت چنین پهپادهای نظامی برای استفاده روسیه در منطقه را موجب بی ثباتی امنیت جهان خطاب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
دیدار تیم های پرسپولیس ایران و النصر عربستان در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی 2 بر صفر نماینده عربستان به پایان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۹۶ سایت دیگر  
فیلم سینمایی نگهبان شب به کارگردانی رضا میرکریمی نماینده سینمای ایران در اسکار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
پرسپولیس در حالی بازی نخستش برابر النصر عربستان را در خانه واگذار کرد که شرایط میزبانی چندان مساعد نبود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
کارنامه بورس در 6 ماهه ابتدای سال 1402 بسیار ضعیف بود و روندی کاهشی را شاهد بودیم که باید به دنبال چرایی این ریزش ها بود و نقیصه ای که در این بازار به وجود آمده را جست وجو کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
میزان تسهیلات بانکی تا پایان مرداد ماه با افزایشی 26.3 درصدی نسبت به سال گذشته همراه شد و سهم خانوار از این وام ها نیز به 17.7 درصد افزایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...