پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۸:۴۴Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

راه امروز (rahemrooz.ir)

راه امروز 29 آذر 1394 راه امروز 30 اسفند 1395 راه امروز 27 اسفند 1396 راه امروز 29 اسفند 1397 راه امروز 1 فروردین 1398 راه امروز 30 اسفند 1399 راه امروز 1 فروردین 1400 راه امروز 2 فروردین 1400 راه امروز 3 فروردین 1400 راه امروز 4 فروردین 1400 راه امروز 5 فروردین 1400 راه امروز 6 فروردین 1400 راه امروز 7 فروردین 1400 راه امروز 8 فروردین 1400 راه امروز 9 فروردین 1400 راه امروز 10 فروردین 1400 راه امروز 11 فروردین 1400 راه امروز 12 فروردین 1400 راه امروز 13 فروردین 1400 راه امروز 14 فروردین 1400 راه امروز 15 فروردین 1400 راه امروز 16 فروردین 1400 راه امروز 17 فروردین 1400 راه امروز 18 فروردین 1400 راه امروز 19 فروردین 1400 راه امروز 20 فروردین 1400 راه امروز 21 فروردین 1400 راه امروز 22 فروردین 1400 راه امروز 23 فروردین 1400 راه امروز 24 فروردین 1400 راه امروز 25 فروردین 1400 راه امروز 26 فروردین 1400 
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سیدحمید حسینی
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آمار روزانه فوتی های کرونا به بالای 300 نفر رسیده و در این میان طعنه های پی درپی دولتی ها به یکدیگر از اتفاقاتی است که فقط باید ایستاد و آن را نظاره کرد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تیم بایدن حتی پیش از این که گفتگوهای غیرمستقیم آمریکا و ایران در وین تمام شود در برابر ایران عقب نشینی کرد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شورای وحدت قبلا اعلام کرده بود که برای رضایی و قالیباف و رئیسی نامه فرستاده است. این در حالی است که در جبهه پایداری سخنان ضد و نقیضی درباره حمایت از برخی از این چهره ها مانند سعید جلیلی و قاضی زاده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یکی از پرسش هایی که این روز ها ذهن جهان را به خود مشغول کرده، این است که چرا سوئد به عنوان پیشرفته ترین کشور اسکاندیناوی در مهار کرونا شکست خورده است؟ همه چیز به تز های شوکه کننده یک پروفسور سوئدی به ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر نخست وزیر کره جنوبی به کشور، بازار گمانه زنی ها پیرامون بازگشت شرکت سامسونگ و ال جی به بازار ایران دوباره داغ شد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید از ادامه مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در چارچوب مذاکرات احیای برجام در وین خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا در حوزه صنعتی سازی یا همان سریع سازی مسکن یک کشور پیشرو به حساب می آید، اما تکنولوژی جدیدی که یک گروه ساختمانی به تازگی در کالیفرنیا برای احداث شهرک مسکونی سبز طراحی کرده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت: باید همه تلاش کنیم جنگ اقتصادی را قطع کنیم. برخی می گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و اینها برسیم بعد!
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بازار خودرو در حالی هفته گذشته گرفتار افزایش قیمت شد که هفته جاری را با ثبات نسبی به انتها رساند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گزارش رسمی درباره عملکرد سیاستی دولت در بخش مسکن، از مردودی سیاست گذار در تحقق 4 هدف کلیدی مرتبط با عرضه مسکن ارزان حکایت دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور برای انجام برخی آزمایش ها در بیمارستان بستری شد. یک منبع نزدیک به وزیر کشور حال عمومی وی را مساعد توصیف کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مذاکره کننده ایران در گفتگو های وین، پس از اظهارات امروز مقام معظم رهبری در ارتباط با مذاکرات، یک پست اینستاگرامی منتشر کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی به اظهارات اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی براینکه بانک مرکزی بزرگترین بدهکار دولت است، واکنش نشان داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پیشتر اعلام شد که قرار است تمام نیرو های باقیمانده آمریکایی در افغانستان در 11 سپتامبر سال جاری از این کشور خارج شوند. این تاریخ با بیست سالگی حمله القاعده به برج های دوقلو در نیویورک مصادف است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
محیط کسب وکار پرچالش ایران پس از تحریم های مجدد ترامپ در کنار پیامدهای همه گیری کووید 19 دستخوش وخامت بیشتر شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون سراسری انجمن های صنفی مرغ گوشتی کشور و یک نماینده مجلس در رابطه با قاچاق جوجه یک روزه به خارج از کشور اظهارنظر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که مذاکره با طرف های برجام نباید فرسایشی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان در بیانیه ای از غنی سازی 60 درصدی در ایران ابراز نگرانی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به سوالی گفت: خیلی از کسانی که احمدی نژاد را می کوبند به خاطر کار های خوبش می کوبند، من طرفدار احمدی نژاد نیستم و بیش از یک سال است که او را ندیده ام ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۰   + ۷۹ سایت دیگر  
محسن رضایی گفت: کشور به طور گسترده یک آلودگی امنیتی پیدا کرده است و نمونه آن این است که کمتر از یک سال، سه رویداد امنیتی اتفاق افتاده است؛ دو انفجار و یک ترور.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شاتل موبایل اعلام کرد به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان مودم های 4.5G رومیزی زایکسل خود را مجددا به بازار عرضه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 304 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 65 هزار و 359 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
طبق مصوبات جدید ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و کمیته ماده 2 که در سال جاری به منظور حمایت از تولید و صادرات صادر شده است، صادرکنندگان دیگر الزامی به فروش ارز خود به سامانه نیما ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از تصویب و ابلاغ بسته جامع سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های 1397 تا 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فربد زاوه
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
محسن جلال پور
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مهدی حیدری- محمد مروتی
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
محمود اولاد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حسین حقگو
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه پیش از این وزیر اقتصاد، بانک ها را مکلف به تمکین از سودهای مصوب بانکی کرد و تخلف از این امر را مشمول جریمه مالیاتی اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل در راستای بسط و گسترش سنت پیامبر گرامی اسلام (ص) به هر یک از زوجین تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با دوره بازپرداخت ده ساله پرداخت می نماید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی اظهارات مطرح شده برای اعمال نرخ 4200 تومانی در محاسبه مالیات خودروهای لوکس توسط دیوان عدالت، یک کارشناس ابراز عقیده کرد: واضح است که با تغییر ارز مبنایی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
لغو اجبار صادرکنندگان برای عرضه ارز در نیما خبری است که در روزهای اخیر در محافل خبری مطرح شده اما آیا واقعا اتفاق خاصی در این حوزه رخ داده است؟!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی بازار گوشت حاکی از آن است قیمت گوشت در هفته های اخیر روند کاهشی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی دچار کسالت شده و در حال حاضر در یکی از بیمارستان های تهران بستری است. ترابعلی دولتمند رئیس دفتر این مرجع تقلید از بهبود نسبی حال عمومی آیت الله مکارم خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۷۳ سایت دیگر  
بسته معیشتی ماه رمضان ساعت 24 امروز (چهارشنبه) واریز می شود و فقط همان حدود 60 میلیون نفری که یارانه معیشتی دریافت می کنند مشمول این بسته خواهند بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تاکنون پنج کشور از جمله دو کشور اروپایی متقاضی واکسن ایرانی کرونا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
دفتر محموداحمدی نژاد با صدور اطلاعیه ای ادعای مطرح شده از طرف فائزه هاشمی رفسنجانی را قویا تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حکم انفصال از خدمت وی گفت: اگر صحت داشت در هیئت دولت چه کار می کردم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در یادداشتی مدعی شد که مذاکره کنندگان ایرانی در وین "خطوط قرمز" را رعایت نمی کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری امروز در نشست هیات دولت به سخنان اخیر وزیر بهداشت و دیگر مقامات بهداشت و درمان درباره نقش سفرهای نوروزی در گسترش ویروس کرونا واکنش نشان داد و آن را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سنای ایالات متحده روز سه شنبه 24 فروردین، وندی شرمن، نامزد پیشنهادی جو بایدن برای معاونت وزارت امور خارجه آمریکا را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رنگ سبز شاخص بورس تنها پس از یک روز دوباره قرمز شد.. یعنی پس از یک جهش 18 هزار واحدی شاخص کل در روز گذشته، امروز شاهد شروع قرمزرنگ بورس در ساعات ابتدایی معاملات بودیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بنابه توضیحات رضا قربانی عضو هیات رییسه انجمن واردکنندگان موبایل، گوشی های موبایل زیر 600 دلار چیزی بین 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه از کاهش جذابیت سرمایه گذاری در بورس به دلیل ابهام در نقدشوندگی آن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدعی شد: برخلاف برخی از گمانه ها که هدف از خرابکاری اخیر در تاسیسات نطنز را، اخلال در مذاکرات وین می دانند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال مدعی شد که بازرسان آژانس اتمی روز چهارشنبه در نطنز حضور خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
فائزه هاشمی با حضور در اتاق در کلاب هاوس گفت: "احمدی نژاد به من پیشنهاد معاون اولی برای انتخابات 1400 داد. من قبول نکردم، چون سال 88 را نمی توانم فراموش کنم."
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
چراغ بورس در پایان معاملات سه شنبه پس از 11روز افت متوالی بالاخره سبز شد. دیروز خبر انتشار حداقل 24هزار میلیارد تومان اوراق از سوی شرکت های سرمایه گذاری که با اعلام رئیس سازمان بورس قطعی شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به نظر می رسد دهه 40 یک استثنا در تاریخ اقتصادی ایران است. رشد های دو رقمی و تورم های زیر 5 درصد به مدت یک دهه ادامه یافت تا شاهد یک جهش اقتصادی و یک تغییر چشمگیر در اقتصاد کشور باشیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با سفر نخست وزیر کره جنوبی به کشورمان، بازار گمانه زنی ها پیرامون بازگشت شرکت سامسونگ و ال جی به بازار ایران دوباره داغ شد و منجر به اتخاذ مواضع مختلف و بعضاً متناقض از سمت اشخاص و نهادها شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کلکسیون تابلو نقاشی به موضوعات مختلف حقایق زندگی را در تمامی زوایای افغانستان در گذر تاریخ معاصر بیش از نیم قرن توسط نصرالله سروری هنرمند برجسته افغانستان به تصویر کشیده.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک منتقد هنری از کشور افغانستان معتقد است که ادیب آیین هنرمندی است که آثارش دارای ابعاد مختلفی است و منتقدان بسیاری را به چالش می طلبد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با سعید حجاریان به طور تلفنی گفتگو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیر کل غرب اروپای وزارت امور خارجه این اقدام را مبتنی بر رویکرد سیاسی و گزینشی اتحادیه اروپا در قبال مسائل حقوق بشری دانست و آن را محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید شامگاه سه شنبه گفت که اعلام غنی سازی 60 درصد توسط ایران را جدی می گیریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت روابط ایران و روسیه و لزوم بهره گیری از ظرفیت های دو کشور برای ارتقای روابط در همه زمینه ها بویژه روابط اقتصادی و تجاری و با اشاره به اراده مقام های عالی دو کشور برای ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه گفت: اگر مذاکره در وین در آن مسیری که ما می خواهیم جلو برود و بتوانیم سریع تر به فهرست تحریم هایی که آمریکا باید بردارد، برسیم طبیعی است که مذاکره ادامه پیدا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در اسفندماه تصویری در رسانه ها منتشر شد که پروتئین فروشی های پایین شهر، پوست مرغ را کیلویی 6 هزار تومان به مردم می فروشند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی در نامه ای به رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که ایران غنی سازی 60 درصدی را آغاز می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ربیعی گفت که هدف از این اقدام توقف دیپلماسی سازنده در مسئله برجام بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های اتاق ایران در گزارشی به ارائه یکسری راهکار به منظور پشتیبانی و مانع زدایی از تولید پرداخته، که اصلاح سیستم انگیزشی به نفع تولید و بهبود محیط کسب وکار از الزامات اصلی رویکرد حمایتی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رقم شاخص کل اقتصاد در اسفندماه 99 برابر 54.73 واحد اعلام شد که یک واحد بالاتر از بهمن ماه وبه بالاترین رقم در 18 ماه اخیر رسیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه از فردا (چهارشنبه 24 فروردین) مصادف با اولین روز ماه مبارک رمضان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سال گذشته حجم سرمایه گذاری خارجی مصوب در بخش صنعت، معدن و تجارت نسبت به مدت مشابه سال قبلش 189 درصد افزایش داشته و چین، آلمان و امارات بیشترین حجم سرمایه گذاری را در کشور انجام داده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد و دارایی با اشاره به برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت در 28 اردیبهشت و مهلت کاندیدا شدن برای اعضای هایت مدیره این شرکت ها تا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران از واردات بیش از 14 میلیون دستگاه گوشی موبایل به روش تجاری و مسافری در سال گذشته خبر داد که نشان از سهم حداقل 21 درصدی گوشی های اپل از این واردات داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات سعید جلیلی گفت: تمامی گزینه ها در جریان اصولگرا منتظر حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی هستند تا ببینند موضع انتخاباتی وی چه چیزی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: در سال گذشته 15 هزار و 300 نفر از محکومین مشمول عفو رهبری شدند که در مقایسه با سال 98 حدود 86 درصد رشد داشته و در مقایسه با 97 حدود 418 درصد رشد داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه تاکنون یک میلیون و 729 هزار و 293 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
یکی از دلایلی که می تواند جلیلی را در اعلام کاندیداتوری مصمم کند، حمایت احتمالی پایداری است. خاطرمان هست که سقای بی ریا در اسفند ماه گذشته از سعید جلیلی و صادق محصولی به عنوان گزینه های اصلی این طیف ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
اگر دستگاه های اطلاعاتی امنیتی کشور به جای صرف انرژی شان پیرامون مسائل کم اهمیت، تمرکز خود را روی مسائلی مهم نظیر نفوذ در تاسیسات هسته ای معطوف کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: پیش بینی قیمت طلا و سکه امکان پذیر نیست به دلیل این که متغیرهای زیادی در این مهم نقش دارند که هر لحظه ممکن است قیمت ها را دچار تغییر کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
اکنون بعد از ضربه سوم وارد شده توسط رژیم صهیونیستی به کشورمان در مدت کوتاه چند ماه اخیر اگر قرار است به خود بیائیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
زیباکلام با اشاره به اینکه ابراهیم رئیسی در حال حاضر به عنوان نامزد اصلی اصول گرایان مطرح است، یادآور شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
شبکه ورزش هربار که حتی نمای چندان روشنی هم از این کمک داور زن به تصویر کشیده نمی شد، سعی می کرد با سانسورکردن آن این طور القا کند که اصلا هیچ داور زنی در این مسابقه وجود نداشته است!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: صرف نظر از این که گزارش استنکاف نیاز به عنصر معنوی دارد و موضوع فاقد عنصر معنوی است و اساساً استنکافی صورت نگرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
حسین مرعشی گفت: متأسفانه در شرایطی که اولویت های اساسی کشور پرداختن به امور و دغدغه های مردم است و مشکلات معیشتی و اقتصادی بر دوش مردم سنگینی می کند و نیازمند همراهی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۳   + ۵۸ سایت دیگر  
پزشکیان از تصمیم و برنامه اش مبنی بر تفویض اختیار بیشتر به استان ها خبر داد و گفت: به نظرم مملکت درست نخواهد شد مگر اینکه اختیارات بیشتری به استان ها تفویض شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
حالا بنابر برخی اخبار، حکم محکومیت عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از سوی دادسرای ویژه کارکنان دولت صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور محترم مراقب ذکر توبه آمریکایی ها در شب های قدر باشد که جنایت دیگری در حق ملت ایران مرتکب نشوند! به نظر می رسد رئیس جمهور ما از این خوش بینی عجیب و غریب نسبت به آمریکایی ها باید توبه کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم کشورمان همچنین از ارسال نامه ای به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در این خصوص خبر داد و گفت از وی خواسته شده تا ضمن اتخاذ موضعی شفاف در این زمینه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا دوشنبه هشت فرد و سه نهاد ایرانی را به بهانه نقض حقوق بشر به لیست تحریم های خود اضافه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۶۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا 8 فرمانده نظامی و رئیس پلیس و سه زندان ایرانی را تحت تحریم های خود قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۱۵۷ سایت دیگر  
پس از ابراز نگرانی اصولگرایان از احتمال نامزدی سید حسن خمینی در انتخابات ریاست جمهور سید یاسر خمینی اعلام کرد که برادرش در انتخابات نامزد نمی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی ضمن اعلام این که واشنگتن از حادثه رخ داده در تاسیسات نطنز اطلاع دارد، مدعی شد این کشور هیچ گونه نقشی در وقوع این حادثه نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته یک عضو اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد که ثبت سفارش نهاده های دامی متوقف شده است. توقفی یک ماهه که به گفته این فعالان اقتصادی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۷۹ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق می گوید با وجود شرط دشواری که دولت عراق بر سر راه شرکت ها گذاشته اما پول های ایران در عراق امکان جابجایی پیدا کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی، معاون فنی گمرک ایران اعلام کرد که هیچ مشکلی در ترخیص کالاهای اساسی از جمله نهاده های تولید دام و طیور از گمرک وجود ندارد و کالاهای مربوطه در صورت وجود در صف تخصیص ارز تا 90 درصد و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دلار ظهر امروز 25 هزار و 80 تومان قیمت خورد و نرخ فروش یورو به 29 هزار و 815 تومان رسید
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 274 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 64 هزار و 764 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
تسنیم: صندوق بین المللی پول در گزارشی موسوم به چشم انداز اقتصاد منطقه ای: خاورمیانه و آسیای مرکزی به بررسی وضعیت اقتصادی 31 کشور منطقه از جمله ایران در سال 2020 پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تاخت و تاز کرونا ادامه دارد و ایران وارد موج چهارم آن شده است. مقامات بهداشتی می گویند روزهای سیاهی در راه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: نطنز قوی تر از گذشته با استفاده از ماشین های پیشرفته تر ساخته خواهد شد و اگر فکر می کنند دست ما در مذاکره ضعیف شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو منبع اطلاعاتی مدعی شد که حادثه نطنز یک انفجار بزرگ بود که سیستم برق رسانی این مجموعه را به کلی از کار انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز دوشنبه 23 فروردین 1400 با افت 2333 واحدی به یک میلیون و 228 هزار و 543 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۱۳۶ سایت دیگر  
رنگ بندی جدید کشور که از 23 فروردین اعمال می شود در اپلیکیشن ماسک منتشر شد وبر اساس این رنگ بندی 295 شهرستان قرمز، 99 نارنجی، 45 زرد 9 شهرستان آبی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران از پنج مصوبه فوری در راستای حمایت از تولید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر اسبق نفت گفت: در پاسخ به سؤالی درباره رابطه اش با محمود احمدی نژاد و احتمال حمایت احمدی نژاد از او، گفت: من آنچه اطلاع دارم از برخورد ها و رفتار های ایشان ...
مشاهده نتایج بیشتر...