چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۳۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «اقامتگاه بوم گردی»

فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۴    
امید قادری گفت: پروانه بهره برداری دو اقامتگاه بوم گردی ئاکو شاه در روستای زردویی و اقامتگاه پیران در روستای نجار منطقه اورامانات با ظرفیت اشتغال 40 نفر صادر شده است. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از بهره برداری 10 واحد اقامتگاه بوم گردی در 6 ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان ...
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۹    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: آماده سازی اولین اقامتگاه بوم گردی شهری در بافت تاریخی رشت، در دست اقدام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۶    
یک اقامتگاه بوم گردی در مرودشت به بهره برداری رسید
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اقامتگاه بوم گردی ژوور به عنوان اولین مجموعه بوم گردی بخش موچش شهرستان کامیاران با حضور محسن فتحی نماینده مردم کردستان، فرماندار کامیاران افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با اشاره به تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید برای توسعه گردشگری گفت: در سال 92 تنها چند اقامتگاه بوم گردی در مناطق روستایی این استان وجود داشت که هم اکنون این آمار به بیش از 106 اقامتگاه رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر با اشاره به راه اندازی 56 طرح بوم گردی در استان بوشهر گفت: این در حالی است که تا پیش از این تنها دو اقامتگاه بوم گردی در این استان فعال بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: امسال در راستای رونق گردشگری 50 اقامتگاه بوم گردی در گلستان ایجاد می شود که 50 درصد کل اقامتگاه هایی است که در سال های گذشته راه اندازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۶    
جشنواره معرفی غذا های محلی مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی در اقامتگاه بوم گردی تش کله رامسر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۱    
جشنواره معرفی غذاهای محلی مازندران با رعایت پروتکل های بهداشتی در اقامتگاه بوم گردی تش کله رامسر برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۱    
قزوین- اقامتگاه بوم گردی رزجرد با مشارکت بخش خصوصی در قزوین به بهبره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک واحد اقامتگاه بوم گردی همزمان با هفته گردشگری در روستای رزجرد بخش مرکزی قزوین به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گرمی مغان گفت: تاکنون 12 اقامتگاه بوم گردی در روستاهای این شهرستان راه اندازی شده که ظرفیت پذیرش حدود 220 مسافر را دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۱    
بیرجند- رمضانی،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 100 اقامت گاه بوم گردی در استان وجود دارد که این تعداد تا پایان سال افزایش می یابد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه از افتتاح اقامتگاه بوم گردی کامل در روستای بکاول در شهرستان تربت حیدریه هم زمان با هفته گردشگری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۲    
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تویسرکان از افتتاح نخستین اقامتگاه بوم گردی این شهرستان در باغ های گزندر سرابی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۵    
اقامتگاه بوم گردی در روستای هدف گردشگری "در بادام" قوچان بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۰    
اقامتگاه بوم گردی در روستای گسک با اعتبار 400 میلیون تومان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اولین اقامتگاه بوم گردی شهرستان درمیان همزمان با هفته گردشگری در منزل تاریخی ملک در روستای گسک افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اولین اقامتگاه بوم گردی روستای ریچی از توابع دهستان کوهمره سرخی، بخش ارژن شهرستان شیراز با رویکرد تندرستی،و درمانی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۱    
به مناسبت فرارسیدن روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری، اقامتگاه بوم گردی بوذرجمهر قاینی با همکاری اداره شهرستان یک دوره مسابقه عکاسی برگزار کرده است.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری بوشهر از افتتاح یک اقامتگاه بوم گردی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۱    
دو اقامتگاه بوم گردی با اعتبار بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان امروز با حضور جمعی از مسئولان در چناران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان، گفت: شش اقامتگاه بوم گردی در روستاهای این استان فعالیت دارند.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | مدیر اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان چناران از افتتاح دو اقامتگاه بوم گردی در چناران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/همدان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تویسرکان گفت: به مناسبت هفته گردشگری یک اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان افتتاح می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۱    
میرحسینی گفت: با افتتاح 31 پروژه جدید تا دهه فجر، سیستان و بلوچستان دارای 82 اقامتگاه بوم گردی می شود که همه آن ها در روستاها واقع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۸    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تویسرکان از صدور مجوز چهار اقامتگاه بوم گردی در شهرستان خبر داد و گفت: تکمیل و راه اندازی این اقامتگاه ها نیازمند تسهیلات است؛ در حالی که هیچ گونه تسهیلاتی به دلیل کسب جایگاه دوم استان توسط تویسرکان در جذب اعتبار داده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر 49 واحد اقامتگاه بوم گردی با سرمایه گذاری 77 میلیارد و 868 میلیون ریال در استان فعال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۳    
سنندج - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سقز با بیان اینکه در سال جاری نگاه ویژه به توسعه گردشگری روستایی داریم، گفت: ایجاد اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای شهرستان برای تحقق این مهم ضروری و در اولویت است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۸    
خراسان شمالی- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از راه اندازی 16 اقامتگاه بوم گردی تا پایان سال جاری در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: همزمان با اولین روز گرامیداشت هفته گردشگری اقامتگاه بومگردی هزار آبه در روستای هزاوه شهرستان اراک افتتاح شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۵۸    
با حضور نماینده مردم حوزه شرق استان،سرپرست فرماندار کلاله و مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان،اقامتگاه بوم گردی کلبه شیبک در روستای شهید بهشتی کلاله افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۰    
یک اقامتگاه بوم گردی در سروستان با سرمایه گذاری 5 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: افتتاح پایانه صادراتی و ترمینال نفتی با دستور رییس جمهور
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مراسم افتتاح طرح های ملی و جهش تولید در دو حوزه گردشگری و ورزشی دقایقی پیش با حضور رئیس جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانس در ساختمان حافظیه تهران آغاز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۱    
اقامتگاه بوم گردی سابات در شهر تاریخی روانسر با قدمت پنج هزار ساله در استان کرمانشاه و در روستای زیبای کانی کُچکینه قرار گرفته است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۱    
ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان همدان از تأسیس اقامتگاه بوم گردی در روستاها حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تفت گفت: در آینده نزدیک اولین اقامتگاه بوم گردی روستای هدف گردشگری بنادکوک دیزه تفت به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شنبه زاده از صدور مجوز برای ایجاد چهاراقامتگاه بوم گردی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۶    
یک اقامتگاه بوم گردی در مرودشت به بهره برداری رسید
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دهیار روستای کهنوش شهرستان تویسرکان نبود اقامتگاه بوم گردی را بزرگترین مشکل این روستای هدف گردشگری دانست و گفت: به علت نداشتن خانه بوم گردی جذب توریست نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: در حال حاضر قریب به 40 اقامتگاه بوم گردی در روستاهای خراسان شمالی ایجادشده است که درمجموع با ظرفیت 144 اتاق، در کنار سایر ظرفیت های اقامتی استان در حال فعالیت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان فارس گفت: اقامتگاه بوم گرد ی پاپون کهن در شهرستان کوه چنار به بهره برداری رسید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۱    
خدماتی که در اقامتگاه های بوم گردی ارائه می شود باید مطابق با منطقه ای باشد که بوم گاه در آن واقع شده است؛ از سرو غذا، لوازم و تزیینات اقامتگاه گرفته تا برگزاری مراسم سنتی، آواها و البته موسیقی های محلی. ...