شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۹Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقامتگاه بوم گردی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: مدارس متروکه گلستان به اقامتگاه بوم گردی تبدیل خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت: اهالی روستاهای مازندران برای توسعه گردشگری و ایجاد اقامتگاه های بوم گردی در چارچوب قانونی اقدام کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان زنجان گفت: همزمان با آغاز سال جدید اقامتگاه بوم گردی در روستای قره بلاغ شهرستان سلطانیه افتتاح شد.
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۱:۴۷    
اقامتگاه بوم گردی تی باغ (باغ تو) با مساحت 1500 هکتار در شهر فومن و ابتدای جاده ماسوله با منظره کوهستان و مزرعه چای واقع شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرگز ،مراسم کلنگ زنی اقامتگاه بوم گردی روستای استون آباد با حضور زاهدی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رحمانی معاون سرمایه گذاری اداره کل گردشگری استان ،شربتی جانشین سپاه شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۵    
164 واحد اقامتگاه بوم گردی در خراسان رضوی با رعایت شئون ماه مبارک رمضان مشغول ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی به ویژه افطار به گردشگران و زائران هستند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خفر از افتتاح 2 واحد اقامتگاه بومگردی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردل گفت: 10 اقامتگاه بوم گردی در شهرستان اردل میزبان مسافران و گردشگران نوروزی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: اخطار و تذکر به برخی مالکان، اتمام سنگ فرش معابر، مرمت و بازسازی سقف حمام عمومی و آماده سازی اقامتگاه بوم گردی دهیاری بخشی از اقدام های این اداره در مسیر ثبت جهانی روستای هدف گردشگری قلعه بالا بیارجمند است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از آماده سازی اقامتگاه بوم گردی دهیاری روستای هدف گردشگری قلعه بالا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۵    
اقامتگاه بوم گردی محمدحسین خان واقع در در روستای امین آباد شهرستان قرچک، با قدمتی 270 ساله، پس از بازسازی و مرمت، به مکانی آرام و دلنشین برای اقامت گردشگران تبدیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از خدمات رسانی 164 اقامتگاه بوم گردی و سنتی خراسان رضوی در ایام نوروز 1403 خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از خدمات رسانی 164 اقامتگاه بوم گردی و سنتی خراسان رضوی در ایام نوروز 1403 خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۷:۵۷    
موضوع اقامتگاه های گردشگری، از موارد پر اهمیت در جذب مسافر و رونق گردشگری است. ایجاد و بهره برداری از هتل هاو اقامتگاه های ارزان قیمت و همچنین اقامتگاه های بوم گردی از موضوعاتی...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۶    
بسیاری از افراد با شنیدن نام قم، به یاد جاذبه های مذهبی آن می افتند و از جاذبه های طبیعی و تاریخی آن غافل هستند؛ با این حال، یکی از جاهای دیدنی قم، کاروانسرای پاسنگان محسوب می شود که به اقامتگاه بوم گردی و پایگاه رصد ستارگان تبدیل شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸    
اقامتگاه بوم گردی در شهرستان دزپارت پذیرای مهمانان نوروزی و گردشگران در چهارفصل سال است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیته گردشگری و اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: 205 واحد اقامتی در نقاط مختلف این جزیره آماده ارایه خدمات اسکان به میهمانان و گردشگران نوروزی هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - قائم مقام ستاد سفر قشم گفت: 11 هزار تخت در 81 هتل آپارتمان و مهانپذیر، 110 اقامتگاه بوم گردی و 14 اقامتگاه بوستان با همه امکانات زیرساختی برای اسکان گردشگران نوروزی ورودی به بزرگ ترین جزیره ایرانی خلیج فارس آماده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ، یاسر قندهاری، گفت: ترکیب گوناگونی شرایط اقلیمی و تنوع اقوام در گلستان موجب شده تا ظرفیت های مختلفی در آداب ورسوم، نوع پوشش، غذاهای سنتی و... داشته باشیم که این موارد در کنار یکدیگر ظرفیت خوبی را برای توسعه بوم گردی های در این استان به وجود آورده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون جهانگردی اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر گفت: 60 اقامتگاه بوم گردی روستایی پذیرای گردشگران و مهمانان نوروزی دراستان بوشهر است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تیران و کرون گفت: ظرفیت اسکان نوروزی این شهرستان با راه اندازی اقامتگاه جدید و مدارس 20 درصد افزایش یافته است. محسن مظاهری اظهار کرد: در حال حاضر پنج اقامتگاه بوم گردی و یک اقامتگاه سنتی در تیران و کرون فعال است که در طول سال خدمات ارائه [...]
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان از صدور پروانه بهره برداری یازدهمین اقامتگاه بوم گردی در شهرستان دامغان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اقامتگاه بوم گردی در چهارمحال و بختیاری تجهیز و آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از صدور مجوز ایجاد اصلاح و تکمیل یک واحد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان آرادان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار بجستان با اشاره به این که این شهرستان از مسیرهای اصلی استان است و حدود 30 درصد از ترددهای جاده ای استان از شهرستان بجستان عبور می کنند، گفت: شرایط اسکان زائران و مسافران عبوری در مدارس و 4 اقامتگاه بوم گردی این شهرستان آماده خدمت به زائران و مسافران در ایام نوروز است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: اینفلوئنسرهای کشور چین در دومین روز از بازدید خود از گنبدسلطانیه، مجموعه تفریحی شاهبلاغی، معبد داش کسن، اقامتگاه بوم گردی ایلخانی، بافت تاریخی و نحوه پخت غذاهای سنتی شهرستان سلطانیه بازدید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از صدور موافقت اصولی ایجاد یک واحد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان سمنان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۴    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علی آبادکتول از صدور چهار موافقت اصولی برای اقامتگاه بوم گردی در کمیسیون فنی سرمایه گذاری استان گلستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین واحد اقامتگاه بوم گردی لردگان بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملایر گفت: 14 مرکز اقامتی شامل هتل، هتل آپارتمان، مُتل، میهمانپذیر، سه اقامتگاه بوم گردی و خانه مسافر در ایام نوروز 1403 آماده پذیرش مسافران در این شهرستان است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با حضور فرماندار بندرلنگه و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان و جمعی از مسئولان اقامتگاه بوم گردی گلبت در بندرکنگ افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان گفت: اقامتگاه های رسمی استان همدان شامل هتل، اقامتگاه بوم گردی و متل و میهمان سرای ادارات با همه ظرفیت میزبان مسافران همدان در نوروز 1403 خواهند بود.
همگردی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جزیره قشم یک گوهر پنهان در خلیج فارس است که با زیبایی های طبیعی و فرهنگی خود، مسافرانی را از سراسر جهان به سوی خود جذب می کند. این جزیره، نه تنها یک پناهگاه خوش منظره است بلکه اقامتگاه های منحصربه فردی را ارائه می دهد که تجربه ای فراموش نشدنی از زندگی محلی و محیط بکر جزیره را برای مسافران به ارمغان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- رییس اداره میراث فرهنگی شاهرود از صدور پنج مجوز بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان خبر داد و گفت: این اقدام در آستانه عید نوروز فرصتی برای جذب گردشگر برای شهرستان است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۷    
به گزارش خبرگزاری بسیج،به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و همزمان با رزمایش تخصصی جهادگران فاطمی جمعی از مهندسین کانون بسیج در قالب طرح عمران روستایی از طرح گردشگری اقامتگاه بوم گردی آقای قربان بلوچی در روستای ایستگاه راه آهن جاجرم به منظور توسعه گردشگری روستایی بازدید شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
58 مرکز اقامتی و 43 اقامتگاه بوم گردی در استان کردستان با ظرفیت اسکان بیش از شش هزار و 500 نفر مهیای پذیرایی از مهمانان نوروزی است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۴:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، ادریس راموز پیش بینی کرد نوروز امسال بیش از یک میلیون و 300 هزار گردشگر به شهرستان قشم سفر کنند. راموز افزود : 14 اقامتگاه بوستان با همه امکانات زیرساختی ، 81 هتل آپارتمان و مهمانپذیر ، شش اسکله گردشگری و 11 اقامتگاه بوم گردی ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان راز و جرگلان، همزمان با میلاد خجسته امام زمان(عج) یک واحد اقامتگاه بوم گردی با حضور فرماندار راز و جرگلان، امام جمعه غلامان، بخشدار غلامان و جمعی از مدیران شهرستانی در روستای مرزی پرسه سو علیا از توابع بخش غلامان این شهرستان افتتاح و بهره برداری شد ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فسا از افتتاح پنجمین اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۷    
اقامت در بوم گردی ها برای تجربه فضا و معماری سنتی هر شهر و منطقه ای، انتخابی ایده آل است. طبق گفته معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، 57 اقامتگاه بوم گردی در این استان فعال بوده که با فضای سنتی و یا مدرن در اختیار گردشگران از سراسر کشور قرار می گیرند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: 5 مجوز بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در سطح شهرستان صادر شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۵    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهدی شهر از صدور مجوز ایجاد اصلاح و تکمیل یک واحد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان مهدی شهر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مرند از افتتاح یک واحد بوم گردی ویژه در روستای پیربالا از روستاهای هدف گردشگری بخش مرکزی شهرستان مرند خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خور و بیابانک از افتتاح اقامتگاه بوم گردی بابا حیدر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نایین از افتتاح دو اقامتگاه بوم گردی در سطح شهرستان نائین همزمان با میلاد با برکت امام حسین(ع) خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: اقامتگاه های بوم گردی سنتی می توانند نقش مهمی را در چرخه اقتصاد کشور ایفا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
اقامتگاه بوم گردی خورشید اخلمد با اعتبار بیش از 20 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 250 متر مربع و با زیربنای بیش از 200 متر مربع راه اندازی شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر 10 طرح عمرانی، گردشگری و صنعتی درمنطقه کاشان بهره برداری و عملیاتی شد. به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، همزمان با ایام الله فجر با بهره برداری از این طرح ها که با اعتباری بالغ بر 1,500 میلیارد تومان سرمایه گزاری شده بیش از 400 نفر به اشتغال رسیدند. ...