سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۴:۳۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقامتگاه بوم گردی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۵    
زنجان- ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی زنجان از وجود 135 اقامتگاه بوم گردی در استان زنجان خبر داد و گفت: طی سال آینده تعداد خانه های بوم گردی افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره فرهنگ واژگان گویش محلی الیکایی در اقامتگاه بوم گردی قلعه شهرآباد روستای فروان آرادان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پنج اقامتگاه بوم گردی با سرمایه گذاری 58 میلیارد ریال روز چهارشنبه طی مراسمی در شهرستان بینالود استان خراسان رضوی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، پنج اقامتگاه بومگردی امروز در شهرستان طرقبه شاندیز به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع میراث فرنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از تصویب 6 طرح احداث و تبدیل تأسیسات گردشگری شامل پنج اقامتگاه بوم گردی و یک سفره خانه سنتی با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 100میلیارد ریال در استان همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: در نشست کمیته فنی صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری برای ساخت یک هتل و دو اقامتگاه بوم گردی موافقت صادر شد.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۸    
به گفته رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری جناب آقای تاجیک زیر ساختهای لازم جهت پذیرایی ،خریدوآموزش گل گیاه گلزار و اقامتگاه بوم گردی ایجاد می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: سه پروژه احداث اقامتگاه های بومگردی با حجم سرمایه گذاری 110 میلیارد ریال در استان در حال اجراست.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان ایلام گفت: این طرح ها شامل 2 واحد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان دره شهر و 2 مجتمع گردشگری ساحلی در شهرستان بدره با حجم سرمایه گذاری 35 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال زایی 18 نفر است .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از صدور مجوز اولیه برای تاسیس 100 اقامتگاه بوم گردی در سطح استان خبر داد و گفت: نوروز امسال اقامتگاه های بوم گردی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی آماده ارائه خدمات به گردشگران و تورهای گردشگری هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقامتگاه بوم گردی ارگ سنگان، اقامتگاه بوم گردی روستایی و عشایری سنجانا و پروژه آزادسازی حریم آسبادهای نشتیفان با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در شهرستان خواف بهره برداری شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی تصویری از قلعه ی زیبا و تاریخی آریز را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. قدمت قلعه تاریخی آریز به اواخر دوران زندیه برمی گردد و در بافق یزد واقع شده است. این قلعه ی زیبا در سال 98 بازسازی شده و درحال حاضر به عنوان اقامتگاه بوم گردی فعالیت دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اقامتگاه بوم گردی بی بی شهربانو سنگان ، اقامتگاه بوم گردی جیزد اکبرآباد و خانه موزه قرایی رشتخوار با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مسؤولین افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۱    
اقامتگاه بوم گردی همایجان با ظرفیت اقامت 45 نفر به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سپیدان از برگزاری اولین دوره آموزشی کارشناس ارزیابی اقامتگاه بوم گردی در شهرستان سپیدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 8 اقامتگاه بوم گردی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد در دست احداث است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گردشگری و توریست به توسعه یک استان کمک می کند؛ مخصوصاً استان کردستان که یک استان محروم است و توسعه گردشگری می تواند یک اثر مثبت در توسعه اقتصادی آن داشته باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا جلالزایی گفت: سریعترین مجوزی که در کشور برای احداث واحدهای بوم گردی داده می شود در سیستان و بلوچستان است و در حال حاضر 110 واحد بوم گردی در این استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد بوم گردی در روستای فشتکه خمام به مناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۳    
طهماسبی رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان چرداول گفت: برای ایجاد دو اقامتگاه بوم گردی در دو روستای این شهرستان مجوز صادر شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۹    
اقاتگاه بوم گردی بهشت روستای ریگ چشمه با حضور نیک نژاد معاون صندوق کارافرین امید کشور، مهندس پهلوری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان، حسینی نیا فرماندار مینودشت، مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری و سایر مسئولان اقامتگاه بوم گردی بهشت در روستای ریگ چشمه مینودشت افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از آغاز به کار سه اقامتگاه بوم گردی در شهرستان بافت به مناسبت ده فجر خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۶    
معاون گردشگری استان فارس از گشایش دفتر انجمن حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی استان فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت دهه فجر اقامتگاه بوم گردی و واحد آموزشی در شهرستان سپیدان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با بیان اینکه این استان در ابتدای دولت تدبیر و امید از اقامتگاه بوم گردی برخوردار نبود، گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی و با حمایت دولت تعداد 158 اقامتگاه بوم گردی در فارس تاسیس شده که 30 واحد از این اقامتگاه ها در شهرستان سپیدان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۴    
مددی گفت: اقامتگاه بوم گردی نگین چهلمیر در مکانی به مساحت حدود 400 متر عیان و 250 متر عرصه و دارای سه سوئیت مجزا، 6 اتاق و ظرفیت اقامت مجموعا 20 نفر در طول شبانه روز به افتتاح و بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از افتتاح چهار اقامتگاه بوم گردی در این استان در ایام دهه فجر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: خانه نورالدین خانزاده در فصل دوم سریال "نون. خ" تبدیل به اقامتگاه بوم گردی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه فجر شصت و پنجمین اقامتگاه بوم گردی در شهرستان خوروبیابانک استان اصفهان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: همزمان با دهه فجر سه اقامتگاه بوم گردی و یک سفره خانه سنتی در استان افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین اقامتگاه بوم گردی در منطقه جاسب شهرستان دلیجان همزمان با دومین روز دهه مبارک فجر افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: صنعت گردشگری بیشترین آسیب را از شیوع کرونا دید اما با این وجود واحدهای بوم گردی اصفهان با امید به آینده در حال توسعه است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رشتخوار از افتتاح 3 اقامتگاه بوم گردی همزمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
موافقت اصولی برای راه اندازی یک اقامتگاه بوم گردی در شهرستان کیار صادر شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز شنبه میراث فرهنگی استان تهران، پرهام جانفشان افزود: از مجموع 206 پروژه تعداد 10 مجموعه اقامتی شامل 4 هتل سه ستاره، 4 هتل آپارتمان، یک اقامتگاه سنتی، یک اقامتگاه بوم گردی در شهرستان های، شمیرانات، تهران، ری، ملارد و دماوند افتتاح می شود ...
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، اقامتگاه بوم گردی شهریاری نیز از پروژه های مهم پیشران توسعه گردشگری در خوانسار محسوب می شود که با سرمایه گذاری بیش از 5 میلیارد ریال با ظرفیت اقامتی بیش از 40 نفر در فضایی سرسبز و در بافت تاریخی محله بابا سلطان خوانسار با نظارت میراث فرهنگی خوانسار در ...
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،از جمله این پروژه ها، اقامتگاه عمارت تاریخی مهدی قلی خان قودجان به متراژ 1300 مترمربع از بناهای ثبت ملی خوانسار میباشد که موافقت اصولی اولیه برای تبدیل به اقامتگاه بوم گردی را دریافت نموده و عملیات اجرایی آن در دو فاز مرمت و بهسازی و تجهیز و بهره ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردستان از افتتاح اقامتگاه بوم گردی لیلاز در این شهرستان، با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: 15 اقامتگاه بوم گردی خراسان رضوی در دهه مبارک فجر آماده افتتاح هستند.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر به اردستان از اختصاص 31 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات برای میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۳    
فرماندار گرگان به همراه بخشدار مرکزی با حضور در روستای محمد آباد از روند احداث اقامتگاه بومگردی بازدید بعمل آوردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گرگان مهندس حمیدی صبح یکشنبه 5 بهمن در بازدید از اقامتگاه بوم گردی در روستای محمد آباد اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردستان گفت: با حضور معاون امور مجلس، و استان های وزارت میراث فرهنگی، کشور اقامتگاه بوم گردی لیلاز در روستای علی آباد زواره افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - یک اقامتگاه بوم گردی در روستای علی آباد بخش زواره از توابع اردستان روز دوشنبه در آیینی با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مسوولان استان اصفهان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار اقامتگاه بوم گردی برای توسعه صنعت گردشگری در شهرستان دنا ایجاد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی، از بهره برداری 15 اقامتگاه بوم گردی تا پایان امسال خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
یک واحد اقامتگاه بوم گردی در شهر تاریخی یزد با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که به استان یزد سفر کرده است ...