جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۴:۵۲Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره نظارت بر اماکن عمومی»

برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
همه باید بدانند برنامه هایی که قصد دارند برگزار کنند باید در راستای فرهنگ عمومی مردم دارالعباده و متناسب با زیست عفیفانه مردم عزیز استان یزد باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت البرز از اجرای طرح بازدید از عطاری های سطح البرز خبر داد و گفت: در این طرح از 198 عطاری بازدید و برای 8 واحد اخطاریه پلمب صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد، از کشف دو هزار و312 عدد انواع موادمحترقه خطرناک و غیرمجاز در شهر یزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان ، از کشف 2 هزار و312 عدد انواع موادمحترقه خطرناک و غیرمجاز در شهر یزد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از 47 هزار و171 عدد انواع مواد محترقه پرخطر در بازرسی از واحدهای صنفی استان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی آخرین اجلاس ماهانه اتاق اصناف مرکز استان به مناسبت نیمه شعبان با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل صمت استان، هئیت رئیسه اتاق اصناف، مدیرکل تعزیرات استان ، رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از کشف هزار و 630 قلم انواع موادمحترقه خطرناک و غیرمجاز در شهر یزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از کشف تعداد 20 هزار و 750 عدد انواع مواد محترقه قاچاق در اراک خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با هشدار به فروشندگان و دفاتر فروش خودرو گفت: هیچ شرکتی حق پیش فروش خودرو را ندارد و پیش فروش خودرو تخلف محسوب می شود. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی سلامت محور در سطح شهرستان اراک خبر داد و گفت: یک ایستگاه غیر مجازجمع آوری شیر در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۶    
ماموران انتظامی بیرجند با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی خراسان جنوبی 2 هزار و 220 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از کشف 4 میلیارد ریال شکلات خارجی قاچاق از یک واحد صنفی باربری در شهرستان اراک خبر داد.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح این خبر گفت: تیم تلفیقی اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس رفسنجان با همکاری اتاق اصناف، از 30 واحد صنفی قهوه خانه، کافی شاپ و تالارهای پذیرایی بازدید کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ماهشهر از مهر و موم 35 واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن مسائل صنفی و بهداشتی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ فرشاد کاظمی فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی و به منظور ساماندهی واحد های صنفی و با توجه به شیوع ویروس کرونا ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 50 میلیارد ریال کالا های اساسی احتکار شده در هرمزگان شناسایی و کشف شد. به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در ادامه طرح های نظارتی و کنترلی صنوف با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی گشت زنی های هدفمند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت براماکن عمومی استان مرکزی گفت: بیش از 5 هزار قلم انواع داروی غیر مجاز به ارزش تقریبی 195 میلیون ریال در طرح نظارت بر عطاری های شهرستان اراک کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت 2 واحد پزشکی غیرمجاز در شهرستان رشت خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح های نظارتی گفت: طی 24 ساعت گذشته، یک کافی شاپ به علت تخلف پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۶    
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از شناسایی و تعطیلی یک مرکز درمانی غیرمجاز در اراک خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از شناسایی و پلمپ یک مرکز درمانی غیرمجاز در اراک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از شناسایی و پلمب یک موسسه پزشکی غیر مجاز در شهرستان رشت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان از کشف انواع قرص، دارو و شربت غیر مجاز از یک واحد عطاری و پلمب آن در شهرستان یزد خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۲    
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به اجرای طرح های نظارت بر واحدهای صنفی سفره خانه و کافی شاپ گفت: سه سفره خانه و کافی شاپ متخلف پلمب شد.
صدای لنجان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ مسعود طریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه در 2 باغ رستوران حاشیه شهر اصفهان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمب 4 تالار پذیرایی در رشت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مقادیری انواع تجهیزات دندانپزشکی قاچاق دپو شده به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان"خرم آباد" کشف شد.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یزدفردا: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد: ماموران پلیس، یک تالار عروسی را به علت برگزاری مراسم رقص و پایکوبی مختلط پلمب کردند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح های نظارت بر واحدهای صنفی در اراک گفت:2 واحد متخلف صنفی پلمپ شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح های نظارتی گفت: طی 24 ساعت گذشته، یک کافی شاپ به علت تخلف پلمپ شد rn
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح نظارت بر صنوف پذیرائی پرخطر در شهرستان اراک و پلمب 2 واحد صنفی خبر داد.
غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک انبار احتکار روغن و مواد شوینده در شهرستان بندرعباس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد از پلمب کارگاه ضایعاتی متخلف در یزد خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گنبد کاووس گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف، طرح نظارت و کنترل اصناف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی اجراء شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سردار " سید محمود میر فیضی " در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران تیم بازرسی اداره نظارت بر اماکن عمومی قم حین گشت زنی ، به یک باب مغازه دخانیاتی مشکوک شدند. وی افزود: در بازرسی از مغازه دخانیات موصوف، تعداد 50 هزار و 800 نخ انواع سیگار قاچاق کشف و مالک مغازه نیز دستگیر شد. ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدحسین محمدوند رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از مهر و موم سالن آرایشی متخلف در شهرستان اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان مرکزی از 18 واحد صنفی بازدید کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب کارگاه غیرمجاز بسته بندی مرغ و کشف پنج تُن مرغ تاریخ گذشته در عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
نصر: فرمانده انتظامی مراغه به اجرای طرح بازدید و نظارت بر واحدهای صنفی توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی و ارگان های مربوطه در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح طی یک هفته گذشته 12 واحد صنفی متخلف پلمب شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح های نظارت بر واحدهای صنفی کافی شاپ و سفره خانه گفت: 4 واحد متخلف شناسایی و پلمپ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۰    
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان، از پلمب یک واحد صنفی عرضه کننده پوشاک به دلیل انجام اقدامات غیرقانونی و تولید محتوای مجرمانه در فضای مجازی، در شهرستان اراک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و پلمب مرکز غیر مجاز نصب کپسول سی ان جی در شهر اصفهان و کشف 50 کپسول تاریخ گذشته از این مرکز در عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان، از پلمب مطب پزشکی به دلیل عدم رعایت الزمات قانونی از سوی متصدی آن در شهرستان اراک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مراغه از پلمب 9 واحد صنفی متخلف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۳    
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان یزد از پلمب پنج واحد صنفی زرگری متخلف در زارچ خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یزدفردا: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس از پلمب 5 واحد صنفی زرگری متخلف به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی و صنفی در زارچ خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی،انتخابات الکترونیکی هیات مدیره صنف درودگران و مبلمان با حضور خزانه دار اتاق اصناف،معاونت بازرگانی داخلی صمت استان،نماینده استانداری،رئیس اداره امور اصناف صمت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از کشف 50 عدد انواع سلاح سرد در یک واحد صنفی در شهرستان رشت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: 21 واحد صنفی به دلیل فعالیت های غیرمجاز در شهرستان رشت در 20 روز گذشته پلمب شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۴    
مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در بازدید از یک واحد صنفی در سطح شهرستان اراک، موفق به کشف انواع لوازم آرایشی قاچاق به ارزش تقریبی95 میلیون ریال شدند.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی از اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی و پلمب 3 سالن آرایشگاه متخلف در شهرستان خرم آباد خبر داد. به گزارش تمدن لر، سرهنگ"رضا سبزواری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در ادامه روند نظارت بر واحدهای صنفی ...