شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۰۰Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس مرکز بهداشت»

خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: در طی هفته ی گذشته 95 واحد صنفی در این منطقه پلمپ شدند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: در حال حاضر در شرق اهواز روزانه یک هزار و 500 تست PCR و رپید گرفته می شود که در مجموع حدود 40 درصد این نمونه ها مثبت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری، استفاده از دو ماسک سه لایه و پارچه ای را برای جلوگیری از ابتلا به ویروس جهش یافته کرونا تایید کرد.
سید راشد جزایری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری در گفت وگو با خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان گفت: موارد بیماری کرونا در خوزستان همچنان صعودی است اما از روند شتابان آن کاسته شده است.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۹    
مسعود دهقانی رئیس مرکز بهداشت کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به تشدید نظارت ها در مراکز تجمعی اظهار داشت: متاسفانه شرایط کنونی و در آستانه سال جدید و افزایش تجمعات و کاهش فاصله اجتماعی ممکن است شرایط ناخوشایندی را در اواخر اسفندماه برای ما رقم بزند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از تحویل بیش از 5 هزار دوز واکسن کرونا به خوزستان و ادامه واکسیناسیون گروه های هدف در استان از روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپل ذهاب- رئیس مرکز بهداشت شهرستان سرپل ذهاب گفت: تهدید موج چهارم شیوع بیماری کرونا در سرپل ذهاب جدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه گفت: موردی از کرونای جهش یافته در کرمانشاه گزارش نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایذه - رئیس مرکز بهداشت ایذه از پلمب شدن 12 کافه کنسول به دلیل فعالیت در شرایط نارنجی کرونایی در ایذه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۵    
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از ارائه گزارش آخرین وضعیت بیماری در سطح استان و اقدامات قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد استانی مدیریت کرونا، به استاندار خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز به اشاره به بالا بودن بار مراجعات به مراکز بهداشتی از انجام بیش از 2 هزار تست کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز، از وضعیت بسیار خطرناک و بحرانی در این منطقه خبر داد و گفت: روزانه 500 تست PCR در مراکز بهداشت غرب اهواز و بیش از هزار و 200 تست فوری، توسط مأموران بهداشت در مقابل منازل انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۴۰    
گروه استان ها رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: آمار ابتلا به کرونا در همدان با شیب ملایمی رو به افزایش است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز از انجام روزانه 3 هزار تست خانگی در اهواز خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به گسترش بیماری با شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان خوزستان گفت: جز با تعطیلی کامل استان خوزستان نمی توانیم وضعیت را کنترل کنیم. ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۵    
رویش زاگرس: در بازدید مشترک بازرسان بهداشت محیط با همراهی کارشناسان ادارات تعزیرات حکومتی و اماکن 4 واحد صنفی پلمب شدند. پرویز زمانپور رئیس مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به تلاش برای شناسایی هر چه بیشتر بیماران مبتلا به کرونا در استان خوزستان گفت: موارد بستری بیماران هرچه که هست، موارد سرپایی 10 برابر آن است که نشان می دهد بیماران در خوزستان به سرعت شناسایی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۱    
گروه استان ها - رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: همکاری ارگان های مربوطه از جمله هلا ل احمر، سپاه و ... برای آماده باش نقاهتگاه ها ضروری است و باید گردنه تاراز و مبادی ورودی استان به خصوص از سمت استان خوزستان کنترل شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۹    
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از راه اندازی پنجمین مرکز خدمات جامع سلامت منتخب کرونا در واحدهای تحت پوشش مرکز بهداشت غرب اهواز(عین دو) خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مرکز بهداشت استان قم گفت: طی هفته جاری میزان مراجعه افراد مشکوک به مراکز سرپایی تست کرونا با شیب افزایشی روبرو بوده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان در حاشیه ی بازدید از روند اجرای دستورالعمل های بهداشتی در اداره کل آموزش و پرورش گفت : دستور العمل های بهداشتی به شکل مطلوبی در اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در حال اجرا است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری، از کاهش 15 تا 18 درصدی رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۳    
رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان گفت: خوزستان تنها استان دارای 11 شهر قرمز به لحاظ ابتلای افراد به بیماری کووید 19 است که آبادان، خرمشهر و شادگان از جمله شهرداری دارای وضعیت قرمز هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۰    
رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: یک باب آرایشگاه مردانه در یکی از شهر های این شهرستان پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: شهروندان باید با استفاده از ماسک، حقوق اجتماعی را رعایت کنند تا شاهد کنترل کرونا باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۲    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان از افتتاح پایگاه سلامت شهری کوی محمدیه همدان طی سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری، از انجام 69 هزار و 861 نمونه گیری تا دومین روز از اسفند 99 در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۷    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از استقرار تیم جهادی این مرکز جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در شهر سی سخت خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران گفت: یکی از عوامل ایجاد اضطراب در دوران کرونا، شنیدن اخبار ضدونقیض درباره این بیماری است.
رئیس مرکز بهداشت آبادان گفت: اگر شرایط شیوع کرونای انگلیسی در خوزستان کنترل نشود باید شاهد فاجعه انسانی در این استان باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۶    
رئیس مرکز بهداشت بندر ماهشهر از پلمب مجتمع تجاری جام جم به علت رعایت نکردن اصول بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
این نشست با هدف بررسی وضعیت مراکز غیر دولتی جهت مقابله بهتر با پیک جدید بیماری کووید 19 با حضور معاون توانبخشی بهزیستی استان البرز، معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان البرز و کارشناسان بهداشت در دفتر معاون توانبخشی بهزیستی برگزار گردید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان در خصوص لزوم تغییر رفتار در رعایت پروتکل های بهداشتی با توجه به تغییر ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شادگان- رئیس مرکز بهداشت شادگان با اشاره به پلمب 39 واحد صنفی در این شهرستان، گفت: 410 واحد صنفی متخلف کرونایی در شهرستان شادگان اخطار گرفتند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۲    
رئیس مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد با اشاره به انجام خدمات پزشکی به زلزله زدگان سی سخت، گفت: امروز تیم های جهادی پزشکی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد با همکاری بسیج جامعه پزشکی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سی سخت به ارائه خدمات پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز با اشاره به فراوانی موارد ابتلا به کرونا در شرق اهواز، گفت: کانون بسیاری از موارد ابتلا مرکز شهر اهواز است هر چند مرکز شهر، محل سکونت جمعیت زیادی از شهروندان اهواز نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۶    
رئیس مرکز بهداشت ایذه عملکرد مرکز بهداشت شهرستان طی 2 ماه اخیر را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز از افزایش 15 تا 16 برابری تعداد مبتلایان به کرونا در شرق اهواز نسبت به دو هفته پیش خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از انجام حدود دو هزار تست کرونا در مراکز منتخب بهداشتی این مناطق در روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: 66 مورد ویروس کرونای انگلیسی در کشور شناسایی شده که از این میزان 22 مورد آن در این استان بوده است.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت غرب اهواز، دکتر مهران احمدی بلوطکی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از استقرار اتوبوس آمبولانس از امروز سوم اسفندماه در فلکه سوم کیانپارس خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت بردسیر گفت: در طرح شهید سلیمانی 60 تیم با مراجعه به محل سکونت افراد، موفق به شناسایی 400 بیمار مبتلا به کرونا شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت اندیمشک، از معدوم سازی 400 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرمجاز در این شهرستان، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- رئیس مرکز بهداشت دزفول با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در این شهرستان، گفت: مراکز نمونه گیری تست کرونا در دزفول افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
ایسنا/زنجان رئیس مرکز بهداشت طارم گفت: با پیشنهاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان و تصویب ستاد کرونا طرح غربال گری و نمونه گیری از مسافران ورودی با مقصد شهرستان طارم و با مبدا استان های تهران، البرز، قزوین و گیلان با استقرار تیم های نمونه گیری کرونا در مبادی ورودی گیلان آغاز شد.
برترین ها / شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز از پلمب پاساژ تجاری کارون در بازار مرکز شهر خبر داد. امراله مردانی اظهار کرد: پیش از این، کارشناسان بهداشت در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به متولیان پاساژ کارون و لزوم جلوگیری از تجمع در این پاساژ هشدار داده بودند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اندیمشک- رئیس مرکز بهداشت اندیمشک گفت: با همه واحدهای متخلف در حوزه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در این شهرستان برخورد می شود و در این راستا 6 واحد متخلف در اندیمشک پلمب شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: روزانه 2 هزار و 500 مسافر از فرودگاه اهواز خارج می شود که برای انجام تست تشخیص کرونا مقرر بود دانشگاه ها نیرو در اختیار ما قرار دهند که هنوز نیرویی به ما معرفی نشده است. در این شرایط چه افرادی باید این کار را انجام بدهند؟