سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۷May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس مرکز بهداشت»

مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۷    
مرصاد نیوز: محمدرضا نادری با حکم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به تبعات کاهش نرخ رشد جمعیت گفت: هر چه تعداد جمعیت سالمند بیشتر باشد، بار هزینه نگهداری، مراقبت های بهداشتی و هزینه های صندوق های بیمه نیز بیشتر می شود و کشور از مسیر اصلی خود که توسعه است، دور می ماند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، با هماهنگی دادستانی شهرستان نهاوند مواد غذایی غیر قابل مصرف جمع آوری شده توسط بازرسین بهداشت محیط معدوم شد. خویشوند رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند با اعلام این مطلب افزود: حدود 500 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۰    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_19 در استان گزارش نشد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری همچنان یک هزار و 849 نفر می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۰    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از مراجعه 50 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی درمانی استان در شبانه روز گذشته خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۹    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بن از افتتاح آزمایشگاه مرکزی این شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال، در محل مرکز خدمات جامع سلامت شماره 2 همزمان با هفته سلامت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۲    
رئیس مرکز بهداشت استان همدان گفت: اکنون 700 ماما در استان همدان به مادران باردار خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت ایذه از کشف بیش از 500 پاکت شیر تاریخ مصرف گذشته از یک فروشگاه توسط کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت ایذه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۵    
زارع رئیس مرکز بهداشت گرگان گفت: طرح تکمیلی ایمن سازی فلج اطفال کودکان اتباع همزمان با سراسر کشور در گلستان در حال برگزاریست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۶    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم گفت: نوبت اول طرح واکسیناسیون فلج اطفالِ اتباع غیر ایرانی در حال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۶    
ایسنا/لرستان رئیس مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد گفت: 45 خانه بهداشت در لرستان نیازمند نوسازی و بازسازی بوده که حضور خیرین در این امر ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۱    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_19 در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به یک هزار و 849 نفر رسید.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت زاهدان گفت: در هفته سلامت ویژه برنامه های مختلفی در زاهدان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: شهرستان های شهرکرد، بروجن، بن، فارسان، اردل، سامان، لردگان، خانمیرزا، کیار و کوهرنگ به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت زرد قرار گرفته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: آمار تزریق واکسن کرونا در استان مطلوب نیست و رشدی نشان نمی دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱    
گروه استان ها- رئیس مرکز بهداشت اردستان گفت: در سال گذشته 196 نمونه از مواد غذایی مشکوک انجام شد که یک هزار و 500 کیلو مواد غذایی معدوم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۵    
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز بهداشت اردستان گفت: با غربالگری که انجام شد، بیش از 3200 نفر در این شهرستان دچار بیماری دیابت هستند که باید برای موارد بهداشتی آنها برنامه ریزی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اردستان- رئیس مرکز بهداشت اردستان از غربالگری افراد بالای 30 سال شهرستان در ارتباط با بیماری های غیر واگیردار خبر داد و گفت: در روند این غربالگری سه هزار فرد مبتلا به دیابت شناسایی شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان - رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی در استان بر اساس خوداظهاری، 74 درصد است ولی پوشش ماسک نسبت به گذشته کمتر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون سه بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت قم گفت:استان قم با 7/7 درصد تزریق دُز اول واکسن به کودکان 5 تا 12 سال، پایین ترین رتبه را در کشور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: 55 نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که نتیجه آزمایش 13 نفر مثبت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت سنندج با تأکید بر اینکه همچنان بهترین راه مقابله با بیماری کرونا واکسیناسیون است، گفت: تا کنون 2 میلیون و 550 هزار دُز واکسن کرونا در استان تزریق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون به لحاظ میزان شیوع بیماری کرونا وضعیت شهرستان بروجن نارنجی و شهرستان های اردل، سامان، کیار، شهرکرد، بن، فارسان، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد و شهرستان لردگان در وضعیت آبی قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۱    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری آمار جدید بیماری کرونا در یازدهمین روز از اردیبهشت ماه 1401 را اعلام کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ دکتر علی احمدی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۵    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری آمار جدید بیماری کرونا در دهمین روز از اردیبهشت 1401 را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: دز چهارم واکسن کرونا برای افراد خاص و گروه سنی بالای 80 سال که دارای شرایط خاص و بیماری زمینه ای هستند، تزریق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۰    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند گفت: واکسیناسیون تنها عامل پیشگیری از ابتلای کودکان به بیماری سرخک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 5 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 5 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرک غرب، دریا، جمالزاده، کن و... محدوده های کم برخوردار در غرب تهران انتخاب شدند. این را رئیس مرکز بهداشت غرب تهران درحالی مطرح می کند که هر یک از این محله ها به دلایلی چون خانه های گران قیمت، فروشگاه های لوکس،امکانات متعدد و...طرفداران زیادی دارد و جزو گزینه های مطلوب برای سکونت به شمار می آیند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعته گذشته 80 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد 15 بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۲:۰۳    
رئیس مرکز بهداشت خراسان رضوی شایعه پولی بودن واکسیناسیون کرونای اتباع غیر ایرانی را تکذیب کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۹:۳۳    
رئیس مرکز بهداشت خراسان رضوی شایعه پولی بودن واکسیناسیون اتباع غیر ایرانی را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند گفت: تا کنون هیچ موردی از بیماری سرخک در نهاوند مشاهده و یا گزارش نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم با اشاره به شرایط آرام کرونایی در روزهای اخیر گفت: با توجه به کاهش مراجعات به مراکز منتخب تشخیص و درمان سرپایی کرونا و در راستای بهره گیری از ظرفیت مراکز بهداشت برای ارائه سایر خدمات بهداشتی، سه مرکز منتخب تا اطلاع ثانوی از چرخه خدمات کرونا خارج می شوند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان گفت: یکی از دغدغه های همیشگی و معضلات معاونت بهداشت در سالهای اخیر، پرداخت مطالبات پرسنلی تیم های سلامت بیمه روستایی است که با پیگیری های انجام شده و مساعدت رییس محترم دانشگاه و معاونت محترم توسعه دانشگاه در اقدامی بی سابقه 4 ماه کارانه 80 درصد و سه ماه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۳:۲۵    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست هفت نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و سه نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی 24 ساعت گذشته 70 بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که نسبت به آمار روز گذشته افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 5 بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قم به نقل از سیامک محبی؛ رئیس مرکز بهداشت این استان، از شناسایی یک کودک 9ماهه مبتلا به سرخک خبر داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی شبانه روز گذشته هیچ مورد جدید کرونایی در استان شناسایی نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طی شبانه روز گذشته هیچ مورد جدید کرونایی در استان شناسایی نشد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۴:۱۳    
رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: محل واکسیناسیون کرونا در نهاوند تغییر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم گفت: از زمان اعلام هشدار در مورد شیوع سرخک در کشور، بیش از پنج هزار و 400 دُز واکسن تکمیلی سرخک به گروه سنی 9 ماهه تا 30 سال اتباع غیرایرانی مقیم قم تزریق شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به مسری بودن سرخک گفت: بهترین راه مقابله با این بیماری انجام واکسیناسیون و گزارش فوری موارد مشکوک به سرخک جهت انجام مداخله های بهداشتی توسط کارشناسان مرکز بهداشت است. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ویروس سرخک یکی از ویروس های مرگباری است که بیشتر در کودکان ظهور می کند و متاسفانه مرگ و میرهای بسیاری در گذشته داشته است که پس از نهضت بزرگ واکسیناسیون در ایران ابتلائات این ویروس به حداقل رسید. ...
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس مرکز بهداشت استان قم از شناسایی یک مورد مثبت ابتلای کودک 9 ماهه که سابقه تزریق واکسن سرخک ندارد به بیماری سرخک خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان قم از شناسایی یک مورد مثبت ابتلای کودک 9 ماهه که سابقه تزریق واکسن سرخک ندارد به بیماری سرخک خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۸    
رئیس مرکز بهداشت استان قم از شناسایی یک مورد مثبت ابتلای کودک 9 ماهه که سابقه تزریق واکسن سرخک ندارد به بیماری سرخک خبر داد.