سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۴۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایگاه سلامت»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۱۶    
گروه استان ها – محلات و خانواده های شهرستان قشم به عنوان محور کنترول ویروس کووید 19 با شعار "هر خانه یک پایگاه سلامت در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" همکاری می کنند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، سید علی موسوی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی آغاز این طرح اظهار داشت: این مرحله به شیوه محله و خانواده محور و مبتنی بر هر خانه یک پایگاه سلامت آغاز شده و تا آخر هفته دوم اسفندماه امسال ادامه دارد.وی گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفین اجرا می [...]
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۷    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، طرح های متنوع بهداشتی، آموزشی و خدمات رسانی توسط حوزه فاطمه الزهرا(س) سپاه میانه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری مرجع اخبار شهرستان میانه ، طی این برنامه بسیجیان حوزه فاطمه الزهرا(س)، با برپایی پایگاه سلامت و دفاع زیستی در محلات و مساجد میانه، خدمات تب سنجی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پنج کمیته برای طرح محله محور مقابله با کرونا در آبادان تشکیل شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۶    
حیدرزاده با بیان اینکه 580 هزار نفر سفیر سلامت در گیلان در طرح قرار گاه سلیمانی در حال فعالیت هستند گفت : 2 هزار پایگاه ، 200 پایگاه سلامت و یک هزار خانه بهداشت در این طرح فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۹    
مدیر گروه آموزش سلامت معاونت بهداشتی خراسان شمالی گفت: از ابتدای شروع طرح هر خانه یک پایگاه سلامت تا کنون 10 هزار سفیر سلامت آموزش دیده اند که این برنامه همچنان با قدرت در سطح استان اجرا می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۳    
اسلامشهر(پانا) - طرح شهید قاسم سلیمانی با هدف آموزش همگانی و ارتقاء آگاهی در زمینه کرونا ویروس با شعار هر خانه یک پایگاه سلامت در شهرستان اسلامشهر اجرا خواهد شد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شمال غرب تهران با اعلام این خبر گفت: طرح هر خانه، یک پایگاه سلامت از چندی پیش در مناطق مختلف غرب تهران آغاز شده است. در نظر داریم با افزایش آگاهی و سواد سلامتی شهروندان، به کادر درمان کمک کنیم ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح غربالگری خانه به خانه در محله هرندی تهران صبح امروز به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اجرا شد و از موارد مشکوک به ویروس کرونا در پایگاه سلامت تست PCR گرفته شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر از آغاز فعالیت قرارگاه عملیاتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی جهت مدیریت و کنترل اپیدمی کووید-19 به شیوه محله و خانواده محور مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت در شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
غربالگری محله محور به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با همراهی گروه های جهادی حوزه سلامت انجام شد. طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید- 19 به شیوه محله و خانواده محور و مبتنی بر شعار هر خانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۸    
اولین پایگاه بسیج سلامت در قالب قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهرکرد با حضور فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- طرح مدیریت و کنترل بیماری کووید19 (به شیوه محله و خانواده محور) مبتنی بر هر خانواده یک پایگاه سلامت تحت عنوان طرح حاج قاسم سلیمانی و طرج مدیریت هوشمند متناسب با وضعیت ویروس کرونا روز شنبه در جوانرود آغاز شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۸    
استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید ویروس کرونا را باید در خانه مردم کنترل کنیم، گفت: قرارگاه، طرح محله و خانواده محور بیماری کرونا در تمامی شهرستانهای استان کرمانشاه اجرایی خواهد شد تا بتوانیم با کمک بیمار یابی فعال از تردد بیماران درجامعه جلوگیری کنیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۴    
استاندار کرمانشاه گفت: طرح محله محور برای مقابله با ویروس کرونا مبتنی بر اینکه هر خانه یک پایگاه سلامت باشد در قالب یکی از راهبردی هفت گانه طرح جامع محدودیت های کرونایی به منظور بیماریابی فعال، قرنطینه و همچنین رهگیری از امروز در استان اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: طرح محله محور برای مقابله با ویروس کرونا مبتنی بر اینکه هر خانه یک پایگاه سلامت باشد در قالب یکی از راهبردی هفت گانه طرح جامع محدودیت های کرونایی به منظور بیماریابی فعال، قرنطینه و همچنین رهگیری از امروز در استان اجرایی می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طاهری فرماندار شهریار با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان شهریار در خصوص بیماری کرونا و اعمال محدودیت ها مطابق دستورالعمل این وضعیت در شهرستان، گفت: هم اکنون 60 پایگاه سلامت در سطح شهرستان مشغول خدمت رسانی و غربال گری هستند که طی روزهای آینده پایگاه های سلامت محله محور نیز در سطح شهرها و روستاهای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱    
برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا, طرح ملی شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان هر پایگاه مقاومت یک پایگاه سلامت ,با همکاری بسیجیان و شبکه بهداشت در استان اردبیل اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: طرح ملی ناظران سلامت برای مدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 به شیوه محله و خانواده محور مبتنی بر برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت از ابتدای آذرماه در سراسر استان اجرا خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان کرد در گام چهارم بسیج ملی مبارزه با کرونا با تاکید بر مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 با شیوه محله محور و خانواده محور است که از ظرفیت های برنامه هر خانه؛ یک پایگاه سلامت استفاده می شود. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۹    
فرمانده سپاه ناحیه مشگین شهر گفت: تمام پایگاه های بسیج شهرستان به پایگاه سلامت تبدیل می شوند تا زمینه مقابله به کرونا ویروس با قدرت بیشتری فراهم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام گفت: طرح هر خانه یک پایگاه سلامت با اهداف کوتاه و میان مدت با بهره گیری از توان و ظرفیت بسیج مردمی در دستور کار اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۵    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد: همزمان با هفته بسیج موج جدید کمک های مومنانه از شنبه در 52 پایگاه سلامت شهرستان میبد آغاز می شود.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته بسیج، طرح سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان هر پایگاه مقاومت بسیج یک پایگاه سلامت برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل اجرا می شود. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه 97 درصد فوتی های کرونایی مربوط به سن بالای 50 سال و حدود 50 درصد فوتی ها نیز دارای بیماری زمینه ای دیابت هستند افزود: امروزه مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی به کانون توزیع ویروس تبدیل شده است، طرح هر خانه یک پایگاه سلامت باید با قدرت ادامه یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی گفت: طرح مدیریت بیماری کرونا بر اساس محله محوری و در راستای هر خانه یک پایگاه سلامت اجرا می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کووید-19 به شیوه محله و خانواده محور با استفاده از ظرفیت برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت دستور عمل گام چهارم بسیج ملی با عنوان "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" ابلاغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۶    
فرمانده سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی گفت: طرح مدیریت بیماری کرونا بر اساس محله محوری و در جهت هر خانه یک پایگاه سلامت باید اجرا شود.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح ملی شهید قاسم سلیمانی به شیوه محله و خانواده محور به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و همچنین کاهش مبتلایان و مرگ ومیر ناشی از آن در استان به همت بسیج و بهداشت در گیلان آغاز شد. ...
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نمکی گفته به عنوان وزیر عمل گرا روی حرف مفت غش نمی کنم؛ با اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت بهترین نوع خدمت در جهان را خواهیم داشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۸    
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه شعار امسال هفته بسیج مستصعفین بسیج، پیش رو خدمت و امیدآفرینی است، گفت: امسال با توجه به شرایط موجود 28 عنوان برنامه شاخص در سطح استان اجرایی می شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) از آغاز طرح تهاجمی شهید سلیمانی به منظور ریشه کن کردن ویروس کرونا خبرداد و گفت: در این طرح 1164 پایگاه بسیج در قالب پایگاه سلامت به صورت خانه به خانه اقدام به شناسایی بیماران کرونایی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر از حضور 100 هزار جوان فعال هلال احمری در اجرای طرح محله محور مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت در خط مقدم مبارزه و کنترل همه گیری کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان تالش گفت: 192 مربی برای آموزش سفیران سلامت خانواده ها دوره علمی گذراندند و از مربیان در اجرای طرح " هر خانه یک پایگاه سلامت " برای توانمندسازی خانواده ها در مقابل بیماری ها و شیوع ویروس کرونا استفاده خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۴    
فرمانده سپاه ناحیه مشگین شهر گفت: پایگاه های بسیج شهرستان مشگین شهر به پایگاه های سلامت تبدیل می شوند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - توافقنامه همکاری اجرای طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 به شیوه محله و خانواده محور مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت به امضای دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت و کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیر توسعه شبکه و ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: شکستن زنجیره کرونا باید از منازل آغاز شود و همه ملزم به رعایت پروتکلها باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۷    
بصیری مقدم گفت: حدود 70 درصد از خانوارهای آستارایی در قالب طرح هر خانه یک پایگاه سلامت سفیر سلامت شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۵    
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق اصناف خمینی شهر گفت: اجرای طرح مشترکی با عنوان هر واحد صنفی، یک پایگاه سلامت برای نخستین بار مصوب و در واحدهای صنفی خمینی شهر اجرا می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: امام جمعه مشهد در سی وهفتمین هفته برگزار نشدن نماز جمعه در مشهد مقدس، نکاتی پیرامون اپیدمی کرونا و اهمیت اقدام عمومی برای مقابله با آن، تجربه هشت سال دفاع مقدس در مقابله با مشکلات ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۲    
انجام مراقبت های سلامت برای خود و اعضای خانواده در واقع یک نوع عملکرد آگاهانه، آموختنی و تنظیمی است
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۳    
فرمانده سپاه امام رضا( ع) با بیان این که در سطح شهر مشهد 700 پایگاه سلامت محور خواهیم داشت، گفت: برای هر پایگاه یک رابط سلامت تعیین شده است که تحت برنامه آموزشی و توجیهی قرار می گیرد، این رابطین سلامت بیماران را با توجه به علائم اولیه کرونا شناسایی و به مراکز تخصصی پشتیبانی معرفی می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: در طرح مسجد سنگر سلامت دو هزار پایگاه سلامت مسجد محور در سطح استان شروع به فعالیت خواهند کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۶    
سردار نظری ضمن اشاره به آغاز فعالیت 2 هزار پایگاه محلی سلامت مسجد محور در خراسان رضوی به منظور مقابله با کرونا گفت: مهم ترین وظیفه این پایگاه ها بیماریابی است تا در کوتاه مدت شاهد روند افزایش کیفی در مبارزه با کرونا باشیم.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سیما سادات لاری در گفت وگو با ایرنا درباره آغاز گام چهارم بسیج ملی مبارزه با کرونا از روز سه شنبه بیان کرد: در گام چهارم بسیج ملی مبارزه با کرونا به دنبال مدیریت و کنترل بیماری با شیوه محله محور هستیم. در این مرحله از ظرفیت برنامه هر خانه، یک پایگاه سلامت استفاده می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۲    
رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت گفت: با توجه به اجرای موفق طرح هر خانه یک پایگاه سلامت در کرمانشاه این طرح به صورت ویژه برای مبارزه با کرونا نیز در کشور اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول جامعه پزشکی خراسان رضوی از اجرای طرح هر مسجد یک پایگاه سلامت توسط بسیج جامعه پزشکی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در گام چهارم بسیج ملی مبارزه با کرونا تاکید بر مدیریت و کنترل اپیدمی کووید19 با شیوه محله محور و خانواده محور است که از ظرفیت های برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت استفاده می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۱۲    
پایگاه سلامت در سرای محله مجیدآباد منحل شده است و مراجعان این پایگاه می توانند به پایگاه های استقلال و فلکه چهارم تهرانپارس مراجعه کنند. مدیر واحد گسترش مرکز بهداشت شمال دراین باره گفت: به دلیل پایان زمان قرارداد پیمانکار پایگاه مجیدآباد، این پایگاه تعطیل و منحل شده است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فیروزه(پانا)- با تشکیل مثلث شکست کرونا با سه ضلع بسیج، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در شهرستان فیروزه 134 پایگاه بسیج موجود در شهرستان تبدیل به پایگاه سلامت شد. ...