جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۱:۱۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایگاه سلامت»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۵    
فرمانده گردان بیست و یکم امام حسین (ع) شهرستان بردسکن از دایر شدن پایگاه سلامت به مدت یک هفته در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول از واکسیناسیون سالمندان روستایی در قم یکشنبه 18 اردیبهشت ماه در محل مرکز خدمات جامع سلامت حضرت امام جواد ائمه شهر دستجرد برگزار شد. واکسن به افراد بالای 75 سال که دارای پرونده سلامت باشند تزریق می شود و افرادی که دارای پرونده نیستند باید به نزدیک ترین پایگاه سلامت محل سکونت خود مراجعه ...
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت روز جهانی ماما از ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری به مادران باردار تا 42 روز پس از زایمان در 3 هزار پایگاه توسط 6 هزار ماما خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، فرهاد ابول نژادیان ظهر امروز چهارشنبه در خصوص این خبر اظهار کرد: سالمندان بالای 80 سال خوزستانی که تاکنون برای تزریق واکسن کرونا به مراکز بهداشت مراجعه نکرده اند، هرچه سریع تر با در دست داشتن کارت ملی به نزدیک ترین مرکز یا پایگاه سلامت محل زندگی خود مراجعه کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت : طی سال 1399 در راستای اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت 70 هزار و 559 سفیر سلامت در سطح استان به صورت تلفنی، چهره به چهره و مجازی آموزش دیده اند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر با اشاره به اینکه همکاری همگانی در ارتقای سلامت ضروری است گفت: برای کنترل بیماری کرونا باید هر روستا به پایگاه سلامت تبدیل شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: پنج هزار و 500 بسیجی همگام با 698 پایگاه سلامت در اجرای طرح شهید سلیمانی استان مرکزی نقش آفرینی می کنند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی پایگاه سلامت اجتماع محور در شهرک های بالادست پیشوا خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا حبیب الله مسعودی فرید معاون اجتماعی و فرهنگی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پیشوا- فرماندار پیشوا گفت: ایجاد پایگاه سلامت اجتماع محور در شهرکهای بالادست پیشوا ضروری است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: خانواده هایی که گروههای سنی بالای 80 سال دارند،یکی از اعضای خانواده با در دست داشتن کارت ملی به نزدیکترین پایگاه سلامت محل زندگی جهت ثبت در سامانه سلامت مراجعه نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از فعالیت بیش از 1200 پایگاه سلامت اجتماعی محلات و 4 هزار و 200 مرکز مثبت زندگی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اندیمشک-ایرنا-رییس مرکز بهداشت اندیمشک با اشاره به آغاز واکسیناسیون سالمندان بالای 80 سال در این شهرستان به مدت پنج روز گفت:این افراد در شهر اندیمشک می توانند روزهای پنج شنبه وجمعه به پایگاه سلامت شهری محل سکونت خود مراجعه کنند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزاررش آسیانیوز، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برای تزریق واکسن کرونا نیازی به مراجعه حضوری و ثبت نام در سایت نیست بلکه برای همه اولویت ها، پیامک ارسال می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۱۹    
در ششمین روز از هفتهٔ سلامت، پایگاه سلامت زنده یاد عبدالمحمد خواجه زاده فینی با حضور جمعی از مسئولان و اعضای این خانوادهٔ نیکوکار در بندرعباس افتتاح شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین روز از هفته سلامت، پایگاه سلامت مرحوم عبدالمحمد خواجه زاده فینی به صورت ارتباط ویدئوکنفرانسی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و با حضور فرماندار بندرعباس، ذاکری رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، خانواده خیّر مرحوم خواجه زاده فینی و مسئولین سایر ادارات در شهرستان بندرعباس افتتاح شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - رییس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت:فاز دوم واکسیناسیون کرونا از سه شنبه 7 اردیبهشت 1400 در خوزستان آغاز خواهد شد. امرالله مردانی با اعلام این خبر افزود ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: جعفر صادق تبریزی، با تاکید مجدد بر اینکه پیامی که در شبکه های مجازی مبنی بر ثبت نام برای دریافت واکسن کرونا دست به دست می شود جعلی است، گفت: این کار یک شیطنت است و چنین پیامی از سوی وزارت بهداشت نبوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فراخوان تزریق واکسن کرونا از سوی وزارت بهداشت خواهد بود، گفت: افرادی که فاقد پرونده الکترونیک سلامت هستند، می توانند با مراجعه به نزدیک ترین پایگاه سلامت یا خانه بهداشت برای تشکیل پرونده خود اقدام کنند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین به نقل از مهر، جعفر صادق تبریزی، گفت: افرادی که پرونده الکترونیک سلامت ندارند با مراجعه به نزدیک ترین پایگاه سلامت یا خانه بهداشت برای تشکیل پرونده خود اقدام کنند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فراخوان تزریق واکسن کرونا از سوی وزارت بهداشت خواهد بود، گفت: افرادی که فاقد پرونده الکترونیک سلامت هستند می توانند با مراجعه به نزدیک ترین پایگاه سلامت یا خانه بهداشت برای تشکیل پرونده خود اقدام کنند. ...
ایسنا: رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فراخوان تزریق واکسن کرونا از سوی وزارت بهداشت خواهد بود، گفت: افرادی که فاقد پرونده الکترونیک سلامت هستند می توانند با مراجعه به نزدیک ترین پایگاه سلامت یا خانه بهداشت برای تشکیل پرونده خود اقدام کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۲    
بسیجیان حوزه مقاومت بسیج 163 ابوحمزه ثمالی لواسان فاز دوم طرح شهید سیلمانی را با راه اندازی دومین پایگاه سلامت در میدان حضرت امام خمینی (ره) شهر لواسان آغاز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۷    
مردم برای ثبت خانوار خود در سامانه ناب به منظور دریافت واکسن کرونا می توانند به نزدیک ترین پایگاه سلامت منطقه خود مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس هیات مدیره مجمع خیران سلامت دزفول گفت: خیران سلامت دزفول در طول 10 سال گذشته، افزون بر 21 واحد درمانی شامل اورژانس جاده ای، مرکز دیالیز، مرکز جامع سلامت و پایگاه سلامت با صرف 300 میلیارد ریال احداث کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در حال حاضر ثبت نام برای افراد دارای بیماری خاص و افراد بیماری های زمینه ای فقط حضوری و با مراجعه نزدیک ترین مرکز جامع سلامت یا پایگاه سلامت در شهر محل سکونت افراد است تا برای آن ها پروندهٔ پزشکی تشکیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: با توجه به خیز دوباره بیماری کووید 19، طرح هرخانه یک پایگاه سلامت با رویکرد پیشگیرانه در بستر شبکه شاد مدارس این استان آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۵    
مسئول کارگروه فناوری قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونادر توصیه به مردم گفت: با توجه به برنامه ریزی برای واکسیناسیون عمومی ⁧‫کرونا‬⁩، اگر تاکنون در یکی از واحدهای بهداشتی پرونده سلامت نداشته اید تا 15 اردیبهشت 1400 به نزدیک ترین خانه بهداشت در روستاها و یا پایگاه سلامت در شهرها مراجعه کنید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۲۳    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از اجرای طرح ملی شهید سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 به شیوه "محله و خانواده محور" مبتنی بر برنامه هر خانه؛ یک پایگاه سلامت در اروندکنار خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان- با حضور نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، امام جمعه اهل تسنن هرنگ، فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان بستک، پایگاه سلامت مرکز جامع سلامت روستای هرنگ شهرستان بستک افتتاح و به بهره برداری رسید.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه از احیا و نجات نوزاد چهار روزه با اقدام فوری مراقب سلامت و مامای پایگاه سلامت شهدای شهر گز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۶    
فرماندار ویژه کاشان گفت: تقدیر یونسکو از طرح ملی هر خانه یک پایگاه سلامت بزرگ ترین دستاورد بین المللی کاشان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۳    
رئیس مجمع خیرین شهرستان ملایر از مساعدت یک میلیارد و 324 میلیون و 620 هزار ریالی یک خیر در ساخت پایگاه سلامت این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۱    
خرداد 99 با اخبار مهمی در حوزه سلامت از جمله شایعه استعفای وزیر بهداشت تا آغاز طرح هر خانه یک پایگاه سلامت در کشور رو به رو بودیم.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ، به همت دبیر اقامه نماز شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان جشن عبادت فرزاندان کارکنان به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار وپایگاه سلامت معنوی در این مجموعه افتتاح گردید . ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت دزفول از استقرار پایگاه سلامت طرح سردار سلیمانی در میدان میوه و تره بار دزفول خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: جمعیت تحت پوشش طرح شهید سلیمانی بیش از 60 درصد جمعیت استان است که 499 پایگاه سلامت در این راستا به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در نشست شورای خیرین کازرون تفاهم نامه ساخت و تکمیل پایگاه سلامت امام حسین (ع) این شهرستان با اعتبار 30 میلیارد ریال امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۰    
رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: تحقق شعار هر صنف یک پایگاه سلامت کلید کنترل بحران کووید 19 خواهد بود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: درآستانه عید سعید مبعث، 5 طرح عمرانی، بهداشتی و آموزشی با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد ریال در روستای محمدآباد بخش کویرات این شهرستان افتتاح و بهره برداری شد. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۲:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
تشخیص به موقع مخاطرات و اطلاع رسانی مناسب در فوریت ها می تواند جان انسان های در معرض خطر را در شرایط اضطراری به شرط اعمال مداخلات موثر، سریع و هماهنگ نجات بخشد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۱    
برنامه نوروزی اجرای گام چهارم بسیج ملی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت برای مدیریت و کنترل همه گیری کرونا به شیوه محله محور و خانواده محور در قالب طرح هر خانه یک پایگاه سلامت از روز 18 اسفندماه آغاز شد ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دومین مرحله تزریق واکسن روسی اسپوتنیک V با تزریق به 120 نفر از پرسنل درمان، خدماتی و بهداشت شهرستان شیروان در پایگاه سلامت شهری شماره 2 واقع در خیابان فلسطین این شهر انجام شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل دفتر حمل ونقل مسافری گفت: پیش فروش بلیت اتوبوس برای ایام نوروز به دلیل جلوگیری از ترغیب مسافران به سفر نداریم اما مسافران هرروزی که تمایل داشته باشند می توانند بلیت تهیه کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰    
مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: به منظور توانمندسازی اهالی محلات 15 پایگاه سلامت اجتماعی در سطح محلات استان قزوین توسط همیاران سلامت روان فعال و در حال ارائه خدمات به شهروندان است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت هم که از ایده های دکتر نمکی وزیر بهداشت است، کمکی بزرگی به ارتقای جایگاه شبکه بهداشتی بود که ای کاش چند ماه زودتر اجرا می شود که در این صورت کمک بزرگی برای کنترل اپیدمی کرونا در کشور بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۱    
به منظور اطلاع رسانی و آگاهی پرسنل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس از بیماری کرونا آموزشی با موضوع راه های پیشگیری از بیماری های (کرونا ویروس انگلیسی )در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۲    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان از افتتاح پایگاه سلامت شهری کوی محمدیه همدان طی سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج ‐ ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تعداد کارشناسان بهداشتی در پایگاه سلامت مستقر در مرز باشماق مریوان به 9 نفر افزایش یافت و در سه شیفت از مسافران ورودی آزمایش کرونا انجام می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: 15 پایگاه سلامت اجتماعی در زمینه های مختلف از جمله آگاهسازی، اطلاع رسانی و آموزش به مردم محلی و گسترش روحیه مشارکت جویی در استان فعالیت می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۶    
در هفته سلامت مردان که با شعار همه گیری کرونا: توجه بیشتر به سلامت مردان برگزار می شود، طرح ویزیت رایگان در پایگاه سلامت محله کلویر بندرانزلی اجرا شد.