یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۰۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «طرح تحول سلامت»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت:پرداخت از جیب برای درمان یک شاخص جهانی است که این شاخص در ایران برابر با 55 درصد قبل از اجرای طرح تحول سلامت بود که در سال 95 به کمتر از 37 درصد کاهش یافته که این عدد باید به کمتر از 25 درصد برسد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز؛ نشست گروه های آموزشی فعال در مرکز دانشگاهی رازی رشت با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۹    
طرح تحول سلامت که قرار بود همچون نسخه ای شفابخش، مرهمی بر درد بیماران و گسترش سلامت در جامعه باشد اما اینچنین نشد و منابعی که به حق می توانست به بهداشت و پیشگیری اختصاص یابد صرف درمان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۸    
گروه استان ها-نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با اشاره به تجهیز بیمارستان سردشت گفت: در این راستا فهرستی از تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان در طرح تحول سلامت تحویل شده و سایر تجهیزات به محض رسیدن دستگاه ها تحویل می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه از مدت ها پیش با شکل دادن هسته های مسئله محور پیرامون طرح تحول سلامت و بحران جمعیت به واکاوی مسائل این حیطه پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: تعداد تخت های بیمارستانی در این استان در نتیجه اجرای طرح تحول سلامت به 780 تخت افزایش یافته است.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح تحول سلامت به عنوان مهم ترین برنامه دولت یازدهم حسن روحانی، با سر و صدای زیادی آغاز شد و به دنبال آن بود که عدم تزریق بودجه به بیمارستان ها، مشکلاتی را برای سرپا ماندن این طرح رقم زد.
طرح تحول سلامت به عنوان مهم ترین برنامه دولت یازدهم حسن روحانی، با سر و صدای زیادی آغاز شد و به دنبال آن بود که عدم تزریق بودجه به بیمارستان ها، مشکلاتی را برای سرپا ماندن این طرح رقم زد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در سال های گذشته سیاست های شتاب زده و ناسنجیده ای در حوزه منابع انسانی حوزه های بهداشت و درمان به آزمون گذاشته شده اند، مانند استخدام انبوهی نیروی شرکتی کم درآمد و ارزان قیمت قرارداد موقت که به معنای موقتی سازی روابط کار در حوزه تعهدات حاکمیتی است.
رییس جمهوری با بیان اینکه به رغم همه فشارهای اقتصادی روند توسعه بهداشت و درمان در سال 99 رو به افزایش بوده است، گفت: این روند نه تنها کاهش نیافته بلکه امسال مصمم هستیم بیش از 10 هزار تخت بیمارستانی را افتتاح کنیم.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسم آغاز بهره برداری از 26 پروژه ملی در حوزه های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر گفت که افتتاح این طرحها، موجب رفاه و آسایش مردم بویژه در شرایط خاص مقابله وجنگ با کرونا خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زیرساخت های نظام سلامت به واسطه اجرای طرح تحول سلامت در سال های اخیر جهش قابل توجهی یافت و حالا در سال آخر دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفته و در آخرین روزهای شهریور به افتتاح هشت بیمارستان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قروه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با انتقاد از دیر پرداخت کردن کارانه کادر درمان کردستان به نسبت دیگر استان ها، گفت: اجرای طرح تحول سلامت در قروه خروجی مشخصی نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۲    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجرای طرح تحول سلامت برنامه دولت در کشور بود، گفت: با اجرای این طرح بخشی قابل توجهی زیرساخت در کشور فراهم شده که وجود آن ما را در شرایط کرونایی کمک کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۷:۴۶    
زنجان - ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول سلامت مهمترین اقدام دولت یازدهم برای ارتقای نظام سلامت بود که کمک حال شرایط کرونایی کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان از طرح تحول سلامت به عنوان اقدام ماندگار دولت نام برد و افزود: اینک 100 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد این استان زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهوری در نشست با مدیران ارشد رسانه های کشور، طرح تحول سلامت را یکی از بزرگ ترین اقدامات دولت دانست و گفت: امیدواریم این طرح در دولت بعد هم ادامه پیدا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نظام سلامت از ابتدای دولت یازدهم و در ادامه در دولت دوازدهم با اجرای طرح تحول سلامت پوست اندازی کرد و حالا در شرایط دشوار تحریم ها و جدال با کرونا توانست به کمک مردم تا حد زیادی در برابر همه گیری کووید 19 ایستادگی کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: طرح تحول سلامت با اصول و شیوه های علمی اقتصاد سلامت هم خوانی ندارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سیدکامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در نشست خبری ویدئوکنفرانسی با خبرنگاران اظهار کرد: موفق شدیم در دولت یازدهم و دوازدهم 36 هزار تخت را در قالب طرح تحول سلامت به بهره برداری برسانیم و در 585 بیمارستان هتلینگ آن ها ارتقا پیدا کرده است. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نباید در ساخت و سازهای مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی سیاسی کاری شود و باید ساخت مراکز درمانی بر اساس شاخص های منطقی و کارشناسی صورت گیرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پرویز قزلباش شامگاه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار از حضور رسانه ها در هشت سال گذشته در طرح تحول سلامت و 6 ماهه گذشته در خصوص همراهی و همکاری در انتشار و اطلاع رسانی بیماری کرونا قدردانی کرد و افزود: در بسیاری از موارد شاید پاسخگویی مناسب به خبرنگاران نداشته باشیم و [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۶:۵۴    
قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: با احرای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم و دوازدهم و در نتیجه آن اجرای بیش از 200 طرح بهداشتی و درمانی، عدالت در دسترسی به خدمات بخش درمان از سوی مردم استان همچون دیگر نقاط کشور بسط و توسعه یافته است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری استان لرستان گفت: طرح تحول سلامت یکی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید در راستای سلامت و درمان اقشار مختلف علی الخصوص افراد آسیب پذیر بود، که اجرای صحیح این طرح نیازمند فرهنگ سازی مناسب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - حدود 120 نفر از کارکنان طرح تحول سلامت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خوزستان روز دوشنبه با تجمع در مقابل ساختمان استانداری در اهواز، خواستار تبدیل وضعیت خود شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۰    
مطالبات تجمع کنندگان، اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، پرداخت منظم حقوق، تبدیل وضعیت و حذف شرکت های پیمانکاری عنوان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۴    
مشهد- ایرنا- سزارین در نخستین زایمان در بیمارستان 17 شهریور تامین اجتماعی خراسان رضوی در مشهد در چارچوب اجرای طرح تحول سلامت تاکنون به میزان 50 درصد کمتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۰    
کرمان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اجرای طرح موفقیت آمیز تحول سلامت یکی از برنامه های دولت بود که اقدامات انجام شده در آن زیرساخت بزرگی برای مقابله با کرونا شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۲    
پیمان سلامتی در یادداشتی نوشت:برای آسیب شناسی فقر و تهیدستی که امروز مردم ما با آن مواجه هستند باید به عقب برگردیم و برخی از برنامه های راهبردی نظام در سالهای اخیر را مورد بازبینی قرار دهیم.کرونا بهانه ای بود تا نواقص عمده طرح تحول سلامت کاملا نمایان گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۵    
تبریزی با اشاره به تاثیر اجرای طرح تحول سلامت بر تامین مکمل های دارویی گفت: مشکلی در تامین این مکمل ها نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در استان اصفهان عمده بار درمان به دوش بخش دولتی است و این مسأله به خصوص در بحث کرونا خوب جلوه گر شد؛ اگر زیرساخت ها را در سال اول طرح تحول سلامت ارتقا نداده بودیم، آمار مرگ و میر بیش از اکنون بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۸    
شیراز-ایرنا- فرماندار شهرستان ممسنی گفت: یکی از طرح های مهم دولت تدبیر و امید، طرح تحول سلامت است که با شیوع کرونا اثربخشی این طرح و توسعه زیرساخت های حوزه درمان در سال های گذشته، به خوبی نمایان است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۹    
فرماندار چالدران از پیشرفت فیزیکی 25درصدی طرح توسعه بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان خبرداد. خبر ماکو : ” کریم حسین زاده” در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) منطقه آذربایجان غربی ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیلم گفت : اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید یک اقدام تاریخی و سند افتخار در خدمات رسانی عرصه سلامت جامعه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: گیلان در تحقق اعتبارات طرح تحول سلامت هنوز دچار عقب ماندگی است که باید برطرف شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نظارت صحیح بر روند اجرای طرح تحول سلامت و اجرای سیاست های تعالی جمعیت را از اولویت های کاری این کمیسیون برشمرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: چند تکلیف قانونی در مواد قانونی 34، 35، 36 و 38 برنامه پنجم و مواد 72 تا 74 برنامه ششم توسعه از جمله پرونده الکترونیک سلامت، پزشکی خانواده، نظام ارجاع و راهنماهای بالینی داشتیم که مغفول مانده بود.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در جلسه برنامه ریزی و تلاش برای تحقق شعار جهش تولید با حضور استانداران سراسر کشور، اظهارداشت: امید در سایه بیان حقایق برای مردم به وجود می اید و خدمات دولت باید برای مردم بیان شود. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در جلسه برنامه ریزی و تلاش برای تحقق شعار جهش تولید با حضور استانداران سراسر کشور، اظهارداشت: امید در سایه بیان حقایق برای مردم به وجود می اید و خدمات دولت باید برای مردم بیان شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت اجرا طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت"، بازنگری در بسته های طرح تحول سلامت، کاهش 700 میلیون دلاری ارزبری در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی و برخورد با فساد در آموزش پزشکی را از اقدامات مثبت وزیر بهداشت دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده نوشهر تاکید کرد که بررسی اقدامات دولت برای مقابله با شیوع کرونا و نحوه اجرای طرح تحول سلامت از اولویت های کاری کمیسیون بهداشت در مجلس یازدهم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رشت- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تکمیل و بهره برداری از پروژه های در دست اجرا و نیمه تمام طرح تحول سلامت گیلان نیازمند تأمین اعتبار هزار و 280 میلیارد ریالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در چند وقت گذشته و در گزارشی که به تفصیل در فارس درباره بیمه ناباروری به آن پرداخته شد، منبعی آگاه به خبرنگار فارس گفت: این هزینه به جای اختصاص یافتن به درمان زوج های نابارور، صرف یکی از طرح های شکست خورده دولت به نام طرح تحول سلامت شده است .
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۲    
طرح تحول نظام سلامت را می توان یکی از سیاست های راهبردی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در راستای ایجاد عدالت و بهره مندی بهتر اقشار مختلف جامعه از خدمات پزشکی دانست.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اشاره به اینکه در این استان از اثرات مثبت طرح تحول سلامت بی بهره بوده است، رفع مشکلات بهداشت و درمان گیلان را نیازمند نگاه ویژه مسوولان دانست. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گیلان بی بهره از اثرات طرح تحول سلامت ، قاچاق کالا چالش مهم تولیدکنندگان کشور است ، افزایش سرقت در گیلان و لزوم حمایت فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان قانون مدار از عناوین روزنامه های امروز(20 خرداد) گیلان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گیلان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: طرح تحول سلامت نیازمند فراهم کردن تجهیزات مربوط به آن است که تا امروز در گیلان به خوبی اجرا نشد و برای اجرای مطلوب این طرح همچنان به حمایت مسئولان کشور نیاز داریم.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ علی اعتصام پور صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: 65 درصد جمعیت استان یعنی نزدیک به 3 میلیون و 500 هزار نفر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند ...