چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۰:۵۶Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح تحول سلامت»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: طرح تحول سلامت طرحی بود برای کاهش بار هزینه های بیماران و خانواده های آنها که از جمله مهمترین دستاوردهای آن کم شدن پرداخت از جیب مردم در خدمات بستری بیماران شهری به 10 درصد و روستاییان به 5 درصد بود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۶۹ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، امیرعباس منوچهری، در نشست مشترک مدیران سازمان تأمین اجتماعی با سازمان نظام پزشکی، اظهار کرد: نسخه الکترونیک طرح بزرگی است و شاید حتی بتوان از طرح تحول سلامت هم آن را مهم تر دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تکمیل شبکه بهداشت و درمان استان همدان در دولت تدبیر و امید، گفت: یک هزار تخت بیمارستانی با اجرای طرح تحول سلامت ، طی چند سال اخیر به مجموع ظرفیت مراکز درمانی و بهداشتی این استان اضافه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۶    
طرح تحول سلامت از سال 1393 به همت دولت یازدهم و در راستای ارتقای شاخص های توسعه کشور به اجرا گذاشته شد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۳    
دولت فعلی از این قاعده مستثنی نیست و در طی 7 سال گذشته بویژه با اجرای طرح تحول سلامت گامهای خوبی را برای سلامتی هموطنان برداشت و بودجه مکفی هم برای اجرای مفید آن در نظر گرفت
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: عمده ترین حسن اجرای طرح تحول سلامت افزایش تختهای بیمارستانی و تخت های ویژه بود، که بالغ بر 27 هزار تخت به تخت های کشور افزوده شد و اگر این اقدام مهم انجام نمی گرفت، در شرایط حاد کرونایی، با مشکلات جدی مواجه می شدیم.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار استان مرکزی گفت: یکی از شاخص ترین اقدامات دولت، اجرای طرح تحول سلامت بود که بیمه سلامت نیز در راس این طرح بزرگ قرار دارد و به همین واسطه بسیاری از افرادی که تحت پوشش بیمه نبودند، توانستند از خدمات بیمه سلامت بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: این استان در کنار تمام عقب ماندگی های حوزه بهداشت و درمان، بهره ای از طرح تحول سلامت نبرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه اغلب استان های کشور اعتبارات مربوط به طرح تحول را جذب و طرح های تحول را پیش برده اند، گفت: گیلان در کنار تمام عقب ماندگی های حوزه بهداشت و درمان، بهره ای از طرح تحول سلامت نبرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- تعدادی از نیروهای شرکتی طرح تحول نظام سلامت دزفول روز چهارشنبه با حضور مقابل دفتر نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به مطالبات خود به ویژه تبدیل وضعیت شدند.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، صبح امروز جلسه ای به منظور تشریح زیرساخت های حوزه سلامت گیلان با حضور دکتر علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت و هیئت رئیسه دانشگاه در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد. ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۲    
چراغی گفت: وقتی در سال 93 طرح تحول سلامت اتفاق افتاد و تعرفه های پزشکی در بعضی از گروه ها تا 300 درصد بالا رفت، منجر به عمیق تر شدن شکاف در توزیع درآمد و بودجهشد که در همان مقطع هم آمدند و طرحی را وزارت بهداشت برای پرستاران اجرا کرد که آن هم بر این شکاف موجود دامن زد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی در آیین بزرگداشت روز پرستار گفت: حتی منتقدان و آن ها که با دولت خوب نبودند هم نتوانستند کار بزرگ طرح تحول سلامت را منکر شوند. مردم از شوق دم بیمارستان گریه می کردند از اینکه صورتحساب شان اینقدر پایین شده بود.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس جمهور گفت: کادر درمانی به عنوان مدافعان سلامت، در خط مقدم مقابله با کرونا، انصافاً نمره خوبی گرفتند. حجت الاسلام حسن روحانی عصر یکشنبه در آئین بزرگداشت روز پرستار با تبریک ولادت حضرت زینت کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار تاکید کرد که کادر درمانی ایران اسلامی به عنوان مدافعان ...
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: روحانی در آیین بزرگداشت روز پرستار گفت: با اجرای طرح تحول سلامت، مردم از شوق دم بیمارستان گریه می کردند از اینکه صورتحساب شان اینقدر پایین شده بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۹    
روحانی، رییس جمهور گفت: حتی منتقدان و آن ها که با دولت خوب نبودند هم نتوانستند کار بزرگ طرح تحول سلامت را منکر شوند. مردم از شوق دم بیمارستان گریه می کردند از اینکه صورتحساب شان اینقدر پایین شده بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت توسط دولت تدبیر و امید خاطر نشان کرد: در تبلیغات انتخاباتی 92 اعلام کردم که در صورت پیروزی موضوع بهداشت و درمان از اولویت هایم است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
روحانی گفت: موضوع کرونا در کنار جنگ اقتصادی برای ما یک آزمایش است،موضوع کرونا یک موضوع غیرقابل پیش بینی و غیر قابل تصور حتی برای جامعه پزشکی و متخصصین است و تا به حال در این 100 چنین حادثه ای در دنیا دیده نشده بود و الان وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۳    
رئیس جمهور با تبریک ولادت حضرت زینت کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار تاکید کرد که کادر درمانی ایران اسلامی به عنوان مدافعان سلامت، در خط مقدم مقابله با کرونا با از خودگذشتگی، انصافا نمره خوبی گرفتند و بی تردید وجدان عمومی در برابر آنان تواضع می کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سالاری با بیان اینکه اعتبارات در لایحه بودجه سال 1400 نسبت به امسال بسیار محدود هست، اظهار کرد: اغلب پروژه های فنی طرح تحول سلامت باید تا پایان سال به اتمام برسد تا مردم هرچه سریع تر از وجود آن ها بهره مند شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۶:۲۹    
سیماسادات لاری با اشاره به لایحه بودجه پیشنهادی دولت برای سال 1400 گفت: مبلغ امسال برای یارانه دارو، شیر خشک و کاهش نرخ ارز در مجموع 2582 میلیارد تومان است که در لایحه 1400 با احتساب هزار میلیارد تومان منظور شده برای واکسن کرونا به 3 هزار و 985 میلیارد تومان رسیده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرق: وزیر محترم بهداشت اخیرا در اصفهان درباره کاستی های پژوهش علوم پزشکی در کشورمان بیاناتی داشتند و به خصوص به دو موضوع مهم در سال های اخیر یعنی طرح تحول سلامت و از آن مهم تر جهان گیری کرونا و نقشی که تحقیقات در این زمینه باید ایفا می کرد؛ گلایه کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۲    
15 اردیبهشت سال 93 طرح تحول سلامت با هدف کاهش هزینه های بستری بیماران در بخش دولتی کلید خورد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا واعظ مهدوی، استاد دانشگاه و رئیس انجمن علمی اقتصاد سلامت اعتقاد دارد که طرح تحول سلامت که در دولت اول حسن روحانی اجرایی شد، با تغییر وزیر بهداشت، چندان مورد توجه نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر لزوم تأمین 30 دستگاه دیالیز در مراکز درمانی، راه اندازی سه مرکز آزمایشگاهی در مرکز، شرق و غرب استان و همچنین تکمیل پروژه های عمرانی طرح تحول سلامت در گیلان تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان هریس گفت: اجرای طرح تحول سلامت همگام با سراسر کشور در این شهرستان منجر به کاهش هزینه های درمانی بیمه شدگان شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۶    
نماینده مجلس گفت: مهاجرت پرستاران نشانه هدر رفت بودجه سالانه 40 هزار میلیاردی طرح تحول سلامت است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۴۱    
حوزه / نماینده ولی فقیه در کاشان هم بیمه سلامت را نعمت بزرگی در اجرای طرح تحول سلامت دانست و بر ضرورت توجه بیش از پیش به مسائل بهداشت و درمان جامعه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت:پرداخت از جیب برای درمان یک شاخص جهانی است که این شاخص در ایران برابر با 55 درصد قبل از اجرای طرح تحول سلامت بود که در سال 95 به کمتر از 37 درصد کاهش یافته که این عدد باید به کمتر از 25 درصد برسد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز؛ نشست گروه های آموزشی فعال در مرکز دانشگاهی رازی رشت با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۹    
طرح تحول سلامت که قرار بود همچون نسخه ای شفابخش، مرهمی بر درد بیماران و گسترش سلامت در جامعه باشد اما اینچنین نشد و منابعی که به حق می توانست به بهداشت و پیشگیری اختصاص یابد صرف درمان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۸    
گروه استان ها-نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با اشاره به تجهیز بیمارستان سردشت گفت: در این راستا فهرستی از تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان در طرح تحول سلامت تحویل شده و سایر تجهیزات به محض رسیدن دستگاه ها تحویل می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه از مدت ها پیش با شکل دادن هسته های مسئله محور پیرامون طرح تحول سلامت و بحران جمعیت به واکاوی مسائل این حیطه پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: تعداد تخت های بیمارستانی در این استان در نتیجه اجرای طرح تحول سلامت به 780 تخت افزایش یافته است.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح تحول سلامت به عنوان مهم ترین برنامه دولت یازدهم حسن روحانی، با سر و صدای زیادی آغاز شد و به دنبال آن بود که عدم تزریق بودجه به بیمارستان ها، مشکلاتی را برای سرپا ماندن این طرح رقم زد.
طرح تحول سلامت به عنوان مهم ترین برنامه دولت یازدهم حسن روحانی، با سر و صدای زیادی آغاز شد و به دنبال آن بود که عدم تزریق بودجه به بیمارستان ها، مشکلاتی را برای سرپا ماندن این طرح رقم زد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در سال های گذشته سیاست های شتاب زده و ناسنجیده ای در حوزه منابع انسانی حوزه های بهداشت و درمان به آزمون گذاشته شده اند، مانند استخدام انبوهی نیروی شرکتی کم درآمد و ارزان قیمت قرارداد موقت که به معنای موقتی سازی روابط کار در حوزه تعهدات حاکمیتی است.
رییس جمهوری با بیان اینکه به رغم همه فشارهای اقتصادی روند توسعه بهداشت و درمان در سال 99 رو به افزایش بوده است، گفت: این روند نه تنها کاهش نیافته بلکه امسال مصمم هستیم بیش از 10 هزار تخت بیمارستانی را افتتاح کنیم.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسم آغاز بهره برداری از 26 پروژه ملی در حوزه های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر گفت که افتتاح این طرحها، موجب رفاه و آسایش مردم بویژه در شرایط خاص مقابله وجنگ با کرونا خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زیرساخت های نظام سلامت به واسطه اجرای طرح تحول سلامت در سال های اخیر جهش قابل توجهی یافت و حالا در سال آخر دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفته و در آخرین روزهای شهریور به افتتاح هشت بیمارستان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قروه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با انتقاد از دیر پرداخت کردن کارانه کادر درمان کردستان به نسبت دیگر استان ها، گفت: اجرای طرح تحول سلامت در قروه خروجی مشخصی نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۲    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجرای طرح تحول سلامت برنامه دولت در کشور بود، گفت: با اجرای این طرح بخشی قابل توجهی زیرساخت در کشور فراهم شده که وجود آن ما را در شرایط کرونایی کمک کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۷:۴۶    
زنجان - ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول سلامت مهمترین اقدام دولت یازدهم برای ارتقای نظام سلامت بود که کمک حال شرایط کرونایی کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان از طرح تحول سلامت به عنوان اقدام ماندگار دولت نام برد و افزود: اینک 100 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد این استان زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهوری در نشست با مدیران ارشد رسانه های کشور، طرح تحول سلامت را یکی از بزرگ ترین اقدامات دولت دانست و گفت: امیدواریم این طرح در دولت بعد هم ادامه پیدا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نظام سلامت از ابتدای دولت یازدهم و در ادامه در دولت دوازدهم با اجرای طرح تحول سلامت پوست اندازی کرد و حالا در شرایط دشوار تحریم ها و جدال با کرونا توانست به کمک مردم تا حد زیادی در برابر همه گیری کووید 19 ایستادگی کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: طرح تحول سلامت با اصول و شیوه های علمی اقتصاد سلامت هم خوانی ندارد.