چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۵۷Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علائم کرونا»

ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در صورتی که واکسن کرونا را دریافت کرده اید و به گونه اومیکرون ویروس کرونا آلوده شده اید، علائمی مانند خارش گلو را تجربه می کنید.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
جی پلاس ، به نقل از زی نیوز، طبق گزارش محققان دانشگاه کالج لندن، دو علامت اصلی سویه اومیکرون، آبریزش بینی و سردرد است. ایرن پترسون ، استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالج لندن، می گوید: آبریزش بینی و سردرد علائم بسیاری از عفونت ها هستند، اما می توانند علائم کرونا یا اومیکرون نیز باشند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در 24 ساعت منتهی به پنجم بهمن ماه جاری 34 نفر با علائم کرونا پذیرش و 25 بیمار بستری شدند، گفت: از 148بیمار بستری در مراکز درمانی قم 13 نفر در وضعیت وخیم آن قرار دارند.
روزنامه هموطن سلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۴    
کرونا بر روی افراد مختلف، تاثیرات مختلفی دارد. علائم کووید 19 می تواند سردرد، سرفه مداوم، از دست دادن حس چشایی یا بویایی باشد. یکی دیگر از علائم عجیب این بیماری عارضه ای است که از آن با عنوان مه مغزی یاد می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۶    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد مراجعین سرپایی با علائم کرونا به مراکز درمانی در کشور 5 برابر و در استان 3 برابر شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۳    
شفقنا- براساس اعلام روابط دانشگاه علوم پزشکی قم، 407 بیمار کرونایی در قم شناسایی شدند. به گزارش شفقنا و براساس آمار رسمی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، در 24 ساعت منتهی به چهارم بهمن ماه 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در 24 ساعت منتهی به سوم بهمن ماه جاری، 39 تن با علائم کرونا در مراکز درمانی پذیرش شدند، گفت: از این بین 27 بیمار بستری و 33 بیمار نیز با بهبودی ترخیص شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: خوشبختانه کودکی با علائم کرونا در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی بستری نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۵    
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : 21 بیمار طی 24 ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 21 بیمار طی 24 ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد بیماران سرپایی دارای علائم کرونا و سرماخوردگی در این استان رو به افزایش و اُمیکرون سویه غالب همه گیری کووید-19 است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
یک مطالعه نشان می دهد ویروس کرونا قابلیت انتقال از مادر به نوزاد را ندارد. در این مطالعه زنانی از مناطق مختلف آمریکا که برخی از آن ها دارای علائم کرونا و برخی دیگر فاقد علامت بودند مورد مطالعه قرار گرفتند.
سلام نو / آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
در تصویر اینفوگرافی زیر به معرفی و بررسی علائم ویروس کرونا اومیکرون پرداخته ایم، که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۶:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بسیاری از افراد فاقد علائم کرونا بوده و یا در صورت داشتن علائم خفیف، کمتر ممکن است تست بدهند. یکی از سوالات رایجی که در میان مردم مطرح می شود، این است که از کجا بفهمیم که در گذشته به کرونا مبتلا شده ایم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک مطالعه نشان داد افرادی که سیگار الکترونیکی می کشیدند، پس از ابتلا به کووید در مقایسه با افرادی که سیگار نمی کشیدند، بیشتر به بخش اورژانس مراجعه می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم از صعودی شدن مراجعه افراد دارای علامت به مراکز منتخب درمان سرپایی کرونا خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقناقم- براساس آمار ارائه شده توسط دانشگاه علوم پزشکی استان و مقایسه آن با روزهای گذشته، گرچه میزان فوتی ها صفر بوده است اما میزان مبتلایان و بستری ها افزایش داشته است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر هاریش چافل با اشاره به علائم کرونا اومیکرون در میان کودکان گفت: از آنجایی که کودکان هنوز واکسینه نشده اند، رعایت رفتارهای مناسب برای محافظت در برابر ابتلا به کرونا بسیار مهم است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۷    
شفقناقم- دانشگاه علوم پزشکی استان در اطلاعیه ای اعلام کرد: در شبانه روز گذشته 103 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شدند. به گزارش شفقنا و بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی، در 24 ساعت منتهی به 27 دی ماه 1400 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : هم اکنون 82 بیمار با علائم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: طی یک روز گذشته 21 نفر با علائم کرونا بستری شدند، در این مدت زمان هیچ فوتی ثبت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳    
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 82 بیمار با علائم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های ارائه شده نشان می دهد که گونه اومیکرون ویروس کرونا باعث بروز سرفه های خشک در کودکان زیر پنج سال می شود که در اصطلاح به آن خروسک گفته می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از پزشکان اورژانس نیویورک توضیحاتی در رابطه با این موضوع ارائه کرده که بیماران کووید-19 بسته به اینکه کدام دُز از واکسن کرونا را دریافت کرده اند معمولا چه علائمی دارند و همچنین بیماران واکسینه نشده، بدترین وضعیت را داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در شبانه روز گذشته 17 بیمار با علائم کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استادیار و مدیر گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مقاوم شدن در برابر کرونا ویروس و عوارض واکسیناسیون علیه آن نیازمند پیروی از یک روش تغذیه ای مناسب و اصولی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در 24 ساعت گذشته 27 نفر با علائم کرونا در استان بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مجموع موارد بستری با علائم کرونا در استان تا به امروز را 70 هزار 287 نفر اعلام کرد و گفت: امروز پس از 22 ماه تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان فارابی صفر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۵    
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش بیماری بستری و شناسایی شده در استان خبر داد و گفت: هم اکنون 93 بیمار با علائم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: طی یک روز گذشته یک نفر بر اثر ابتلا به بیماری جان خود را از دست داد؛ در همین مدت زمان 29 نفر با علائم کرونا بستری شدند، با این تفاسیر در حال حاضر117 بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری هستند.
شیوع کرونا امیکرون نوع جدیدی از ویروس کرونا در جهان،باعث نگرانی همه ی افراد شده است.دانستن علائم کرونا امیکرون به کاهش شیوه آن کمک بسیاری میکند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۷    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با بستری 67 بیمار جدید طی 24 ساعت گذشته 411 بیمار مثبت و مشکوک دارای علائم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
داده های ارائه شده نشان می دهد که تعداد ناقلان بدون علامت گونه اومیکرون بیشتر از گونه های دیگر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۱    
طی شبانه روز گذشته 289 نفر با علائم کرونا ویروس به مراکز درمانی استان مراجعه کردند و آزمایش کرونا ویروس 9 نفر دیگر مثبت اعلام شد.
سلام نو / سینا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
طبق مطالعات انجام گرفته، 3/51 درصد از افرادی که علائم مشابه سرماخوردگی را تجربه می کنند، احتمالاً به کووید علامت دار مبتلا هستند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه از 81 بیمار بستری کرونایی در مراکز درمانی قم، 8 تن در وضعیت وخیم آن قرار دارند، گفت: در 24 ساعت منتهی به هفدهم دی ماه جاری، 17 بیمار کرونایی بستری شدند. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه دانشگاه علوم پزشکی قم، مهدی مصری در گفت و گویی، بیان کرد: در این مدت 21 تن با علائم کرونا پذیرش و 20 بیمار با بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، سید راشد جزایری با بیان اینکه در شبانه روز گذشته 209 نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 265 هزار و 158 مورد نمونه گیری انجام شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۱:۰۷    
شناخت علائم کرونا و اطلاع دادن هر مورد مشکوک به سرپرست کاروان مهم ترین کاری است که زائران باید در صورت داشتن علائم بیماری در کشور عراق انجام دهند.
اقتصاد آنلاین / رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۷:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر بورد عفونی اطفال کمیته علمی کرونا با اشاره به اینکه شدت بیماری زایی اومیکرون در کودکان فعلا مشخص نیست، تاکید کرد: موضوعاتی مطرح می شود تا کودکان بین 5 تا 12 سال به صورت لایه لایه واکسینه شوند؛ زیرا بازگشایی حضوری مدارس بدون تزریق واکسن می تواند مشکل آفرین باشد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: نتایج مطالعه اخیر گروهی از محققان نشان می دهد غذایی که افراد می خورند با شدت علائم آنها در صورت ابتلا به کووید-19 مرتبط است. به نقل از اس تی دی، در حال حاضر و براساس شواهد علمی ارتباط بین بیماری های مرتبط با رژیم غذایی(diet-related diseases) و کووید-19 به طور گسترده ای پذیرفته شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی 24 ساعت گذشته 88 بیمار مثبت یا مشکوک دارای علائم کرونا در بیمارستان های استان فارس بستری شده و سه بیمار مبتلا نیز فوت کردند.
اقتصاد آنلاین / تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۷:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
طبق نتایج یک مطالعه، در حالی که سویه اومیکرون به عنوان یک سویه خفیف در نظر گرفته می شود، علائم جدید آن شامل حالت تهوع و از دست دادن اشتها عنوان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از افزایش بیماران بستری و شناسایی شده به بیماری کرونا طی روز گذشته خبر داد و گفت: 57 بیمار طی 24 ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن طبق اعلام باشگاه فرانسوی شنبه گذشته تست کرونایش مثبت شده است. در شرایط کنونی بحث اصلی رسیدن این بازیکن به بازی حساس با لیون در تاریخ 19 دی ماه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: طی یک روز گذشته یک البرزی جان خود را از دست داد؛ در این مدت زمان 36 نفر با علائم کرونا بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 44 بیمار طی 24 ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده و 40 مورد پس از بهبودی از بیمارستان های سطح استان ترخیص شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر اراک گفت: 12 کودک با علائم بالینی کرونا در بیمارستان امیرکبیر اراک بستری هستند که تست تعدادی از آن ها برای بررسی تکمیلی در اختیار آزمایشگاه قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
علائم کرونا از تب و سرفه تا علائم پوستی متغیر است در ادامه از علائم و نشانه های پوستی کرونا تا راه درمان خواهید خواند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نجفی افزایش مراجعات با علائم کرونا به این بیمارستان را 40درصد عنوان کرد و افزود: بیشترین آمار مراجعه کنندگان و بستری شدگان به اطفال و بعد از آن جوانان مربوط می شود.