چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۲۳Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکوک به کرونا»

انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در 24 ساعت گذشته بیش از 77 بیمار کرونایی و یا مشکوک به کرونا در بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد بخصوص در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت بستری شده اند که نشان دهنده شروع پیک ششم کرونا در این استان است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: آمار بستری های مشکوک به کرونا در یزد از مرز 420 تن گذشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به روند افزایش تعداد افراد مشکوک به ویروس کرونا گفت: هم اکنون 424 بیمار مشکوک به کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در حال حاضر 80 بیمار مشکوک به کرونا در بخش مراقبت های ویژه یزد بستری هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ظهر روز گذشته یکشنبه 25 مهرماه مهر ماه تا ظهر روز 26 مهر ماه سه هزار و 98 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ساری (پانا)- رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بستری شدن 94 بیمار مشکوک به کرونا طی 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و افزایش شمار مبتلایان به کرونا در سطح استان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۶    
دستیار فرهاد مجیدی به دلیل داشتن علائم بیماری کووید 19 در تمرینات استقلال حاضر نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته، 753 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج -ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان سقز با اشاره به روند افزایشی مراجعه بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا به بیمارستان های این شهرستان، گفت: وضعیت کرونایی سقز در آستانه ورود دوباره به رنگ قرمز است.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در حال حاضر بیش از 80 بیمار مشکوک به کرونا در بخش مراقبت های ویژه یزد بستری هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد از پذیرش بیش از 100 بیمار مشکوک به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۹    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این که وضعیت این استان در بحث شیوع کرونا شکننده است، گفت: طی شبانه روز گذشته 100 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان پذیرش شدند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم سلمانی گفت: از 913 نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 356 بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شده اند. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد سید ابراهیم سلمانی افزود: از 913 نمونه گرفته شده از بیماران افراد مشکوک به کرونا در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی سازمان جهانی بهداشت ،356 بیمار مبتلای قطعی به کووید 19 در استان شناسایی شده اند. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رضا چمن با اشاره به آخرین وضعیت اپیدمی کرونا و واکسیناسیون در جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بیان کرد: تا یکشنبه 25 مهرماه 1400 کل موارد مراجعه با علائم مشکوک به کرونا 56 هزار و 200 نفر بوده اند همچنین کل موارد مثبت قطعی 23 هزار و 100 نفر گزارش می شود. ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 302 نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های قم بستری هستند که حال 88 نفر از آنها وخیم است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، از پذیرش 55 بیمار مشکوک به کرونا در شبانه روز گذشته و بستری شدن 51 نفر در بیمارستان های استان خبر داد و گفت: شمار کل بیماران کرونایی بستری در قم در مجموع به 302 نفر رسیده است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا_رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از بستری شدن 850 بیمار مشکوک به کرونا در کردستان خبر داد و بیشترین شمار مبتلایان را مربوط به سنندج اعلام کرد
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از افزایش آمار بستری های مشکوک به کرونا در استان یزد خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مهدی محمدی با اشاره به بستری شدن 166 بیمار جدید در شبانه روز گذشته(24 مهر) گفت: با این تعداد شمار بستری های حال حاضر مشکوک به کرونا در استان به 824 نفر رسیده است. وی افزود: از این تعداد 172 نفر در بخش های ویژه بستری هستند که حال 30 نفر آنها وخیم است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد بستری های حال حاضر مشکوک به کرونا در استان را 824 نفر اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته تعداد 52 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 529 مبتلا یا بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان بستری و در حال درمان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه 390 نفر از آغاز همه گیری کرونا تاکنون در شهرستان های شاهرود و میامی فوت کردند، گفت: 110 نفر هم با علایم مشکوک به کرونا در این بازه زمانی فوت شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶    
کوشکی، گفت: هم اکنون 531 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی لرستان بستری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 529 مبتلا یا بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان بستری و در حال درمان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته، 78 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد پذیرش شدند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۰    
در شبانه روز گذشته، از 17 مورد مرگ مشکوک به کرونا در استان اصفهان 11 نفر بر اثر ابتلای قطعی به این بیماری جان خود را از دست داده اند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از نوسان شمار بستری های مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از نوسان شمار بستری های مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از نوسان شمار بستری های مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از نوسان شمار بستری های مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق آخرین آمار، بستری شدگان مبتلا یا مشکوک به کرونا در آذربایجان غربی به هزار و 478 نفر رسیده که 44 نفر کمتر از روز گذشته است. ...
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سید عباس موسوی در این زمینه، اظهار کرد: ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 65 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته، 544 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۸    
به گزارش خبرنگار مهر ، تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته 889 نفر بود که 117 نفر از مراجعان در بخش عادی بستری شدند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی 361 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به 28 هزار و 977 و بیماران سرپایی مثبت به 91 هزار و 229 مورد رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قدیر با اشاره به پذیرش 58 بیمار مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته در اورژانس قم،گفت: 46 نفر در بیمارستان های قم بستری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام کرد: در حال حاضر 393 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد بستری هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون متوسطه آموزش و پرورش با اشاره به تشکیل کمیته سلامت در هر مدرسه گفت: با تشکیل کمیته سلامت در مدرسه ما خانواده ها را مطلع می کنیم که اگر در یک خانواده شخصی در معرض بیماری کرونا قرار دارد و یا مبتلا شد چه کاری باید انجام دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، مهدی ولی پور ضمن تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از 20 اسفندماه 99 آغاز شده و تا صبح امروز 20 مهرماه 1400، 710 هزار و 426 نفر از مسافران کنترل و غربالگری شده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از نوسان شمار بستری های مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 401 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد بستری هستند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، از 22 مورد مرگ مشکوک به کرونا در استان اصفهان 15 نفر بر اثر ابتلای قطعی به این بیماری جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته 977 نفر بود که 146 نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش 53 بیمار مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته در اورژانس قم، گفت: 48 نفر در بیمارستان های قم بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، از 22 مورد مرگ مشکوک به کرونا در استان اصفهان 15 نفر بر اثر ابتلای قطعی به این بیماری جان خود را از دست داده اند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد، از افزایش آمار پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر 81 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۲    
سلمانی گفت: در شبانه روز گذشته بیش از 100 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد پذیرش شدند