چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۷May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرونایی»

خبر آنلاین   ۱۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت طی شبانه روز گذشته 288 نفر به کرونا مبتلا شدند و هشت نفر نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.
روزنامه نصف جهان   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه حرفه ای مهمانپذیران استان اصفهان گفت: مراجعه مسافران به مهانپذیرها نسبت به دو سال گذشته، 50 تا 70 درصد افزایش یافته است. اسدالله عدالت پناه گفت: نسبت به دوسال کرونایی گذشته، از اوایل عید نوروز به بعد، پذیرش مسافران به مهانپذیران از 50 تا 70 درصد افزایش یافته و این آمار خوبی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲۱ دقیقه پیش    
گروه استان ها- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در حال حاضر 4 بیمار کرونایی بدحال در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان بستری شده اند که این آمار نسبت به روز قبل 20 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۲۲ دقیقه پیش    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته 19 بیمار دیگر با ابتلا به کرونا در بیمارستانهای استان بستری شدند.
ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش    
استان ها- ایرنا- خبرهای کرونایی امروز 28 اردیبهشت ماه را با سفر اولین گروه گردشگران خارجی بعد از کاهش شیوع کرونا به شهرستان خواف در استان خراسان رضوی آغاز می کنیم، که از کشورهای اتریش و سوئیس وارد کشورمان شده اند.
راهبرد معاصر   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت طی شبانه روز گذشته 288 نفر به کرونا مبتلا شدند و هشت نفر نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.
انتخاب   ۳۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت طی شبانه روز گذشته 288 نفر به کرونا مبتلا شدند و هشت نفر نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۴۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: 31 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 8 بیمار کرونایی در کشور فوت شدند و و مجموع جان باختگان این بیماری به 141 هزار و 209 نفر رسید.
شعار سال   ۵۱ دقیقه پیش    
کارکنان بعداز عادی شدن شرایط -پساکرونا- 4 گروه می شوند. سبک کار متفاوت در کرونا، شخصیت های متفاوت را در کارکنان یک محیط کار شکل داده است. گروهی دنبال حضور کامل هستند و گروهی دیگر می خواهند دورکاری کرونایی را ادامه دهند. دو گروه دیگر، اما رفاه افراطی و کار از خانه را طلب خواهند کرد ...
صدای بورس   ۱ ساعت پیش    
اعمال محدودیت های کرونایی در چین که به تعطیلی بخش بزرگی از اقتصاد این کشور منجر شده، آرام آرام آثار خود را بر بازارها و اقتصاد جهان آشکار می کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سپری شدن دوران سخت کرونایی و آب و هوای دلپذیر تبریز و آذربایجان شرقی در فصل بهار، آغاز فصل نوین گردشگری این کهن شهر را رقم زده است.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
مهرابیان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته 25 بیمار کرونایی جدید در استان بستری شدند گفت: حال 11 بیمار کرونایی در گیلان وخیم است.
وارک نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: طی شبانه روز گذشته یک فوتی کرونایی در استان ثبت شده، ضمن اینکه مجموع جانباختگان این بیماری به 2 هزار و 843 نفر رسیده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: چهار ابتلای جدید کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و هم اکنون تعداد بستری های استان 12 نفر است.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کاهش چشمگیر آمارمبتلایان به کرونا در استان خبر دادو گفت: امروزموردی از فوت بیماران کرونایی در استان نداشتیم.
در حال حاضر فقط 6 بیمار با وضعیت وخیم در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
شبانه روز گذشته بعد از 6 روز متوالی بدون فوت بیماران کرونایی، یک مورد فوتی در لرستان ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: طی شبانه روز گذشته یک فوتی کرونایی در استان ثبت شده، ضمن اینکه مجموع جانباختگان این بیماری به 2 هزار و 843 نفر رسیده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته هیچ فوتی در استان هرمزگان به ثبت نرسید.
عصر همدان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ با گذشت حدود 2سال و چهار ماه از شیوع کرونا در کشور، اما این روزها در شرایط آرام کرونایی به سر می بریم. بدون شک واکسیناسیون همگانی کرونا، مهمترین دلیل کنترل شیوع و پایین آمدن مرگ و میر ناشی از کرونا است. ...
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با بستری 10 بیمار جدید کرونایی در 24 ساعت اخیر، تعداد بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان اردبیل به 25 نفر رسید.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قیمت نفت ساعات اولیه صبح امروز -چهارشنبه- در معاملات آسیا همزمان با کاهش محدودیت های کرونایی در چین افزایش یافت.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
گل فیروزی گفت: شمار بیماران بستری در مراکز درمانی و بیمارستان های استان گلستان نسبت به روز گذشته 7 نفر کمتر شده و به 112 نفر رسیده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته محققان، پس از ابتلا به عفونت کرونا، خطر مرگ در بیماران دیابتی در مقایسه با بیماران بدون دیابت به طور قابل توجهی افزایش می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گروه اقتصاد بین الملل : اکونومیست در یک گزارش تاکید کرد که احتمال بروز یک رکود اقتصادی جدید وجود دارد. مطابق این تحلیل، جنگ روسیه و اوکراین سبب افزایش قیمت غذا و انرژی شده و به درآمد واقعی خانوارها ضربه زده است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مریم سرخوش، روزنامه نگار تمام شد. این بخش دیگر هیچ بیمار کرونایی ندارد. این را یکی از کارکنان نظافت و ضدعفونی بیمارستان شهدای یافت آباد می گوید و در شیشه ای بخش کووید - 19بیمارستان را می بندد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین روز متوالی بدون فوتی کرونایی در حالی سپری می شود که موارد بستری شدگان کرونایی در مازندران دورقمی ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان های استان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در 24 ساعت گذشته 2 هزار و 213 مورد بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۶    
بیست و هفتمین روز از اردیبهشت در تاریخ سلامت استان ماندگار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۲    
گروه استان ها- پس از بارها ثبت روزهای بدون بستری کرونایی در استان سمنان، روز گذشته چهار بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در این استان شناسایی شدند که یک نفر از این تعداد بستری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی و کنترل ویروس کرونا در خراسان جنوبی گفت: طی شبانه روز گذشته شش بیمار کرونایی جدید در استان شناسایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۲    
گروه استان ها به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان 73 بیمار کرونایی اکنون در بیمارستان های استان گیلان بستری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در حال حاضر 33 بیمار کرونایی در بخش های ویژه بیمارستان های خوزستان بستری هستند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تعداد بیماران بستری در بیمارستان های گیلان با 12 نفر کاهش، امروز به 73 نفر رسیده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
فکرشهر: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر 29 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند. به گزارش فکرشهر، دکتر حسن ملکی زاده اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 17 بیمار جدید در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد بیماران مبتلای کرونایی بستری در مراکز درمانی استان هم اکنون 55 نفر است که از این تعداد 21 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند که حال پنج سه نفر از آن ها وخیم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- بستری 112 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گلستان، ارجاع 20 فقره پرونده تخلف به تعزیزات حکومتی آزادشهر، ارسال هفت هزار و 500 اثر به جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم، کشف 33تن روغن احتکاری در رامیان و جلوگیری از زندان رفتن 11 مادر از مهمترین اخبار کوتاه روز سه شنبه این استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از بستری شدن 24 بیمار کرونایی در بیمارستانهای کرمان خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۳    
رفع محدودیت های کرونایی و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها نشان می دهد که وضعیت کرونا در کشور آرام است اما نباید از اوج گیری این بیماری که در چندین مرحله ما را غافل کرده است، آسان بگذریم؛ ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تکمیل روند واکسیناسیون بیش از گذشته نیاز است.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد از بازگشایی استخرهای ورزشی شهرستان مهاباد خبر داد. قرنی مصطفی پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بعد از 26 ماه تعطیلی کامل استخرهای ورزشی شهرستان، از هفته گذشته با توجه به وضعیت کرونایی شهرستان مهاباد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شانگهای، در روزهایی که کرونا در عمده کشورهای جهان کرونا را کنترل کرده اند، به یکی از بزرگترین قرنطینه های کرونایی بدل شد. سیاست کووید صفر دولت چین، قرنطینه سفت و سختی را بر مردم این شهر اعمال کرد. اما تصاویری که می بینید مربوط به صف طولانی خروج از شانگهای پس از 6 هفته قرنطینه است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۳    
جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تا کنون بسیج جامعه پزشکی بیش از هر زمان دیگری خدمات خود را در مناطق محروم به مردم افزایش داده است و این خدمات همچنان در حال تداوم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - بر اساس اعلام دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل در شبانه روز گذشته آمار مجموع بستری های کرونایی استان با 30 بیمار جدید به 80 نفر رسید. خوشبختانه در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ثبت نشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم گلپایگان مدت هاست از وجود استخر در شهر خود محروم هستند و اکنون با گرم شدن هوا و تعطیلی مراکز آموزشی این نیاز بیشتر در این منطقه خودنمایی می کند. ...
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
ایران آنلاین-فوتی های کرونایی به کمتر از 5 نفر رسید : : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی 352 بیمار جدید و فوت 4 بیمار کووید 19 در کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش تعداد مبتلایان و شیوع گسترده کرونا در کره شمالی، کیم جونگ اون رهبر این کشور مقامات بهداشتی را مورد انتقاد قرار داده و به ارتش دستور داد تا در توزیع دارو کمک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۶    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر 29 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.