جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۰:۵۳Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهبودیافتگان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: میزان بازگشت مجدد بهبودیافتگان از اعتیاد به مراکز ترک اعتیاد بیش از 90 درصد است که این موضوع به هیچ وجه منطقی نبوده و باید چاره اندیشی شود.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تا پایان سال 1401 جمع تزایدی موارد ثبت شده جذام در کشور به 11 هزار و 906 مورد رسید که از آن میان 8986 مورد بهبود یافته و 2503 مورد فوت شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 662 میلیون و 71 هزار و 197 نفر رسیده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر باید مبتنی بر فرهنگ بومی استان خوزستان و با استفاده از گروه های هدف و به دور از کارهای صوری و تبلیغاتی انجام شود. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تازه ترین آمار جهانی واکسیناسیون، مبتلایان، جان باختگان و بهبودیافتگان کرونا امروز منتشر شد.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۶    
تاب آوری بهبودیافتگان اعتیاد که مانع از بازگشت آنان به اعتیاد می شود، با تمرکز بر تثبیت سلامت آنان، موجب درک سرمایه بهبودی خواهد شد. راهنمای مطالعه تاب آوری اعتیاد تاب آوری بهبودیافتگان اعتیاد روش های موثر جهت تاب آوری بهبودیافتگان اعتیاد درک سرمایه بهبودی با تفهیم اهمیت تاب آوری ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۷    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان، عدم ایجاد اشتغال را مانع بزرگ بهبود یافتگان برای بازگشت به جامعه ذکر کرد و گفت: این امر باید توسط مسئولان و کارشناسان بررسی، راهیابی و مرتفع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۵    
مدیرکل بهزیستی استان سمنان یکی از عوامل مؤثر در جلوگیری از بازگشت بیماران بهبودیافته از اعتیاد را ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و از ایجاد اشتغال برای 229 نفر از بهبودیافتگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان سمنان یکی از عوامل مؤثر در جلوگیری از بازگشت بیماران بهبودیافته از اعتیاد را ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و از ایجاد اشتغال برای 229 نفر از بهبودیافتگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان همدان از پرداخت 15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به بهبودیافتگان از اعتیاد استان در سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قاضی دادگاه درمان مدار قزوین گفت: در سال گذشته و در راستای توانمندسازی بهبود یافتگان با تنظیم تفاهم نامه ای با مراکز فنی و حرفه ای استان، جهت حرفه آموزی بهبود یافتگان اقدام شده و همچنین با پیگیری های انجام شده نسبت به معرفی افراد به شرکت های صنعتی جهت اشتغال اقدام می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به همراه مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در سفر یکروزه خود به شهرستان نیشابور از کارخانه یخچال سازی آریا شرق که 15نفر از بهبودیافتگان اعتیاد را استخدام و به کارگیری نموده، بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به راه اندازی مجمع خیرین یاریگران استان گفت: اشتغال یکی از مهم ترین عوامل در فرآیند درمان و بازگشت بهبود یافتگان به جامعه است.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته و براساس معیارهای قطعی تشخیصی، 139 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه مونترال مطالعات مختلفی را برای پاسخ به این سوال آغاز کردند که آیا عفونت با ویروس کرونا یا واکسیناسیون منجر به تولید آنتی بادی های محافظ بیشتری می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر از تشکیل مجمع خیران یاریگران زندگی در استان های کشور خبر داد و گفت: اشتغال بهبودیافتگان که زنجیره و چرخه بازتوانی معتادان را تکمیل می کند، رویکرد اصلی مجمع است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی موسسه کادراس با بیان اینکه تمام عواملی که در ایجاد اعتیاد موثر هستند، در عود یا بازگشت مجدد نیز می تواند موثر باشد، گفت: با وقوع جرقه ای مانند دعوا با خانواده یا همسر، بیکاری، فقر، عدم اعتماد خانواده، اضطراب، استرس و... ممکن است شروع مجدد مصرف مواد آغاز شود ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 659 میلیون و 531 هزار و 402 نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 659 میلیون و 531 هزار و 402 نفر رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: احداث مراکز جامع توانمندسازی و صیانت از بهبودیافتگان در سال 1402 از اهداف خراسان شمالی است.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: اکنون 31 مرکز توانمندسازی بهبودیافتگان اعتیاد در کشور فعالیت دارد و هر مرکز در هر دوره 30 تا 50 فرد را تحت پوشش قرار می دهند و این افراد بسته به شرایط می توانند تا یک سال از خدمات این مراکز بهره مند شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، یازدهمین گردهمایی جمعیت طلوع بی نشان ها با حضور علی ربیعی، سخنگوی سابق دولت و هادی حجازی فر، بازیگر و کارگردان کشورمان شب گذشته (29 فروردین 1402) در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
شفاف   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 658 میلیون و 469 هزار و 195 نفر رسیده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۹    
مراسم افطاری ویژه بهبود یافتگان مراکز ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی شهریار برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 657 میلیون و 461 هزار و 80 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۰    
ایسنا/کرمان شهردار منطقه دو کرمان امروز 16 فروردین ماه به همراه معاون اجتماعی سپاه ثارالله استان کرمان از اردوگاه کرامت سپاه بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۷    
بهزیستی استان مرکزی در نظر دارد مجوز فعالیت ذیل را با شرایط ذکر شده به افراد حقوقی واجد شرایط ارائه نماید. متقاضیان می توانند درخواست خود راحداکثر به مدت 3 روز ازتاریخ 16/1/1402 لغایت 18/1/1402 به اداره بهزیستی شهرستان ساوه ارائه نمایند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان _ مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان گفت: به مناسبت 15 اسفند روز درختکاری و هفته جهانی کلیه، به شکرانه سلامتی20 نفر از بهبودیافتگان از درد دیالیز 20 نهال سلامتی کاشته شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، طبق آخرین آمارهای جهانی، ابتلاء به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته با افزایش 47 هزار و 749 نفری شمار مبتلایان به این ویروس، تاکنون به 682 میلیون و 597 هزار و 950 نفر رسیده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 655 میلیون و 261 هزار و 938 نفر رسیده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تازه ترین آمار جهانی مبتلایان، جان باختگان و بهبودیافتگان کرونا امروز _یکشنبه بیست وهشتم اسفندماه_ منتشر شد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار ایمنا ، وزارت بهداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی گفت: به مناسبت نزدیکی ایام نوروز 110 بسته معیشتی بین خانواده های تمامی بهبود یافتگان از اعتیاد در بجنورد توزیع شد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۲    
مدیر اجرایی مؤسسه خیریه حامیان و کمپ ماده 16 از اشتغال مستقیم 30 نفر از بهبودیافتگان اعتیاد در کارگاه اشتغال و حرفه آموزی بهبودیافتگان ماده 16 استان قم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به تفاهم نامه این شورا با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه اشتغال بهبودیافتگان اعتیاد، گفت: یک هزار کارفرما برای جذب این افراد اعلام آمادگی کرده اند که بهبودیافتگان بعد از خروج از مرکز ماده 16 به این واحدها معرفی می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کروناویروس را در کشور اعلام کرد. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-یک واحد اشتغالزایی بهبودیافتگان مواد مخدر در کمپ ماده 16 مشهد با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
یک واحد اشتغالزایی بهبودیافتگان مواد مخدر در کمپ ماده 16 مشهد با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، موضوع اشتغال بهبودیافتگان را بسیار مهم و اثرگذار در روند بهبود و بازگشت فرد بهبودیافته به دامان جامعه و زندگی دانست و گفت: ایجاد اشتغال می تواند مانع از بازگشت مجدد بهبودیافتگان به اعتیاد شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین یاریگران زندگی گیلان با حضور مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و جمعی از مسئولان و خیران استان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۷    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آمار بهبودیافتگان کرونا به 652 میلیون و 276 هزار و 694 نفر رسیده است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته کرونا جان 3 هموطن دیگر را گرفت و 122 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.