چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۰۱Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهبودیافتگان»

بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۴    
پشت سر گذاشتن بیماری کرونا به معنای اتمام تمام مشکلات جسمانی نیست. در این چند ماه بارها ثابت شده که حتی بعد از بهبودی کامل عوارضی در بدن فرد باقی می ماند؛ ممکن است این عوارض رفع شوند و یا اینکه برای همیشه باقی بمانند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا طی شبانه روز گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز 11 آذر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در دهمین روز آذر بهبودی های روزانه کرونا به مرز 10 هزار نفر نزدیکتر شد و رکوردی جدید را ثبت کرد. با این حال نسبت ابتلا به تست هنوز در حد پایینی قرار دارد. بیم و امید
مدیر کل انتقال خون استان یزد از راه اندازی پویش بزرگ به توان پلاسما با همکاری دستگاه ها، نهادها و هیئت علمدار حسین دارالعباده یزد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: از ابتدای ورود دستگاه پلاسما فرزیس به استان تاکنون 576 واحد پلاسما توسط بهبودیافتگان کرونا اهدا شده است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۵    
کارشناسان مدیریت مصرف خون و نظارت بیمارستانی ما از بیمارستان ها بازرسی داشتند و اعمال سزارین نسبت به روزهای عادی افزایش پیدا کرده بود، اما مصرف و رزرو خون هیچ تغییری پیدا نکرده بود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پشت سر گذاشتن بیماری کرونا به معنای اتمام تمام مشکلات جسمانی نیست. در این چند ماه بارها ثابت شده که حتی بعد از بهبودی کامل عوارضی در بدن فرد باقی می ماند؛ ممکن است این عوارض رفع شوند و یا اینکه برای همیشه باقی بمانند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آمارهای رسمی از بهبود وضعیت ذخایر خونی و همچنین افزایش آمار اهدای پلاسمای خون از سوی بهبودیافتگان کرونا حکایت دارد در شرایطی که اهدای خون در دوران کرونا به شدت افت کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان انتقال خون از اوایل اردیبهشت امسال اقدام به جمع آوری پلاسمای بهبودیافتگان کرونا با هدف درمان مبتلایان کرد اما آیا تمام بهبودیافتگان کرونا می توانند پلاسمای خون خود را اهدا کنند و آیا همه مبتلایان می توانند با دریافت این پلاسما بهبود یابند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 63 میلیون نفر و تعداد جان باختگان به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسیده و شمار بهبودیافتگان نیز بیش از 43 میلیون نفر گزارش شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۷    
پیمان طبرسی گفت: فردی که به کرونا مبتلا و بهبود یافته باید مراقبت کرده و تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کند و در این دوره الزامی به مصرف ویتامین یا تمرین تنفسی خاص نیست.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- ایجاد اشتغال و استقلال مالی نقش بسزایی در پذیرش معتادین بهبودیافته توسط جامعه و خانواده دارد. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۴    
اکوفارس: سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 371 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به آخرین آمار کرونا در کشورگفت: بر اساس آخرین اطلاعات طی 24 ساعت گذشته 476 بیمار کووید19 جان باختند و مجموع فوتی ها به 43 هزار و 417 نفر رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وی همچنین از کاهش 30 تا چهل درصدی درخواست پلاسما از سوی بیمارستان های استان خبر داد و گفت: در حال حاضر تقریبا روزانه 8 تا 17 نفر برای اهدای پلاسما به مرکز انتقال خون استان مراجعه می کنند که در یک هفته اخیر با درخواست های بیمارستان ها به صورت پایاپای تامین می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۴    
شیراز- ایرنا- مدیرکل انتقال خون فارس اعلام کرد: بهبودیافتگان کرونا در استان فارس از اردیبهشت ماه 99 تاکنون 445 واحد پلاسما به سازمان انتقال خون اهدا کرده اند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۸    
مهدی قانع؛ مجری و بازیگر مطرح کشوری و استان یزد با اهدای پلاسما از بهبودیافتگان کرونا خواست به شکرانه بازیابی سلامتی خود با اهدای پلاسما به بیماران کمک کنند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حداقل سه واکسن جدید کرونا در حال آماده سازی است، اما محققان معتقد هستند که ممکن است دریافت واکسن کرونا عوارض جانبی خاصی به همراه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون فارس گفت: از اردیبهشت ماه امسال تاکنون بهبودیافتگان کرونا 445 واحد پلاسما به سازمان انتقال خون فارس اهدا کرده اند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بهبودیافتگان کرونا برای همیشه از ابتلای مجدد به این بیماری مصون نیستند؛ بنابراین باید شیوه زندگی سالم را در پیش بگیرند و همچنان پروتکل ها را رعایت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۲۳    
ابتلا به کرونا و بهبودی آن هیچ الزامی به مصونیت فرد در برابر ابتلای دوباره به این بیماری نیست، پس در این شرایط رعایت نکات بهداشتی از اهمیت برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی شمار کل مبتلایان به کرونا در آمریکا را 13،750،404 نفر و شمار بهبودیافتگان را 8،107،203 نفر اعلام کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان در خصوص غربالگری و شناسایی بیماران مبتلا به کرونا، ارزیابی محدودیت های اعمال شده و تعداد جریمه های نقدی در استان توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۶    
یکی از روش های درمان بیماران حاد کرونا، استفاده از پلاسمای خون کسانی است که در گذشته به بیماری کرونا مبتلا شده و هم اکنون بهبود یافته اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 389 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۰    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 389 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۲    
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا را طی شبانه روز گذشته اعلام کرد. سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز 9 آذر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۱    
رعایت چند نکته به مبتلایان و بهبودیافتگان کرونا برای به دست آوردن سلامتی کامل کمک ویژه ای می کند.
یافته   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۵    
چاپ ایمیل مردان و زنان ایران اسلامی همواره در بزنگاه های زندگی برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان جهاد کرده اند و در این میان بانوی لرستانی نیز چه در کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه، سیل لرستان، نیازمندان آسیب دیده از کرونا در خرم آباد و ... همیشه پای کار بوده و هست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 62 میلیون نفر و تعداد جان باختگان به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسیده و شمار بهبودیافتگان نیز بیش از 43 میلیون نفر گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد -ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: چهار هزار و 673 تخت واحدهای اقامتی مشهد برای میزبانی از بهبودیافتگان کرونا آماده شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبودیافتگان بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز 8 آذر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 62 میلیون نفر و تعداد جان باختگان به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسیده و شمار بهبودیافتگان نیز بیش از 42 میلیون نفر گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مبتلایان و بهبودیافتگان کرونا باید برخی موارد مانند پرهیز از انجام کارهای سنگین و مصرف دخانیات را حداقل تا یک ماه رعایت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲    
در مجموع در سراسر جهان 17,482,108 نفر مورد فعال کرونا وجود دارد که وضعیت 105,008 نفرشان وخیم گزارش شده است.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۲۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 406 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۰    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 406 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 406 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۱    
پس از حذف آمار بهبودیافتگان کرونا در استان آذربایجان غربی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان و همچنین حذف آمار جانباختگان هر شهرستان به تفکیک، اینبار در اقدامی عجیب تر در 6 آذر ماه، مجموع جانباختگان کرونا هم در این استان حذف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بهبودیافتگان کرونا تا یک ماه باید مراقبت هایی ویژه داشته باشند و رعایت یک سری نکات برای دوران نقاهت بعد از ویروس کرونا ضروری است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 61 میلیون نفر، تعداد جان باختگان به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسیده و شمار بهبودیافتگان به بیش از 42 میلیون نفر گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۳:۰۱    
کار هایی که مبتلایان و بهبودیافتگان کرونا تا یک ماه باید انجام دهند را در انفوگرافی زیر مشاهده کنید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا در این استان در ششم آذرماه را تشریح کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ستاد مبارره با کرونای روسیه امروز پنجشنبه اعلام کرد که طی 24 ساعت اخیر 25 هزار و 487 بیمار شناسایی شد و مجموع مبتلایان به دو میلیون و 187 هزار و 990 نفر رسید. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان آخرین وضعیت مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا این استان در پنجشنبه ششم آبان ماه را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان آخرین وضعیت مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا این استان در پنجشنبه ششم آبان ماه را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بخش پلاسما فرزیس بهبودیافتگان مبتلا به ویروس کرونا در مرکز انتقال خون شهرکرد راه اندازی شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مربوط به مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا طی شبانه روز گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز 6 آذر 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۴۸ سایت دیگر  
بهبودیافتگان کرونا می توانند برای کمک به بیماران پلاسمای خود را اهدا کنند، اما این افراد باید شرایط لازم را داشته باشند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رشت (پانا) - مدیر پزشکی انتقال خون گیلان اعلام کرد تا کنون330 نفر از بهبود یافتگان بیماری کووید 19 در این استان پلاسما اهدا کردند. به گزارش اداره انتقال خون گیلان ...