چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۵Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهبودیافتگان»

پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا در 24 ساعت گذشته اعلام شد. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تا کنون 480 هزار و 646 نفر دُز اول واکسن کرونا و 141 هزار و 176 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 621 هزار و 822 ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۴    
نتایج یک تحقیق گسترده میدانی نشان می دهد یک سوم از بهبودیافتگان ویروس کووید19، تا شش ماه پس از پایان بیماری از مشکلات عصبی و روانی رنج می برند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فوق تخصص ریه با توجه به تشدید شیوع کرونا در کشور تاکید کرد: فاصله فیزیکی دو متری علیرغم استفاده اشخاص از ماسک استاندارد همچنان باید حفظ شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یک روانشناس با بیان اینکه آثار روانشناختی ابتلا به کووید 19 طولانی مدت است، گفت: مطالعه بر روی 97 نفر از بهبودیافتگان کووید 19 در کشور نشان داد افرادی که این بیماری را شدیدتر تجربه کرده بودند، تا چند ماه پس از بهبودی نیز نشخوار ذهنی، احساس درماندگی و فاجعه پنداری ناشی از کووید 19 را تجربه می کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در این روزهای کرونایی که انتظار می رود میزان جشن ها و مهمانی ها کم تر شود، در اینستاگرام, نه تنها خبری از قرنطینه های خانگی و فاصله گذاری های فیزیکی و حتی دستورالعمل های بهداشتی نیست بلکه سور و بساط جشن ها آن هم برای بهبودیافتگان کرونا پهن است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۰    
تهران (پانا) - آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا طی شبانه روز گذشته اعلام شد. از دیروز تا امروز (30 فروردین 1400) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طی تحقیقی جدید در انگلیس قرار است داوطلبان جوان و سالمی که قبلاً به کووید 19 مبتلا شده اند، عمدا دوباره در معرض ویروس کرونا قرار می گیرند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خستگی و مشکلات تنفسی در بین اکثر مبتلایان به بیماری کرونا مشاهده می شود اما شدت و ضعف آن در همه یکسان نیست.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۴    
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد، جوانانی که قبلا کرونا گرفته اند و بهبود یافته اند، در برابر عفونت جدید کاملا ایمن نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد، جوانانی که قبلا کرونا گرفته اند و بهبود یافته اند، در برابر عفونت جدید کاملا ایمن نیستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته اعلام شد. مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز یکشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: از دیروز تا امروز (29 فروردین 1400) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- آمار مبتلایان کرونا در استان اردبیل طی شبانه روز گذشته کاهش جزئی داشت و به طور همزمان، شمار زیادی از افراد بستری نیز پس از حصول بهبودی، از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
بر اساس تحقیقات جدید، کسانی که از کووید 19 بهبود یافتند پس از دریافت اولین دوز واکسن mRNA، یک واکنش آنتی بادی قوی داشتند، اما بعد از دوز دوم، ایمنی کمی داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۶:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس تحقیقات جدید، کسانی که از کووید 19 بهبود یافتند پس از دریافت اولین دوز واکسن mRNA، یک واکنش آنتی بادی قوی داشتند، اما بعد از دوز دوم، ایمنی کمی داشتند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار ارائه شده در سایت worldometers شمار مبتلایان به کرونا به 140 میلیون و 531 هزار و 290 نفر رسیده، این در حالی است که 3 میلیون و 12 هزار و 206 نفر جان باخته اند. البته عبور مبتلایان به کرونا از مرز 3 میلیون نفر خبری بود که رویترز قبلا اعلام کرده بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۷    
گروه استان ها- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: آخرین آمار ترخیص از بیمارستان که دقایقی قبل به ثبت رسید، نشان می دهد که رکورد بهبودیافتگان روزانه کرونایی در استان شکسته شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 140 میلیون نفر، شمار جان باختگان به بیش از 3 میلیون نفر و تعداد بهبودیافتگان به بیش از 119 میلیون نفر افزایش یافته است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
دکتری فیزیولوژی پزشکی با بیان اینکه کرونا اغلب از طریق دورهمی های خانوادگی منتقل می شود، گفت: در این اجتماعات عمدتا از ماسک استفاده نمی شود و این امر علت اصلی انتقال ویروس کرونا است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا طی شبانه روز گذشته اعلام شد. بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون 372 هزار و 362 نفر دُز اول واکسن کرونا و 112 هزار و 108 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 484 هزار و 470 دُز رسید. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۹۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبودیافتگان ناشی از بیماری کرونا را طی 24 ساعت گذشته اعلام کرد. سیماسادات لاری اظهار کرد ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مطالعه محققان دانشگاه ایالتی اوهایو نشان می دهد RNA ویروس، بخشی از ماده ژنتیکی درون ویروس، می تواند تا یک ماه در گرد و غبار باقی بماند. با این حال، این یافته می تواند گزینه دیگری برای نظارت بر شیوع کووید 19 در ساختمان های خاص، از جمله خانه های سالمندان، ادارات یا مدارس ارائه دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: شرکت ها و واحدهای تولیدی قزوین برای جذب بهبودیافتگان مواد مخدر اهتمام جدی داشته باشند تا زمینه بازگشت آنها به جامعه تسهیل شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبودیافتگان ناشی از بیماری کرونا را طی 24 ساعت گذشته اعلام کرد. سیماسادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز 24 فروردین 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: در چند روز گذشته همزمان با افزایش شمار بیماران کرونایی در پیک چهارم، تمامی ذخایر پلاسمای بهبودیافتگان کرونا در استان مصرف شد.
اقتصاد ایران: نتایج یک مطالعه نشان می دهد که حدود یک سوم از بازماندگان کووید19 در طی 6 ماه بعد از تشخیص بیماری شان، مبتلا به یک بیماری عصبی یا سلامت روانی تشخیص داده شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: از ابتدای اجرای طرح اهدای پلاسمای بهبودیافتگان از کرونا (اردیبهشت سال گذشته) تاکنون 2231 نفر بهبودیافته کرونا در تهران موفق به اهدای پلاسما شدند، اما با شروع موج چهارم و افزایش مبتلایان نیاز است که بهبودیافته ها پلاسما اهدا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس آمار، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 137 میلیون نفر، شمار جان باختگان به بیش از 2 میلیون و 900 هزار نفر و تعداد بهبودیافتگان به بیش از 110 میلیون نفر افزایش یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درباره شرایط روزه گرفتن برای بهبود یافتگان از کرونا توضیحاتی را ارائه کرد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری کرونا گفت: تنوع علائم و میزان درگیری در سندروم پسا کرونا بسیار زیاد است و در حال حاضر بین 20 تا 30 درصد از بهبودیافتگان کرونا دچار این سندروم شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۲    
مدیرکل انتقال خون گلستان از بهبودیافتگان کرونا خواست که برای اهدای پلاسمای خون خود به پایگاه های انتقال خون استان مراجعه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۰    
گروه استان ها- قرمز شدن رنگ کرونایی استان در هفته اخیر هم ادامه یافت و با گسترش تصاعدی تعداد مبتلایان کرونایی فاصله بستری ها و بهبودیافتگان کرونایی به دره عمیق تبدیل شد که در آن بستری ها از بهبودیافته ها 300 نفر بیشتر شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبودیافتگان ناشی از بیماری کرونا طی شبانه روز گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز 23 فروردین 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رزیتا خداشاهی، رئیس بخش عفونی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد گفت: ابتلا به کرونای جهش یافته در حال حاضر خانوادگی شده است و تنها کرونایِ جهش یافته در سطح کشور روبه گسترش است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری اظهار کرد ...
بر اساس آمار، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان بیش از 136 میلیون نفر، شمار جان باختگان بیش از 2 میلیون و 900 هزار نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به بیش از 109 میلیون نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل انتقال خون استان مرکزی با بیان اینکه نیاز به خون و فرآورده های خونی امری مستمر و همیشگی است گفت: مراکز و پایگاه های انتقال خون استان همیشه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند و منتظر اهداکنندگان هستند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵    
آخرین اخبار از روند بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان منتشر شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که از هر سه بیمار مبتلا به کرونا، یک نفر 6 ماه پس از بهبودی به یک اختلال عصبی یا روحی مبتلا می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری اظهار کرد: از دیروز تا امروز (20 فروردین 1400) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بهبودیافتگان اعتیاد وام خوداشتغالی می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 134 میلیون نفر، شمار جان باختگان به بیش از 2 میلیون و 900 هزار نفر و تعداد بهبودیافتگان به بیش از 108 میلیون نفر افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نتایج بررسی ها نشان می دهد که تقریبا یک سوم بهبودیافتگان کرونا تا ماه ها پس از آلوده شدن به ویروس کرونا، از مشکلات اعصاب و روان رنج می برند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با رویکرد پیشگیری و مقابله با پدیده شوم اجتماعی اعتیاد در کنار ارائه آموزش ها و مشاوره های لازم به خانواده های عزیز تحت حمایت، بازتوانی خانواده های دارای این آسیب از طریق فراهم کردن زمینه اشتغالزایی بهبودیافتگان از اقدامات مهم کمیته امداد استان زنجان در این بخش است
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک نوشت: بر اساس مطالعه دانشمندان انگلیسی و آمریکایی که در مجله علمی Lancet Psychiatry منتشر شده، از هر سه نفر مبتلا به ویروس کرونا، یک نفر دچار اختلال عصبی یا روانی است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا طی شبانه روز گذشته را اعلام کرد. سیماسادات لاری، گفت: از دیروز تا امروز 18 فروردین 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا 18 فروردین ماه را تشریح کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۵    
شفقنا- محققان می گویند بخش قابل توجهی از کسانی که از کووید19 بهبودی پیدا می کنند به انواع مختلفی از بیماری های روحی و روانی مبتلا می شوند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق مطالعه جدید محققان، یک سوم بیماران بهبودیافته از ویروس کرونا دچار اختلالات عصبی و روانی هستند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل انتقال خون کرمانشاه: کمتر از 2درصد از بهبودیافتگان از کرونا پلاسمای خون خود را اهدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس ارشد تغذیه بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مهریز گفت: تقویت سیستم ایمنی بدن در بیماران مبتلا به کرونا و بهبودیافتگان در دوره نقاهت با رعایت اصول تغذیه امکان پذیر می شود.