جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۱:۲۵May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد به منظور اجرای طرح واکسیناسیون علیه بیماری کرونا، 34 مرکز در سطح این استان ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- 2 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در فهرست نویسندگان اولین مقاله کارگروه کنسرسیوم ENIGMA (معما) در حوزه خواب (ENIGMA‐Sleep) (معما خواب) قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 6 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 گفت: مجموع جانباختگان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 772 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تداوم سیر کاهشی کرونا در استان خبر داد وافزود: این انتظار هست که با همکاری مردم این سیر کاهشی شتاب بیشتری بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۶    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : سالن های ورزشی و فضا های مختلف مناسب بیشتری برای واکسیناسیون علیه کووید19 در کرمانشاه در حال آماده سازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر 117 مرکز روستایی و شهری در استان برای تزریق واکسن کرونا فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۳    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: سالن های ورزشی و فضاهای مختلف مناسب بیشتری برای واکسیناسیون علیه کووید19 در کرمانشاه در حال آماده سازی است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا از هندوانه به عنوان یک میوه ضدسرطانی یاد کرد و افزود: این میوه در کنار تامین آب بدن، خواص بی نظیری دارد که نباید از آن غافل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت سه نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 گفت: بدین ترتیب مجموع جانباختگان استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به یک هزار و 766 نفر رسیده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر بیمارستان های امام علی(ع) و محمد کرمانشاهی دارای همراه سرا هستند که توسط خیرین ساخته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه بحث سلول های بنیادی و طب بازساختی یکی از رویکردهای مهم آینده این دانشگاه است، گفت: مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی به عنوان یکی از نیازهای مهم و ضروری در کرمانشاه راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 6 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 در استان، افزود: پنج نفر از این افراد در مراکز درمانی شهرستان کرمانشاه و یک نفر در شهرستان دالاهو جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری نماز عید فطر فقط در فضای باز مساجد و مکان های برگزاری نماز خبر داد وافزود: در این فضاها نیز با 50 درصد ظرفیت نماز عید برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تداوم سیر نزولی کرونا در کرمانشاه خبر داد وافزود: تعداد بستری ها حدود 200 نفر نسبت به روزهای اوج کم شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول بیماری های خاص و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از واکسیناسیون 748 بیمار خاص در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون 658 بیمار در بیمارستان های استان بستری هستند، گفت: 30 نفر از این تعداد با حال وخیم به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : بر اساس شعار امسال و آمار های موجود ماما ها می توانند تا 87 درصد از هزینه های درمانی را کاهش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : پارسال بیش از 3هزار حواله الکترونیک برای بیماران ام اس و بیماران پیوندی در استان صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول بیماری های خاص و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون 748 بیمار خاص در استان واکسن کرونا دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مسوول بیماری های خاص و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تزریق واکسن کرونا به 748 بیمار خاص در استان خبر داد و گفت: تاکنون واکسن کرونا به 263 بیمار دیالیزی، 341 نفر از بیماران مبتلا به ام اس، تعداد 76 بیمار تالاسمی و 65 بیمار هموفیلی در استان تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه اساتید ما در دوران کرونا افتخار آفریدند، گفت: در این مدت، تولید محتواهای آموزشی واقعا چشمگیر بود و علاوه بر آن اساتید در امر آموزش، پاسخگویی و ارتباط با مردم کارهای ویژه ای انجام دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشا - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 671 بیمار مبتلا به کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری هستند که نسبت به روز گذشته 47 نفر کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: به زودی تعداد زیادتری واکسن کرونا وارد استان می شود که باید در اسرع وقت و با جلوگیری از ازدحام، کار واکسیناسیون را انجام دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کارشناس نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: توت فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات گیاهی است که برای سلامت قلب و کنترل قندخون بسیار موثر هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: فعلا فقط متولدین سال 1320 و قبل از آن امکان ثبت نام از طریق این سامانه را دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تشکیل تیم واکسیناسیون در معاونت بهداشتی دانشگاه خبر داد و گفت: فرآیند واکسیناسیون با نظارت جدی و حداکثری و طبق دستورالعمل های ارسالی وزارت بهداشت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح استان در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مطبوعات و تمام رسانه ها نه تنها در بحران کرونا بلکه در بحران های مختلفی همچون زلزله، سیل و مسمومیت با قارچ همکاری بسیار خوبی با نظام سلامت داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: براساس رنگ بندی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان های قرمز استان از پنج شهر به 2 شهرستان هرسین و گیلانغرب کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شهرستان های هرسین و گیلانغرب در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کاهش تعداد شهرهای قرمز کرونایی استان کرمانشاه خبر داد و افزود: تنها دو شهر از استان در وضعیت قرمز قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون 43 هزار و 364 بیمار خاص در استان شناسایی شده و ثبت افراد در سامانه های مرتبط، توزیع بسته های حفاظتی در جریان بیماری کووید 19، صدور حواله الکترونیکی دارو و واکسیناسیون این بیماران نیز انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۷    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: وضعیت دو شهرستان هرسین و گیلان غرب قرمز و مابقی شهرستان ها به لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت نارنجی و زرد هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت سه فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 9 نفر دیگر در این استان در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19، گفت: در مجموع جانباختگان این استان تاکنون به یک هزار و 745 نفر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تمام افراد بالای 80 سال حتی آن هایی که پرونده سلامت ندارند برای تزریق واکسن کرونا هر چه سریعتر به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در یک دهه گذشته آمار سزارین در استان از 54 درصد به 47 درصد کاهش پیدا کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات: یک عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انتقاد از مصوبه مجلس درباره تعیین سقف حقوق و سقف افزایش حقوق برای اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: اختلاف دریافتی اعضای هیات علمی در ایران نسبت به دیگر کشورها منجر به مهاجرت گسترده این نخبگان به کشورهای دیگر شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد که با توجه به پیش بینی های انجام شده احتمال بدتر شدن شرایط شیوع کرونا در هفته آینده در سطح استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شکننده بودن وضعیت کرونا در استان، گفت: این احتمال هست که از هفته آینده شاهد اوج گیری دوباره کرونا باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 12 نفر دیگر در این استان در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 فوت کردند و مجموع جانباختگان استان به یک هزار و 727 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از زمان شروع اپیدمی کرونا تا امروز حدود 930 مادر باردار کرونایی شناسایی شده که 150 نفر از این تعداد در بیمارستان های استان بستری شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در 24 ساعت گذشته تعداد 12 فوتی با ابتلای قطعی کرونا در استان ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در 24 ساعت گذشته تعداد 12 فوتی با ابتلای قطعی کرونا در استان ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۰    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در 24 ساعت گذشته تعداد 12 فوتی با ابتلای قطعی کرونا در استان ثبت شده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بیماریهای خاص و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیماری سی اف نوعی بیماری ژنتیکی مادرزادی است که از مشکلات تنفسی و گوارشی رنج می برند و در حال حاضر 80 بیمار مبتلا به این بیماری در استان کرمانشاه وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هفت نفر دیگر در استان در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 فوت کردند و مجموع جانباختگان استان به هزار و 715 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۴    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد موارد فوت با ابتلای قطعی در 24 ساعت گذشته را هفت نفر اعلام کرد و گفت: مجموع جان باختگان استان از آغاز اپیدمی کرونا به یک هزار و 715 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: تاکنون 41 هزار دوز واکسن کرونا وارد استان شده که از این آمار 31 هزار دوز تاکنون تزریق شده و 10 هزار دوز دیگر نیز در حال تزریق است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۲    
مهدی محمدی گفت: در شبانه روز گذشته 8 نفر در کرمانشاه و 3 شهرستان دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند. به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه ؛ رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون745 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۱    
340 قلم دستگاه های تشخیص و درمان کرونا از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اهدا شد.