سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۱۷Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: آمبولانس های اورژانس 115 استان کرمانشاه در طول یک سال گذشته بیش از 65 هزار ماموریت انجام داده که از این تعداد حدود هفت هزار و 200 ماموریت فقط مختص انتقال بیماران کرونایی بوده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن 19 نفر دیگر در استان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/کرمانشاه رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام سالانه 60 تا 70 هزار ماموریت اورژانسی در سطح استان خبر داد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته 19 نفر از هم استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: برای دومین روز پیاپی 18 نفر دیگر در استان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به جانباختن 18 نفر از هم استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به 2 هزار و 426 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک سالن زیبایی بانوان به دلیل دخالت در امور پزشکی در شهر کرمانشاه پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : پیش از اپیدمی کرونا انجام اعمال جراحی و خدمات به بیماران موجب افزایش درآمد بیمارستان ها و در نتیجه دریافتی کارانه کارکنان و پزشکان بیمارستان ها می شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک میلیون و 166 هزار دُز واکسن کرونا تاکنون در استان تزریق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن 18 تن دیگر در استان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۳    
مرصاد نیوز: مسئول بیماری های خاص و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ایران از انجام واکسیناسیون چند ماهی نگذشته و در حال حاضر اولویت تزریق واکسن برای افرادی است که تاکنون هیچ واکسنی دریافت نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: آمار کاهشی بستری ها طی چند روز اخیر نشان گذر استان از قله پیک پنجم دارد، ولی همچنان تلفات جانی زیاد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۵    
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 18 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته 9 نفر بیشتر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه این روزها روند واکسیناسیون علیه کرونا سرعت بیشتری گرفته، این در حالیست که مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از عدم حضور جوان ها در مراکز واکسیناسیون ناراضی اند، حال سوال اینجاست چرا جوانان از دریافت واکسن کرونا طفره می روند؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: واکسیناسیون 12 تا 18 ساله ها با صرفا واکسن سینوفارم از امروز در سراسر استان کرمانشاه و تمامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 9 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته یک نفر کمتر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن 9 تن دیگر در استان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به جانباختن 9 نفر از هم استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه روز گذشته، گفت : با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به 2 هزار و 390 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۴    
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به جانباختن 9 نفر از هم استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان به 2 هزار و 390 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دکتر سیاوش وزیری ، متخصص عفونی و استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مهمترین سوالات درباره عفونت مرگبار قارچ سیاه را توضیح می دهد.(گزارش از عبدالله الماسی و بهمن زارعی)
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۴:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در 24ساعت گذشته با ثبت 10 فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه مجموع جان باختگان به 2 هزار و 381 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: براساس رنگ بندی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 9 شهرستان استان از روز شنبه (27 شهریور) همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 10 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته پنج نفر کمتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 15 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته پنج نفر کمتر است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۴۶    
وزیر بهداشت در جلسه ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ایران رکورد جهانی واکسیناسیون هفتگی را در دنیا شکست.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "افشین کریمی" در جلسه ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نماینده اورامانات در مجلس، رئیس، معاونین و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۹    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 263 هزار و 608 دُز واکسن کرونا وارد استان شده است، گفت: مجموع تزریقات صورت گرفته نیز به یک میلیون و 114 هزار و 260 دُز می رسد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
فکرشهر: وزیر بهداشت گفت: ایران رکورد واکسیناسیون هفتگی کرونا در جهان را با تزریق هفت میلیون و 900 هزار دز واکسن در هفته جاری شکست. به گزارش فکرشهر از تسنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تزریق بیش از یک میلیون و 162 هزار دوز واکسن کرونا در استان خبر داد و افزود: در حال حاضر 48 درصد جمعیت هدف استان دوز اول واکسن را دریافت کرده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ستاد مدیریت کرونا استان گفت: طبق دستور امروز وزیر بهداشت و بالا رفتن ورودی واکسن، پیش بینی می کنیم طی دو هفته آینده آمار واکسیناسیون عمومی به شدن بالا برود.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دستور داد تا محدودیت سنی تزریق واکسن در کرمانشاه برداشته شود و افراد بالای 18 سال این استان به سرعت و ظرف 10 روز آینده، واکسینه شوند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وبدا ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در بازدیدی که صبح امروز مراکز تجمیع واکسن دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عمل آورد از لزوم و دستور ویژه برای دوبرابر شدن ظرفیت تزریق واکسن در کرمانشاه خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۵    
مرصاد نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیماران مبتلا به قارچ سیاه در دو بیمارستان امام رضا(ع) و امام خمینی(ره) بستری می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۲    
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 20 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته 12 نفر بیشتر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۷    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : خوشبختانه در چند سال اخیر همواره در رتبه بندی های صورت گرفته جز دانشگاه های برتر تیپ دو در کشور بوده ایم .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن 20 نفر در شبانه روز گذشته در استان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۲    
مسابقه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انتقاد از عدم استقبال جوانان از واکسن کرونا، گفت: این موضوع می تواند در موج های بعدی به شدت خطرآفرین باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته هشت نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: این تعداد نسبت به روز گذشته 10 نفر کمتر است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۴    
مرصاد نیوز: مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون یکصد تخت آی سی یو و 120 تخت بستری به ظرفیت تخت های استان کرمانشاه افزوده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه تعداد بسیار کمی از افراد واکسینه شده در برابر بیماری کووید19 در بیمارستان بستری می شوند، گفت: از هر 10 هزار نفر مردم این استان که 2 دُز واکسن خود را دریافت کردند، فقط هشت نفر در بیمارستان بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 55 بیمار کودک در بیمارستان محمد کرمانشاهی با علائم کرونا بستری هستند که 11 نفر از این تعداد در بخش مراقبت ویژه تحت مراقبت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه برای هر فردی باید نیم سی.سی واکسن کرونا تزریق شود، گفت: ویال واکسن ها با هم تفاوت دارد. یک دُزی، دو دُزی، پنج دُزی و 10 دُزی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انجام یک مطالعه فراتحلیل در بازه زمانی 1389 تا 1397، شیوع کلی آسم در کودکان ایران را مورد بررسی قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته 18 نفر دیگر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در استان فوت کردند، گفت: با ثبت این تعداد مرگ رکورد فوتی های ناشی از کرونا از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون شکسته شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد رضاغلامی بابیان این خبر افزود: خدا را شاکر هستیم که دانشجویان علوم پزشکی در همه مقاطع تحصیلی از بدو شیوع ویروس منحوس کرونا در همه فعالیت های داوطلبانه حضوری مؤثر داشتند و این مشارکت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز به خوبی مشاهده می شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مهدی محمدی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در 24 ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه 22 شهریورماه_ اظهار کرد: در حال حاضر یک هزار و 508 نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه بستری هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن 18 نفر در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر محمودرضا مرادی با بیان اینکه موج پنجم کرونا در استان قدری آرام گرفته است، گفت: این موج جدید از شرق و جنوب کشور آغاز شد و برای همین با تاخیر به غرب کشور و استان کرمانشاه رسید و به تبع پایان گرفتن آن هم نسبت به استانهای دیگر با تاخیر خواهد بود. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه(پانا) - طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان با ثبت 18 مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کرمانشاه به 2 هزار و 328 نفر افزایش پیدا کرد. ...