چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۰:۴۹Oct 2020 21

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه»

ایرنا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاد بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و رییس بیمارستان گلستان این شهر گفت: ما اکنون از نظر وضعیت کرونا در صحنه مبارزه نگران کننده که شبیه جنگ است قرار داریم با این تفاوت که فقط مرز ناامن نیست بلکه تمام استان ها، مکان ها و حتی منازل نیز ناامن است.
خبرگزاری فارس   ۳۵ دقیقه پیش    
مدیر نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: برای جلوگیری از گرسنگی در دنیا باید با تقویت زیرساخت های بخش کشاورزی دورریزهای غذایی را باید به حداقل برسانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : امسال با توجه به شیوع بیماری کووید 19، هفته ملی سلامت بانوان با عنوان "زنان در دوره کرونا" نام گذاری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۷    
کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه این استان همچنان از نظر کرونا در وضعیت قرمز بسر می برد، گفت: اکنون 676 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در استان هفت نفر بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مهرماه امسال از هر دو تست کرونا در استان، یک مورد آن مثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با هشدار نسبت به تاثیرات منفی کم تحرکی در سلامتی افراد، گفت: باتوجه به بررسی های انجام شده، فعالیت بدنی در سلامت جسمی و روانی افراد تاثیر بسزایی دارد و پرداختن به این موضوع برای بهبود شیوه زندگی سالم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به کمبود نوع قلمی انسولین در بازار، گفت: کمبودهای داروی بیشتر به علت اصرار بیماران بر استفاده از نوع و برند داروهای وارداتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به افزایش بستری ها و فوتی های کرونا در استان گفت: موج سوم کرونا "خانوادگی" است و افراد باید مراقبت بیشتری در این خصوص داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۸    
از آغاز اپیدمی کووید 19، بیش از 600 جلسه ویدئو کنفرانس در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت 8 مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به 761 نفر افزایش یافت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر ابتلای ریاست دانشگاه را به کرونا تایید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا غلامی در نشست مدیران و روسای معاونت فرهنگی،دانشجویی اظهار داشت: پتانسیل بالای علمی، وجود مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی بسیار پیشرفته و مجهز و... موجب شده دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در کشور در جایگاه ویژه ای قرار گیرد و پذیرای خیل عظیمی از دانشجویان از سراسر کشور باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون 814 تخت فعال در استان به بیماران کرونایی اختصاص داده شده است، گفت: با توجه به افزایش بستری ها در 10 روز اخیر نیاز به تخت های بستری افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ابتلای رئیس این دانشگاه به کرونا خبر داد و گفت: دکتر محمودرضا مرادی فرمانده مبارزه با کووید 19 در استان به این ویروس مبتلا شده و اکنون در قرنطینه به سر می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با توجه به هشدارها و پیام های بهداشتی در خصوص استفاده از کالاهای سلامت محور، گفت: برچسب سلامت و اصالت سازمان غذا و دارو را رویت نموده و اصالت فرآورده خریداری شده را از طریق ارسال پیامک بررسی کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آمادگی راه اندازی 1400 تخت برای بیماران کرونایی در پاییز و زمستان امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:طی 24 ساعت گذشته با پذیرش 183 بیمار جدید مشکوک به کرونا، بیشترین تعداد بستری روزانه را طی این هشت ماهه شیوع کرونا در استان را داشته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به تاثیر بسیار موثر کاهش مصرف نمک در کاهش بیماری های قلبی، عروقی و فشارخون ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۱    
کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام شناسایی 41 مورد بیمار مثبت بستری و 129 بیمار مثبت سرپایی در شبانه روز گذشته در استان، گفت: اکنون 629 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با توجه به در پیش داشتن فصل سرد سال یک هزار و 500 تخت برای بستری بیماران کرونایی در بیمارستان های استان کرمانشاه پیش بینی و تجهیز شده است.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۳    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : طرح بررسی و تحلیل عوامل خطر مرتبط با سبک زندگی و سرطان ها در میانسالان در کلیه شهرستان های استان آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم اکنون 629 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: 29 نفر از این تعداد به دستگاه تنفس مصنوعی(Ventilator) وصل و تحت مراقبت درمانی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع کووید 19 تاکنون بالغ بر 60 تخت I.C.U در دانشگاه راه اندازی شده که در تدارک تجهیز 20 تخت دیگر هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت 13 نفر دیگر در استان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: شمار قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به 750 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون 627 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: کرونا طی 24 ساعت گذشته جان 13 نفر را در استان گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۵    
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تلاشهای بی وقفه برای راه اندازی دوازده تخت ICU دیگر در مرکز آموزشی درمانی فارابی به ثمر نشست .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت هشت فوتی دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در استان کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۲    
کرمانشاه - ایرنا- مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در امور بانوان و خانواده گفت: بانوان در دوران کرونا نیازمند آگاهی، هشیاری و حمایت همه جانبه در خانواده و جامعه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه حدود 20 درصد بیماران مشکوک به کرونای استان کرمانشاه در بخش های ویژه بستری هستند از مردم خواست مواظب کرونای مهاجم تر و خطرناک تر پاییز و زمستان باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به تداوم روند افزایش موارد بستری ها در آمار مبتلایان به کرونا در استان اعلام کرد در حال حاضر 597 بیمار مربوط به کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه بستری هستند.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت درگذشت مهندس محمدرضا عزیزی از کارکنان مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه پیامی خطاب به معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صادر کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کارگروه سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این فرسایشی شدن سبب می شود عده ای پس از بهتر شدن اوضاع به مسافرت بروند در حالی که مسافرت های غیر ضروری سبب انتقال ویروس کرونا خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه از زمان شیوع کرونا تاکنون در چارچوب پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد کرونا باز است، گفت: اکنون 600 تن از دانشجویان دانشگاه در این خوابگاه ها سکونت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر 597 بیمار مربوط به کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۵    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت 12 مورد فوتی در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه در شبانه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت 12 مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه طی شبانه روز گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۶    
کرمانشاه- ایرنا- مدیر فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از حدود 10 روز دیگر نتیجه آزمایش کرونا به صورت پیامکی اعلام می شود و دیگر نیاز نیست که شهروندان استان برای اطلاع از نتیجه آزمایش کرونای خود به آزمایشگاه ها مراجعه کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۵    
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به طور میانگین در روزهای سپری شده از مهرماه، روزانه هفت نفر در استان قربانی کرونا شده اند و تعداد فوتی های این بیماری در استان درمجموع به 722 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش تعداد قربانیان کرونا در استان به 722 نفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 109 بیمار در بخش های ویژه استان کرمانشاه بستری هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
کرمانشاه/قلم: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از امحای 2 تن انواع مواد غذایی فاسد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به 699 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه براساس برآوردهای صورت گرفته هر بیمار کرونایی حدود 20 میلیون تومان هزینه به دانشگاه و بیمار تحمیل می کند، گفت: بنابراین برون رفت از این بحران و این مساله نیازمند تخصیص بودجه مناسب به دانشگاه علوم پزشکی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی همه اقشار مردم گفت: مردم برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند و از حضور در اجتماع بپرهیزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۴    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته 65 مورد بیمار مبتلا به کرونا در استان بستری شدند و جمع موارد مثبت بستری به 5235نفر رسید.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی 24 ساعت گذشته 11 نفر کرمانشاهی دیگر بر اثر کرونا فوت شده که 4 مورد آن مربوط به شهرستان های کرمانشاه است. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه در شبانه روز گذشته هر 2 ساعت یک کرمانشاهی براثر کرونا درگذشت، تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در استان را 11 نفر اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی 24 ساعت گذشته 11 نفر کرمانشاهی دیگر بر اثر کرونا فوت شده که 4 مورد آن مربوط به شهرستان های کرمانشاه است.