چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۵۰Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکور دکتری»

هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، معروف خلیلی اظهار کرد: آزمون دکتری روز جمعه 15 اسفند از ساعت 8 صبح در این شهرستان با حضور 612 داوطلب از مهاباد و شهر های جنوب استان برگزاری می شود. کنکور دکتری او افزود: 72 درصد داوطلبان این آزمون آقایان و مابقی را بانوان تشکیل می دهند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- کارت شرکت در آزمون دکتری 1400 از امروز سه شنبه 12 اسفند ماه سال 99 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره نحوه اعمال پروتکل های بهداشتی در کنکور دکتری 1400، گفت: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده، ماسک به تعداد داوطلبان در حوزه های برگزاری آزمون توزیع و آزمون دکتری فقط در حوزه های دارای سیستم تهویه برگزار می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: فرایند توزیع کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 1400 در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد. داوطلبانی که روز جمعه 15 اسفند ماه قصد شرکت در آزمون دکتری 1400 دارند، از امروز سه شنبه 12 اسفند ماه می توانند با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: امروز (سه شنبه 12 اسفند) کارت ورود به جلسه کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته سال 1400 بر روی سایت این سازمان منتشر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
هماهنگی لازم برای رفع محدودیت تردد دانشجویان متقاضی شرکت در کنکور دکتری ناپیوسته سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی انجام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۵    
جمعیت زیادی از داوطلبان کنکور دکتری 1400 خواهان تعویق زمان برگزاری این آزمون هستند؛ اما آیا مسئولان و کمیسیون آموزشی های مجلس نیز مخالف تغییر زمان کنکور هستند؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با پایان مهلت اعلام خوداظهاری کرونا ویژه کنکور دکتری سال 1400 مشخص شد تعداد 52 نفر مبتلا به کرونا هستند که جدا از سایر داوطلبان آزمون می دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای برگزاری کنکور دکتری، گفت: آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 صبح روز جمعه، 15 اسفند در سراسر کشور در 110 حوزه امتحانی برگزار می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی داوطلبان کنکور 1400 عنوان می کنند اگر قرار باشد که کنکور دکتری در زمان اعلام شده برگزار شود، به دلیل شرایط کرونا نمی توانند در این آزمون شرکت کنند و مجبور هستند در بین دو راهی کنکورکرونایی و کنکور ندادن ، گزینه دوم را انتخاب کنند !
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۱    
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هفته ای که گذشت با اخبار متعددی همراه بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
متقاضیان آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 که مبتلا به بیماری کرونا هستند باید از فردا 6 اسفند فرم خوداظهاری ویژه کرونا را تکمیل کنند تا در حوزه جداگانه آزمون دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این روز ها درگیر مسائل بودجه هستیم و بعید است که کمیسیون به موضوع تعویق کنکور دکتری 1400 ورود کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور، فرایند خوداظهاری داوطلبان کنکور دکتری 1400 را آغاز کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فرصت تکمیل فرم خوداظهاری برای داوطلبان مبتلا به کرونا که متقاضی شرکت در کنکور دکتری 1400 هستند، در سایت سازمان سنجش آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرصت تکمیل فرم خوداظهاری کرونا برای داوطلبان کنکور دکتری 1400 در سایت سازمان سنجش آغاز شد. داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا در بیمارستان یا محل امن مورد تایید وزارت بهداشت آزمون می دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر شما مخالف برگزاری کنکور دکتری 1400 در روز 15 اسفندماه هستید، به کمپین مخالفان بپیوندید تا صدای شما به گوش مسئولان برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: متقاضیان آزمون کنکور دکتری که ابتلای آن ها به کرونا تایید شده است از امروز می توانند برای خوداظهاری به سایت این سازمان مراجعه کنند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰    
تنها چند روز به آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1400 فرصت باقی مانده و این روزها مجددا بحث های لغو یا برگزاری این آزمون به دلیل وضعیت کرونایی شهرها، به گوش می رسد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از مسئولانی که نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و تقلب در کنکور های سراسری سال 99 معترض بودند، حال که نوبت به کنکور های 1400 رسیده است، برای پیشگیری از تکرار تخلفات گذشته سکوت کرده اند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 صبح روز جمعه 15 اسفند 99 در 110 شهر کشور با حضور 179 هزار و 192 داوطلب برگزار می شود. کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 از روز سه شنبه 12 اسفند 99 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۰    
تعدادی از داوطبان کنکور دکتری 1400 با حضور در خبرگزاری فارس خواستار تعویق آزمون تا اردیبهشت ماه و گذر از موج چهارم کرونا در کشور خصوصا در خوزستان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹    
تعدادی از داوطلبان کنکور دکتری 1400 با حضور در خبرگزاری فارس با توجه به آغاز موج چهارم کرونا خصوصا از نوع انگلیسی و اعلام وضعیت قرمز در استان خوزستان خواهان تعویق آزمون دکتری تا اردیبهشت ماه سال 1400 شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش درباره سهمیه داوطلبان کنکور دکتری ناپیوسته سال 1400 که تائید نشده است، توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس در تهران،واریز مستمری سه ماهه برای مددجویان بهزیستی در سی سخت،برگزاری کنکور دکتری 1400 با رعایت 1.5 متر فاصله اجتماعی،الزام حضور فقط یک سوم کارمندان شهرهای قرمز خوزستان درمحل کار،هشدار پلیس راهور درمورد لغزندگی جاده ها متادون و ترامادول اصلی ترین عامل مسمومیت دارویی در ایران و...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 از 12 اسفند در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. داوطلبان باید الزامات بهداشتی اعلام شده را جهت شرکت در آزمون رعایت کنند. ...
خبرگزاری ایسنا: سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 را اعلام کرد. آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400، صبح روز جمعه مورخ 15 اسفند ماه سال 99 برگزار میشود ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین تصمیمات سازمان سنجش برای رعایت بیشتر شیوه نامه های بهداشتی در کنکور دکتری، اظهار کرد: به منظور رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی در کنکور دکتری ناپیوسته سال 1400 مقرر شد حوزه های برگزاری این آزمون افزایش پیدا کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش تعداد شهرهای برگزاری کنکور دکتری 1400 در استان خوزستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، میزان فاصله گذاری اجتماعی کنکور دکتری 1400 را 1.5 متر بین هر داوطلب اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱    
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هفته ای که گذشت با اخبار متعددی همراه بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۱:۰۲    
سخنگوی سازمان سنجش به تشریح کم و کیف برگزاری آزمون دکتری پرداخت و گفت: کنکور دکتری بر اساس روال قانونی و زمان معین آزمون برگزار می شود تاکنون هم هیچ تغییری در روند برگزاری آزمون در دستور کار نبوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، از برگزاری کنکور دکتری 1400 در تاریخ معین از پیش تعیین شده (15 اسفندماه) خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۴    
میگن میهمان حبیب خداست اما پانزدهم اسفند ماه 180هزار نفر، میهمانانی خواهیم بود که کادر درمان از دیدن ما خوشحال نخواهند شد. یا با تعویق کنکور دکتری و آزمون وکالت از پیک چهارم جلوگیری کنید. سلامتی ما بازیچه دست شما نیست ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون فنی و آماری سازمان سنجش با اشاره به اینکه بحث های کارشناسی مربوط به لایحه حدنصاب دکتری برای سال 1400 در حال انجام است، کلیات این لایحه را تشریح کرد.
سخنگوی سازمان سنجش گفت: طبق مصوبه هیات دولت داوطلبانی که با تاخیر در آزمون های سراسری ثبت نام کنند موظفند علاوه بر هزینه اصلی ثبت نام، 120 هزار تومان هم هزینه دیرکرد پرداخت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص درخواست برخی داوطلبان آزمون دکتری برای تغییر زمان این آزمون، گفت: آزمون دکتری سال 1400 در موعد مقرر برگزار می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: کنکور داوطلبان دکتری ناپیوسته سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیمه اسفند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- برخی داوطلبان با برگزاری آزمون دکتری قبل از عید مخالفت کرده اند و نامه ای جهت تعویق کنکور دکتری به اردیبهشت ماه به وزیر علوم منصور غلامی و ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش کشور نوشته اند، و درخواست تعویق کنکور دکترا را داده اند. ...
ثبت نام آزمون های کشوری شامل آزمون دکتری، آزمون کارشناسی ارشد و کنکور 1400 به پایان رسیده است و آمارها نشان می دهد داوطلب کنکورهای سراسری و ارشد نسبت به سال گذشته با کاهش مواجه بوده اند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
متقاضیان شرکت در آزمون دکتری 1400 در کارزاری از وزیر علوم خواستند که کنکور این مقطع تحصیلی به جای اسفندماه به اردیبهشت هر سال منتقل شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اگر نگاهی به آمار ثبت نام کنندگان کنکور دکتری در سالیان گذشته بیندازیم، به داده های مهم و ارزشمندی می ر سیم که ما را در تحلیل و ارزیابی وضعیت تحصیلات آموزش عالی کشور یاری خواهد نمود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری ابطال آئین نامه مربوط به توانایی در داشتن زبان خارجی به عنوان یکی از شروط پذیرش دانشجوی دوره دکتری را بررسی کرد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۴    
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور به بیان توضیحاتی درباره علت حذف بورس تحصیلی خارج از کنکور دکتری 1400 پرداخت.
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۷    
قبول شدن در کنکور دکتری علاوه بر سطح علمی خوب شما تابع فرمول هایی است که با دانستن آنها به راحتی می توانید روی قبولی خود حساب کنید پس اعتماد به نفس داشته باشید، توکل به خدا کنید و بعد از گفتن بسم الله از نکات زیر پیروی کنید...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با پایان مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1400 آمار ثبت نام در این دوره از آزمون را اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور و قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در کشور به هیچ وجه حذف نخواهد شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۰    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار قطعی و نهایی ثبت نام کنندگان در کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته سال 1400 را اعلام کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی