شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۲۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «کنکور دکتری»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از پذیرش حضوری متقاضیان معذور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۴    
اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال1399 در کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد اسلامی) اعلام شده، اسامی قبول شدگان دانشگاه علوم انتظامی امین هم در این لیست نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اسامی پذیرفته شدگان کنکور دکتری 99 در دو بخش پذیرفته شدگان تمام دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد) و پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد، اعلام می شوند. زمان و نحوه ثبت نام قبولی های دانشگاه ها مشخص شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به دلیل مشکل فنی داوطلبان کنکور دکتری سال 99 از ساعت 19 و 30 دقیقه به بعد به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 12 هزار و 485 نفر با کنکور دکتری 99 وارد دانشگاه ها شده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 امروز اول آبان 99 اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری ناپیوسته سال 1399 خبر داد.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 12هزار نفر در دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال1399 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم پذیرفته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نتایج نهایی آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 امروز اول آبان 99 اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور دکتری ناپیوسته سال 1399 تا عصر امروز، پنج شنبه اول آبان خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور دکتری ناپیوسته سال 1399 تا عصر امروز، پنج شنبه اول آبان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی،در برنامه رودررو خاطره ای از کنکور دکتری و زنگ زدن به عبدالله جاسبی را تعریف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۱    
نتایج نهایی کنکور دکتری تا فردا پنجشنبه اول آبان، کارشناسی ارشد تا دوشنبه 5 آبان و نتایج کنکور (آزمون سراسری) تا شنبه 10 آبان اعلام می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۷    
بالاخره و بعد از مدتها انتظار نتایج کنکور دکتری، فردا اول آبان ماه اعلام می شود. به گزارش کاماپرس، داوطلبانی که در آزمون کنکور دکتری و کارشناسی ارشد 99 شرکت کرده اند علاوه بر دغدغه ها و استرس هایی که درباره تاخیر و بحث برگزار شدن یا نشدن این آزمون ها تحمل کردند و علاوه بر استرسی که در زمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا فردا نتایج نهایی کنکور دکتری در سایت سازمان سنجش اعلام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور: نتایج نهایی کنکور دکتری تا فردا پنجشنبه اول آبان، کارشناسی ارشد تا دوشنبه 5 آبان و نتایج کنکور (آزمون سراسری) تا شنبه 10 آبان اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج کنکور دکتری 99 تا آخر هفته جاری اعلام می شود.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 تا پایان هفته جاری اعلام می شود. روند بازار – فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با مهر اظهار داشت ...
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 99 از ساعت نوزده و سی دقیقه به صورت کارنامه تنظیم شده و این کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترس است. پیش از این قرار بود از ساعت هفده این نتایج اعلام شود که به دلیل اختلال سامانه به این ساعت موکول شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 تا پایان هفته جاری اعلام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار نتیجه نهایی آزمون دکتری 99 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را این هفته اعلام کرد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵    
به گزارش میلاد لارستان در ادامه افتخارآفرینی جوانان لارستانی در عرصه های علمی، این اخباری مبنی کسب رتبه یک کنکور مهندسی شیمی در مقطع دکتری در حال مخابره شدن است....
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۶:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری امسال تا هفته آینده اعلام می شود. ابتدا نتایج کنکور ارشد و سپس کنکور دکتری اعلام خواهد شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷    
حسین متین فارق التحصیل کارشناسی ارشد رشته مشاوره از دانشگاه پیام نور مرکز قزوین رتبه 19 را در کنکور دکتری سال 1399 کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری تخصصی ناپیوسته سال 1399 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا هفته آینده خبر داد.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری کنکورهای سراسری سال 1400 را اعلام کرد. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ، از اعلام تاریخ برگزاری کنکور سراسری، ارشد و دکتری سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس برنامه زمانی اعلام شده این سازمان، کنکور دکتری 1400، جمعه 15 اسفندماه 99 برگزار و فرایند ثبت نام آن روزهای 2 تا 9 آذرماه انجام می شود. کنکور کارشناسی ارشد روزهای 6 و 7 خرداد ماه 1400 برگزار و ثبت نام آن در روزهای 16 تا 23 آذرماه امسال انجام می شود. ...
زمان فارغ التحصیلی از دوره کارشناسی ارشد، برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال99 مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
230 هزار داوطلب کنکور کارشناسی ارشد 99 که انتخاب رشته کرده اند و 41 هزار داوطلب کنکور دکتری که برای مصاحبه به دانشگاه ها دعوت شده اند، در انتظار اعلام نتایج کنکور هستند. سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور می گوید: نتایج کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری هفته آخر مهر اعلام می شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۷    
به گزارش کازرون نما، صبح امروز، 12 مهرماه ماه، مرحله ی مصاحبه حضوری از کنکور دکتری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه سلمان فارسی کازرون با حضور اعضا هیئت علمی این رشته و همچنین با شرکت داوطلبان متقاضی، در محل سالن کنفرانس دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار گردید.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۱    
زمان ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D) دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جاری امروز به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زمان ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D) دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جاری امروز به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱    
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برگزاری مجازی مصاحبه های آزمون دکتری سال 99 به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، گفت: شیوه الکترونیکی برگزاری مصاحبه های دکتری، رخداد جدیدی در آموزش عالی کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حدود 42 هزار نفر برای انتخاب رشته در کنکور دکتری 99 مجاز شدند و بعد از پایان فرآیند انتخاب رشته و اعلام نتایج آن از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اکنون فرآیند مصاحبه دانشگاه ها با داوطلبان به صورت مجازی در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: نتایج کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری هفته آخر مهر ماه 99 اعلام می شود و تقریبا نتایج این دو کنکور در یک هفته اعلام می شود یا با فاصله حدود یک هفته اعلام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۳۱    
ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (.Ph.D) دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جاری از امروز آغاز شده و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رتبه یک کنکور دکتری کامپیوتر گفت: در دانشگاه ها چیزهای کاربردی آموزش داده نمی شود، در حالی که مواردی که کاربردی در صنعت است باید آموزش بیشتری داد شود، بین فضای اموزشی دانشگاه ها و صنعت فاصله زیادی است که باید کم رنگ شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۷    
رتبه یک کنکور دکتری کامپیوتر گفت: در دانشگاه ها چیزهای کاربردی آموزش داده نمی شود، در حالی که مواردی که کاربردی در صنعت است باید آموزش بیشتری داد شود، بین فضای اموزشی دانشگاه ها و صنعت فاصله زیادی است که باید کم رنگ شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سهمیه ایثارگران، رزمندگان و مربیان در کنکور دکتری امسال نزدیک 30 درصد بود در حالی که به اعتقاد کارشناسان اعمال سهمیه ها در انتخاب دانشجویان ناعادلانه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تا یکشنبه 20 مهرماه مهلت دارند فرایند مصاحبه با داوطلبان دعوت شده را به پایان برسانند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۲    
کاربران فارس من با درخواست کاهش تراز آزمون دکتری 99، اعلام کردند که تراز دعوت به مصاحبه دکتری نامعقول افزایش یافته است؛ در پیگیری این مطالبه، سازمان سنجش دلیل فنی تعیین ترازها را در ظرفیت پایین تر دوره شبانه نسبت به روزانه اعلام و تاکید کرد که اشتباه یا تخلفی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاربران فارس من با درخواست کاهش تراز آزمون دکتری 99، اعلام کردند که تراز دعوت به مصاحبه دکتری نامعقول افزایش یافته است؛ در پیگیری این مطالبه، سازمان سنجش دلیل فنی تعیین ترازها را در ظرفیت پایین تر دوره شبانه نسبت به روزانه اعلام و تاکید کرد که اشتباه یا تخلفی نشده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه ها و اعضای هیأت علمی به دنبال جذب دانشجوی با کیفیت دکتری هستند اما وزارت علوم هم به دانشگاه ها اعلام کرده است که باید تمام ظرفیت خود را در پذیرش دانشجوی دکتری تکمیل کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعیین حد نصاب ها در کنکور دکتری 99 بر عهده دانشگاه ها است و بر اساس سیستم معین شده در موضوع معرفی افراد واجد شرایط به دانشگاه ها برای مصاحبه، به درستی عمل کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
داوطلبانی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای مصاحبه دکترا به دانشگاه صنعتی شریف معرفی شده اند باید از امروز در سایت این دانشگاه برای مصاحبه ثبت نام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
زمان و شرایط مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1399 در دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دور زدن رای دیوان عدالت اداری در کنکور دکتری دانشگاه های دولتی، بدرقه سرد دولت در دانشگاه و آغاز آزمون عملی رشته علوم ورزشی کنکور از جمله مهم ترین عناوین امروز روزنامه های دانشگاهی کشور هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شرایط دانشگاه ها برای انجام مراحل مختلف مصاحبه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون دکتری سال 1399 فردا 23 شهریور 99 اعلام می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری، مصاحبه علمی و سنجش عملی آزمون دکتری تخصصی سال 99 اعلام شد.