پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۰:۴۵May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمار داوطلبان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۰    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمار داوطلبان این مجموعه در سال 1401 کمتر از 5 هزار عضو بوده و هم اکنون این تعداد به 12 هزار و 700 نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمار داوطلبان این مجموعه در سال 1401 کمتر از 5 هزار عضو بوده و هم اکنون این تعداد به 12 هزار و 700 نفر افزایش یافته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه:طبق آمار داوطلبان کنکور امسال از مجموع یک میلیون و 152 هزار و 518 داوطلب که در نوبت اول آزمون سراسری 1403 ثبت نام کرده اند تنها 37 درصد مرد هستند. این موضوع توجه ها را به عدم علاقه پسران به کنکور و آموزش عالی جلب کرده است. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
آمار داوطلبان کنکور امسال نشان می دهد از مجموع یک میلیون و 152 هزار و 518 داوطلب که در نوبت اول آزمون سراسری 1403 ثبت نام کرده اند تنها 37 درصد مرد و سایر داوطلبین زنان هستند. به نظر می رسد پسران دهه هشتادی رغبتی ندارند که به دانشگاه بروند و آینده خود را از مسیری متفاوت از مسیر تحصیل دنبال می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت:در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 32 نفر برای 16 کرسی رقابت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت:در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 32 نفر برای 16 کرسی مجلس رقابت می کنند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
فرارو- نگاهی به آمار داوطلبان کنکور سال جاری نشان می دهد از مجموع یک میلیون و 152 هزار و 518 داوطلب که در نوبت اول آزمون سراسری 1403 ثبت نام کرده اند تنها 37 درصد آنان مرد هستند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، آمار داوطلبان کنکور سال جاری نشان می دهد از مجموع یک میلیون و 152 هزار و 518 داوطلب که در نوبت اول آزمون سراسری 1403 ثبت نام کرده اند تنها 37 درصد مرد هستند. عدم اقبال پسران برای ورود به دانشگاه به دلیل نگرانی از اشتغال بعد از فارغ التحصیلی موجب [...]
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وقتی شغل های آزاد و دلالی پردرآمد و معافیت های مالیاتی هست، چرا این همه سال عمرمون را صرف دانشگاه کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
منبع سایت سنجش انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد آزمون آمار سراسری داوطلبان اینفوگرافیک آزمون سراسری سال 1403 آمار داوطلبان نرم افزار موبایل ایلنا
میهن صنعت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۰    
براساس آمار پرجمعیت ترین استان کشور در نوبت اول کنکور سراسری استان تهران با 154 هزار و 58 داوطلب و کم جمعیت ترین استان در این دوره از کنکور استان سمنان با 10 هزار و 6 داوطلب است./مهر انتهای پیام/
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نگاهی به آمار داوطلبان کنکور نشان می دهد که در مجموع یک میلیون و 152 هزار و 518 داوطلب در نوبت اول آزمون سراسری 1403 ثبت نام کرده اند که 63 درصد آن ها زن و 37 درصد مرد هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۲    
این اطلاع نگاشت (اینفوگرافیک)، آمار داوطلبان شرکت کننده در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 را به تفکیک استان ها به صورت تصویری نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۶    
آمار داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1403 (نوبت اول) به تفکیک استان ها از سوی سازمان سنجش اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
آمار داوطلبان نوبت اول کنکور سراسری 1403 به تفکیک استان های کشور در یک اینفوگرافیک اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بر اساس آمار داوطلبان ثبت نام کننده در نوبت نخست کنکور سراسری 1403 گروه آزمایشی علوم تجربی مانند سال های گذشته بیشترین تعداد داوطلب را دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
در نوبت اول کنکور 1403 در مجموع یک میلیون و 152 هزار و 518 داوطلب ثبت نام کرده اند که زنان با 63 درصد و مردان با 37 درصد در صدر متقاضیان این آزمون قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه یاسوج گفت: بیش از 19 هزار نفر در کنکور استان کهگیلویه و بویراحمد رقابت می کنند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس آمار نهایی اعلام شده تعداد 956 هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 ثبت نام کرده اند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۲    
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از ارائه فرصت دو روزه برای ثبت نام در نوبت دوم آزمون سراسری 1403 آمار داوطلبان به 956 هزار نفر رسید. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ علیرضا کریمیان افزود: در مهلت دوروزه ثبت نام در روزهای 29 و 30 فروردین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از ارائه فرصت دو روزه برای ثبت نام در نوبت دوم آزمون سراسری 1403 آمار داوطلبان به 956 هزار نفر رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از ارائه فرصت دو روزه برای ثبت نام در نوبت دوم آزمون سراسری 1403 آمار داوطلبان به 956 هزار نفر رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا کریمیان با اعلام این خبر، گفت: تاکنون بیش از 710 هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 ثبت نام کرده اند و مهلت ثبت نام در این آزمون روز پنجشنبه 16 فروردین ماه پایان می یابد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 710 هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۲    
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 80 هزار داوطلب در نوبت دوم کنکور 1403 خبر داد و گفت: نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 برگزار خواهد شد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۶۳ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 80 هزار داوطلب در نوبت دوم کنکور 1403 خبر داد و گفت: نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 80 هزار داوطلب در نوبت دوم کنکور 1403 خبر داد و گفت: نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 برگزار خواهد شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
اول فارس اهدای عضو مرگ مغزی به معنای پایان زندگی است و امکان برگشتن فرد مرگ مغزی به زندگی وجود ندارد،. اگر آمار داوطلبان اهدای عضو افزایش پیدا نکند، قاعدتا به صورت سالانه به تعداد افرادی که در لیست انتظار اهدای عضو هستند و جان خود را از دست می دهند، افزوده می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران اعلام کرد: تا ساعت 8 صبح امروز در حوزه انتخابیه استان تهران، 475 نفر از حضور در فرآیند انتخابات انصراف دادند و در مجموع 3663 نفر از داوطلبان در عرصه رقابت باقی ماندند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس هیات نظارت شورای نگهبان در استان بوشهر گفت: 16 نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی پس از تأیید صلاحیت نهایی این شورا انصراف دادند تا 147 نفر در چهار حوزه انتخابیه استان با هم به رقابت بپردازند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: آزمون کارشناسی ارشد 1403 از صبح امروز آغاز شده و آزمون دکتری نیز بعدازظهر امروز برگزار می شود، آمار داوطلبان این آزمون ها به تفکیک استانی اعلام شد.
گام خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رقابت بیش از 476 هزار داوطلب رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1403 از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد و داوطلبان این آزمون امروز طی دو نوبت صبح و عصر به رقابت خواهند پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رقابت بیش از 476 هزار داوطلب رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1403 از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد و داوطلبان این آزمون امروز طی دو نوبت صبح و عصر به رقابت خواهند پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - فرماندار تهران گفت که تا این لحظه در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حدود سه هزار و 560 نفر را برای انتخابات مجلس به عنوان داوطلب داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۵    
رئیس ستاد انتخابات خوزستان از افزایش دو برابری آمار داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس نسبت به دوره قبل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات خوزستان از افزایش دو برابری آمار داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس نسبت به دوره قبل خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ؛ لطف الله شیبانی امروز سه شنبه در یک نشست خبری گفت: از کل آمار داوطلبان ثبت نام نهایی شده در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز و زرقان، 259 نفر مرد و 43 نفر زن هستند. وی ادامه داد: از این تعداد 223 نفر دارای تحصیلات کارشناسی ارشد، 48 نفر دکترا، 17 نفر کارشناسی و 7 [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد: تا ساعت 24 امشب نتایج قطعی تایید صلاحیت شدگان نهایی مجلس شورای اسلامی اعلام می شود و هنوز نتایج قطعی اعلام نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از تایید صلاحیت 36 داوطلب دیگر انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد و گفت: تاکنون آمار داوطلبان تایید صلاحیت شده استان به 255 نفر رسیده است.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام و انتخاب رشته بیش از 81 هزار داوطلب در رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشگاه ها خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۲۳:۲۰    
ستاد انتخابات استان هرمزگان اعلام کرد: آمار داوطلبان تایید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی در کیش به چهار داوطلب رسید.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به آخرین آمار داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: بر اساس آخرین گزارش شورای نگهبان در روز چهارشنبه، 678 نفر دیگر تایید صلاحیت شدند و تعداد داوطلبان به 12 هزار و 711 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان کرمان با اشاره به آخرین آمار داوطلبان این دیار در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: از 645 داوطلبی که ثبت نام خود را نهایی کردند تا امروز(شنبه) 364 نفر در کل استان معادل 62 درصد تایید صلاحیت شده اند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تا امروز 12 هزار و 711 نفر داوطلب رسمی انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی هستند. محسن اسلامی با اشاره به آخرین آمار داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: بر اساس آخرین گزارش شورای نگهبان در روز چهارشنبه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار شهرستان ارومیه در ارتباط با آخرین آمار داوطلبان تایید صلاحیت شده گفت: بر اساس آخرین آمار اعلامی در دومین مرحله تایید صلاحیت دواطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آمار داوطلبان نمایندگی در حوزه انتخابیه اردکان به 22 نفر افزایش یافت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۳:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
هیات های نظارت استان ها روز 14 دی نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان را به پایان رساندند و وزارت کشور این نتایج را روز 15 دی به داوطلبان اعلام کرد. بیش از 11 هزار نفر از داوطلبان در این مرحله تایید صلاحیت شدند. ...