سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۶:۵۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «پایاب»

استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از اختصاص و صدور مجوز پرداخت تسهیلات به میزان 60میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پایاب سد سبلان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود بر ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب سد سهند تاکید کرد و گفت: تکمیل چرخه تولید محصولات کشاورزی و ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب این سد به اشتغال و رونق اقتصاد منطقه کمک می کند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۸    
سرپرست فرمانداری کلاله بهمراه رییس اداره منابع آب و جهاد کشاورزی شهرستان از روند لایروبی رودخانه گرگان رود بازدید بعمل آوردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی;با پیگیری محمد ابراهیمی تودرواری سرپرست فرمانداری کلاله ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تخصیص45میلیارد تومان اعتبار به پروژه های پایاب سد خداآفرین و آبیاری های تحت فشار استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
جلسه کارگروه آب و کشاورزی شهرستان ورزقان امروز با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرعامل شرکت آب و منطقه ای، مدیر شیلات استان و بخشدار خاروانا در مجتمع کشاورزی مرزآباد چای برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود از ایجاد مجموعه کشت و صنعت سهند در اراضی کشاورزی پایاب سد سهند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: کشت و صنعت سهند در اراضی پایاب سد سهند اجرا و ایجاد خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی درگذشت خسرو پایاب پیشکسوت تئاتر تبریز را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تسلیت درگذشت پیشکسوت تئاتر تبریز گفت: خسرو پایاب با اجرای آثار نمایشی و آموزش به پویایی جریان تئاتر در تبریز کمک کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار هشترود با بیان اینکه برای 2 هزار و 750 هکتار پایاب فاز یک سد سهند نزدیک 100 میلیارد تومان هزینه شده است گفت:پست برق 63 کیلو واتی با هزینه 15 میلیارد تومان تا پایان امسال احداث خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اصلاندوز از واگذاری بیش از 4 هزار هکتار اراضی پایاب سد خداآفرین به مردم شهرستان اصلاندوز خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در پی درگذشت هنرمند پیشکسوت تئاتر استان، استاد خسرو پایاب پیام تسلیتی صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی پیشکسوت تئاتر آذربایجان شرقی در پی ابتلا به کرونا، صبح امروز درگذشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - خسرو پایاب استاد پیشکسوت و پدر تئاتر تبریز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: پیشکسوت تئاتر آذربایجان شرقی صبح امروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.به گزارش ایلنا از تبریز،استاد خسروپایاب متولد مهرماه سال 1322 صبح امروز در سن 77 سالگی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان سینای تبریز درگذشت ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: خسرو پایاب کارگردان و مدرس تئاتر پیشکسوت تئاتر تبریز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. خسرو پایاب، کارگردان و مدرس تئاتر پیشکسوت تئاتر تبریز که مدتی بود به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری بود، صبح امروز 22 مهر درگذشت. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۸    
همزمان با هفته ملی روستا و عشای با حضور مسئولین محلی شهرستان مرند پروژه کانال عمومی، شن ریزی و تسطیح مسیر کانال عمومی و لوله گذاری پایاب چاه های عمیق روستای وانلوجق شهرستان مرند افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۳    
جلسه بررسی مسائل و مشکلات پایاب سد ارسباران شهرستان کلیبر برگزار شد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: عشایر کوچ کننده از 70 درصد تخفیف در اراضی پایاب شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین بهره مند می شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جلسه بررسی مسائل عشایر مغان و آب و خاک در شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین که با حضور نایب رئیس مجلس ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
استاد خسروپایاب، پیشکسوت تئاتر تبریز بر اثر کرونا در بیمارستان سینای تبریز بستری شد.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - همواره خود را مطالبه گر حقابه محیط زیستی و حفظ زیست بوم زاینده رود می دانم/ کارکنان آرامستان ها در خاموشی خدمت می کنند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
پایاب گفت: کارد فنی و بازیکنان بومی انگیزه اعضای تیم را برای اثبات خود بیشتر کرده است، اما باید بپذیریم تیم های دیگر هم با آمادگی کامل به میدان آمده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۸    
اردبیل-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت:با بهره برداری از پایاب سد گیوی در شهرستان کوثر 16 روستا از آن بهره مند می شوند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۳۵    
کنعانی فرماندار کوثر پیش از ظهر امروز با حضور مدیر عامل آب منطقه ای استان، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستانی از شروع عملیات حفاری تونل خط انتقال آب سد گیوی در پروژه پایاب سد گیوی که با انفجار برای حفاری بیش از 800 متر تونل از دهانه پس از بدنه ی سد گیوی خبر داد و افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حفر تونل انتقال آب شبکه اصلی پایاب سد گیوی آغاز شد.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجری طرح شبکه آبیاری پایاب سد گیوی گفت: اجرای مرحله عملیات آتشباری در بخش حفاری تونل 837 متری طرح شبکه آبیاری پایاب سد گیوی در شهرستان کوثر اول هفته آتی شروع خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت:اصغر نوروزنژاد به عنوان سرمربی، سعید پایاب سرپرست و عباس رضا زاده مربی تیم هندبال نفت وگاز این شهرستان برای بازی های لیگ برتر هندبال امسال تعیین شدند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با توجه به تعهد شرکت آب منطقه ای برای تامین آب مورد نیاز پایاب سد احمدبیگلو به مساحت تقریبی 2 هزار هکتار و ناحیه دو پایاب سدخداآفرین به مساحت سه هزار هکتار ،لازم است اعتبارات آن ها در موعد مقرر تخصیص داده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه پایاب سد سهند به لحاظ اقتصادی و تولید محصولات کشاورزی دارای اهمیت بسیار برای منطقه است، گفت: با تکمیل این پایاب، برای 2700 نفر به طور مستقیم اشتغالزایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: تاکنون 17 هزار و 860 میلیارد ریال برای ساخت سد قیزقلعه سی و شبکه پایاب سد خداآفرین هزینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: در پروژه سد آزاد و سامانه انتقال و شبکه های آبیاری و زهکشی پایاب سد حدود 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است که به رشد و توسعه اقتصادی استان کمک شایانی خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۵    
فرماندار بستان آباد با انتقاد از بلااستفاده ماندن آب پشت سد های شهرستان، خواستار حل مشکل پایاب سد ها در یک ماه آینده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸    
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: تاکنون برای اجرای 9 شبکه پایاب سدهای این استان پنج هزار و 720 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
با حضور مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل، قرارداد نهایی پرداخت 2128 میلیارد ریالی تسهیلات بانکی فاینانس داخلی برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی گیوی امضا و مبادله شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از پیدا شدن ورودی سه پایاب جدید قنات در بافت تاریخی یزد خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۵    
اردبیل- جنگی مرنی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: بانک عامل تسهیلات دو هزار و 128 میلیارد ریالی شبکه آبیاری سد گیوی را در چهار قسط پرداخت می کند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۰    
امیر بازرگان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایجرود در خصوص پروژه آبیاری تحت فشار اجرا شده در اراضی پایاب سد گلابر تصریح کرد: این پروژه در سطحی بالغ بر 200 هکتار با صرف 22.5 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و 10 میلیارد ریال از محل آورده شخصی کشاورزان اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار بستان آباد به حجم بالای آب موجود در پشت سدهای شهرستان بستان آباد اشاره کرد و گفت: جای تاسف است که در پایاب این سدها با مشکل کمبود آب مواجه هستیم .
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با اشاره به اهمیت احداث سدهای استان، گفت: سد سیازاخ از سدهای مهم استان بوده که هدف از اجرای این سد تأمین آب شرب، کشاورزی و صنعتی است. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از رفع تصرف و ساماندهی زاینده رود از سراب تا پایاب با هدف تسریع جریان رودخانه و نظارت بر برداشت غیرقانونی خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از آزادسازی و ساماندهی زاینده رود از سراب تا پایاب با هدف تسریع جریان زاینده رود و نظارت بر برداشت غیرقانونی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اسماعیل کریمی اصل روز چهارشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: با موافقت شرکت مدیریت منابع آب ایران، آب کشاورزی به 3 هزار و 500 هکتار از باغ ها و زمین های زراعی مراغه از سد علویان تخصیص یافته است. وی اظهار کرد: در این طرح باغ ها و زمین های زراعی 11 روستای پایاب شهرستان مراغه از آب کشاورزی و [...]
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، بر اساس اطلاع رسانی های قبلی مبنی بر اجرای پروژه های عمرانی از محل اعتبارات سال 1398 تا پایان سال مالی مربوطه شامل پروژه های راه، آب و اراضی پایاب سدآیدوغموش، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از پروژه در حال اجرای احداث ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۶    
نماینده مجری طرح شبکه آبیاری سد سبلان گفت: فاز اول آبرسانی به زمین های تراس سد سبلان به مساحت 3 هزار و 200 هکتار عملیاتی شده و در حال حاضر 800 هکتار آبرسانی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۶    
رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و عمران شورای شهر یزد از شناسایی و باز شدن مسیر پایاب قنات زارچ در میدان تاریخی وقت و ساعت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۶:۲۹    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: با پیگیری های صورت گرفته موافقت احداث 812 هکتار از اراضی پایاب سد الغدیر تکاب اخذ شده و در حال حاضر پیمانکار مربوطه در پروژه مستقر شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از جذب 600میلیارد ریال منابع اعتباری برای اجرای سدپایاب سد سبلان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- بهره برداری از سه طرح بزرگ آبیاری پایاب سد سبلان با مجموع سرمایه گذاری 913 میلیارد ریال در حوزه شهرستان مشگین شهر استان اردبیل روز جمعه طی آیینی آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- بهره برداری از سه طرح بزرگ آبیاری پایاب سد سبلان با مجموع سرمایه گذاری 913 میلیارد ریال در حوزه شهرستان مشکین شهر استان اردبیل روز جمعه طی آیینی آغاز شد.