چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۵۵May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرگانرود»

سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیر کل دفتر توسعه و مدیریت بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران از احداث بندر در منطقه صیادی خواجه نفس در دهانه گرگانرود خبر داد و گفت: هدف از احداث این بندر صیادی، پشتیبانی از مزارع پرورش ماهی در دریا، خدمات رسانی به شناور های صیادان پره و یگان حفاظت از منابع آبزی منطقه است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای گلستان در اطلاعیه ای با اشاره به رها سازی آب سد وشمگیر از مردم خواسته به حریم رودخانه گرگانرود نزدیک نشوند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بخشی از آب سد گلستان از صبح فردا رهاسازی می شود و مردم به ویژه کشاورزان و ساکنان شهر ها وروستا های مسیر گرگانرود خواسته شده است؛ از نزدیک شدن به حریم رودخانه ها و پایاب سد گلستان و مخازن وشمگیر خودداری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان گفت: آب سد های بوستان و گلستان از فردا اول اسفند رهاسازی می شود و این رها سازی آب با هدف مدیریت یکپارچه منابع آب رودخانه گرگانرود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رامیان-رییس گروه مطالعات آبهای سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان از بارش 85 میلی متری در ایستگاه رامیان حوضه گرگانرود طی فعالیت سامانه بارشی اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۶:۵۸    
گرگان- ایرنا- گرگانرود در دهه های گذشته بارها طغیان کرده و تا جایی که ذهن ها یاری می کند در این مدت، صدها نفر را به کام مرگ کشانده است که نمونه آخر آن طغیان سنگین سال 1398 در محدوده آق قلا است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۸    
رئیس اداره منابع آب شهرستان های آق قلا و گمیشان از اجرای دیواره حفاظتی به طول 1500 متر در رودخانه گرگانرود برای محافظت از روستای آق زبیر خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر جهانگیری دستیار وزیر امور خارجه در مسائل دریای خزر و نماینده ایران در گروه کاری مقامات عالی رتبه دریای خزر، به همراه مدیرکل شیلات گلستان و مدیران اجرایی استان، از پاسگاه کومه 1، مجتمع پرورش میگوی گمیشان، تالاب گمیشان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۹    
سرپرست مدیریت منابع آب شهرستان گنبد کاووس از توقیف چهار کامیون متخلف برای تخلیه نخاله در حریم و بستر رودخانه گرگانرود در شهرستان گنبد خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۳    
وی بیان کرد: علاوه بر آبگرفتگی برخی منازل در روستاهای قوجمز، چشمه نیل و خیابان شهید مطهری و برخورد دو دستگاه خودرو به تیر برق، افتادن یک دستگاه پراید به گرگانرود در مسیر جاده گوکجه به کلاله منجر شده تا یک نفر سرنشین آن نیز مفقود شود. فرماندار شهرستان کلاله تصریح کرد: سیلاب در سطح [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرماندار کلاله از تعطیلی مدارس شیفت صبح و عصر شهرستان کلاله بر اثر سیلاب خبر داد و گفت: راننده یک خودرو پراید بر اثر افتادن در گرگانرود مفقود شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در بازدیدی که با حضور مدیرکل شیلات استان و فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان صورت گرفت ، بر اهمیت و تسریع لایروبی گرگانرود تاکید شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت منابع آب شهرستان گنبد کاووس اعلام کرد: 1/5 کیلومتر لایروبی گرگانرود در محدوده سد لاستیکی گنبد برای مقابله با کاهش خسارات ناشی از سیل و رفع مشکل آبگرفتگی انجام شده است. ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان ادامه داد: در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، وقوع سیلاب ناگهانی در نواحی مستعد، اختلال در ترددهای جاده ای و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی و دامی وجود دارد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۶    
تعداد بازدید: 40 معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران از ساخت بندر صیادی خواجه نفس در دهانه گرگانرود در سه فاز بازگشایی موقت ورودی بسته شده گرگانرود به دریا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری ونگهداری آب منطقه ای گلستان گفت: آبگیری سد خواجه نفس، بیش از 3 هزار هکتار از اراضی حاشیه گرگانرود را از کم آبی نجات داد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۶    
امروز در اولین مرحله رها سازی بیش از 5 میلیون بچه ماهی خاویاری و استخوانی از طریق گرگان رود به دریای خزر صورت گرفت.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روزانه 70 میلیون ماهی در رودخانه گرگانرود رهاسازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل شیلات گلستان از رهاسازی سه میلیون بچه ماهی استخوانی و خاویاری در گرگانرود خبر داد و گفت: میزان رهاسازی در دو ماه آینده به 80 میلیون قطعه می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر رودخانه ها و سواحل آب منطقه ای گلستان از آزاد سازی حدود 439 هکتار از مساحت آب بندان های غیرمجاز مسیر رودخانه گرگانرود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به تخریب آب بندان های غیرمجاز در حریم و بستر رودخانه گرگانرود، گفت: با اجرای احکام قضایی صادره آورده آبی گرگانرود 10 میلیون مترمکعب افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام آب منطقه ای گلستان، طی بارندگی اخیر، بیشترین بارش، مربوط به ایستگاه گلیداغ مراوه تپه با 109 میلیمتر در حوزه گرگانرود بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از ادامه تخریب آب بندان های غیرمجاز مسیر گرگانرود خبر داد و گفت: تاکنون 89 قطعه آبندان تخریب شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۴    
پاکسازی مجاری آبی شهرستان گمیشان،با حضور فرماندار گمیشان و جمعی از مسئولین و مردم علاقمند به محیط زیست، در حاشیه گرگانرود واقع در روستای خواجه نفس بخش مرکزی شهرستان گمیشان برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: ازاول مهر 1401 لغایت 30 بهمن 1401 در استان گلستان بر مبنای ایستگاههای شرکت آب منطقه ای: مقدار بارندگی تجمعی متوسط در استان 170 میلیمتر بوده که نسبت به آمار بلند مدت که 232 میلی متر است، 27 درصد کاهش نشان می دهد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۶    
گرگان-شجاع شفیعی، مدیر دفتر مهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای گلستان ازادامه تخریب آب بندان های مسیر گرگانرود خبر داد و گفت: 69 قطعه آبندان غیر مجاز در این مسیر تاکنون تخریب شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۸    
مدیر دفتر مطالعات شرکت آب منطقه ای گلستان مقادیر بارش از صبح جمعه 5 اسفند لغایت صبح شنبه 6اسفند 1401 در ایستگاه های شرکت آب منطقه ای گلستان را بیان کرد که بیشترین میزان بارش در شهرستان رامیان درحوضه گرگانرود ثبت شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
در راستای حفظ حقوق عامه 63 آب بندان غیرمجاز در بستر گرگانرود تخریب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- مدیر امور منابع آب شهرستان گنبدکاووس از تخریب 61 قطعه آب بندان غیر مجاز مسیر گرگانرود در شمال گلستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با تاکید بر اهتمام دولت سیزدهم به حمایت از محرومین اظهار کرد: یکی از اقدامات انجام شده تخریب آب بندان های غیر مجاز در بستر گرگانرود بوده و این اقدام با هدف حمایت از مناطق کمتر برخوردار و دسترسی عادلانه به منابع انجام شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گمیشان- رییس اداره منابع آب شهرستان های آق قلا و گمیشان گفت: هشت هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه گرگانرود در شهرستان گمیشان در سال جاری آزادسازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۸    
گرگان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان از تخریب و ساماندهی 30 قطعه آب بندان احداثی در مسیر گرگانرود به مساحت 68 هکتار در مناطق بالادستی سد وشمگیر خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/گلستان کارشناس مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با بیان اینکه در عملیات تخریب آب بندان های گرگانرود 7 پیمانکار مشارکت دارند، گفت: ماشین آلات شرکت توزیع و بهره برداری سد آقدکش و طرح توسعه شرکت آب منطقه ای به مجموعه اضافه می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۵    
ایسنا/گلستان احمد فرحی، کارشناس مهندسی سواحل و رودخانه های شرکت آب منطقه ای استان گلستان چگونگی روند رو به رشد تخریب آب بندان های حاشیه رودخانه گرگانرود را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۵    
گرگان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: عملیات تخریب آب بندان های غیرمجاز حاشیه رودخانه گرگانرود آغاز شده و تاکنون 9 سازه تخریب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۰    
ایسنا/گلستان عملیات تخریب آب بندان های غیرمجاز حاشیه رودخانه گرگانرود توسط شرکت آب منطقه ای در حوزه روستاهای بی بی شیروان و سلمان فارسی از توابع شهرستان گنبدکاووس وارد هشتمین روز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رودخانه گرگانرود از لحاظ تأمین منابع آبی نقش مهم و حیاتی را در استان گلستان دارد. کشاورزان منطقه آب مورد نیاز مزارع کشاورزی را از طریق این رودخانه تأمین می کند. در سنوات گذشته تعدادی از افراد اقدام به احداث آب بندان در بستر رودخانه کرده اند ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مهندسی رودخانه آب منطقه ای گلستان گفت: 5آب بندان خشک غیرمجاز بستر رودخانه گرگانرود تخریب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۰    
تخریب آب بندان های غیرمجاز در حریم گرگانرود آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گنبدکاووس گفت: تخریب آب بندان های غیرمجاز در بستر گرگانرود آغاز شده و تاکنون 6 آب بندان غیرمجاز تخریب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
دادستان گنبدکاووس از آزادسازی بیش از 2 هزارمترمربع از حریم و بستر رودخانه گرگانرود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرماندار گنبدکاووس، جزئیات تخریب آب بندان های غیرمجاز در گرگانرودرا تشریح کرد و گفت: این آب بندان ها بالغ بر 20 میلیون مترمکعب آب را به صورت غیرمجاز در بستر گرگانرود ذخیره می کردند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۳    
فرماندار گنبدکاووس گفت: تخریب دو آب بندان غیرمجاز پیش از این انجام شده و چهار آب بندان دیگر نیز امروز در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۰    
صاحبان آب بندان های غیر مجاز در بستر گرگانرود تا 22 بهمن فرصت دارند برای تخریب آب بندان های خود اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از آغاز تخریب آب بندان های غیرمجاز بستر رودخانه گرگانرود خبر داد و گفت: برای شروع، دو آب بندان غیرمجاز ساحل بستر این رودخانه تخریب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان گلستان از آغاز عملیات تخریب آب بندان های حاشیه رودخانه گرگانرود از صبح امروز خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح دو فقره آب بندان تخریب شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه گنبدکاووس از تخریب آب بندان های غیرمجاز حاشیه گرگانرود خبر داد و این رویکرد را در راستای مدیریت مصرف خواند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در صورت تقاضای تخریب داوطلبانه آب بندانهای بستر گرگانرود بسته تشویقی سرمایه گذاری در اختیار صاحبان آب بندانهای تخریبی قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دادستان مرکز گلستان از صدور مجوز برای تخریب آب بندان های غیرمجاز در مسیر گرگان رود خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پل رودخانه گرگانرود در سیمین شهر در زمان های مختلفی مثل وقوع سیل دچار تخریب شده و ناایمن است.