سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۳۲Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الحشد الشعبی»

نصیر نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، نیروهای امنیتی عراق در جدیدترین عملیات خود، مناطق صحرایی غرب استان الانبار را بازرسی کرده و تعدادی مخفیگاه های بقایای گروه تروریستی داعش را منهدم کردند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس: عبدالأمیر التعیبان نماینده پارلمان عراق از فراکسیون الصادقون گفت که دولت مصطفی الکاظمی در اعلام نتایج تحقیقات مربوط به بمباران مقرهای الحشدالشعبی و جنایت در فرودگاه بغداد تعلل و وقت کشی می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
درخواست برای استقرار نیروهای حشد شعبی عراق در جنوب موصل، انهدام شبکه داعشی در الانبار و کشف و خنثی سازی 23 بمب در بعشیه در نینوا در شمال عراق از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- ریاست سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق بامداد دوشنبه با صدور بیانیه ای از انتخاب ارتشبد "تحسین مطر العبودی " را به سمت دبیرکلی این سازمان خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی از انتخاب تحسین العبودی بعنوان دبیرکل این سازمان خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نیروهای الحشدالشعبی عراق یکی از هسته های خاموش گروه تروریستی داعش در استان الانبار را منهدم کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از پایگاه خبری المعلومه، نیروهای الحشدالشعبی امروز (یک شنبه) توانستندیکی از هسته های خاموش گروه تروریستی داعش را در استان الانبار متلاش کنند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: منابع عالی رتبه امنیتی عراقی امروز (یکشنبه) خبر دادند که تروریست های داعش برای عملیات تروریستی در پنج استان عراق برنامه دارند و همزمان تعدادی از عوامل انتحاری وارد منطقه الحویجه در جنوب غرب استان کرکوک شده اند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: مهدی تقی امرلی نماینده عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق، امروز (یک شنبه – 22 نوامبر) اعلام کرد که این کمیسیون بر دولت مصطفی الکاظمی فشار وارد خواهد کرد تا گزارش ویژه مربوط به ترور فرماندهان پیروزی (سردار شهید قاسم سلیمانی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فارس: نهاد اطلاع رسانی امنیتی عراق روز شنبه جزئیات حمله تروریستی به نیروهای امنیتی در روستای المسحک استان صلاح الدین را اعلام کرد. این نهاد در بیانیه ای گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عراقی سابق ائتلاف بین المللی تاکید کرد خروج نیرو های آمریکایی از عراق به علت وجود ارتش و الحشدالشعبی هیچ تاثیری در امنیت بغداد نخواهد گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- کشته شدن گروهی از تروریست ها در استان کرکوک و مقابله با حمله عناصر گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین توسط نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق از مهمترین تحولات ساعات اخیر این کشور بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی عراق عملیات عناصر تروریستی داعش برای نفوذ به جزیره الصینیه در استان صلاح الدین را ناکام گذاشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع نزدیک به الحشد الشعبی اعلام کرد نیرو های آمریکایی در پایگاه هوایی عین الاسد خندق حفر کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - نیروهای مشترک سازمان الحشد الشعبی ، ارتش و پلیس عراق امروز (پنجشنبه) عملیات گسترده ای را در تپه های حمرین در استان کرکوک در شمال این کشور علیه بقایای گروه تروریستی داعش آغاز کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نیرو های سازمان الحشد الشعبی، طی عملیاتی موفقیت آمیز توانستند شمار زیادی از عناصر گروه تروریستی داعش را در استان دیالی عراق، تار و مار کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- نیروهای سازمان الحشد الشعبی و نیروهای ارتش و پلیس عراق روز چهارشنبه در عملیات جداگانه خود در استان های دیاله و صلاح الدین ضربات سنگینی به بقایای عناصر گروه تروریستی داعش وارد کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- رییس جمهوری و رییس سازمان الحشد الشعبی عراق بر پاسداری از پیروزی های بدست آمده علیه تروریسم و تداوم نبرد علیه تروریست ها تاکید کردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی گروه کتائب سید الشهداء از شاخه های سازمان الحشد الشعبی عراق تاکید کرد که حمله شامگاه سه شنبه به سفارت آمریکا در عراق حامل پیامی سنجیده است و نیروهای آمریکایی باید بدانند که فرصت تا ابد برایشان باقی نیست.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۷    
الحشد الشعبی عراق با صدور بیانیه ای از شهادت یکی از رزمندگانش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- شهروندان عراقی با حضور در محل شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی این کشور یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بغداد–ایرنا–تعدادی از نمایندگان پارلمان عراق اخیرا مطالبه از دولت را برای ارسال نتایج تحقیق خود درباره ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی به پارلمان آغاز کرده اند اما برخی تحلیلگران عراقی از فشار آمریکا برای جلوگیری از این امر سخن می گویند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق گزارش المعلومه، برخی از مقامات امنیتی عراقی از مجروح شدن 4 نفر از نیرو های الحشد الشعبی درپی درگیری و دفع حمله تروریست های داعشی در منطقه المیته در استان دیالی عراق خبر دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – سازمان الحشد الشعبی عراق از تشکیل کمیته ای برای گنجاندن دلاوری ها و جانفشانی های نیروهای الحشد الشعبی بویژه در نبرد علیه گروه تروریستی داعش در کتاب های درسی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- فرمانده واحد عملیات استان دیاله در سازمان الحشد الشعبی عراق از متلاشی شدن بزرگترین شبکه تروریستی در منطقه خانقین در این استان هم جوار با ایران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نیرو های الحشدالشعبی عراق بزرگترین شبکه عناصر تروریستی داعش را در دیاله و نیرو های امنیتی هسته خاموش تروریست ها در نینوا را منهدم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده الحشد الشعبی در استان دیالی عراق از انهدام بزرگترین شبکه تروریستی داعش در این استان خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۳    
رسانه های خبری از آغاز عملیات گروه الحشد الشعبی در شرق عراق خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- عملیات نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق علیه بقایای عناصر گروه تروریستی داعش امروز (شنبه) در استان دیاله در شرق این کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- عملیات الحشد الشعبی عراق در استان های کرکوک و صلاح الدین، دستگیری عناصر گروه تروریستی داعش و خنثی سازی بمب در استان الانبار، کشته شدن عاملان حمله غرب بغداد و انفجار بمب در استان دیاله از مهمترین رویدادهای امنیتی ساعات اخیر این کشور بود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا : ستاد عملیات مشترک عراق امروز (جمعه) نیروهای سازمان الحشد الشعبی را بخشی از نیروهای مسلح این کشور دانست و گفت که عراق تاکنون توافقی با عربستان برای اجرای رزمایش مشترک نکرده است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی التمیمی از کارشناسان حقوقی عراق امروز با اشاره به جنایت های آمریکا در خاک عراق بویژه جنایت ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و شهید ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق تاکید کرد که عراق حق دارد که براساس قوانین بین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - برخی منابع عراقی امروز (چهارشنبه) از ورود رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق به شهر دمشق پایتخت سوریه برای دیدار با رئیس جمهوری این کشور خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲    
منابع خبری اعلام کردند که فالح الفیاض برای دیدار با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه وارد دمشق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین خبر داد که رئیس سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق وارد دمشق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سازمان الحشد الشعبی عراق امروز (چهارشنبه) از آغاز مرحله دوم عملیات لبیک یا رسول الله (ص) در استان الانبار در غرب این کشور برای انهدام مقرهای عناصر گروه تروریستی داعش در این استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۵    
شش نفر از اعضای نیروهای تیپ ششم الحشد الشعبی روز سه شنبه با نظارت بر عملیات در کوههای ماخول مجروح شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نیرو های ارتش و الحشدالشعبی عراق عملیات گسترده ای را برای پیگرد عناصر تروریستی داعش را از 14 محور در استان الانبار آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای مشترک الحشدالشعبی و ارتش عراق امروز عملیات بزرگ امنیتی در غرب الأنبار را آغاز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - نیروهای سازمان الحشد الشعبی و ارتش عراق صبح امروز (سه شنبه) عملیات گسترده مشترک خود علیه هسته های گروه تروریستی داعش را از 14 محور در استان الانبار در غرب این کشور آغاز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - یک منبع امنیتی عراقی امروز (دوشنبه) از کشته و یا زخمی شدن 9 نفر از نیروهای پلیس و سازمان الحشد الشعبی در انفجاری در استان صلاح الدین این کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
در پی انفجار یک بسته انفجاری در میان نیروهای الحشد الشعبی و پلیس حفاظت از تاسیسات نفتی صلاح الدین، دو نفر کشته و هفت نفر زخمی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - عملیات ویژه نیروهای امنیتی عراق با مشارکت سازمان الحشد الشعبی در منطقه راهبردی و بسیار مهم حرف النصر در جنوبی غربی بغداد آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا- سازمان الحشد الشعبی عراق از تقویت استحکامات در بخشی از مرز این کشور با عربستان خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خنثی سازی حمله گروه تروریستی داعش در صلاح الدین، دستگیری عناصر این گروه در نینوا و حمله داعشی ها به یک پاسگاه ارتش در دیاله از مهمترین تحولات امنیتی ساعات اخیر عراق بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که به منظور تامین امنیت غرب عراق در برابر نفوذ گروه های تروریستی و ارتباط میان آنها با یکدیگر در طول 120 کیلومتری از نوار مرزی عراق با عربستان یک خاکریز احداث می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - عملیات گسترده نیروهای سازمان الحشد الشعبی و امنیتی عراق صبح امروز (یکشنبه) در استان صلاح الدین این کشور آغاز شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده پارلمان عراق امروز (شنبه) از پیگیری پرونده تحقیقات مربوط به ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و شهید ابومهدی المهندس معاون رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق خبر داد.