سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۷:۴۳Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الحشد الشعبی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس الحشدالشعبی عراق اعلام کرد نیرو های این سازمان در عرصه مبارزه با تروریسم به قدرتی منحصر به فرد تبدیل شده است.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حشدالشعبی عراق در بیانیه ای از آغاز دومین مرحله عملیات امنیتی گسترده برای تعقیب عناصر گروه تروریستی داعش در منطقه العظیم در استان دیالی (در شرق این کشور) از صبح امروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات دیالی نیرو های الحشد الشعبی، از آغاز عملیات گسترده برای تعقیب عناصر باقیمانده گروه تروریستی داعش در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
الحشد الشعبی عراق از آغاز عملیات گسترده پاک سازی در استان دیالی و بخش هایی از استان های کرکوک و صلاح الدین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرماندهی عملیات الحشد الشعبی عراق از آغاز عملیات امنیتی گسترده در منطقه العظیم استان دیالی به دنبال کشته شدن 11 نفر از نیروهای عراقی به دست داعش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندهی عملیات الحشد الشعبی در استان نینوای عراق اعلام کرد که نیروهای این سازمان در پی حادثه زندان الحسکه سوریه و فرار شماری از داعشی ها، برای مقابله با نفوذ آنها به داخل عراق جانب احتیاط و هوشیاری کامل اتخاذ کرده است.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
این حمله در حالی دفع شد که عناصر گروه تروریستی داعش بامداد جمعه در شبیخون به منطقه حاوی العظیم استان دیاله 11 نظامی عراقی را کشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مردمی عراق با تسلیت به خانواده های شهدای اقدام تروریستی در دیاله، آمادگی کامل بسیج مردمی را برای همکاری با نیروهای مسلح عراق اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۱:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
الحشد الشعبی حمله داعش را در نزدیک منطقه مقدادیه شمال شرق استان دیالی در شرق عراق و هم مرز با ایران را ناکام گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی حمله عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش را در نزدیکی های منطقه مقدادیه در شمال شرق استان دیالی خنثی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های عراقی از آغاز عملیات الحشد الشعبی برای پاکسازی برخی مناطق ما بین استان دیالی و صلاح الدین خبر داد.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
الحشد الشعبی امروز از آغاز عملیات پاکسازی بقایای تروریسم در استان دیالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نیروهای سازمان الحشد الشعبی با انجام عملیاتی در منطقه التاجی در شمال بغداد پایتخت عراق سه نفر از عناصر گروه تروریستی داعش را به هلاکت رسانند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع عراقی از دیدار سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با مقتدی صدر خبر می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۵    
شفقنا – منابع خبری با انتشار تصاویری از حضور سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه، در نجف اشرف خبر دادند. بر اساس تصاویر منتشر شده، قاآنی شب گذشته با حضور در مزار شهدای الحشد الشعبی و حاج ابومهدی المهندس برای آنان قرائت فاتحه کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۰   + ۵۳ سایت دیگر  
یک منبع سیاسی آگاه جزئیات دیدار سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مقتدی الصدر رهبر جریان صدر در نجف اشرف را ارائه کرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع عراقی اعلام کردند که فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به عراق سفر کرده است. به گزارش ایسنا به نقل از السومریه نیوز، سازمان الحشد الشعبی عراق شب گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد نجف شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۱    
نیروهای الحشد الشعبی در پی دریافت اطلاعات محرمانه از تحرکات عناصر داعش در جنوب غرب سامراء با ایجاد کمربند امنیتی در این منطقه شروع به تفتیش آنجا کردند.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای تیپ 12 الحشد الشعبی عراق امروز عملیات امنیتی را در تعدادی از مناطق شهرستان "الطارمیه" واقع در شمال بغداد آغاز کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۲:۳۱    
سازمان الحشد الشعبی از کشته و زخمی شدن چند تن از نیروهای خود در نتیجه انفجار بمب دست ساز در نزدیکی مرزهای غربی عراق خبر می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نیروهای الحشد الشعبی و ارتش عراق امروز (دوشنبه) عملیات امنیتی مشترک را در جزیره نینوی اجرا کردند.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی عراق از آغاز عملیات امنیتی گسترده برای تعقیب و پیگرد باقیمانده های اعضای گروه تروریستی داعش در جزیره نینوا خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۲    
گروه های شیعی عضو ستاد هماهنگی که شامل گروه های نزدیک به الحشد الشعبی است، ضمن تأکید بر یکپارچگی و اتحاد میان خود برای تشکیل فراکسیون بزرگ تر در پارلمان عراق از جریان صدر برای پیوستن به این فراکسیون دعوت کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۵    
دومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی، حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس ، با حضور شخصیت های سیاسی و رهبران سوریه و الحشد الشعبی و برخی از خانواده های شهدا در سفارت ایران در دمشق برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بسیج مردمی حمله راکتی جمعه شب به مواضع نیروهای پیشمرگه را در منطقه "آلتون کوپری" کرکوک به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی عراق شامگاه جمعه حمله به نیروهای پیشمرگه در ناحیه التون کوبری در جنوب اربیل را محکوم کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی [بسیج مردمی]عراق جمعه شب در بیانیه ای حمله موشکی به پایگاه نیرو های پیشمرگه کرد در اربیل در شمال عراق را محکوم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- سازمان الحشد الشعبی [بسیج مردمی] عراق جمعه شب در بیانیه ای حمله موشکی به پایگاه نیروهای پیشمرگه کرد در اربیل در شمال عراق را محکوم کرده است.
سلام نو / تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های عراقی اعلام کردند که یک عضو گروه مقاومتی حشد شعبی در استان کرکوک توسط افراد مسلح ناشناس ترور شده است.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به همت "مجمع اهل بیت(ع) بنگلادش" مراسم دومین سالگرد بزرگداشت شهیدان سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و حاج ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق در شهر کلنا برگزار شد ...
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۷    
یک عضو دیگر الحشد الشعبی در استان کرکوک، ترور شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- سید عمار حکیم ، رهبر جریان حکمت ملی عراق با محکوم کردن حمله مسلحانه به منزل یکی از نیروهای الحشد الشعبی، خواستار تلاش برای افزایش امنیت شد. به گزارش شفقنا از تسنیم، سید عمار حکیم ...
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
افراد مسلح ناشناس به منزل مسکونی یکی از فرماندهان تیپ 45 الحشد الشعبی، یورش بردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
درپی حمله عناصر مسلح به منزل عضو الحشد الشعبی پنج نفر به شهادت رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در جریان حمله افراد مسلح ناشناس به منزل یکی از نیروهای سازمان الحشد الشعبی در بغداد، پنج نفر از اعضای خانواده این فرد، شهید شدند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی، شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، روز چهارشنبه با حضور برهم صالح، رئیس جمهور عراق، فالح الفیاض؛ رئیس الحشد الشعبی و شماری از مسئولین عراقی در بغداد برگزار شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده شهید نیروی قدس س پاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و ابومهدی المهندس نایب رئیس شهید سازمان الحشدالشعبی عراق به سؤالاتی حقوقی پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس با بیان اینکه خواست خداوند این بود که خون حاج قاسم سلیمانی در عراق ریخته شود تاکید کرد: فرماندهان شهید در صفوف اول جنگ بودند تا یک دستاورد تاریخی را محقق کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم رسمی یادبود به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس با حضور شخصیت ها و چهره های سیاسی ارشد عراق و سفرای خارجی به میزبانی سازمان الحشدالشعبی در بغداد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که شهید سلیمانی برای عراق کار های زیادی انجام داد و ما عهد می بندیم که راه او را ادامه دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شخصیت های سیاسی و دولتی عراق امروز در مراسم رسمی سازمان الحشد الشعبی عراق به مناسبت دومین سالروز ترور شهیدان سلیمانی و ابوالمهدی المهندس سخنرانی کردند و آن را اقدامی جنایت آمیز دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم رسمی دومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی بر داعش ، امروز در بغداد با سخنرانی و مشارکت مقامات و چهره های سیاسی عراقی و مردم این کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رسمی دومین سالگرد شهادت فرماندهان پیروزی بر داعش ، امروز در بغداد با سخنرانی و مشارکت مقامات و چهره های سیاسی عراقی و مردم این کشور برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان الحشد الشعبی با حضور در مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با این فرمانده شهید مقاومت تجدید میثاق کردند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
دختر ابومهدی المهندس: از سعودی ها انتقام می گیریم و آمریکا را مجازات می کنیم مناره جمال المهندس دختر ابومهدی المهندس نائب رئیس شهید سازمان الحشد الشعبی عراق در جمع تجمع مردم بغداد، بر انتقامگیری از آمریکا تأکید کرد. ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرماندهی الحشدالشعبی محور شمال عراق می گوید: او فقط نیامده بود از تشیع دفاع کند بلکه از انسانیت دفاع کرد، حاج قاسم از تمام اقوام دفاع کرد، از ترکمن، کرد، عرب، سنی، شیعه و هر کجایی مظلوم بود از آنجا دفاع کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در تاریخ 13 دی ماه 1398 و در جریان حمله پهبادی آمریکا به دو خودرو حشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از همراهان ایشان به فیض شهادت نائل آمدند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اطلاع رسانی در سازمان الحشد الشعبی عراق از وجود طرحی برای هدف قرار دادن ساختار اجتماعی عراق که از عربستان سعودی اداره می شود، خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
در تاریخ 13 دی ماه 1398 و در جریان حمله پهبادی امریکا به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به فیض شهادت نائل آمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۸    
تهران – ایرنا- نهاد ریاست جمهوری عراق امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای یاد و خاطره فرماندهان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حاج ابومهدی المهندس معاون پیشین سازمان الحشد الشعبی عراق را گرامی داشت.