شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۸:۵۳Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «النجباء»

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق ضمن محکوم کردن ترور شهید محسن فخری زاده، بر ایستادگی ایران اسلامی و پیروزی و اقتدار آن تاکید کرد.
آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، ترور بزدلانه محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران واکنش های بین المللی زیادی را به همراه داشت. النجباء : ترور دانشمند ایرانی بزدلانه بود ...
سخنگوی جنبش النجباء عراق از ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران به عنوان اقدامی بزدلانه یاد کرد و شهادت وی را به رهبر معظم انقلاب و دولت و ملت ایران تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه رسانه ای جنبش النجباء با آدرس جدید راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۵    
سخنگوی جنبش النجباء تاکید کرد دولت مصطفی الکاظمی حق تصمیم گیری درباره تمدید حضور نظامیان آمریکایی در عراق را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء عراق گفت که دولت مصطفی الکاظمی دولت موقت به شمار می رود و صلاحیت قانونی برای تمدید دوره حضور نیروهای آمریکایی را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دولت ایالات متحده با صدور فرمانی ویژه، دو دامنه فعال متعلق به جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء را از دسترس خارج کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی جنبش النجباء با اشاره به اینکه کاستن از تعداد اشغالگران آمریکایی در محاسبات واقعی مقاومت عراق جایگاهی ندارد، تأکید کرد تا آخرین سرباز اشغالگر باید به سرعت خاک این کشور را ترک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
یک اندیشکده آمریکایی با انتشار گزارشی تحلیلی ضمن اشاره به دیدارها و مواضع دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء طی سفر به ایران، مرحله پس از ترور شهیدان سلیمانی و المهندس را فصل تازه ای از نقش آفرینی وی توصیف کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جنبش النُجَباء با انتشار توییتی با تلاش برای تمدید قرارداد شرکت خدمات ناوبری انگلیسی سرکو در عراق مخالفت کرد. به گزارش شیعه پرس، نصر الشمری معاون دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النُجَباء عراق با انتشار توییتی با تلاش برای تمدید قرارداد شرکت خدمات ناوبری انگلیسی سرکو در عراق مخالفت کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس شورای سیاسی جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق در پیامی توئیتری نسبت به برخی اخبار در مورد واگذاری زمین هایی از سوی دولت بغداد به عربستان در نجف، المثنی، بصره و الانبار واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۳۵    
اکرم الکعبی رئیس جنبش النجباء عراق گفت: انتقام خون سردار شهید سلیمانی گرفته و آخرین سرباز آمریکایی از عراق بیرون رانده خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش النجباء در عراق اظهار داشت، منطق گفتگو با اشغالگران آمریکایی، بی فایده است، زیرا آنان چیزی جر زبان زور نمی فهمند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اکرم الکعبی دبیرکل جنبش النجباء عراق روز چهارشنبه طی کنفرانسی در تهران با تاکید بر اینکه مقاومت در بیرون راندن نیروهای آمریکایی از منطقه به طور کامل و سریع پیروز خواهد شد، گفت: در صورت عدم خروج این نیروها از عراق، پاسخ مقاومت شدید و سخت خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش النجباء عراق در یک کنفرانس خبری، گفت که مقاومت هنوز با تمام توان وارد عرصه اخراج آمریکایی ها از عراق نشده و فعلا منتظر است تا بدقولی آمریکا برای سیاسیون محرز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۰    
قدردانی دبیرکل جنبش النجباء عراق از اقدامات ایران در منطقه، ترور حسن زید وزیر جوانان و ورزش یمن و به آتش کشیده شدن تصویر مکرون در کشور های اسلامی از مهم ترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قدردانی دبیرکل جنبش النجباء عراق از اقدامات ایران در منطقه، ترور حسن زید وزیر جوانان و ورزش یمن و به آتش کشیده شدن تصویر مکرون در کشور های اسلامی از مهم ترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۵    
اکرم الکعبی دبیر کل جنبش النجباء عراق در بیانیه ای از ورود عوامل صهیونیستی به عراق از طریق پاسپورت های آمریکایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۵۰    
شیخ اکرم الکعبی دبیر کل جنبش النجباء عراق گفت: با اتحاد و یکپارچگی محور مقاومت به رهبری ایران، منطقه از هیمنه آمریکا و غرب نجات خواهد یافت.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
دکتر ولایتی روز سه شنبه 6 مهرماه با شیخ اکرم الکعبی دبیر کل جنش مقاومت اسلامی النجباء عراق دیدار و در خصوص موضوعات منطقه ای گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نشست خبری شیخ اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء روز چهارشنبه هفتم آبان ماه با حضور رسانه های داخلی و خارجی در خبرگزاری مهر برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی النجباء گفت : شیخ اکرم الکعبی دبیر کل این جنبش امروز وارد تهران خواهد شد
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سعد المطلبی امروزیکشنبه در گفت وگو با تلویزیون النجباء عراق افزود که این طرح نه تنها به دست مقامات عراقی بلکه به دست برخی جریان های سیاسی عراقی نیز رسیده است. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۳    
به گزارش خبرگزاری عراق(واع)، فراس الیاسر عضو شورای سیاسی این جنبش در گفتگو با همین خبرگزاری با اشاره به اینکه لشکر دوازدهم(متشکل از داوطلبان نجبا) مربوط به نیروهای حشد شعبی و تحت فرمان مصطفی کاظمی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق است ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جنبش النجباء با اشاره به لزوم حفاظت از هیئت های دیپلماتیک تاکید کرد که این جنبش هیچ ارتباطی با حمله به هیئت های دیپلماتیک ندارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۳    
وزارت دادگستری آمریکا حکم مسدودیت وبگاه اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی النجباء را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - گروه مقاومت اسلامی النجباء عراق به رهبری شیخ اکرم الکعبی امروز (شنبه) اعلام کرد که وزارت دادگستری وابسته به دولت اشغالگر آمریکا سایت خبری این جنبش را در فضای مجازی مسدود کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا حکم مسدودیت وبگاه اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی النجباء را صادر کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت چهلمین هفته عروج سردار عالیقدر اسلام سپهبد سلیمانی سایت النجباء کلیپی تهیه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل مقاومت اسلامی النجباء در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سالروز اربعین حسینی با تاکید بر ادامه نبرد حق و باطل گفت که شهادت امام حسین (ع) چراغ راه هدایت مجاهدان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری یونیوز، جنبش النجباء اعلام کرد سفارت آمریکا در بغداد پادگان نظامی است و نمی توانیم به باقی ماندن اشغالگران در عراق رضایت دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی گروه مقاومت اسلامی النجباء عراق از عملکرد دولت عراق انتقاد کرد و گفت: دولت پس از ترور فرماندهانِ پیروزی (قاده النصر) بر داعش، حاضر شد دست در دست ترامپ تروریست بگذارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
دبیر کل جنبش النجباء با واکنش به حمله راکتی به منزلی مسکونی خواستار تحقیقات شفاف و واضح برای کشف عاملان این جنایت شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۲    
آمریکایی ها در چارچوب فشار بر عراق برای تن دادن به خواسته های سیاسی و امنیتی آمریکا از جمله خلع سلاح مقاومت مردمی عراق، ادعای تعطیل کردن سفارشتان را مطرح کردند که با واکنش گروه های عراقی مبنی بر عدم ناراحتی و نگرانی از این اقدام واشنگتن همراه شد. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی النجباء در عراق حمله راکتی به منطقه غیرنظامی در بغداد را در راستای نقشه آمریکا برای فتنه انگیزی در عراق خواند و بر ضرورت انجام تحقیق شفاف درباره این حادثه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا – دبیرکل گروه مقاومت جنبش اسلامی النجباء خواستار موضع گیری جریان ها و احزاب سیاسی عراقی در قبال فعالیت های نظامی سفارت آمریکا در بغداد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش النجباء عراق تاکید کرد: حضور نیرو های آمریکایی در عراق مردود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النجباء از همه گروه های عراقی خواست درباره اقدامات و فعالیت های خرابکارانه سفارت آمریکا در بغداد موضع گیری نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش النجباء عراق با اشاره به سفارت آمریکا در عراق اعلام کرد ما منتظر موضع رسمی همه گروه ها درباره پادگان نظامی ای هستیم که حاکمیت کشورمان را نقض می کند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش النجباء با تاکید بر تداوم عملیات نظامی علیه نیروهای امریکا از نیروهای مقاومت خواست به کار خود ادامه دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فارس : شبکه النجباء به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد که مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا در تماس با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق، ارسال تهدید به طرف عراقی را تکذیب کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شبکه النجباء شنبه شب به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که "مایک پمپئو" وزیر امورخارجه آمریکا در تماس با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق تهدید نظامی دونالد ترامپ علیه این کشور را تکذیب کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک رسانه عراقی می گوید وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق، گفته که رئیس جمهور ایالات متحده هرگز بغداد را به اقدام نظامی تهدید نکرده است. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش النجباء در عراق اعلام کرد، گروه های مقاومت هدف گرفتن مقرهای دیپلماتیک و نه سفارت آمریکا در بغداد را محکوم کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش النجباء عراق اتهام های آمریکا علیه گروه های مقاومت عراق مبنی بر حمله سفارتخانه ها را حربه واشنگتن برای شورانیدن افکار عمومی علیه...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین ، اکرم الکعبی دبیرکل جنبش النجباء عراق گفت: عملیاتی که در آن اشغالگران هدف قرار می گیرند مبتنی بر شریعت، اصول و ارزش هاست. از برادران خود که معروف به جهاد، فداکاری و مقاومت هستند، انتظاری جز همراهی در راه حق نداریم. ...