جمعه ۳۱ فروردینساعت ۰۲:۴۲Apr 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «النجباء»

مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، علی الزبیدی کارشناس شبکه النجباء عراق در برنامه جمله مفیده درباره پاسخ جمهوری اسلامی ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، گفت: برایمان آرزو بود که اسرائیل با این شدت در هم کوبیده شود. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق هشدار داد که بر دامنه عملیاتهای خود علیه رژیم صهیونیستی و نظامیان آمریکایی خواهند افزود تا اینکه جنگ علیه غزه متوقف شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
جنبش النجباء عراق با صدور بیانیه ای حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی ایران در دمشق را نقض آشکار عرف دیپلماتیک و توافقنامه های بین المللی و نیز به منزله اعلام جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی رسانه ای جنبش النُجَباء با بیان اینکه النجباء از هر اقدامی در راستای اخراج نیروهای آمریکایی از عراق حمایت می کند، تصریح کرد: اشغالگران را با ضربات مان به میز مذاکره برگرداندیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - گروه های مقاومت عراق از جمله النجباء و کتائب حزب الله پس از حدود یک ماه وقفه در انجام عملیات علیه صهیونیست ها و نیروهای ارتش رژیم تروریستی آمریکا که با وساطت دولت عراق صورت گرفت بار دیگر عملیات های خود را برای حمایت از مردم جنگ زده غزه از سر گرفتند. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۷    
وأفادت وکالة مهر للأنباء، انه أضاف الکعبی -فی بیان "نعتقد بوحدة الساحات وأننا جزء أساسی فی معرکة التصدی للعدوان الصهیونی علی قطاع غزة وداعمته أمیرکا الشر"، مشیرا إلی أن المعرکة مفتوحة مع ما وصفه بالاحتلال الأمیرکی. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۲    
شفقنا- اکرم الکعبی ، رهبر گروه النجباء امروز یکشنبه در اولین اظهارنظر خود درباره توقف حملات علیه نیروهای امریکایی در عراق، گفت: آرامش کنونی بخشی از تاکتیک تغییر موقعیت و بازآرایی نیروها توصیف کرد و نسبت به نتیجه بخش بودن مذاکرات دولت محمد شیاع السودانی ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از المیادین، دبیرکل جنبش النجباء عراق همزمان با میلاد امام مهدی (عج) درباره راهبرد مقاومت علیه اشغالگران آمریکایی و عملیات های ضدصهیونیستی نکاتی را خاطرنشان کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش النجباء عراق گفت که این جنبش و گروه های مقاومت عراق مخالف گفت وگوهای دولت برای زمان بندی خروج نیروهای آمریکا از عراق نیستند ولی اشغالگر آمریکایی دروغ گو، مستکبر و اهل نیرنگ است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق گفت: انتقام خون های زیادی هنوز از آمریکا گرفته نشده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فرانسه، گروه حرکت النجباء عضو گروه مقاومت اسلامی عراق در واکنش به حمله پهپادی آمریکا قول مقابله به مثل هدفمند داده است. حرکت النجبا در بیانیه خود با تأکید بر این که این جنایات بی پاسخ نخواهد ماند توقف این گونه حملات را نیازمند پاسخ قاطع دولت عراق دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جنبش النجباء با تاکید بر لزوم اتخاذ یک موضع قاطع از سوی دولت عراق در برابر تجاوزات گستاخانه آمریکا اعلام کرد که جنایت تروریستی جدید آمریکا که منجر به شهادت یکی از فرماندهان حزب الله عراق شد بدون مجازات و پاسخ نخواهد ماند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جبش النجباء عراق با صدور بیانیه ای به ترور و شهادت ابوباقر الساعدی یکی از فرماندهان کتائب حزب الله عراق توسط آمریکایی ها واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش النجباء از در بیانیه ای با اعلام اینکه جنایات آمریکا بدون مجازات نخواهد ماند از واکنشی خبر داد که به شهادت ابوباقر الساعدی فرمانده مقاومت عراق به دست تروریست های آمریکایی نشان خواهد داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۷    
شفقنا-العربی الجدید نوشت: یک روز پس از حملات هوایی آمریکا به مواضع الحشد الشعبی در غرب عراق و نیز در سایه افزایش فشارهای حزبی و سیاسی بر دولت محمد شیاع السودانی و احتمال واکنش جنبش النجباء به این حملات، سطح تنش های امنیتی در عراق در حال گسترش است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جنبش نجبای عراق در واکنش به حمله دیشب آمریکا به عراق و سوریه اعلام کرد که اتفاق های غیرمنتظره ای را تدارک دیده که خشم دشمنان و شادی دوستان را در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
جنبش النجباء عراق در واکنش به حملات شب گذشته آمریکا به مواضعی در عراق و سوریه، با صدور بیانیه ای تهدید کرد دشمن را غافلگیر خواهد کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
جنبش النجباء عراق ضمن هشدار شدیداللحن در خصوص حملات قطعی به نظامیان آمریکا، تأکید کرد که هیچ سازشی در کار نیست، عقب نشینی نمی کنیم و شکست نخواهیم خورد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۲    
تهران-ایرنا- سخنگوی رسانه ای جنبش مقاومت اسلامی النجباء در سخنانی در واکنش به تجاوزات واشنگتن به خاک کشور خود، بر تداوم عملیات مقاومت اسلامی عراق علیه مواضع آمریکا تا اخراج کامل اشغالگران از این کشور تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء عراق تأکید کرد، تجاوز آمریکا به عراق بخشی از تلاش واشنگتن برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود در منطقه است.
الف   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش النجباء عراق امروز (جمعه) تاکید کرد عملیات ها تا زمان توقف حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه و خروج آمریکا از عراق ادامه می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دبیرکل جنبش النجباء عراق در سخنانی تاکید کرد که هرگونه حمله آمریکا به خاک عراق با پاسخ مناسب مقاومت این کشور همراه خواهد شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین ، شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش النجباء تاکید کرد مقاومت در عراق تا زمان برآورده شدن خواسته هایش به تصمیمات خود ادامه خواهد داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش النجباء عراق اعلام کرد که ماشین جنگ روانی آمریکا هرگز مقاومت عراق را دچار هراس نخواهد کرد و عملیات ضداشغالگران تا خروج آنها از عراق و توقف تجاوز به غزه ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش النجباء اعلام کرد: به جنگ با نظامیان آمریکایی تا محقق شدن دو خواسته ادامه می دهیم ؛ عملیات علیه غزه متوقف شود و اشغالگران آمریکایی از عراق خارج شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۵    
جنبش النجباء عراق اعلام کرد مقاومت، چیزی در حد خوشگذرانی و هوی و هوس موقت نیست، بلکه مقاومت، عقیده ای ثابت و محکم است که تغییرات و تهدید ها باعث هراس آن نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق با اشاره به اینکه امروز توازن بازدارندگی در دستان مقاومتی است که هیچ هراسی از هیچ تهدیدی ندارد تاکید کرد، برای اشغالگران آمریکایی بهتر است که هرچه زودتر منطقه ما را ترک کنند؛ در غیر این صورت بهای سنگینی خواهند پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش النجباء عراق در بیانیه ای به اشغالگران آمریکایی توصیه کرد که همین امروز از کشورشان خارج زیرا هر روز که بگذرد، بهای سنگینی خواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای به تهدیدهای آمریکا پاسخ داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت النجباء عراق با تأکید بر لزوم خروج فوری نظامیان آمریکا از منطقه خاورمیانه، گفت که در غیر این صورت، هر روزی که بگذرد باید هزینه سنگینی پرداخت کنند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله رژیم صهیونیستی به منطقه سیده زینب (س) در اطراف شهر دمشق خبر دادند. خبرنگار شبکه المیادین دقایقی قبل از صدای انفجار در اطراف منطقه سیده زینب (ع) در ریف جنوبی دمشق خبر داده بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
جنبش النجبای عراق ضمن اعلام برگزاری نشست اول گفتگوی دوجانبه عراق و آمریکا جهت تعیین جدول زمانی برای پایان یافتن ماموریت ائتلاف بین المللی در عراق، تعهد داد که به حملات خود علیه اهداف آمریکایی موجود در خاک عراق ادامه دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جنبش النجباء اعلام کرد که به عملیات های خود در منطقه در پاسخ به تجاوز آمریکایی- صهیونیستی به نوار غزه ادامه می دهد و دارای دیدگاه واضح در مخالفت با هر نوع اشغالگری آمریکا در عراق است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جنبش النجباء عراق اعلام کرد مقاومت حتی در صورت تکمیل فرایند اخراج نظامیان اشغالگر آمریکایی از این کشور، در قبال نفوذ و سیطره آن در ارکان عراق سکوت نخواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق با تاکید بر ادامه عملیات های نظامی علیه دشمن آمریکایی-صهیونیستی در پاسخ به تجاوزات آنها علیه غزه تاکید کرد که مقاومت چشم انداز روشنی برای استقلال عراق و اخراج اشغالگران آمریکایی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی عراق خبر داد که چند روز پیش، با موشک پیشرفته الارقب ، قلب فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه مقاومت النجباءعراق، در بیانیه ای به تجاوز آمریکا و انگلیس به خاک یمن واکنش نشان داد. در بخشی از بیانیه این گروه مقاومت عراقی آمده است: پس از امروز، دیگر، منافع آمریکا و سایر کشورهای عضو ائتلاف امنیت نخواهد داشت .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق اعلام کرد: از امروز به بعد دیگر آمریکا و سایر کشورهای عضو ائتلاف امنیت نخواهد داشت و ما دست در دست برادران انصار الله یمن در کمین نیروهای دشمن خواهیم بود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله محمد بشیر نجفی در پیامی ارتحال آیت الله محسن علی نجفی را تسلیت گفتند. به گزارش شفقنا ،متن پیام ایشان بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه های مقاومت منطقه از جمله جنبش حماس و گردان های شهدای الاقصی و النجباء عراق نسبت به شهادت فرمانده ارشد حزب الله واکنش نشان دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش نجباء عراق، حمله موشکی این گروه مقاومت عراقی به حیفا را دربردارنده پیام روشنی برای رژیم صهیونیستی دانست که نشان از این مهم دارد که محور مقاومت هرگز دست از اقدامات و مبارزات خود در منطقه برنخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش النُجَباء عراق شهادت حاج جواد (علی الطویل) فرمانده شاخص مقاومت لبنان را به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله تسلیت گفت.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حسین الموسوی سخنگوی جنبش نجبای عراق یکشنبه شب گفت: حمله به حیفا پیامی روشن برای رژیم صهیونیستی است و نشان می دهد که محور مقاومت هرگز از اهداف راهبردی در منطقه دست نمی کشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النُجَباء عراق گفت: بمباران حیفا پیام روشنی به تل آویو خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء عراق در سخنانی درباره حمله اخیر مقاومت اسلامی عراق به شهر بندری حیفا در جنوب سرزمین های اشغالی تاکید کرد که گروه های مقاومت عراق قادر به هدف قرار دادن دورتر از حیفا نیز هستند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۷:۲۴    
ما هدف واضحی داریم و آن اینکه طرح آمریکا در منطقه را برهم بزنیم و تلاش های دشمن صهیونیست در غزه را تضعیف کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء عراق که از گروه های مقاومت اسلامی عراق است، اعلام کرد که شهر بندری حیفای اشغالی را با موشک کروز هدف قرار داده و با این کار حامل پیامی به رژیم اسرائیل بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۲    
تهران - ایرنا - شبکه خبری النجباء از هدف قراردادن یک پایگاه صهیونیستی در جولان اشغالی سوریه توسط گروه مقاومت اسلامی عراق خبر داد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شبکه النجباء عراق روز پنجشنبه اعلام کرد که یک مقر سازمان الحشدالشعبی در مجتمع ساختمان وزارت کشور عراق هدف حمله هوایی قرار گرفت که براساس آمار اولیه، 2 نیروی الحشد الشعبی شهید شدند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پت رایدر ژنرال دو ستاره و سخنگوی پنتاگون ادعا کرد: عراق به ما در شناسایی نیروهای نیابتی ایران کمک می کند و در این زمینه به نمونه بدون نام بردن به ترور مشتاق طالب السعیدی مشهور به ابوتقوی از فرماندهان حرکت النجباء و معاون حشدالشعبی اشاره کرد ...