سه شنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۰۲:۴۸May 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «النجباء»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اکرم الکعبی دبیرکل جنبش النجباء عراق تاکید کرد مأموریت ما آزاد کردن قدس و بازگرداندن صاحبان این سرزمین به آنجاست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: خارج کردن پیکر یک شهید فلسطینی از زیر آوار در غزه
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
یکی از فرماندهان جنبش النجباء عراق با اشاره به ناتوانی رژیم صهیونیستی در برابر موشک های مقاومت فلسطین گفت: اسرائیل ناتوان از گشودن جبهه با حزب الله و ناتوان از واکنش است و اگر جسارت واکنش به خود بدهد با پاسخی همه جانبه روبرو خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق با اشاره به تلاش واشنگتن برای سرپوش نهادن بر جنایات رژیم اشغالگر قدس، تأکید کرد که مقاومت بر تحرکات ائتلاف صهیو آمریکایی اشراف کامل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی جنبش النجباء عراق ضمن تاکید بر ضرورت و اهمیت روز قدس، وعده نابودی رژیم صهیونیستی را وعده الهی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۱    
سخنگوی جنبش النجباء خواستار تحرکات جدی دولت عراق برای انجام عملیات گسترده در استان ها و مناطق آزاد شده از چنگ داعش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق در گذشت سردار سید محمد حسین زاده حجازی را خدمت مقام معظم رهبری تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی مقاومت اسلامی النجباء با بیان اینکه آمریکا، ساختار اجتماعی عراق را هدف قرار داده است، تأکید کرد، سفارت واشنگتن، عامل گسترش فساد و نابودی عراق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۶    
معاون دبیرکل جنبش النجباء عراق، گفتگو های موسوم به گفتگو های راهبردی بین دولت این کشور و آمریکایی ها را باطل دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق در گفت و گویی اختصاصی با خبرگزاری فارس، ضمن توضیح علل تحرکات آمریکا و برخی تحولات اخیر در سطح منطقه، تأکید کرد که گروه های مقاومت ابتکار عمل را به دست می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء با اشاره به فتوای شهید سید محمد باقر صدر در خصوص سازش با رژیم صهیونیستی خطاب به کسانی که از سازش بغداد با این رژیم سخن می گویند؛ گفت: عراق ملک پدری تان نیست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۸    
شاید کسی گمان نمی کرد زمانی که مهندس نصر الشمری، سخنگوی جنبش النجباء عراق اعلام کرد به دلیل حمله ائتلاف آمریکا به پایگاه حشدالشعبی، همه توافقات با بغداد درخصوص حمله نکردن به منافع ایالات متحده لغو شده است، معنای عینی آن در سه روز تحقق یابد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق اعلام کرد این جنایت نتیجه ای جز افزایش قدرت، صلابت و عزم مجاهدان برای مقابله با تروریسم و نیرو های اشغالگر ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاسی النجباء از اظهارات وزیرخارجه عراق درباره گروه های مقاومت به شدت انتقاد کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۷    
دبیرکل النجباء در عراق در با اشاره به سالگرد شهادت آیت الله سید محمد صادق صدر به دست رژیم بعث، آن شهید بزرگوار را معلم جهاد و مقاومت در برابر ظلم و اشغالگری توصیف کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی در پیامی به مناسبت سالروز شهادت آیت الله سید محمدصادق صدر ، از وی به عنوان معلم جهاد و ایستادگی مقابل ظلم و اشغالگری یاد کرد. به گزارش شیعه پرس، دبیرکل جنبش النجباء عراق در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت آیت الله صدر به دست دژخیمان بعثی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق با ابراز نگرانی از عملیات نظامی روزهای اخیر ارتش ترکیه در شمال عراق، با هشدار به دولت آنکارا، اعلام کرد: ارتش ترکیه باید از سرنوشت اشغالگران آمریکایی عبرت بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق با ابراز نگرانی از عملیات نظامی روزهای اخیر ارتش ترکیه در شمال عراق، با هشدار به دولت آنکارا، اعلام کرد: ارتش ترکیه باید از سرنوشت اشغالگران آمریکایی عبرت بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۱    
همصدا با مقاومت ملت بحرین ، رئیس جنبش النجباء عراق در پیامی تاکید کرد ملت بحرین بر طاغوت و راهزنانی که از وهابیت ریشه گرفته اند پیروز خواهد شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۲    
جنبش النجباء عراق در واکنش به خبر آمادگی ترکیه برای انجام عملیات نظامی در شمال عراق اعلام کرد که آنکارا باید در مورد اقدامات خود تجدید نظر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۱    
جنبش النجباء عراق در هشداری به ترکیه اعلام کرد، قبل از هرگونه اقدام علیه عراق، به نتیجه کارش بیاندیشد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی بر ایستادگی ملت بحرین مقابل ظلم و جور رژیم آل خلیفه تاکید کرد. به گزارش شیعه پرس، دبیرکل جنبش النجباء عراق با اشاره به ایستادگی تاریخی مردم بحرین در برابر سلسله های ظالمی همچون بنی امیه، ابراز اطمینان کرد که این ملت در برابر طاغوت زمان نیز تسلیم نمی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
جنبش النجباء عراق در واکنش به خبر آمادگی ترکیه برای انجام عملیات نظامی در شمال عراق اعلام کرد که آنکارا باید در مورد اقدامات خود تجدید نظر کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جنبش النجباء به نظامیان ترکیه درباره اقدام نظامی در منطقه نینوی عراق هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق در سالگرد قیام مردم بحرین تأکید کرد که بحرینی ها بار دیگر بنی امیه این زمان را شکست را خواهند داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۲    
به همت پایگاه ام النجباء ناحیه هامون روستای صیادان سفلی کارگاه مهارت زندگی و تفهیم الگوی اسلامی در مسجد امام حسین (ع) هامون برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۸    
برنامه ترویج نماز در جامعه با هدف برای کاهش آسیب های اجتماعی با سخنرانی خواهر طلبه پودینه در مسجد امام حسین (ع) صیادان سفلی توسط پایگاه ام النجباء ناحیه هامون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۷:۳۱    
فرمانده ارشد جنبش النجباء عراق تأکید کرد راهبرد نیرو های مقاومت اخراج کامل نظامیان آمریکایی از غرب آسیاست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- جنبش النجباء عراق بر لزوم اخراج نظامیان آمریکایی از این کشور تاکید کرد و افزود که آمریکا ریشه و مسبب اصلی همه مصیبت های ملت عراق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۵    
جنبش النجباء عراق هشدار داد، زندان های دولتی این کشور به اتاق عملیات گروه تروریستی داعش تبدیل شده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در این کلیپ، برخی از بازخوردهای جالب و قابل توجه رونمایی از وب سایت رسمی جنبش نُجَباء به زبان عبری در میان کاربران صهیونیست را خواهید دید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش نجبای عراق با افشای اطلاعاتی درباره انفجارهای خونین بغداد گفت: انتخاب محل و زمان این انفجار در آستانه ورود جو بایدن به کاخ سفید حامل پیام هایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء با اشاره به برنامه ریزی تروریست های داعشی برای نفوذ به عتبات مقدسه به رژیم های پشتیبان تروریسم تکفیری هشدار داد که مقاومت جنگ را به زمین خودشان خواهد کشاند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پایگاه خبری شبکه الجزیره در خبری فوری از وقوع دو انفجار در مرکز بغداد خبر داد و نوشت که دو انفجار در میدان الطیران در مرکز بغداد روی داد که طی آن چند نفر کشته و زخمی شدند. شبکه تلویزیونی النجباء نیز از وقوع یک انفجار انتحاری در منطقه باب الشرقی بغداد خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از وقوع دو انفجار انتحاری در مرکز بغداد خبر دادند و بر اساس آخرین آمار، در این انفجار 28 نفر کشته و 73 تن زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۵    
مدیر دفتر جنبش النجباء در الرصافه اعلام کرد امروز یکی از سلاح های مبارزه و مقاومت، فضای مجازی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بغداد–ایرنا–معاون دبیرکل جنبش اسلامی النجباء ، عادی سازی روابط عراق و تل آویو را محال خواند و ضمن حمایت از طرح صلح ایران (هرمز) برای حل مسائل منطقه، تاکید کرد که با همکاری ملت ها، صلح و دوستی در منطقه تحقق می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت النجباء از راه اندازی شبکه مجازی به زبان عبری خبر داد تا اخبار محور مقاومت اسلامی را با زبان صهیونیست ها به خانه های آن ها بکشاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – پایگاه اطلاع رسانی مجازی جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق به زبان عبری برای مخابره آخرین اخبار و گزارش های جبهه مقاومت، امروز دوشنبه در بغداد رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- جنبش النجباء عراق اقدام دولت آمریکا در تحریم رئیس ستاد کل سازمان الحشد الشعبی عراق را تعدی به اعتبار نظام این کشور دانست و تاکید کرد که وزارت خزانه داری آمریکا منبع مالی حمایت از تروریسم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومتی النجباء عراق تروریستی خواندن جنبش انصارالله یمن از سوی دولت آمریکا را محکوم کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۱۱    
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- یکی از مسئولان ارشد جنبش النجباء عراق اقدام دولت آمریکا در تحریم فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق را نشانه ناتوانی آمریکا دانست.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مقام جنبش النجباء تاکید کرد هدف قرار دادن فالح الفیاض یک طرح شکست خورده آمریکایی پس از ناتوانی آن ها در منحل کردن سازمان بسیج مردمی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه های آمریکا علیه این سازمان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو جنبش النجباء به اقدام خصمانه آمریکا در تحریم رئیس هیئت حشد شعبی عراق واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان جنبش النجباء عراق تحریم رئیس الحشد الشعبی را یک طرح آمریکایی ناکام پس از ناتوانی آنها در انحلال این سازمان توصیف کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: همایش بزرگ علی خُطاکم (در مسیر شما) عصر روز شنبه (دیروز) در بغداد به همت جنبش النجباء عراق برای بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس برگزار شد. ...