پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۳Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ روانی»

عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون زاهر جبارین از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در کرانه باختری در گفت و گو با الجزیره اخبار مرتبط با فشار بر حماس برای انتقال دفاتر این جنبش از قطر به ترکیه را تکذیب کرد و گفت: حماس هیچ طرحی برای انتقال دفاتر خود به خارج از قطر ندارد. ...
رئیس جنبش حماس در کرانه باختری با تکذیب شایعات مربوط به فشارها برای انتقال دفاتر این جنبش از قطر به ترکیه تأکید کرد: حماس دفاتر خود را به هیچ مکانی خارج از دوحه منتقل نخواهد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
صهیونیست ها پس از عملیات وعده صادق، با به راه انداختن جنگ روانی و رسانه ای شدید علیه کشورمان، سعی در ایجاد وحشت و ترس در ایران داشتند، اما با شکست سختی مواجه شدند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زمان، عدم قطعیت ها و ریسک پذیری؛ سه متغیر اساسی تصمیم گیری در محیط پرآشوب هستند. تصمیمات در زمان و محیط آشوب زا روزآمد است. عدم قطعیت ها مانع از تصمیمات میان مدت و بلند مدت می شود. اساسأ در محیط پرآشوب، استراتژی معنی ندارد. تصمیمات عمدتأ با الگوی سایبرنتیک انجام می شود ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر و کارشناس مسائل سیاسی لبنانی در یادداشتی پاسخ ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به دمشق و هدف قرار دادن ساختمان کنسولی سفارت آن را متمایز و منحصر به فرد خواند و تاکیدکرد که ایران در جنگ روانی رسانه ای هم رژیم صهیونیستی را شکست داد.
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یزدفردا: علاوه بر پیامهایی که از رمزگشایی اقدام جمعه می توان متوجه شد، حمله به متحدین ایران در عراق و سوریه و لبنان، فعالتر کردن شبکه نفوذ خود در کشور برای اقدامات ایذایی و تخریبی، تشدید جنگ روانی رسانه ای، حملات سایبری، فعال کردن شکاف های امنیتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
علاوه بر دستاوردهای راهبردی متعددی که عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم صهیونیستی در عمق فلسطین اشغالی داشت، یکی از بارزترین نتایج این عملیات، نابود کردن پروپاگاندای رسانه ای و جنگ روانی صهیونیست ها و حامیانشان بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری گفت: اسرائیل چون نمی تواند یک درگیری جدی و مهم را با ایران پیگیر شود؛ و اساساً نه توانایی و نه جرأت اقدام علیه ایران به شکل گسترده را دارد؛ سعی می کند با پیش کشیدن یک جنگ روانی و رسانه ای بگوید که علیه ایران دست به عملی خاص زده. اسرائیل تنها با این کار خود را مضحکه جهانیان کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف انتشار اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را کذب و آن را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۲    
تعدادی از اعضای شمس آذر که درمیان آن ها حسینی مجری پرسپولیسی هم دیده می شد پس از گلزنی این تیم قزوینی شروع به جنگ روانی و کری خوانی برای نکونام کردند. پس از سوت پایان هم نکونام این چنین مشت های گره کرده اش را به سمت آن ها نشان می دهد که باعث درگیری جزیی می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه اردن در گفت وگوی تلفنی با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم اسرائیل از مسیر جنگ روانی به دنبال منحرف کردن اذهان از موضوع اصلی غزه است.
صبا ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
واحد جنگ روانی ارتش رژیم اسراییل، به تازگی تصاویری از آن چه که بقایای موشک های پدافند شده ی ایران می نامد منتشر کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۸    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری گفت: رژیم صهیونیستی به این باور رسیده که توان مقابله با ایران را ندارد و شیطنت های بعدی با پاسخ همراه خواهد بود البته دشمن جنگ روانی راه می اندازد ولی نمی توانند کاری کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار استکی با اشاره به حوادث امروز اصفهان، گفت: رژیم صهیونیستی برای جبران تحقیر خود به جنگ روانی روی آورده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۷    
حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقان نیری با اشاره به اینکه آنچه امروز دشمنان شکست خورده به آن متوسل شده اند جنگ روانی و رسانه ای است، گفت: مردم باید با سلاح تقوا و هوشیاری و بصیرت به جنگ نقشه های شیطانی دشمن بروند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه صهیونیست ها جنگ روانی را همچنان دارند و تهدید می کنند، گفت: آنها اما در برابر ایران اسلامی درمانده شدند و کاری نمی توانند از پیش ببرند.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خبر کذب مورد هدف قرار گرفتن پایگاه های نظامی در خاک ایران را پروژه جنگ روانی آمریکا دانست که به دنبال ترمیم چهره کتک خورده اسرائیل در جریان عملیات وعده صادق است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی در راستای جبران شکست نظامی در عملیات تنبیهی وعده صادق صبح امروز تلاش کردند با انتشار تصویری جعلی تظاهر به یک حمله علیه ایران و در نتیجه ایجاد جنگ روانی کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فواد ایزدی، کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به شنیدن صدای انفجار در اصفهان و برخی ادعاهای مطرح شده از سوی اسرائیل در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: اتفاق امروز صبح، ادامه جنگ روانی رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایزدی با بیان اینکه کشورمان با یک جنگ ترکیبی مواجه است، گفت: یکی از ابزارهای دشمن در جنگ های ترکیبی رسانه و عملیات روانی است که بخش رسانه ای دشمن از دقایق اولیه حمله تنبیهی ایران به اسرائیل شروع شده و همچنان ادامه دارد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: اتفاق امروز صبح، ادامه جنگ روانی رژیم صهیونیستی است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۵۳   + ۶۴ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف انتشار اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را کذب و آن را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف انتشار اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را کذب و آن را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جام جم نوشت: نتانیاهو می خواهد با فشار بر غرب، به خیال خود جهان را علیه ایران متحد کند اما دولت های غربی اعتمادی به دولت او ندارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایران توانسته بیش از ده شبانه روز صهیونیست ها را در شدیدترین وضعیت روانی قرار دهد. اما ایران چگونه توانست این عملیات روانی زجرآور را درباره اسرائیل اجرایی کند؟
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۵۷    
رئیس دانشگاه صنعتی استان قم گفت: دشمن شکست خورده صهیونیستی در عملیات وعده صادق چون توانایی مقابله نظامی ندارد به عملیات روانی و ایجاد فتنه و اغتشاش در کشور روی خواهد آورد که مسئولان حاکمیتی و مردم باید در این زمینه هوشیار باشند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، با فروکش کردن پاسخ تنبیهی و ضربه شصت عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در واکنش به حمله تروریستی اخیر صهیونیست ها به کنسولگری ایران در دمشق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
امروزه جنگ روانی به یکی از ابعاد جدایی ناپذیر جنگ و درگیری های نظامی مبدل شده است، هرچه میزان دستیابی واحدهای سیاسی به اهداف تعیین شده در میدان نبرد پایین تر بیاید، منطقاً میزان توسل و نیاز به جنگ روانی و دروغ پردازی هم بیشتر می شود.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۲    
به گزارش جهت پرس ؛ زهرا لایق حقیقی؛ 13 فروردین 1403 ، خبر حمله تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت ایران در سوریه و شهادت چند تن از شخصیت های نظامی کشورمان در رسانه ها منتشر شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
صهیونیست ها که بخشی از توان خود را برای جنگ روانی صرف می کنند با پخش صدای گریه کودکان و فریاد زنان از طریق بلندگوها تلاش می کنند ساکنان را از خانه هایشان بیرون بکشند و جانشان را بگیرند.
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم هدیه لو تهیه کننده بحث روز چهارشنبه 29 فروردین، گفت: تحلیلگران جهان عرب تهدید تل آویو به پاسخ نظامی تهران را جنگ روانی می دانند و با استناد به محافل رسانه ای صهیونیستی قدرت تخریبی موشکی ایران در انهدام دو پایگاه هوایی اسرائیل را تکان دهنده خطاب کردند و ادعای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
جنگ روانی رژیم صهیونیستی هم پس از تنبیه موشکی شکست خورد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۳:۰۱    
تحلیلگر مسائل جهان عرب عنوان کرد تهدید اسرائیل علیه ایران جنگ روانی است و صهیونیست ها توانایی دفاع از خود در برابر ایرانی ها را ندارند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پروژه جنگ روانی تل آویو برای تهدید تهران و هراس افکنی در افکارعمومی با شکست روبرو شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۳    
فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان خسارت های عملیات وعده صادق برای صهیونیست ها را سنگین بیان کرد و از سانسور عجیب این خسارت ها توسط رژیم سخن به میان آورد و گفت ...
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸    
معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه دشمن می خواهد با جنگ روانی فضای جامعه را ملتهب کند است گفت: بدون شک رسانه و هنر در خنثی سازی این توطئه نقش مهمی ایفا می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در شرایطی که سران تل آویو همچنان باانتشار اخبار گمراه کننده در بهت وناباوری عملیات پرصلابت وعده صادق سپاه پاسداران فرو رفته اند، یک مقام بلندپایه ایرانی به تهدیدات روانی دشمن واکنش نشان داد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تحلیلگر جهان عرب تهدید تل آویو به پاسخ نظامی تهران را جنگ روانی دانست و با استناد به محافل رسانه ای صهیونیستی قدرت تخریبی موشکی ایران در انهدام دو پایگاه هوایی اسرائیل را تکان دهنده خطاب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
تحلیلگر جهان عرب تهدید تل آویو به پاسخ نظامی تهران راجنگ روانی دانست و با استناد به محافل رسانه ای صهیونیستی قدرت تخریبی موشکی ایران در انهدام دو پایگاه هوایی اسرائیل را تکان دهنده خطاب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بی بی سی گفت: ایران برای چند ساعت منطقه را در انتظار گذاشت.
عطنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۸    
دکتر هادی مصدق؛ استاد دانشگاه قم، در تحلیل اخبار منتشره پیرامون پاسخ نظامی ایران به رژیم صهیونیستی: لاف حمله اتمی به ایران را جدی نگیرید، یک جنگ روانی است. هیچ حمله اتمی نمی تواند به یکباره کل امکانات ایران بزرگ را نابود کنه، ولی قطعاً چهار اتفاق بزرگ را رقم خواهد زد. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خلدی، تحلیلگر بی بی سی و اینترنشنال: گفت: آن ها برای 4 ساعت تمام، کل منطقه را تعطیل کردند. جمهوری اسلامی به هدف خودش رسید و با این عملیات، فصل نوینی را در جنگ روانی باز کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۲    
عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به گسترده، هوشمندانه، سنجیده، حکیمانه و قدرتمندانه بودن عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم جنایتکار صهیونیستی، این عملیات را رخداد بی نظیر مردم ایران اسلامی دانست که اعجاب همگانی مردم دنیا را برانگیخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۸    
صهیونیست ها می گویند فقط تعداد محدودی موشک در پایگاه نواتیم خورده و تنها یک دختر بچه 10 ساله مجروح شده! گزاره ای که برای هرکسی در جهان تناقض آن آشکار است.
استانها / تهران نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در عملیات شب گذشته شاهد یک بسته قبل، حین و بعد از عملیات بودیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در 48 ساعت گذشته همزمان با افزایش سطح ریسک ها در منطقه و صورت گرفتن عملیات تنبیهی سپاه پاسداران علیه اسرائیل، جو افزایشی شدیدی در بازار ارز به وجود آمد. بررسی ها نشان می دهد دلالان فردایی تلاش کردند تا با حداکثر سوءاستفاده از شرایط اقدام به رشد نرخ ارز کنند ...
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۷۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی گفت: پس از ناامیدی از ضربه زدن به امنیت مردم و همچنین ضربه خوردن از نیرو های مسلح کشورمان به دنبال ایجاد اخلال در اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود که هوشیاری، تلاش مضاعف و هماهنگی بین بخش های اداری و اجرایی کشور را برای خنثی سازی چنین توطئه هایی ضروری است.