شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۰۸Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ روانی»

پایگاه خبری ذاکر   ۱۰ ساعت پیش    
رشت- فرمانده دوران دفاع مقدس، سپاه هراسی را هدف دشمن در جنگ روانی دانست که توسط آمریکا کلید خورد، گفت: بر اساس اصل 39 منشور سازمان ملل کسی نمی تواند نیروی مسلح را یک گروه تروریستی معرفی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- فرمانده دوران دفاع مقدس، سپاه هراسی را هدف دشمن در جنگ روانی دانست که توسط آمریکا کلید خورد، گفت: بر اساس اصل 39 منشور سازمان ملل کسی نمی تواند نیروی مسلح را یک گروه تروریستی معرفی کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین به نقل از ابطحی، فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: جنگ روانی چه می کند. برای اینکه قابل باور باشد اول متن نوشته بودند که به زودی فیلم این جلسه ای که اصلا برگزار نشده پخش خواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
با آقای خاتمی صحبت کردم. معلوم شد نه جلسه ای بوده. نه این حرف ها را زده بوده. ونه خبر داشته که چنین دروغ هایی بنامش نوشته اند.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
عبدالله گنجی، عضو شورای اطلاع رسانی دولت:علت رشد اخیر قیمت دلار و طلا علاوه بر نقدینگی موجود، به خاطر تحریم، قطعنامه، تظاهر به بی میلی مذاکرات و در یک کلمه تأثیر جنگ روانی است
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۴۰ سایت دیگر  
اخیراً پاناما از پس گرفتن پرچم های خود از نفتکش های ایرانی خبر داد. فریدون عباسی دوانی، عضو کمیسیون انرژی مجلس، در واکنش به این اقدام پاناما به تجارت نیوز گفت: این اقدام صرفا جنگ روانی است. اما در صورت تهدید امنیت ایران تا محدوده اقیانوس منجمد جنوبی هم اعمال قدرت می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف امروز (دوشنبه) گفت، اظهارات ارائه شده از سوی مقام های آمریکایی درباره احتمال ارسال سیستم های موشکی تاکتیکی نظامی دور برد به اوکراین مساله خاصی نیست؛ اما مولفه جنگ روانی به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن اشاره به مناسب نبودن شرایط برای پیگیری مذاکرات با آمریکا درباره معاهده تسلیحات اتمی، گفت که واشنگتن و کی یف هشدارهای مسکو را جدی نمی گیرند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۳    
معاون وزیر خارجه روسیه اظهارات مقام های آمریکایی درباره تجهیز کی یف به موشک های آتاکمس را جنگ روانی توصیف کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۲    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یکی از مولفه ها و اجزاء جنگ ترکیبی ایجاد جنگ روانی بمنظور بهم ریختن تمرکز روحی و روانی مردم و اقتصاد کشور است که توسط دشمنان انقلاب صورت می گیرد، اخیراً چند اقدام سیاسی که کپی برداری و تکرار گذشته است توسط دشمن به نمایش گذارده شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: اقدام ضدایرانی اتحادیه اروپا فاقد مبنای حقوقی است، کشورهای غربی و استکبار تاکنون هر اقدامی که می شد را علیه نظام انقلاب اسلامی و مردم انجام داده اند. این اقدام اخیر اتحادیه اروپا تکمیل پازل جنگ روانی است که قطعاً با شکست مواجه خواهند شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همگان بر این واقفیم که امروزه در یک جنگ تمام عیار ترکیبی با دشمن قرار داریم و بخش اساسی آن نیز مبتنی بر ابزار رسانه و پیام است. معرکه ای که با سویه های مختلف از نبردهای افکار پایه چون جنگ نرم، جنگ شناختی و جنگ روانی امتزاج یافته و هدف اساسی نیز تاثیرگذاری بر افکار عمومی ملت ایران ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۳    
کمک مربی تیم فوتبال نساجی گفت: تنها مس نیست که از داوری متضرر شده و ما هم در دور رفت متضرر شدیم، اما اشتباهات داوری چیزی نیست که مسبب آن تیم حریف باشد. مس رفسنجان جنگ روانی علیه ما درست کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۷    
امام جمعه شهرقدس گفت: پارلمان اروپا با قرار دادن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی به دنبال ایجاد جنگ روانی است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران و عراق گفت: شاخص ارزی، برآیند بازیگران متعدد همچون صادرات، واردات، سیاست خارجی، دیپلماسی اقتصادی و جنگ روانی است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه ملت های مسلمان در کنار هم قرار میگیرند و عصر تمدن نوین اسلامی آغاز می شود، بیان کرد: لیبرالیسم به عنوان گفتمان غرب رو به پایان و زوال است. دشمن می خواهد فرهنگ برهنگی و مکاتب بی دینی را به مردم متدین و انقلابی ایران بچسباند، ولی این ها در ایران خریداری ندارد ...
بانک ملی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسین صابری رئیس اداره کل حفاظت فیزیکی فنی و دبیر کمیته پدافند غیرعامل بانک در این جلسه که با حضور کارشناسان ، بازرسان ، روسای شعب و دیگر مسئولان در اداره امور شعب استان کرمانشاه برگزار شد؛ ضمن تبیین علت و چرایی تلاش غرب برای رویارویی با ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس نظامی مصری گزافه گویی مجدد رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی علیه لبنان را توخالی و در چارچوب جنگ روانی تکراری تل آویو علیه منطقه توصیف کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۷    
رهبر انقلاب: یک روزی بود زمان امام نه اینترنت بود نه ماهواره ها به این شکل بود، آنجا امام می گفت دشمن با قلم با شما مبارزه می کند... امروز بحث فضای مجازی است. بحث ماهواره ها است. جنگ روانی است؛ جنگ روانی همه گیر و همه جایی. نگذارید جنگ روانی دشمن در کشور تاثیر بگذارد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اذعان کارشناسان صهیونیستی به موفقیت حماس در جنگ روانی علیه صهیونیست ها با نمایش سلاح و صهیونیست های اسیر و پیامدهای آن در غیاهب الکیان شبکه العالم بررسی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۰    
حزب الله لبنان سعی نکرد فقط در حوزه نظامی به مقابله برخیزد بلکه به جنگ روانی نیز اهمیت داد و در این زمینه بر اساس اعتراف سران و ژنرال های اسرائیلی بر دشمن چیره شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تکنیک های جنگ روانی - شناختی رسانه های لندن نشین علیه ملت ایران چیست؟
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ذات غربی ها ضدیت با جمهوری اسلامی، مذهب و تشیع است، پیشنهاد داد: مسئولان گروهی را برای مقابله با جنگ روانی دشمن در رسانه ها مامور کنند.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رسانه های معاند با طرح شبهات و ایجاد جنگ روانی علیه اقدامات سردار سلیمانی، سعی کردند که مانع شکست داعش شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۷    
شارلی ابدو از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، به ابزاری برای جنگ روانی علیه ایران تبدیل شده است و دولت فرانسه از طریق این مجله سعی در فشار علیه کشورمان دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ براساس اعلام دبیرخانه شورای سیاستگذاری جشنواره گفتمان خدمت، جشنواره استان مرکزی روز چهارشنبه 21 دی در اراک افتتاح می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۴۱    
محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن گفت: ائتلاف متجاوز پس از ناکامی در تضعیف اراده ملت یمن، به جنگ روانی و شایعات دروغ متوسل شده است تا جبهه داخلی را هدف قرار دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۵    
سردار سپهر با بیان اینکه دشمن با جنگ روانی به دنبال تغییر ماهیت فرهنگ جامعه ایرانی بود گفت: ناوهای آمریکایی در خلیج فارس امروز طعمه سربازان انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت می شوند و این یعنی آمریکا دیگر نمی تواند در دنیا آقایی کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۵    
حجت الاسلام محمد ذوالفقاری گفت: دشمن با هزاران دستگاه رسانه ای و خبری دست به جنگ روانی زده و با وارونه جلوه دادن واقعیت ها، تقدس زدایی از ارزش ها را هدف قرار داده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، در هفته های اخیر و پس از پایان اغتشاشات خیابانی، موجی از فشارهای اقتصادی به راه افتاد. حرف از خروج سپرده های بانکی بود و انتقال شوک کاذب به بازار ارز و طلا. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آقاجانپور گفت: سلاح ما در جنگ روانی بصیرت و آگاهی و زمان شناسی است.
طلوع ارگ   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه منکر وجود مشکلات در کشور نیستیم گفت: برای رفع مشکلات در هیات دولت جلسات زیادی برگزار می شود اما بخشی از نوسانات اقتصادی کشور نتیجه جنگ روانی است و دولت با تمام توان درصدد رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون رئیس جمهور در امور مجلس می گوید: منکر وجود مشکلاتی در کشور نیستیم و برای رفع مشکلات در هیات دولت جلسات زیادی برگزار می شود اما بخشی از نوسانات اقتصادی کشور به دلیل جنگ روانی بوده و دولت با تمام توان به دنبال حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: بعد از اینکه موفقیت ها روشن شد و خود را نشان داد، دشمن با تمام قوا آمد. اغتشاشات را درست کرد و به نتیجه رسید و رسما در رسانه های خود اعلام کردند که سراغ اقتصاد می روند و حالا هم با ایجاد نوسانات ارزی، جنگ روانی و تبلیغ عظیمی می کنند که ای مردم پول خود را از بانک ها بیرون بکشید ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: باید با پیگرد امنیتی مجال وجود زنجیره پیوسته تحریف و جنگ روانی با مردم را از لیدرهای داخلی آشوب و امتداد داخلی دشمن گرفت. این برخورد امروز غیرقابل اجتناب شده است. مستی از سر این بدمستان باید پراند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست به نقل از تارنمای شبکه تلویزیونی تله سور، برونو رودریگز وزیر امور خارجه کوبا از طریق پیامی در شبکه های اجتماعی اعلام کرد: پرونده های توییتر و اسنادی که به روزنامه نگاران درز کرده است، نشان می دهند که سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: جوسازی امروز دنیای استکبار در حوزه استفاده از پهپاد های ایرانی در جنگ اوکراین، بخشی از جنگ روانی دشمن است.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری تاکید کرد: بی تردید نام، یاد و حماسه شهدای عزیزی که غریبانه و سرافرازانه در تاریخ این سرزمین ستارگان اروند و غواصان دریادل نام گرفتند، برای همیشه زنده خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با بیان این که تنها راه مقابله توطئه استکبار دشمنان شناسی است، گفت: دشمنان دین و نظام اسلامی سعی دارند با استفاده از جنگ روانی و تبلیغات دروغ ملت ایران را نسبت به آینده روشن خود ناامید کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده ولی فقیه سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با بیان اینکه دشمن به دنبال هویت زدایی از کشور است، گفت: نقش رسانه ها برای مقابله با جنگ روانی دشمنان کلیدی است.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
در جنگ فقط برتری از لحاظ نیروها و ادوات نظامی نیست که منجر به پیروزی می شود. اگر یکی از طرفین جنگ بتواند ترس یا تردید را در قلب دشمن وارد کند، احتمالا مهم ترین گام را به سمت پیروزی برداشته است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم شهرداری گرگان در نخستین دیدار خود در مسابقات بسکتبال غرب آسیا به مصاف الریاضی لبنان رفت که این بازی در نهایت با نتیجه 81 بر 74 به سود میزبان خاتمه یافت
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۷:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، بعد از اتمام کار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بالاخره در تلویزیون حاضر شد تا پاسخ گوی ابهامات موجود درباره تیم ملی باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد احضار سفیر ایران به بهانه های حقوق بشر از سوی ایتالیا در راستای جنگ روانی است که کشورهای غربی به سرکردگی آمریکا برای بدنام کردن جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سردار مسلمی با بیان اینکه غربی ها با ارائه لیست های تحریمی به دنبال جنگ روانی علیه مردم کشورمان هستند، گفت: آن ها از ایران یکپارچه، منسجم و قوی می ترسند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد موضع تحریمی انگلیس نسبت به ایران نشان دهنده راه اندازی جنگ روانی در عرصه بین الملل در مقابل جمهوری اسلامی است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
تاریخ 43 سال گذشته نشان می دهد در هیچ مقطعی از عمر نظام جمهوری اسلامی، حتی در ماجرای اشغال سفارت آمریکا چنین حجمی از هجمه و فشار روانی - سیاسی بر کشورمان سابقه نداشته است و هرگز تا این حد، دامنه واکنش ها علیه نظام، فراگیر، متنوع، چندوجهی، ادامه دار و پرصدا نبوده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ارتش سایبری آمریکا به طور بی وقفه درحال فعالیت علیه ایران در منطقه است. این گستردگی به میزانی است که فعالیت های ضدایرانی حتی فراتر از ایران، دیگر کشور ها و ملت های منطقه را نیز درنوردیده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: اتفاقات اخیر بزرگ ترین جنگ روانی علیه انقلاب اسلامی ایران بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۹    
کرج- امام جمعه کرج گفت: دشمنان می خواهند با جنگ روانی ایران را بی ثبات نشان دهند اما به لطف خدا نقشه های شومشان دامن خودشان را می گیرد.