سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۴:۲۱Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افراطیون»

رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
علی ربیعی در روزنامه اطلاعات نوشت:کامنت های اخبار در صفحات مجازی را که مرور می کردم، توجهم به نقدهای توهین آمیز و اظهارات پر از خشونت از سوی طیف های مخالف سیاسی همدیگر، اعم از مدافع، ناراضی تغییرخواه تا برانداز جلب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مردم سالاری آنلاین : کواکبیان با اشاره به ضرورت فهم دقیق مطالبات نسل جدید و دهه هشتادی بر لزوم به رسمیت شناختن خواسته ها و مطالبات آنان تاکید کرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی / روزنامه متهم به نقش آفرینی در تحریک اغتشاشات شرارت بار، پس از دو ماه اذعان کرد نقشه کشاندن ایران به جنگ داخلی و خشونت و تجزیه، نقشه ای واقعی در بیرون مرزهاست نه توهم. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قرن نو نوشت:رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم، گفت:ایران و آمریکا، فرصت های طلایی برجام را از دست دادند. اگر در گذشته احیای برجام به عنوان سیاست تنش زدایی مورد ارزیابی قرار می گرفت، الآن احیای برجام برای جلوگیری از بحران است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرایط ایجاد شده برای نتانیاهو با توجه به پیش شرط هایی که افراطیون مذهبی برای مشارکت در کابینه از او داشته اند تا جایی پیش رفته که حتی رسانه های داخلی را در تحلیل های خود به این نقطه رسانده که عمر این دولت را بیش از چند ماه ارزیابی نمی کنند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شکوری راد سخنگوی جبهه اصلاحات خاطرنشان کرد: جنبشی که اخیرا در کشور پدید آمده است در عمل به حاکمان می فهماند که با روش های فعلی مورد پذیرش جامعه نیستند و باید خود را اصلاح کنند ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کانال تلگرامی خانه موزه آیت الله هاشمی کلیپی را از ایشان برای نخستین بار منتشر کرد.مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در این ویدئو به رخدادهای اول انقلاب و تندروی ها پرداخته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نورنیوز نوشت: نتایج انتخابات اخیر در سرزمین های اشغالی نشان می دهد که تمایل به افراط گرایی مذهبی به عنوان یکی از عوامل اصلی در شکل گیری بی ثباتی، ناامنی و حتی سقوط در میان صهیونیست ها به شدت در حال افزایش است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به قدرت رسیدن راست افراطی در اسراییل در شرایط کنونی با توجه به اوضاع داخلی ایران و شرایط بین المللی آن می تواند منافع ملی ایران را تهدید و با چالش مواجه کند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تقلای افراطیون مدعی اصلاح طلبی برای فراری دادن جنایتکاران از مجازات در حالی که برخی سران و نشریات افراطیون مدعی اصلاحات، بانیان اغتشاش و جنایت در ماه گذشته بودند، اکنون یکی از همین نشریات می گوید در مجازات متهمان جنایت دست نگه دارید! ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دیروز همزمان با یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار، مردم مبارز ایران اسلامی با حضور دهها میلیونی در بیش از 900 شهر و بخش کشور برای مقابله با استکبار به خیابان آمدند و با مقتدای انقلاب اسلامی عهدی تازه بستند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۱:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
هارتص خبر حضور یک سرباز زن اسرائیلی در هواپیمایی که هفته گذشته در ایران فرود اضطراری داشته است را تایید کرد
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۸    
استاد مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: اساساً بازی در سیاست داخلی آمریکا امری ناموفق است و طعمه قرار گرفتن امر سیاست در ایران برای رقابت میان دو گرایش اصلی در آمریکا نتیجه قهری به همراه خواهد داشت. امری که دون شأن هر سیاست ورزی است که بخواهد در زمین منافع ملی بازی کرده و موضع خود را پیش ببرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پرسش من این است که چرا افراطیونی که دارای چنین قدرت لایزالی میباشند، فقط مایلند با دلسوزی، منافع ملی و پیروزی دیگران را تأمین کنند!! و چرا با چهل سال میدان داری ، هیچ یک از اقداماتشان منجر به تأمین منافع ملی ایران چون ترسیم مرز دریایی و یا تثبیت حق السهم آبی در شرق و...نشده است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با فضاسازی رسانه های انگلیسی-سعودی-اسرائیلی در تطهیر داعش، افراطیون به ظاهر اصلاح طلب در داخل نیز ضمن تشکیک در نقش داعش در این اقدام تروریستی، مدعی شدند که باید تا بررسی همه جوانب صبر کرد
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دست آشوبگران، داعش و افراطیون مدعی اصلاحات در یک کاسه، شنبه ایران، هشدار سرلشکر سلامی به آل سعود و رسانه های وابسته: آرامش تان را می گیریم، از جمله تیترهای برگزیده روزنامه های یکشنبه است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۲۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تیز کردن قمه اوباش و مسلح کردن تفنگ داعشی ها، کارویژه رسانه های زنجیره ای در آشوب های اخیر بوده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۷:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی مجمع روحانیون به فاصله چهل روز از موضع گیری تحریک آمیز به بهانه فوت مهسا امینی، نسبت به جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ ابراز تاسف کرد!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تمرکز برخی رسانه های به ظاهر اصلاح طلب درباره دروغ قطعی اینترنت با چاشنی اقتصاد و معیشت مردم، دقیقاً هم صدا با رسانه های معاند است. این نوع فضاسازی چیزی نیست جز تقلا برای تنفس مصنوعی به آشوب و تیز کردن قمه اوباش و اغتشاشگران.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سه تاکتیک افراطیون مدعی اصلاح طلبی در زمینه اغتشاشات اخیر، بار دیگر نفاق و خیانت این طیف را آشکار کرد.
برترین ها / تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مجتبی توانگر گفت: سوپر انقلابی هایی که در بروز ناراحتی مردم، سرخوردگی جوانان حامی گفتمان اصیل انقلاب اسلامی و اتفاقات این روزها سهیم هستند و با مواضع و رفتارهای تندشان تصویری غلط و نگران کننده از نیروهای انقلابی و انقلاب مظلوم مردم ایران و آینده کشور طراحی کرده اند و اتفاقا باید پاسخگوی این شرایط ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کانال وابسته به افراطیون مدعی اصلاحات، ضمن تا ابد دست داشتن دولت آمریکا در اغتشاشات اخیر، آن را پیام رئالیستی آمریکا به ایران خوانده و خواستار مذاکره شد!
پرسش   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
مقصر کیست؟ واقعیت نشان می دهد که حکمرانان نباید صاحبان زبان ها و قلم های افراطی را پشتوانه حکمرانی خود بدانند. پشتوانه واقعی، مطمئن و زوال ناپذیر حکمرانی، توده های مردم هستند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در سرمقاله خود نسبت به سخنان افراطیون علیه مردم هشدار داد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
البته اینان لابد گمان می کنند که دارند خدمت می کنند، اگر واقعا چنین بینگارند، باید در سلامتی عقل شان تردید کرد. اگر هم موضوع لایه پنهانی داشته باشد، سخن دیگری است.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کریمی گفت: در مساله بی ححابی من یک قدم جلوتر از حضرت آقا و شهید عمو قاسم ( سردار سلیمانی) نرفته ام و به هیج کس هم بی ادبی نکردم. گاهی به من می گویند که در هیاتی که مدای می کند زنانی هستند که موهایشان پیداست من می گویم که چکارشان داری آنها به خانه امام حسین آمده اند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی در روزنامه اعتماد نوشت: در جلسه سران قوا، نمی خواهند فکری برای این فضای اظهارنظرهای بی مهار و مساله ساز و گاه بحران آفرین بکنند؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
چرا باید صدای آمریکا نسبت به بازداشت خبرنگاران و روزنامه نگاران به ظاهر اصلاح طلب اعتراض کند؟! مگر ارتباطی میان این افراد با رسانه های معاند برقرار بوده است؟
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارشاد دولت محمد خاتمی با اشاره به موضوع افراطیون فلسطینی، به مواضع رائفی پور کنایه زد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در سرمقاله خود به شعار زن، زندگی، آزادی و حامیان آن حمله کرد و این شعا را زاییده تفکر غربیها، سلطنت طلبان و اصلاح طلبان معرفی کرد.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
عصر دیروز (شنبه) عده ای به دفتر روزنامه کیهان حمله کرده و ضمن شکستن شیشه های روابط عمومی و پنجره های بیرونی، به بخش هایی از ساختمان موسسه نیز آسیب زدند. گفتنی است یکی از شیشه ها نشانه ای از شلیک گلوله دارد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که افراطیون مدعی اصلاحات با سواری گرفتن از برخی سلبریتی ها، سرگرم کامجویی سیاسی هستند، یک روزنامه اصلاح طلب تأکید کرد مردم رنگ به رنگ شدن و مُلون مزاجی این سلبریتی ها را جدی نمی گیرند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
احمد مازنی پس از زیباکلام: مرگ مهسا بهانه بود ده روز پس از موج سواری افراطیون مدعی اصلاحات و تحریک به آشوب و ناآرامی، یک نماینده اصلاح طلب مجلس دهم اذعان کرد: مرگ مهسا امینی بهانه بود. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان از اینکه تجمعات مردمی، اعتراضات خوانده می شود، انتقاد کرده است. کیهان نوشت: چرا افراطیون مدعی اصلاحات باید این اقدام جنایتکارانه و شرارت بار را که اکثریت قاطع ملت 85 میلیونی ایران و جمعیت 8 میلیون نفری تهران به بانیان آن بی محلی کردند و حاضر نشدند با اوباش آشوبگر همراهی کنند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
افراطیون مدعی اصلاحات باید پاسخگوی همراهی خود با اسرائیل باشند طیفی از مدعیان اصلاحات که در فتنه و آشوب افکنی اخیر علناً با برنامه اسرائیل و آمریکا همراهی نشان دادند، پس از شکست این پروژه، مشغول فرار به جلو و پاک کردن رد پای خباثت خود هستند. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آمریکا و اسرائیل، انگلیس، برخی دولت های اروپایی، سازمان های جاسوسی بیگانه، گروهک های معاند، افراطیون مدعی اصلاحات و برخی سلبریتی ها آتش بیار فتنه اخیر بودند اما مردم ایران اسلامی با اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) آرزوهای پلید آنها را لگدمال کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از نقاط ضعف جدی جریان به ظاهر اصلاح طلب این است که هیچ گاه با ضدانقلاب و جریان برانداز و دشمنان ملت ایران مرزبندی نمی کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۲    
مردم پا در رکاب و وفادار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جمعه، علیه فتنه گران و اغتشاشگران خروشیدند و حجت را تمام کردند وقت آن است که افراطیون مدعی اصلاحات و برخی سلبریتی ها به عنوان پادوهای آمریکا و تحریک گران به آشوب در پیشگاه عدالت بازخواست و مجازات شوند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مردم پا در رکاب و وفادار ایران اسلامی دیروز علیه فتنه گران و اغتشاشگران خروشیدند و حجت را تمام کردند وقت آن است که افراطیون مدعی اصلاحات و برخی سلبریتی ها به عنوان پادوهای آمریکا و تحریک گران به آشوب در پیشگاه عدالت بازخواست و مجازات شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۵    
به گزارش مشرق ، محمد ایمانی فعال رسانه ای طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: افراطیون مدعی اصلاحات، معدن تناقضند: در ماجرای قتل عمد میترا استاد به دست همسرش (با شلیک پنج گلوله)، جانب قاتل را گرفتند و انواع تهمت های ناشایست را نثار این زن جوان کردند؛ ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان رنج برجام از فقدان اراده به قلم جعفر گلابی این گونه آورده است: یادش بخیر، وقتی برجام امضا و اجرا شد همه به جز اسراییل و افراطیون برنده شدند و وقتی ترامپ از برجام خارج شد امریکا فقط در زجر مردم ایران موفق شد والا در متوقف ساختن برنامه هسته ای ایران کاملا ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
روح الله جمعه ای، روزنامه نگار و پژوهشگر در یادداشتی تلگرامی با عنوان مغالطه ای به نام بمب هسته ای نوشت: تلاش ها برای احیای برجام در مذاکرات وین پس از یک سال و نیم به مراحل سرنوشت سازی رسیده است که حیات و ممات این توافق تاریخی را رقم خواهد زد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه کیهان روز گذشته در تیتر یک خود از مطالب آنچه روزنامه های زنجیره ای توصیف می کند با عنوان وارونه نمایی و جعل اخبار کار ویژه سرمایه های اسرائیل در ایران انتقاد کرد و نوشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۰:۴۶    
انتقاد از شیرین سازی برجام ؟ نظر مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درمورد پرداخت یارانه ها، مذاکرات احیای برجام و حضور زنان در ورزشگاه آزادی تیترهای یک روزنامه های کشور در روز پنج شنبه گذشته بود ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
افراطیون مدعی اصلاحات که در پادویی آمریکا به تله گذاری و شیرین سازی برجام (به اعتراف مدیرمسئول روزنامه شرق برای جا انداختن برجام مبالغه کردند) و بزک سازش با آمریکا پرداختند، با رسانه های معاند و اجیرشده توسط رژیم صهیونیستی نیز همکاری و هم پوشانی رسانه ای دارند و به مزدوری اسرائیل رسیده اند.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۹    
افراطیون مدعی اصلاحات از پادویی آمریکا به مزدوری اسرائیل رسیدند، پروژه تشکیل وزارت بازرگانی فعلا منتفی است، طرح نو سیاست، تیتر برخی روزنامه های کشور است.