پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۳۲Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر بوشهر»

خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها - مدیرکل گمرک بوشهر با اشاره به استقرار ایکس ری در گمرک بندر بوشهر گفت: با برنامه ریزی انجام شده تمام 14 گمرک استان بوشهر در ساحل خلیج فارس به دستگاه ایکس ری مجهز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: در راستای توسعه مراودات تجاری و بازرگانی با قطر توسعه و تسهیل مراودات اقتصادی بنادر این استان با بندر الرویس به عنوان یکی از بنادر مهم قطر باید فراهم شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هیات قطری با حضور در اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از توانمندیها و تاسیسات بندر، دیدن کردند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز:رئیس اداره HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از کسب رتبه نخست این اداره در ارزیابی سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر هیات قطری با حضور در اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از توانمندی ها و تاسیسات بندر، دیدن کردند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷    
فکرشهر: شهردار بندر بوشهر گفت: زمینه برای تحول دهکده گردشگری بوشهر فراهم شده و برای این کار برنامه ریزی صورت گرفته است. یبه گزارشفکرشهر از صدا و سیما، حسین حیدری افزود: راه اندازی غرفه ها، نصب صندلی، بهبود منظر طبیعی، بهبود وضعیت روشنایی، توسعه فضای سبز، هرس درختان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار بندر بوشهر می گوید: زمینه برای تحول دهکده گردشگری این شهر فراهم شده و برای این کار برنامه ریزی صورت گرفته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۷    
عبدالله شهبازی، تاریخ پژوه، در یادداشتی تلگرامی با عنوان دو فرمانفرما: علاءالدوله و لرد کِرزِن نوشت: در نیمه دوم شعبان 1321 ه . ق. (اوائل نوامبر 1903 م ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام گمرک ایران از نخل های صادراتی برگشت خورده از قطر، 298 اصله وارد کشور شده است ولی حدود 250 اصله که برای صادرات دوباره به قطر اظهار شده بود به دلیل عدم توافق با خریدار کنسل و فعلا بلاتکلیف در اسکله باقیمانده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۴    
خارگ نیوز: جزیره خارک و بندر بوشهر به تصرف نیروهای انگلیسی در آمد و در ژانویه سال 1857م، سربازان انگلیسی و هندی با پیشروی در داخل خاک ایران، تا ناحیه کرمان پیش رفتند. در همین احوال، قوای انگلیس در حوالی خرمشهر پیاده شدند و کشتی های جنگی آنان، اهواز را به تصرف خود در آوردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک ؛ مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بندر بوشهر گفت: پروژه شهر هوشمند بوشهر به عنوان یکی از پروژه های اولویت دار در شهرداری این بندر دنبال می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر اعلام کرد: ساعت 14:33 امروز حادثه انحراف به جپ خودروی پژو 206 روبه روی در پایگاه دریایی بوشهر، به سامانه 125 اطلاع داده شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ محمدرضا بزرگمهر صبح پنجشنبه در نشست با مسئولان شورا و شهرداری بوشهر اظهار داشت: آماده هستیم عملیات کاداستر اراضی و املاک شهرداری بندر بوشهر به صورت اولویت دار اجرایی شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشستی با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری بوشهر، شهردار بندر بوشهر، رییس شورای شهر و تنی چند از اعضای شورای شهر و مدیران و معاونین شهرداری استان برگزار گردید و به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات شهری ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۷    
رئیس اداره HSE، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از اجرایی شدن طرح مدیریت پسماند در بندر بوشهر و بنادر تابعه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، محیط زیست و منابع طبیعی اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: افزایش سهم صادرات خرما در بازارهای هدف نیازمند اعطای تعرفه های ترجیحی و اجرای سیاست ها و بسته های حمایتی در بخش تولید و تجارت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: شهرداری بوشهر و دادگستری کل این استان با هدف پیشگیری از جرائم، آسیب های اجتماعی و ارتقای فرهنگ شهروندی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته روز سه شنبه در آیینی با حضور شماری از مسئولان در بوشهر افتتاح شد. به گزارش فکرشهر، رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر در حاشیه این آیین در گفت و گو با ایرنا گفت ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر اعلام کرد: ساعت 10:41 امروز، سانحه برخورد خودروی پراید وانت با تریلی در جاده ورودی بوشهر روبه روی پایانه بار به سامانه 125 اطلاع داده شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۱    
بوشهر- سومین نمایشگاه بین المللی خرما با حضور 11 استان خرماخیز در محل نمایشگاه های بین المللی بندر بوشهر گشایش یافت.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: شهردار بندر بوشهر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث المان شهدا خلیج فارس تا پیش از پایان سال، گفت: شهرداری بندر بوشهر با سپاه امام صادق (ع) برای پیشبرد اهداف خود در تعامل کامل قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته همه طرح های شاخص و جدید این شهرداری باید از پیوست های مورد نیاز مانند نمازخانه، اتاقک های مطالعه و سرویس بهداشتی برخوردار باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بندر بوشهر گفت: شهرداری این شهر با شرکت برق منطقه ای فارس برای برداشتن موانع اجرای تقاطع شهید سلیمانی بوشهر به توافق رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: ترمیم بازار و اقتصاد خرما پس از شیوع کرونا از اولویت های سومین نمایشگاه تخصصی خرما و صنایع وابسته در این استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بندر بوشهر گفت: با تملک واحدی مسکونی به مساحت 426 متر خیابان جم محله صلح آباد این شهر به طور کامل بازگشایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف سوخت قاچاق در استان خبر داد و گفت: با توقیف 2 فروند شناور 90 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس بندر بوشهر کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بندر بوشهر گفت: در راستای تحقق مطالبه های شهروندان مسیر دسترسی به آرامستان وادی الرحمه بوشهر آسفالت شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نخستین همایش رسانه مطالبه گر با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، روز گذشته، دوم آذرماه در حسینیه امام خامنه ای بندر بوشهر برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با همکاری کانون پرورش فکری بوشهر اقدام به برگزاری تریبون آزاد کتاب ویژه کودکان بوشهری کردند. در این برنامه کودکان بوشهری با قرار گرفتن پشت تریبون کتاب، از تجربه های خود در زمینه کتاب و کتابخوانی برای کودکان هم سن و سال خود صحبت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۲۷    
شهردار بندر بوشهر گفت: با همراهی پایگاه هوایی شهید یاسینی، بیش از 29 هزار متر مربع از زمین های نظامی پشت فنس پایگاه در محدوده خیابان آزادگان برای ساخت جاده سلامت آزاد سازی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تأکید بر تهیه و تنظیم نقشه توسعه دریایی و زمینی بوشهر، گفت: بندر بوشهر جزء بنادری در سطح کشور است که امکان توسعه دریایی دارد و این یک فرصت و فضای مناسب برای بسیاری از پروژه های دریایی در جهت جذب گردشگری و توسعه صیادی است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: کمیسیون دائمی شورای عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پهنه بندر نوآور بوشهر موافقت کرد. به گزارش فکرشهر ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: علیرضا سهرابیان گفت: دختران و پسران ورزشکار آینده ورزش کشور هستند و اگر بخواهیم جلوی خروج ورزشکاران نخبه را بگیریم باید زیرساخت ها به شکلی باشد که ورزشکاران بتوانند برای آن برنامه ریزی کنند و داشته های خود را در کشور نشان دهند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: در آخرین روز پیکار های دراگون بت قهرمانی کشور در بوشهر مردان پاروزن تیم دراگون بت تهران در ماده 500 متر به مقام قهرمانی رسید. به گزارش فکرشهر از صداوسیما ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: روند اجرای پروژه های زیرساختی عمران شهری در این بندر شتاب گرفته است و بزودی شهروندان تغییرات صورت گرفته را لمس خواهند کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، عبدالکریم جمیری با اشاره به دیدار اخیر خود با دیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور بیان کرد: در این دیدار موضوع ارتقاء بندرهای استان از جمله لایروبی و تجهیز بنادر دیلم، گناوه و ریگ و بندر بوشهر مطرح و مقررشد این سازمان با اولویت در این زمینه اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
دو ملی پوش اسکی به روی آب با کمک بسیج دریایی بوشهر از غرق شدن حتمی نجات یافتند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۸    
خلیج فارس: اردوی همزمان تیم های ملی بزرگسالان، زیر 21 و زیر 19 سال والیبال ساحلی ایران از 13 آبان به میزبانی بندر بوشهر آغاز شده و تا 25 آبان ادامه دارد. این اردوی آماده سازی برای حضور شایسته در رقابت های قهرمانی مردان آسیا و مسابقات قهرمانی مردان زیر 21 سال و مردان زیر 19 سال جهان برگزار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مانور عملیاتی مقابله با آلودگی نفتی در اسکله 13 بندر بوشهر برگزار شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، مدیرعامل این شرکت در آیین بهره برداری از سامانه سیباس اظهار کرد: ترمینال های کانتینری به منظور تولید و ذخیره داده ها نیاز به سامانه هایی دارند که به دلیل تحریم دسترسی به این سامانه ها سخت و هزینه بر است ضمن اینکه ممکن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه بارشماری سینا (سیباس) در آیینی با حضوری شماری از مسئولان در بندر بوشهر بهره برداری شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ اردوی همزمان تیم های ملی بزرگسالان، زیر 21 و زیر 19 سال والیبال ساحلی ایران از 13 آبان به میزبانی بندر بوشهر آغاز شده و تا 25 آبان ادامه دارد. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۲    
اتحادخبر: خدیجه گرشاسبی و شهناز پولادی دو تن از اعضای شورای شهر، علیرضا نوری معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری، مسعود غلامزاده فرد رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و جمعی از همکاران این سازمان به همراه پیمانکار طرح خانه خدمات اجتماعی برای مشاهده و رفع نواقص و مشکلات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین باران پاییزی صبح امروز در بندر بوشهر باریدن گرفت و طراوت خاصی به این شهر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۷    
اتحادخبر: در این مراسم، 48 حافظ کل قرآن کریم توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با همکاری موسسه قرآنی نورالثقلین در محل مصلای جمعه بوشهر تقدیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرانجام در هفدهمین روز از آبان باران نصیب شهر بوشهر نیز شد. بارش باران حال و هوای برخی نقاط دیگر استان را هم تغییر داده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۳۲    
آگهی مربوط به 83 سال قبل است. به دستور کفیل شهرداری بوشهر، تکدی گری ممنوع اعلام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شهردار بندر بوشهر گفت: در راستای تحقق یکی از مطالبات مهم شهروندان، پروژه بهسازی مسیر دسترسی به آرامستان وادی الرحمه این شهر آغاز شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ حسین حیدری در نشست مشترک با حضور فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار کرد: ساماندهی وضعیت میدان میوه و تره بار به عنوان یکی از موارد اولویت دار شهرداری بندر بوشهر مورد توجه جدی قرار دارد تا جایی که بازدید از این میدان در برنامه بازدید استاندار بوشهر از پروژه های شهرداری ...