سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۰۸Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر بوشهر»

فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: دومین نشست هماهنگی برگزاری برنامه های روز توان یابان در محل شهرداری بندر بوشهر برگزار شد. به گزارش فکرشهر از روابط عمومی شهرداری بوشهر، در این نشست که با حضور رئیس و معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون شهرسازی شهرداری بندر بوشهر در جلسه شورای شهر بوشهر از رأی قطعی برای تخریب 200 ساختمان متخلف خبر داد که دادستان به خاطر پیامدهای اجتماعی آن اجازه تخریب نداده است.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
با فروکش کردن تب گرما از اواخر مهرماه، میهمانان خلیج همیشه فارس از راه می رسند و بر پهنه ی این دریای زیبا چشمان بیننده را مجذوب می کنند. شالو همان مرغ دریایی در گویش محلی است ...
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان به همراه هیاتی از روند بازسازی و بهسازی پایانه بین المللی بندر بوشهر بازدید کرد. به گزارش خبرنما ، سیاوش ارجمند زاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به همراه معاونین خود از روند بازسازی و بهسازی و همچنین نحوه خدمات دهی براساس رعایت پروتکل های بهداشتی به [...]
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
متواضعانه ما را به حضور خود پذیرفته و با چهره مهربانش روزگاری که تا امروز بر او گذشته را روایت می کند. از رفاقتش با نجف دریابندری می گوید و از همکاری اش با داریوش ارجمند، از شریعتی و ابوذر تا مَحپلنگ و خالو نکیسا و انگلیس ها... ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری لازمه پیشرفت و ترقی استان بوشهر را توسعه بندر بوشهر و سایر بنادر این استان دانست و اظهار کرد: باید با اجرای طرح های توسعه ای در بندر بوشهر، زمینه توقف و پهلو گرفتن کشتی های با ظرفیت بیش از 50 هزار تن در این بندر فراهم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: برآورد هزینه های تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر 150 میلیارد ریال است که 120 میلیارد ریال آن مربوط به امسال و 30 میلیارد ریال آن مربوط به پرداخت بدهی های سال های قبل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- "تنگک" نام منطقه ای در حاشیه جنوبی بندر بوشهر که در مسیر جاده نیروگاه اتمی قرار دارد و به سه محله به نام تنگک های 1، 2 و 3 تقسیم شده است و در 2 دهه اخیر به دلیل کمبود زمین و مسکن در مرکز شهر مورد توجه جمعیت سرریز و مهاجران روستایی قرار گرفته است.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: مراسم تکریم و معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر روز یکشنبه با حضور شجاعی برهان قائم مقام وزیر تعاون با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اتاق بازرگانی بندر بوشهر برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مراسم تکریم و معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر روز یکشنبه با حضور شجاعی برهان مشاور وزیر تعاون با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اتاق بازرگانی بندر بوشهر برگزار شد. در این مراسم حمید رضا پناه تکریم و مصدق کشاورزی به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: حل مشکلات محله های جنوبی شهر بوشهر از مهمترین اولویت های مدیریت شهری که باید با برنامه ریزی هدفمند برای آسایش مردم به سرانجام برسند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر بوشهر از موافقت این شورا با سه لایحه شهرداری پیرامون تایید مناقصه انتخاب پیمانکاران تامین نیروی انسانی شهرداری بندر بوشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار بندر بوشهر گفت: طی مذاکرات انجام شده قرار است طرح چرخ و فلک بندر بوشهر تا 3 ماه آینده آماده بهره برداری شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۴    
اتحاد خبر:نشست بررسی مشکلات توانیابان و هماهنگی جهت برگزاری مراسم ویژه 13 آذرماه روز جهانی معلولان در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، روند ترخیص کالاهای رسوبی در این بندر در روزهای آینده سرعت می گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خودروهای دپو شده در گمرک بوشهر اغلب مشکل قضایی دارند؛ خودروهایی که در مکانی غیرمسقف، در معرض باد، باران، آفتاب و گرد خاک دپو شده اند و از نظر رنگ، بدنه، لاستیک و باتری دچار آسیب شده اند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از تولیدی شدن مخزن بنگستان میدان نرگسی برای نخستین بار ،با حفاری چاه شماره 13 میدان نرگسی در قالب طرح 28 مخزن، خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: در پی تعامل صورت گرفته با پیمانکار، روند اجرای تقاطع غیرهمسطح ورودی این شهر که اکنون تنها 15درصد پیشرفقت فیزیکی دارد، شتاب می گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر در نامه ای مکتوب از بهره برداران زمین های چمن مصنوعی درخواست پرداخت اجاره بهاء کرده که خلاف تصمیم دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: همه محموله های برنجی که شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر بوشهر کرده، از گمرک ترخیص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
با نصب بنر های هشدار در ساحل و افزایش کنترل ها، محدودیت های کرونایی در بندر بوشهر تشدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار بندر بوشهر در جلسه بررسی مسائل تیم شاهین شهرداری با مدیرعامل و سرپرست تیم و دیگر اعضا بر حضور مقتدرانه تیم شاهین در لیگ دسته یک فوتبال کشور تإکید کرد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۵    
به مناسبت هفته وحدت و فرارسیدن میلاد پیامبر مهربانی انتقال خون مهمان کنسرسیوم شرکت های عمران آذرستان و بسپارپی ایرانیان در بوشهر بود. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان بوشهر درهفته وحدت تیم سیار انتقال خون مهمان کنسرسیوم شرکت های عمران آذرستان و بسپار پی ایرانیان در بندر بوشهر شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی زنگ استکبارستیزی در مدرسه اتحاد بندر بوشهر نواخته شد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:قره بیگی گفت: محموله 2 هزار و 900 تنی برنج به کد رهگیری بانک عامل و محموله 10 هزار و 500 تنی دیگر نیازمند اسناد ترخیصیه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری هایی که برای احداث خط راه آهن و آزاد راه بوشهر شیراز انجام شده است گفت: در حال حاضر بنیاد مستضعفان در پروژه توسعه زیرساخت های بندری بوشهر سرمایه گذاری خوبی کرده که اگر این سرمایه گذاری بخواهد به سوددهی برسد حتماً باید بندر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر از انجام موفقیت آمیز عملیات مقابله با الودگی نفتی در کانال دسترسی بندر بوشهر خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، پاسدار شهید مهندس عبدالرحمن یاعلی مدد ، در تاریخ 1337/6/1 در بندر بوشهر متولد شد و در تاریخ 60/6/27 در سوسنگرد به شهادت رسید. وصیتنامه شهید: بسم رب الشهداء و الصدیقین ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ترخیص 800 تن برنج خارجی که حدود پنج ماه پیش وارد گمرک این بندر شده معطل تخصیص ارز نیمایی توسط بانک مرکزی است. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۷    
اتحادخبر: نشست رئیس و معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با مدیرکل و معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر برگزار شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۵    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: در شرایط کنونی مهم ترین مشکل فعالان اقتصادی بخش خصوصی این استان تحریم های ظالمانه و بخشی نیز ابلاغ مکرر و مستمر قوانینی است کسب و کار آنان را با اخلال روبرو می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از تخلیه محموله کشتی تجاری حامل 10 هزار کالای اساسی برنج در بندر بوشهر خبر داد و گفت: امسال تاکنون 3 کشتی حامل برنج به ظرفیت 30 هزار تن در بندر بوشهر تخلیه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: میزان سود تسهیلات بانکی در این استان 7 درصد بیشتر از نرخ اعلامی بانک مرکزی است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: با توجه به شیوع بیش از پیش ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به این ویروس منحوس در سراسر کشور و همچنین استان بوشهر، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر به منظور فرهنگ سازی و هشدار به شهروندان ...
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:شهردار جدید بوشهر گفت: ساماندهی پروژه های نیمه تمام، مباحث فرهنگی، مسائل مرتبط با پایداری شهر بوشهر، محیط زیست، وصول مطالبات شهرداری از سایر دستگاه ها برای پیشبرد هر چه بهتر امور از اولویت های کاری ام در مدت فعالیت در این مسئولیت است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر آقای مهندس شاپور رضائی مدیر شرکت خدمات حمایتی استان بوشهر اعلام نمودند: عملیات تخلیه وبارگیری مقدار 50 هزار تن خاک فسفات از محموله کشتی های وارده به بندر بوشهر در کامیون ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طی شش ماهه نخست امسال، حجم عملیات تخلیه و بارگیری در بندر بوشهر 70 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهربا بیان اینکه تخلیه و بارگیری کالا در بندر بوشهر70 درصد در نیمه نخست امسال افزایش یافته است گفت: از مجموع 1.3 میلیون تن کالای تخلیه و بارگیری شده 900 هزار تن آن صادرات کالای غیرنفتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالا در استان بوشهر در شش ماه نخست امسال 70درصد نسبت به مدت مشابه پارسال رشد داشته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۹    
مراسم سخنرانی و عزاداری دهه آخر صفر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رانندگان شرکتی اتوبوسرانی شهرداری بندر بوشهر نسبت به تاخیر در پرداخت حقوق و مزایای خود گلایه مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: برای تامین نیازمندی های مواد اولیه بخش تولید زمینه تهاتر کالا برای تجار و صادرکنندگان این استان ایجاد و تسهیل سازی شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: نشست هماهنگی مراسم رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) در محل سازمان فرهنگی، اجتماعی وو رزشی شهرداری بندر بوشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- ناظر گمرک های استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: در 6 ماه نخست امسال 105 هزار و 840 تن کالای اساسی از طریق گمرک بوشهر وارد کشور شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات بارگیری سکوی زیستی جدید میدان نفتی فروزان دیروز برای نصب در محل تعیین شده در خلیج فارس از بندر بوشهر بارگیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- عملیات بارگیری سکوی زیستی جدید میدان نفتی "فروزان" روز یکشنبه برای نصب در محل تعیین شده در خلیج فارس از بندر بوشهر بارگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید به لزوم توسعه بندری بوشهر گفت: در صورتی که عمق آب اسکله بوشهر به منفی 14 متر برسد پذیرای کشتی های 50 هزار تن خواهیم بود که قطعا اسکله کنونی بندر پاسخگوی نیازهای روز نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: به دلیل اعتراض شهروندان، نصب بنرهای تصویر تسلیت و اعلامیه های ترحیم دارای ابعاد بزرگ در این شهر ممنوع است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: ایجاد اختلال در جمع آوری پسماندهای خانگی بندر بوشهر چند هفته ای است که چهره این شهر را نازیبا و بوی بدش مشام شهروندان را آزرده و سلامتی آنها را تهدید می کند.