دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۰۰:۳۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای نفتی»

لنگه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۵۶    
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: یک میلیون و 814 هزار و 400 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر غرب استان هرمزگان تخلیه و بارگیری شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: یک میلیون و 814 هزار و 400 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی 2 ماهه امسال در بنادر غرب این استان تخلیه و بارگیری شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی اکبر صفایی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی یکی از معاونت های وزارت راه و شهرسازی است که وظایفی تعیین شده در حوزه دریایی و بندری دارد، افزود: این سازمان دو وظیفه مشخص دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در بندر بزرگ مکران با همکاری وزارت نفت، پتروپالایشگاه های بزرگی در حال احداث است که در فاز اول حداقل 20 تا 40 میلیون تن کالا فعالیت واردات نفت خام و صادرات محصولات نفتی خواهد داشت.
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان از رشد 52 درصدی میزان تخلیه و بارگیری کالا نسبت به مدت مشابه سال قبل در مجتمع بندری انزلی خبر داد و افزود: در فرودین ماه امسال 158 هزار و 183 تن کالای نفتی و غیر نفتی در این مجتمع بندری تخلیه و بارگیری شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، شهریار افندی زاده درباره عملکرد ترانزیت کشور در سال 1401 گفت: در سالی که گذشت مجموعاً 10.8 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی از کشور ترانزیت شده که سهم کالاهای غیرنفتی و نفتی از این مقدار، به ترتیب 8.3 و 2.5 میلیون تن بوده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: در سال 1401 مجموعاً 10.8 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی از کشور ترانزیت شده است که سهم کالاهای نفتی و غیرنفتی از این مقدار، به ترتیب 8.3 و 2.5 میلیون تن بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: در یازده ماهه امسال 12 میلیون کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر غرب هرمزگان جابجا شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: چهار هزار و 675 تن از انواع کالا بهمن ماه امسال از طریق بندر شهید باهنر به کشورهای ترکمستان، ارمنستان و عراق ترانزیت شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه و بارگیری بیش از 89 میلیون و 294 هزار تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی طی 11 ماهه سال جاری در بنادر این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، میزان جابجایی انواع کالای نفتی و غیرنفتی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه امسال را 89 میلیون و 294 هزار و 424 تن اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 9 میلیون و 269 هزار و 688 تُن انواع کالای نفتی و غیرنفتی از ابتدای سال تا نیمه بهمن ماه جاری در بندر نفتی خلیج فارس تخلیه و بارگیری شد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مهندسی، پژوهشی و فناوری وزارت نفت از بخشنامه های متعددی خبر داد که از سوی وزیر نفت برای ممنوعیت ورود قطعه یا کالای خارجی صادر شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
جمع تخلیه و بارگیری کالا های نفتی تا پایان آذر امسال، معادل 78 میلیون و 220 هزار و 13 تن و جمع تخلیه و بارگیری کالا های غیرنفتی 81 میلیون و 348 هزار و 361 تن بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، میزان صادرات انواع کالای نفتی و غیرنفتی امسال از طریق بنادر غرب این استان به کشورهای هدف را چهار میلیون و 298 هزار و 879 تُن اعلام کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تخلیه و بارگیری کالا از بنادر 13 گانه استان بوشهر یکی از ویژگی های این استان است که آمارها حکایت از تخلیه و بارگیری سالانه افزون بر 50 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت : افزون بر هفت میلیون و 600 هزار تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی از ابتدای سال جاری تا کنون در بنادر غرب استان تخلیه و بارگیری شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از تخلیه و بارگیری بیش از 29 میلیون و 870 هزار تن کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، میزان تخلیه و بارگیری این بخش از بنادر استان را حدود هفت هزار تُن کالا طی 6 ماه عنوان کرد که نشان می دهد تخلیه و بارگیری 14 میلیون تُنی کالای نفتی و غیرنفتی در این بنادر طی یک سال دست یافتنی است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۶    
طی شش ماه گذشته 1 میلیون و 226 هزار و 534 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر شرق هرمزگان تخلیه وبارگیری شد. به گزارش صبح ساحل، حمیدرضا محمدحسینی مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
طی شش ماه گذشته 1 میلیون و 226 هزار و 534 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر شرق هرمزگان تخلیه وبارگیری شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تا پایان شهریور، 2 میلیون و 659 هزار و 308 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بندر خلیج فارس تخلیه و بارگیری شده است. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه امسال، 2 میلیون و 659 هزار و 308 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در حیطه نظارتی بندر خلیج فارس تخلیه و بارگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با بیان اینکه 800 فروند شناور در 6 ماه نخست امسال درمنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) پذیرش شد گفت: 23 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی در مجموع در این مدت در این بندر تخلیه و بارگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 94 میلیون و 799 هزارو 351 تُن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی یکساله دولت سیزدهم در این استان تخلیه و بارگیری شده که 14 درصد پیشرفت به ثبت رسیده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
، علی اکبر صفایی اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته در حوزه تجارت دریایی، ترانزیت کالاهای غیرنفتی در بندر انزلی با رشد 277 درصدی و ترانزیت کالای نفتی با رشد 100 درصدی همراه شده است. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان اعلام کرد: با پذیرش 674 فروند شناور در بندرامام خمینی(ره) تا پایان مرداد ماه سال جاری در مجموع 19 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۷    
تخلیه و بارگیری 19 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی در بندر امام خمینی از ابتدای امسال تا پایان مردادماه انجام شد.
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از افزایش 23 درصدی صادرات نفتی خبر داد و گفت: طی این مدت 41 هزار و 859 تن کالای نفتی از این بنادر صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد رشد به ثبت رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،تخلیه و بارگیری بیش از 19 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر استان بوشهر، افزایش 66 درصدی میزان تخلیه و بارگیری کانتینری در بندر بوشهر ، میزان صادرات بندر بوشهر در چهارماهه 2 برابر شد ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۲    
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از رشد 19 درصدی تخلیه و بارگیری انواع کالای نفتی و غیر نفتی طی 4 ماهه سال سال 1401 در بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: امسال در مجموع 872 هزار و 385 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر شرق این استان تخلیه و بارگیری شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تا 10 اردیبهشت ماه 1401، تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار صد درصد رشد داشته است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - ایران در 2 ماهه نخست سال جاری میلادی بیش از 517 میلیون دلار کالای نفتی و غیرنفتی به ترکیه صادر کرده که این رقم 70.4 درصد بیشتر از مدت زمان مشابه سال 2021 است.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد حسینی تختی از رشد 27 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری خبر داد و گفت: در سال 1400 بیش از 1 میلیون و 730 هزار تن کالای نقتی و غیر نفتی در این بنادر به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تخلیه و بارگیری کالای نفتی و غیرنفتی در مجتمع بندری امام خمینی در دوازده ماه سال 1400، با بیش از 17 درصد افزایش به 45 میلیون و 976 هزار تن رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تا بهمن ماه امسال بیش از 41 میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در مجتمع بندری امام خمینی تخلیه و بارگیری شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون پنج میلیون و 194 هزار و 851 تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی در بنادر غرب هرمزگان صادر شده است.
هرمز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عسکری نسب گفت: بندرلنگه و بنادر کوچک در غرب هرمزگان طی 9 ماهه سال 1400 بعنوان کانون های مهم تخلیه و بارگیری و صادرات کالای نفتی و غیر نفتی روزهای پر رونقی را سپری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت: تخلیه و بارگیری کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر سه گانه آبادان، اروندکنار و چوئبده از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال 170 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۹    
گروه استان ها-مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از صادرات بیش از 262 هزار تن کالای نفتی از طریق این بنادر در هشت ماهه سال جاری و رشد 162 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدحسینی تختی از رشد 203 درصدی صادرات کالاهای نفتی و 44 درصدی کاپوتاژ از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان ماه خبرداد و در رابطه با تخلیه و بارگیری این کالاها در مدت یاد شده گفت: 568 هزار و 402 تن انواع کالای نفتی در بنادر شرق استان تخلیه و بارگیری شده که رشد 77 درصدی به ثبت رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از افزایش 9 درصدی تخلیه و بارگیری کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر کشور خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیربنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون (نیمه آبان ماه)، بیش از یک میلیون و 700 هزارتن کالای نفتی و غیرنفتی صادر شده که نسبت به سال گذشته 38 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تخلیه و بارگیری کالای نفتی در بنادر غرب هرمزگان از ابتدای سال تاکنون 3 برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: به دنبال تخلیه و بارگیری نزدیک به 23 میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در 6 ماهه نخست سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، 23 درصد رشد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به ثبت رسید.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، میزان افزایش صادرات نفتی تا نیمه مهرماه سال جاری از بنادر این استان را 732 درصد اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال، یک میلیون و 936هزار و 228 تن کالای نفتی و غیر نفتی در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان با اشاره به تخلیه و بارگیری بیش از یک میلیون و 200 هزار تن انواع کالا در پنج ماهه سال جاری گفت: در این مدت صادرات کالای نفتی در این بنادر جهش 141 درصدی را به خود اختصاص داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون ترانزیت انواع کالای نفتی و غیر نفتی در بنادر غرب هرمزگان بیش از سه برابر افزایش یافته است.