سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۰۸:۴۶Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر شهید باهنر»

هرمز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر بندر شهید باهنر با اشاره به افزایش 10 درصدی صادرات غیر نفتی گفت: در هشت ماه نخست سال جاری، 916 هزار و 889 تن کالا به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۳    
تعداد بازدید: 36 مدیرکل شیلات هرمزگان به همراه معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمان شیلات ایران، مدیرکل توسعه منابع انسانی سازمان شیلات ایران،معاون برنامه ریزی و منابع شیلات هرمزگان از اسکله صیادی بندر باهنر بازدید کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - خروج 43 اتوبوس رسوبی در بندر شهید باهنر پس از پایان خروج ماشین آلات سنگین، از روز گذشته در این بندر آغاز شده و پس از انجام مراحل اداری در نخستین مزایده عرضه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از سرعت گرفتن ترخیص کالاهای رسوبی در بندر شهید باهنر خبر داد و گفت: علاوه بر یکهزار خودروی سواری هیوندا که هفته گذشته روند ترخیص شان انجام شد، امروز هم 43 دستگاه اتوبوس با انجام مراحل قانونی درحال خروج از این بندر است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، میزان واردات خودور سواری از طریق بندر شهید باهنر در شش ماهه سال جاری را بیش از یک هزار دستگاه اعلام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۳    
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، میزان واردات خودور سواری از طریق بندر شهید باهنر در شش ماهه سال جاری را بیش از یک هزار دستگاه اعلام کرد. حمیدرضا محمدحسینی تختی در تشریح این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با افزایش روند واردات خودرو، یک هزار و 31 دستگاه [...]
برترین ها / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، میزان واردات خودور سواری از طریق بندر شهید باهنر در شش ماهه سال جاری را بیش از یک هزار دستگاه اعلام کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: این سازمان در مدت 2 سال فعالیت دولت سیزدهم، 30 برابر 29 سال گذشته کالای رسوبی و متروکه تعیین تکلیف کرده که بسیاری از آن ها مربوط به اوایل دهه 80 است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پس از دستور معاون اول رییس جمهور مبنی بر تسریع روند ترخیص کالاهای رسوبی در بنادر این استان، 16 دستگاه دامپ تراک (ماشین آلات سنگین موادمعدنی) که جزو کالاهای رسوبی در بندر شهید باهنر نگهداری می شد، از روز گذشته درحال ترخیص است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: 132 فروند شناور بالای هزار تُن از ابتدای سال جاری تا کنون در این بندر پهلو گرفته که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به وجود 1217 دستگاه خودرو تجاری و سواری وارداتی در گمرک بندر شهید باهنر گفت: علت دپوی این خودروها اختلاف صاحب کالا با گمرک در خصوص ارزش گذاری است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه تعدادی از معاونان وزاری صمت، اقتصاد و دارایی، و راه و شهرسازی و مدیران ارشد استاندارد، بنادر و دریانوردی و حوزه صادرات و واردات جهت بازدید از بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر و تصمیم گیری در خصوص کالاهای رسوبی در این بنادر به بندرعباس سفر کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان بندرعباس، مدیر بندر شهید باهنر به عنوان مدیر نمونه بندرعباس معرفی شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: قیمت خودرو هایی که تا کنون به گمرک اظهار شده کمتر از 20 هزار یورو است. به گزارش فرصت امروز به نقل از برنا، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران در گفت وگو با رسانه ملی اظهار داشت ...
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون 941 هزار و 672 تن کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر شرق هرمزگان تخلیه و بارگیری شده است. به گزارش پایگاه خبری مکران ،حمید رضا محمد حسینی مدیر بندر شهید باهنر و شرق هرمزگان امروز به رسانه ها گفت: از ابتدای امسال ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ترخیص هزار خودروی وارداتی از بنادر و گمرک استان هرمزگان آغاز شد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ مهدی اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد در حاشیه بازدید از بندر شهید باهنر بندرعباس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک هزار دستگاه خودروی النترا، امروز ترخیص خواهد شد و به نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور کمک خواهد کرد. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰    
هرمزگان-جام جم انلاین-مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از افزایش 78 درصدی ترانزیت کالا در بندر شهید باهنر خبرداد و گفت: بیش از 21 هزار تن انواع کالا از ابتدای سال جاری تاکنون در بندر شهید باهنر ترانزیت شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون 54 هزار و 331 تن انواع مواد نفتی از طریق بندر شهید باهنر صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: 54 هزار و 331 تُن انواع مواد نفتی از ابتدای سال جاری تاکنون از طریق این بندر به کشورهای حاشیه خلیج فارس، آفریقا و پاکستان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بندر شهید باهنر گفت: محموله 31 هزار تنی خاک آهن و روی به وسیله یک فروند کشتی به کشور چین صادر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از پایان بارگیری یک کشتی 33 هزار تنی حامل خاک آهن و روی خبر داد و گفت: این محموله صادراتی به زودی بندرشهید باهنر را به مقصد یکی از بنادر چین ترک خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: یک میلیون و 220 هزار و 96 مسافر از ابتدای سال جاری تاکنون در بنادر شرق استان رفت و آمد کردند.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز عملیات صدور مجوز و ثبت شناور های صیادی در بنادر کیش، جاسک، قشم، بندرلنگه و بندرشهید باهنر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،حسین عباس نژاد افزود: تاکنون حدود 200 متقاضی با حضور در اداره ثبت شناور های اداره کل بنادر ودریانوردی و ارائه مدارک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز عملیات صدور مجوز و ثبت شناور های صیادی در بنادر کیش، جاسک، قشم، بندرلنگه و بندرشهید باهنر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز عملیات صدور مجوز و ثبت شناورهای صیادی در پنج بنادر جاسک، قشم، کیش، بندرلنگه و بندرشهید باهنر خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز عملیات صدور مجوز و ثبت شناورهای صیادی در پنج بنادر جاسک، قشم، کیش، بندرلنگه و بندرشهید باهنر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۹    
بندرعباس - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 34 هزار تن گاز مایع از بندر شهید باهنر صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون بیش از 34 هزار تن گاز مایع از بندر شهید باهنر به کشور های حوزه خلیج فارس و بنگلادش صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از گفت: مسیر دریایی بندر شهید باهنر به بندر شارجه از ابتدای سال جاری تاکنون با ادامه روند صعودی خود در ترابری های بین المللی توانسته 4 هزار و 440 مسافر جابجا کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و 124 دستگاه خودرو وارد بندر شهید باهنر شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و 124 دستگاه خودرو وارد بندر شهید باهنر شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یکهزار و 124 دستگاه خودرو وارد بندر شهید باهنر شده است. به گزارش صبح ساحل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل گمرک شهید باهنر از کشف حدود 7500 کیلوگرم پیاز قاچاق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۱    
مدیر بندر شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان از توقف حرکت شناور ها در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم و هرمز به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بندر شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: با توجه به اعلام وضعیت نامساعد جوی و وزش باد شدید و احتمال توقف ترددهای شناوری، مسافران پیش از عزیمت به بندر شهید حقانی با شماره 3111 از وضعیت ترددها مطلع شوند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: 760 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهای دریایی نوروز امسال در مسیر بین المللی بندر شهید باهنر به شارجه امارات رفت و آمد داشته اند که 134 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسیده است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان به همراه مدیر اداره بندر شهید باهنر و جمعی از مدیران دریایی و بندری از بزرگ ترین بندر مسافری و گردشگری کشور بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از ترانزیت افزون بر 4 هزار تن کالا از این بندر به کشورهای آسیای مرکزی خبر داد.
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان میزان ترانزیت خودرو از بندر شهید باهنر طی 10 ماهه سال جاری را هفت هزار و 931 خودرو اعلام کرد.
سلام نو / دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حمیدرضا محمدحسینی تختی دیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، از واردات 120 خودروی خارجی محصول شرکت هیوندای کره جنوبی به کشور خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: با هدف گذاری دولت، دومین محموله خودرو ها به تعداد 120 دستگاه وارد بندر شهید باهنر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از ورود 120 دستگاه خودرو به بندر شهید باهنر بندرعباس خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
120 دستگاه خودرو وارداتی دیگر امروز وارد بندر شهید باهنر بندرعباس شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با اعلام مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، دیروز دومین محموله خودروهای خارجی وارد کشور شد. آن طور که حمیدرضا محمدحسینی تختی عنوان کرده، 120 دستگاه خودروی خارجی وارد بندر شهید باهنر شده و همگی ساخت شرکت هیوندایی کره جنوبی و از نوع سواری سدان و مدل 2023 هستند.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، 120 دستگاه خودرو، شنبه اول بهمن 1401 وارد بندر شهید باهنر بندرعباس شدند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
120 دستگاه خودرو وارداتی دیگر امروز وارد بندر شهید باهنر بندرعباس شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ورود دومین محموله خودروهای وارداتی به بندر شهید باهنر را در این فیلم مشاهده می کنید.