جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۵:۲۱Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریانوردی»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی از استقرار سه فروند بالگرد هلال احمر در جنوب کشور برای خدمات رسانی دریایی خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به خدمه مصدوم شناور صیادی در آب های بندر عامری تنگستان با موفقیت انجام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امدادرسانی به خدمه مصدوم شناور صیادی در آب های بندر عامری تنگستان با موفقیت انجام شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
علی خدمتگزار، معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از نجات 52 گردشگر دریایی با عکس العمل به موقع تیم جستجو و نجات دریایی این اداره کل خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کودک 3 ساله توباتلاش نیرو های جستجو و نجات اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان حین گردش دریایی در پارک ساحلی شهر بندر امام خمینی نجات یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد از تخلیه و بارگیری همزمان 11 فروند کشتی در اسکله های این بندر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۶    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: امروز و فردا شرایط برای تردد های شناور های مسافری و خودرو بر بین بنادر کیش، چارک و آفتاب مساعد خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۵    
سخنگوی سفر های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از 24 اسفند پارسال تا 9 فروردین امسال بیش از 5 میلیون سفر دریایی در کشور ثبت شده است.
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بیش از 25 هزار نفر گردشگر و مسافر از ظرفیت های گردشگری دریایی احداثی بندر خرمشهر بازدید کردند.
سخنگوی ستاد تسهیل سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از 24 اسفندماه تا 9 فروردین، بیش از پنج میلیون سفر دریایی در قالب مسافری و گردشگری در کشور به ثبت رسیده که از این تعداد بیش از سه میلیون و 200 هزار نفر مربوط به استان هرمزگان است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه میلیون و 195 هزار و 654 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهایی دریایی نوروز 1402 تا نهمین روز از فروردین ماه از جزایر این استان بازدید کردند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی دریایی اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی در آب های خلیج فارس مجموعه گردشگری جزیره هنگام (اسکله های کندالو و شیب دراز) برای رفت و آمد گردشگران و مسافرین نوروزی به این جزیره امروز (پنجشنبه دهم فروردین 1402) به طور کامل تعطیل است. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۶    
مرتضی فاخری کارشناس هواشناسی دریایی اداره بنادر و دریانوردی قشم از تعطیلی کامل جزیره هنگام برای امروز پنجشنبه دهم فروردین 1402 به دلیل مواج شدن دریا خبر داد..
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون حدود 4.5 میلیون گردشگر و مسافر دریایی در استان های ساحلی ترابری شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح اهداف و اولویت های حوزه دریایی سازمان در سال 1402، گفت: توسعه ناوگان دریایی شمال کشور و اعطای تسهیلات تامین شناورهای رو-رو، جنرال کارگو و کانتینربر در دریای خزر در دستور کار قرار دارد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ضمن تشریح مهم ترین اقدامات صورت گرفته در بنادر این استان طی سال 1401، اهداف و برنامه های سال 1402 بنادر استان بوشهر را اعلام کرد.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ثبت حضور 50 هزار و 707 گردشگر دریایی در استان گیلان از 20 اسفند سال گذشته تا 5 فروردین امسال خبر داد وگفت: 41 مرکز ارائه دهنده خدمات دریایی در این استان شناسایی شده است که 31 مرکز آن در بندرانزلی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۰۲    
گرگان- مدیرکل امور دریانوردان، سازمان های تخصصی و بین المللی و نماینده ویژه سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت که در تعطیلات نوروزی چهار هزار سفر دریایی در خلیج گرگان انجام شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: با استقرار نظام مدیریت بهره وری در منطقه ویژه بندر امام خمینی(ره) ظرفیت های این مجتمع بزرگ بندری برای تخلیه و بارگیری بهینه همزمان 10 کشتی اقیانوس پیما با هدف کاهش زمان و هزینه تخلیه کالاهای اساسی مورد نیاز کشور سازماندهی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور از جابه جایی حدود چهار میلیون و 500 هزار نفر گردشگر و مسافر دریایی از آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون در بندرهای شمالی و جنوبی کشور خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی و رییس کمیته خدمات حمل و نقل سفرهای دریایی هرمزگان از ترابری ایمن 2 میلیون و 965 هزار و 296 مسافر و گردشگر از ابتدای طرح سفرهایی دریایی نوروز 1402 تا هشتمین روز از فروردین ماه خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۱    
سامانه اطلاع رسانی سفر های دریایی اداره بنادر و دریانوردی کیش از برقراری تردد شناور های مسافربری و خودرو بر از صبح دهم فروردین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در طرح تسهیل ترددهای دریایی ویژه ایام نوروز 18 موتور لنج سنتی فعالیت دارند که از این شمار هفت فروند آن در بندر بوشهر فعالیت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
چند روز پیش گزارشی در خصوص رقص مختلط و کشف حجاب در اسکله بندر امام خمینی(ره) منتشر شد که واکنش های زیادی در پی داشت اما در این میان یکی از عوامل اصلی این برنامه یعنی اداره بنادر و دریانوردی خوزستان جای عذرخواهی از مردم طلبکار هم شده است.
مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از انجام 5 میلیون نفر سفر دریایی بدون خسارات جانی و بیش از 17 عملیات جستجو و نجات دریایی از ابتدای سفرهای دریایی نوروزی از 24 اسفند سال گذشته تا 9 فروردین 1402 خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بندر شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: با توجه به اعلام وضعیت نامساعد جوی و وزش باد شدید و احتمال توقف ترددهای شناوری، مسافران پیش از عزیمت به بندر شهید حقانی با شماره 3111 از وضعیت ترددها مطلع شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 176 درصدی استفاده از تفریح های دریایی در سواحل استان مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از زمان اجرای طرح سفر های دریایی تا هفتم فروردین ماه دو میلیون و 700 هزار مسافر و گردشگر در بنادر هرمزگان جابجا شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۴۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات غیر نفتی بندر چابهار طی یک سال اخیر با رشد 86 درصدی رو به رو بوده که این نشان دهنده رونق، توسعه و افزایش حمل و نقل کالا در این بندر راهبردی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هدف اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان در سال 1402، حمایت از جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسعه فعالیتهای تجاری و لجستیکی حوزه اقتصاد دریامحور در راستای تحقق شعار سال خواهد بود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان وبلوچستان با اشاره به مهم ترین اقدامات صورت گرفته بندری و دریایی این استان طی سال 1401، اولویت های بنادر استان در سال جاری را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با اشاره به جابه جایی 29 هزار مسافر از بنادر آفتاب و چارک به کیش، گفت: روز گذشته 6 هزار و 800 خودرو از بنادر غرب هرمزگان به کیش و بالعکس جابه جا شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان در حوزه ساخت و تردد شناورهای مسافربری در آب های داخلی و بین المللی حمایت های ویژه ای تدارک دیده است که از جمله آنها می توان به تسهیلات بدون بهره، تخفیف 90 درصدی تعرفه بندری و تامین سوخت یارانه ای اشاره کرد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون با انجام 55 هزار و 71 سفر، 396 هزار و 265 نفر از مسافران و گردشگران نوروزی این استان از خدمات گردشگری دریایی برخوردار شدند. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: بیش از 307 هزار نفر از مسافران نوروزی و کاروان راهیان نور از امکانات گردشگری دریایی ایمن استان خوزستان در 5 روز نخست ایام تعطیلات نوروزی بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین محموله 20 هزارتنی صادراتی در سال 1402 در بندر چابهار بارگیری و به کشورهای مقصد ارسال شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۳:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در تشریح آخرین وضعیت سفرهای دریایی و گردشگری دریایی در طرح سفرهای دریایی نوروز 1402، اعلام کرد: تا پایان دومین روز از فروردین سال جاری یک میلیون و 82 هزار و 214 سفر دریایی و 634 هزار و 102 هزار گردشگری دریایی، ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: از ابتدای نوروز تاکنون تعداد 307 هزار و 759 نفر از امکانات گردشگری مجموع بنادر استان بهره مند شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) گفت: باتوجه به استقبال نوروزی از مجموعه های بندری، این سازمان در سال 1402 با جدیت بیشتری از توسعه زیرساخت ها و تداوم گردشگری دریایی حمایت خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اعلام اینکه در سال 1401 شاهد رکوردشکنی بندر انزلی در حوزه تخلیه وبارگیری کالا بودیم، گفت: افزایش ترافیک دریایی و تقویت تجهیزات بندری مهم ترین اهدافی بندری و دریایی استان گیلان در سال 1402، است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از فعالیت 90 ایستگاه تفریحات دریایی خبر داد و گفت: سفرهای دریایی در سواحل استان 123 درصد رشد داشته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 2 میلیون و 399 هزار و 715 مسافر و گردشگر از زمان اجرای طرح سفرهای دریایی (25 اسفند 1401) در این استان رفت و آمد کردند. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی آبادان گفت: میزان کالای تخلیه و بارگیری شده سال 1401 در بنادر آبادان به بیش از 43 هزار تن رسید که این آمار در مقایسه با سال 1400، رشد 9 درصدی را نشان می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 2 میلیون و 399 هزار و 715 مسافر و گردشگر از زمان اجرای طرح سفرهای دریایی در این استان رفت و آمد کردند که طی این مدت 9 درصد افزایش جابجایی مسافر به ثبت رسیده است.
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی به میزان سفرهای دریایی و گردشگری دریایی انجام شده در نیمه نخست طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1402 اشاره و اعلام کرد: تعداد کل سفرهای دریایی و گردشگری دریایی در این مدت نسبت به مدت مشابه سال 1401، حاکی از رشد 32 درصدی است.
مدیر بنادر و دریانوردی شهرستان قشم از تمامی گردشگران و مسافران نوروزی خواست برای تجربه شیرین سفر دریایی ایمن و گذراندن لحظات شاد و خاطره انگیز از اقدامات خطر آفرین پرهیز و از بنادر مسافری و در زمان مناسب و شناورهای مجاز استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: سال گذشته با همکاری معاونت دریایی نسبت به انجام لایروبی بندر آستارا با اعتباری بیش از 580 میلیارد ریال اقدام شد و هم اکنون دو پروژه مشترک در لنگرود و انزلی در حال پیگیری است.
اقتصاد ایران: بندرعباس - مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از جابجایی251 هزار و 429 نفر مسافر و گردشگر در بنادر استان با رشد 134 درصدی در دور نخست سفرهای نوروزی خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: اشتغالزایی برای حدود 2 هزار و 400 نفر در بندر امام خمینی با بهره برداری از طرح های توسعه ای محقق می شود.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش ها در برخی نقاط استان خبر داد و گفت: دریای خزر از امروز تا چهارشنبه برای فعالیت های دریانوردی و صید مناسب است.