یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۵۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریانوردی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: محدودیت های رفت وآمد در بندرهای قشم، پل ولافت براساس تصمیم ستاد ملی کرونا بوده و تردد در این مسیرها از ساعت 6 صبح آغاز و تا ساعت 18 ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
چابهار - مسئول آتش نشانی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با همت و ابتکار عمل پرسنل آتش نشانی، دستگاه تخلیه دود و گردش هوا در بندر چابهار طراحی و ساخته شد.
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر از سازندگان داخلی در حوزه بندری و دریایی حمایت می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پسنده گفت که سازمان بنادر و دریانوردی بالاترین امتیاز در ممیزی بین المللی شناسایی و ردگیری شناورها مبتنی بر اطلاعات ماهواره ای را کسب کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۷    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 10 میلیون و 428 هزار تن انواع مواد نفتی در هشت ماهه نخست امسال از اسکله های بندر شهید رجایی بارگیری شده که در هم سنجی با مدت مشابه سال گذشته آمارها رشد 20 درصدی را نشان می دهند.
مدیرکل ایمنی و حفاطت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی موفق به کسب بالاترین امتیاز در ممیزی بین المللی شناسایی و ردگیری شناورها مبتنی بر اطلاعات ماهواره ای با بالاترین آمار دسترسی پذیری و انطباق با استانداردهای بین المللی در سال 2020، شد.
معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: خط ریلی خواف – هرات علاوه بر آنکه از لحاظ حمل و نقل داخلی بار و مسافر اهمیت دارد، از منظر اتصال کشور افغانستان از طریق شبکه ریلی جمهوری اسلامی ایران به آب های آزاد و حتی کشورهای اروپایی، اهمیت بسیار بالایی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام مراحل نهایی نوسازی خط 5 ریلی بندر شهید رجایی در راستای توسعه حمل و نقل ریلی و تقویت فعالیت های مبتنی بر ریل – بندر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام مراحل نهایی نوسازی خط 5 ریلی بندر شهید رجایی بندرعباس در راستای توسعه حمل و نقل ریلی و تقویت فعالیت های مبتنی بر ریل – بندر خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز ناوشکن های ما مدت دریانوردی مشخصی دارند مثلاً یک ماه دریانوردی با شرایط خاصی می کنند. وقتی این ناوبندر در کنار آنها قرار می گیرد دریانوردی بدون محدودیت می شود. تا جایی که آدم ها تاب و توان دریانوردی دارند این دریانوردی میسر می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - نماینده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گلستان گفت که گسترش فعالیت نیروی دریایی ارتش در این استان و استفاده از همه ظرفیت های ساحلی خزر موجب توسعه صنعت دریانوردی استان در خطه شمال کشور خواهد شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، امیر خانزادی در برنامه دستخط به تبیین و تحلیل دریانوردی در دریا های بین المللی با ناو های ساخت ایران می پردازد. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی در پیامی، فرارسیدن 7 آذر روز نیروی دریایی را به فرماندهان و تمامی دریادلان بیدار و رزم آشنای نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان گفت: جاده چابهار به کنارک از مبدا بندر شهیدبهشتی 6 بانده طراحی و ساخته می شود تا رفت وآمد کامیون ها را در این بندر راهبردی تسریع کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خضریان، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: اخیراً شاهد هک شدن اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی و انتشار آن به بیرون بودیم که علت درز این اطلاعات باید مشخص شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان در طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی از اسلامی خواستند در خصوص سوءمدیریت سازمان بنادر و دریانوردی به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات و ریخت و پاش های غیرضروری توضیح دهد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از پروژه های توسعه ای و سرمایه ای بندر انزلی و همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا دیروز با حضور وزیر راه وشهرسازی کشورمان و همچنین مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان در طرح سوال از وزیر راه و شهرسازی از اسلامی خواستند در خصوص سوءمدیریت سازمان بنادر و دریانوردی به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات و ریخت و پاش های غیرضروری توضیح دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان جهانی گردشگری و سازمان بین المللی دریانوردی در بیانیه ای مشترک، خواستار برقراری دوباره سفرهای دریایی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه گزارشاتی درباره برخی رویه های غلط در سازمان بنادر داریم، گفت: باید مسائل مالی سازمان بنادر و دریانوردی شفاف شود و ما پیگیر این موضوع در مجلس هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با سیدعلی موسوی گمارانی، نوشت: مردم در بنادر این استان با اندک سرمایه های شخصی خود و بدون استفاده از تسهیلات دولتی، لنج های سنتی را به صورت فردی یا مشارکتی برای امرار معاش ساخته اند که حکم کارگاه های زود بازده را دارند.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ برخی منابع خبری چهارشنبه بعد از ظهر به وقت تهران مدعی برخورد مین با یک نفتکش در دریای سرخ در مرز عربستان با یمن شدند. منابع خبری به نقل از شرکت امنیت دریانوردی مدعی شدند که یک مین به یک نفتکش یونانی در دریای سرخ نزدیک عربستان برخورد کرده است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۶    
همزمان با پنجمین روز از هفته بسیج کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی به همت بسیج ادارات شهرستان چابهار برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۰    
گروه استان ها – مدیرکل بنادر و دریانوردی گلستان گفت: مطالعات بندر چوب در گلستان حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
برخی منابع خبری چهارشنبه بعد از ظهر به وقت تهران مدعی برخورد مین با یک نفتکش در دریای سرخ در مرز عربستان با یمن شدند. منابع خبری به نقل از شرکت امنیت دریانوردی مدعی شدند که یک مین به یک نفتکش یونانی در دریای سرخ نزدیک عربستان برخورد کرده است ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان- مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان گفت: رفت و آمد از بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس به قشم، بندرعباس - هرمز، و قشم - هرمز و بالعکس ممنوع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنادرو دریانوردی خوزستان گفت:9 میلیون 420هزار تن انواع کالای اساسی در هشت ماه منتهی به آبان ماه 1399 از طریق بندر امام خمینی(ره) وارد کشور شده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر گفت: این تخفیف ها و محاسبه تعرفه های خدمات از سوی سازمان بنادر و دریانوردی بر اساس نرخ ارز دولتی در کنار ایجاد برخی تسهیلات در سرعت بخشیدن به تخلیه و بارگیری محمولات اثر بسیار مثبتی بر کاهش هزینه ها و متعاقب آن بر نرخ کرایۀ حمل خواهد داشت. ...
رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم، پروژه سیستم اعلام حریق منطبق با استانداردهای روز دنیا در این بندر راه اندازی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: فردا صبح فعالیت همه شناور های مسافری در بندر شهید ذاکری قشم به دلیل برگزاری رزمایش دریایی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان گفت: رفت و آمد از بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس به قشم، بندرعباس - هرمز، و قشم - هرمز و بالعکس ممنوع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- اداره بنادر و دریانوردی قشم اعلام کرد: به علت برگزاری رزمایش دریایی در محدوده دریایی آب های بندرعباس، فعالیت تمامی شناورهای مسافری در بندر شهید ذاکری قشم تعطیل می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی علیرضا قاسمی را به عنوان سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی این سازمان منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: به دنبال آمادگی تجهیراتی و ارتقای توان عملیاتی مجتمع بندری امام خمینی (ره)، رکورد بی سابقه تخلیه 20 هزار و 458 تن گندم در یک شبانه روز ثبت شد.
نماینده سازمان بنادر و دریانوردی در سازمان بین المللی دریانوردی گفت: اصلاحیه های کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی کشتی ها به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، در هفتاد و پنجمین اجلاس کمیته حفظ محیط زیست دریایی تصویب شد.
فرارو: اولین تصویر از ناوشکنِ دنا جدیدترین ناوشکن تمام ایرانی ارتش که قرار است به زودی در هفته نیروی دریایی رونمایی شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: هم اکنون بیش از 22 هزار کانتینر کالای متروکه در بنادر کشور موجود است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فرهاد منتصر کوهساری در گفت وگوی تلویزیونی در خصوص میزان کالای موجود در بنادر کشور گفت: در کل 3 میلیون و 683 هزار تن کالا در انبار های بنادر کشور موجود است که شامل کالا های اساسی از جمله گندم، جو و روغن می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
امیرآباد- معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: به منظور تسهیل در ارسال محموله روغن خوراکی یک محموله 5 هزار تنی روغن خوراکی از بندر امیرآباد از طریق حمل ریلی به یک کارخانه تولیدی در تهران ارسال می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر کارگروه توسعه فرهنگ دریایی سازمان بنادر و دریانوردی جزییات بهره برداری از پروژه روسازی، پیاده راه سازی و ایمن سازی موج شکن غربی بندر به عنوان یک پروژه شاخص منطقه ای را تشریح کرد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۵    
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی "علیرضا قاسمی " را به عنوان "سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، بازرسی ، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی" این سازمان منصوب کرد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر ودریانوردی استان سیستان و بلوچستان از رشد خوب واردات کالاهای اساسی به بندر چابهار با توجه به توسعه زیرساختی و تجهیزاتی این بندر خبر داد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با تشریح عوامل اثرگذار خارجی و داخلی بنادر بر توسعه صادرات کشور، گفت: صادرات به کشورهای توافقنامه اوراسیا؛ دروازه جدید صادراتی برای خنثی کردن تحریم ها بر اقتصاد ایران است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کرایه حمل کالا برای بندر چابهار رقابتی و مناسب است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۵    
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی غلامحسین صفاییان را به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان منصوب کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: فرهاد منتصر کوهساری در باره کالای متروکه در بنادر گفت: حدود 19 هزار کانتینر و حدود 550 هزار تن کالای متروکه در انبار های بنادر کشور وجود دارد که بر اساس قانون سازمان جمع آوری اموال تملیکی باید نسبت به تخلیه و خروج آن از بنادر کشور اقدام کند. ...
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۲:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در شرایطی که گمرک به صاحبان کالاهای وارداتی هشدار داد در صورت ترخیص نشدن، کالاهای آن ها متروکه خواهد شد، معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر حدود 19 هزار کانتینر و 550 هزار تن کالای متروکه در گمرک وجود دارد و از مسئولان دستگاه های مختلف می خواهیم هر چه سریعتر اقدمات لازم را برای خروج آن ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان گفت: 38 پروژه بندری و دریایی با 54 هزار و 225 میلیارد ریال با هدف تامین زیرساخت ها، تسریع، تسهیل و ارتقای عملیات های دریایی و بندری در بندر چابهار در دست اجراست.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تخفیف 70 درصدی تعرفه های بندری و ارزان سازی عبور کالا از بندر چابهار نتیجه داده است، به طوری که اکنون از 200 هزار تن تخلیه و بارگیری در سال های گذشته به بیش از دو میلیون تن رسیده ایم ...