سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۵۳Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور اداری و استخدامی»

نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت :بر اساس هماهنگی که با وزارت نفت انجام شده، سازمان امور اداری استخدامی کشور با دستور ریاست محترم جمهور بیش از 500 سهمیه به وزارت نفت ابلاغ کرده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران – تجارت گردان – معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: آزمون استخدامی فرزندان شاهد به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قطعاً برای سال 1400 استخدام داریم. 53 هزارمجوز استخدامی که سال گذشته برای وزارت بهداشت و درمان صادرشده بود اجرایی می شود و همچنین هرسال برای فرهنگیان هم برنامه استخدام داریم که تعدادش را به سازمان امور اداری و استخدامی اعلام می کنیم.
سال گذشته سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از قول استخدام 12 هزار فرزند شاهد و جانباز بالای 70 درصد را تا پایان دولت دوازدهم داده بود. هرچند این خبر باعث خوشحالی جامعه ایثارگری شد ...
رییس سازمان برنامه و بودجه از برنامه استخدام آموزش و پرورش برای سال جاری خبر داد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، رییس سازمان مدیریت برنامه وبودجه گفت ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۶۴ سایت دیگر  
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه افزود: قطعا برای سال 1400 استخدامی داریم و در واقع ما اجازه استخدام یک سوم تعدادی که بازنشسته می شوند را داریم ضمن اینکه 53 هزار مجوز استخدامی که سال گذشته برای وزارت بهداشت ودرمان صادرشده بود اجرایی می شود و همچنین هرسال برای فرهنگیان ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳    
اسلامشهر (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اسلامشهر از صدور مجوز فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مدرسه منطقه از سوی دفتر تشکیلات فرهنگی،سیاسی و اجتماعی سازمان امور اداری و استخدامی کشور خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جمعیت یادگاران اسوه های ایثار و فرزندان جانباز سراسر کشور در پی عدم اجرای قانون استخدام فرزندان شاهد و جانباز به بی توجهی سازمان امور اداری و استخدامی کشور انتقاد کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۴    
جمشیدانصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گواهی اهتمام به تعالی دولت الکترونیک در بخش داوطلبانه بهترین خدمات الکترونیک وجایزه دولت الکترونیک در سال 1398 را به وزارت راه و شهرسازی برای اجرای سامانه ی نظارت امور مقررات ملی و کنترل ساختمان (سنامک) طراحی شده توسط اداره کل ...
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان گفت: دومین جایزه دولت الکترونیک از سوی معاون رییس جمهور و سازمان امور اداری و استخدامی به وزارت راه و شهرسازی به دلیل بهر ه مندی از سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی (شهراه) و سامانه جامع نظارت عالیه ، رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: مانده پس انداز بانکی در کردستان همواره منفی است و برای تامین منابع مالی، باید بخشی از سرمایه و پس اندازهای بانکی استان های توسعه یافته به این استان انتقال داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، گفت: با پیگیری های انجام شده دستور استقلال آموزش و پرورش فردیس توسط وزیر آموزش و پرورش صادر و به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارسال شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲    
جمعی از داوطلبان آزمون هشتم فراگیر استخدامی کشور در یادداشتی که به انصاف نیوز ارسال شده است، نوشتند: سازمان سنجش و حق الناس پذیرفته شدگان آزمون هشتم فراگیر استخدامی آزمون هشتم فراگیر استخدامی دستگاههای اجرایی کشور با همکاری دو سازمان امور اداری و استخدامی کشور و مسولیت اجرای آزمون سازمان سنجش ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل به منظور پیگیری تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها به پیمانی با انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشوری دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اداری و استخدامی در توییتر خود نوشت: اهانت به رئیس جمهور، آنهم درسالروز پیروزی انقلاب اسلامی که مردم علی رغم تحمل مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه، ندای وحدت و همدلی و دفاع از ارزشهای انقلاب خود سر میدهند سزاوار برخوردجدی مراجع قانونی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
جمالی نژاد گفت: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری 12 هزار و 400 نفر نیروی قرارداد کار معین در شهرداریهای سراسر کشور توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور صادر شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از اینکه نیروهای خدماتی و سرایداران آموزش و پرورش در مدارس از کمترین افزایش حقوق در دو سال گذشته برخوردار شده اند، گفت: انتظار می رود سازمان امور اداری و استخدامی در صدور مجوز و سازمان برنامه و بودجه در تامین اعتبار پرداخت حق لباس این قشر تسریع کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۲۲    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: نزدیک به 170 هزار نفر از نیروی انسانی دولت را با خروجی طبیعی و کنترل ورودی کم کرده ایم. به گزارش خبرگزاری فارس، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، شب گذشته 15 بهمن ماه با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری به بررسی عملکرد سازمان امور اداری و استخدامی از دولت الکترونیک تا سلامت نظام اداری پرداخت. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، اعلام کرد زنان کارمندی که به خصوص دارای فرزند هستند می توانند دورکار باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جمشید انصاری،رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: چارچوب دورکاری کارکنان در 10 سال قبل تصویب شد در صورتی که دستگاه ها زیرساخت های لازم را فراهم کنند کارکنان به خصوص کارمندان خانم که فرزندان خردسال دارند می توانند از شرایط دورکاری استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: چارچوب دورکاری کارکنان در 10 سال قبل تصویب شد در صورتی که دستگاه ها زیرساخت های لازم را فراهم کنند کارکنان به خصوص کارمندان خانم که فرزندان خردسال دارند می توانند از شرایط دورکاری استفاده کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور اداری و استخدامی کشور با صدور اطلاعیه ای از تمامی پذیرفته شدگان در مرحله اول هشتمین امتحان فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی که در سایت سازمان سنجش معرفی شده اند؛ درخواست کرد تا جهت ارائه و بررسی مدارک خود؛ در زمان مشخص شده به ادارات محل پذیرش مراجعه کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان امور اداری و استخدامی کشور با صدور اطلاعیه ای از تمامی پذیرفته شدگان در مرحله اول هشتمین امتحان فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی که در سایت سازمان سنجش معرفی شده اند؛درخواست کرد تا جهت ارائه و بررسی مدارک خود؛در زمان مشخص شده به ادارات محل پذیرش مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر که در سال 94 تصویب شد طی دو هفته از سوی ریاست وقت مجلس ابلاغ شد اما نکته اینجاست که سازمان امور اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه این ابلاغیه را به رسمیت نمی شناسند و ما امید نداریم که دولت فعلی ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شمال نیوز : اوحدی گفت : طبق مصوبه فرزندان ایثارگران بالای 70 درصد و فرزندان شهدا باید جذب و استخدام شوند و دولت در این زمینه موظف است و امیدواریم سازمان امور اداری و استخدامی ....
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش بخشنامه استخدام پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی را جهت اجرا به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس اعلام کرد: در استعلامی که از سازمان امور اداری و استخدامی درباره افزایش حقوق کارکنان دانشگاه ها شد اعلام کردند که فقط با 30 درصد این رقم موافقت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر علوم در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس اعلام کرد: در استعلامی که از سازمان امور اداری و استخدامی درباره افزایش حقوق 50 درصدی کارکنان دانشگاه ها شد اعلام کردند که فقط با 30 درصد این رقم موافقت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۱    
خمین- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: مجوز استخدام 85 نیروی پیمانی در این دانشکده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان امور اداری و استخدامی کشور صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با موافقت سازمان امور اداری و استخدامی بیش از یک هزار و300 نیرو به شکل پیمانی در واحدهای دانشگاه تا پایان سال استخدام می شود.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۵    
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در راستای تامین نیروی انسانی غیر هیات علمی مورد نیاز خود، از دارندگان شرایط عمومی و اختصاصی ذیل از طریق آزمون کتبی عمومی، سوابق تحصیلی و مصاحبه تخصصی، افراد حائز شرایط را پس از طی مراحل گزینش، دعوت به همکاری خواهد نمود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۱    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: تعداد نیروی انسانی دولت در حال حاضر حدود 2 میلیون و 200 هزار نفر است که در سال جاری حدود 70 هزار نفر خروجی خواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۴    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: در حال حاضر دو میلیون و 300 هزار نفر در سیستم اداری فعالیت می کنند که امسال 70 هزار نفر از سیستم دولتی بازنشسته شده و خارج خواهند شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: طبق یک گزارش از عملکرد دورکاری در دستگاه های اجرایی کشور، حدود 77 درصد کارمندان دورکار توانسته اند در انجام امور محوله موفق عمل کنند و باید بتوانیم این درصد را افزایش دهیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۴    
جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور به منظور بازدید از نحوه برگزاری استخدام دستگاههای اجرایی وارد قزوین شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سرمایه انسانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: برای بورسیه هایی که رأی قطعی دیوان عدالت اداری دارند، مجوز جذب هیات علمی صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: بورسیه هایی که رأی دیوان عدالت اداری را ندارند از مسیر مجوزهایی که برای وزارت علوم و بهداشت صادر شده است، جذب می شوند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اگر به ظاهر موضوع به شکل روبنایی نگاه کنیم، چنین برداشت می شود که مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی که رئیس جمهوری هم به آن می بالید، در جهت تقویت جایگاه زنان در عرصه های مدیریتی است و ابطال این مصوبه، ضربه ای به حضور زنان در این پست ها.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور خواستار تعویق برگزاری آزمون استخدامی سال 1399 به دلیل شیوع کرونا و برگزاری این آزمون در زمان مناسب تر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان امور اداری و استخدامی اعلام کرد؛ رییس جمهوری با درخواست این سازمان برای استخدام 12 هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر در دستگاه های دولتی موافقت کرده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۹۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد: رییس جمهوری با درخواست این سازمان برای استخدام 12 هزار نفر از فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر در دستگاه های دولتی موافقت کرد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی اداری صبح امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، دکتر جهانگیری در این جلسه با اشاره به اهمیت ثبت و مستند سازی دانش و تجارب مدیریتی در دستگاه های اجرایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای پیگیری مشکل کمبود نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی دیدار کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قاسم علی اکبری،مشاور امور ایثارگران سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: از دو روز گذشته، قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به استان ها ابلاغ و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای آن هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: براساس شاخص های سازمان امور اداری و استخدامی کشور، این وزارتخانه در هر سه شاخص اصلی حائز رتبه برتر شده است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ برای خدمت رسانی مطلوب به مردم از سوی دستگاه های دولتی، علاوه بر حفظ حرمت و به ویژه تکریم ارباب رجوع، تعداد نیروی شاغل کافی و البته متعهد به انجام کار هم ضروری است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی بهزیستی خراسان رضوی از محدودیت های اعتباری و عدم استخدام نیروی انسانی به عنوان موانع راه اندازی تشکیلات اداری در شهرستان های تازه تأسیس در خراسان رضوی یاد کرد. ...
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران: هر نوع تصمیم گیری درباره سازمان شهرداری مستلزم تصویب شورای شهر و اخذ تاییدیه از سازمان امور اداری و استخدامی کشور است.