یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۵۲Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور اداری و استخدامی»

سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در این برنامه دکتر رضوی پور، مشاور رییس و سخنگوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور به صورت حضوری و دکتر مهرداد گودرزوند چگنی، نماینده مردم رودبار و منجیل ،دکتر بهروز محبی نجم ابادی ، عضو هیات رییسه فراکسیون توسعه متوازن ، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات ونماینده سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۱    
رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: برای اجرای شفافیت در پرداخت ها اطلاعات 2میلیون و 600هزار نفر از کارکنان دولت در سامانه پاکنا به ثبت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۵    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی از ارائه پیش نویس مربوط به نظام هماهنگ حقوق و دستمزد کارکنان دولت تا دو ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، آمار حقوق بگیران دولت را به علت نبود شفافیت، نامشخص دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت : برای اجرای شفافیت در پرداخت ها هم اکنون اطلاعات 2 میلیون و 600 هزار نفر از کارکنان دولت در سامانه پاکنا به ثبت رسیده است.
رییس سازمان امور اداری و استخدامی در خصوص اقدامات انجام شده برای ایجاد نظام عادلانه پرداخت حقوق و زمان اجرای آن توضیحاتی داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس گفت: مصوبه مجلس انقلابی برای تبدیل وضعیت ایثارگران در پستوی وزارتخانه ها و سازمان امور اداری و استخدامی معطل مانده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-سخنگوی کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه 26 نوع قرارداد در نظام اداری کشور داریم گفت: مجلس به دنبال نظام بخشی و ساماندهی کارکنان دولت است و رییس جمهور هم با ماموریت به سازمان امور اداری و استخدامی پیگیر این طرح است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی حاجی خانی دبیر هیأت عالی گزینش کشور در آیین معارفه خود که امروز یکشنبه با حضور میثم لطیفی معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهور در امر مبارزه با فساد برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، گزینش را از حلقه های مهم و ضروری مدیریت منابع انسانی دانست و با بیان اینکه تأیید یک فرد فاقد صلاحیت و رد یک فرد دارای صلاحیت خطاست، به نیروهای گزینش تذکر داد که در مواجهه با افراد مراقب باشند ذهنیت آنها را نسبت به نظام خدشه دار نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری با بیان اینکه شیوه و ساختار بررسی سوابق و صلاحیت افراد در گزینش نیازمند تحول اساسی است، تأکید کرد: روال گزینش نباید مانع جذب و به کارگیری نیروهای نخبه و کارآمد شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امور اداری و استخدامی کشور، پیرامون واریز حقوق کارکنان، بخشنامه ای را منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
فارس نوشت : معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت : با دستور و تاکید آقای رئیسی نظام هماهنگ پرداخت در حال بازنگری در سازمان امور اداری و استخدامی است تا با جامع نگری در باره وضع همه کارکنان تصمیم گیری شود
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید محمد حسینی در حاشیه آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 16 دی هویزه در جمع خبرنگاران، گفت: دولت انقلابی حمایت از اقشار مختلف جامعه بخصوص کارکنان دولت را در دستور کار دارد. سند تحول دولت سیزدهم در 37 موضوع تدوین شده است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، در پایان جلسه علنی روز سه شنبه( 14 دی) مجلس شورای اسلامی، مالک شریعتی، در تذکر شفاهی گفت: رویکرد کلی لایحه بودجه 1401 دولت به ویژه در ارتقای شاخص عدالت علی الخصوص در نظام حقوق و دستمزد رویکرد مناسبی است و لازم است از رئیس سازمان امور اداری و استخدامی صورت گیرد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس به بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت با حضور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور می پردازند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه راه اندازی پنجره واحد دولت هوشمند یکی از پروژه های مهم دولت سیزدهم است که فاز اول آن را در بهمن ماه افتتاح می کنیم، گفت: برای راه اندازی این پنجره، همکاری و همراهی سازمان امور اداری و استخدامی و البته همه دستگاه های دولتی الزامی است.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۱    
نخستین نشست مشترک مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان امور اداری و استخدامی کشور با موضوع وضعیت نیروی انسانی این سازمان برگزار شد .
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۳    
به گزارش هه وال موکریان ، دکتر احمد حاج ابراهیمی با اشاره به ابلاغ مصوبات ستاد ملی کرونا و سازمان امور اداری و استخدامی کشور به دستگاههای اجرایی در خصوص الزامی بودن واکسیناسیون کارکنان دولت بر علیه بیماری کرونا و دستورالعمل مدیریت هوشمند بیماری کرونا افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه اساتید علمی به ویژه اعضای فرهنگستان های کشور سرمایه و آبروی کشور هستند، از سازمان برنامه و بودجه و همچنین سازمان امور اداری و استخدامی خواست تا با تخصیص اعتبارات لازم و حل مشکلات اداری در راستای تقویت فرهنگستان های چهارگانه کشور گام بردارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، داود شایقی روز یکشنبه در این زمینه اظهار کرد: بر اساس شرایط بخشنامه ابلاغی از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی کشور ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش آیین نامه این طرح در وزارت آموزش وپرورش با کمک سازمان امور اداری واستخدامی در حال تهیه و تدوین است. به گزارش راهبرد معاصر مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از اختصاص 120 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار برای رتبه بندی معلمان خبر داد ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از اختصاص 120 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار برای رتبه بندی معلمان خبر داد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دو چالش اصلی حوزه صنعت کشور یکی فقدان ساختار باثبات سازمانی و دیگری نبود راهبرد یا همان استراتژی توسعه صنعتی است. طی روزهای اخیر ظاهرا اقداماتی برای حل این دو مشکل اساسی در حال انجام است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه در سه شاخص اصلی حکمرانی اسلامی عدالت، بهره وری و رشد و رضایت شرایط خوبی را نداریم، عنوان کرد: خوب است در مجمع عالی علوم انسانی اسلامی این مسائل مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: دولت ماهانه 70 هزار میلیارد تومان هزینه می کند که به ازای 85 میلیون ایرانی ماهانه سهم هر نفر 823 هزار تومان است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمد ذاکری رئیس مرکز نوآوری سازمان امور اداری و استخدامی کشور با برنامه گفتگوی علمی در مورد آسیب شناسی فعالیت های پژوهشی در دانشگاه ها مصاحبه کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش: برای رفع کمبود نیرو با سازمان امور اداری و استخدامی کشور وارد مذاکره شدیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۷۱ سایت دیگر  
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تمامی دریافتی کارکنان مجلس شامل جزئیات حقوق و مزایای کارمندان و نمایندگان در سامانه حقوق و مزایای سازمان امور اداری و استخدامی کشور از فروردین سال 97 به بعد ثبت شده است، نسبت به برخی فضاسازی ها با وجود شفافیت مجلس، ابراز تاسف کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۲۲:۲۵    
نخستین آمار ها از میزان پرداختی به معلمان مستخرج از سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان و مدیران دولت از سوی سازمان امور اداری و استخدامی اعلام شد.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حداقل حقوق پرداختی از سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان شروع می شود و تا بیش از 200 میلیون تومان پرداختی ثبت شده داریم؛ یعنی نسبتی حدود تقریباً یک به 60. البته تعداد افرادی که از این حداکثر برخوردارند زیاد نیست اما نفس وجود این امر هم محل تأمل است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۵    
آقای میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش حقوق کارکنان مطالبی بیان داشته است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس در گفت وگویی صمیمانه با دانشجویان به سؤالات آنها پاسخ داد، قالیباف در بخشی از سخنانش گفت براساس اعلام سازمان امور اداری و استخدامی 88 درصد فیش های حقوقی مجلس و صددرصد فیش های حقوقی دیوان محاسبات در سامانه پاکنا ثبت شده است.
سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نامه ای ضمن موافقت با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری، نمودار چارت سازمانی جدید پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را برای اجرا ابلاغ کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها افزایش 50درصدی حقوق کارکنان وزارت اقتصاد چارچوب سیاست کلان دولت سیزدهم حقوق کارکنان حداقل بگیر وزارت اقتصاد نامه وزیر اقتصاد به رئیس سازمان امور اداری و استخدامی برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز نوسازی اداری و توسعه سرمایه انسانی وزارت اقتصاد درخصوص نامه وزیر اقتصاد به رییس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: با هدف تحقق رسالت های دولت سیزدهم در مبارزه با فساد، عدالت محوری و شفافیت مالی موضوع افزایش فوق العاده ویژه با رعایت قانون و تامین از محل صرفه جویی پیشنهاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد درباره درخواست نامه افزایش پرداخت به کارکنان وزارت اقتصاد به سازمان امور اداری و استخدامی توضیحات ارائه کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
نامه وزیر اقتصاد به رییس سازمان امور اداری و استخدامی در روزهای گذشته در حالی باعث برداشت اشتباه شده که در این نامه خاندوزی، خواستار افزایش 50درصدی حقوق کارکنان وزارت اقتصاد نبوده و بر صرفه جویی در سایر هزینه ها برای کاهش فاصله حقوق تاکید داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس نظام های پرداخت سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: برای اجرای نظام عادلانه پرداخت؛ سامانه های اداری تا آخر آذر یکپارچه سازی می شوند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مهم ترین رویدادهای سوم آذر را در ادامه به نقل از پایگاه موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می خوانید: سال 1285 روزنامه مجلس در هشت صفحه با چاپ سربی منتشر شد. در این روزنامه علاوه بر درج اخبار خارجی و داخلی کلیه مذاکرات مجلس شورای ملی منعکس می گردد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سه شنبه شب گروه فرهنگی ایرنا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه کمیسیون دسترسی آزاد به اطلاعات در دولت سیزدهم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و اعضای این کمیسیون در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی [...]
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر علوم از موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چارت سازمانی جدید خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل اظهار داشت: با پیشنهاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پیگیری های مکرر این وزارتخانه ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
برچسب ها پیشنهاد هیات امنای سازمان تامین اجتماعی دکتر محمد اسکندری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برچسب ها
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بیت عفری با بیان اینکه سامانه پاکنا در پایان سال 97 نهایی شد، گفت: همه رفت و برگشت هایی که دستگاههای اجرایی با سازمان امور اداری و استخدامی داشتند بخاطر عدم ایجاد زیر ساخت های لازم در سازمان امور اداری و استخدامی است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۷    
میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور مدعی شده اند که اطلاعات پرسنلی و فیش های حقوقی بسیاری از نهاد ها از جمله مجلس، دیوان محاسبات، گمرک، سازمان حسابرسی، بانک مرکزی، سازمان خصوصی سازی، سازمان غذا دارو، بخشی از شرکت های دولتی و. در دسترس نیست و یا کم است ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: هیچ اطلاعاتی از کارمندان و فیش های حقوقی ارگان های مجلس، بانک مرکزی، گمرک، دیوان محاسبات و ... در دست نیست!
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ادراک امنیت مهمتر از خود امنیت است، فیش هایی که در فضای مجازی منتشر شد بی عدالتی را تشدید کرده است و راهکار آن این است که قانون را اجرا کنیم لذا قانون تکلیف را مشخص کردند.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی، در راستای اجرای تکلیف قانون بودجه و شفاف سازی پرداخت حقوق کارکنان، از آبان ماه برای هر دستگاهی که نسبت به ورود اطلاعات مربوطه در سامانه حقوق و مزایا و کارمند ایران اقدام نکرده باشد، واریز حقوق انجام نخواهد شد. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۴    
لطیفی، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور: اگر پزشکی تأیید کند، زدن واکسن برای کارمندی مضر است او مستثنا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اداری و استخدامی بر اجرای دقیق، سریع و مبتنی بر وحدت رویه قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران تاکید کرد.