یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۱۵Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلزات گرانبها»

ارانیکو   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهاب موسوی، کارشناس بازارهای مالی، درباره بازارها در دولت جدید، دلار را در بازه 20 تا 25 هزار تومان، بورس را در سطح یک تا 1٫5 میلیون واحد و طلا داخلی را یک تا 1٫5 میلیون تومان پیش بینی می کند.
ارانیکو   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: بهای انواع سکه در بازار امروز نسبت به پایان هفته قبل، کاهش معناداری دارد و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به پایان هفته گذشته، 500 هزار تومان کاهش دارد.
ارانیکو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در روز اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری، دلار در مسیر کاهشی قرار گرفت و مرز 24هزار تومانی را از دست داد. سکه امامی نیز چهار کانال افت قیمتی را به ثبت رساند و به سوی مرز 10میلیون تومان حرکت کرد ...
ارانیکو   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش قیمت ها دربازار طلا و سکه گفت: عامل نخست کاهش قیمت ها، افت قیمت انس جهانی و عامل دیگر کاهش قیمت ارز در داخل کشور است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۶    
قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته ایالات متحده و با توجه به اتفاقات اخیر فدرال رزرو پس از پایان جلسه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو روند کاهشی خود را ادامه داد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات دیشب آمریکا (بامداد شنبه به وقت تهران) باز هم با ادامه روند تقویت دلار پس از اجلاس فدرال رزرو افت کرد تا بدترین سقوط هفتگی یک سال اخیر را به ثبت برساند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 29 خرداد 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید. در ضمن علاوه بر قیمت سکه و طلا، قیمت دیگر فلزات گرانبها مانند پلاتین و نقره و همچنین شاخص بورس نیز در جدول گنجانده شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فخرالدین زاوه اقتصاددان دغدغه دشوار خرید مسکن برای خانوارهای مصرفی بحث درباره لزوم مقابله با سوداگری را در بازار مسکن داغ کرده است. یکی از راهکارهای پیشنهادی نیز مالیات بر عایدی سرمایه در بازار مسکن است که مدت ها است چگونگی پیاده سازی آن در دست بررسی و تصمیم گیری است ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، ضمن اشاره به کاهش میانگین 68 دلاری قیمت هر اونس جهانی طلا در طول هفته اخیر، از افزایش مجدد قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی به سبب نوسانات افزایشی نرخ ارز در داخل آن هم در عین کاهش شدید تقاضا خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته ایالات متحده به شدت کاهش یافت و به پایین ترین سطح قیمت پنج هفته گذشته رسید، معاملات روز گذشته بیشترین زیان روزانه را در چند مدت اخیر به ثبت رساند.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه تحت تاثیر رشد ارزش دلار، حدود پنج درصد ریزش کرد و به پایین مرز 1800 دلار سقوط کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در واکنش به بیانیه منتشر شده از سوی کمیته بازار آزاد فدرال رزرو FOMC که تصمیم گیرنده سیاست های پولی ایالات متحده است، بازار فلزات گرانبها تکان شدیدی خورد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
روند قیمت دلار از روز گذشته تاکنون افزایشی شده است و در حال حاضر هر دلار آمریکا 23 هزار و 627 تومان قیمت خورده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت فلزات گرانبها در معاملات روز سه شنبه ایالات متحده در نزدیک به پایین ترین سطح قیمت روزانه بسته شد. روند معاملات چند روز گذشته بر قیمت گذاری معاملات آتی تاثیر گذاشته است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
در صورتی که امروز قیمت دلار به زیر محدوده 23 هزار و 800 تومانی برود، ممکن است سکه نیز کف 10 میلیون و 500 هزارتومانی را از دست بدهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته ایالات متحده اگرچه کاهش یافت اما در پایان معاملات، از پایین ترین سطح قیمتی معاملات روز که پایین ترین سطح قیمت چهار هفته گذشته بود، فاصله گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تدوین برنامه توسعه 4 زنجیره صنعتی لوازم خانگی، پوشاک و کفش، فلزات گرانبها و غذایی و آشامیدنی که 40 درصد ارزش تولیدات صنعتی را شامل می شوند، سند عملیاتی پوشاک و کفش به تدوین رسید و قرار است به عنوان نقشه راه این صنعت به تولیدکنندگان ابلاغ شود.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۵۱ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 70 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 650 هزار تومان و قیمت دلار 24 هزار و 50 تومان است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا که روز دوشنبه به پایین ترین رقم از 17 یعنی 1843 دلار و 99 سنت رسیده بود، امروز با 0.2 درصد افت به 1861 دلار و 96 سنت رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر دلار قوی به پایینترین حد در یک هفته و نیم گذشته نزول کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 24 خرداد 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید. در ضمن علاوه بر قیمت سکه و طلا، قیمت دیگر فلزات گرانبها مانند پلاتین و نقره و همچنین شاخص بورس نیز در جدول گنجانده شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
در دومین روز هفته، روند تازه ای در بازار ارز شکل گرفت. روز یکشنبه، اسکناس آمریکایی با افزایش خریدها مواجه شد و برخلاف روزهای قبل، راه صعودی را برای حرکت انتخاب کرد. دیروز دلار 350 تومان رشد را به ثبت رساند و به بهای 24 هزار تومان رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور شرایط و جزئیات پرداخت مالیات مقطوع دریافت کنندگان سکه در سال 1399 را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل استاندارد لرستان گفت: خرید و فروش مصنوعات فلزات گرانبها از جمله طلا بدون کد شناسایی استاندارد ممنوع است و شهروندان باید مراقب معاملات خود در این زمینه باشند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
این تالار همچنین شاهد عرضه 4 هزار تن مس کاتد، 11 هزار تن مس کم عیار، 960 تن شمش روی، 6 هزار و 200 تن شمش آلومینیوم، 400 تن بیلت آلومینیوم، 30 تن کنسانتره فلزات گرانبها و 250 تن سولفور مولیبدن خواهد بود. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در این هفته، 15 تحلیلگر در نظرسنجی طلای کیتکو نیوز شرکت کردند. در یک نتیجه بی سابقه، سه تساوی حاصل شد و هر سناریو پنج رای به دست آورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استفاده از نانوکاتالیست های حاوی نانوذرات فلزات گران بهای یکی از شرکت های صنعتی در خودروها می تواند تاثیر شگرفی در کاهش آلایندگی گازهای خروجی اگزوزها داشته باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاملات روز گذشته بازار فلزات گرانبها در ایالات متحده تحت فشار افزایش شاخص دلار آمریکا در آخرین روز معاملاتی هفته به شدت کاهش یافت.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۴۳ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه 22 خرداد 1400 در بازار آزاد تهران به 10 میلیون و 460 هزار تومان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کارگروه تخصصی آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه اندازی خط بازیافت پسماندهای الکترونیک و استحصال فلزات گرانبها خبر داد و گفت: در حوزه مهار ریزگردها 4 طرح اساسی اجرایی شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر با توجه به نوسانات محدود قیمت اونس جهانی و نرخ ارز در داخل و بیشتر تحت تاثیر کاهش طبیعی تقاضا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، روند قیمت ها در بازار سکه و طلا کاهشی بوده است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز جمعه، به دنبال افت ارزش دلار تحت تاثیر گزارش تورم ماه می آمریکا تقویت شد و از 1٫900 دلار در هر اونس فراتر رفت.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۸۳ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (پنجشنبه، 20 خردادماه) در بازار تهران با کاهش 90 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم 10 میلیون و 670 هزار تومان رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۵    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه، 19 خردادماه) در بازار تهران با افزایش 60 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم 10 میلیون و 760 هزار تومان رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در ایام انتخاباتی، بازار طلا و سکه سبزپوش شده و روند صعودی را انتخاب کرده است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
80 هزار تن تختال، 121 هزار و 980 تن شمش بلوم، 5 هزار تن مس کاتد، 11 هزار تن مس کم عیار، 690 تن شمش روی، 7 هزار و 200 تن شمش آلومینیوم و 300 تن بیلت آلومینیوم، 78 هزار و 500 تن سیمان، 160 تن سولفور مولیبدن و 30 تن کنسانتره فلزات گرانبها نیز در تالار مذکور عرضه می شود. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه شنبه، به رشد دیشب خود ادامه داد و به 1٫900 دلار بازگشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جانت یلن اظهار کرد: اگر بسته های حمایتی بایدن باعث ایجاد تورم به ویژه بالارفتن قیمت فلزات گرانبها شود، باز از او حمایت می کند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۱    
همزمان با از سرگیری بازار معاملات جهانی فلزات گرانبها در این هفته, بهای هر تن مس در حال فاصله گیری از تراز 10 هزار دلاری است. هر تن مس با کاهش 0.9 درصدی 9764 دلار نرخ خورده است. بهای هر تن آلومینیوم با منفی 0.5 درصد 2442 دلار می باشد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در معاملات امروز شاهد رشد نسبی بهای سکه تمام بهار آزادی هستیم؛ روندی که به دلیل افزایش نرخ ارز به ویژه دلار رقم خورده است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 17 خرداد 1400 علاوه بر قیمت سکه و طلا، قیمت دیگر فلزات گرانبها مانند پلاتین و نقره و همچنین شاخص بورس نیز در جدول گنجانده شده است.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۵    
قیمت طلا همچنان در روند کاهشی بوده و هر گرم طلای 18 عیار نسبت به چهار روز گذشته معادل 1/13 درصد کاهش نرخ داشته است. با احتساب این میزان کاهش، قیمت هر گرم طلای 18 عیار تا ساعت 11 امروز برابر یک میلیون و 754 هزار و 300 تومان اعلام شد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار کاهش یافت اما بازده پایینتر اوراق خزانه و چشم انداز تداوم سیاستهای انبساطی افت قیمتها را محدود کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تحلیل گران اخیرا یکی از عوامل اساسی که می تواند به رشد طلا و تضعیف دلار منجر شود را تقویت یوآن عنوان کرده بودند. پایان کرونا می تواند به کاهش تجارت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی منجر شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 17 خرداد 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید. در ضمن علاوه بر قیمت سکه و طلا، قیمت دیگر فلزات گرانبها مانند پلاتین و نقره و همچنین شاخص بورس نیز در جدول گنجانده شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 16 خرداد 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید. در ضمن علاوه بر قیمت سکه و طلا، قیمت دیگر فلزات گرانبها مانند پلاتین و نقره و همچنین شاخص بورس نیز در جدول گنجانده شده است.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا: قیمت اونس طلا هفته گذشته نوسان زیادی را تجربه کرد و ابتدا بیش از 40 دلار سقوط کرد و سپس به سمت 1900 دلار برگشت با این حال تحلیلگران بر این باورند که روند صعودی این فلز ارزشمند فعلا ادامه دارد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
نظرسنجی هفتگی طلای کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران غیرحرفه ای نشان داد خوش بینی بالایی نسبت به روند افزایشی این فلز ارزشمند در هفته جاری وجود دارد.