یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۳۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلزات گرانبها»

ارانیکو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در آخرین روز کاری بازارهای جهانی کاهش یافت و بیشترین کاهش ماهانه از ماه فوریه تاکنون را ثبت کرد.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، کلیه معاملات در مرکز مبادله ارز و طلای ایران شامل ارز (اسکناس و حواله)، شمش و سکه طلا و فلزات گرانبها را از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، کلیه معاملات در مرکز مبادله ارز و طلای ایران شامل ارز (اسکناس و حواله)، شمش و سکه طلا و فلزات گرانبها را از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کلیه معاملات در مرکز مبادله ارز و طلای ایران شامل ارز (اسکناس و حواله)، شمش و سکه طلا و فلزات گرانبها را از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کردند.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
قیمت طلا در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار، روند کاهشی خود را افزایش داد و در مسیر کاهش ماهانه و سه ماهه قرار گرفت، زیرا انتظار می رود بانک مرکزی ایالات متحده نرخ بهره را برای مدت طولانی تری بالاتر نگه دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۵    
قیمت طلا در روز جمعه روند کاهشی خود را ادامه داد و در مسیر نزولی ماهانه و سه ماهه قرار گرفت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فعال بازار طلا گفت: ریزش 46 دلاری بهای انس جهانی در 6 ماه گذشته بی سابقه بود و در نتیجه آن بازار طلا در داخل نیز با افت همراه شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۶    
با ورود به دنیای قلم های لوکس و دیدن قیمت قلم لوکس، لیست فلزات گرانبها و مواد بکار رفته در ساخت بدنه و سر قلم می تواند کمی دلهره آور باشد. خرید نوشت افزار لوکس می تواند مانند ورود به یک دنیای ناشناخته عجیب باشد! اما در واقع بسیار ساده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر 27 میلیون و 350 هزار تومان است.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز، پنجشنبه ثابت ماند، اگرچه قیمت ها به دلیل افزایش بازدهی دلار و خزانه داری نزدیک به پایین ترین سطح شش ماهه خود در جلسه قبل بود و همچنین بازارها در انتظار اطلاعات اقتصادی ایالات متحده برای سرنخ هایی در مورد مسیر نرخ بهره فدرال رزرو بودند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بازار طلا جهانی متاثر از احتمال افزایش نرخ بهره در آمریکا، در کمترین قیمت های یک ماه اخیر مبادله شد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی به کمترین رقم یک هفته گذشته رسید و 1905.24 دلار در هر اونس معامله شد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۴    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه، چهارم مهر 1402) در بازار تهران 27 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 100 هزار تومان کاهش قیمت داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز، دوشنبه پس از افزایش محدود 0.1 درصدی در هفته گذشته کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران هشدار مقامات فدرال رزرو ایالات متحده در مورد افزایش بیشتر نرخ بهره را در آستانه تعیین نرخ تورم مصرف کننده در اواخر این هفته ارزیابی کردند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، یکم مهرماه 1402) در بازار تهران 27 میلیون و 600 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، 30 شهریور) 100 هزار تومان کاهش یافت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بورس در 6 ماه نخست سال 8.2 درصد برای سهامداران بازدهی داشت. در دیگر بازارها، شاهد رشد 1.8 درصدی نرخ دلار آزاد در همین بازه زمانی بودیم. سکه اما در این مدت با افت 6.7 درصدی قیمت مواجه شد و شاخص خودرو با کاهش بیش از 17 درصدی مواجه شد.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۵۵ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار به دلیل کاهش اندک دلار و بازده اوراق قرضه افزایش یافت، زیرا سرمایه گذاران همچنان نسبت به موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو چشم انداز ضعیفی داشتند.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۵۷ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اشاره به کاهش نرخ ارز در هفته اخیر که به سبب تحولات سیاسی کشور رخ داده است، از ریزش 150 تا 450 هزار تومانی قیمت انواع سکه در این هفته خبر داد و بازار سکه و طلا را در آخرین هفته شهریور ریزشی تحلیل کرد.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز، پنجشنبه با افزایش دلار و بازدهی اوراق قرضه عقب نشینی کرد زیرا فدرال رزرو در سال جاری میلادی افزایش نرخ دیگری را اعلام کرد و شانس کمتری برای تعدیل سیاست های پولی تا سال 2024 داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات امروز کمی افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران به دنبال پیش بینی های جدید در مورد نرخ بهره و اظهارات جرم پاول، رئیس فدرال رزرو در نشست سیاست گذاری این نهاد هستند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
انتشار اخبار سیاسی، دیروز قیمت ها در بازار تهران را منفی کرد؛ به طوری که قیمت دلار 280 تومان کاهش یافت و هر قطعه سکه به کانال 27 میلیون تومان سقوط کرد.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.09 درصد کاهش به 1932 دلار و 10 سنت رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در آستانه نشست فدرال رزرو آمریکا که انتظار می رود نرخ بهره را تغییر ندهد، قیمت طلا 4 دلار و 47 سنت افزایش یافت.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در هفته اخیر سناریو پیش بینی قیمت طلای جهانی در دامنه قیمتی 1900 الی 1930 دلار در نوسان بود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به گواهی سپرده شمش طلا در بورس، گفت: با این ابزار، ریسک سرمایه گذاری در بازار طلا کاهش یافته و بازیگران صنعت طلا می توانند ریسک های معامله خود را پوشش دهند.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت طلای جهانی پس از آغاز اعتصابات کارگران خودروسازی در روز جمعه یک درصد جهش کرد، در حالی که امیدها در مورد توقف احتمالی افزایش نرخ بهره آمریکا حمایت بیشتری را به همراه داشت.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند کاهشی قیمت ها در بازار سکه و طلای داخلی تا اواسط هفته، گفت که بازگشت از این روند کاهشی طی روزهای پایانی دلیلی بر تغییر جهت مسیر قیمت ها در طول هفته نبوده و در مجموع هفته، بازار کاهشی به پایان رسیده است.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
فعال بازار طلا گفت: پیش بینی می شود در هفته آخر شهریور قیمت ها در همین سطح باقی بماند چون تغییرات خاص اقتصادی را شاهد نیستیم.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به دنبال افزایش ارزش دلار، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی به کمترین رقم 2 هفته گذشته رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه، 22 شهریور 1402) در بازار تهران 28 میلیون و 250 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 400 هزار تومان افزایش قیمت داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصاد ایران معتقدند، با اتفاقات دو روز گذشته در بازار ارز و طلا، سوداگران از بازار خارج شده و همین مسئله نیز باعث بیشتر قیمت دلار در بازار شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه به مزایای قابل توجه معامله طلا که از چند ماه گذشته در بورس آغاز شده است، اشاره کرد و گفت: امکان وثیقه گذاری گواهی های سپرده طلا برای گرفتن وام نیز وجود دارد.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تا زمانی که آمارهای شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا (CPI) در روز چهارشنبه منتشر شود، فعالیت بازار به طور کلی کاهشی خواهد بود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سکه طرح جدید در معاملات امروز وارد کانال 27 میلیونی شده و با قیمت 27 میلیون و 900 هزار تومانی معامله می شود.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(دوشنبه) تحت تاثیر عقب نشینی دلار افزایش یافت، زیرا سرمایه گذاران منتظر داده های تورم ایالات متحده بودند که می تواند حرکت فدرال رزرو در مورد نرخ بهره را تعیین کند.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در بازار امروز یکشنبه 19 شهریور ماه قیمت دلار، قیمت طلا و قیمت سکه برمدار کاهش قرار گرفت.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، 18 شهریور 1402) در بازار تهران 28 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، 16 شهریور) 100 هزار تومان افزایش قیمت داشت.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۴۹ سایت دیگر  
قیمت طلا در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار با کاهش اندک ارزش دلار افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال اطلاعات اقتصادی بیشتر در هفته آینده برای ارزیابی برنامه های افزایش نرخ بهره فدرال رزرو بودند.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با اشاره به روند ثبات و نوسان کاهشی ارز در بازار داخلی، افزایش پنج دلاری بهای طلا طی یک هفته اخیر را بی تاثیر در روند قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی دانسته و از کاهش مجدد قیمت ها در این بازار خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.32 درصد افزایش به 1925 دلار و 73 سنت رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۸    
هر گرم طلای 18 عیار در معاملات امروز با قیمت 2 میلیون و 355 هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته کاهش جزئی داشته است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۸    
سکه طرح جدید با قیمت 28 میلیون و 100 هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته کاهش قیمت را نشان می دهد.