سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۰۱:۱۵May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا»

میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۹    
دادستانی تهران با توجه به اتفاقات اخیر در بازار فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، به عنوان مدعی العموم و از بابت پیگیری حقوق عامه به این موضوع ورود کرد و برهمین اساس جلسه ای صبح امروز یکشنبه (30 اردیبهشت 1403) با حضور معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 12 تهران و اعضای هیئت مدیره اتحادیه ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
جلسه بررسی مسائل و مشکلات اعتصاب طلافروشان با معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 12 تهران، برگزار شد.
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
طلا در بازار داخلی علیرغم افزایش انس جهانی طلا کاهشی شد و قیمت ها در هفته آینده نیز دارای دارای ثبات خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا تهران گفت: اینکه گفته می شود میانگین مالیات پرداختی طلافروشان 9.6 میلیون تومان است صحت ندارد و کذب محض است،مالیات پرداختی طلا فروشان بین 15 میلیون تومان تا چندین میلیارد تومان است.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید محمود فضل آذر شربیانی، نایب رئیس اول اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به افزایش قیمت طلا در هفته های اخیر گفت: دو عامل قیمت دلار بازار غیررسمی و اونس جهانی بر قیمت طلا در بازار داخل تاثیرگذار است. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۶    
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر گفت: با توجه به ایجاد ثبات در بازار فعلا انتظار کاهش شدید قیمت نمی رود و مردم می توانند نسبت به خرید خود اقدام کنند. با تخلف عیار سابق بر این نیز برخورد داشته ایم، اما این موضوع بسیار موردی و کم بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران درباره پیش بینی قیمت طلا و سکه در روز های آینده توضیحاتی داد.
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۵۲ سایت دیگر  
مسعودی با بیان این که سخت می توان پیش بینی آینده ارز و طلا در کشور را داشت اما اگر اتفاق خاصی رخ ندهد دلیلی برای التهاب بازار و افزایش قیمت وجود ندارد، گفت: عده کثیری از تحلیل گران معتقدند که بحران ها توسط سیاست مداران قابل کنترل است ، در نتیجه این افراد روند بازار ارز و قیمت طلا را نزولی می بینند.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، عباداله محمدولی، دبیر اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ایبنا با اشاره به روند کاهشی قیمت ارز و طلا در بازار اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: برگزاری حراج های شمش طلا در دولت سیزدهم منجر به شفافیت و حذف واسطه گری در بازار شد که نفع تولیدکنندگان این صنعت را به همراه داشت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۱    
امروز قیمت طلای 18 عیار هر گرم 3 میلیون و 647 هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید 42 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شد. همشهری آنلاین، رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران از کاهش تقاضا برای خرید طلا در بازار خبر داد و گفت: از روز گذشته به خاطر کاهش تنش های سیاسی و نوسان ارز، شاهد روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار هستیم.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با تأکید بر اینکه خریداران طلا باید به صورت حضوری عمل خرید را انجام دهند، به وجود طلا آب شده و غیراستاندارد در بازار اشاره کرد. او اظهار داشت که به همین دلیل، مردم باید قبل از خرید طلا، جواز واحد طلافروشی را مشاهده کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با تأکید بر اینکه خریداران طلا باید به صورت حضوری عمل خرید را انجام دهند، به وجود طلا آب شده و غیراستاندارد در بازار اشاره کرد. او اظهار داشت که به همین دلیل، مردم باید قبل از خرید طلا، جواز واحد طلافروشی را مشاهده کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۱:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با تاکید براینکه خریداران طلا به صورت حضوری اقدام به خرید کنند، گفت: طلای آب شده و غیراستاندارد در بازار وجود دارد به همین دلیل مردم پیش از خرید طلا جواز واحد طلافروشی را ببینند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با بیان اینکه اصناف و اتحادیه ها بازوان اقتصادی کشور هستند، گفت: بر اساس دستور معاون اول رییس جمهور منتظر تشکیل کارگروه مشترک دولت و اصناف هستیم تا شاهد روند رونق اقتصاد ایران باشیم.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱    
نادر بذرافشان رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران، از آخرین وضعیت بازار طلا خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۷    
رئیس اداره امور اصناف و تشکلها اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز برگزاری مراسم معارفه هیئت مدیره جدید اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا جواهر و ساعت شهرستان بوشهردر تاریخ 28 خردادماه سالجاری خبرداد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با بیان اینکه خرید سکه توجیه اقتصادی ندارد، گفت: الان سکه حدود 6 میلیون تومان حباب دارد در حالی که مردم می توانند با خرید یک مصنوع طلا به همان وزن سکه نهایتا 3 میلیون تومان اجرت ساخت بدهند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۸    
اقتصادتهران: انتخابات اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، نقره سکله و صراف تهران برگزار می شود. به گزارش خبرنگار اقتصادتهران، این انتخابات فردا (سه شنبه، 25 مردادماه 1401) برگزار خواهد شد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اجرت طلا در زمان خرید پر بحث ترین موضوع میان خریدار فروشنده است که کشتی آرای، نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا معتقد است، مشتری یا باید به طلافروش اعتماد کند یا بعد از خرید برای اخذ تأییدیه به اتحادیه مراجعه کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۶    
بیرجند- رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر خراسان جنوبی گفت: به واسطه نوسانات قیمت بازار طلا و جواهر در استان رونقی ندارد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۹    
علی شهودی روابط عمومی جمیعت هلال احمر آذربایجان شرقی از افتتاح خانه هلال اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا ،جواهر، نقره وسکه تبریز خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر ضمن اعلام قیمت سکه و قیمت طلا امروز دوشنبه 17 خرداد ماه 1400 گفت: حباب سکه تمام طرح جدید به 120 هزار تومان رسیده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قیمت سکه و طلا نسبت به روزهای گذشته با افزایش همراه بود. محمد کشتی آرای، نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا در گفتگو با رکنا دلیل این افزایش را توضیح داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مستغنی، رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر و نقره شیراز گفت: بالا رفتن قیمت طلا به سود تولیدکننده و مصرف کننده نیست از این رو امروز شاهد کاهش شدید خرید در شیراز هستیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و سکه گفت: بازار طلا و سکه تحت تاثیر ایام عزاداری سالار شهیدان از سه روز قبل تاسوعا و عاشورا تعطیل شده و تا چهارشنبه نیز این تعطیلی ادامه دارد. تاریخ انتشار: 13:13 - 10 شهریور 1399 - کد خبر: 651633
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا گفت: ریزش بازار بورس می تواند جریان سرمایه گذاری را از این بخش به سمت بازار طلا و سکه هموار کند. تاریخ انتشار: 14:55 - 04 شهریور 1399 - کد خبر: 650240
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: طبق اعلام اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه) 10 میلیون و 450 هزار تومان است که نسبت به روز گذشته 400 هزار تومان ارزان شده است ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز در بازار ارز شاهد تغییر روند قیمت ها و کاهش نرخ دلار و یورو بودیم اما در بازار طلا و سکه قیمت ها صعودی ماند.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا جواهر سکه به مردم توصیه کرد که به حوزه طلای آب شده وارد نشوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر بیرجند گفت: در حال حاضر با توجه شیوع بیماری کرونا و از طرفی افزایش و نوسانات قیمت طلا و اونس بازار استان در حالت رکود شدید قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
محمدولی، رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: معافیت واردات طلا، نقره و پلاتین به صورت خام از مالیات در بهبود روند معاملات بازار موثر است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر از رونق دوباره بازار طلا و جواهر با معافیت جدید مالیاتی اصل طلا خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه- نائب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران اعلام کرد : سکه ارزان می شود . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، محمد کشتی آرای گفت قیمت طلای جهانی در روزهای پایانی سال میلادی با نوسان و افزایش مواجه شده است . ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلای جهانی در روزهای پایانی سال میلادی با نوسان و افزایش مواجه شده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران قیمت هر گرم طلای 18 عیار را 343 هزار و 300 تومان عنوان کرد. ابراهیم محمدولی، با بیان این که قیمت طلا امروز نسبت به روزهای گذشته افزایش جزئی داشته، تغییرات نرخ ارز را عامل این افزایش قیمت دانست. ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین ، ابراهیم محمدولی صبح امروز در نشست خبری این اتحادیه درباره مشکلات موانع پیش روی صنعت طلا جواهر کشور ، اظهار کرد: صنعت طلا و جواهر چند سالی است که دچار موانع و مشکلاتی شده و در این زمینه نبود ماده و تبصره مشخص در این حوزه جز ایجاد مانع ...
طلا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۵    
سایت طلا : مرکز اموزشی علمی کاربردی اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا ،جواهر ،نقره و سکه تهران تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی برای دوره های جدید ثبت نام می کند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پول نیوز - رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از کاهش 10 هزار تومانی قیمت سکه امامی نسبت به پنج شنبه هفته گذشته خبر داد. عبادالله محمدولی رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، درباره بازار طلا و سکه گفت: امروز قیمت سکه امامی نسبت به پنج شنبه هفته گذشته ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر و ساعت بیرجند از تطعیلی 23 واحد طلافروشی به دلیل رکود حاکم بر بازار طی دو سال گذشته در بیرجند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران جوان: عبادالله محمدولی، رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر با اشاره به قیمت طلا و سکه در بازار شب عید گفت: روند کاهشی قیمت طلا و سکه تا پایان سال 97 ادامه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر گفت: بازار طلا و سکه از ابتدای هفته تا امروز 25 درصد افزایش قیمت داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: حباب سکه امروز به 450 هزار تومان رسید.
برترین ها / همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: ابراهیم محمدولی، رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران از کاهش حباب سکه در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون سقوط قیمت سکه و ارز موجب شده است که حباب سکه در بازار کاهش یابد. ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، ابراهیم محمدولی، رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا اظهار کرد: امروز قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 3 میلیون و 400 هزار تومان و سکه طرح قدیم به 3 میلیون و 250 هزار تومان رسیده است. ...
برترین ها / ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، درباره تأثیرشب یلدا در افزایش قیمت طلا گفت: باتوجه به نزدیک شدن شب یلدا افزایش قیمتی در بازار طلا و سکه وجود ندارد و قیمت در بازار باثبات است. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، نقره و سکه تهران گفت: مناسبت هایی همچون شب یلدا در افزایش تقاضای بازار تاثیری ندارد.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جوهر از آغاز رسمی اعلام نرخ طلا و سکه در فضای مجازی خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم محمدولی در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: سایت اتحادیه می تواند مرجعی برای اعلام نرخ های سکه باشد ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا گفت: در زمینه فروشندگان سکه با مشکلاتی با بانک مرکزی مواجه هستیم و علی رغم تلاش اتحادیه تاکنون موفق به برگزاری جلسه ای در این خصوص با بانک مرکزی نبوده ایم.