شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۳:۵۵Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جواهر»

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان گفت: امدادگران 7 نفر را از منطقه ییلاقی و مرتفع جواهر دشت رودسر با بالگرد هلال احمر به مکانی امن منتقل کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته یک عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران خرید طلا و سکه همچنان یک سرمایه گذاری مطمئن در میان مدت و بلند مدت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست ادبی شعر و ادبیات معاصر پارسی در مرکز مطالعات زبان و ادبیات فارسی و خاورمیانه دانشگاه جواهر لعل نهرو برگزار شد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۸    
ساعت 24- رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه نوسانات (افزایشی و کاهشی) در طول هفته گذشته، علیرغم کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی گفت که مسیر بازار داخلی صعودی طی شد و این درحالیست که بازار در رکورد به سر می برد و خبری از تقاضای قابل توجه در این بازار نیست.
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
هفته هجدهم نیز بنا به سنت فوتبال ایران با 7 بازی و یک دیدار معوقه برگزار شد و تیم های استقلال و پرسپولیس به بردهای باارزشی رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه نوسانات (افزایشی و کاهشی) در طول هفته گذشته، علیرغم کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی گفت که مسیر بازار داخلی صعودی طی شد و این درحالیست که بازار در رکورد به سر می برد و خبری از تقاضای قابل توجه در این بازار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رودسر- طی مراسمی و با حضور مسوولان در اجرای ماده 4 قانون سند مالکیت اراضی روستای جواهر دشت صادر شد.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۱    
امروزه به دلیل زیاد شدن جواهرات تقلبی و فیک تشخیص جواهرات اصل سخت تر شده است، اما شما میتوانید با چند روش خانگی جواهرات اصل را به راحتی تشخیص دهید.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران با 200 هزار تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته (9 اسفند) 33 میلیون و 950 هزار تومان داد و ستد شد ...
کیان آنلاین – اکو ایران در گزارشی نوشت: سکه بازان در روز چهارشنبه شاهد نوسان رفت و برگشتی قیمت سکه امامی بودند. طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر فلز زرد رنگ داخلی در نیمه اول معاملات نقدی دیروز تا سطح 34 میلیون و 200 هزار تومان بالا رفت که نسبت به روز سه شنبه تقریبا 200 هزار تومان گران شده بود ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۷    
محمد کشتی آرای، عضو اتحادیه طلا و جواهر پیش بینی کرده است با اقدام جدید بانک مرکزی برای عرضه سکه تا هفته آینده حباب سکه ریزش خواهد کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه امامی در حال حاضر نزدیک مرز حساس 33 میلیون و 800 هزار تومان قرار دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه امامی در حال حاضر نزدیک مرز حساس 33 میلیون و 800 هزار تومان قرار دارد.
سلام نو / میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید به33 میلیون و 900هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار باقیمت 2 میلیون و 911 هزار تومان معامله شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز قیمت طلا و قیمت سکه در سایت اتحادیه طلا و جواهر نزولی شده است.
طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به روند صعودی خود ادامه داد در حالی که قیمت سکه طرح جدید و قدیم وارد کانال جدید شدند
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۵    
محمد کشتی آرای، عضو اتحادیه طلا و جواهر پیش بینی کرده است با اقدام جدید بانک مرکزی برای عرضه سکه تا هفته آینده حباب سکه ریزش خواهد کرد.البته آخرین به روزرسانی سایت اتحادیه طلا و جواهر که متعلق به 9 اسفند 1402 است قیمت سکه امامی را 34 میلیون و 100 هزار تومان درج کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: محمد کشتی آرای، عضو اتحادیه طلا و جواهر پیش بینی کرده است با اقدام جدید بانک مرکزی برای عرضه سکه تا هفته آینده حباب سکه ریزش خواهد کرد.البته آخرین به روزرسانی سایت اتحادیه طلا و جواهر که متعلق به 9 اسفند 1402 است قیمت سکه امامی را 34 میلیون و 100 هزار تومان درج کرده است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:عرضه سکه در مرکز مبادله ایران در شرایطی که زمان و قیمت عرضه دقیق تر مشخص شود، می تواند نقشی مهمی در کاهش قیمت سکه و حباب آن ایفا کند؛ ولی در کل می دانیم که این عرضه قطعا آثاری بر قیمت و حباب سکه در بازار دارد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه مردم منتظر کاهش قیمت نباشند، اظهار کرد: قیمت ها ثبات نسبی را در یک ماه گذشته طی کرده است بنابراین احتمال کاهش قیمت ها کم است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش آخرین قیمت بی ام و را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، عضو اتحادیه طلا و جواهر گفت: با توجه به اعلام قبلی بانک مرکزی درباره واگذاری سکه طلا از طریق حراج در تالار طلای مرکز مبادله ایران موجب شد تا حباب سکه با کاهش نسبی رو به رو شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز جزئیات تازه از سکه های جدید که قرار است 13 اسفند ماه عرضه شود منتشر شد. همچنین قیمت سکه امامی بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه طلا و جواهر تا 33 میلیون و 900 هزار تومان بالا رفت
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران خاطر نشان ساخت مردم برای اینکه ارزش پول خود را حفظ کنند و سرمایه گذاری داشته باشند اقدام به خرید طلا می کنند به همین دلیل تقاضا افزایشی شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (8 اسفند 1402) به 33 میلیون و 900 هزارتومان و سکه طرح قدیم به 31 میلیون و 900 هزار تومان رسید. قیمت نیم سکه 18 میلیون و 950 هزارتومان، ربع سکه 11 میلیون و 900 هزارتومان و سکه یک گرمی 6 میلیون و 50 هزارتومان است. ...
کیان آنلاین – اقتصاد نیوز در گزارشی نوشت: بنابر اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه امامی در معاملات نقدی روز دوشنبه تا 33 میلیون و 350 هزار تومانعقب نشینی کرد؛ اما در ادامه معاملات آرایش صعودی به خود گرفت و با 33 میلیون و 600 هزار تومان معامله شد ...
فوت وفن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۲    
به طور معمول برای شروع کار طلا و جواهر سازی باید از تکنیک هایی مانند: لحیم کاری، ریخته گری، پرداخت کاری و حکاکی و ... استفاده شود؛ که درواقع کلیه این مراحل، مستلزم وجود یک جعبه ابزار طلاسازی است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱    
عضو اتحادیه طلا و جواهر کشور با بیان اینکه صنعت طلا و جواهر ظرفیت بالایی برای جذب دانش بنیان ها دارد، اظهار کرد: فرآوری و استخراج بخش مغفول این صنعت در حوزه معادن طلاست و ورود دانش بنیان می تواند در تولید اقتصادی شمش طلا بسیار کمک کننده باشند.
طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به روند صعودی خود دامه داد در حالی که قیمت سکه طرح جدید در آستانه ورود به کانال 34 میلیونی می باشد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - مادر معلم شهید محمدتقی فتحی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست. کد خبر: 653521 تاریخ انتشار: 08 اسفند 1402 - 08:18 - 27February 2024 به گزارش خبرنگار دفاع پرس از مازندران، جواهر سیفی مادر معلم شهید محمدتقی فتحی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از سایت طلا، نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در معاملات روز گذشته قیمت اونس جهانی تغییر چندانی نداشت اما در ایران قیمت طلا و سکه به دلیل نوسان نرخ ارز و افزایش تقاضا برای خرید سکه و طلای آب شده روند صعودی یافت. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (دوشنبه، هفتم اسفند) بازار طلای تهران با 50 هزار تومان افزایش نسبت به روز شنبه هفته جاری، به 33 میلیون و 600 هزار تومان رسید. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه مردم منتظر کاهش قیمت نباشند، اظهار کرد: قیمت ها ثبات نسبی را در یک ماه گذشته طی کرده است بنابراین احتمال کاهش قیمت ها کم است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران درباره نمایشگاه تخصصی گوهر سنگ ها اظهار داشت: این یک رویداد جدید است که در اولین بار برگزار شده است و در آینده باید به صورت منظم برگزار شود و تجمیع یافته و رشد کند.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
قطعه جواهر له شده و گل آلودی که در یک مزرعه پیدا شد، بیش از 400 سال قدمت دارد و رسماً گنجینه اعلام شده است. جیکوب پردی که جستجوهایش به دنبال فلزات عتیقه را در کانال یوتیوبش به اشتراک می گذارد این گنجینۀ کوچک را پیدا کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق اعلام سایت اتحائدیه طلا و جواهر قیمت طلا و سکهخ امروز صعوی شد. در هرات نرخ دلار امروز با 56 هزار و 970 تومان فعالیت کاری خود را شروع کرد و تا سطح 57 هزار و 50 تومان بالا رفت که نسبت به روز قبل نزدیک به 100 تومان رشد کرده است.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به رفع مسدودی از 60 درصد حساب های طلافروشان، از درخواست اتحادیه برای ممنوعیت فروش طلای دست دوم خبر داد و به مردم توصیه کرد تا طلا را به صورت مصنوعات نو خریداری نمایند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه مردم منتظر کاهش قیمت نباشند، اظهار کرد: قیمت ها ثبات نسبی را در یک ماه گذشته طی کرده است بنابراین احتمال کاهش قیمت ها کم است.