جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۰:۴۱Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جواهر»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اخیراً قضات در استعلامی سئوالاتی پیرامون معاملات موسوم به فردایی مطرح کردند که معاونت حقوقی قوه قضائیه در استعلامی به آن پاسخ دادند.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه در حالیکه قیمت طلا و سکه طی روزهای اخیر روند نزولی داشت اما به یکباره از صبح امروز، استارت تازه خود را برای افزایش قیمت آغاز کرد؛ گفت: مشتریانی که قصد خرید طلا برای مراسمات جشن و عروسی دارند، هنوز برای خرید طلا دیر نیست.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۴    
به گزارش رشت20، نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره افزایش مجدد نرخ سکه و طلا در بازار گفت: پیش بینی اینکه امروز و در این مقطع شاهد چنین نوسانی باشیم، دور از ذهن نبود زیرا پیش بینی می شد که روز 20 ژانویه با توجه به تحولاتی که در کاخ سفید صورت می گیرد و انتقال قدرت از ترامپ به بایدن ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار کرد: دلار امروز به بیش از 23 هزار تومان رسیده، قیمت اونس جهانی نیز حدود 41 دلار افزایش داشته است. همین موضوع باعث شده که قیمت طلا و سکه امروز با افزایش مواجه شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار کرد: دلار امروز به بیش از 23 هزار تومان رسیده، قیمت اونس جهانی نیز حدود 41 دلار افزایش داشته است. همین موضوع باعث شده که قیمت طلا و سکه امروز با افزایش مواجه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: در آخرین روز هفته به علت افزایش قیمت انس جهانی طلا، شاهد روند صعودی قیمت ها در بازار داخل هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز افزایش یافت و نرخ هر قطعه سکه طرح قدیم به 10 میلیون و 42 هزار تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از آغاز روند صعودی قیمت ها در بازار طلا خبر داد و گفت: در راستای این روند افزایشی، طلا مجددا به کانال یک میلیون و سکه 10میلیون تومان ورود کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: تحولات آمریکا و انتقال قدرت از ترامپ به بایدن، موجب نوسان قیمت جهانی طلا و تاثیر بر بازار ایران شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر پیش بینی کرد اگر روند بازار ارز ثبات را تا پایان سال حفظ کند، باید منتظر روندی آرام با اندکی نوسان برای بازار طلا باشیم.
وانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 530 هزار تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به دلیل افزایش قیمت ارز و انس جهانی شاهد رشد قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی خراسان رضوی گفت: نوسانات نرخ طلا و سکه خرید و فروش های کالاهای قابل توجه و تاثیرگذار در این صنعت را به صفر متمایل کرده است.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نیکو بارلا، ستاره ایتالیایی اینتر مورد توجه بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفته است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: این روزها روند نرخ انس جهانی و همچنین قیمت ها در بازار ارز داخلی کاهشی است که طبیعتا سبب شده تا قیمت طلا نیز روند کاهشی داشته باشد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل کاهش نرخ ارز، با افت قیمت ها در بازار طلا و سکه روبرو هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز به دلیل رشد جزیی ارزش اونس جهانی، قیمت طلا اندکی افزایش یافت و علت گرانی سکه امامی هم بالا بودن تقاضا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس اتحادیه طلا و جواهر قزوین گفت: طلا از یک میلیون و 500 هزار تومان به 900 هزار تومان رسیده و طلافروشان طلا را به قیمت روز می فروشند هرچند که قیمت کاهش پیدا کرده باشد، اما در سایر صنوف و واحدهای تولیدی چنین اتفاقی را شاهد نیستیم و با کاهش قیمت دلار قیمت سایر اجناس کاهش پیدا نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۵    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت کاهش نرخ ارز، با افت قیمت ها در بازار طلا و سکه روبرو هستیم.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۹۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ،به نقل از اتحادیه طلا، جواهر و سکه امروز (30 دی 99) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 10 میلیون و 360 هزار تومان، نیم سکه 5 میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه 3 میلیون و 600 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 100 هزار تومان است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه طلا و جواهر ابهر گفت: ابهری ها از بازار طلا استقبال نمی کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۶:۱۰    
عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: من همیشه به کسانی که می خواهند خریدی در بازار طلا انجام دهند، می گویم موقعی که التهاب و نوسان در بازار وجود دارد خرید نکنید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت و نرخ هر گرم طلای 18 عیار به 923 هزار تومان رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۶    
طبق آخرین نرخ هایی که اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرده، قیمت سکه امامی به 10میلیون و 200هزار و سکه طرح قدیم به 9میلیون و 700هزار تومان کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 9 میلیون و 870 هزار تومان است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: مباحث سیاسی مانند انتخابات آمریکا و صحبت های رئیس جمهوری و قول وی برای کاهش قیمت دلار باعث شده تا نرخ ارز نزولی شود و در بازار با ریزش نرخ دلار مواجه هستیم که به دنبال آن قیمت طلا و سکه هم کاهش پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 9 میلیون و 870 هزار تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با تعطیلی مراسم های مختلف چون آیین های عروسی و تولدها تقاضا برای خرید طلا و جواهرات کاهش بسیار قابل توجهی پیدا کرد، به همین دلیل بسیاری از کارگاه های تولیدی و فروشگاه های طلا و جواهر تعطیل شده اند.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۴    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه 10 میلیون و 360 هزار تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش بیشتر قیمت ها در بازار طلا گفت: احتمال ادامه روند نزولی بازار طلا تا پایان هفته وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد گفت: تا زمانی که قیمت ارز کاهش داشته باشد و ارزش ریال افزایش یابد، قطعا روند کاهشی قیمت طلا و سکه ادامه خواهد داشت و پیش بینی می کنیم این روند تا خرداد ماه سال آینده ادامه دار باشد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۰    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 360 هزار تومان است.
فودنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 22 هزار و 300 تومان و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 360 هزار تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۷    
اصفهان- شیشه بران، رئیس اتحادیه تولید و فروش مصنوعات طلا، جواهر و نقره اصفهان گفت: فروش طلا در بازار استان در حال حاضر به صفر رسیده و امیدواریم در ایام نوروز این شرایط بهبود یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر گفت: به علت کاهش نرخ ارز، قیمت سکه و طلا در مقایسه با شنبه کاهش یافت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین: با شروع کار معاملات امروز بازار تهران قیمت طلا و سکه دوباره کاهش یافت. به این ترتیب طبق آخرین نرخ هایی که اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرده، قیمت سکه امامی به 10میلیون و 200هزار و سکه طرح قدیم به 9میلیون و 700هزار تومان کاهش یافت. ...
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پایتخت آمریکا، این بزرگ مدعیِ دموکراسی و ارزش های غربی، تبدیل به یک پادگان بزرگ نظامی شده برای سرکوب اعتراض های مردمی و مهم ترین مراکز اطلاعاتی و امنیتی این کشور نیز می گویند، احتمال وقوع درگیری های مسلحانه در این کشور و در روز تحلیف جوبایدن، بسیار بالاست . این خلاصه اوضاع امروز آمریکاست. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به نقل از اتحادیه طلا، جواهر و سکه امروز (28 دی 99) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 10 میلیون و 300 هزار تومان، نیم سکه 5 میلیون و 550 هزار تومان، ربع سکه 3 میلیون و 500 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 100 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 300 هزار تومان است.
برترین ها / اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
کشتی آرای از کاهش بیشتر قیمت ها در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود که امروز قیمت هر گرم طلای 18 عیار به زیر یک میلیون تومان و قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید نیز به زیر 10 میلیون تومان کاهش یابد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۵    
امروز (27 دی 99) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 10 میلیون و 400 هزار تومان، نیم سکه 5 میلیون و 750 هزار تومان، ربع سکه 3 میلیون و 750 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 270 هزار تومان است. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن تأکید بر اینکه با توجه به تعطیلی پیش رو قیمت ها تا پایان امروز بازهم کاهشی خواهد بود، گفت: هم اکنون اصلا تقاضایی برای خرید طلا و سکه در بازار مخصوصاً برای سرمایه گذاری وجود ندارد . ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند نزولی قیمت ها در بازار طلا گفت: با این روند سکه به کانال 9میلیون تومان هم خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۱    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 27 دی 99 به دلیل افت نرخ ارز و انس جهانی، شاهد کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۵    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 400 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 400 هزار تومان است.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند نزولی قیمت ها در بازار طلا متاثر از افت نرخ ارز و اونس جهانی خبر داد و گفت: پیش بینی می شود طی هفته آینده هم قیمت طلا و سکه ارزان تر شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق اعلام یک عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر، علیرغم ثبات قیمتی هر اونس جهانی در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته، به دلیل کاهش نرخ ارز، در بازار سکه و طلا نیز ریزش قیمت دیده می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
. بخشی از جنگل منطقه " اشکته چال" بخش جواهرده این شهرستان شامگاه جمعه دچار آتش سوزی شد. آتش سوزی در ارتفاعات و منطقه سخت گذر رخ داده است