پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۷:۰۲Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رضا کیانیان»

خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شش بار انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه برگزار شده است و اصولگرایان در بیشتر این انتخابات ها پیروز شده اند. ارزیابی متفاوت مطهری از علی کریمی، عادل فردوسی پور و رضا کیانیان ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
علی مطهری، نظرات متفاوتی را درخصوص علی کریمی، عادل فردوسی پور و رضا کیانیان مطرح کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۳    
ویدئویی از نظرات متفاوت علی مطهری در مورد علی کریمی، عادل فردوسی پور و رضا کیانیان را مشاهده می کنید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
علی مطهری، نظرات متفاوتی را درخصوص علی کریمی، عادل فردوسی پور و رضا کیانیان مطرح کرد.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
وی درباره صادق زیباکلام و آذر منصوری اظهارداشت: برای دو فرد مورد اشاره، در وقت اداری روز گذشته قرار نهایی جلب دادرسی صادر و پرونده آنها به دادگاه کیفری دو تهران ارسال شده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ستایشی سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده آتش سوزی در زندان اوین گفت: این پرونده 40 متهم دارد و فعلا تحقیقات به لحاظ اهمیت و گستردگی ادامه دارد و با وجود حجم پرونده های قضایی قول داده شده است که ظرف یک ماه آینده قرار نهایی برای این پرونده صادر شود.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه امروز حکمی که برای رضا کیانیان صادر شده است را اعلام کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: نسبت به آقای کیانیان باید بگویم، پرونده ایشان در مرحله تحقیقات مقدماتی در شعبه دادسرای عمومی تهران در حال رسیدگی است و اتهام ایشان نشر اکاذیب است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
کل این افراد 82 هزار نفر اند که البته دو دسته اند برخی متهمین و محکومین اغتشاشات اخیر و برخی محکومین سال های قبل که 22 هزار نفر مربوط به حوادث اخیر بود که البته این به معنی این نبوده که همه این 22 هزار نفر در زندان بوده اند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. پرونده وی در شعبه بازپرسی ناحیه دادسرای عمومی انقلاب تهران و در مرحله تحقیقات مقدماتی است و به محض حصول نتیجه، اعلام خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جماران: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده صادق زیباکلام، رضا کیانیان و آذر منصوری گفت: پرونده کیانیان به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار غیر و تشویش اذهان عمومی، در مرحله تحقیقات مقدماتی است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ،دانیال معمار در صفحه شخصی خود به واکنش زیبا کلام، رضا کیانیان و آذر منصوری در مورد مسمومیت دانش آموزان واکنش نشان داده است. وی طی توئیتی نوشت: زیباکلام رسما عامل مسمومیت را حاکمیت معرفی می کند. کیانیان رسما پلیس را دشمن دانش آموزان اعلام می کند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دانیال معمار در صفحه شخصی خود به واکنش زیبا کلام، رضا کیانیان و آذر منصوری در مورد مسمومیت دانش آموزان واکنش نشان داده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: گفت در یک هفته گذشته علیه مدیران مسئول رسانه های هم میهن، رویداد 24 و شرق و همچنین اشخاصی از جمله آذر منصوری، صادق زیبا کلام و رضا کیانیان اعلام جرم صورت گرفته و پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
در یک هفته گذشته علیه مدیران مسئول رسانه های هم میهن، رویداد24 و شرق و اشخاصی از جمله آذر منصوری، صادق زیبا کلام و رضا کیانیان اعلام جرم صورت گرفته و پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فارس به نقل از صالحی، دادستان تهران نوشت: در یک هفته گذشته علیه مدیران مسئول رسانه های هم میهن، رویداد 24 و شرق و همچنین اشخاصی از جمله آذر منصوری، صادق زیبا کلام و رضا کیانیان اعلام جرم صورت گرفته و پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است. ...
برترین ها / پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۱۲۴ سایت دیگر  
در یک هفته گذشته علیه مدیران مسئول رسانه های هم میهن، رویداد24 و شرق و اشخاصی از جمله آذر منصوری، صادق زیبا کلام و رضا کیانیان اعلام جرم صورت گرفته و پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
: پس از آنکه رئیس دستگاه قضا به صراحت اعلام نمود کسانی که در مسئله مسمومیت دانش آموزان همراه با دشمن التهاب آفرینی می کنند مورد برخورد قرار می گیرند حالا باید منتظر ماند و دید که این دستور به چه صورت در مورد سلبریتی های هتاکی همچون رضا کیانیان اعمال خواهد گردید و یا آنکه به واسطه ندانم کاری سازمان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جوان آنلاین به نقل از مشرق، روز گذشته رضا کیانیان، بازیگر سینما و تلوزیون در واکنش به مسمومیت دانش آموزان دختر در کشور، تصویری طراحی شده و البته توهین آمیز علیه نیرو های امنیتی، در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی وثوق کیا در صفحه شخصی خود در توییتر به استوری رضا کیانیان واکنش نشان داده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی امینی در صفحه شخصی خود به استوری رضا کیانیان واکنش نشان داده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران توییتر در صفحه شخصی خود به استوری رضا کیانیان در مورد مسمومیت دانش آموزان واکنش نشان داده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا کیانیان در صفحه اینستاگرام خود تصویری منتشر کرده که توهین به نیروهای حافظ امنیت است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۲:۲۱    
اعتمادآنلاین نوشت: در حالی که جامعه ایران فضایی به شدت دوقطبی را تجربه می کند، رضا کیانیان و احمد زیدآبادی از جمله معدود کسانی هستند که پی راه میانه ای می گردند. حالا هم در فضای دوقطبی شده کنونی، از راه میانه، یا آنطور که این روزها مُد شده از وسط بازی، دفاع می کنند. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۳:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: پیشنهاد گفت وگو را رضا کیانیان داد؛ در واقع پیشنهاد داد گفت وگو کند با کسی که به گفت وگو اعتقاد دارد؛ آن هم در این روزگار که بیشتر دوران سنگربندی است تا نشستن دور میز و صحبت کردن. تحریریه اعتماد احمد زیدآبادی را پیشنهاد کرد و آقای زیدآبادی هم استقبال کرد ...
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۲    
محمدعلی باشه آهنگر، کارگردان فیلم سینمایی متروپل در نشست خبری این فیلم در پاسخ به سوال خبرنگار که گفته بود: رضا کیانیان اعلام کرده بود سینما وجشنواره نباید تحریم شود اما چرا خودش حضور ندارد ، پاسخی جالب توجه داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۰:۱۰    
فیلم سینما متروپل به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کنندگی سید حامد حسینی و بازیگری مجتبی پیرزاده، نوشین مسعودیان، هومن برق نورد، پریوش نظریه، حسین باشه آهنگر، شهاب عسگری و فرید قبادی با هنرمندی رضا کیانیان و مهتاب نصیرپور در سینما پردیس ملت به روی پرده رفت .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست مطبوعاتیِ فیلم سینمایی متروپل به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کنندگی سیدحامد حسینی روز جمعه 21 بهمن برای اصحاب رسانه و جامعه منتقدان برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۱:۵۷    
رضا کیانیان ددر مطلبی نوشت: یائسگی، امری طبیعی ست که هم در زنان و هم در مردان انفاق می افتد. تمسخرِ این اتفاق فیزیولوژیک و انسانی، در یک برنامه زنده تلویزیونی تمسخرِ طبیعت ، آفرینش ، هستی و انسان است. تفکرات عقب مانده ،زن را فقط مزرعه ای برای باروری می دانستند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا کیانیان بازیگر سینما، تئاتر در نوشتاری به برخی واکنش ها به مصاحبه اش درباره جشنواره فیلم فجر پاسخ داد. او در این متن از شبکه ایران اینترنشنال و دنبال کنندگان خط آن انتقاد کرد.
سرخط   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۳    
تجلیل از ایرج طهماسب به عنوان یکی از خالقان مجموعه کلاه قرمزی ، حضور غافلگیر کننده مرضیه برومند روی صحنه، خاطره گویی شوخ طبعانه رضا کیانیان و... از جمله بخش های ویژه مراسم اختتامیه جشنواره قصه گویی بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه اکران عمومی فیلم سینمایی سینما متروپل در چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر، از پوستر این اثر رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۲    
آغاز جشنواره فیلم فجر، پایان جشنواره تئاتر فجر، حاشیه های رائفی پور و واکنش وزیر ارشاد، موضع پیمان جبلی و ساترا درباره شبکه نمایش خانگی، اظهارات رضا کیانیان و عزت الله ضرغامی و نیز وضعیت بافت تاریخی شیراز از خبرهای مهم هفته دوم بهمن ماه بودند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کتاب یک عمر زندگی با سینمای ایران هارون یشایایی تهیه کننده آثار سینمایی همچون هامون، ناخداخورشید، ای ایران، کیمیا و... با دعوت رضا کیانیان و فرهاد توحیدی رونمایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۹    
رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من به دلایل شخصی در جشنواره شرکت نمی کنم، اما جشنواره را نیز تحریم نمی کنم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نشریه روزانه جشنواره فیلم فجر مصاحبه ای از رضا کیانیان بازیگر باسابقه سینمای ایران منتشر کرد که خاطرات وی را از جشنواره مرور کرده بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یکشنبه نهم بهمنا ماه در حالی سپری شد که عزت الله ضرغامی درباره نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری، پیمان جبلی درباره وضعیت خندوانه و دورهمی و رضا کیانیان درباره تحریم جشنواره فیلم فجر اظهارات جالبی داشتند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اظهارات رضا کیانیان واکنش های زیادی در فضای مجازی به وجود آورده است. او گفته من جشنواره فیلم فجر را تحریم نمی کنم و معتقدم باید بگذارم کسانی که به جشنواره اعتقاد دارند، آن را برگزار کنند.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
من جشنواره فیلم فجر را تحریم نمی کنم و معتقدم باید بگذارم کسانی که به جشنواره اعتقاد دارند آن را برگزار کنند. برخی نمی توانند مخالف خود را تحمل کنند ولی من می توانم مخالف خود را تحمل کنم. حتی اگر در قدرت باشم هم می توانم مخالف خود را تحمل کنم .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایران اکونومیست ، چیزی به آغاز چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به عنوان مهم ترین رویداد فرهنگی و هنری کشور نمانده است. جشنواره ای که حالا چهل دوره آن پشت سر گذاشته شده و اکنون اولین دوره دهه پنجم خود را آغاز می کند ...
سینما سینما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رضا کیانیان بازیگر مطرح سینما گفت وگویی با محمد تاجیک در نشریه روزانه جشنواره بین المللی فیلم فجر انجام داده و در آن حرفهای بحث برانگیزی زده است . به گزارش سینماسینما ، متن کامل این مصاحبه به شرح زیر است : ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رضا کیانیان گفت: من جشنواره فیلم فجر را تحریم نمی کنم. مثل دوران 88 که تلویزیون را تحریم نکردم. چون تلویزیون برای ماست و آن را تحریم نمی کنم. من به تلویزیون می گفتم اگر برنامه زنده داشته باشید می آیم.
جشنواره فیلم فجر امسال 3 بازیگر مرد و 2 بازیگر زن دارد که هر یک از آنها با 2 فیلم پرکارترین بازیگران جشنواره امسال شناخته می شوند.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
رضا کیانیان بازیگر مطرح سینما نامه ای به ابراهیم رئیسی رئیس دولت نوشت و از وعده ّها و شعارهای دوران انتخابات او گفت.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۸    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، ایسنا نوشت: دهه هفتاد که علی رفیعی بار دیگر به میهن بازگشته بود، با پیشنهادی از سوی مدیر وقت تالار وحدت مواجه شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دهه هفتاد که علی رفیعی بار دیگر به میهن بازگشته بود، با پیشنهادی از سوی مدیر وقت تالار وحدت مواجه شد. این مدیر که "لاهوتی" نام داشت و رفیعی از او به عنوان مدیری شجاع یاد کرده، به رفیعی پیشنهاد کرد نمایشی را درباره واقعه کربلا در تالار وحدت روی صحنه بیاورد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۶    
در ادامه عکسی از مینا وحید در کنار رضا کیانیان در فیلم زندگی خصوصی را مشاهده میکنید که حواشی زیادی بدنبال داشته است
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر امسال با 75 فیلم متقاضی حضور در بخش ملی جشنواره، از 12 تا 22 بهمن ماه 1401 در تهران و سراسر کشور برگزار می شود.