شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۲:۱۹Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

ایتنا (itna.ir)

مهمترین خبرهای ایتنا بر روی ایمیل شما

ایتنا 29 اسفند 1393 ایتنا 27 اسفند 1394 ایتنا 28 اسفند 1395 ایتنا 29 اسفند 1396 ایتنا 29 اسفند 1397 ایتنا 29 اسفند 1398 ایتنا 30 اسفند 1399 ایتنا 29 اسفند 1400 ایتنا 29 اسفند 1401 ایتنا 1 فروردین 1402 ایتنا 31 فروردین 1403 ایتنا 31 اردیبهشت 1403 ایتنا 31 خرداد 1403 ایتنا 1 تیر 1403 ایتنا 2 تیر 1403 ایتنا 3 تیر 1403 ایتنا 4 تیر 1403 ایتنا 5 تیر 1403 ایتنا 6 تیر 1403 ایتنا 7 تیر 1403 ایتنا 8 تیر 1403 ایتنا 9 تیر 1403 ایتنا 10 تیر 1403 ایتنا 11 تیر 1403 ایتنا 12 تیر 1403 ایتنا 13 تیر 1403 ایتنا 14 تیر 1403 ایتنا 15 تیر 1403 ایتنا 16 تیر 1403 ایتنا 17 تیر 1403 ایتنا 18 تیر 1403 ایتنا 19 تیر 1403 ایتنا 20 تیر 1403 ایتنا 21 تیر 1403 ایتنا 22 تیر 1403 ایتنا 23 تیر 1403 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایتنا - یک رایانه کوانتومی جدید رکورد جهانی ماشین سیکامور (Sycamore) گوگل را شکست. رایانه 56 کیوبیتی H2-1 رکورد برتری کوانتومی جدیدی ثبت کرد که 100 برابر رکورد پیشین است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
ایتنا - گزارش های منتشر شده حاکی از این است که دولت آلمان باقیمانده سهام بیت کوین خود را واگذار کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - گروهی از دانشمندان که بر روی رمزگشایی از صداهای تولید شده توسط نهنگ های عنبر کار می کنند موفق شده اند الفبای آوایی این جانداران غول پیکر را تشخیص دهند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - دو فضانورد ناسا که درحال حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی گرفتار شده اند اعلام کردند که فضاپیمای استارلاینر بویینگ به زودی آن ها را به خانه بازمی گرداند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایتنا -شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در شبکه های اجتماعی توسط برخی اکانت های ناشناس به گروه های ناشناخته افزوده شده باشید که گاها با کلاهبرداری از شما همراه شده ...
  ۹ ساعت پیش    
ایتنا - گوگل رسماً Wear OS 5 را دو ماه پیش در I/O 2024 معرفی کرد و این نرم افزار جدید مملو از به روزرسانی های مفید است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - سامسونگ همچنین، به دلیل تقاضا برای لوازم جانبی مانند ساعت هوشمند ، قابلیت های کنترل سلامت پیچید ه تری ارائه می دهد و علاوه بر اینها حلقه جدید این شرکت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - برای اولین بار از زمان شیوع کرونا تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در آلمان کمتر از سال قبل شده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - اگرچه باور عمومی این است که مواد غذایی همچون بادام یک میان وعده سالم هستند، اما یک پزشک فرانسوی هشدار می دهد که ممکن است با مصرف بادام، بیش از آنچه فکر می کنید کالری دریافت کنید.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - گزارشی جدید نشان می دهد که پس انداز کردن منظم می تواند کیفیت خواب را بهتر کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - بزرگ ترین تاسیسات ذخیره انرژی جهان که از باتری های سدیم یونی پیشرفته استفاده می کند، فعالیتش را در چین آغاز کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - پزشکانی که این داروها را تجویز می کنند، می گویند مصرف کنندگان داروهای کاهش وزن مبتنی بر جی ال پی 1 به دلیل عوارض جانبی و مشکلات در دسترسی به دارو مصرف آن ها را قطع می کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - به نظر می رسد برای معمای پشت یکی از شایع ترین بیماری های خودایمنی سرانجام پاسخی پیدا شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
ایتنا - کمیسیون اروپا می گوید شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) متعلق به ایلان ماسک در چندین زمینه قوانین اتحادیه اروپا را نقض می کند و بنا به ارزیابی اولیه این کمیسیون ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - براساس پژوهشی جدید، شب زنده داران احتمالا از سحر خیزان هوشیارترند. افزون بر این، افرادی که شب هنگام قبراق تر و فعال ترند، در آزمون های شناختی عملکرد بهتری نشان دادند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - دانشمندان سیاهچاله ای عظیم و نادر را پیدا کرده اند که بر این باورند نزدیک ترین سیاهچاله به زمین است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - انتقال تصاویر خود از گوگل به iCloud باعث حذف عکس ها از گوگل فوتوز نمی شود، بنابراین اگر کاربر قصد حذف عکس ها را داشته باشد باید این کار را به صورت دستی انجام دهد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایتنا - گوگل، به روزرسانی های سرویس های گوگل پلی برای دستگاه های اندروید لالی پاپ (آب نبات چوبی) را متوقف کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - ویندوز 11 با طراحی شیک، منوی استارت مرکزی و طرح بندی های Snap و Copilot، قطعاً یک منبع بهره وری است که به شما در انجام کار ها کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۴:۲۰    
ایتنا - اشتراک این سرویس پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ماهانه 10 دلار هزینه خواهد داشت که کم و بیش مطابق با پلتفرم های استریمینگ رقیب است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایتنا - شرکت خدمات الکترونیک سامسونگ روز چهارشنبه 10 ژوئیه (20 تیر) اولین نسل از حلقه های هوشمند خود به نام گلکسی رینگ را به بازار معرفی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۱:۰۴    
ایتنا - طبق یک مطالعه جدید، محققان دریافته اند که کمدی ایجاد شده توسط چت جی پی تی خنده دارتر از نوشته های انسان ها، حتی نویسندگان حرفه ای است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - ناسا می گوید سیاره ای فرازمینی به رنگ آبی کبالتی پیدا کرده که بوی آن از تخم مرغ گندیده نیز بدتر است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایتنا - به گفته گورمن، اپل در توسعه فناوری این قابلیت ها با مشکلات جدی مواجه شده است . به عنوان مثال، پایش آپنه خواب متکی بر اندازه گیری اشباع اکسیژن خون خواهد بود ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۲:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایتنا - یک خودرو بدون راننده سرویس حمل ونقل در چین، با یک عابر پیاده که طبق گزارش ها در حال عبور غیرمجاز از خیابان بوده برخورد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۱:۴۰    
ایتنا - ایلان ماسک، تاجر آمریکایی گفت که XII به مذاکرات برای گسترش توافق موجود با اوراکل پایان داده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۰:۱۹    
ایتنا - کاربرانی که می خواهند نقشه های گوگل را کنار بگذارند، معمولاً ویز را نصب می کنند، در حالی که کاربرانی که از ویز ناامید شده اند به گوگل مپس روی می آورند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۳    
کانادا با فرصت های بی شمار و کیفیت زندگی بالا، یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت است. دریافت اقامت دائم کانادا به افراد امکان می دهد تا از مزایای کامل شهروندی این کشور از جمله دسترسی به خدمات بهداشتی و ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایتنا - در گذشته ای بسیار دور همه انسان های روی زمین چشم های قهوه ای داشتند. تا اینکه در حدود 6 تا 10 هزار سال پیش وقوع یک جهش ژنتیکی در یک فرد باعث تنوع رنگ چشم افراد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
ایتنا - طبق اعلام کاربران، اینترنت کشور از ساعتی پیش دچار اختلال گسترده شد. همزمان با گلایه شماری از کاربران شبکه ایکس درباره کندی اینترنت ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
ایتنا - نوسانات اخیر قیمت بیت کوین با عبور از 59 هزار دلار و غلبه بر نگرانی ها در مورد فروش احتمالی توسط دولت آلمان توجهات را به خود جلب کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - برخلاف تصور ایرانی ها سطح بالایی از زندگی در کشورهای عرب خلیج فارس دیجیتالی شده و این کشورها حتی در این زمینه از اروپا و آمریکا هم فراتر رفتند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایتنا - دونالد ترامپ تهدید کرد اگر دوباره به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود، مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا و کلاهبرداران انتخاباتی را به زندان خواهد انداخت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - بعد از این که هوش مصنوعی انقلابی در روال روزانه ما ایجاد کرده، نکات مهمی در مورد آن وجود دارد که باید بدانیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - استرالیا یک سیستم کامپیوتری با کارایی بالا (HPC) را توسعه داده است که در بین 500 سوپرکامپیوتر برتر در سراسر جهان رتبه 72 را دارد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - بزرگترین اتحادیه کارگری شرکت سامسونگ الکترونیک با بیش از 30 هزار کارگر، در اقدامی غافلگیرکننده که خطر اختلال تولید را در بزرگترین تولیدکننده تراشه های حافظه در جهان افزایش می دهد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۹    
ایتنا - کاربران کروم در اندروید به زودی می توانند استفاده وب سایت ها از موقعیت مکانی و دوربین خود را کنترل کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - دارک وب بخشی از شبکه جهانی وب است، اما غیرقابل ردیابی است و تنها با استفاده از یک مرورگر تخصصی می توان به آن دسترسی پیدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ایتنا - شرکت اوپن ای آی - سازنده چت بات چت جی پی تی- از دو هفته پیش اعلام کرده بود که از روز نهم ژوئیه، برابر با نوزدهم تیر ماه، محدودیت های دسترسی کاربران مستقر در کشورهای چین ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایتنا - موشک آریان 6 ساخت آژانس فضایی اروپا روز سه شنبه 9 ژوئیه (19 تیر)، در دریچه ای زمانی بین ساعت 8 بعدازظهر و 12 شب به وقت غرب اروپا، از پایگاه گویان فرانسه پرتاب خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
ایتنا - مردی مبتلا به سرطان درمان ناپذیر از تصمیم غیرعادی اش می گوید که قصد دارد خودش را به هوش مصنوعی تبدیل کند تا پس از مرگش همچنان کنار همسرش بماند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۰:۳۵    
ایتنا - جیمیل خلاصه های جدیدی را معرفی می کند که با هوش مصنوعی طراحی شده اند و هدف آن صرفه جویی در وقت کاربران با ارائه خلاصه ای مختصر از ایمیل های طولانی است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - دانشمندان یک مسیر مغزی جدید کشف کرده اند که در بروز سردرد نقش دارد، پیشرفتی که ممکن است به داروهای جدیدی برای درمان میگرن منجر شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایتنا - نشان در اطلاعیه خود گفته است که این اقدام باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران این نقشه و مسریاب نتوانند خدمات این شرکت را استفاده کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
ایرانسل برای تسهیل ارتباطات زائران عتبات عالیات در ایام محرم، بسته رومینگ ویژه این ایام را معرفی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۴    
رایانش ابری به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری پیچیده و پرهزینه، بتوانند به منابع محاسباتی، ذخیره سازی و نرم افزاری دسترسی داشته باشند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
ایتنا - تاییدیه صندوق های قابل معامله در بورس مبتنی بر اتریوم یا فرم های S-1 ممکن است این هفته ارائه شوند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - مایکروسافت کارمندان خود در چین را به تعویض گوشی های اندرویدی به آیفون مجبور کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - مطالعه جدیدی که توسط محققان دانشگاه کالج لندن (UCL) انجام شد، نشان داد که این تمرین بسیار ساده و 3 دقیقه ای می تواند به طور قابل توجهی کاهش بینایی شما را بهبود بخشد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - جو بایدن 81 ساله جمعه شب در مصاحبه با شبکه ای بی سی از تعهد به انجام آزمون شناختی خودداری کرد و گفت در صورت انتخاب مجدد، هر روز یک آزمون شناختی می دهم .
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - کارشناسان می گویند این حرکت منجر به دوست داشتن واقعی بیشتر می شود که کمتر با شخصیت افراد مرتبط است و با محتوای جذاب تر و متفکرانه تر، تعامل را افزایش می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - براساس پژوهشی جدید، اجرام قرمز نورانی در کیهان اولیه وجود دارند که نمی توان آن ها را با درک ما از چگونگی تولد کهکشان ها و سیاه چاله ها توضیح داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایتنا - تحقیقات جدید نشان می دهد که کانادا کشوری است که اغلب مردم جهان می خواهند به آنجا نقل مکان کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - نیویورک پست به نقل از یک متخصص می نویسد که مصرف تنها یک نوشیدنی الکلی در روز، چه یک لیوان آبجو یا یک گیلاس شراب باشد، چه یک شات نوشیدنی الکلی سنگین تر ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - دانشمندان برای اولین بار با استفاده از سلول های بنیادی چند نفر نمونه های سه بعدی مغز تولید کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۹    
ایتنا - تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد که سرعت چرخش هسته زمین به طور قابل توجهی کاهش یافته و حتی ممکن است معکوس شده باشد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۲    
تعویض لوازم خانگی قدیمی و یا خرید لوازم خانگی جدید برای منزل، از جمله کارهایی است که باید با دقت فراوان صورت گیرد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایتنا - به نظر می رسد که قرار است زودتر از آنچه فکر می کنیم، اطلاعات بیشتری درباره نسل بعدی پلی استیشن بشنویم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۵۹ سایت دیگر  
ایتنا - برخلاف تصور نادرستی که وجود دارد، هک کردن گوشی موبایل کار غیر ممکنی نیست و ساده ترین حالت ممکن است با نصب یک اپلیکیشن جاسوسی و مخرب به راحتی اتفاق بیافتد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایتنا - بنیان گذار مایکروسافت معتقد است که سیستم های هوش مصنوعی کنونی، نبوغ را نشان می دهند اما به راهبردهایی برای اندیشیدن به مشکلات نیاز دارند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایتنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از وضعیت تماس تصویری بدون اینترنت در کشور گزارشی ارائه کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
ایتنا - در شرایطی که سود بازرگانی گوشی های بین 150 تا 600 دلار تغییری نکرده، به دلیل افزایش شدید سود بازرگانی گوشیهای بالای 600 دلار از 15 به 96 ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۴۹ سایت دیگر  
ایتنا - بیت کوین در معاملات اولیه آسیا به شدت سقوط کرد و بازگشت متوسطی که در آخر هفته مشاهده شد را معکوس کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایتنا - کارکنان سامسونگ روز دوشنبه، اعتصاب 3 روزه خود را برای دستمزد بهتر آغاز کردند و اتحادیه نماینده آنها به اقدامات بیشتر در صورت عدم برآورد خواسته هایشان توسط بزرگترین شرکت کره جنوبی، اشاره کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایتنا - گوگل مشغول توسعه سیستم عامل نوین میکروفوشیا است که روی دستگاه های اندروید و داخل یک ابزار مجازی فعال می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۴:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
ایتنا - احتمالا این ضرب المثل انگلیسی را شنیده اید که هرکس روزی یک سیب بخورد محتاج دکتر نمی شود، دانشمندان اخیرا دریافته اند رژیم غذایی مدیترانه ای هم همین کار را می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - اینها بهترین گوشی های اندرویدی سال 2024 با توجه به انتخاب و رتبه بندی برخی از سایت های فناوری بین المللی هستند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۲    
ایتنا - در عصر تیک تاک، فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت ، یوتیوب و موارد دیگر، جایی که ما زندگی و صدای خود را به جهان منتقل می کنیم، کلاهبرداران فرصت های بی شماری دارند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - تعداد زیادی از صاحبان وب سایت ها در رسانه های اجتماعی زنگ خطر را به صدا درآوردند و نسبت به کاهش گسترده و بی سابقه تعداد بازدیدها از زمان تکمیل انتشار به روزرسانی در پایان ماه آوریل ابراز ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۲:۳۹    
ایتنا - براساس داده های جدید، شهاب سنگ ها پیوسته به مریخ اصابت می کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۲:۱۲    
ایتنا - به گزارش نیویورک تایمز اوایل سال 2023، یک هکر به سیستم های پیام رسانی داخلی اوپن ای آی نفوذ کرد و جزئیاتی درباره نحوه عملکرد فناوری های این شرکت را از کارمندان ربود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، در اقدامی جنجالی به بیل گیتس، بنیانگذار مشترک مایکروسافت، هشدار داده است که در صورت تکرار شرط بندی علیه تسلا، ثروت او را محو خواهد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - طبق نظرسنجی از هزار بزرگسال در ایالات متحده، 11 درصد آنان معتقد بودند که استفاده از کرم ضد آفتاب خطرناک تر از مواجهه مستقیم با نور خورشید است ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - "شبیه سازی زندگی در مریخ" یک سال به طول انجامید. چهار فضانورد داوطلب ناسا 378 روز در محوطه ای کاملا بسته در انزوای کامل در تگزاس به سر بردند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
ایتنا - مسعود پزشکیان: جهان با سرعت به سوی دسترسی های کم هزینه و پرسرعت به اینترنت حرکت می کند و من آمده ام تا موانع دسترسی مردم و صاحبان کسب و کار را به جدیدترین فناوری های عصر بردارم ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایتنا - پژوهشگران بر اساس یافته های یک پژوهش معتقدند سیگار کشیدن تأثیرگذارترین عامل در ابتلای افراد مسن به زوال عقل است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - در این زمینه یوتیوب قابلیتی را معرفی کرده است که به افراد امکان می دهد محتوای ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را که چهره یا صدای آنها را تقلید می کند، حذف کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
ایتنا - معاون مرکز تتا گفت: امکان احراز هویت غیرحضوری برای صدور گواهی های سطح دو اطمینان فراهم شده و این گواهی ها برای استفاده در کاربردهای با ریسک متوسط در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - سال 2024 تاکنون برای طرفداران بازی های ویدیویی سالی هیجان انگیز بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایتنا - شرکت نرم افزاری الون لبز ، هوش مصنوعی را برای روایت کردن کتاب های صوتی با صدای بازیگران درگذشته به کار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - در منظومه شمسی 8 سیاره وجود دارد، البته به علاوه پلوتون بیچاره که در سال2006 از مجموع سیارات حذف شد، اما اگر تعداد بیشتری سیاره در منظومه ما وجود داشته باشد، چه؟
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایتنا - یک استارتاپ هلندی سیستمی شامل چند روتر وای فای ابداع کرده که می تواند ورود فرد ناشناس به خانه، حرکت افراد در خانه و زمین خوردن سالمندان را تشخیص و به کاربر اطلاع دهد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
ایتنا - سختی استخراج بیت کوین به پایین ترین سطح خود از ماه مارس رسیده زیرا قیمت این رمزارز دیجیتال به 57 هزار دلار سقوط کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۲    
ایتنا - ایلان ماسک، تاجر و میلیاردر آمریکایی روز شنبه نسبت به خطر استفاده از اپلیکیشن واتس اپ که توسط متا پلتفرمز مدیریت می شود، از منظر حفاظت از داده های کاربران هشدار داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۰:۲۳    
خرید بلیط هواپیما استانبول باعث می شود تا شما نیز قادر به تجربه میزبانی این شهر زیبا در ترکیه باشید. استانبول یک مقصد جذاب و دیدنی است که برای عاشقان سفر، جاذبه های گردشگری زیادی فراهم کرده است ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایتنا - یک نرم افزار تامین کننده سیستم احراز هویت 2عاملی هک و شماره موبایل 33 میلیون کاربر آن فاش شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۴۷ سایت دیگر  
ایتنا - موسس تلگرام، از رسیدن تعداد کاربران بازی تلگرامی همستر کامبت به بیش از 200 میلیون نفر در مدت 81 روز، خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایتنا - برای بسیاری از ما داشتن یک خواب خوب و آرام در صدر فهرست اولویت ها قرار دارد و برای آن می توان از ابزاری کمک گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۵۸ سایت دیگر  
ایتنا - بیت کوین سقوط کرد و به پایین ترین سطح از ماه فوریه رسید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایتنا - آمازون پس از 8 ماه توسعه نسخه تجاری ربات های امنیتی آسترو را متوقف کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - داروی دونانمب، که با نام تجاری کیسونلا به فروش می رسد، نوعی پادتن تک تیره (مونوکلونال) است که هر چهار هفته یک بار تزریق می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - این قانون آستانه 10000 دلاری را برای گزارش تراکنش های مربوط به استیبل کوین (که ارزهای رمزپایه مبتنی بر پول های فیات مانند دلار آمریکا هستند) تعیین می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - تحقیقات جدید نشان می دهد افرادی که در طول زندگی خود غذای سالم می خورند، بیشتر احتمال دارد در سال های پیری از توانایی های شناختی بهتر بهره مند باشند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - دانشمندان کشف کرده اند نوعی خزه صحرایی که در جنوبگان یافت می شود و می تواند در شرایط سخت مریخ زنده بماند، آن [خزه] را به یک گزینه امیدوارکننده برای مسکونی سازی این سیاره تبدیل می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - روش ترکیبی ورزش و مصرف داروهای کاهش وزن به درمان چاقی و در عین حال حفظ سلامت استخوان ها کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - دو فضانورد ناسا که با نخستین پرواز فضایی شرکت آمریکایی بوئینگ روز 17 خرداد به ایستگاه فضایی بین المللی رسیدند، به دلیل مشکلات فنی، مدت طولانی تری در آنجا خواهند ماند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - اپل در ماه های آینده iOS 18 را معرفی می کند که هوش مصنوعی را به آواتار جدیدی می آورد که نوید حفظ حریم خصوصی و امنیت دستگاه را می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - بر اساس یک گزارش جدید، ایرپادهای آینده اپل ممکن است دوربین داشته باشند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایتنا - براساس داده هایی که روز چهارشنبه منتشر شد، بیمارانی که داروهای کاهش وزن شرکت داروسازی نوو نوردیسک مانند ویگووی یا داروهای مشابه برای دیابت نوع 2 را مصرف می کنند ممکن است با خطر نوعی بیماری ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - یکی از مهمانداران شرکت هواپیمایی کانادایی اسووپ ایرلاینز در گفتگویی پیرامون دلایل سرد نگه داشتن کابین هواپیما گفت: شاید آن چیزی نباشد که توقع دارید ...
مشاهده نتایج بیشتر...