جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۸:۴۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان صحنه»

مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره سوادآموزی شهرستان صحنه گفت: باستناد دستورالعمل های ابلاغی، تعداد سوادآموزان در آموزش های گروهی مبتنی بر رعایت فاصله اجتماعی، ضوابط بهداشتی در هر شرایط بیشتر از 10نفر نخواهد بود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت : راه اندازی کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان صحنه نیازمند سرمایه در گردش و همت والای مدیران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 620 تن جو احتکار شده در شهرستان صحنه و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 620 تن جو احتکار شده در شهرستان صحنه و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه گودرزحیاتی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کرد باتلاش همکاران موفق شدیم ازابتدای سال تاکنون مقدارچهل هزارو123تن ازانواع کودهای شیمیایی جهت بهره برداران شهرستان صحنه تامین وتوزیع نماییم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۱    
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه به همراه مدیر آبفای شهرستان از پروژه های آب رسانی خطوط انتقال آب شرب و اجرای طرح فاضلاب شهرستان صحنه بازدید کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۵    
مرصاد نیوز: با توجه به قرار گرفتن صحنه در وضعیت قرمز آژیر وضعیت خطر در این شهرستان به صدا درآمد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۱    
مرصاد نیوز: مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: امروز بسیج با استفاده از توان گروه های جهادی تخصصی خود، کار با کیفیت و مطلوب به مردم ارائه می دهد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : 6 هزار پرس غذای گرم در محلات و روستاهای هدف توزیع شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان صحنه گفت: پیش بینی کرد امسال 12 هزار تن سیب از باغات صحنه برداشت و روانه بازار مصرف شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: متصدی اقلیم شناسی شهرستان صحنه از کاهش دما در این شهرستان طی هفته جاری خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر حوزه علمیه براداران شهرستان صحنه گفت: بر اساس تعالیم اسلامی یکی از وظایف مهم هر مسلمان، انتظار ظهور حضرت قائم(عج) است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:فرماندار شهرستان صحنه گفت: به دنبال شیوع کرونا محدودیت های یک هفته ای در شهرستان صحنه اعمال خواهد شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه گفت: برگزاری مراسمات عزاداری و فاتحه در شرایط حاد شیوع ویروس کرونا ممنوع است و مداحانی که در این مراسمات شرکت کنند به مراجع قضایی معرفی می شوند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره سوادآموزی شهرستان صحنه از آغاز فرآیند برگزاری دوره های مختلف سوادآموزی در سال جاری خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: طبق سنوات گذشته، برداشت سیب درختی از باغات بخش دینور شهرستان صحنه آغاز شده است و تا اوایل آبان ماه ادامه خواهد داشت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۸    
مرصاد نیوز: موزه مردم شناسی شهرستان صحنه همچنان در بلاتکلیفی کامل به سر می برد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۸    
مرصاد نیوز: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل ستاد مقابله به آن نماز جمعه این هفته (2 آبان) در شهرستان صحنه برگزار نمی شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۳    
مرصاد نیوز: مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان صحنه گفت: استفاده از ماسک توسط دانش آموزان، معلمین و کارکنان در مدت زمان حضور در مدرسه باید رعایت شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : نگاه به ارزش ها و معروف ها و دور شدن از منکرات به با نشاط شدن جامعه و سلامت افراد آن و نیز رفع مشکلات و آسیب ها در حوزه های مختلف کمک می کند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده کلانتری مرکزی شهرستان صحنه گفت: پلیس برقراری نظم و امنیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و همکاری مردم با این نیروی تلاشگر عرصه را بر مجرمین تنگ خواهد کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه گفت: شیوع ویروس کرونا و ماندن در خانه می تواند فرصتی برای افزایش سرانه مطالعه کشور باشد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۲    
مرصاد نیوز: مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان صحنه گفت: تجربه های والای پیشکسوتان فرهنگی می تواند روشنگر و راهنمای همه باشد و امیدوارم سازوکاری مناسب برای انتقال این تجربیات فراهم شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره سوادآموزی شهرستان صحنه گفت : مدیران مدارس در امر شناسایی، جذب و آموزش اولیای بی سواد دانش آموزان باید تلاش ویژه ای داشته باشند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اعضای شورای تامین شهرستان به همراه شهردار و اعضای شورای شهر با فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی صحنه دیدار کردند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: متصدی اقلیم شناسی شهرستان صحنه گفت :هوای شهر صحنه تا پایان هفته جاری صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۰    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه از مراحل پیشرفت فیزیکی مجتمع خدمات رفاهی امام رضا(ع ) شهرستان صحنه در مسیر بزرگراه کربلا بازدید به عمل آوردند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : 250 عدد کیف به همراه لوازم التحریر بین دانش آموزان مناطق محروم شهرستان صحنه توزیع شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از سد مخزنی قشلاق در راستای پیگیری و بررسی مشکلات بازدید کردند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان صحنه گفت : در ماه های محرم و صفر و همچنین ماه مبارک رمضان وقوع جرم در جامعه کاهش چشمگیری دارد و این مهم به دلیل تبلیغ ارزش های اسلامی به خصوص امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت : اگر ما می خواهیم که سعادت دنیا و آخرت را بدست بیاوریم، بهترین الگو برای ما، معصومین(ع) می باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه در بازدید از مزارع برنج شهرستان صحنه گفت: وظیفه داریم امکانات و شرایط لازم برای افزایش درآمد کشاورزان فراهم کنیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان صحنه گفت: تمامی مسیرهای منتهی آرامستان در صحنه بسته شده و از مردم درخواست داریم از حضور در آرامستان خودداری کنند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه گفت: وضعیت شهرستان قرمز است و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی تعداد فوتی های ناشی از کرونا افزایش خواهد یافت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس دادگستری شهرستان صحنه از کشف و ضبط 17 تن برنج احتکار شده در یکی از انبار های شهرستان صحنه خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۹    
مرصاد نیوز:فرماندار شهرستان صحنه گفت : تشدید نظارت ها در راستای تنظیم بازار و برخورد با متخلفان شهرستان سنقر در دستور کار باشد .
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت: جریمه نقدی و پلمپ در انتظار واحدی های صنفی است که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان، جامه شورانی رئیس اداره گاز ناحیه صحنه به همراه رضایی نماینده مردم شریف شهرستان های گنکاور،صحنه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صحنه از توقف و دستگیری 5 اکیپ متخلف شکار و صید در هفته جاری در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صحنه از تصویربرداری از یک قلاده "گربه جنگلی" که یکی از گونه های کمیاب کشور به شمار می رود، در منطقه امروله و دالاخانی خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس دادگستری شهرستان صحنه از استمرار برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر در شهرستان صحنه خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شهردار صحنه گفت : عملیات هرس فرم درختان به منظور زیباسازی و تحریک درختان برای شاخه زایی و جوان سازی در شهر صحنه در حال انجام است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان صحنه از توقیف و دستگیری پنج اکیپ متخلف شکار و صید توسط یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت : گره حل بسیاری از مشکلات ما در سو مدیریت داخلی است و درست نیست بی مدیریتی و بی برنامه گی ها را به گردن تحریم ها بیاندازیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:پروژه محوطه سازی مسکن مهر 59 واحدی بهزیستی صحنه بعد از 11 سال تامین اعتبار شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: با حضور جمعی از مسئولین شهرستان صحنه مسجد روستای احمد آباد مله ماس کلنگ زنی شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: مردم با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و پزشکان و با توجه به بر مسری بودن ویروس کرونا و ضرورت حفظ فاصله ها، عزاداری اربعین را در منازل خود انجام دهند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۲    
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت: با متخلفین و مجرمین ساخت و ساز های غیرمجاز اراضی کشاورزی به طور جدی برخورد می شود و باید دست سودجویان و عوامل تغییر کاربری های غیرمجاز از اراضی کوتاه شود و در صورت لزوم از قوه قهریه استفاده می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صحنه گفت : دو نفر شکارچی که اقدام به شکار 3 قطعه کبک در مناطق تحت مدیریت محیط زیست شهرستان صحنه کرده بودند توسط یگان حفاظت محیط زیست دستگیر شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا حیدری, فرماندار شهرستان صحنه گفت: بهبود کیفیت پخت نان مورد انتظار مردم است و اعضای کارگروه باید بازرسی و نظارت مستمری بر عملکرد نانوایی های شهرستان داشته باشند.