شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۶:۵۹Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارامدی»

فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۸    
گرچه علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد ملی کرونا، از نا کارامدی خط تولید اسپوتنیک وی در ایران سخن به میان آورده، اما بخش دیگری از مسئولان ایرانی و شرکت طرف اکتوورکو، گفته های او را رد می کنند ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۲    
منصب صدارت و وزارت امور خارجه در همه نظام های حکومتی دنیا، منصب و مسندی خاص و منحصر به فرد تلقی می شود. چه از آن رو که مجموعه وزرای کابینه به شمول شخص رئیس دولت، هریک عهده دار تدبیر و تمشیتِ بخشی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک نماینده مجلس گفت: آقای رئیسی برای چینش کابینه خود افرادی را انتخاب خواهد کرد که هم متعهد به انقلاب باشند و هم دارای تخصص همراه با کارامدی باشند و ممکن است که انتخاب هایی که وی برای چینش کابینه خود انجام می دهد، خیلی در قالب جناح بندی های مرسوم سیاسی قرار نگیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شرط داشتن مدرک تحصیلی مرتبط و سوابق تجربی مربوطه برای وزرای پیشنهادی منظور شده و می تواند در جهت کارآمدی و نقش آفرینی آن ها در پیشبرد اهداف دولت ملی و ایران قوی که مد نظر رئیس جمهور منتخب است، موثر باشد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته رئیس جمهوری افتتاح 40 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در یک استان، نشان دهنده توانمندی ملت، برنامه ریزی درست دولت و کارامدی دولت و ملت است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۳    
تهران- ایرنا- رییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح طرح های ملی وزارت صمت گفت: افتتاح 40 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در یک استان، نشان دهنده توانمندی ملت، برنامه ریزی درست دولت و کارامدی دولت و ملت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری گفت: افتتاح 40 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در یک استان، نشان دهنده توانمندی ملت، برنامه ریزی درست دولت و کارامدی دولت و ملت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار گفت: کسانی که به دنبال تحمیل خود یا گزینه هایشان به دولت سیزدهم هستند نمی توانند کابینه کارامدی تشکیل دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آثار همدلی و هم افزایی نه تنها در حد سران سه قوه بلکه تا آخرین رده های سطوح مسئولیتی باید دیده شود و در ارتباط وسیع و عمیق با مردم برای کارامدی و پاسخگویی باشد.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس مسجدسلیمان، توجه و نگاه دوراندیشانه به ایجاد و گسترش زیرساخت های شهری نشان از مدیریت کارامدی و توسعه یافتگی و چرخه و رونق اقتصادی در ان منطقه دارد معمولا ایجاد زیر ساخت ها باظرفیت ها و پتانسیل های منطقه متقارن و تناسب دارد. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۸:۱۸    
به نظر می رسد شورای پنجم و آخرین شهردار منتخب این شورا ، در شرایطی که کمترین کارامدی را در اداره شهر و رسیدگی به حق و حقوق کارکنان و بازنشستگان مظلوم این نهاد زحمت کش و خدوم نداشته است ، به دنبال ایجاد هزینه و همچنین اقداماتی غیر کارشناسی در امر مدیریت این مجموعه می باشد که نیاز به توجه جدی دارد .
پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۳    
پیام مسعود رجوی درباره انفجار دفتر حزب جمهوریاسلامی و ترورهای بعدی این بود که ما خوب های نظام را می زنیم تا بدها و کم کیفیت ها حاکم شوند چون اینها کارامدی ندارند مردم با آنها درگیر شده و انقلاب از این راه توده ای می شود!!!
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن هاشمی، رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در این انتخابات رتبه اول را با 51 درصد عدم مشارکت، رتبه دوم با 30 درصد آقای رییسی و رتبه سوم با 6 درصد متعلق به آرا باطله بود ...
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
برنا نوشت: عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: رئیس جمهور منتخب می تواند از وزرای قبلی و افراد کارآمد پیشین استفاده کند حتما لازم نیست نیروهای جدید و بی تجربه بر سر کار باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اسماعیل امینی، شاعر، پژوهشگر و دبیر علمی نخستین دوسالانه ملی غزل گسترش دامنه واژگان، کارامدی نظام بلاغی، ارجاعات فرامتنی و توسعه دامنه موضوعی را از خصوصیات غزل امروز دانست و گفت: همه این خصوصیات، غزل را از سیطره سنت رها و فضای تنفس جدیدی برای این قالب شعری ایجاد کرده است.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با تقدیر از وفاق و همدلی همه ارکان جامعه ورزش کشور گفت : ستاد عالی ورزش نماد کارامدی ، وفاق و مدیریت در ورزش است و مطمئن باشید در رقابت های المپیک ، کام مرد ایران شیرین خواهد شد . ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن -در فتح خرمشهر، جهانیان کارامدی انقلاب، اسلام و ملت مومن را مشاهده کردند. ( مقام معظم رهبری )
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، امیر ابراهیم رسولی روز شنبه در نشست خبری با موضوع فرآیند فهرست نهایی شورای شهر تهران، گفت: ماهها تلاش شده است تا براساس عدالت، کارامدی و شایسته سالاری لیست شورای شهر تهیه شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه تهران گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران دچار رکود تورمی اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جدی و خطرناکی است و الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت عملی، بهینه و بسامان با کاستن از نوسان و نابسامانیها، می تواند کارآمدی دولت و نظام را ارتقا دهد.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۳    
تغییرات ساختاری در نظام اعتبارات بانک مرکزی امیدواری ها را نسبت به کارامدی و شفافیت بیشتر تخصیص اعتبارات را در اقتصاد ایران افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۵   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس: در 28 خرداد ما فقط با انتخاب رئیس جمهورمواجه نیستیم بلکه با این آزمون مهم مواجهیم که آیا می توانیم از میراث امام محافظت کنیم و کارامدی انقلاب را نشان دهیم یا نه؟
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح هایی برای تزریق منابع مالی جدید به بازار سرمایه با هدف بهبود روند معاملات بورس در دستور کار قرار گرفته، اما هنوز میزان کارامدی و توانایی این طرح ها مشخص نشده است؛ برخی از این راهکارها استقبال کرده و آن را ناجی بازار می دانند، اما به نظر گروهی دیگر، این طرح ها تاثیر موقت خواهند داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت:رسالت مسوولان گره گشایی از مشکلات مردم است که این مهم به ایجاد رضایت مندی مردم و کارامدی نظام منجر خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز قرن جدید و گام دوم انقلاب، گفت: ما باید برای تحقق کارآمدی دین در اداره جامعه تلاش کنیم و آن را به نمایش بگذاریم.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
چرخش نخبگان اختیاری، گسترش آزادی ها، اصلاح نظام مشارکت سیاسی، ارتقاء کارامدی و بهبود مدیریت و بکارگیری مناسب از انرژی ها و منابع مادی وانسانی و از همه مهمتر تحقق عدالت از ابتدائیات حل مشکلات حوزه قدرت سیاسی است. هرچند تلاش در کم کردن فسادها و ظلم ها خود گام مهمی محسوب می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
1- این سفر بیانگر کارامدی یک #دیپلماسی قوی و چندجانبه موفق می باشد. کشور عراق قریب سی سال درگیر ناآرامی های متعدد داخلی ناشی از تجاوزات مکرر بیگانگان و آشوب ها و اغتشاشات داخلی می باشد و با وجود یک نظام کاملا غیر متمرکز توانسته است در تلاطمات مختلف مسیری مشخص در روابط خارجی ایجاد نماید و در میان ...
ایتنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - محققان MIT به تازگی موفق به طراحی سیستمی شده اند که می تواند بدون کمک انسان پهپادها و روبات های کارامدی تولید کند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تخصص و کارآمدی لازم را در حوزه کاهش اعتیاد ندارد، گفت: واگذاری بهره برداری هشت مرکز بهاران به بهزیستی اقدام درستی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۴    
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در نشست مجازی مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان گفت: کمک به ارتقای کارامدی آموزش و پرورش به عنوان دستگاه محوری تعلیم و تربیت کشور ذیل اسناد بالا دستی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد مشهد گفت: ما نمی توانیم بگوییم از بعد از انقلاب اسلامی در ایران، تمام حکومت ها صفر بودند یا همگی صد بودند. ما در این خصوص باید طیفی از اعداد صفر تا صد را به عنوان نمره کارامدی به حکومت ها نسبت دهیم .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۵    
رئیس فدراسیون بوکس طی پیامی ضمن تقدیر از تعامل وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک که نقش کارامدی در اعتلای ورزش کشور دارد، تلاش بی وقفه این دو نهاد ورزشی کشور را ستود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۶    
شفقنا آینده – هم زمان با افزایش شمار بیماران کرونایی و خطر تشدید این همه گیری بسیاری از کشورهای جهان محدودیت هایی در زمینه آمد و شد مردمان شان اعلام کردند. تصمیمی که به عقیده دانشمندان هنوز کارامدی اش اثبات نشده است ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی بصیری در مصاحبه با برنامه "تنگه احد" رادیو گفت وگو با تاکید بر اینکه براساس سخنان مقام معظم رهبری، فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد، اظهار کرد: معظم له بسیار سخنان سنجیده و کارامدی در همه زمینه ها به ویژه فضای مجازی دارند اما متاسفانه این مهم به خوبی تبیین نشده است. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - - روند فزاینده بی اعتمادی به کارامدی دولت و نهادهای اداره کننده کشور دیگر منحصر به سیاسیون ایرانی نیست و گروههای گواگون اجتماعی هرکدام به دلایلی از سیاست ورزان ایرانی گلایه داند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاورزی ایران گفت: سودجویی برخی دلالان و واردکنندگان نهاده های دامی کارامدی سامانه بازارگاه را زیرسوال برده است به طوری که نهاده های وارداتی وارد این سامانه نمی شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس از میزبانی این استان برای برگزاری نخستین جشنواره کشوری فرهنگی و هنری معلمان هنرمند به میزبانی فارس خبر داد و گفت: استان فارس تجربه میزبانی مسابقات مختلف در سطح کشور را داشته است و باتوجه به سبقه فرهنگی این استان یقینا این جشنواره به خوبی برگزار خواهد شد. ...
خاطره سردار زارعی به روشنی اهمیت گزارش های مردمی در ارتقای کارامدی سیستم تصمیم سازی کشور را نشان می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
میرمحمدی گفت: انقلابی گری، کارامدی و جوان گرایی سه رکن اصلی انتخاب دولت آینده برای حل مشکلات کشور است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: همه ما در هر جایگاهی که هستیم وظیفه داریم که نشان دهیم دین اسلام و نظام اسلامی به عنوان مظهر تحقق سیاسی دین اسلام در اداره حکومت کاؤامد است. وظیفه همه ما اثبات کارامدی دین در اداره جامعه است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان از نیروی انسانی به عنوان مهم ترین عنصر یک سازمان نام برد و گفت: ساماندهی بهینه نیروی انسانی، لازمه افزایش بهره وری و کارامدی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی بر اهمیت گزینه مقاومت برای آزادسازی فلسطین از اشغال صهیونیست های غاصب تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۶    
والدین اجازه بدهند فرزندان خودشان بر اساس علاقه، توانایی و کارامدی انتخاب کنند. به جای نقش کنترلگری، نقش مشاوره ای داشته باشند. به پدر ومادری که کمال طلب-وسواسی هستند توصیه می شود که در زمان انتخاب رشته فرزند شان سکوت کنند و اجازه دهند خودش بر اساس معیارهای گفته شده ، انتخاب کند
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس استانی: در ماه های اخیر بسیاری از اعضای شورا و مدیران شهری در سراسر کشور دستگیر شده اند که اکثر پرونده های آن ها به دلیل تخلفات مالی بوده است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت گفت: جنبش ضد واکسن می تواند روایت های خود را در مبارزه با واکسن جدید داشته باشد اما روند تولید واکسن می تواند گویا باشد و مردم نباید گیج و گمراه شوند. ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، خبرگزاری رویترز امروز به نقل از سخنگوی سازمان جهانی بهداشت نوشت که انتظار نمی رود که واکسیناسیون همگانی کرونا تا اواسط سال 2021 انجام شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۶:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
یک سردار پیشین سپاه می گوید: ما نمی توانیم تفکیکی بین یک اقتصاددان و یک فرد نظامی قائل شویم، کسانی که قابلیت، کارامدی و توان مدیریتی، تفکر جهادی دارند، می توانند در انتخابات حاضر شوند حالا از هر گروهی می خواهند باشند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پرستار رئیس مجمع تشکل های مردم نهاد جوانان استان اردبیل از برگزاری انتخابات کمیسیون های مشورتی سمن های جوانان در اردبیل خبرداد و گفت: کسب دوکرسی ملی و حضور در هیأت رئیسه مجمع ملی از جمله برنامه های پیش روی سازمان های مردم نهاد جوانان استان اردبیل است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کبنا ؛ نشست ساماندهی امور جوانان در حالی برگزار شد که مصوبات این جلسه مواردی بود که به عنوان فعالیت روتین در سازمان و نهادها محسوب می شود؛ (از جمله برگزاری کارگاه های اموزشی در خصوص ساماندهی امور جوانان، برگزاری کارگاه های آموزشی توسط نهادهای حمایتی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت ؛ مدرس خیابانی با وجود جوان بودن ولی پیشینه پربار و مثبتی در کارنامه خود دارد و همین کارامدی و مدیر بودنش وی را می توان بهترین گزینه برای هدایت کشتی وزارت صنعت ، معدن وتجارت دانست.
زوم تک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش زوم تک و گفته مسئولان شرکت هواوی EMUI 11 در 3 ماهه سوم 2020 رونمایی خواهد شد بر اساس این گزارش ویژگی های بسیار تازه و کارامدی به این سیستم اضافه خواهد شد در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت با ما همراه باشید. ...