چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۶:۲۱Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ائتلاف الفتح»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح عراق گفت که نیروهای الحشد الشعبی و گروههای مقاومت، مشکل اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی به شمار می روند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق در سخنانی با اشاره به بازداشت یکی از فرماندهان حشد الشعبی اعلام کرد: کسی که خواهان خدشه به حشد شعبی است به دنبال تضعیف عراق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۵    
رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت: هر تلاشی در جهت تضعیف اعتبار و اقتدار سازمان الحشدالشعبی به منزله تضعیف اقتدار کشور عراق خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۵    
رئیس ائتلاف الفتح عراق درباره بازداشت قاسم مصلح اعلام کرد: کسانی که در صدد از بین بردن ابهت الحشد الشعبی باشند در واقع در صدد تضعیف دولت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف الفتح عراق در سخنانی نخست وزیر این کشور را به انحصار قدرت و بازگرداندن عراق به دوره دیکتاتوری متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از ماجرای دستگیری یکی از فرمانده سازمان الحشدالشعبی عراق در استان الانبار، رئیس ائتلاف الفتح هر اقدامی برای شکستن اقتدار الحشدالشعبی را برابر با تضعیف اقتدار این کشور دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح گفت که برخی از طرفهای فاسد قصد دارند با سوء استفاده از اعتراضات مردمی، انتخابات پارلمانی زودهنگام را به تعویق بیاندازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۶    
یک نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق با انتقاد از حضور غیرقانونی آمریکا اعلام کرد پایگاه های نظامی این کشور در تیررس گروه های مقاومت قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۵    
حامد الموسوی از نمایندگان ائتلاف الفتح در پارلمان عراق گفت: حضور پایگاه های آمریکایی در خاک این کشور غیر قانونی است .
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح در پارلمان عراق در نخستین کنفرانس حمایت از مقاومت فلسطین در بغداد تاکید کرد که موشک های مقاومت و پایداری ملت فلسطین تاریخی جدید را برای امت اسلامی می نویسند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - هادی العامری رییس ائتلاف الفتح در پارلمان عراق با صدور بیانیه ای خطاب به مقاومت فلسطین ضمن تبریک به مناسبت پیروزی تاریخی بر صهیونیست ها؛ ابراز داشت که صهیونیست ها تسلیم اراده مقاومت شدند و پس از این پیروزی دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق بر اهمیت تحقق نتایج چشمگیر در نشست های میان بغداد و واشنگتن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق بر ضرورت کنترل کامل عراق بر حریم هوایی این کشور و پایگاه های هوایی آن تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - هادی العامری رییس ائتلاف الفتح در پارلمان عراق امروز (پنجشنبه) با انتشار بیانیه ای، بر اهمیت تشکیل کمیته فنی بین طرفهای عراقی و آمریکایی تاکید کرد و خواستار تشکیل سریعتر این کمیته به منظور خروج نیروهای خارجی از کشورش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان عراق از دولت این کشور خواست که روابط خود را با کشورهایی که با رژیم صهیونیستی عادی سازی کرده اند قطع کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح عراق اعلام کرد که همایشی را در راستای حمایت از مقاومت فلسطین برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح عراق به رهبری هادی العامری اعلام کرد که این ائتلاف افزون بر جمع آوری کمک های مالی برای ملت فلسطین کنفرانسی را با هدف حمایت از مقاومت فلسطین برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح عراق از فراخوان رهبر جریان صدر، برای برگزاری تجمع همبستگی سراسری با ملت فلسطین استقبال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق و ائتلاف الفتح در پارلمان با صدور فراخوان هایی از مردم عراق در استان های مختلف خواستند با رعایت پروتکل های بهداشتی در تجمع بزرگ عصر امروز(شنبه 15 می) در حمایت از فلسطین شرکت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رهبر ائتلاف "الفتح" عراق در تماس های تلفنی جداگانه با رییس دفتر سیاسی حماس و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که پیروزی فلسطین نزدیک شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق تأکید کرد که زمان قلدری رژیم صهیونیستی به پایان رسیده و مقاومت، راهکار انسانهای شجاع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق به اظهارات مداخله جویانه سفیر انگلیس درباره انتخابات پارلمانی عراق واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۱۵    
رئیس ائتلاف الفتح عراق با محکوم کردن حمله به کنسولگری ایران در کربلا، آن را اقدامی در راستای ایجاد بی ثباتی در عراق دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق حمله به کنسولگری ایران در کربلا را در راستای تلاش های مورد حمایت بیگانگان برای فتنه انگیزی و ایجاد بی ثباتی درعراق دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - در ادامه واکنش شخصیت های عراقی به حوادث اخیر کربلا، هادی العامری رهبر ائتلاف سیاسی – جهادی الفتح ، تحولات چند روز گذشته از جمله بازگشت ترور فعالان اجتماعی و تعرض به نمایندگی های دیپلماتیک در عراق را خطرناک توصیف و در عین حال با ذکر دلایلی، دولت را هم مقصر اعلام کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در همین حال دو گروه سیاسی مجلس اعلای اسلامی عراق به رهبری همام حمودی و جنبش جهادی – سیاسی الجهاد و البناء به رهبری حسن الساری انصراف از ائتلاف الفتح (هادی العامری) را تکذیب کردند تا این ائتلاف همچنان بزرگترین شانس پیروز انتخابات آینده باشد. از طرفی اختلافات [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اعضای ارشد ائتلاف عراقی الفتح با اشاره به افزایش حملات اخیر عناصر سازمان تروریستی داعش در خاک عراق، در این خصوص گفت که افزایش حملات با تلاش های سازمان های اطلاعاتی بین المللی ارتباط دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس عراق از ائتلاف الفتح از سخنان متناقض مقامات آمریکایی درباره خروج نیروهایشان از این کشور انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام ارشد ائتلاف الفتح در پارلمان عراق گفت که اگر دولت الکاظمی درباره اجرای مصوبه اخراج نظامیان آمریکا صریح برخورد نکند، پارلمان دوباره وارد عمل خواهد شد.
نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق دو هدف اصلی برای سفر فردای وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به بغداد برشمرد و هرگونه ارتباط این سفر به پرونده مذاکرات هسته ای ایران را رد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۴    
شفقنا_یکی از نمایندگان ائتلاف الفتح عراق با اشاره به سفر روز یکشنبه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران به این کشور تأکید کرد که این سفر با مذاکرات هسته ایی ارتباطی ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق می گوید که تداوم حضور آمریکا در این کشور موجب طولانی شدن عمر گروه های تروریستی از جمله داعش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۶    
نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق، درباره ادامه حضور نیرو های خارجی در این کشور هشدار داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۲    
ائتلاف الفتح در واکنش به گفت وگوهای راهبردی بغداد-واشنگتن خواستار تعیین جدول زمانی کوتاه و مشخص برای خروج همه نیروهای خارجی از عراق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۷    
رئیس ائتلاف الفتح عراق خواستار تعیین یک جدول زمانی جهت خروج نظامیان آمریکایی از عراق قبل از آغاز دور سوم مذاکرات راهبردی بین بغداد و واشنگتن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح در پارلمان عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که پایان دادن به حضور نظامیان خارجی و تحقق حاکمیت کامل ملی باید دستاورد اصلی بغداد در گفت وگوی راهبردی با واشنگتن باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف الفتح عراق در سخنانی همزمان با آغاز دور جدید گفت وگوهای استراتژیک میان بغداد و واشنگتن، بر ضرورت تعیین جدول زمانی مشخص برای خروج اشغالگران آمریکایی از عراق تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح عراق امروز، دوشنبه اعلام کرد، حضور نیروهای نظامی خارجی تهدیدی مستقیم علیه امنیت کشور است و تصمیم اخراج آنها قطعی و بی بازگشت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف الفتح در پارلمان عراق درباره بهره برداری آمریکا از تروریست های حاضر در اردوگاه های سوریه در راستای اهداف توسعه طلبانه خود هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: نمایندگان پارلمان عراق شامگاه چهارشنبه با انحلال پارلمان در روز 7 اکتبر (15 مهر) و برگزاری انتخابات در روز 10 اکتبر (18 مهر) موافقت کردند. از سوی دیگر نمایندگان پارلمان عراق در نشست روز چهارشنبه بودجه سال 2021 این کشور را نیز تصویب کردند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۶    
شفقنا- یک نماینده عضو ائتلاف الفتح (به رهبری هادی العامری) از نشست گروههای شیعه عراق برای بحث در خصوص قانون بودجه خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از شفق نیوز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق از ائتلاف الفتح دخالت های امارات در امور داخلی عراق را خطرناک خواند و خواستار برگزاری نشست فوری در این خصوص شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۳    
شفقنا- خانم وفاء الشمری نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق تهدید کرد که اگر در بودجه عمومی کشور جانب انصاف در حق طبقات فقیر رعایت نشود، این ائتلاف جلسه رای گیری برسر پیش نویس قانون بودجه عمومی سال 2021 را تحریم خواهد کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: کریم علیوی عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق تأکید کرد که تصمیمات ائتلاف آمریکایی موسوم به ضد داعش، علیه سازمان الحشد الشعبی است. علیوی که از رهبران ائتلاف الفتح در پارلمان عراق است، به روزنامه العربی الجدید گفت که این تصمیمات ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده پارلمان عراق از ائتلاف الفتح در سخنانی اعلام کرد که تصویب قانون دادگاه فدرال در جلسه روز دوشنبه پارلمان بعید است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف الفتح عراق تاکید کرد که ثبات و استقلال کشور و به تبع آن انجام گفت وگوی ملی بدون اخراج نظامیان بیگانه امکان پذیر نیست.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰    
یک نماینده عراقی بر ضرورت اخراج نظامیان خارجی از این کشور با هدف محافظت از حاکمیت ملی آن تاکید کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از المعلومه، محمد ابراهیم نماینده ائتلاف الفتح اعلام کرد که ثبات و حاکمیت عراق بدون بیرون راندن نظامیان خارجی از این کشور محقق نخواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق از ائتلاف الفتح تأکید کرد که ترکیه برای اجرای حملات و عملیات نظامی زمینی در خاک عراق برنامه ریزی می کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان عراق تاکید کرد که مصوبه این پارلمان مبنی بر اخراج نظامیان آمریکایی از کشور شفاف و غیر قابل بحث است. به گزارش شیعه پرس به نقل از المعلومه ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
یک نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق از تلاش ها برای انتقال تروریست های داعش در اردوگاه الهول سوریه به خاک عراق تحت پوشش آوارگان خبر داد.