شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۳۸Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ائتلاف الفتح»

تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت عراق روز چهارشنبه متعهد شد، از هیئت دیپلماتیک سازمان ملل در عراق موسوم به یونامی و سفارتخانه های خارجی در سایه اعتراضات موجود علیه نتایج انتخابات پارلمانی اخیر حفاظت کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف الفتح عراق ضمن تاکید بر اینکه اقدامات کمیساریای انتخابات این کشور شفاف نیست، گفت: تاکنون هیچ دیداری بین هادی العامری و مقتدی صدر رهبر جریان صدر صورت نگرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح عراق امروز چهارشنبه از معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی خواست تا به صلح پایبند بوده و از مسدود کردن جاده ها خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۰    
رئیس ائتلاف الفتح و دبیرکل جنبش عصائب اهل عراق در پیام هایی جداگانه از مسالمت آمیز بودن تظاهرات علیه نتایج انتخابات پارلمانی اخیر تقدیر کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۶    
شفقنا- هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح در بیانیه ای خطاب به کمیساریای عالی انتخابات خواستار رسیدگی شفاف و بی طرفانه به شکایت ها و اعتراضات به نتایج انتخابات شد و همزمان از تجمع کنندگان در مقابل منطقه سبز بغداد نیز خواست تا به شکل مسالمت آمیز اعتراضات خود را پیش ببرند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق طی بیانیه ای ضمن تقدیر از معترضان عراقی برای مسالمت آمیز برگزار کردن تظاهرات ها، به آنها و کمیساریای عالی انتخابات چند توصیه ارائه کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
کمیته هماهنگی شیعیان عراق موسوم به چارچوب هماهنگی که شامل احزاب و گروه های شیعه شامل ائتلاف الفتح ، دوله القانون ، عصائب اهل الحق به اضافه کتائب حزب الله و دیگر جریان های شیعی است، امروز (یکشنبه) بار دیگر بیانیه ای در رد نتایج انتخابات این کشور منتشر کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بغداد، پایتخت عراق و بصره در جنوب این کشور از ساعتی پیش شاهد تظاهرات مردم در اعتراض به نتایج انتخابات اخیر این کشور است. به گزارش السومریه نیوز، جمعی از تظاهرات کنندگان با مسدود کردن مسیر بغداد به بابل در جنوب عراق از سمت المحمودیه خواستار شمارش دستی مجدد آرای انتخابات شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح عراق امروز یکشنبه بار دیگر نتایج انتخابات پارلمانی را رد و آن را "دور کردن سیستماتیک گروه های ملی از صحنه سیاسی کشور توسط طرف های داخلی و خارجی" دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف الفتح به رهبری هادی العامری، نتایج انتخابات پارلمانی را کودتا علیه ساز و کار قانونی سیاسی و توطئه ای برای تضعیف الحشد الشعبی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- عدی الخدران یکی از سران ائتلاف الفتح می گوید که آمریکا هسته های داعش را به نوار ملتهب شرق عراق در استان های دیالی و صلاح الدین بازگردانده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای عراق از همپیمانی ائتلاف دوله القانون با ائتلاف الفتح و سایر گروه های سیاسی و تشکیل یک ائتلاف جدید با 85 کرسی پارلمانی خبر دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح عراق بر لزوم شمارش دستی آرای انتخابات پارلمانی این کشور برای روشن شدن نتیجه واقعی تأکید کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بعد از بازشماری آراء توسط کمیساریای عالی انتخابات، کرسی های ائتلاف الفتح به 21 کرسی و کرسی های ائتلاف دولة القانون نیز به 40 عدد رسیده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شمارش آراء انتخابات پارلمانی عراق که پس از پایان برگزاری آن در ساعت 18:00 یکشنبه پیش (10 اکتبر)، آغاز شد تا به اکنون ادامه دارد و کمیساریای عالی انتخابات اعلام کرده است که نتایجی که در حال انتشار است، غیرنهایی است و پس از بررسی شکایات پس از 20 روز به صورت نهایی و رسمی اعلام خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
بر این اساس، شمار کرسی های ائتلاف الفتح به ریاست هادی العامری از 14 کرسی به 19 کرسی افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۲    
رسانه های عراقی بامداد امروز نتایج اولیه جدید مربوط به انتخابات پارلمانی عراق را منتشر و اعلام کردند که پس از شمارش دستی آرای حوزه های انتخابی همه استان ها، تعداد کرسی های برخی از ائتلاف ها از جمله الفتح و دولة القانون افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
پس از شمارش دستی صندوق آرای انتخابات پارلمانی عراق در حوزه های انتخابی همه استان های عراق (بیش از 8000 حوزه انتخابی در سراسر کشور)، تغییراتی کلی در نتایج اولیه انتخابات حاصل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های عراقی بامداد امروز نتایج اولیه جدید مربوط به انتخابات پارلمانی عراق را منتشر و اعلام کردند که پس از شمارش دستی آرای حوزه های انتخابی همه استان ها، تعداد کرسی های برخی از ائتلاف ها از جمله الفتح و دولة القانون افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۶    
سخنگوی ائتلاف الفتح بار دیگر بر اعتراض به نتایج اولیه انتخابات پارلمانی عراق تاکید کرد و افزود که این ائتلاف ادله ای دارد که ثابت می کند از آرای لازم برای پیروزی برخوردار است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۲    
ائتلاف الفتح ضمن تأکید بر لزوم شفافیت در روند شمارش و اعلام آرا بر لزوم پایبندی به قانون در اعتراضات تأکید کرد، از سویی مقتدی صدر نیز از معترضان خواسته است تا مطالبات خود را از راه قانونی پیگیری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف الفتح با تاکید بر اینکه اعتراض این ائتلاف به نتایج اولیه انتخابات نشانه مخالفت با هیچ گروه سیاسی برنده در این انتخابات نیست، کفت که با شمارش آرای باقیمانده این ائتلاف پیروز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۵    
سخنگوی ائتلاف الفتح با تاکید بر اینکه انتخابات از لحاظ امنیتی خوب برگزار شده است، گفت: از آرای کسانی که به ما اعتماد کردند دست برنمی داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در پی اعتراض ائتلاف الفتح به رهبری هادی العامری و ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی به نتایج اولیه انتخابات پارلمانی اخیر عراق، حزب اسلامی از احزاب اهل سنت و اتحادیه میهنی کردستان عراق هم اعلام کردند که نتایج اولیه اعلام شده را نمی پذیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بر اساس اعلام کمیساریای عالی مستقل انتخابات، تاکنون جریان شیعی صدر 73 کرسی، ائتلاف سنی تقدم 38 کرسی، ائتلاف دوله القانون 37 کرسی، ائتلاف عزم 15 کرسی، ائتلاف الفتح 14 کرسی، جنبش امتداد 9 کرسی، جریان حکمت ملی 2 کرسی، ائتلاف النصر ...
باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المیادین: هادی العامری، رئیس ائتلاف الفتح عراق اعلام کرد: نتایج ساختگی انتخابات را با هر هزینه ای که باشد، نخواهیم پذیرفت و از آرای نامزدها و رای دهندگان خودمان با قدرت دفاع خواهیم کرد. ...
پس از بیانیه چارچوب هماهنگ کننده احزاب شیعی عراق در اعتراض به کمیساریای عالی انتخابات این کشور، رئیس ائتلاف الفتح عراق بیانیه ای در ارتباط با نتایج انتخابات صادر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۱    
شفقنا- هادی العامری ریس ائتلاف الفتح امروز (سه شنبه) در بیانیه ای به نتایج انتخابات پارلمانی اعتراض کرد و آن را جعلی توصیف کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از وبگاه المسله، هادی العامری که در انتخابات پارلمانی در قالب ائتلاف الفتح 14 کرسی به دست آورده است ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- بر اساس نتایج اولیه انتخابات پارلمانی عراق که توسط کمیساریای عالی مستقل انتخابات این کشور اعلام شد، تاکنون جریان شیعی صدر 73 کرسی، ائتلاف سنی تقدم 38 کرسی، ائتلاف دوله القانون 37 کرسی، ائتلاف عزم 15 کرسی، ائتلاف الفتح 14 کرسی، جنبش امتداد 19 کرسی، جریان حکمت ملی 2 کرسی، ائتلاف النصر ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری السومریه نیوز عراق تعداد کرسی های گروه های سیاسی شرکت کننده در اولین انتخابات زودهنگام پارلمانی عراق پس از سال 2003 را منتشر کرد. این رسانه عراقی بر اساس نتایج اولیه انتخابات که توسط کمیساریای عالی مستقل انتخابات این کشور اعلام شد، تاکنون جریان شیعی صدر 73 کرسی، ائتلاف سنی تقدم 38 کرسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۰    
ائتلاف الفتح عراق اعلام کرد از مردم عزیز عراق به طور کلی و بسیج مردمی و مقاومت به طور خاص برای مشارکت در این انتخابات تشکر و قدردانی می کنیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، این پژوهش خاص که کارشناسان مرکز پژوهشی مشرق عربی عراق انجام داده اند، به این نتیجه رسیده است که احتمالا نوری المالکی و مقتدا صدر به طور مشترک 42 کرسی در انتخابات زودهنگام پارلمانی به دست خواهند آورد و ائتلاف الفتح به رهبری هادی العامری در مرتبه دوم با 38 کرسی قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۵    
العامری رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت: متعهد می شویم که حاکمیت کامل عراق را محقق سازیم و نیرو های خارجی را از کشور به طور کامل بیرون برانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۸    
یکی از نمایندگان پارلمان عراق گفت که حفظ حاکمیت ملی این کشور در گرو پایان دادن به حضور نظامیان آمریکا در عراق بوده و ائتلاف الفتح این مسئله را عملی خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت ما حامی ملت و آرمان فلسطین هستیم، با فلسطین و آرمان فلسطین می میریم و زنده می شویم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح عراق در یک نشست انتخاباتی بر لزوم اخراج کسانی تأکید کرد که خواستار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند. شبکه خبری المیادین به نقل از العامری گزارش داد، چنین افرادی باید از عراق خارج شوند و هیچ جایی در این کشور ندارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جریان صدر عراق بر حفظ روابط راهبردی خود با ائتلاف الفتح عراق تاکید و اعلام کرد که هیچ کس نمی تواند به این روابط خدشه وارد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق موضع سیاسی ائتلاف الفتح عراق در انتخابات را پایبندی به خط مقاومت و مخالفت با بقای نظامیان اشغالگر آمریکایی در این کشور دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق ضمن استقبال از بیانیه مرجعیت دینی این کشور درباره انتخابات پارلمانی، انتخابات را هم سنگ میادین نبرد دانست و گفت دشمن به دنبال تحقق اهدافی است که در جنگ نتوانسته به آن ها برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق در همایش انتخاباتی این ائتلاف در کرکوک بر مخالفت با هرگونه طرحی برای ادغام یا انحلال حشد شعبی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق تاکید کرد: الحشد الشعبی برای ماندن متولد شده است و هیچ طرحی برای انحلال یا ادغام این سازمان قابل قبول نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح در مجلس عراق اعلام کرد تا زمانی که بسیج مردمی عراق وجود دارد سازش با دشمن صهیونیستی محال است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح بیانیه دفتر مرجع عالیقدر شیعیان که روز چهارشنبه در رابطه با انتخابات منتشر شد را نقشه راهی برای ساخت عراق برشمرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف الفتح موضع اخیر آیت الله سیستانی مرجعیت عالیقدر عراق درباره انتخابات را نقشه راه برای ساختن این کشور دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق تأکید کرد تا زمانی که سازمان الحشدالشعبی سد محکمی در برابر صهیونیسم است، امکان ندارد روابط با رژیم صهیونیستی عادی شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
شفقنا- حسن سالم نماینده ائتلاف الفتح فاش کرد که این ائتلاف علیه شرکت کنندگان در کنفرانس اربیل برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شکایت کرده است. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۳    
عراق از زمان انتخاب ابراهیم الجعفری به عنوان نخست وزیر در سال 2005 برای برگزاری پنجمین انتخابات پارلمانی آماده می شود، این در حالی است که پیش بینی ها حاکی از ادامه نخست وزیری مصطفی الکاظمی و سیطره مجدد احزاب بزرگ هرچند به نسبت های مختلف است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح اعلام کرد:توطئه های برای ادغام حشد شعبی با سرویس های امنیتی و انحلال آن وجود دارد که ما اجازه اجرای آن را نمی دهیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر ائتلاف الفتح عراق در سخنانی تاکید کرد که اجازه اجرایی شدن توطئه ها برای ادغام و یا انحلال حشد شعبی را نخواهد داد. به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز، هادی العامری، رهبر ائتلاف الفتح عراق در سخنانی توطئه ها برای انحلال و یا ادغام حشد شعبی در دیگر نهادهای امنیتی عراق را محکوم کرد. ...