دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۲۷May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید زمین»

کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۹    
گرافیک: بردیا گودرزی
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: اعتماد نوشت: رکود تولید و سرایت آن به صنایع کوچک یک کاسبی جدید در شهرک های صنعتی را رونق داده است و آن دلالی زمین است. در حال حاضر، زمین در شهرک های صنعتی که باید بالاترین سطح تولید و اشتغال را به دنبال داشته باشد؛ به یک کالای سرمایه ای تبدیل شده، نه کالای مصرفی . ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۷    
خرید زمین در محمودآباد، این شهر ساحلی و زیبا در استان مازنداران که در واقع از غرب و شرق پل ارتباطی بین تهران و شمال ایران است، هم باعث شده شهر محمودآباد به یکی از پرترددترین شهرهای مازنداران تبدیل شود و هم یک سرمایه گذاری عالی محسوب می شود ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در سال های اخیر تبلیغات دولت ترکیه سبب شده بسیاری از شهروندان کشورهای همسایه از جمله ایران برای خرید زمین و خانه به این کشور هجوم ببرند. در حدود سه سال اخیر اما کاهش شدید ارزش پول ترکیه و تورم بالای این کشور سبب کاهش تمایل به خرید املاک در ترکیه شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردستان با تاکید بر اینکه مردم باید از خرید زمین در روستاها بدون کسب استعلام از بنیاد مسکن و به صورت وکالتی پرهیز کنند گفت: مالک اصلی زمین، فردی است که در بنیاد مسکن شهرستان پرونده تشکیل داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس، با توجه به اینکه زمین تبدیل به کالای سرمایه ای شده، خرید زمین در شهرک های صنعتی در موارد بسیاری، با هدف سوداگری و احتکار زمین و نه تولید صورت گرفته است.
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
یزدفردا: دکتر محمد صالح جوکار در جمع مردم محله اسدآباد یزد، با انتقاد از قیمت گذاری زمین توسط کارشناسان دستگاه های دولتی وعمومی، گفت: متأسفانه نحوه نرخ گذاری کارشناسان این دستگاه ها به گونه ای است که در زمان خرید زمین از مردم نرخ را پایین اعلام می کنند؛ ولی در زمان فروش زمین ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری، شهرسازی و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه یکی از مشکلات شهروندان زمین هایی قولنامه ای است که مالکیت مشخصی ندارد و موجب واسطه گری و دلالی شده است، گفت: به شهروندان توصیه می شود به خاطر پایین بودن قیمت به سمت خرید زمین های قولنامه ای نروند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، تجملیان عضو شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: اشخاصی که زمین های بزرگ را به شکل غیرقانونی تفکیک می کنند و همچنین افرادی که این زمین های تفکیک شده را خریداری می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر یزد: شهرداری با صرف بودجه و تبلیغات بیشتر عواقب خرید زمین هایی که به طور غیرقانونی تفکیک شده اند را به طور شفاف و گسترده به شهروندان اطلاع دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد: مردم قبل از خرید زمین در سطح شهر به شهرداری مراجعه و از طرح تفصیلی و نوع کاربری زمین مطلع شوند تا هنگام ساخت و ساز با جرایم سنگین روبرو نشوند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که پسر پروفسور حسابی مدعی خرید زمین در مریخ توسط پدرش به نام ایران شده بود، اکنون سند این زمین را هم منتشر کرده است!
وقت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - ایرج حسابی، پسر دکتر محمود حسابی در تازه ترین گفتگوی خود در برنامه برمودا، مدعی شد که پدرش یک هزار متر زمین از سازمان بین المللی فضا برای ایران خریده است .
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرج حسابی پسر پروفسور حسابی در برنامه تلویزیونی برمودا گفته است که پدرش در مریخ هزار متر زمین را به قیمت هزار دلار برای ایران خریداری کرده بود. اما آیا این ادعا واقعیت دارد؟ ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرزند محمود حسابی ماجرای خرید زمین در مریخ توسط پدرش را تعریف می کند. ایرج حسابی با حضور برنامه برمودا به شرح ماجرای خرید زمین در مریخ توسط پدرش پرداخته است.
سهل آبادی رئیس خانه صمت گفت: امسال تقاضا برای خرید زمین در شهرک های صنعتی افزایش داشته یعنی افراد بیشتری خواهان سرمایه گذاری در صنعت هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۰    
سهل آبادی رئیس خانه صمت گفت: امسال تقاضا برای خرید زمین در شهرک های صنعتی افزایش داشته یعنی افراد بیشتری خواهان سرمایه گذاری در صنعت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۳۱    
نماینده ایرلندی پارلمان اروپا گفت که شرکت های بزرگ غربی به طور فعال در حال خرید زمین در اوکراین به قیمت چند پنی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: همه افرادی که قبل از سال 1402 در منطقه پشته حسین آباد اقدام به خرید زمین کرده اند یک واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن داده می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش افشای اطلاعات بااهمیت (سایر اطلاعات بااهمیت - خرید زمین برای جابه جایی کارخانه- گروه ب) منتهی به سال مالی 1402/12/29 شرکت شکربن منتشر شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۰:۵۱    
تمثیل زیبای آیت الله خویی(ره) درباره انجام واجبات و مستحبات را بخوانید.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
فریب تبلیغات فروش زمین های کشاورزی با مجوز احداث ویلا را نخورید؛ این چکیده هشدار سوی سازمان امور اراضی کشور در واکنش به تبلیغات فضای مجازی مبنی بر آزاد شدن ساخت وساز در اراضی کشاورزی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۴    
خرید زمین در شمال همواره مورد توجه سرمایه گذاران بوده است؛ زیرا به عقیده بسیاری از سرمایه گذاران، خرید زمین در شمال گزینه ای امن و پرسودتر نسبت به سایر سرمایه گذاری ها است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رویای شمال، در دستان شما : بهترین فرصت سرمایه گذاری در ز مین های شمال با املاک آرام گل سر سبد شمال کجاست؟ گیلان و مازندران گل سر سبد شمال هستند. مازندران یک استان زیبا و جذاب در شمال ایران است که مناظر طبیعی زیبا، ساحل های دل انگیز، جنگل های بکر و شهرهای گردشگری دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از تخصیص 300 میلیارد تومان جهت تمکل و خرید زمین برای احداث آرامستان جدید در پایتخت درسال آینده خبر داد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۳    
مزایده زمین در متاورس، موقعیتی بسیار عالی برای خریدارن و فروشندگان املاک و مستغلات در آن، فراهم کرده است. بسیاری از افرادی که دوست دارند در متاورس زمین داشته باشند، ترجیح می دهند زمین مورد نظر خود را با قیمت پایین تری خریداری کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در خصوص وسوسه افراد، دام کلاهبرداران در رابطه با موضوع خرید زمین های گلبهار هشدار داد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در رابطه با عملیات نصب کفپوش بتنی در لاهیجان گفت: به منظور احداث یک مجموعه تفریحی و گردشگری جدید در ورودی شهر لاهیجان از سمت میدان ابریشم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه بازدید از جشنواره فیلم فجر از خرید زمین خانه جشنواره های هنری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از جشنواره فیلم فجر خبر از خرید زمین خانه جشنواره های هنری داد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارشاد به احداث پردیس سینمایی ویژه جشنواره های فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: زمینی به وسعت 8 هزار مترمربع در خیابان حجاب نزدیک بوستان لاله دیده شده و دو روز قبل تفاهم نامه خرید زمین امضا شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سال هاست به علت طرح هادی روستایی اجازه ساخت وساز و ترمیم بنا در حریم 150 متری رودخانه وجود ندارد، اما غیر بومیان مرفه با خرید زمین های کشاورزی و باغ ها به صورت مجاز و غیرمجاز سال هاست، اقدام به ساخت وساز می کنند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سیمان باقران با نماد سباقر، از خرید زمین اداری و فروش ساختمان سجادشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
چین در حال خرید زمین های کشاورزی ایالات متحده است اما مشخص نیست میزان این خریدها چقدر است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۲    
اطراف تهران کجا زمین بخریم؟ اطراف تهران کجا زمین بخریم؟ در صورتی که مناطق اطراف تهران را جهت خرید و سرمایه گذاری بشناسید، با آمادگی بهتری می توانید جهت خرید زمین در اطراف تهران اقدام نمایید ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران: کدام مطالعات می گوید در شهرهای موجود زمین نداریم که بخواهیم سراغ ساختن شهرهای جدید برویم؟ مگر شهر جدید ساختن به همین راحتی است؟ زیرساخت می خواهد، برنامه ریزی می خواهد، مدیریت و منابع می خواهد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۱:۴۳    
کارگردان این مستند عنوان کرد که این فیلم روایتی مستند گونه دارد و برای تمامی اقشار مناسب است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ احسان شادمانی کارگردان این مستند در گفتگو با عمار درباره انگیزه ساخت مادر اسرائیل گفت ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۷    
متاورس (Metaverse) یک جهان مجازی است که در آن کاربران می توانند تعاملات اجتماعی، تجاری و تفریحی داشته باشند. این جهان به شکل های مختلفی برای سرمایه گذاری، فرصت های جذابی را ارائه می دهد؛ مانند خرید زمین مجازی، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مرتبط با متاورس ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران به سال چهارم رسید. ما در این بخش تلاش می کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را به صورت گذرا و در میان اخبار و گزارش های منتشرشده در مطبوعات مرور کنیم:
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۷:۴۶    
محمد ویسی مدیرعامل شرکت ناب ماشین چالش طرح توسعه شرکت ها و تولیدی ها را خرید و تهیه زمین در شهرک های صنعتی عنوان و گلایه خود را از جذب نیروی کار متخصص مطرح کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه به تشریح شرایط واگذاری اراضی 300 تا 500 متری در روستاهای نزدیک شهرهای استان در طرح نهضت ملی مسکن پرداخت.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۶:۵۲    
تبلیغات وسیع و گسترده در فضای مجازی اعم از داخل و خارج کشور ، تبلیغات رسانه ها اعم از رسمی و غیررسمی بصورت نشریه ، پیامک ، اطلاعیه و... برای خرید زمین در شهر گلبهار، این روزها بسیاری از مردم را وسوسه کرده که به نوعی اقدام به خرید زمین کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
قم- وزیر کشور گفت: برای حل مشکل پارکینگ مسجد مقدس جمکران نیازمند خرید زمین و ایجاد پارکینگ دائمی هستیم که در این زمینه رایزنی با وزارت راه و شهرسازی صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری با اشاره به افزایش تمایل به خرید و فروش زمین در شمال گفت: شهروندان قبل از خرید زمین کشاورزی، باغ، ویلا و هرگونه ساخت و ساز از مدیریت جهاد کشاورزی ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا (خکمک) زمینی در شرکت شهرکهای صنعتی شاهرود خریداری کرد.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: باید در استان همه مسئولان با تمام توان پای کار بیایند و از طریق تهاتر یا خرید زمین مشکل مسکن شهر یاسوج را حل و فصل کنند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون املاک حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن گفت: قیمت زمین در نظر گرفته شده برای خانواده های مشمول طرح جوانی جمعیت یک میلیارد و 172 میلیون تومان است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
امام جمعه تهران با بیان اینکه آنچه در فلسطین اتفاق می افتد تنها یک خرید زمین توسط یک گروه نیست بلکه یک جریان است گفت: همان هایی که بمب اتمی بر سر مردم هیروشیما و ناکازاکی ریختند و یا بومیان سرزمین خود را قتل عام کردند امروز به حمایت گسترده برای غصب سرزمین فلسطین می پردازند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های ترکیه خبر داده اند که اشغال گران صهیونیست در قبرس هم مشغول خرید زمین و مالکیت جزئی هستند. قبرس در همسایگی فلسطین است و گفته می شود صهیونیست ها دنبال اشغال گری جدید هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۶:۳۵    
اشغالگران صهیونیست در قبرس هم مشغول خرید زمین و مالکیت جزئی هستند.