جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۳:۴۰Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برزخ»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اکنون در انتهای خرداد شاهد افزایش قیمت ها در بازار تلفن همراه مشهد هستیم، این درحالی است که از اسفند سال گذشته تا اردیبهشت امسال، شاهد رکود و حتی کاهش قیمت در این بازار بوده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۲۴    
بسته سی و یکم خط و ربط در آخرین روز تبلیغات انتخابات مهمترین بخش های اخبار انتخاباتی را شامل می شود. از انصراف های انقلابی به نفع سید ابراهیم رئیسی تا برزخ اصلاح طلبان برای حمایت از رئیسی.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۹    
حجت الاسلام هادی سروش، استاد حوزه، در یادداشتی تلگرامی درباره ی خودکشی نوشت: گفته شده “خودکشی براساس آمارهای بین المللی یکی از ده علت اصلی مرگ در بیشتر کشورهای دنیا است.” محکم ترین دلیل زشتی خودکشی؛ “وجدان” است. خودکشی در قرآن و حدیث ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۶:۲۹    
سعید جلیلی که سالهاست سودای رسیدن به پاستور را در سر دارد، این روزها در برزخ ماندن یا کنار رفتن به نفع دیگر کاندیدای جبهه اصولگرایی یعنی ابراهیم رئیسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۱۷    
گروه استان ها- کهگیلویه و بویراحمد از داشتن زیرساخت های مناسب در حوزه حمل و نقل اعم از ریلی، زمینی و هوایی محروم بوده تا جایی که بودن یا نبودن فرودگاه یاسوجی تاثیری در روند توسعه ندارد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کارلو آنچلوتی در بدو بازگشت به رئال با چندین معضل دست به گریبان است و تصمیمات او می تواند مهم و تعیین کننده باشد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در حالی رشد 8 هزار واحدی را تجربه کرد که تعطیلات هفته آتی یکی از ریسکهای خریداران در لحاظات پایانی بازار محسوب میشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان در راستای کمک به شناخت فضای انتخاباتی به بررسی فضای رسانه ای حاکم بر این روزهای رسانه می پردازد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عبور مذاکرات از مرحله چانه زنی، آغاز مخالفت سفارشی با مالیات بر عایدی، 7 عامل مؤثر در روابط ایران و عربستان، هراس غرب از تهدید امنیتی پوتین ، نگاه خطرناک بعضی کاندیدا ها به بورس، فراخوان تزریق داوطلبانه واکسن وطنی کرونا، از مستند قاضی زاده تا تلویزیون جلیلی ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۴:۰۲    
منظور از احضار روح، احضار روح از عالم برزخ است لذا اختصاص به روح مردگان دارد البته بسیاری از مدعیان احضار روح یا شیّادند یا تردستند یا دچار توهماتند و کم هستند کسانی که واقعا می توانند احضار روح کنند اما فن دیگری نیز وجود دارد که با تسامح می توان آن را احضار روح زندگان دانست ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تجرد قطعی، چه انتخاب خود فرد باشد و چه به اجبار، مشکلات زیادی از جمله تنهایی در سنین پیری، کاهش میزان فرزندآوری و پیر شدن جامعه، بیماری های روحی و افسردگی را برای فرد مجرد به همراه دارد و لازم است نهادهای مسئول برای ترویج ازدواج آسان و کاهش مشکلات اقتصادی اقدامات لازم را انجام دهند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سعید جلیلی این روزها در برزخ ماندن و نماندن در عرصه رقابت انتخابات است. اصولگرایان از او انتظار انصراف به نفع رییسی را دارند ولی تحرکات او حکایت از علاقه اش به ماندن در میدان را دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق حجت الاسلام علی سرلک در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: این روزها خیلی ها دچار تردید و پرسش اند و مرتب می پرسند چه کنیم؟ چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ؟ از بعضی خوشنامان و مجاهدان دیروز هم گاه نغمه ها و حرف های عجیب و غریب شنیده می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
استاد تمام دانشگاه تهران گفت: کلیت برنامه تلویزیونی زندگی پس از زندگی از این منظر که یادآور مرگ و معاد بود، خوب است اما باید دقت شود که تجربیات مهمانان آن، مرگ یا برزخ نبوده بلکه نزدیک به مرگ بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۲:۳۹    
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین هادی سروش در بخش نهم نوشتاری با عنوان عالَم برزخ نگاهی متفاوت به این موضوع داشته و آورده است: قابض ارواح کیست؟ مسئولیت “اماته” یعنی میراندن توسط فرشته خدا “عزرائیل” انجام میشود، عزائیل واژه عبری است و به معنای “یارخدا” است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۶    
گروه استان ها شهر پاتاوه در شهرستان دنا با توجه به ضعف در زیرساخت های شهری هر روز در حال گسترش است و بی توجهی به این شهر آینده ای ناگوار را رقم خواهد زد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۸    
کیمیا نجفی خوش بینی نسبت به نتایج مذاکرات ایران و آمریکا یکی از دلایلی است که در ماه های اخیر تغییراتی را در بازارهای اقتصادی به وجود آورده است. بازار ارز یکی از بخش هایی بود که طی یک ماه گذشته تغییر مسیر داد و به گفته برخی از کارشناسان خوش بینی ها از نتایج نشست وین بی تاثیر در این تغییر مسیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مرجع تقلید شیعیان با تقدیر از عوامل تولیدکننده برنامه "زندگی پس از زندگی" گفت: نسبت به عالم برزخ اطلاعات مناسبی در اختیار جامعه قرار داده و در این زمینه اقدام به ساخت برنامه های مناسبی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مرگ از قوانین فراگیر جهان هستی است که طی آن روح آدمی از بدن جدا و وارد عالم برزخ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با مرور در سخنان آیت الله بهجت می خوانیم: شاید علت اینکه ارواح پس از احضار، طریقه و مذهب حق را بیان نکرده اند، آن باشد که مأمور نیستند از آن عالم خبر دهند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تجارت نیوز: می گویند هر چه بیشتر می گذرد شرایط زندگی در ایران برایشان سخت تر می شود. اما از آن سو هم در کشور خودشان شرایط زندگی برایشان مناسب نیست. برایمان برزخ شده. برزخی که مهاجران افغانستانی از آن حرف می زنند اقتصاد ایران و افغانستان است. ...
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۹    
به گزارش پیک نکا، مرگ و رویدادهای بعد از آن مورد سؤال بسیاری از مردم حقیقت جو است. بسیاری از مردم می خواهند بدانند پس از جدایی روح از بدن و مرگ دنیایی چه اتفاقی برای آن ها می افتد؟ آیا در عالم برزخ به کارهایی شبیه امور دنیایی مشغول می شوند و یا مشغولیات دیگری خواهند داشت؟ و یا [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عصر روز سه شنبه نقل قولی با این مضمون از علیرضا جهانبخش در رسانه های انگلستان منتشر شد: غیبت تماشاگران در ورزشگاه ها واقعا بد است. گل زدن مقابل مردم قابل مقایسه با گلزنی در استادیوم خالی نیست ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هشت سال در دوراهی قصاص یا بخشش مانده و زندگی در پشت میله های زندان شرایط سختی را برایش رقم زده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : گرچه تنور انتخابات پس از ثبت نام کاندیداها و مشخص شدن نامزدها، داغ شده اما این روزها کاندیداها در برزخ شورای نگهبان هستند و منتظرند ببیند آیا تایید خواهند شد یا اینکه در نهایت مُهر ردصلاحیت شورای نگهبان بر پیشانی شان خواهد نشست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۰    
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
واتس اپ تاکنون به دلیل انتشار اخبار جعلی هدف انتقادهای گسترده ای قرار داشته است. به گزارش وقت صبح ، میترا جلیلی، خبر نگار در ایران نوشت: واتس اپ ، این اپلیکیشن محبوب با 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه در دنیا، سرانجام پس از چندین ماه کشمکش ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی بیان کرد: عده ای از نظر اعتقادی چنین مسائلی را باور می کنند و لذا نباید با اعتقادات مردم اینگونه بازی کرد مردم متدین اعتقاد به برزخ و روح دارند و با این فیلم ها انحرافی در اعتقادات آنان ایجاد می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ماجرای نجات یک زن از موجودات وحشتناک برزخ به واسطه ذکر یا حسین در برنامه زندگی پس از زندگی. منبع: آخرین خبر
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مرد هلندی که تیم ملی کشورش را رها کرد تا نیمکت بارسلونا را به دست آورد این روزها در برزخ مانده و کسی نمی داند او از کاتالان می رود یا می ماند. ...
وارث   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای ماه مبارک رمضان سال 1400 سریال احضار از شبکه یک سیما پخش شد. این سریال که مسائل ماوراء الطبیعه را دست مایه و موضوع اصلی خود قرار داده است با حواشی و موافقان و مخالفان متعددی مواجه شد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴    
نرخ ارز در یک بازه به ثبات برسد، نه اینکه هفته ای شاهد نوسانات 5 الی 10 درصدی باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-اهالی روستای "بورک" از توابع دهستان محروم سیلاب و کلوار شهرستان مارگون در برزخ عشایر بودن و یا روستایی از کمبود آب آشامیدنی رنج می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
امکان دارد ما در سبک زندگی خود کار خوبی انجام بدهیم که به ازای آن منتظر پاداشی در برزخ یا قیامت باشیم، اما هرگز پاداشی به ازای آن عمل دریافت نکنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: بازرگانی داخلی آسیب جدی دیده و کاهش تقاضا نسبت به پیش از کرونا بیش از 40 درصد بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت شوخ طبع و هشدارهای اخیر ایلان ماسک در خصوص احتیاط برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مخاطبان این شخصیت تأثیرگذار در فناوری را در برزخ قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - واگذاری یک ساله مجموعه سوارکاری گنبدکاووس از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به هیات سوارکاری شهرستان به جای آن که موجب آسودگی خاطر دوست داران این رشته شود، آن ها را به دلیل احتمال سهل انگاری در نگهداری مطلوب، بهره برداری بدون پشتوانه و کم توجهی به رفع مشکلات نگران کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۵    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های استان همدان چهار شنبه 22 اردیبهشت ماه را مشاهده کنید.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، برنامه زندگی پس از زندگی دومین سال است که در ماه مبارک رمضان پخش می شود. در واقع هدف این برنامه روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رمان علمی تخیلی برزخ زمین نوشته هاشم افتخار با نگاهی ضد نژادپرستانه به هویت واقعی انسان ها در انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: انکار برزخ انکار ضروریات ضروریات دین است، ما در دنیا با بدن سنگین، در برزخ با بدن سبک و در آخرت نیز با بدن سنگین زندگی خواهیم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۷    
استاد سطح خارج حوزه علمیه در یادداشتی به تشریح برخی از پیام های گناه از منظر قرآن کریم پرداخت و تاکید کرد: گناه زمینه فروافتادن در عذاب برزخ و جهنم را فراهم می آورد و گاه باعث می شود که انسان در عذاب و نقمت جاودانه بماند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رمان علمی تخیلی برزخ زمین نوشته هاشم افتخار با نگاهی ضد نژادپرستانه به هویت واقعی انسان ها در انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، شبکه چهار سیما برای لحظات عرفانی افطار، ویژه برنامه تلویزیونی زندگی پس از زندگی را هرروز ساعت 18:15 روی آنتن می برد. زندگی پس از زندگی روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شده و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
زندگی پس از زندگی روایت افرادی که در تجربه مرگ تقریبی، از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و مجددا به بدن خود بازگشتند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۴    
روایت عجیب از موجود ترسناک در برزخ که باعث شده این مرد 5 سال از ترس به آسمان نگاه نکند.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روایتی عجیب از موجود وحشتناکی در برزخ که بازتاب اعمال دنیاست را در برنامه زندگی پس از زندگی ببینید
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۵    
دولت های یازدهم و دوازدهم در طول نزدیک به هشت سال اخیر در برزخ میان اصلاح طلب خواندن یا نخواندن بوده است. در حالیکه رویکرد ائتلافی روحانی در زمان های رای گیری و استفاده از حمایت های سید محمد خاتمی ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، دکتر سید روح الله حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: مجموع بیماران مثبت و مشکوک دارای علایم که هم اکنون در بیمارستان های استان بستری هستند را دو هزار و 157 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد، 318 بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی ...
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خراسان مهد هنر است و فرهنگ و ادب؛ از دیرباز چنین بوده است و باور دارم آن قدر مبرهن هست این گزاره که نیازی به ذکر دلایل و نام بردن از چهره های سرشناس این وادی و شاهدآوردن آن ها بر این مدعا نباشد.