پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۹:۴۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آصفری»

8 صبح   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تکالیفی در بودجه بر دوش دولت گذاشته شود که منابع مالی آن وجود ندارد، صرفا توقعات بی جهت در جامعه ایجاد خواهد شد که نتیجه آن ناامیدی مردم از کارگزاران خود خواهد بود. محمدحسن آصفری در گفت وگو با هشت صبح، با تاکید بر ضرورت [...]
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
درخصوص گلایه جدی محمد حسن آصفری به واردات واگن مسافری به کشور و بدون در نظر گرفتن ظرفیت شرکت هایی چون واگن پارس اراک ، چندی پیش شورای شهر تهران به این گلایه ها واکنش نشان داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۲    
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس گفت : دولت در خصوص طرح "ساماندهی تجمعات "معتقد به مجوز محور بوده و مجلس اعتقاد به اجتماع محور است. یک سری موارد اختلافی با دولت با پیشنهاداتی که دولت مطرح کرده در حل شدن است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کشورهای عربی دست از حمایت های اقتصادی خود از رژیم صهیونیستی برداشته و صادرات نفت خود را به رژیم صهیونیستی قطع کنند، شاهد ادامه جاه طلبی صهیونیست ها در منطقه نخواهیم بود. ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۸    
محمدحسن آصفری با اشاره به گام مجلس برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه، بیان کرد: یکی از کارهای خوب کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان بود و ما دولت را مکلف کردیم تا حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق دولت مکلف است حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند. به گزارش همشهری آنلاین ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق متناسب سازی شامل همه بازنشستگان می شود و دولت مکلف است حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۵    
محمدحسن آصفری با اشاره به گام مجلس برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه، بیان کرد: یکی از کارهای خوب کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان بود و ما دولت را مکلف کردیم تا حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۳    
آصفری به بیان اینکه بانک ها باید به تعهدات خود عمل کنند، گفت: بانک های باید در حمایت از تولید و مهارتورم نقش آفرینی داشته باشند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری با اشاره به گام مجلس برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه، بیان کرد: یکی از کارهای خوب کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان بود و ما دولت را مکلف کردیم تا حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری گفت در بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان بود و ما دولت را مکلف کردیم تا حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، متناسب سازی شامل همه بازنشستگان می شود و دولت مکلف است حقوق بازنشستگان را تا 90 درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱۱۶ سایت دیگر  
تیتربرتر، محمدحسن آصفری عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه با اشاره به گام مجلس برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه، بیان کرد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در دیداری دوستانه به همراه کارشناسان این اداره کل، با آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی صحبت و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر شهباز حسن پور بیگلری نماینده سیرجان به وزیر صمت درباره ضرورت تسریع در تعیین تکلیف آیین نامه واردات خودرو و تذکر آصفری نماینده اراک به رئیس جمهور درباره ضرورت تسریع در واردات خودرو را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۸    
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در توئیتی ضمن انتقاد از خرید واگن از چین توسط شهرداری تهران، مطرح کرد؛ چه جریانی نمی گذارد تولید در کشور رونق بگیرد؟
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: برخی اشخاص و رسانه هایی که مدعی حمله مقاومت فلسطین به غیرنظامیان شهرک های صهیونیستی هستند باید بدانند که ساکنان این شهرک ها غاصب هستند نه غیرنظامی.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۳:۳۱    
آصفری گفت: رژیم صهیونسیتی به دنبال این است شرایط غزه را به حدی بحرانی کند که خود ساکنان غزه مجبور به مهاجرت اجباری شوند ولی مقاومت مردم غزه برنامه های دشمن را با مشکل مواجه ساخته است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دو عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه به ارائه توضیحاتی درباره مصوبه این کمیسیون پرداختند که طبق آن در طول قانون برنامه هفتم توسعه همچنان استخدام رسمی برقرار است منتها ضابطه مند می شود؛ مصوبه ای که در صورت تصویب در صحن مجلس و تایید شورای نگهبان به مرحله اجرا خواهد رسید. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری گفت: چندی پیش از یکی از شرکت های خودروساز بازدید کردم و دیدم آماری که روی مانیتور کنترل می شود که مثلاً چه تعداد خودرو تولید یا مونتاژ شده و به پارکینگ آمده با آمار جا های دیگر متفاوت است. این نشانگر این است که نظارت جدی در حوزه تولید، فروش و ثبت نام خودرو وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: محمد آصفری نماینده مجلس از برنامه صدور کارت ملی برای اتباع به جای حدود 14 کارت شناسایی فعلی خبر داد.
در حالی که هجوم گسترده اتباع افغانستانی به ایران موجی از نگرانی را در بین شهروندان ایجاد کرده، مجلس انقلابی در ادامه طرح های جنجالی خود به دنبال ارائه کارت ملی اتباع بیگانه به مهاجران از جمله اتباع افغان است!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۰۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آصفری گفت: عملیات طوفان الاقصی نشان داد که رژیم صهیونیستی یک رژیم پوچ و خالی است؛ نه گنبد آهنین قادر به مهار موشک های زلزال، فجر و شهاب بود و نه سرویس امنیت اسرائیل از عملیات طوفان الاقصی خبر داشت.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۰    
محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، در خصوص بیانات رهبر انقلاب در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری نیرو های مسلح ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۴    
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آصفری درخصوص لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون تلفیق برای این موضوع چاره اندیشی کند. با این روند پیش بینی می شود رقم جدید حقوق بازنشستگان از 20 مهرماه مشخص شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آصفری درخصوص لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون تلفیق برای این موضوع چاره اندیشی کند. با این روند پیش بینی می شود رقم جدید حقوق بازنشستگان از 20 مهرماه مشخص شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد: آمریکایی ها که خودشان بدعهدترین عضو برجام هستند نمی توانند لغو مجوز بازرسان آژانس را بهانه جدیدی برای موضع گیری ضدایرانی قرار دهند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۲    
دنیای معدن: نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آصفری درخصوص لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون تلفیق برای این موضوع چاره اندیشی کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۶    
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آصفری درخصوص لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون تلفیق برای این موضوع چاره اندیشی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر آصفری درخصوص لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون تلفیق برای این موضوع چاره اندیشی کند.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۲    
محمدحسن آصفری دبیر کمسیون امنیت ملی در مجلس نهم نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه حضرت آیت الله صادق آملی لاریجانی نوشته است یکی از اصلی ترین نمودهای عدالت نظام جمهوری اسلامی، عدالت در دستگاه قضایی است.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
علی بابائی کارنامی در نشست علنی نوبت صبح امروز (شنبه 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: درباره موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان که به پیشنهاد آقای آصفری به کمیسیون تلفیق رفته بود نظر نمایندگان اخذ نشد و ابهام و سکوتی وجود دارد، در واقع نه کمیسیون تلفیق و نه مجلس اظهارنظری داشته است. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: انتظار می رود هرچه سریع تر طرح شفافیت قوای سه گانه در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت تعیین تکلیف شود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: باید در بخش سلامت برنامه هفتم توسعه عبارت افزایش 25 درصدی ذکر شود تا دولت و دستگاه های اجرایی مکلف به تأمین تعداد مورد نیاز پزشک متخصص شوند.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسن آصفری با اشاره به اینکه در حال حاضر برق مورد نیاز کشور 70 هزار مگاوات است، گفت:، اما میزان تولید برق کمتر از 60 هزار مگاوات است و سرمایه گذاری فولاد مبارکه در برق تجدیدپذیر گامی در مسیر رفع ناترازی برق محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس برای حل مشکلات در حوزه تامین آب حوزه انتخابیه، وزیر نیرو را به همراه معاونان مربوطه به اراک برد تا دستوراتی برای حل مشکلات صادر شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی ها تلاش می کنند تا با فعال کردن جریان اپوزیسیون برای ایران مشکل ایجاد کنند اما متوجه نیستند که ایران توانمند و قوی است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری گفت: بعضی تصمیمات اقتصادی که در دولت سیزدهم گرفته شد، متاسفانه تصمیمات درستی نبوده و این موضوع، شرایط را بدتر کرده است و در ادامه، گرانی ها را در جامعه بالا برد، هرچند در گذشته هم این روال را دیده بودیم، اما متاسفانه در این ماه ها، سرعت گرانی کالا ها بیشتر شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، محمدحسن آصفری درباره اخراج اساتید دانشگاه گفت: جوسازی که در ارتباط با اخراج اساتید از دانشگاه ها راه انداخته اند به این دلیل است که تعریف موج را نمی دانند، موج اخراج اساتید به اعتقاد من جمله درستی نیست. ...
نماینده اراک در مجلس، با رد موضوع خالص سازی می گوید: این ها خالص سازی نیست. اولا بحثی که در دانشگاه ها رخ داده و عذرکسانی که خواسته اند بر مبنای نگاه حزبی نبوده است یک تعدادی از آن ها مدارکشان معتبر نبوده و یا حالت استخدامشان تایید شده نبوده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری با اشاره به لایحه اصلاح ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری مربوط به کاهش ساعت کاری هفتگی کارکنان دولت انتقاداتی را مطرح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با یادآوری اظهارات ضدایرانی مدیرکل آژانس، گفت: گروسی به نماد بی اعتمادی دولت ها به آژانس تبدیل شده زیرا سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی را دنبال می کند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در اراک مشکل بیکاری وجود دارد و ضرورت دارد با توجه به تبصره 18 مشکل بیکاری حل شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۴    
گرچه آمار قابل استنادی از میزان استفاده کاربران ایرانی از فیلترشکن ها وجود ندارد؛ اما با توجه به مسدودسازی گسترده فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی محبوب، کشور ما یکی از بیشترین استفاده کننده انواع فیلترشکن در جهان است که به گفته مسئولان بازار میلیاردی را ایجاد کرده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۵    
فام تات تانگ، نایب رئیس کمیسیون بسیج توده ای کمیته مرکزی حزب کمونیست ویتنام که برای دیدار و رایزنی با مقامات پارلمانی و دولتی کشورمان به تهران سفر کرده، با محمدحسن آصفری، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۰    
فام تات تانگ، نایب رئیس کمیسیون بسیج توده ای کمیته مرکزی حزب کمونیست ویتنام که برای دیدار و رایزنی با مقامات پارلمانی و دولتی کشورمان به تهران سفر کرده، با محمدحسن آصفری، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و معلمان غیررسمی از سوی دولت شد. به گزارش بازارکار، محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز (یکشنبه 29 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن گفت ...