یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۱۳Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغایر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: فروش بنزین سهمیه بندی اقدامی مغایر با قانون است و برخورد تعزیراتی دارد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان ترور شهید فخری زاده دانشمند ایرانی را محکوم کرد و گفت که این چنین اقدامات نه تنها مغایر با حقوق بین الملل است بلکه صلح و ثبات یک منطقه حساس را نیز تهدید می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تحلیل گر ارشد مسائل سیاست خارجی با بررسی آثار مصوبه جدید مجلس مبنی بر اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران ، آن را مغایر با منافع ملی ایران دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز اقدام قوه قضائیه برای تشکیل اداره نظارت بر وکلا را مغایر با لایحه استقلال کانون های وکلای دادگستری دانست و از رییس قوه قضائیه درخواست کرد که از تسری اداره مذکور به کانون های وکلای دادگستری مستقل ممانعت به عمل آورد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نور از دستگیری جوانی خبر داد که اقدام به انتشار محتوای هنجارشکنانه و غیراخلاقی در فضای مجازی در این شهرستان می کرد. سرهنگ محمد زمان شالیکار گفت ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۱    
شورای نگهبان، لایحه اصلاح قانون انتخابات مجلس را در 29 مورد مغایر با قانون اساسی و در 7 مورد با شرع مقدس اسلام مغایر دانست و آن را برای رفع ایرادات به مجلس بازگرداند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سازمان همکاری شانگهای با صدور بیانیه ای ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران را محکوم کرد. سازمان شانگهای در این بیانیه ضمن تسلیت شهادت دانشمند برجسته ایرانی افزود که این سازمان تمام اقدامات بی ثبات کننده صلح در منطقه و همچنین تروریسم را به هر شکلی محکوم می کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابناک، سی و ششمین اجلاس عادی به طور فوق العاده هیات عمومی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری در تاریخ 1399/09/13 به میزبانی کانون وکلای دادگستری مرکز برگزار و دستور های اجلاس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان روز پنجشنبه در واکنش به عملیات تروریستی جمعه گذشته در ایران و ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته هسته ای ایران، این اقدام تروریستی را محکوم کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان ترور شهید فخری زاده دانشمند ایرانی را محکوم کرد و گفت که این چنین اقدامات نه تنها مغایر با حقوق بین الملل است بلکه صلح و ثبات یک منطقه حساس را نیز تهدید می کند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان روز پنج شنبه در توییتی نوشت: ایران در 15 گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی حسن نیت خود را ثابت کرده است . دولت بایدن باید حسن نیت خود را با پیروی کامل از قطعنامه 2231 و پایان دادن به جنگ اقتصادی ترامپ علیه ایرانیان نشان دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۴    
اسلام آباد - ایرنا - وزارت امور خارجه پاکستان با صدور بیانیه ای رسمی عملیات تروریستی علیه دانشمند برجسته صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را محکوم و اعلام کرد: ترور محسن فخری زاده مغایر با هنجارهای روابط میان کشورها و قوانین بین المللی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۶    
اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در نامه ارسالی به شهرداری کاشان اعلام کرده است: هیچگاه نقشه های معماری و اجرایی احداث پارکینگ ازسوی این اداره کل تایید نگردیده و عملیات در حال انجام مغایر با ضوابط میراث فرهنگی و بافت تاریخی بوده است.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه قانون لغو تحریم ها مغایرتی با برجام ندارد، گفت: کسانی که به فضاسازی علیه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها می پردازند، به جای این کار، درباره کارنامه هفت سال گذشته خود توضیح دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در جریان برگزاری سمینار اقدامات زورمدارانه یکجانبه و پیامدهای آن درچارچوب همه گیری کرونا که از سوی نمایندگی های دائم جمهوری اسلامی ایران، ونزوئلا و کوبا نزد سازمان های بین المللی در وین و با شرکت 38 کشور عضو سازمان ملل از طریق ویدئو کنفرانس برگزار گردید، کارلوس کوریا ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با توجه به اصلاحات انجام شده، مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : شورای نگهبان طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را تایید کرد. طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با توجه به اصلاحات انجام شده در نشست امروز مجلس شورای اسلامی، مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. ...
حزب تدبیر و توسعه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۶    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها پس از رفع ابهام از سوی مجلس به شورای نگهبان بازگردانده شد و شورای نگهبان مصوبه را مغایر با شرع و قانون اساسی تشخیص نداد و تایید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با توجه به اصلاحات انجام شده، مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید مصوبه " اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها " از سوی این شورا خبر داد. عباسعلی کدخدایی در گفتگو با ایسنا در این باره گفت: مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها پس از رفع ابهام از سوی مجلس به شورای نگهبان بازگردانده شد و شورای نگهبان مصوبه را مغایر با شرع و قانون اساسی ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با توجه به اصلاحات انجام شده، مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مصوبه دو فوریتی مجلس در باره اقدام راهبردی لغو تحریم ها مغایر با شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
خبرگزاری تسنیم: شورای نگهبان طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را تایید کرد. کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان: اصلاحیه مجلس در خصوص ماده ششم طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت و اکنون مصوبه مجلس از نظر شورای نگهبان فاقد مغایرت با شرع و قانون اساسی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
غریب آبادی گفت: ترور شهید فخری زاده مغایر با منشور ملل متحد و حقوق اساسی بشر است، همه کشورها آن را محکوم کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نسبت به رفع ابهام صورت گرفته در خصوص طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را مغایر با قانون اساسی دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون وکلای دادگستری گلستان گفت: تلقی کسب و کار و تجارت از حرفه وکالت ناصحیح و مغایر با اصول شرعی و عرفی مسلّم و قانون اساسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸    
عضو هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی کشور با اشاره به بی توجهی مسؤولان به معیشت کارگران ساختمانی گفت: در بخشنامه جدید صادرشده هر کارگر که سه ماه موفق به پرداخت حق بیمه نشود سازمان، بیمه کارگر را قطع نموده که این موضوع مغایر با قانون مصوب حمایت از کارگران ساختمانی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش ، دبیرکل سازمان ملل متحد در روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین شهرک سازی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی را محکوم کرد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۲    
شورای نگهبان طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالا های اساسی را با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۹    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: قائم مقام دبیر شورای نگهبان در مکاتبه ای با رئیس مجلس اعلام کرد، لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده مغایر شرع و قانون اساسی نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
قائم مقام دبیر شورای نگهبان در مکاتبه ای با رئیس مجلس اعلام کرد، لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده مغایر شرع و قانون اساسی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۰    
بسیاری از احزاب و گروه ها و شخصیت های جمهوری آذربایجان نیز این اقدام غیرانسانی و مغایر با قوانین بین المللی را محکوم کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
طیف اصلاح طلب که پیش از این معیشت مردم را به برجام گره زده بود، حالا در اقدامی مغایر با منافع ملی، امنیت مردم را نیز به مذاکره و برجام و خشم و لبخند مقامات آمریکایی گره زده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۵    
به گزارش مشرق، مسعود براتی، کارشناس مسائل سیاسی در توییتر نوشت: اتحادیه اروپا حاضر نشد ترور شهید محسن فخری زاده را یک اقدام تروریستی قلمداد کند. آن را عملی مجرمانه که مغایر اصول حقوق بشر است دانست!
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در بیانیه ای که در وبگاه رسمی این اتحادیه منتشر شد؛ ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران را اقدامی مجرمانه و مغایر با اصل احترام به حقوق بشر عنوان کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شورای نگهبان اعطای صلاحیت به تعزیرات را برای رسیدگی به پرونده های دارای ماهیت قضایی مغایر قانون اساسی شناخته؛ اما قبلاً و در قالب تأیید قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به سازمان تعزیرات صلاحیت رسیدگی داده بود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای در واکنش به ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران گفت: در 27 نوامبر 2020 در آبسرد ایران، یک مقام دولتی ایران و چندین شهروند در حملات خشونت آمیز جان باختند. این یک عمل مجرمانه است و مغایر با اصل احترام به حقوق بشر است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در بیانیه ای به ترور دانشمند ایرانی واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا، سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای در واکنش به ترور دانشمند هسته ای ایرانی نوشت: در 27 نوامبر 2020 در آبسرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات عیسی کلانتری درباره امام(ره) را از هر زاویه ایی نگاه کنید، غیر علمی، در تعارض کامل با مستندات مسلم تاریخی، مغایر با فلسفه تاریخ و نهایتا بی ادبانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل ثبت احوال البرز گفت: ثبت احوال نمی تواند هیچ دخل و تصرفی در تاریخ تولد افراد داشته باشد به همین دلیل والدین نباید انتظار داشته باشند تاریخ تولد فرزندشان در شناسنامه مغایر با تاریخ گواهی شده از سوی بیمارستان به ثبت برسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۴    
تهران- اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، صف های طولانی مرغ را مغایر با سیاست های مقابله با کرونا دانست و خواستار افزایش عرضه مرغ برای رفع این معضل در سطح استان شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۴    
آرش نهاوندی روزنامه نیویورک تایمز در 30نوامبر 1979 (9آذر 1358) تیتر زد: دولت مکزیک از بازگشت شاه پس از معالجات پزشکی جلوگیری کرد . به نوشته این روزنامه، دولت مکزیک امشب به طور غیرمنتظره ای اعلام کرد که به شاه مخلوع ایران اجازه نخواهد داد به اقامتگاه موقتش در کوئرناواکا بازگردد ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- پارلمان اتحادیه اروپا سیاست دولت اردوغان در قبال قبرس شمالی را مغایر تلاش هایی می داند که به منظور اتحاد دو قبرس شمالی و جنوبی انجام شده و خواستار تحریم های سنگین علیه ترکیه شده است.
اقتصاد آنلاین / بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اطلاعیه ای در مورد کسب وکارهایی که پیامک مرتبط با جعل نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرده اند، منتشر کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
وب سایت مدارا: غلامرضا منتظری گفت: اگر اقدام روزنامه تهران تایمز مقایر با مصالح کشور باشد قطع به یقین هیئت بی تفاوت نخواهد بود. عضو ناظر مجلس در هیئت نظارت بر مطبوعات در پاسخ به این سئوال که آیا هیئت نظارت با اقدام روزنامه تهران تایمز برخورد خواهد کرد گفت ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۰    
به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری تسنیم ؛ بر اساس آمار و گزارش های موجود، سالانه حدود 10 هزار هکتار از اراضی زراعی و باغی کشور به کاربری های مغایر کشاورزی، تغییر کاربری می یابد! ...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: نامه وزیر علوم به رهبر انقلاب مغایر با اسنادی مانند قانون برنامه ششم توسعه، سند تحول بنیادین و منویات رهبر انقلاب است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بنابر سلیقه ای ناهمخوان و مغایر با وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور، در حالی برخی در پی جشن عقد و ازدواج یا تولد در تاریخ 1399/09/09 هستند که نمی بایست بخاطر ثبت یک عدد تقویمی شرایطی را ایجاد کرد که چنین تاریخی به زمان مرگ عزیزانمان مبدل شود.