چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۹:۱۶Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغایر»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که یک مدیر کل بیمه مرکزی از شرکتهای بیمه خواسته بود از پذیرش هرگونه شرایط غیرفنی و مغایر با قوانین و مقررات در حوزه تعهد پرداخت حقوق ورودی عبور کالای خارجی، خودداری کنند، حالا بیمه مرکزی دستور العمل تازه ای صادر کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
تا زمان ارایه دقیق هزینه ماهانه تمام شده خدمات تلفن ثابت، مندرج در صورتهای مالی حسابرسی شده شرکت مخابرات ایران، هرگونه تغییر در هزینه خدمات تلفن ثابت و اخذ وجوه اضافی، مغایر مصوبه شورای رقابت بوده و باید به قید فوریت متوقف گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه ترکیه اعتراض یونان و اتحادیه اروپا به تفاهم نامه امضا شده میان آنکارا با دولت توافق ملی لیبی را با اصول قوانین بین المللی مغایر دانست و اعلام کرد، از نظر آنکارا اظهارات آن دو طرف مهم نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: نرخ سرویس مدارس تهران که از سوی آموزش و پرورش اعمال شده، مغایر با مصوبه شورای شهر تهران است؛ نرخ مصوب شورای شهر بسیار پایین تر از مبالغ اعمالی آموزش و پرورش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فعال رسانه ای خراسان جنوبی با اشاره اینکه اصل اغتشاشات در رسانه اتفاق افتاد، گفت: از نگاه رسانه ای افرادی که وارد این اغتشاشات شدند مواردی را باور کردند که کاملا با واقعیت مغایر بود و بدون توجه به اهداف دشمن فریب خوردند و وارد این میدان خطرساز شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۵:۵۹    
مدیریت کمیسیون های ماده 100 شهرداری مرجع شبه قضائی رسمی رسیدگی به تخلفات ساختمانی است و نقشی پیشگیرانه در گسترش ناموزون و غیراصولی ساختمان ها و احداث بناهای مازاد و مغایر با پروانه ساختمانی دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۴۲    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تشکیل وزارت بازرگانی مخالف اسناد بالادستی و سیاست های کلی نظام است و زمینه را برای واردات محصولات کشاورزی افزایش می دهد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۹    
قنبریان گفت: در راستای طرح کنترل بازار 70 قلم کالای مغایر با استاندارد در بازار لرستان شناسایی شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رهبر کاتولیک های جهان روز یکشنبه ضمن ابراز تاسف از الحاق بخش هایی از اوکراین به روسیه، از رهبر کرملین خواست جنگ را پایان دهد و از رئیس جمهوری اوکراین نیز درخواست کرد آماده مذاکره باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاونت بین الملل حزب موتلفه اسلامی اعلام کرد: حمله مرگبار به جوانان بی گناه شرکت کننده در یک آزمون علمی در افغانستان، اقدامی ددمنشانه و مغایر با آموزه های دینی و اصول اولیه انسانی و ضد تمام موازین اسلامی است.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قرار است با ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از همه لباس های تولیدی و وارداتی بر تولید پوشاک داخلی نظارت و از ورود لباس های وارداتی مغایر با ارزش های دینی و ملی جلوگیری شود
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۶:۵۸    
آلبرت بغوزیان گفت: در ایران بارها زمانی که وضعیت عرضه و تقاضا پر نوسان شده به جای اینکه تعرفه ها را تغییر دهند ممنوعیت صادرات و واردات ایجاد کرده اند تا این این طریق وضعیت عرضه و تقاضای بازار را تنظیم کنند و این مساله باعث از دست رفتن بازارهای خارجی برای شرکت های داخلی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: برداشت های شخصی و غلط از عدالت مغایر با مفاهیم دینی و قرآنی است و به بی عدالتی منجر می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه، حمله تروریستی به یک مرکز علمی و آموزشی در غرب کابل را که به کشته و مجروح شدن دهها تن منجر شد، به شدت محکوم کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی تهران بعد از گذشت چند ماه از ریاست خود در این سازمان، با اعلام اینکه اجرای برخی مصوبات مغایر اصول اولیه مدیریت سازمانی است درخواست استعفا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران، گفت: اتاق اصناف ایران به زودی بخشنامه ای را جهت جلوگیری از تولید و عرضه پوشاک مغایر با شئونات اسلامی و نامتعارف، به اتحادیه های پوشاک سراسر کشور ابلاغ می کند.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳    
دولت نیکاراگوئه به دلیل مغایرت برنامه های اسپانیایی زبان شبکه CNN با حاکمیت ملی این کشور مغایر امواج برنامه های اسپانیایی زبان این شبکه را حذف کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
جودکاران روسیه و بلاروس به رغم اینکه پیش تر مجوز حضور در رقابت های جهانی 2022 را به عنوان ورزشکار بی طرف دریافت کرده بودند، از حضور در رقابت های جهانی تاجیکستان محروم شدند. ...
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با صدور بیانیه ای در خصوص تحرکات اخیر در منطقه قفقاز جنوبی اعلام کرد: صیانت از مرزهای شناخته شده بین المللی و تمامیت ارضی کشورها یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
برخی شهروندان خشم خود را از تبلیغات لباس هایی مغایر با موازین حجاب اسلامی در خیابان های مدینه ابراز کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق تصمیم دیوان عدالت اداری، ممنوعیت اشتغال دانشجویان دکترا در خارج از اوقاتی که موظف به حضور در دانشگاه هستند، مغایر با قانون شناخته و باطل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در نامه ای به رئیس مجلس ضمن اشاره به تخلف صورت گرفته در اجرای قانون در مورد صدور مجوز و واگذاری امتیاز سرقفلی در مجتمع های رفاهی بین راهی خواستار ابطال این مصوبه مغایر با قانون در هیات تطبیق مصوبات با قوانین شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین، فیلمی از غذای نذری فریبا نادری به مناسبت مراسم اربعین حسینی. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است. او انسان زودرنج، حساس، مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند. او حاضر نیست نقشی مغایر با میل خود را قبول کند ...
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شرایط ثبتنام نقدی محصولات سیبا موتور با قیمت قطعی و ظرفیت محدود، به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/06/28 تا ساعت 16 همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده ارائه میگردد. ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: در نشست رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و چند شرکت مهم اینترنتی با معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر، معضلات، مشکلات و تخلفات شرکت های اینترنتی و تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آقای عباسعلی نوبخت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری (سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری سابق) در نامه ی مورخ 14/6/1401 به آقای بابایی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۷    
عباس عبدی، تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب در گفت وگویی با فرارو به تحلیل آنچه بر سر مهسا امینی آمد و در نهایت به درگذشت او ختم شد پرداخته است که در ادامه می خوانید: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سفارت روسیه در واشنگتن اظهار داشت تصمیم آمریکا درباره دارایی های افغانستان مغایر قوانین بین المللی و مخالف درخواست سازمان های بشردوستانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت نگاه ارباب رعیتی اداره کل امور عشایر استان را مغایر با نوع و نگاه دولت انقلابی عنوان و گفت: مدیران ارشد استان کاری کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
در نشست رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و چند شرکت مهم اینترنتی با معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر، معضلات، مشکلات و تخلفات شرکت های اینترنتی و تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
فاضلی گفت: تحریم های ظالمانه و قهری یک جانبه از سوی برخی دولت ها علیه مردم ایران با حقوق بین الملل و منشور ملل متحد و اصول بشردوستانه بین المللی و همچنین با اهداف اعلامی سازمان ملل در زمینه اهداف توسعه پایدار مغایر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
بند 4 و بند 5 دستورالعمل اخذ تسهیلات قرض الحسنه وام ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیوان عدالت اداری بررسی و مغایر قانون شناخته نشد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی بندهای بودجه سال 1401 تعهدات جدیدی را برای صندوق تامین خسارت های بدنی افشا کرده که این تعهدات نه تنها با ماموریت های صندوق در اساسنامه آن مغایر است، بلکه تهدیدی برای منابع مالی این صندوق برای تعهدات آتی محسوب می شود. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
چرا مجلس اصولگرایان در 20 دقیقه آن متن را تایید و شورای نگهبان مخالف روحانی هم فوری آن را مغایر با شرع و قانون اساسی ندانست؟ اگر پاسخ دهند، متوجه خواهند شد که تصویب برجام نه در گذشته و نه در حال خارج از چارچوب گفته شده نبوده است ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
کمیسیون اخلاق ورزش کشور در نامه ای به رئیس جدید فدراسیون فوتبال درباره هنجارشکنی و رفتار های مغایر اخلاق برخی تماشاگران در ورزشگاه ها ابراز نگرانی کرده است.
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۲    
فرماندار و اعضای هیات تطبیق تنها چیزی را که مستند قرار می دهند صورتجلسه ای است که با امضای اعضای شورا به فرمانداری ارسال می گردد که بر اساس مستندات و شواهد و قرائن و صورتجلسه مذکور با هشت امضاء موافق استیضاح و با ذکر توضیحات و تایید رای استیضاح توسط نادر حسینی به فرمانداری رشت ارسال گردید که کمیته ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت کمیسیون های ماده 100 شهرداری مرجع شبه قضائی رسمی رسیدگی به تخلفات ساختمانی است و نقشی پیشگیرانه در گسترش ناموزون و غیراصولی ساختمان ها و احداث بناهای مازاد و مغایر با پروانه ساختمانی دارد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مبالغی تحت عنوان وجه علی الحساب رتبه بندی به حساب همکاران فرهنگی واریز شد. این مبلغ به حساب فرهنگیان خانمی که رسمی بوده و از مرخصی با حقوق زایمان استفاده می کردند؛ واریز نشده است. آیا این موضوع با سیاست های فرزندآوری مغایر نیست؟
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس اجتماعی- بطحایی، وزیر اسبق آموزش و پرورش با تاکید براینکه نباید آموزش و پرورش را تکه پاره کنیم، گفت: باید نظرات کارشناسی صرف حل مشکلات و باقی ماندن کتابخانه ها در کانون پرورش فکری شوند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات نهادهایی مانند شورای عالی فضای مجازی یا هر نهاد دیگری از جمله وزرات ارتباطات یا وزارتخانه های دیگر در مسیر محدودسازی حقوق و آزادی های فطری، طبیعی، مشروع و قانونی مردم مغایر با روح قانون اساسی و آرمان های انقلاب اسلامی است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - لاسلو کوور (L szl K v r) رئیس مجلس مجارستان با بیان این مطلب که به عقیده وی اتحادیه اروپا در جنگ اوکراین مغایر با منافع خود عمل کرده است، اروپا را بازنده این جنگ خواند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، مصوبه هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین در خصوص ایراد آیین نامه اجرایی رتبه بندی به نفع معلمان طرح مهر آفرین را تشریح و آن را مغایر قانون دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل امام جمعه اصلاندوز گفت:علما نقش پررنگی در مقابله با تهاجم اندیشه های مغایر با اسلام داشته اند.
آنا / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: رفتاری مغایر با حقوق بین الملل و کنوانسیون وین راجع به حقوق دیپلماتیک بوده و مسئولیت های ناشی از نقض آن بر عهده دولت آلبانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: رفتاری مغایر با حقوق بین الملل و کنوانسیون وین راجع به حقوق دیپلماتیک بوده و مسئولیت های ناشی از نقض آن بر عهده دولت آلبانی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: رفتاری مغایر با حقوق بین الملل و کنوانسیون وین راجع به حقوق دیپلماتیک بوده و مسئولیت های ناشی از نقض آن بر عهده دولت آلبانی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، ناصر کنعانی درپی اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها در خصوص تعامل نامناسب مقامات محلی در تیرانا با سفارت جمهوری اسلامی ایران و اعضای آن، مراتب نگرانی کشورمان در این زمینه را اعلام کرد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رهبر شیعیان بحرین شرکت در انتخابات پارلمانی این کشور را تلویحاً حرام اعلام و در پیامی خطاب به مردم و جوانان بحرینی تاکید کرد که شرکت در انتخابات پارلمانی آتی در این کشور در جهت منافع و خواست ظالمان و مغایر با منافع مردم است. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
گروهی از کشورهای حوزه خلیج فارس، نتفلیکس را تهدید کردند که در صورت ادامه پخش محتوای مغایر با ارزش های اسلامی، با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : نهادهای دیده بان عربستان و شورای همکاری های خلیج فارس در بیانیه ای بعضی از صحنه های محصولات اخیر نتفلیکس از جمله چند فیلم ویژه کودکان را مغایر اصول و مقررات خود یافته اند هر چند در بیانیه صادر شده به جزییات و فیلم یا صحنه مشخصی اشاره نشده است.