سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۰:۰۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باغ فین»

همگردی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۰    
حرکت: جمعه ها هر هفته ساعت 3 صبح بازگشت: جمعه ساعت 24 تهران گشت ها کویر ابوزید آباد باغ فین کاشان نکات هزینه ورودی ها و سافاری و شتر و موتور به عهده مسافر میباشد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت نوشت: کاشان اگرچه بیشتر با باغ فین و خانه تاریخی طباطبایی ها شناخته می شود، اما واقعیت آن است که هر گوشه وکنار آن مملو از خانه های تاریخی و بافت تاریخی ارزشمند است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عکسی قدیمی از باغ فین کاشان را اینجا ببینید .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول امور موزه ها اداره میراث فرهنگی کاشان ضمن اشاره به برپایی نمایشگاه "لمس تاریخ" در موزه ملی باغ فین کاشان گفت: 27 شی در نمایشگاه ویژه افراد نابینا در نظر گرفته شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
باغ فین کاشان دارای معماری خاصی و فواره هایی در تمام نقاط باغ است که آب آنها از چشمه سلیمانیه تامین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۴    
دومین جشنواره بزرگ نور چشمی ها با حضور پرشور مادران و دختران در باغ فین کاشان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اجتماع بزرگ نور چشمی ها در کاشان برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۵    
اصفهان - دانایی نیا ؛ رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از بازدید بیش از 50 هزار نفر گردشگر از مجموعه جهانی باغ فین کاشان طی دو روز در نیمه اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از بازدید بیش از 50 هزار نفر گردشگر از مجموعه جهانی باغ فین کاشان طی دو روز در نیمه اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون چرا باید از توییتر استفاده کنیم؟ ، ، ، عجیب ترین اقدام بازدیدکنندگان در باغ فین کاشان ، مصدر و اقسام آن در زبان فارسی با مثال ، سکه های 25 تومانی این روزها به مبلغ پنج میلیون تومان خرید و فروش می شود ، قابی از بلند قامت ترین دختران جهان ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حوض سکه و کوشک صفوی به دستور شاه عباس صفوی و در دوره نخستی که باغ فین بناشده، ساخته شده است که گردشگران، مسافران و حتی مردم کاشان سکه هایی را به درون حوض می انداختند و براین موضوع که اگر سکه داخل حفره بیفتد به آرزویشان می رسند
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از بازدید 88 هزار و 962 نفر گردشگر داخلی از مجموعه جهانی باغ فین در سه روز اول اردیبهشت ماه و در تعطیلات عید سعید فطر و همچنین همزمان با شروع فصل گلاب گیری در شهرستان کاشان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان از بازدید بیش از 32 هزار گردشگر داخلی و خارجی از باغ فین در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
پویش دخترانه فرشتگان سرزمین من در قالب چالش تغییر گردشگران باغ فین کاشان را تشویق به رعایت حجاب می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان از بازدید بیش از 31 هزار گردشگر از باغ فین کاشان در اولین روز ایام گل و گلاب خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۴    
صنعتکار از رشد 78 درصدی تذکر لسانی در باغ فین کاشان درتعطیلات نوروز امسال نسبت به تعطیلات نوروز سال گذشته خبرداد و گفت: 26 هزار تذکردر باغ فین کاشان ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نجات گربه گیر افتاده در ناودان توسط آتشنشانان باغ فین کاشان سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: میدان امام اصفهان و باغ فین کاشان، پُربازدیدترین آثار تاریخی و میراثی استان در تعطیلات نوروزی 1402 بودند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
باغ فین از معروف ترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری کاشان است که نه تن ها به عنوان آثار ملی به ثبت رسیده است، بلکه جزو 9 باغ ایرانی در فهرست میراث جهانی به حساب می آید. این باغ به حدی زیبا است که از آن به عنوان نمونه کامل باغ سازی ایرانی یاد می کنند.
دنیای سفر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: تخت جمشید در نوروز 1402 پربازدیدکننده ترین پایگاه میراث جهانی ایران معرفی شد. پایگاه های میراث جهانی میدان امام اصفهان، باغ فین کاشان و پاسارگاد به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: تخت جمشید در نوروز 1402 پربازدیدکننده ترین پایگاه میراث جهانی ایران معرفی شد. پایگاه های میراث جهانی میدان امام اصفهان، باغ فین کاشان و پاسارگاد به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: در میان پایگاه های ملی و جهانی در سراسر کشور، پایگاه میراث جهانی تخت جمشید با 261 هزار و 49نفر بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است. پس از آن به ترتیب مجموعه میراث جهانی میدان امام(ره)، میراث جهانی باغ فین کاشان و میراث جهانی پاسارگاد قرار دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بازدید مسافران نوروزی از باغ فین کاشان امسال نسبت به سال گذشته 22 در صد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: در تعطیلات نوروز، پایگاه میراث جهانی تخت جمشید با 261 هزار و 49 نفر، بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است و پس از آن به مجموعه میدان امام(ره)، باغ فین کاشان و پاسارگاد قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: در میان پایگاه های ملی و جهانی در سراسر کشور، پایگاه میراث جهانی تخت جمشید با 261 هزار و 49نفر بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است. پس از آن به ترتیب مجموعه میراث جهانی میدان امام(ره)، میراث جهانی باغ فین کاشان و میراث جهانی پاسارگاد قرار دارند.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: در تعطیلات نوروز، پایگاه میراث جهانی تخت جمشید با 261 هزار و 49 نفر، بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است و پس از آن به مجموعه میدان امام(ره)، باغ فین کاشان و پاسارگاد قرار دارند.
سلام نو / توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رضا سامه مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی تخت جمشید با 261 هزار و چهل و نه نفر بیشترین بازدیدکننده را در نوروز 1402 داشته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کل پایگاه های میراث ملی و جهانی گفت: در میان پایگاه های ملی و جهانی در سراسر کشور پایگاه میراث جهانی تخت جمشید با 261 هزار و چهل و نه نفر بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: تا پایان روز دوازدهم فروردین 1402 مجموعه های جهانی باغ فین کاشان، کاخ موزه چهل ستون، عمارت عالی قاپو و منارجنبان بیشترین آمار بازدیدهای گردشگران نوروزی را به خود اختصاص داده اند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۵    
تهران (پانا) - باغ فین از معروف ترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر کاشان است که نه تنها به عنوان آثار ملی به ثبت رسیده است؛ بلکه جزو 9 باغ ایرانی در فهرست میراث جهانی به حساب می آید. این باغ به حدی زیباست که از آن به عنوان نمونه کامل باغ سازی ایرانی یاد می کنند. ...
کاشان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کاشان نیوز: موزه ملی کاشان در بخش شمالی باغ فین و به دست مرحوم سید محمد تقی مصطفوی، مدیر کل سازمان باستان شناسی در سال 1347 بنیان گذاری شد. این موزه که از قدیمی ترین موزه های ایران است. جز معدود بناهایی است که از ابتدا برای ساخت موزه طراحی شده است. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از رونمایی از لوح ثبت آداب ختم سی پاره (جز) قرآن جوشقان قالی در محل رویدادهای فرهنگی ماه رمضان پایگاه جهانی باغ فین خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / آبین سنتی مذهبی جزء خوانی آداب ختم سی پاره قرآن در جوشقان قالی بخش قمصر با حضور قاریان ممتاز و پیشکسوتان جلسات قرآنی در باغ تاریخی فین کاشان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۱    
حوزه / آئین سنتی مذهبی هوم بابایی حاج آقای نمازی توسط دهه هشتادی های روستای علوی بخش نیاسر در نوروزگاه باغ تاریخی فین کاشان اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه اصفهان، کاشان و نطنز به ترتیب بیشترین تعداد مسافر در سطح استان را دارند، گفت:چهلستون اصفهان، باغ فین کاشان و باغ پرندگان اصفهان نیز به ترتیب در صدر بازدیدکنندگان نوروزی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - غرفه کودک و نوجوان در باغ جهانی فین کاشان در ایام نوروز 1402 با استقبال شایسته مسافران و گردشگران نوروزی روبرو شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
باغ فین کاشان با پذیرایی از 100 هزار گردشگر در شمار بناهای تاریخی پربازدید کشور قرار گرفت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از برگزاری نوروزگاه روستای تاریخی پنداس در مجموعه جهانی باغ فین با محوریت آئین های ماه مبارک این روستای تاریخی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سحرخوانی ماه رمضان روستای پنداس بخش برزک کاشان بارزترین آیین مردمان این روستا است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان گفت: اجرای کنسرت علی قمصری در کاشان با استقبال گردشگران روبرو بوده و در عرصه های ملی و بین المللی نیز بازتاب داشته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
باغ فین کاشان نه تنها به عنوان آثار ملی به ثبت رسیده است؛ بلکه جزو 9 باغ ایرانی در فهرست میراث جهانی به حساب می آید این باغ به حدی زیبا است که از آن به عنوان نمونه کامل باغ سازی ایرانی یاد می کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از برگزاری نوروزگاه این شهرستان با محوریت آئین های سنتی ماه مبارک رمضان در مجموعه جهانی باغ فین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه از 28 اسفندماه 1401 تا پایان روز چهارم فروردین 1402 مجموعه های جهانی باغ فین کاشان، کاخ موزه چهل ستون و عمارت عالی قاپو بیشترین آمار بازدید را به خود اختصاص داده اند ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از از رشد 20 درصدی بازدید ابنیه تاریخی نسبت به مورد مشابه سال پیش خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره مبراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان ، احمد دانایی نیا گفت: بیش از 235000نفر از آثار تاریخی شهرستان بازدید کرده اند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کاشان از خدمت رسانی 25 دستگاه اتوبوس به بازدیدکنندگان از مجموعه باغ فین و جابه جایی روزانه هشت هزار مسافر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در نوروز برنامه های فرهنگی و گردشگری شامل نمایش آداب و آیین های نوروزی برای مهمانان در باغ فین کاشان و خانه های تاریخی اجرا می شود
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شریف زارعی از اعمال محدودیت های ترافیکی اماکن گردشگری باغ فین و خیابان علوی در تعطیلات نوروز امسال خبرداد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۹    
باغ فین از معروف ترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری کاشان است که نه تنها به عنوان آثار ملی به ثبت رسیده است؛ بلکه جزو 9 باغ ایرانی در فهرست میراث جهانی به حساب می آید.