چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۵۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «سرپرست اورژانس»

سازمان بهزیستی کشور   ۸ ساعت پیش    
آزمون چکیده دستورالعمل های آسیب دیدگان اجتماعی و مهارت های زندگی ویژه کودکان با حضور سرپرست اورژانس اجتماعی شهرستان نظرآباد و نیروهای کلینیکی اورژانس و پرسنل پایگاه خدمات اجتماعی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دفتر ریاست بهزیستی نظرآباد برگزار گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر در آتش سوزی یک منزل مسکونی در اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس 115 بم از مصدومیت 13 نفر در تصادف سه خودروی تیگو، پراید و پژو در جاده دهبکری به سمت کرمان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس ساوه اعلام کرد: انفجار در یکی از خیابان های ساوه موجب تخریب سه منزل مسکونی و شکستن شیشه های منازل همجوار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی بم از ابتلای 12 نفر از پرسنل جهادگر و مدافعین سلامت اورژانس پیش بیمارستانی شرق استان به ویروس کرونا از ابتدای شیوع کرونا تا کنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۹    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 30 هزار و 724 هزار تماس در نیمه نخست امسال با مرکز اورژانس پیش بیمارستانی (115) این شهرستان از سوی مردم برقرار شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس شهرستان مرودشت گفت: به دلیل سقوط یک پاراگلایدر در ارتفاعات سیدان این شهرستان، هدایتگر پاراگلایدر راهی بیمارستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل از آسیب دیدن هفت نفر در جریان سه سانحه رانندگی جداگانه در مسیر منطقه گردشگری کویر مرنجاب از توابع این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲    
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن دو نفر و مصدومیت دو تن در یک حادثه ترافیکی در اهواز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر بر اثر واژگونی خودرو در مسیر تصفیه شکر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین از 6 برابر شدن تماس مردم با این مرکز پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۶    
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از انجام 31 هزار و 600 ماموریت اورژانس در پنج ماهه نخست امسال در مناطق تحت پوشش این دانشگاه خبر داد که از این تعداد، پنج هزار و 343 مورد مربوط به بیماران کرونایی بوده است.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کشته شدن سه نفر و مصدومیت 16 تن بر اثر تصادف تریلر و اتوبوس حامل کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کشته شدن سه نفر و مصدومیت 16 تن بر اثر تصادف تریلر و اتوبوس حامل کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۸    
ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در احکامی، سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی، سرپرست بیمارستان مستقل رازی اهواز، سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه و سرپرست مرکز آموزشی درمانی ابوذر اهواز را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی خودروی پژو در کوهرنگ پنج مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۱    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: چهار هزار و 950 معادل 33 درصد از تماس های برقرار شده با این مرکز در بهار امسال مزاحمت تلفنی بوده که این مساله معضلی فرهنگی است و باید برای آن چاره اندیشی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۸    
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تصادف در شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری سه مصدوم بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۳    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: بیش از 14 هزار تماس در سال جاری با مرکز اورژانس پیش بیمارستانی(115) این شهرستان از سوی مردم صورت برقرار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از وقوع تصادف با 3 مصدوم در ورودی شهرستان کوهرنگ خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین اعلام کرد: واژگونی همزمان 2 خودروی پراید در محورهای اصلی خمین یک فوتی و 6 مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: درسه ماهه اول امسال کردستانی ها بیش از 155 هزار تماس با این مرکز گرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امداد رسانی به زن 33 ساله عشایر در چهارمحال و بختیاری توسط بالگرد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۱:۵۸    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین اعلام کرد: جوان 28 ساله اهل خمین در سد خاکی روستای برجک از توابع شهرستان خمین غرق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: برخورد چهار خودرو و واژگونی پیکان در استان چهارمحال وبختیاری سه کشته و 12 مصدوم برجای گذاشت.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در ادامه این برنامه که ساعت 15 : 06 دقیقه و با اجرای رضا امیر احمدی و مهدی توتونچی، تقدیم بینندگان می شود، رضا دهقان جهادگری که در شرایط بحرانی کشور از جمله سیل و زلزله و ... به کمک مردم می شتابد، دعوت شده است و از انگیزه اش از این کار می گوید. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی تماسی با مرکز پیام اورژانس کاهش هوشیاری مرد 60 ساله ای گزارش شد که کارشناسان اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و پس از حدود 20 دقیقه احیا، موفق به بازگشت زندگی وی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل گفت: فردی که هنگام سرویس آبسردکن برقی دچار حادثه شده بود، در اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: اورژانس هوایی کردستان با انتقال سه مصدوم ناشی از حوادث مختلف به مرکز درمانی جان آنها را نجات داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با تلاش تکنسین پایگاه فوریت های پزشکی منطقه زرینه از توابع شهرستان دیواندره مادر باردار در آمبولانس نوزاد خود را به دنیا آورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: برخورد دو خودرو پراید و پژو در محور شهرکرد به خوزستان یک فوتی و 8 مصدوم بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین اعلام کرد: حوضچه خاکی روستای چوگان از توابع این شهرستان قربانی گرفت و یک مرد 35 ساله در این منبع آبی غرق شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، محمد حیدری سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گفت: طی تماس تلفنی و امداد خواهی جهت مادر باردار 34 ساله عشایر در کوه احمد لیوه شهرستان اردل که درد های زایمانش شروع شده بود بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به همراه کارشناسان فوریت های پزشکی به محل اعزام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از احیای یک بیمار ایست قلبی در چهارمحال و بختیاری توسط کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۳    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت:برخورد شدید پراید با تریلی محور نیکشهر_چابهار یک محروح و 4 کشته برجای گذاشت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۰    
سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از روزهای پُرکار اورژانس طی روزهای گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۹    
خرم آباد- سرپرست اورژانس 115 لرستان با اشاره به وقوع زلزله 5.1 ریشتری، گفت: بیمارستان های استان برای تامین گروه های خونی در آماده باش هستند.
برترین ها / آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: کارشناسان فوریتهای پزشکی اورژانس115 طی 12 ساعت گذشته جان آقای 67 ساله و خانم 83 ساله را نجات دادند. دکتر محمد حیدری سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گفت ...
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، محمد حیدری سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس 115 کاهش هوشیاری خانم 83 ساله در کیار و آقای 67 ساله در شهر کیان اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: 12 ساعت عملیات اورژانس در مناطق سخت گذر شهرستان اردل باعث نجات جان مادر باردار شد.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نجات جان مادر باردار در مناطق صعب العبور اردل کارشناسان اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری، جان مادر باردار اردلی را در شرایط سخت نجات دادند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست اورژانس 115 لرستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش مراجعات درمانی،50 هزار تماس تلفنی شهروندان طی 2 ماه گذشته با این مرکز برقرار و پاسخ داده شد.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، نوشت: سرپرست اورژانس و مدیر حوادث چهارمحال و بختیاری گفت : جوان لردگانی که برای چرای گوسفندان به کوه رفته بود در اثر برخورد صاعقه جان خود را از دست داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه از زخمی شدن چوپانی بر اثر حمله خرس در روستای گوزلک شهرستان اردل خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۰۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
دو نوزاد دختر در آمبولانس چشم به جهان گشودند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز چهارمحال و بختیاری، سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه گفت:در 24 ساعت گذشته دو مادر باردار کوهرنگی و لردگانی نوزادان دختر خود را به کمک کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس استان در آمبولانس بدنیا آوردند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس 115بیجار از غرق شدن کودک 12ساله در یک استخر آب کشاورزی و مرگ او خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: 2 نوجوان 12 و 13 ساله عصر امروز /سه شنبه/ در سد خاکی روستای پامونت منطقه لاشار شهرستان نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان غرق شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر از فوت دو نوجوان 12 و 13 ساله لاشاری بر اثر غرق شدگی در سد خاکی روستای پامونت منطقه لاشار نیکشهر خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رکنا ، محمد حیدری سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی تماس تلفنی روز چهارشنبه 13 فروردین 99 با مرکز ارتباطات اورژانس 115 مبنی بر کاهش هوشیاری خانم 38 ساله اهل شهرستان لردگان، بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل اعزام شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست اورژانس 115 و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: تماس با مراکز اورژانس پیش بیمارستانی استان در این روزها نسبت به گذشته30 درصد افزایش داشت.