جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۷:۲۸Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست اورژانس»

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه گفت: اورژانس ظرف 24 ساعت گذشته روز پر کاری را سپری کرد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان از رضایت مردمی منطقه زلزله زده از خدمات امدادی اورژانس 115 استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس 115 بم گفت: واژگونی یک دستگاه پژو 405 در کیلومتر20 محور دهبکری ابارق، یک کشته و سه مجروح به دنبال داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت:پس از وقوع پس لرزه 4.5 ریشتری در شهر سی سخت 13 نفر به مراکز درمانی اعزام شدند که 8 نفر مصدوم و 5 نفر نیز دچار ترس و استرس ناشی از زمین لرزه شدند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زلزله 4.5 ریشتری ظهر امروز سی سخت تاکنون 13 مصدوم برجای گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد از انتقال 13 مصدوم زمین لرزه 4.2 ریشتری ظهر امروز شهر سی سخت به مراکز درمانی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از آتش سوزی یک دستگاه منزل مسکونی در یاسوج خبر داد و گفت: طی این حادثه یک نفر به دلیل آتش سوزی دچار سوختگی و 5 نفر دچار مسمومیت با گاز مونو کسید کربن شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۴    
ایسنا/کرمان سرپرست اورژانس بم گفت: عملیات نجات جان کوهنورد توسط پرسنل اورژانس 115 و هلال احمر در روستای صعب العبور پایتوم پس از 9 ساعت تلاش با موفقیت به پایان رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۲    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص آخرین وضعیت مصدومان زلزله 5.6 ریشتری توضیحاتی ارائه داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارزیابی اولیه حادثه انجام شده، فرماندهی حادثه در EOC فعال شده است و اتوبوس آمبولانس به ظرفیت پذیرش 14 بیمار و همچنین 3 دستگاه آمبولانس به سی سخت در مرحله اول اعزام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 48 مصدوم (22 مرد و 26 زن) امداد رسانی شد که تعداد 10 نفر از آن ها بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد از انتقال 24 مصدوم زمین لرزه شهر سی سخت به بیمارستان های یاسوج خبر داد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زلزله 5.6 دهم ریشتری سی سخت تاکنون 10 نفر زخمی در پی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: زلزله 5.6 دهم ریشتری سی سخت تاکنون 10 نفر زخمی در پی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از امداد رسانی به خانم 45 ساله ای که دچار مسمومیت شده بود اهل روستای لوداب با بالگرد اورژانس 115 یاسوج خبر داد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی از تولد نوزاد عجول اهل مادوان یاسوج در خانه توسط تکنسین اورژانس 115 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یاسو- ایرنا- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد دو دستگاه خودرو سواری پژو 405 با سواری اپتیما یک کشته و چهار مصدوم در پی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان از حادثه در محور یاسوج_ اصفهان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از زخمی شدن 10 نفر در سه تصادف جداگانه در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس زرین دشت گفت: واژگونی خودرو پرایدحامل اتباع پاکستانی در حدفاصل خسویه - دبیران یک کشته و 5 زخمی برجای گذاشت.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تصادف پژو 405 و وانت نیسان در محور یاسوج به دهدشت یک کشته و پنج مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش بویرنیوز، این حادثه صبح دوشنبه در منطقه سیوکی جلیل در محور ارتباطی یاسوج به دهدشت به وقوع پیوست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اثر تصادف وانت پیکان با موتورسکلت در محور دهدشت - چرام یک نفر جان باخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد خودروی سمند با وانت پیکان در جاده یاسوج به دهدشت یک کشته و 2 زخمی برجا گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از کشته و مصدوم شدن 3 نفر در برخورد سواری سمند با وانت پیکان در محور مواصلاتی یاسوج به چرام خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: مرکز اورژانس این شهرستان به چهار دستگاه تله مدیسین به منظور گرفتن نوار قلب بر بالین بیمار در ماموریت های پیش بیمارستانی تجهیز شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۵    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در یاسوج خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در یاسوج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی از حادثه در نزدیکی زندان مرکزی یاسوج خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۰    
اقتصاد ایران: سرپرست اورژانس بیمارستان میلاد از ایجاد تحول در خدمات اورژانس خبر داد و گفت: از نیمه اسفند ماه سال گذشته، متخصصین طب اورژانس در بیمارستان مستقر و به بیماران خدمات ارائه می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس بیمارستان میلاد از تحول در اورژانس بیمارستان میلاد خبر داد و گفت: با استفاده از متخصصین طب اورژانس درکمتر از 6 ساعت بیماران اورژانس بیمارستان میلاد تعیین تکلیف می شوند.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، در متن این حکم آمده است: جناب آقای جهانبخش وحدت نژاد کارشناس ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نظر به [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۵    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: برخورد پراید با عابر پیاده یک کشته برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس سرپرست اورژانس 115شهرستان زرین دشت گفت: یک نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، در حوالی روستای "دروا" جان باخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۰    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بم با اشاره به اجرای طرح همیار اورژانس در بم گفت: تاکنون 618 نفر در شرق استان کرمان در این طرح شرکت کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بم با اشاره به اجرای طرح اوژانس یار و همیار اورژانس در بم گفت: تاکنون 618 نفر در شرق استان کرمان در این طرح شرکت کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت هشت نفر بر اثر تصادف سه خودرو در محور باغملک - صیدون رخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از آماده باش اورژانس برای ارائه خدمات هنگام بروز حملات تنفسی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست اورژانس 115 شهرستان بم از ضرب و جرح یکی از تکنسین های این اورژانس که منجر به کوفتگی و آسیب به کمر وی شده است، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت 15 نفر در حوادث ترافیکی امروز محورهای خوزستان خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در ماهشهر خبر داد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۳۴    
آزمون چکیده دستورالعمل های آسیب دیدگان اجتماعی و مهارت های زندگی ویژه کودکان با حضور سرپرست اورژانس اجتماعی شهرستان نظرآباد و نیروهای کلینیکی اورژانس و پرسنل پایگاه خدمات اجتماعی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل دفتر ریاست بهزیستی نظرآباد برگزار گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر در آتش سوزی یک منزل مسکونی در اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس 115 بم از مصدومیت 13 نفر در تصادف سه خودروی تیگو، پراید و پژو در جاده دهبکری به سمت کرمان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس ساوه اعلام کرد: انفجار در یکی از خیابان های ساوه موجب تخریب سه منزل مسکونی و شکستن شیشه های منازل همجوار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی بم از ابتلای 12 نفر از پرسنل جهادگر و مدافعین سلامت اورژانس پیش بیمارستانی شرق استان به ویروس کرونا از ابتدای شیوع کرونا تا کنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۹    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 30 هزار و 724 هزار تماس در نیمه نخست امسال با مرکز اورژانس پیش بیمارستانی (115) این شهرستان از سوی مردم برقرار شده است.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس شهرستان مرودشت گفت: به دلیل سقوط یک پاراگلایدر در ارتفاعات سیدان شهرستان مرودشت، هدایتگر این وسیله راهی بیمارستان شد. به گزارش دیارجنوب ...