چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۹:۵۱Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای ایران»

دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- راضیه احقاقی : عقب نشینی نرخ ارز در بازار آزاد زمینه افت نرخ دارایی ها در رینگ مالی و مشتقه بورس کالای ایران را فراهم کرد. این افت نرخ شامل حال دارایی های طلایی و غیر طلایی این بازار شد ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آمار معاملات بورس کالای ایران در یازدهمین ماه از سال 1402 نشان می دهد که در این ماه 14 میلیون و 158 هزار و 727 تن انواع کالا به همراه 337 دستگاه خودرو به ارزش 145 هزار و 807 میلیارد تومان در بازار فیزیکی دادوستد شد که نسبت به آذر ماه به ترتیب رشد 2/1 درصدی و 6/14 درصدی در حجم و ارزش را تجربه کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالا بورس کالای ایران در اولین روز اسفند ماه درمجموع میزبان دادوستد 137 هزار و 427 تن انواع کالا و محصول بودند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در آخرین روز بهمن (دوشنبه 30 بهمن ماه) میزبان دادوستد 557 هزار و 434 تن انواع کالا و محصول بودند. شمش بلوم با معامله 196 هزار تن، بیشترین حجم معاملات امروز را به خود اختصاص داده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی بورس کالای ایران در اولین روز اسفند ماه میزبان عرضه 79 هزار و 793 تن مواد پلیمری و شیمیایی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تعداد 12 دستگاه کامیونت جک کابین روز گذشته با قیمت پایه تالار خودرو در بورس کالای ایران معامله شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تعداد 12 دستگاه کامیونت جک کابین روز گذشته با قیمت پایه تالار خودرو در بورس کالای ایران معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بورس کالا با توجه به تعطیلی روز یکشنبه هفته آینده (6 اسفند)، زمان بندی جدید عرضه محصولات در هفته منتهی به 9 اسفند را اعلام کرد. به گزارش کالاخبر، در نامه مدیر عملیات عرضه بورس کالای ایران درباره نحوه عرضه محصولات آمده است: با توجه به تعطیلی روز یکشنبه 6 اسفند 1402 ...
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه و معامله 70 هزار تن گندله سنگ آهن توسط مجتمع صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان انجام شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۱    
امروز (دوشنبه، 30 بهمن ماه) سه هزار تن شمش بلوم 5sp شرکت آهن و فولاد ارفع در بورس کالا معامله شد. به گزارش معدن24، حجم عرضه این محصول در آخرین روز بهمن در بورس کالای ایران پنج هزار تن با نرخ پایه 205 هزار و 734 ریال در هر کیلو بود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در آخرین روز بهمن (دوشنبه 30 بهمن ماه) میزبان عرضه 704 هزار و 258 تن انواع کالا و محصول هستند. شمش بلوم با عرضه 210 هزار تن، بیشترین عرضه امروز را به خود اختصاص داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آلومینیوم در بازار داخلی روندی مخالف بازار جهانی را در پیش گرفته است. در حالی که با آغاز سال جدید با کاهش میزان تقاضا برای آلومینیوم قیمت این فلز نقره ای در بورس فلزات لندن با افت همراه بود ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 28 بهمن ماه) میزبان معامله 834 هزار و 40 تن انواع کالا و محصول بودند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران یکشنبه 29 بهمن ماه میزبان عرضه یک میلیون و 277 هزار و 641 تن انواع کالا و محصول است. بیشترین عرضه های امروز مربوط به تالار سیمان بوده ودر این تالار قرار است یک میلیون و 194 هزار و 520 تن سیمان عرضه شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس کالا شرایط خرید خودرو کامیونت JAC کابین خوابدار که قرار است دوشنبه 30 بهمن عرضه شود را ابلاغ کرد. به گزارش روند بازار ، در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران درخصوص خرید کامیونت جک کابین خوابدار متعلق به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور که قرار است دوشنبه 30 بهمن در تالار خودرو عرضه ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران 3 میلیون و 180 هزار و 635 تن انواع محصول به ارزش 31.4 هزار میلیارد تومان دادوستد شد که نسبت به هفته قبل رشد 4 درصدی را در حجم معاملات تجربه کرد ...
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران 3 میلیون و 180 هزار و 635 تن انواع محصول به ارزش 31.4 هزار میلیارد تومان دادوستد شد که نسبت به هفته قبل رشد 4 درصدی را در حجم معاملات تجربه کرد ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 28 بهمن ماه) میزبان عرضه یک میلیون و 848 هزار و 426 تن انواع کالا و محصول است. 650 هزار تن گندله سنگ آهن، 97 هزار و 875 تن شمش بلوم، 95 هزار تن آهن اسفنجی، 63 هزار و 424 تن میلگرد، 50 هزار تن خاک
روند بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 28 بهمن ماه) میزبان عرضه یک میلیون و 848 هزار و 426 تن انواع کالا و محصول است. به گزارش روند بازار ، 650 هزار تن گندله سنگ آهن، 97 هزار و 875 تن شمش بلوم، 95 هزار تن آهن اسفنجی، 63 هزار و 424 تن میلگرد، 50 هزار تن خاک روی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
بورس کالای ایران با انتشار 6 اطلاعیه از پذیرش کالاها و محصولات 3 شرکت در بازار فرعی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 28 بهمن ماه) میزبان عرضه یک میلیون و 848 هزار و 426 تن انواع کالا و محصول است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته منتهی به 27 بهمن 375 شرکت در تالارها و بازار فرعی کالا و محصولشان را عرضه کردند که به معامله 3 میلیون و 111 هزار تن انواع کالا و محصول به ارزش 29.8 هزار میلیارد تومان منتهی شد. ارزش معاملات 10 شرکت برتر 14.3 هزار میلیارد تومان برآورد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
انباشت بازار آزاد از میلگرد و نبود تقاضای مصرفی برای این محصولات باعث شد تا همزمان با عقبگرد جزئی در نرخ ارز، مجدد رینگ مقاطع طویل فولادی در بازار فیزیکی بورس کالای ایران با رکود سنگینی مواجه شود، به نحوی که نسبت حجم فروش به حجم عرضه به حدود 16 درصد سقوط کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 25 بهمن ماه میزبان دادوستد 207 هزار و 462 تن بودند.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 25 بهمن ماه میزبان عرضه 562 هزار و 932 تن هستند. بیشترین عرضه متعلق به محصولات و مقاطع فولادی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه 25 بهمن ماه میزبان عرضه 80 هزار و 908 تن انواع محصول است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 25 بهمن ماه میزبان عرضه 562 هزار و 932 تن هستند. بیشترین عرضه متعلق به محصولات و مقاطع فولادی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تالار حراج باز بورس کالای ایران روز سه شنبه 24 بهمن ماه میزبان معامله 95 هزار تن وکیوم باتوم و 3 هزار و 480 تن استایرن منومر بود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۹    
بورس کالای ایران شرایط خرید خودرو کامیون کشنده فاو را که قرار است روز چهارشنبه 25 بهمن ماه سال جاری در تالار خودروی این بورس عرضه شود، اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز سه شنبه 24 بهمن ماه میزبان عرضه 541 هزار و 500 تن انواع کالا و محصول است.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -تالارهای بورس کالای ایران روز دوشنبه 23 بهمن ماه میزبان عرضه 699 هزار و 75 تن انواع کالا و محصول است. بیشترین عرضه های امروز مربوط به شمش بلوم است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز دوشنبه 23 بهمن ماه میزبان عرضه 699 هزار و 75 تن انواع کالا و محصول است. بیشترین عرضه های امروز مربوط به شمش بلوم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت : محصول بزرگ ترین مگامدول آهن اسفنجی کشور در بازار فیزیکی بورس کالای ایران پیش فروش شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تقاضا در رینگ پلیمرها همچنان پابرجاست، اما صنایع تکمیلی برای کسب سهم از عرضه مواد اولیه حاضر به رقابت هیجانی نیستند. فروکش جریان انتظارات تورمی باعث شده است تا سقف رقابت در رینگ پلیمرها کاهش یابد. در این میان رشد عرضه نیز مزید بر علت شده تا این بازار به تعادل قیمتی نزدیک شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
میلگرد در بازار آزاد تهران متاثر از سیگنال عقبگرد نرخ ارز ارزان شد؛ این در حالی بود که سیگنال منفی ارزی، از رونق معاملات مقاطع طویل فولادی در رینگ فیزیکی بورس کالای ایران کاست.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران درخصوص خرید خودرو KMc T8 که قرار است به ترتیب سه شنبه 24 بهمن در تالار خودرو عرضه شود آمده است: مهلت ثبت سفارش ساعت 8 صبح روز سه شنبه 24 بهمن است و به منظور مدیریت سفارش های دریافتی مشتریان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 21 بهمن ماه) میزبان دادوستد یک میلیون و 442 هزار و 881 تن انواع کالا و محصول بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران درخصوص خرید خودرو KMc T8 که قرار است به ترتیب سه شنبه 24 بهمن در تالار خودرو عرضه شود آمده است:
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران 3 میلیون و 29 هزار و 447 تن انواع محصول به ارزش 37.9 هزار میلیارد تومان دادوستد شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران، شرایط خرید خودرو در بورس کالا را ابلاغ کرد. به گزارش صبح ساحل و به نقل از تسنیم، در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران درخصوص خرید خودرو KMc T8 که قرار است به ترتیب سه شنبه 24 بهمن در تالار خودرو عرضه شود آمده است: ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 21 بهمن ماه) میزبان عرضه 2 میلیون و 976 هزار و 528 تن انواع کالا و محصول است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۸۳ سایت دیگر  
بورس کالا شرایط خرید خودرو که قرار است سه شنبه این هفته(24 بهمن) در این بورس عرضه شود را ابلاغ کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
26 درصد سیمان عرضه شده در رینگ فیزیکی بورس کالا در سومین هفته از بهمن ماه بدون مشتری ماند؛ به این ترتیب باید منتظر کاهش قیمت عرضه این محصولات در هفته پیش رو باشیم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تالار صادراتی بورس کالای ایران هفته گذشته میزبان معامل 294 هزار تن محصول بود و ارزش 4.4 همت را رقم زد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بورس کالای ایران برترین شرکت ها را براساس ارزش فروش هفتگی بازار فیزیکی در هفته منتهی به 20 بهمن اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۰    
فیلم کوتاه "قاچاقچی ها" با موضوع حمایت از کالای ایران به تهیه کنندگی و کارگردانی علی صادقی پور مورد انتخاب داوران قرار گرفت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۷    
تالارهای بورس کالای ایران روز سه شنبه 17 بهمن ماه میزبان معامله 613 هزار و 326 تن انواع کالا و محصول بودند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه میزبان عرضه 563 هزار و 152 تن انواع کالا و محصول است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه میزبان عرضه 563 هزار و 152 تن انواع کالا و محصول است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه میزبان عرضه 38 هزار و 416 تن انواع محصول است.