چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۱:۳۷Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالای ایران»

مدیر بازار مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران گفت: پذیره نویسی واحد های صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای آسمان آلتون از روز سه شنبه 15 فروردین ماه در بورس کالا آغاز می شود و به مدت 4 روز کاری ادامه می یابد.
روند بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 9 فروردین ماه میزبان عرضه 90 هزار و 512 تن میلگرد، 9 هزار و 169 تن تیرآهن، 5 هزار و 200 تن ورق گرم، 4 هزار و 729 تن نبشی، 3 هزار تن ورق گالوانیزه، هزار تن ورق رنگی، 819 تن ناودانی است. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز، میزبان عرضه 90 هزار و 512 تن میلگرد خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تالار حراج باز بورس کالای ایران روز سه شنبه 8 فروردین، میزبان معامله 300 هزار تن کنستانتره سنگ آهن و 20 هزار تن وکیوم باتوم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی بورس کالای ایران امروز سه شنبه میزبان عرضه 87 هزار و 434 تن مواد پلیمری و شیمیایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۶    
بورس کالای ایران شرایط جدیدی را برای خرید شمس طلا با کمترین هزینه فراهم آورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تالار های مختلف بورس کالای ایران روز دوشنبه 7 فروردین ماه میزبان معامله 391 هزار و 842 تن انواع کالا و محصول بود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: ناصرپور گفت: صندوق های سرمایه گذاری طلا نزدیک 15تا16 هزارمیلیارد تومان است که با امکان سرمایه گذاری در معاملات گواهی سپرده شمش طلادربورس کالا، ارزش بازارصندوق هابه میزان قابل توجهی افزایش یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالای ایران که از روز 18 اسفندماه سال گذشته راه اندازی شد تا دیروز 6 فروردین ماه جاری نشان می دهد که در مجموع 151 هزار و 255 گواهی سپرده معادل 15.1 کیلوگرم طلا به ارزش 45.5 میلیارد تومان در بورس کالا معامله شده است.
تالار محصولات صنعتی و معدنی، حراج باز و بازار فرعی بورس کالای ایران امروز دوشنبه 7 فروردین ماه درمجموع میزبان عرضه 185 هزار و 50 تن شمش بلوم و تختال C است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت بازار های مالی شرکت بورس کالای ایران اطلاعیه ای در خصوص انقضای اعتبار گواهی سپرده کالایی نماد های ناپیوسته زعفران نگین 0118 و مهلت تحویل گرفتن کالا از انبار ها منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران یکشنبه 6 فروردین میزبان معامله یک میلیون و 79 هزار و 941 تن سیمان بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بورس کالای ایران از راه اندازی قرارداد آتی نقره برای تحویل خرداد 1402 از دوشنبه هفته آینده 14 فروردین خبر داد.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر عملیات عرضه بورس کالای ایران با انتشار نامه ای نحوه عرضه محصول ها را تغییر داد.
با توجه به آغاز معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالای ایران از 18 اسفند ماه سال گذشته و روند رو به رشد حجم این معاملات و همچنین امکان ورود به این بازار با سرمایه خرد و اندک، در این نوشته به 10 پرسش متداول در خصوص انجام معاملات گواهی سپرده شمش طلا پاسخ داده شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل بورس کالای ایران فرارسیدن سال نو، بهار طبیعت و تقارن خجسته آن با بهار قرآن، ماه مهمانی خدا که نویدبخش سالی سرشار از برکت و بهروزی است را در پیامی به هموطنان عزیز و فعالان اقتصادی به ویژه فعالان بازار سرمایه تبریک گفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هر شخص بالای 18 سال صرفاً یکبار در سال می تواند اقدام به خرید ربع سکه کند و اشخاصی که پیش از این از بورس کالای ایران ربع سکه خریداری کرده اند، امکان خرید مجدد ربع سکه در مرکز مبادله ایران را نخواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق طلای نهایت نگر با نماد ناب به عنوان دهمین صندوق طلای بازار سرمایه امروز در بورس کالای ایران با موفقیت به پایان رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۷۹ سایت دیگر  
هر شخص بالای 18 سال صرفاً یکبار در سال می تواند اقدام به خرید ربع سکه کند و اشخاصی که پیش از این از بورس کالای ایران ربع سکه خریداری کرده اند، امکان خرید مجدد ربع سکه در مرکز مبادله ایران را نخواهند داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته گذشته میزبان معامله بیش از 20.8 میلیون ورقه بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از 775 میلیارد تومان بود. سیمان از لحاظ حجم و سکه امامی (تمام) به لحاظ ارزش معاملات برتر از سایر دارایی ها، در مقام نخست ایستاد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی کارگزاران بورس کالای ایران اکالا، نهاد های مالی بورس کالای ایران نکالا، تولیدکنندگان بورس کالای ایران تکالا با توجه به توقف نماد اصلی متوقف شدند.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - در هفته منتهی به 26 اسفندماه 3 میلیون و 288 هزار و 561 تن انواع کالا و محصول به همراه 90 دستگاه خودرو در مجموع به ارزش بیش از 30 هزار و 346 میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد ...
بررسی معاملات هفتگی بازار قراردادهای آتی بورس کالای ایران نشان می دهد که نزدیک به 63 هزار قرارداد به ارزش حدود 514 میلیارد تومان در هفته منتهی به 26 اسفندماه منعقد شد که به لحاظ حجم 21 درصد نسبت به هفته ماقبل افزایش داشته است ...
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
186 هزار و 437 تن انواع کالا و محصول صنعتی و پتروشیمی به ارزش بیش از 5.2 همت در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در هفته گذشته مورد معامله قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نزدیک به 63 هزار قرارداد آتی به ارزش حدود 514 میلیارد تومان در هفته منتهی به 26 اسفندماه در بورس کالای ایران منعقد شد که به لحاظ حجم 21 درصد نسبت به هفته ماقبل افزایش داشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
186 هزار و 437 تن انواع کالا و محصول صنعتی و پتروشیمی به ارزش بیش از 5.2 همت در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در هفته گذشته مورد معامله قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 26 اسفندماه 3 میلیون و 288 هزار و 561 تن انواع کالا و محصول به همراه 90 دستگاه خودرو در مجموع به ارزش بیش از 30 هزار و 346 میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد.
بورس کالای ایران از پذیرش 3 کالا و محصول متعلق به 3 شرکت در بازار فرعی خبر داد. با پذیرش های صورت گرفته، عرضه های جدید بورس کالا در راهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معدنی و صنعتی گل گهر، ملی صنایع مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان 3 شرکت برتر بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس کالای ایران در هفته پایانی اسفند به ثبت رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بورس کالای ایران از پذیرش 3 کالا و محصول متعلق به 3 شرکت در بازار فرعی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
بورس کالای ایران در پی راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا، صفحه اختصاصی تالار شمش طلا را در سایت رسمی خود ایجاد کرد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی بورس کالای ایران روز سه شنبه 23 اسفند ماه میزبان معامله 59 هزار و 342 تن مواد پلیمری، 33 هزار تن لوب کات سبک، 10 هزار تن لوب کات سنگین، 9 هزار و 593 تن مواد شیمیایی، 5 هزار و 208 تن قیر، 2 هزار و 800 تن گوگرد گرانوله بود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از افتتاح معاملات شمش طلا در بازارهای مالی و مشتقه بورس کالای ایران با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل وزارت اقتصاد برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۱    
بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش یک کامیون کشنده جدید در بازار اصلی خبر داد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش یک کامیون کشنده جدید در بازار اصلی خبر داد. به این ترتیب هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا با پذیرش کامیون کشنده SHACMOTO متعلق به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور موافقت کرده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت تدبیرپرداز گفت: شرکت تدبیرپرداز به عنوان اولین شرکت آی تی در بازار سرمایه برای اولین بار بستر معاملات آنلاین را جهت معامله گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالای ایران فراهم کرده است و افراد می توانند در بستر آنلاین پول را واریز کرده و شخصا خرید و فروش گواهی سپرده شمش طلا را ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از پایگاه خبری بورس کالا، مدیریت پذیرش بورس کالای ایران اعلام کرد: پذیرش این خودروها در بازار اصلی پس از بررسی مدارک و مستندات در یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در تاریخ 20 اسفند تصویب شد. ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نقدینه -بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش یک کامیون کشنده جدید در بازار اصلی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه از بورس کالا، مدیریت پذیرش بورس کالای ایران اعلام کرد ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۷۸ سایت دیگر  
صنعت ماشین: بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش یک کامیون کشنده جدید در بازار اصلی خبر داد. به این ترتیب هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا با پذیرش کامیون کشنده SHACMOTO متعلق به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور موافقت کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر و ملی صنایع مس ایران 3 شرکت برتری هستند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس کالای ایران در هفته سوم اسفند را به ثبت رساندند.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر بازار مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران گفت: پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای نهایت نگر با نماد ناب از امروز سه شنبه در بورس کالا آغاز و به مدت 4 روز کاری ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، رحمان آراسته اعلام کرد:صندوق سرمایه گذاری طلای نهایت نگر از نوع صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر گواهی سپرده سکه طلا (ETF) بوده و هدف از تشکیل صندوق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر بازار مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران گفت: پذیره نویسی واحد های صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای نهایت نگر با نماد ناب از امروز سه شنبه ساعت 11:30 تا 15 در بورس کالا آغاز می شود و به مدت 4 روز کاری ادامه دارد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 23 اسفند ماه میزبان عرضه 117 هزار و 256 تن میلگرد، 13 هزار تن ورق گالوانیزه، 12 هزار تن ورق گرم، 10 هزار و 389 تن نبشی، 8 هزار و 525 تن تیرآهن، 2 هزار تن ورق قلع اندود، 2 هزار تن ورق رنگی، 794 تن ناودانی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از عبور ارزش معاملات بورس کالای ایران از هزار هزار میلیارد تومان در سال 1401 خبر داد. به گزارش کالاخبر ، محمدرضا پورابراهیمی در مراسم افتتاح معاملات شمش طلا در بازارهای مالی و مشتقه بورس کالای ایران با اشاره اینکه بعد از انقلاب ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
بورس کالای ایران از پذیرش 9 کالا و محصول متعلق به 7 شرکت در بازار اصلی و فرعی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز دوشنبه 22 اسفند ماه میزبان معامله 33 هزار و 380 تن قیر و 30 هزار تن آهن اسفنجی بریکت بود.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی، تالار حراج باز و بازار فرعی بورس کالای ایران روز دوشنبه 22 اسفند ماه درمجموع میزبان عرضه 589 هزار و 220 تن شمش بلوم، تختال و ورق فولادی است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
آئین افتتاح معاملات شمش طلای ایمیدرو در بازارهای مالی و مشتقه بورس کالای ایران با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری امروز برگزار شد.