پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۱:۲۳Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار مشتقه»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
در جریان معاملات هشتمین ماه سال در بازار مشتقه بورس کالای ایران معامله گران تعداد یک میلیون و 345 هزار و 238 قرارداد آتی را در هشت سر رسید فعال و به ارزشی بیش از 19 هزار و 625 میلیارد و 439 میلیون ریالی را منعقد کردند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران طی صدور اطلاعیه ای مهلت ارایه درخواست تحویل فیزیکی در اوراق سلف موازی استاندارد پلی اتیلن سنگین فیلم f7000 شرکت پتروشیمی ایلام را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سررسید جدید قرارداد آتی زعفران نگین برای تحویل در اسفند ماه 99 از یکشنبه هفته آینده در بازار مشتقه بورس کالای ایران راه اندازی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالا بیش از 336 هزار قرارداد آتی منعقد شد.
دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت های پالایش نفت بندرعباس (شبندر) در سررسید بهمن ماه و نیز، شرکت پالایش نفت اصفهان (شپنا) در سررسید دی ماه از امروز و در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.
اطلاعیه تعدیل قیمت اعمال و اندازه قرارداد اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با سررسیدهای آبان ماه و بهمن ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران منتشر شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در جریان معاملات مهر ماه 1399 در بازار مشتقه بورس کالای ایران تعداد یک میلیون و 635 هزار و 792 قرارداد آتی به ارزشی بیش از 25 هزار و 886 میلیارد و 517 میلیون ریال منعقد شد که این آمار نسبت به شهریور ماه به ترتیب، با رشد 26 و 47 درصدی همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای زمان انجام فرایند تحویل قراردادهای آتی زعفران رشته ای درجه یک (پوشال معمولی) سررسید آبان ماه 99 را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فرارسیدن پایان تابستان و آغاز روزهای سرد سال به معنی پایان یافتن فصل برداشت در بسیاری از محصولات کشاورزی است که همین سیگنال نکته مهمی برای حمایت از بازارهای مالی در بورس کالای ایران خواهد بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
در جریان معاملات بازار مشتقه بورس کالای ایران در نیمه نخست امسال تعداد 7 میلیون و قرارداد آتی را به ارزشی بیش از 100 هزار میلیارد ریال دادوستد شد.
علیرضا ناصرپور، معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران از آغاز معاملات کشمش در بورس کالا در قالب ابزار گواهی سپرده کالایی از روز شنبه 5 مهرماه سال جاری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴    
علیرضا صالحی/ قاضی بازنشسته دادگاه تجدیدنظر استان تهران و وکیل پایه یک دادگستری در ادامه بحث بورس اوراق بهادار، در این یادداشت به تقسیمات بازار اوراق بهادار می پردازیم ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای به کلیه فعالان معاملات قراردادهای مشتقه، از اصلاح قیمت های قراردادهای اختیار معامله سکه طلا تحویل دی ماه 99 خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالای ایران معامله گران 329 هزار و 34 قرارداد آتی را به ارزشی بیش از 4889 میلیارد و 945 میلیون ریال و در 7 سررسید فعال منعقد کردند که این آمار در مقایسه با هفته پیش از آن به ترتیب با رشد 20 و 42 درصدی رو به رو شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اختیار فروش جزء ابزار های بازار مشتقات است. لازم به ذکر است که ابزار بازار مشتقه جزو ابزار پوشش ریسک می باشد؛ اما خریدار اختیار فروش چه وضعیتی دارد؟ اختیار فروش به دارنده آن این حق و نه تعهد را می دهد که در تاریخ معینی در آینده به قیمت مشخص شده در برگه که از آن به عنوان قیمت اعمال یاد می شود این ...
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای زمان انجام فرایند تحویل قراردادهای آتی زعفران رشته ای درجه یک (پوشال معمولی) سررسید شهریور ماه 99 را اعلام کرد.
نیپنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، ، براساس اعلام مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالا، عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد پلی اتیلن سنگین تزریقی 52518 شرکت پتروشیمی جم، در نماد عپلی جم به تعداد سه میلیون و 617 هزار و 918 قرارداد و با قیمت یک میلیون و 382 هزار و 10 ریال در هر قرارداد 10 کیلوگرمی از طریق شرکت کارگزاری ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بازار قراردادهای آتی بورس کالای ایران در پنجمین ماه سال جاری با رشد دسته جمعی و قابل توجه حجم و ارزش معاملات در تمامی نمادهای فعال در بازار نسبت به ماه پیش از آن رو به رو شد تا بازار با اقبال معامله گران مردادی طوفانی را پشت سر بگذارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز(دوشنبه) میزبان عرضه اولیه 25 هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد نفتی در بازار مشتقه بود.
تامین سرمایه بانک ملت از پذیرش، تعهد خرید و بازارگردانی اوراق سلف موازی استاندارد میعانات گازی و نفت خام سنگین صادراتی دو شرکت به ارزش 25 هزار میلیارد ریال خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه- بورس اوراق بهادار تهران در اطلاعیه ای جزییات تعدیل قیمت اعمال و اندازه قرارداد اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام بانک ملت وبملت را اعلام کرد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ای جزییات آغاز دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک صادرات را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالا اعلام کرد : تا اطلاع ثانوی اخذ موقعیت تعهدی خرید و فروش فزاینده در قراردادهای آتی سکه طلا برای فعالان بازار مقدور نیست.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه -بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ای از آغاز دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک تجارت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - با اعلام بورس اوراق بهادار تهران، دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله سهام بانک صادرات آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بورس تهران با صدور اطلاعیه ای از آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک صادرات وبصادر برای سررسید آبان ماه 99 در بازار مشتقه خبر داد ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۲    
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران اعلام کرد: فرآیند تحویل در قرارداد آتی زعفران پوشال معمولی تحویل تیر 99 در روز سه شنبه(24 تیرماه) و از طریق گواهی سپرده زعفران مطابق ضوابط انجام خواهد شد ...
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای فرآیند تحویل قراردادهای آتی زعفران نگین سررسید تیر 99 را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
بورس تهران با صدور اطلاعیه از آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک پارسیان (وپارس) برای سررسید مهرماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۹    
دنیای اقتصاد : پای نوسان قیمت ها در بازار ارز و سکه به گفت وگوی رئیس جدید سازمان بورس با رسانه ها بازشد تا جایی که استفاده از ابزارهای مالی در بورس کالا به عنوان یکی از راهکارهای گذار از شرایط سخت فعلی مورد بحث قرار گرفت ...
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: سازمان بورس از توسعه ابزارهای مالی کالایی از جمله صندوق های کالایی و معاملات مشتقه در بورس کالا حمایت می کند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت زعفران / اقتصادی رکنا: بر اساس اطلاعیه مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس سررسیدهای جدید قرارداد آتی زعفران پوشال ونگین تحویل آبان ماه 99 روزهای 26 و 27 خرداد ماه جاری راه اندازی می شود.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالای ایران معامله گران بیش از 114 هزار و 700 قرارداد آتی را به ارزشی بیش از 1358 میلیارد و 840 میلیون ریال منعقد کردند که حجم و ارزش معاملات به ترتیب نسبت به هفته پیش از آن با رشد 8 و 25 درصدی رو به رو شدند. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک پارسیان (وپارس) برای سررسید مهر ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کالاخبر : سررسید جدید قرارداد آتی پسته تحویل مهر 99 از تاریخ 25خردادماه جاری در بورس کالای ایران راه اندازی می شود.به براساس اطلاعیه مدیریت توسعه بازار مشتقه، قرارداد آتی پسته تحویل مهر 99 از روز یکشنبه 25 خردادماه راه اندازی شده و تا تاریخ 20 مهرماه قابل معامله خواهد بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای فرآیند تحویل قراردادهای آتی پسته سررسید خرداد 99 را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای فرایند تحویل قراردادهای آتی زیره سبز سررسید خرداد 99 را اعلام کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام شرکت ایران خودرو (خودرو) برای سررسید مهر ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران از هفته آینده آغاز میشود.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عرضه اولیه مرحله اول اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه اصفهان از فردا سه شنبه 30 اردیبهشت ماه در بورس کالای ایران آغاز می شود که هدف از انتشار این اوراق، تأمین سرمایه در گردش شرکت فولاد مبارکه اصفهان است ...
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران اعلام کرد از روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه قرارداد اختیار معامله زعفران نگین در سررسید شهریور 99 در بورس کالای ایران راه اندازی می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام پالایش نفت تهران (شتران)برای سررسید آبان ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۸    
می متالز - دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک تجارت، پالایش نفت اصفهان و پارس خودرو برای سررسید خرداد ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۷    
می متالز - دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام توسعه معادن وفلزات و پالایش نفت تبریز برای سررسید خرداد ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای فرآیند تحویل قراردادهای آتی زعفران نگین سررسید اردیبهشت 99 را اعلام کرد. به گزارش کالاخبر مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران اعلام کرد که فرآیند تحویل در قرارداد آتی زعفران نگین تحویل اردیبهشت 99 در روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه و از ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - در جریان معاملات بازار مشتقه بورس کالای ایران از ابتدای سال 1399 تا پایان روز کاری 21 فروردین ماه جاری بیش از یک میلیون و 70 هزار قرارداد آتی به ارزشی بیش از 10 هزار و 634 میلیارد و 402 میلیون ریالی منعقد شد.
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بورس کالا در این سال ها از جوانب مختلف در حال گسترش بوده است، ورود کالاهای متنوع و توسعه بازار مشتقه و مالی در این بورس، زمینه افزایش عمق معاملات و شمار بازیگران را فراهم کرده که همین عوامل آینده روشنی را برای بورس کالا رقم می زند.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : سررسید جدید قرارداد آتی زعفران نگین تحویل شهریور ماه 99 از 24 فروردین ماه جاری راه اندازی می شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بورس کالا، بر اساس اطلاعیه مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای، فرآیند تحویل قراردادهای آتی زیره سررسید فروردین ماه 99 را اعلام کرد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک ملت برای سررسید اردیبهشت ماه 1399 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: تعداد 599 هزار و 903 قرارداد آتی به ارزشی بیش از 6000 میلیارد و 674 میلیون ریال در جریان معاملات دومین هفته اسفند در بازار مشتقه بورس کالای ایران منعقد و بدین ترتیب حجم و ارزش قراردادهای منعقده با افزایش 47 و 28 درصدی رو به رو شد.