جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاملات بورس»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در ادامه خوش بینی های ایجاد شده در معاملات هفته گذشته بورس به دلیل مصوبات سران قوا، بازار سهام در هفته جاری هم تحت تاثیر تصمیمات ستاد اقتصادی دولت قرار گرفت و روند معاملات این بازار را در روزهای پایانی هفته دستخوش تغییر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 220میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 6.7درصد از کل سهام فمراد معامله شد.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - روند صعودی بازار جهانی سنگ آهن با اقدام اخیر چینی ها برای اعمال محدودیت در معاملات بورس های کالا و برخی قراردادهای آتی فولاد و سنگ آهن آرام شد. آخرین شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد 0.7 درصد افت داشته 228.93 دلار هر تن سی اف آر چین شد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس پس از رشد 10هزار و 401واحدی (0.8درصد) در ارتفاع یک میلیون و 189هزار واحد قرار گرفت.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - ستاد اقتصادی دولت روز گذشته برای رهایی بازار سهام از ریزشی که از مدت ها قبل تجربه کرده است به کمک این بازار آمد و مصوبات جدیدی را ابلاغ کرد که به گفته کارشناسان این تصمیمات جدید با کاهش هیجانات و بهبود وضعیت معاملات می توانند نور امیدی را در بورس ایجاد کنند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس برای سومین روز متوالی کار خود را با روند صعودی آغاز کرده است. طوری که با گذشته 30 دقیقه از شروع ساعت کاری بازار شاهد رشد 10 هزار و 400 واحدی شاخص کل هستیم. تا اینجای کار گروه فرآورده های نفتی در خط مقدم روند صعودی قرار دارد که نماد های آن با صف خرید سنگینی روبرو هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد اقتصادی دولت روز گذشته برای رهایی بازار سهام از ریزشی که از مدت ها قبل تجربه کرده است به کمک این بازار آمد و مصوبات جدیدی را ابلاغ کرد که به گفته کارشناسان این تصمیمات جدید با کاهش هیجانات و بهبود وضعیت معاملات می توانند نور امیدی را در بورس ایجاد کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۷    
معاملات بازار سهام در ادامه روز دوشنبه با افزایش تقاضا برای سهام بزرگ و تحرکات مثبت حتی از سوی کوچکترها دنبال شد. گرچه همچنان بسیاری از سهام به ویژه سهام شرکت های کوچک تر و بازار پایه صف فروش های نسبتا سنگین دارند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد رشد چشمگیر سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد رشد شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در بورس کالای امروز 21 اردیبهشت ماه، 71 هزار و 800 تن تختال فولادی عرضه شد که 25 هزار و 800 تن از آن میزان به فروش رسید. در معاملات بورس کالا مورخ 21 اردیبهشت ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – یک کارشناس بازار سرمایه گفت: فضای انتخابات تا پایان هفته جاری مشخص می شود، بنابراین جمع بندی های صورت گرفته نسبت به وقایع سیاسی در زمینه احتمال ایجاد گشایش هایی در برجام و نیز پیش بینی های انجام شده برای نتیجه انتخابات ممکن است منجر به تداوم رویکرد مثبت بازار شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۳    
امروز معامله گرها 210میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 4.3درصد از کل سهام سرمایه گذاری اعتبار ایران معامله شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۶    
اقتصادی رکنا: امروز و روز گذشته بعد از مدت ها بورس سبزپوش شد و با رشد همراه شد. امروز نیز در آغاز معاملات بورس شاخص کل با صعود 7 هزار و 400 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 171 هزار واحد قرار گرفت. چه اتفاقی رخ داد که امید و اعتماد بار دیگر به بورس بازگشت؟
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- روند صعودی روز گذشته همچنان در بورس ادامه دارد. دست کم در ابتدای معاملات امروز شاهد رنگ سبز برای نماد های شاخص ساز هستیم. این بار تعداد بیشتری از نماد های بازار سرمایه با روند صعودی همراهی می کنند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
"علیرضا تاج بر" به اقدامات صورت گرفته در بازار سهام برای بازگشت دوباره رشد به معاملات اشاره کرد و افزود: اقدامات زیادی در 6 ماه گذشته برای بهبود وضعیت بازار و کاهش هیجان های ایجاد شده در بازار اتخاذ شد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران در جریان آغاز معاملات امروز بازار سهام در 21 اردیبهشت 1400 با رشد پنج هزار واحدی در 10 دقیقه همراه شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۲۵    
در حالی بازار بورس در شرایط نامناسبی قرار دارد که عده ای از تأثیر سیاست ها و رویکردهای رئیس جمهور آینده کشور بر شاخص بورس سخن گفته و معتقدند هر نوع تغییرات سیاسی و اقتصادی بر معاملات بورس اثرگذار خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد افت چشمگیر سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۰    
امروز معامله گرها 370میلیارد تومان سهام حق تقدم بانک کارآفرین خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 21.8درصد از کل سهام وکارح معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز شپنا با رشد سه درصدی قیمت 9,970را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد از رقم 160میلیارد تومان عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاملات بورس با رشد 5 هزار واحدی امروز دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای عالی بورس به تاثیر مصوبات سران قوا بر معاملات بورس اشاره کرد و گفت: پیام (سیگنالِ) مثبت داده شده به بازار نشان دهنده آن است که مجموعه دولت و حاکمیت به فکر حمایت از بازار سرمایه هستند تا از این طریق، هیجان های ایجاد شده در بازار کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بورس معاملات امروز دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 را با افت هزار و 896 واحدی آغاز کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در 20 اردیبهشت 1400 با اُفت 2 هزار واحدی همراه شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۲    
معاملات بورس در روز گذشته 3 علامت هشداردهنده مهم داشت. در کنار این سه علامت متقارن شدن دامنه نوسان قرار دارد که برخی آن را مثبت و برخی آن را خنثی توصیف می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاملات بورس در روز گذشته 3 علامت هشداردهنده مهم داشت. در کنار این سه علامت متقارن شدن دامنه نوسان قرار دارد که برخی آن را مثبت و برخی آن را خنثی توصیف می کنند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در دومین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد افت چشمگیر سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در دومین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز، تمامی بزرگان خودرو با افت قیمت، کام سهامدارانشان را تلخ کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۲    
امروز معامله گرها 260میلیارد تومان سهام بانک پاسارگاد خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 3.2درصد از کل سهام شرکت لیزینگ آریا دانا معامله شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- فملی امروز شاخص بورس را تنها به حال خود رها کرد. اتفاقی که باعث شد دیگر هیچ نماد بزرگی به کمک شاخص کل نیاید و امروز شاهد ریزش هشت هزار و 500 واحدی شاخص در 30 دقیقه ابتدای معاملات باشیم. حالا شاخص و بازار هر دو یک رنگ هستند و تفاوتی بین شرکت های بزرگ و کوچک وجود ندارد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۶    
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در 19 اردیبهشت 1400 با افت چهار هزار واحدی در 10 دقیقه همراه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۵    
شاخص کل بورس تهران با افت 2 هزار واحدی معاملات یکشنبه خود را آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می رسد با جمع بندی همه مسایل موجود مانند ابهام مسایل سیاسی که معاملات بورس را تحت تاثیر خود قرار داده است، روند اصلی بازار در هفته نخست خردادماه مشخص و نیز در کنار آن اثر اجرایی مصوبات سران قوا در بازار منعکس شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
متخصص بازار سرمایه بر این عقیده است که بسته حمایتی دولت از بورس تأثیر چندانی روی معاملات بورس ندارد و تنها پادزهر چند روزه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۲    
در معاملات بورس امروز، تنها نماد فملی رشد کرد اما فولاد، فخوز، ذوب، کاوه و کویر با افت قیمت، کام سهامدارانشان را تلخ کردند.
نرخ باکس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که به تازگی شاهد راهیابی سنگ آهن تولیدی ایران به تالار معاملات بورس کالای ایران با هدف کشف نرخ های واقعی و براساس مکانیزم عرضه و تقاضا هستیم، گزارش بانک جهانی که در ادامه از نظر می گذرد نشان می دهد قیمت این محصول در بازارهای جهانی همچنان به روند صعودی خود که از سال 2018 آغاز شده ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگران نوشت: توجه به بحران هایی که در سال گذشته در بازار سرمایه ایران اتفاق افتاد، بعضی نماد ها به صورت حباب گونه رشد کردند و همراه با آن شاخص بالا آمد و حجم معاملات بسیار افزایش پیدا کرد، با افزایش حجم معاملات، مالیاتی که دولت از بازار سرمایه دریافت می کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۴    
امروز معامله گرها 140میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 0.3درصد از کل سهام گروه دارویی برکت معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز با افت 4 هزار و 755 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 167 هزار واحد قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۰    
ایسنا/زنجان مدیرعامل بورس منطقه ای زنجان گفت: هفته گذشته 51 درصد معاملات بورس مربوط به خرید بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۱    
معاملات بورس تهران در هفته گذشته باز هم با عقب نشینی شاخص کل دنبال شد. این بار نماگر بازار سهام به رغم انتظارات افت 9/ 2 درصدی را تجربه کرد تاباز هم فعالان بازار سهام نسبت به تحلیل روند آتی دچار سردرگمی بیشتری شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در 2 ساعت ابتدایی معاملات بورس تهران شاخص کل ابتدا رشد کرد و سپس روند نزولی پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه موافقت سران قوا با پیشنهادات هفت گانه برای بهبود وضعیت بورس، توانست تا حدی اعتماد را به بازار سهام بازگرداند، گفت: البته هنوز ابهاماتی درباره روند اجرای این مصوبات وجود دارد که با رفع آنها شاهد روزهای پر رونقی در این بازار خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مجموع خرید و فروش سهام بورس سمنان هفته گذشته به سه میلیون و 819 هزار و 291 سهم به ارزش بیش از 27 میلیارد و 967 میلیون ریال رسید در حالی که این رقم در هفته قبل از آن بیش از 10 میلیون سهم بود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس صعودی است، اما امروز سهامداران با بازاری سراسر قرمزرنگ روبرو هستند که در آن تنها چند نماد با افزایش قیمت سهام مواجه شده و باعث سبز شدن رنگ شاخص کل شده اند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در 18 اردیبهشت 1400 با رشد سه هزار واحدی همراه شد.