پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۳۹Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاملات بورس»

دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در بازار معاملات امروز بیشترین بازدهی در بورس برای خودرو با 7.97 درصد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بیست-100 بورس استانبول معاملات امروز خود را با ثبت رکوردی جدید در سطح 1,997.15 واحد آغاز کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۹    
امروز معامله گرها 150میلیارد تومان سهام ایران خودرو خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 1.6درصد از کل سهام مهندسی نصیر ماشین معامله شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- در پایان معاملات هفته جاری، شاخص کل بورس رشد 11 هزار و 349 واحدی را به ثبت رساند و روی سطح 1 میلیون و 349 هزار و 366 واحد قرار گرفت. با این حساب شاخص کل 0.85 درصد رشد را تجربه کرد. شاخص هم وزن هم همزمان با رشد مواجه شد و با 2 هزار و 444 واحد افزایش وارد کانال 363 هزار واحد شد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بررسی روند معاملاتی روز های اخیر به خوبی نشان می دهد که نوسان بی هدف قیمت ها این روز ها به سکه رایج بازار بدل شده و در حالی که قیمت ها هر روز تاثیر اندکی بر نماگر های اصلی بازار سهام می گذارند، فعلا امیدی به آغاز روند صعودی یا حتی نزولی قدرتمند در بازار نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 160میلیارد تومان سهام فرابورس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فعالیت های کمکی به نهادهای مالی واسط تعلق داشت و 1.2درصد از کل سهام فرابورس معامله شد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کل بورس در معاملات امروز (سه شنبه 16 آذرماه) با افت 4 هزار و 337 واحدی همراه بود و به رقم یک میلیون و 337 هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با 2595 واحد افت به عدد 361 هزار و 180 هزار واحدی رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز معاملات بورس رونق نسبی داشت و ارزش معاملات خرد سهام افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۱    
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به مسئله دامنه نوسان گفت: بارها و بارها اعلام شده که برای بهبود روند معاملات بورس باید دامنه نوسان افزایش و در نهایت حذف کامل آن را شاهد باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز (دوشنبه) با شروع معاملات بورس مسکو 3.25 کوپک از ارزش خود در برابر روبل را از دست داد و در مجموع به 73.8 روبل رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۳    
امروز معامله گرها 82میلیارد تومان سهام بورس کالای ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 3.3درصد از کل سهام خوراک دام پارس معامله شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۲    
در پایان معاملات بورس امروز، ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی با 19 هزار تومان کاهش به 10 میلیون و 204 هزار تومان رسید.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۲    
دربازار سرمایه امروز یکشنبه 14 آذر 1400ارزش معاملات بورس و فرابورس از 3.8 هزار میلیارد تومان گذشت. مذاکرات برجام مهمترین رویداد خارجی تاثیرگذار بر بورس است. مذاکرات در حال حاضر در مرحله حساسی است و بازار را در سردرگمی کامل قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران، امروز شنبه 13 آذر ماه، میزبان دادوستد 832 هزار و 125 تن سیمان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 70میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 1.8درصد از کل سهام سپیدار سیستم آسیا معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۸    
اقتصاد نیوز : شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش 5 هزار و 300 واحدی در سطح یک میلیون و 334 هزار واحد قرار گرفت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۱    
فولادمبارکه که آذرماه را با تک محصول پرقدرت خود یعنی ورق گرم HR آغاز کرده بود، در هفته منتهی به 12 آذرماه اینبار سبدکالایی خود را به رینگ معاملات بورس کالا آورد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاملات بورس تهران در هفته منتهی به 10 آذرماه در حالی پایان یافت که همزمان با افت 9/ 3 درصدی شاخص کل سهام، شاهد خروج 1200 میلیارد تومانی سرمایه های حقیقی از گردونه معاملات سهام بودیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاملات بورس تهران در هفته منتهی به 10 آذرماه در حالی پایان یافت که همزمان با افت 9/ 3 درصدی شاخص کل سهام، شاهد خروج 1200 میلیارد تومانی سرمایه های حقیقی از گردونه معاملات سهام بودیم. حالا 14 هفته متوالی است که شاهد فرار این دسته از بورس بازان از بازار سهام هستیم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۱    
شاخص بیست-100 بورس استانبول معاملات امروز خود را با یک رکورد تاریخی در سطح 1,896.82 واحد آغاز کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۶    
سیمان آبیک مجددا با بارگیری سیمان تیپ 2 گام به معاملات بورس کالا گذاشت و بیش از 25 میلیارد تومان درآمد کسب کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آلومینیوم المهدی همانند هفته گذشته با میزان عرضه 2 هزار تن انواع شمش گام به معاملات بورس کالا گذاشت.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
روز سه شنبه نهم آذر ماه، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین 146 دلار کاهش یافت و به 9 هزار و 605 دلار رسید. قیمت مس در روز سه شنبه نهم آذر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه هشتم آذر ماه، 1 ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مجید عشقی امروز (سه شنبه) در صحن علنی مجلس، افزود: با توجه به پیگیری و دغدغه نمایندگان و عزم تیم اقتصادی دولت، بازار سرمایه می تواند به ثبات مناسبی دست پیدا کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۳    
گروه استان ها_ مدیر بورس منطقه ای فارس گفت: ارزش معاملات بورس فارس در آبان ماه امسال 29 درصد نسبت به پارسال افزایش داشته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶    
طی معاملات روز گذشته بیش از 12 هزار و 983 تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از 2 هزار و 109 میلیارد و 586 میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
کارشناس بازار سرمایه به طرح فروش اموال مازاد دولت اشاره کرد و گفت: تامین کسری بودجه از طریق فروش اموال مازاد از جمله اقدامات مثبتی است که اجرای آن از طریق بازار سرمایه می تواند تاثیر مثبت بر اقتصاد و بورس داشته باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 190میلیارد تومان سهام گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 2.4درصد از کل سهام قطعات اتومبیل ایران معامله شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بورس تهران معاملات امروز سه شنبه 9 آذر 1400 را با کاهش 447 واحدی شاخص کل آغاز کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : کاهش قیمت های جهانی تاکنون اثری در بازار داخلی محصولات پتروشیمیایی با محوریت محصولات وارداتی بر جای نگذاشته است. این در حالی است که بسیاری از تجار به دلایل مختلف، در برابر کاهش نرخ مقاومت کرده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 290میلیارد تومان سهام بانک گردشگری خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 1.7درصد از کل سهام رادیاتور ایران معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 94میلیارد تومان سهام سایر اشخاص بورس انرژی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 2.2درصد از کل سهام رادیاتور ایران معامله شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۰    
عباس آرگون امروز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا به ایجاد ظرفیت های مناسب برای روند صعودی بازار اشاره کرد و افزود: امیدواریم در دوران دولت جدید به سمت استفاده از این فرصت ها پیش برویم، به هیچ عنوان نباید به صورت موقت ساز و کار لازم برای معاملات بورس فراهم شود و بعد ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۳    
دربازار سرمایه امروز یکشنبه 7 آذر 1400 ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در مجموع به حدود 1720 میلیارد تومان رسید. مذاکرات برجام مهمترین رویداد خارجی تاثیرگذار بر بورس است که در حال حاضر در مرحله حساسی بوده و بازار را در سردرگمی کامل قرار داده است.
افت قیمت ها در نخستین روز معاملات هفته جاری بازهم در بازار سهام تداوم یافت، تا سریال ادامه دار خروچ پول حقیقی از این بازار همچنان ادامه داشته باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز در اولین روز کاری هفته، در تقابل بین خریداران وفروشندگان با اُفت 27 هزار و 442 واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 366 هزار و 664 واحد متوقف شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱    
امروز معامله گرها 140میلیارد تومان سهام بورس اوراق بهادار تهران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 1.7درصد از کل سهام پارس الکتریک معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش شدید 27 هزار و 400 واحدی در سطح یک میلیون و 366 هزار واحد قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - ارزش معاملات بورس منطقه ای مازندران آبان ماه گذشته از مرز 15 هزار میلیارد ریال علور کرد که نسبت به ماه قبل خود جهش 46 درصدی را تجربه کرد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
نقدینه - بازار سرمایه در ماه های اخیر دچار افت و خیزهایی شده که ضرر و زیان سهامداران را به دنبال داشته است؛ نوسان های متعدد بورس باعث شده که برخی سهامداران به ویژه تازه واردها بدون هیچگونه تحلیلی اقدام به رفتارهای هیجانی در این بازار کرده و در صف های خرید و فروش قرار بگیرند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سهام در 6 آذر 1400 با افت 3 هزار و 660 واحدی همراه شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
کوروش آسایش کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به این پرسش که بازدهی شاخص های بورس تهران در هفته ای که گذشت به چه صورتی بوده است؟ گفت: در طول هفته معاملاتی گذشته که از 29 آبان تا 3 آذر ماه محاسبه می شود، 5 روز معاملاتی داشتیم و شاخص کل بورس در هفته ای که گذشت با 1 ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه اعتماد سرمایه گذاران به بازار سرمایه از طریق ثبات قوانین، حذف قیمت گذاری دستوری و اهمیت یافتن بازار سرمایه در سطح کلان اقتصاد کشور بازخواهد گشت، گفت: شاخص های بنیادی بورس نوید رشد منطقی و خارج از هیجان را به سهامداران در مقایسه با سایر بازارها می دهد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۹    
سیمان آبیک مجددا با بارگیری سیمان تیپ 2 گام به معاملات بورس کالا گذاشت و بیش از 26,4 میلیارد تومان درآمد کسب کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آلومینیوم المهدی همانند هفته گذشته با میزان عرضه 2 هزار تن انواع شمش گام به معاملات بورس کالا گذاشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بیست-100 بورس استانبول معاملات امروز خود را با سیر صعودی و در سطح 1,819.69 واحد آغاز کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماد شرکت های خودروسازی ایران خودرو و سایپا از 18 آبان متوقف و از چرخه معاملات بورس خارج شده اند. طی مدت توقف سهام لیدر صنعت خودرو، نمادهای خبهمن و خگستر بیشترین ارزش معاملات این گروه را به خود اختصاص داده اند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در معاملات روز چهارشنبه شاخص های بازار سهام ریزش کردند اما معاملات پُررونق بود و ارزش معاملات بازار سهام به بیشترین میزان در دو هفته اخیر رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۵    
امروز معامله گرها 775میلیارد تومان سهام حق تقدم تجلی توسعه معادن و فلزات خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه استخراج کانه های فلزی تعلق داشت و 25درصد از کل سهام حق تقدم تجلی توسعه معادن و فلزات معامله شد.