سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۸:۳۸Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاملات بورس»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در روز دوشنبه شاخص کل بورس پایتخت 2 هزار و 347 واحد کاهش یافت و 306 میلیارد تومان نقدینگی حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۵    
امروز معامله گرها 163میلیارد تومان سهام سایپا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 4.6درصد از کل سهام صنعتی دوده فام معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۴    
در معاملات بورس امروز سایپا با رشد بیش از چهار درصدی قیمت 1,816را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این سهم از رقم 160میلیارد تومان عبور کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
شاخص بورس تهران در حالی امروز با افت محدود مواجه شد، که به نظر می رسد سیطره فضای احتیاطی بر رفتار سهامداران بیش از گذشته دیده می شود. به گفته برخی کارشناسان ابهام در آینده برجام تا روشن شدن مواضع هیئت دولت جدید ادامه دارد، و این موضوع می تواند بورس را در فضای انتظاری نگه دارد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس امروز کار خود را با نوسانات محدود آغاز کرده و تا 15 دقیقه صرفا در حد چند ده واحد افزایش و کاهش داشت و بعد گذشته 30 دقیقه تازه مشخص شده روند اولیه بورس به چه صورت است ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در 11 مرداد 1400 با رشد بیش از 66 واحدی همراه شد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در آستانه یکساله شدن استارت ریزش 10 ماهه شاخص سهام، شواهد حکایت از تغییر رفتار بورس بازان دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۰    
امروز معامله گرها 160میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 3.6درصد از کل سهام شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با افت حدود دو درصدی قیمت 12,480ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت به رقم 88میلیارد تومان نزدیک شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۷    
اقتصاد نیوز : در 2 ساعت ابتدایی معاملات بورس پایتخت 240 نماد بورس و فرابورس رشد قیمت داشته اند که 50 درصد نمادهای را تشکیل می دهند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات روز یکشنبه 10 مرداد تا این لحظه نماد شاراک (پتروشیمی شازند اراک) با 145 میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملات بازار را دارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- بورس بعد از رکوردشکنی روز گذشته، امروز کار خود را با نوسانات نسبتا کمی آغاز کرده است. خبری از جهش 35 هزار واحدی نیست، اما شاخص دست کم در ابتدای معاملات روند صعودی دارد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در 10 مرداد 1400 با رشد 7500 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 359 هزار واحد قرار گرفت.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، "سلمان نصیرزاده" امروز (یکشنبه) روند معاملات بورس تا پایان مردادماه را مورد ارزیابی قرار داد و افزود: در چند وقت گذشته شرکت های پتروشیمی، فولادی، سنگ آهنی و سیمانی گزارش های خوبی را نسبت به سایر شرکت ها ارائه دادند و با شرایطی مناسب تر برای سرمایه گذاری همراه شدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : آغاز معاملات بورس در بازار تهران، در آخرین هفته کاری دولت دوازدهم، با رشد 35 هزار واحدی شاخص کل همراه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز 34 هزار و 962 واحد افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۹    
امروز معامله گرها 250میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 1.4درصد از کل سهام ایران خودرو دیزل معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز بورس تهران شاخص کل بورس با رشد 34 هزار و 962 واحدی نسبت به روز چهارشنبه به رقم یک میلیون و 351 هزار و 467 واحد رسید.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
دامنه نوسان در بازار سرمایه ایران درحالی مثبت و منفی پنج است که سالی پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته است و بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار سرمایه در انتظار حذف کامل آن هستند. موضوعی که به نظر نمیرسد دورز از انتظار باشد چراکه زمزمه های تغییر تدریجی آن به گوش میرسد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ دامنه نوسان در بازار سرمایه ایران درحالی مثبت و منفی پنج است که سالی پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته است و بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار سرمایه در انتظار حذف کامل آن هستند. موضوعی که به نظر نمیرسد دورز از انتظار باشد چراکه زمزمه های تغییر تدریجی آن به گوش میرسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۱    
زنجان - ایرنا - مدیر بورس منطقه ای زنجان گفت: 56 درصد معاملات انجام شده در بورس زنجان طی هفته گذشته به خرید و 44 درصد مابقی به فروش سهام اختصاص یافت.
در هفته منتهی به 8 مرداد ماه 895 هزار و 813 تن انواع کالا به ارزش بیش از 70 هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد 122 و 150 درصدی حجم و ارزش معاملات را تجربه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 8 مرداد, 895 هزار و 813 تن انواع کالا به ارزش بیش از 70 هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران دادوستد شد که نسبت به هفته ماقبل، به ترتیب رشد 122 و 150 درصدی حجم و ارزش معاملات را تجربه کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز روند صعودی در پیش گرفته است و اغلب نماد های بزرگ به خصوص در گروه محصولات شیمیایی، مواد دارویی و سیمان با افزایش قمیت سهام مواجه شده اند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در شنبه 9 مرداد 1400 با رشد 5 هزار واحدی همراه شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، امیرعلی امیرباقری به روند معاملات بورس در بازار هفته ای که گذشت اشاره کرد و افزود: در بازار هفته گذشته تعادل نسبی بین عرضه و تقاضا برقرار شد و در این میان برخی از سهام تحت تاثیر اخبار داخلی با نوسان همراه شدند. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بررسی معاملات بازار سهام در هفته گذشته حاکی از آن است که ارزش کل معاملات این بازار در هفته مذکور بازار نسبت به هفته گذشته با 4.92 درصد کاهش، از 176 هزار و 3 میلیارد ریال به 167 هزار و 340 میلیارد ریال رسید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
در قالب سوالی چهار گزینه ای از 10 کارشناس بازار سرمایه کشور، در مورد پیش بینی روند شاخص کل بورس در هفته پیش رو نظرسنجی شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مهدی بیات منش به پیش بینی روند معاملات بورس تا پایان مردادماه پرداخت و افزود: براساس پیش بینی های صورت گرفته شاهد دو روند احتمالی بلندمدت و کوتاه مدت در معاملات مردادماه بورس خواهیم بود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 9 هزار و 482 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز سه شنبه 32 درصد کاهش یافته است. ارزش معاملات خرد نیز با رشد 0.64 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 5 هزار و 624 میلیارد تومان رسید. جدول ارزش معاملات ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۴    
امروز معامله گرها 310میلیارد تومان سهام ملی صنایع مس ایران خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 3.6درصد از کل سهام صنعتی دوده فام معامله شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز کار خود را با کمترین نوسان آغاز کرده است. اغلب نماد های شاخص ساز نزدیک قیمت روز گذشته معامله می شوند و انگار که سهامداران منتظرند تا ببینند دیگران چه اتفاقی برای قیمت سهامشان رقم خواهند زد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مسایلی مانند به تعادل رسیدن معاملات سهام، کاهش هیجان منفی و کاذب و بازگشت منطق به معاملات، ریزش شدید قیمت ها و جذاب شدن آنها برای خریداران، نزدیک شدن به فصل مجامع و کاهش نرخ بهره بین بانکی از جمله عوامل تاثیرگذار در بازگشت رشد به معاملات بورس تلقی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس تهران آخرین معاملات هفتگی خود را امروز 6 مرداد 1400 با رشد 574 واحدی آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر بورس منطقه خراسان جنوبی گفت: معاملات بورس در تیر امسال نسبت به خرداد ماه 73 درصد رشد داشته است و تیر ماه شاخص کل 142.642 واحد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای فارس گفت: ارزش معاملات بورس تیرماه امسال 49 درصد مربوط به خرید و 51 درصد به فروش سهام اختصاص داشت.
بورس تهران در پایان معاملات روز سه شنبه شاهد افت 63/ 0درصدی شاخص کل بود.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۴۴    
می متالز - راه حل وضعیت کنونی، عرضه سیمان به صورت سلف در معاملات بورس کالاست که حتی در میان پیشنهاد های بورس کالا به وزارت صمت نیز مشاهده شد. عرضه سلف و پیش فروش سیمان برای ماه های آینده (که برق سیمانی ها وصل می شود) باعث می شود هیجان سنگین ناشی از قحطی موقت سیمان فروکش کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۶    
امروز معامله گرها 184میلیارد تومان سهام توسعه معادن و فلزات خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 3.9درصد از کل سهام سایپا دیزل معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز سایپا با افت پنج درصدی قیمت 1,719را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این سهم از رقم 87میلیارد تومان عبور کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به طور حتم دامنه نوسان با تغییر همراه می شود و معاملات بورس بر این دامنه نوسان کنونی مثبت و منفی پنج درصد متوقف نخواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - تیرماه امسال ارزش سهام معامله شده در بورس منطقعه ای گیلانبه بیش از 12 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه گذشته خود رشد 94 درصدی را تجربه کرد که نشان از استقبال دوباره گیلانی ها از بازار سرمایه است.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس بازان پس از برگشت از تعطیلات 6روزه کرونایی، شاهد رشد 9/ 0درصدی شاخص کل بودند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس در اولین دقایق معاملات امروز گام های کوچکی در مسیر صعودی برداشته است. با وجود اینکه از نظر تعداد، نماد های قرمز پیش افتاده اند، اما شاخص کل بعد گذشت 30 دقیقه با رشد پنج هزار و 800 واحدی کار خود را آغاز کرده و به محدوده یک میلیون و 329 هزار واحدی رسیده است ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سهام در 5 مرداد 1400 با رشد 3 هزار و 283 واحدی همراه شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۷۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: به طور حتم دامنه نوسان با تغییر همراه می شود و معاملات بورس بر روی این دامنه نوسان کنونی مثبت و منفی پنج درصد متوقف نخواهد ماند.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.