چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۱۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاملات بورس»

همشهری   ۵ ساعت پیش    
ارزش کل معاملات بازار سهام در مبادلات دیروز به روز های اوج بازگشت و سهامداران جمعا بیش از 28هزار میلیارد تومان اوراق بهادار دادوستد کردند. به گزارش همشهری، شاخص کل بورس تهران در مبادلات روزگذشته برخلاف 10روزپیش با نزول مواجه شد و با 18هزارو597 واحد کاهش به یک میلیون و357هزار واحد رسید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۶    
امروز معامله گرها هزار و 600میلیارد تومان سهام شپنا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 9.1درصد از کل سهام کسعدی معامله شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین حجم معاملات بازار نیز به ایران خودرو (با نماد معاملاتی خودرو) اختصاص داشت که تعداد 3 میلیارد و 506 میلیون و 53 هزار و 982 سهم این شرکت معامله شد.
امروز تالار شیشه ای در چهارمین روز کاری هفته ، شاهد روند نزولی شاخص های منتخب بود. به گونه ای که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش چهار هزار و 863 واحدی معادل 1.35 درصد به رقم 354 هزار و 866 واحد رسید.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با افت 1.35 درصدی به پایان رسید با این حال شاخص کل بورس هم وزن 75/0 درصد رشد داشت. به گزار کاماپرس، فارس ، فملی ، فولاد ، شستا ، کگل و وامید تاپیکو نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر منفی را در شاخص داشتند و شپنا ، خودرو ، شستا سه نماد پرتراکنش بودند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز نماد های شاخص ساز بازاربیشترین تاثیر را در افت شاخص کل داشتند، اما رشد شاخص هم وزن نشان از روند مثبت بازار بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز گر چه با کاهش 18597 واحد روبه رو شد، اما ارزش معاملات بورس و فرابورس به 28 هزار میلیارد تومان رسید.
قیمت مس در معاملات امروز با رشد همراه شد و هر تن از این فلز سرخ با رشد 37 دلاری به هفت هزار و 215 دلار معامله شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین معاملات بورس کالا نرخ اسلب به حدود 100 میلیون ریال در هر تن و به احتمال زیاد در هفته های آتی به کانال 9 میلیون تومانی بازخواهد گشت.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- شاخص بورس امروز کار خود را با رشد پنج هزار واحدی آغاز کرد و در ادامه با کاهش ارزش سهام در نماد های شاخص ساز کاهش نسبی پیدا کرد. این شاخص در 30 دقیقه ابتدایی معاملات روز سه شنبه چهارم آذرماه، دو هزار واحد بالاتر از آخرین رقم روز گذشته قرار گرفت ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: مدیرعامل بورس منطقه ای زنجان گفت: آبان ماه گذشته تعداد 513 میلیون و 192 هزار و 926 سهم در بورس منطقه ای زنجان معامله شد.اصغر نجفی با اشاره به معاملات بورس منطقه ای زنجان در ماه گذشته ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند معاملات بورس تا پایان سال به صورت متعادل ادامه خواهد داشت، گفت: شاخص بورس ممکن است تا پایان سال در محدوده کانال یک میلیون و 400 هزار واحد تا یک میلیون و 700 هزار واحد در حرکت باشد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل در پایان معاملات بورس تهران، 16 هزار و 690 واحد (معادل 1.23 درصد) افزایش یافت و به یک میلیون و 375 هزار و 538 واحد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۱    
ارزش معاملات بورس زنجان در هفته گذشته به رقم بیش از 584 میلیارد تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲    
امروز معامله گرها حدود 850میلیارد تومان سهام شستا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 6درصد از کل سهام تلیسه معامله شد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
شستا با حجم معاملاتی 3.5برابر میانگین حجم و دو درصد کاهش قیمت، پرونده معاملات امروز خود را بست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پس از بازشدن تدریجی پای اینترنت به بازار سرمایه در سال 1384 و آغاز شکل گیری معاملات بورس در بستری جدید، کم کم زمان تحول معاملات در بازار سرمایه فرا رسید ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه سوم آذرماه با رشد 16 هزار و 690 واحدی به رقم یک میلیون و 375 هزار و 538 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز خودرو با رشد سه درصدی قیمت 4,000را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 740میلیارد تومان عبور کرد.
پس از باز شدن تدریجی پای اینترنت به بازار سرمایه در سال 1384 و آغاز شکل گیری معاملات بورس در بستری جدید، کم کم زمان تحول معاملات در بازار سرمایه فرا رسید. این تحول از زمانی به صورت ملموس تر شکل گرفت که از سال 1389، سامانه معاملات آنلاین با تصویب سازمان بورس، توسط کارگزاری ها راه اندازی شد ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، علی صادقین امروز (دوشنبه) اظهار داشت: در صورت نوسان قیمت دلار در کانال 25 تا 26 هزار تومان، انتشار گزارش های مثبت آبان ماه شرکت ها در ادامه گزارش های تابستان و مهر ماه به خصوص در سهام کامودیتی محور و خوش بینی نسبت به گروه بانکی و خودرویی به دلیل انتخاب ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز دوشنبه سوم آذرماه کار خود را با رشد 26 هزار واحدی آغاز کرد و در محدوده یک میلیون و 384 هزار واحد قرار گرفت. نماد های فملی، کگل، شپنا، کچاد، فارس، شتران و وبملت بیشترین تاثیر را در رشد بازار امروز دارند. شاخص کل امروز 1 ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۷    
دیروز برای چهارمین روز متوالی ارزش روزانه معاملات بورس از مرز 20هزار میلیارد تومان فراتر رفت و ارزش معاملات خرد سهام در محدوده 17هزار میلیارد تومان تثبیت شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – یک کارشناس بازار سرمایه گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته آذرماه شرایط مثبتی در انتظار معاملات بورس است، البته باید بازار به تعادل برسد تا سهامداران با تحلیل منطقی اقدام به خرید و فروش سهام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در دومین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۸    
امروز معامله گرها بیش از هزار و 340میلیارد تومان سهام شستا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 7.9درصد از کل سهام قنیشا معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در دومین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاملات مچینگ ورق فولادی که از پرحاشیه ترین معاملات بورس کالاست که با تصمیم شورای رقابت در بورس کالا حذف و قرار است عرضه اختصاصی جایگزین آن شود.اما شنیده های اقتصادآنلاین حاکی از آن است که با تایید کلامیِ معاونت صنایع وزارت صمت، این معاملات همچنان انجام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سهام شستا در معاملات بورس امروز با حجم معاملات 433میلیونی افتی سه درصدی را تجربه کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۸    
در پایان معاملات بورس امروز یکشنبه دوم آذرماه 1399 شاخص 7 هزار واحد عقب نشست با این حال نوسان های امروز بورس نیز چندان ناامید کننده نبود و با فعل و انفعالاتی که امروز در بازار رخ داد، می توان روزهای بهتری را در آینده تصور کرد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد خبر وزیر اقتصاد مبنی بر عرضه واحد های دارا سوم به زودی در بازار اثر گذاشته امروز بازار گرچه منفی بود، اما سهامداران حرفه ای با توجه به کاهش قیمت بسیاری از سهام تصمیم به خرید گرفتند و ارزش معاملات بورس و فرابورس که به بیش از 21 ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۳    
در پایان معاملات بورس در دومین روز آذرماه، شاخص کل بورس پس از 6 روز مثبت با افتی 0٫56 درصدی به کار خود خاتمه داد. این در حالی بود که شاخص کل هم وزن نیز 0٫23 درصد کاهش یافت.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۹    
فرارو- شاخص کل بورس امروز کار خود را با ریزش 28 هزار واحدی آغاز کرد. در 30 دقیقه ابتدایی بازار امروز اغلب نماد ها با کاهش قیمت سهام روبرو هستند و شاهد تشکیل صف فروش در نماد های شاخص ساز هستیم. در ابتدای بازار امروز شاخص کل 2.03 درصد و شاخص هم وزن 0 ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: هفتمین صعود متوالی شاخص بورس نیز ثبت شد و در اولین روز از ثلث سوم سال، نماگر سهام با رشد 6/ 1 درصدی به محدوده یک میلیون و 366 هزار واحدی صعود کرد. در این میان تقابل سنگین میان خریداران و فروشندگان، ارزش معاملات خرد این بازار را به اوج سه ماهه رساند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۲    
مدیر بورس اوراق بهادار استان های خراسان رضوی و شمالی گفت: در آبان ماه سال 99، یک میلیون و 277 هزار سهم در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی معامله شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بورس اوراق بهادار استان های خراسان رضوی و شمالی گفت: در آبان ماه سال 99، یک میلیون و 277 هزار سهم در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی معامله شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
هفتمین صعود متوالی شاخص بورس نیز ثبت شد و در اولین روز از ثلث سوم سال، نماگر سهام با رشد 6/ 1 درصدی به محدوده یک میلیون و 366 هزار واحدی صعود کرد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان بر این باورند که فضای معاملات بازار سرمایه متاثر از عوامل کلان اقتصادی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۱    
امروز معامله گرها بیش از دو هزار و 40میلیارد تومان سهام شستا خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 7.9درصد از کل سهام غنوش معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در اولین روز هفته معاملات بورس و فرابورس تهران ، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه روند مثبت بورس در هفته گذشته، امروز شنبه یکم آذر 1399 بازارسرمایه همچنان با اقبال مواجه هست؛ به طوریکه شاخص بورس تهران با افزایش 21235 واحد به کانال یک میلیون و 366 هزار و 536 واحدی وارد شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت بورس منطقه ای زنجان گفت: مجموع ارزش معاملات هفته گذشته نسبت به هفته ماقبل آن 116 درصد رشد داشته است.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاملات بورس امروز با افت و خیزهای بسیاری همراه بود؛ از عرضه های هماهنگ تا رنج کشی های منفی سنگین در نماد خودرو که در نهایت سبب شیفت اغلب نمادهای لیدر از معاملات مثبت به معاملات منفی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲    
امروز شنبه (1 آذر 99) شاخص کل بورس به رقم یک میلیون و 366 هزار واحد رسید و شاخص کل هم وزن 2 هزار و 303 واحد رشد داشت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 28 آبان ماه 1399 در نهایت با افزایش 48459 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 345 هزار و 406 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 1 آذرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
همت خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: براساس بررسی های صورت گرفته در معاملات هفته جاری وزنه تقاضا سنگین و قدرت تقاضا در بازار افزایش خواهد یافت اما در بخشی از معاملات بورس شاهد شکل گیری سطح عرضه هستیم.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران اعلام کرد: برآورد تاثیر شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد بر ارزش معاملات بورس کالا امکان پذیر نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۸    
ارزش معاملاتِ بالای ده هزار میلیارد در این ساعت از بازار در چند وقت گذشته تبدیل به آرزو شده بود.