دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۱:۵۳Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دور جدید تحریم»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: دور جدید تحریم ها، سران سیاسی و همه مقامات روسیه را که در همه پرسی غیرقانونی در اراضی اشغالی اوکراین دخیل باشند، هدف قرار می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : اجرای دور جدید تحریم های اروپا علیه روسیه فشار ها برای تامین انرژی قاره سبز را افزایش داده است. در تازه ترین دور تحریم ها ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که دولت ویزای "آلینا کابائوا"، قهرمان سابق ژیمناستیک روسیه در المپیک و یکی از اعضای سابق دوما را مسدود و تحریم های دیگری بر اموال وی اعمال کرده است ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در حالی روز سه شنبه دور جدید تحریم های این کشور علیه روسیه را اعلام کرد که نام آلینا کابائوا، دوست دختر احتمالی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه نیز در فهرست تحریم شدگان دیده می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در بهار سال 1397 و همزمان با آغاز دور جدید تحریم های امریکا علیه اقتصاد ایران، دولت وقت دو تصمیم ارزی را به شکل همزمان اجرا کرد تا به این ترتیب التهاب های به وجود آمده در این حوزه برطرف شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، دور جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه مسکو نامشروع است و می تواند پیامدهای ناگواری بر امنیت و بخش های مختلف اقتصاد جهانی بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین با تأکید بر اینکه دور جدید تحریم های اروپا علیه روسیه ناکافی است، گفت که مسکو باید برای جنگ اوکراین هزینه بیشتری پرداخت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا دور جدید تحریم ها علیه روسیه را در راستای منزوی کردن این کشور از اقتصاد بین المللی ارائه کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
در واکنش به دور جدید تحریم های آمریکا مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: فرآورده ها و پتروشیمی ما تحریم بوده، ولی ما به صورت نرمال از مسیر های مختلف کار فروش مان ادامه داشته و ادامه خواهد یافت و مشکلی در روند کار ما ایجاد نخواهد کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در دهه 1970 کشورهای عربی در برابر حمایت دولت های غربی از اسراییل، از سلاح نفتی استفاده کردند. در روز سی ام می، سران 27 دولت عضو اتحادیه اروپا توافق کردند که به عنوان بخشی از دور جدید تحریم ها علیه روسیه پس از تهاجم به اوکراین، از این سلاح علیه خود استفاده کردند ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه طی بیانیه ای اعلام کرد دور جدید تحریم های روسیه 17 فرد از جمله سرگئی رولدوگین از نزدیکان رئیس جمهور روسیه، و ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه این کشور را نیز هدف قرار می دهد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه طی بیانیه ای اعلام کرد دور جدید تحریم های روسیه 17 فرد از جمله سرگئی رولدوگین از نزدیکان رئیس جمهور روسیه، و ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه این کشور را نیز هدف قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه مقامات و شرکت های روسی از جمله سخنگوی وزارت خارجه روسیه به بهانه حمله به اوکراین، اعمال کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۰:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : گام جدید برای تسهیل ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان برداشته شد. البته این اولین بار نیست که کمیته اقدام ارزی در راستای تسهیل رفع تعهدات ارزی صادرات مصوبه ابلاغ می کند. در بیش از چهار سال اخیر که سیاست رفع تعهدات ارزی اعمال شده است؛ این سیاست بارها تکرار شده است ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
موتمنی با اشاره به خروج شرکت زیمنس پس از آغاز دور جدید تحریم ها از برخی مشکلات در ماه های ابتدایی خبر داد و مدعی شد که بخش زیادی از قطعات مهم نیروگاهی حالا در کشور تولید می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
آنالنا بائربوک، وزیر خارجه آلمان گفت: فقط چند روز دیگر لازم است تا ششمین بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه نهایی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دولت انگلیس اعلام کرد که تعرفه های واردات پلاتین و پالادیوم از روسیه و بلاروس را به عنوان بخشی از دور جدید تحریم ها افزایش خواهد داد که این اقدام 1.7 میلیارد پوند (2.10 میلیارد دلار) تجارت این کشورها را هدف قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دور جدید تحریم های وضع شده علیه روسیه ممکن است اورانیوم را هم شامل شود که این به اقتصاد آمریکا به عنوان وارد کننده این انرژی ضربه بزند.
سلام نو / ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
قرار است در چند روز آینده دیپلماتهای اتحادیه اروپا با یکدیگر نشستی با هدف بحث در مورد این تحریمها که بخشی از یک بسته بزرگتر پیشنهاد شده از کمیسیون اروپا در اوایل روز چهارشنبه است و در بردارنده موارد دیگری نظیر تحریم نفتی و محدودیت علیه بانکهای روسیه است، داشته باشند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا اعلام کرد که دور جدید تحریم ها علیه روسیه در راه است.
معدن24   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معدن24: عطش هند برای زغالسنگ در حال افزایش است. حتی در حالی که جهان از کالاهای روسی دوری می کند، غول آسیایی پس از خرید نفت با تخفیف بالا، زغالسنگ روسیه را مورد توجه قرار داده است. کمیسیون اروپا هفته گذشته ممنوعیت زغالسنگ روسیه را به عنوان بخشی از دور جدید تحریم ها علیه مسکو، پیشنهاد کرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اروپا به کشورهای عضو تاکید کرد تا سریعتر برای اوکراین سلاح ارسال کنند. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون اروپا همچنین اشاره کرد که دور جدید تحریم های اتحادیه اروپا ممکن است بانک روسی قدرتمند "Sberbank" این کشور را هدف قرار دهد و شامل تحریم ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۵:۱۰    
به نقل از گاردین، به گفته دنیس شمیحال، نخست وزیر اوکراین، نیروهای باقی مانده اوکراینی در شهر بندری ماریوپول در جنوب روز یکشنبه همچنان در حال نبرد بودند و به سرپیچی از درخواست روسیه مبنی بر تسلیم شدن ادامه دادند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اروپا و مسئول روابط خارجی اتحادیه اروپا در جریان سفر به اوکراین، از شهر بوچا بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در دور جدید تحریم های غرب علیه روسیه، آمریکا بزرگ ترین شرکت الماس جهان را تحریم کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای اتحادیه اروپا برای اعمال دور جدید تحریم ها علیه روسیه به توافق نرسیدند، اتحادیه اروپا حدود 45 درصد از زغال سنگ مورد نیاز خود را از روسیه وارد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای اتحادیه اروپا برای اعمال دور جدید تحریم ها علیه روسیه به توافق نرسیدند، اتحادیه اروپا حدود 45 درصد از زغال سنگ مورد نیاز خود را از روسیه وارد می کند.
متالز نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اروپا در نظر دارد با دور جدید تحریم ها که شامل ممنوعیت واردات زغال سنگ است، اقتصاد روسیه را بیش از پیش تضعیف کند و این در حالی است که این منطقه همچنین در حال کار بر روی تحریم هایی است که در آینده نفت روسیه را هدف قرار خواهد داد. ارسال توسط : فاطمه حفیظی منبع : کالا خبر
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون اروپا در دور جدید تحریم های خود علیه مسکو که به علت حمله نظامی به اوکراین صورت گرفته است، واردات نفت و گاز روسیه را هدف قرار نداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کمیسیون اروپا در دور جدید تحریم های خود علیه مسکو که به علت حمله نظامی به اوکراین صورت گرفته است، واردات نفت و گاز روسیه را هدف قرار نداد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
روسیه اتهامات مطرح شده علیه این کشور مبنی بر دست داشتن در قتل عام غیرنظامیان از جمله در شهر بوچا را رد کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی اعلام کرد که تحریم های ضدایرانی جدید آمریکا به تلاش ها برای احیای توافق هسته ای بی ارتباط است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۰۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد در واکنش به اقدامات موشکی و تسلیحاتی گسترده برخی شرکت ها و افراد، روسیه، چین و کره شمالی را تحریم می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دومای روسیه و شرکت های تولید کننده بالگردهای روسی از جمله افراد حقیقی و حقوقی هستند که هدف دور جدید تحریم های آمریکا قرار می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دور جدید تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه بخش انرژی، فولاد و کالا های لوکس را هدف قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در دور جدید تحریم های خود علیه روسیه، 26 نفر از افراد رده بالای روسیه را در لیست تحریم قرار داده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۱    
متحدان غربی به عنوان بخشی از دور جدید تحریم ها علیه روسیه متعهد شدند تا دسترسی تعداد مشخصی از بانک های این کشور را از سیستم مالی سوئیفت حذف کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ "سید احسان خاندوزی" وزیر اقتصادی و دارایی در گفتگو با شبکه العالم در رابطه با جایگاه اقتصادی ایران در دنیا و تغییر این جایگاه نسبت به سال های قبل گفت: در طول سه سال اخیر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام دور جدید تحریم های جو بایدن علیه روسیه را در واکنش به حمله ولادیمیر پوتین به اوکراین تحسین کرد و از برگزاری نشست محرمانه در روزهای آتی خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۰۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام دور جدید تحریم های جو بایدن علیه روسیه را در واکنش به حمله ولادیمیر پوتین به اوکراین تحسین کرد و از برگزاری نشست محرمانه در روزهای آتی خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
لیز تراس وزیر امور خارجه انگلیس، با ادعای احتمال حمله روسیه به اوکراین، از دور جدید تحریم های اقتصادی انگلیس علیه روسیه خبر داد. تراس در مصاحبه با اسکای نیوز با بیان آن که تحریم های جدید انگلیس هفته آینده و با هدف بازدارندگی روسیه اعمال خواهد شد، افزود: این تحریم ها نسبت به قبل گسترده تر شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی مقامات دولت جو بایدن اذعان کردند که دور جدید تحریم ها علیه روسیه می تواند آسیب جدی به اقتصاد جهانی و آمریکا وارد کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، از حدود سه سال و نیم پیش و همزمان با آغاز دور جدید تحریم های آمریکا، دولت برای مدیریت منابع ارزی کشور، دو سیاست را به شکل همزمان به اجرا در آورد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا از آغاز مذاکرات با آمریکا و انگلیس درباره دور جدید تحریم های اقتصادی احتمالی علیه روسیه خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اتحادیه اروپا، انگلیس و آمریکا در مورد راه های تحریم روسیه با هم مشورت کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، جوزپ بورل گفت: اتحادیه اروپا در حال مذاکره با ایالات متحده و بریتانیا درباره دور جدید تحریم های اقتصادی علیه روسیه است، اما هیچ تصمیمی در روز دوشنبه اتخاذ نخواهد شد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۲    
یکی از محبوب ترین خودروسازان ژاپنی که تا پیش از آغاز دور جدید تحریم ها فعالیت چشمگیری در بازار کشورمان داشت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
آمریکا در جدیدترین اقدام علیه ایران چند نهاد و شخص ایرانی را به لیست تحریم های ظالمانه خود اضافه کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- دولت مینسک در واکنش به تحریم های جدید آمریکا و اتحادیه اروپا، از اتخاذ اقدام مقتضی طی روزهای آتی خبر داد. به گزارش شفقنا به نقل از اسپوتنیک، بلاروس از اقدام تلافی جویانه در پاسخ به دور جدید تحریم های غرب علیه دولت مینسک خبر داد. ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور روسیه به مدیران ارشد شرکت های دولتی دستور داد تلاش ها برای استفاده از نرم افزارهای داخلی را تسریع کنند. به نقل از بلومبرگ، ولادیمیر پوتین این دستور را با اشاره به آن صادر کرد که با دور جدید تحریم ها علیه این کشور احتمالاً دسترسی شرکت ها به نرم افزارهای خارجی مورد نیازشان قطع می شود ...
خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا در چند سال اخیر بخصوص با دور جدید تحریم های ایالات متحده بر ضد ایران نسبت به همتای خود ایران خودرو در عرضه محصولات متنوع به بازار دچار عقب افتادگی شده است که کاملا به چشم می آید ...