دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۴:۳۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رئیس جمهور»

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برهم افزایی برای تسهیل مشارکت نخبگان ایرانی خارج از کشور در توسعه صنایع دانش بنیان تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پنج شرکت دانش بنیان حوزه نفت و گاز، تجهیزات پزشکی، توربین ها، تجهیزات سرچاهی بازدید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، سومین آزمایش انتقال امن کوانتومی فوتون ها از سازمان انرژی اتمی ایران تا برج میلاد با حضور علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مرحله سوم تجهیزات کارگاهی هنرستانهای مناطق تابعه استان که از محل اعتبارات ملی و استانی خریداری شده بود با حضور مدیر کل و معاونان آموزش و پرورش و معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس در قالب کاروان تجهیزات بین مناطق توزیع شد . ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه منجیری معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهریار با حضور در شهرک صنعتی گلگون از یک واحد صنعتی بازدید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۵    
گروه شرکت ها : مرکز تحقیقات و نوآوری شرکت صنایع تولیدی کروز با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور چهارم بهمن جاری به طور رسمی افتتاح شد.مرکز تحقیق و نوآوری به عنوان شرکتی دانش بنیان در هلدینگ کروز همزمان با گسترش فعالیت ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، سفر استانی خود به استان تهران و البرز را با بازدید از شرکت دانش بنیان توسعه تعمیرات هوایی سیمرغ در شهرستان گرمدره آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به زرندیه : پارک علم و فناوری زرندیه می تواند نمونه یک شهر هوشمند باشد
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: برای تبدیل شدن خودروسازی کشور به یک صنعت پویا و رو به جلو، باید نوآوری دانش بنیان ها به این حوزه راه یابد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خط تولید ایمپلنت دندانی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی به عنوان شرکت تولید کننده این محصول با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۰    
بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مجتمع صنعتی گلگون در باغستان انجام گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز نوآوری صنعت قطعه سازی خودرو شرکت کروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی قم بازدید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۲    
مراسم افتتاح مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی، امروز، 30 دی ماه، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۷    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: ما می توانیم کتاب در مورد بانکداری اسلامی بنویسیم و این وضع بانکداری ما باشد، کتاب در مورد بازی بچه ها بنویسیم، ولی بچه های ما با عروسک باربی بازی کنند؛ این نشان می دهد نتوانسته ایم فرهنگ دینی و بومی خود را تجاری سازی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: باید بازنگری جدی در فرهنگ آموزش کشور و یا در اصلاح روش ها و شیوه ها مانند توسعه پارک های علم و فناوری صورت گیرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح امروز جهت بازدید از چند شرکت دانش بنیان و افتتاح تعدادی مرکز علم و فناوری به قم سفر کرد. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، دکتر سورنا ستاری در این سفر ابتدا از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک شکوهیه بازدید کرد و سپس با حضور در پردیس فارابی دانشگاه تهران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تولید محتوای آی تی ازجمله موضوعاتی است که باید نسبت به آن برتری داشته باشیم و نیازمند تولید محتوا درزمینهٔ علم و فناوری هستیم و توسعه فرهنگ دینی نیز باید مورد تأکید باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۶    
قم- ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بر حمایت از شرکت های دانش بنیان تأکید کرد و گفت: توانسته ایم به رتبه چهارم جهان در حوزه نانو تکنولوژی برسیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۷    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با سفر به قم با برخی از علما دیدار و گفت گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری در دیدار معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بر حمایت از استعداد ها و نخبگان جامعه تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قم- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: فروش محصولات نانو در داخل کشور بیش از 3 هزار میلیارد تومان است که امیدواریم در افق 1404 بتوانیم یک میلیارد دلار محصولات نانو به خارج ازکشور صادر کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری با سفر به قم از پروژه های دانش بنیان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از فعالیت 5500 شرکت دانش بنیان در کشور خبر داد و گفت: در خصوص حمایت از این شرکت ها اکوسیستم جدیدی در فضای کشور ایجاد شده و امیدواریم با حمایت همه به سرانجام برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به فعالیت 5500 شرکت دانش بنیان در کشور گفت: 100 نوع حمایت در حوزه های مختلف بسته به نوع شرکت از این شرکت های در کشور انجام می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۰    
نشست تجاری فناوری ایران دوم اسفند ماه 1399 با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به مدت شش روز در ونزوئلا برگزار می شود. به گزارش کاماپرس، سایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به عنوان مجری این نشست، هدف از طراحی این رویداد را توسعه ارتباطات بین المللی شرکت ها عنوان کرده است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) ، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در نشستی دوجانبه بر ارتباط بیشتر این دو نهاد به منظور تحکیم پیوند صنعت با شرکت های دانش بنیان تاکید ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر نکرده بود بلکه از طریق فرودگاه شهرستان گچساران به استان خوزستان سفر کرده بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مرکز نوآوری و خلاقیت و مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
علی حسین صابری امروز (22 دی) در جلسه جمع بندی سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: طرح شهید احمدی روشن به مدت 5 سال است که توسط بنیاد ملی نخبگان اجرا می شود. هدف از این طرح ورود دانشگاهیان به مسائل و مشکلات جامعه، [...]
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی امروز (22 دی) در جلسه جمع بندی سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه های امروز باید کارآفرین باشند و ارزش افزوده ایجاد کنند، دانشگاه ها باید محصول و مشکل محور باشد و ارتباط با صنعت را برقرار کنند. فارغ التحصیلان [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری دانشگاه ها در زندگی روزمره، گفت: حتما باید سعی کنیم تا وضعیت پارک علم و فناوری خوزستان تقویت شود زیرا شایسته استان خوزستان نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مرکز نوآوری و خلاقیت دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۱    
ستار هاشمی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در آیین امضای تفاهم نامه تولید و گسترش موتورسیکلت های برقی با شهرداری تهران به لزوم هوشمند سازی در حوزه حمل و نقل شهری تاکید کرد ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۲    
کامبیز مهدیزاده مشاورعالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت : رشد و پیشرفت کشور همراه با برنامه ریزی، اصلاح و بهبود روشهاست .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تا پایان فعالیت دولت 15 واکسن تحویل می دهیم و هم اکنون 5 واکسن به تولید انبوه رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تا پایان دولت 15 واکسن را تحویل می دهیم در حال حاضر 5 واکسن به تولید انبوه می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه، هم اکنون پنج واکسن در کشور به تولید انبوده رسیده است، تصریح کرد: تا پایان دولت یازدهم 15 واکسن دامی را تحویل خواهیم داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: جزیره هرمز یکی از مکان های ارزشمند از لحاظ زمین شناسی و ژئوتوریسم در ایران محسوب می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش برای زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) و افتتاح چند پروژه آموزشی و شرکت در نشست مدیران این استان وارد مشهد شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۳    
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ایران اعلام نمود که علیرغم فراوانی های کشور در دسترسی به پدیده های زمین شناختی و زمین گردشگری، متاسفانه تنها یک ژئوپارک آن هم در جزیره قشم وجود دارد، طرح ژئوپارک ارس هم که متاسفانه عقیم مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیرآموزش و پرورش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور فردا به خراسان رضوی سفر می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
بناب- قائم مقام معاونت توسعه فناوری و رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: مراکز رشد دارای پتانسیل بالایی هستند و هم اکنون حدود 350 مرکز رشد در سراسر کشور فعالیت دارند که مرکز رشد بناب یکی از مراکز رشد فعال در سطح کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: با توجه به اینکه نهاده هایی مانند ذرت و کنجاله سنخیتی با شرایط آب و هوایی ما ندارد، با همکاری وزارت جهاد کشاورزی، در پی جایگزینی نهاده های داخلی سازگار با شرایط آب و هوایی کشور هستیم.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، علیرضا شهبازی، نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی با سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور در خصوص مشکلات شهرستان در این حوزه دیدار و گفت و گو کرد. در این جلسه پس از بحث و بررسی مقرر شد مبلغ چهار میلیارد تومان جهت تجهیز ساختمان مرکز نوآوری های نهاوند اختصاص یابد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۹    
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: ژئوپارک قشم تنها ژئوپارک کشور است. تلاش هایی برای راه اندازی ژئوپارک ارس نیز شده که به زودی افتتاح می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان درباره فرآیند اولین تست واکسن ایرانی کرونا توضیحاتی داد.