جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۴:۱۷Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رئیس جمهور»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، مراسم انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان اوقاف و معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه پارک علم و فناوری شهرستان پردیس در اراضی موقوفه شرف النساء (کرشت) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی ...
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این آیین اظهار داشت، برای اینکه یک کشور پیشرفت کند لازمه آن ابتدا اعتماد به نیروی انسانی متخصص و جوان است. مدیریت نفتی مدیریت سیاه است، نفت طلای سیاه نیست، بلای سیاه است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، چهارمین نشست خبری و آئین رونمایی از مستند زمین شناسی رخساره زمین با عنوان قشم ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رشد سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از سوی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گشایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اینکه صندوق پژوهش و فناوری برای حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد باید در چهارمحال و بختیاری تشکیل شود، گفت: نزدیک به 10 میلیارد تومان اعتبار به منظور حمایت مالی از این مرکز به این استان اختصاص پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت: دولت برای حمایت از این بخش 250 هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان کشور پرداخت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: سال گذشته 25 هزار میلیارد تومان منابع بانکی به اقتصاد دانش بنیان و خلاق تزریق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۸    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه پژوهش، گفت: تا به امروز 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری جاری بخش خصوصی را در پردیس پارک های علم و فناوری داشته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۹    
گروه استان ها - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: اقتصاد دانش بنیان زیست بومی است که باعث می شود آموزش شناخته شود و دانشگاه ها جایگاه خود را پیدا کنند زیرا دانشگاه ها محور توسعه دانش و آموزش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه تولید محصول حاصل پژوهش در بخش خصوصی است، گفت: مشکلات مردم را تولید در بخش خصوصی حل می کند، عموما دولت توانایی ساخت محصول را ندارد و یا محصولات تولیدی در بخش دولتی کیفیت لازم را ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مرکز نوآوری صنعتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تسهیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان و نوآور، گفت: سال گذشته بیش از 25 هزار میلیارد تومان تسهیلات به این شرکت ها پرداخت شده است، محدودیتی برای اختصاص تسهیلات به این مراکز وجود ندارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۰    
یکشنبه بیستم تیر 1400 نخستین نمونه آزمایشی خودروی تارای برقی ، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد. سورنا ستاری در این مراسم گفت: خوشحالم که نوآوری به صنعت خودرو رخنه کرده است، اما باید تلاش کنیم صاحب صنعت باشیم نه مونتاژکار، در این صورت است که به متخصص ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مرکز نوآوری گیربکس در یک واحد تولیدی شهر صنعتی البرز(استان قزوین) با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۴    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. صبح روز گذشته، همراه با بازدید سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از سایت تولید توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین، از سه خط جدید تولید این سایت رونمایی شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۹    
قزوین- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: با فراهم شدن بسیاری از زیرساخت های علمی در کشور اقتصاد دانش بنیان در رقابت تنگاتنگ با اقتصاد نفتی قرار دارد و به نظر می رسد به زودی پیشی هم خواهد گرفت.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این مراسم با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، دکتر عزیزاله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، مهندس حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بر حمایت و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه های دانش بنیان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار برای طرح علمی چشمه نور ایران مستقر در شهر قزوین خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۶    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه استاندار قزوین از چندین واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ترمینال های پرداخت هوشمند قزوین با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه استاندار قزوین از پردیس فناوری آبیک بازدید کرد.
نخستین مرکز نوآوری مد و لباس دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در محل دانشکده دکتر شریعتی تهران افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز نوآوری مد و لباس دانشگاه فنی و حرفه ای بعد از ظهر امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح امروز (یکشنبه) در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی حضور یافت.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی با اشاره به اینکه طی سالهای گذشته اتفاق بزرگی در کشور روی داده و اکوسیستم فناوری ایجاد شده است، گفت: زیست بوم نوآوری و فناوری از دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی، روز یکشنبه 27 تیرماه 1400 ساعت 10 صبح با پیام رییس جمهور و تقدیر از 37 برگزیده بین المللی و داخلی، با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کار خود پایان می دهد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۲:۲۱    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه بازدید از کارخانه نوآوری دستور توسعه کارآفرینی شیراز را با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی داد.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۰:۲۴    
صبح سه شنبه همزمان با سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان فارس مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز افتتاح شد. دانشگاه صنعتی شیراز در تلاش است تا با ایجاد مرکز رشد و فناوری های نوین بتوانند نقش مؤثری در صنعتی کردن ایده های دانشجویان داشته باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: چند واکسن توسط پژوهشگران ایران در پژوهشکده های خصوصی داخلی تولید شده و تا انتهای امسال رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: از پول دولتی در پژوهش ممکن است چیزی بیرون بیاید اما محصولی نخواهد داشت، چون محصول تجاری شده، حاصل پژوهش در بخش خصوصی است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: برج فناوری پارک علم و فناوری استان فارس که اکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تا دهه فجر امسال تکمیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۰    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های دانش بنیان شامل پارک علم و فناوری و کارخانه نوآوری در استان فارس در حال رشد و توسعه است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به منظور افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز به استان فارس سفر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری آغاز به کار می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کانون های فارغ التحصیلان خارجی در ایران میان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری امضا شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
چند مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی صبح امروز 20 تیرماه 1400 با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ،دکتر اسماعیل قادری فررییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی و دکتر پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی این معاونت در پردیس عباسپور افتتاح شد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد، محصولات دانش بنیان ایرانی باید معرف توانمندی کشور باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه اهل بیت(ع) امروز در مراسم افتتاح مرکز نوآوری یاس به عنوان نخستین مرکز نوآوری بین المللی کشور گفت: فعالیت دانشگاه اهل بیت(ع) در حوزه برون مرزی است و نقش ارزنده ای در دیپلماسی علمی نظام ایفا می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه استاندار البرز، معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی و مسئولان استانی، از پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی بازدید و تاکید کرد که پارک علم و فناوری البرز باید به دو یا سه پارک برتر کشور تبدیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان ما در کشور از 6 هزار عبور کرده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۸    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، با پیگیری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصوبه ای قانونی تصویب شده است تا چتر حمایتی لازم را برای شرکت های فناور تولید بار اول فراهم کند ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
مرکز نوآوری یاس به عنوان نخستین مرکز نوآوری بین المللی کشور از هفته آینده فعالیت خود را آغاز می کند. به گزارش راه مردم، مرکز نوآوری بین المللی یاس به همت دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از یکشنبه 20 تیر ماه سال 1400 با حضور دکتر سورنا ستاری ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، در ادامه دیدارهای اعضای دولت دوازدهم با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، امروز سه شنبه، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بعد از ظهر امروز سه شنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفت وگو کرد. ...