چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۷:۴۳Aug 2020 5

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رئیس جمهور»

 
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد (پانا) - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر نقش یزد در پیشرفت فناوری های نوین کشور عنوان کرد استان یزد پتانسیل خوبی در اقتصاد دانش بنیان دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه استان یزد از نظر دانش بنیان با سابقه و دارای پتانسیل است، در مورد کاهش فساد در این حوزه نوپا، گفت: تعدد و تناقض قوانین و تعدد حاکمان موجب فساد در اقتصاد نوپای دانش بنیان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۵۶    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نشست اقتصاد دانش بنیان گفت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان از رخداد های بسیار خوب در استان یزد است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دانشگاه ها باید خود را در برابر خروجی علمی که دارند، مسئول بدانند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان این که تحقق اقتصاد دانش بنیان مستلزم توسعه سرمایه گذاری خطرپذیر است، ظرفیت علم و فناوری در استان یزد را فوق العاده خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان این که هزینه کردن در حوزه آموزش سرمایه گذاری برای ایجاد اقتصاد دانش بنیان است گفت: هدف از ایجاد اقتصاد دانش بنیان خودکفایی در یاد گرفتن تکنولوژی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
یزد- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: فساد در اقتصاد ناشی از اقتصادهای نفتی و زیرزمینی است و این معضل باید اصلاح شود.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یزدفردا: نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید به ریاست معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد نخبگان کشور، به منظور بررسی اقدامات و مسائل حوزه اقتصاد دانش بنیان یزد و با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان در سالن کوثر استانداری برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه بخش خصوصی پایه و اساس اقتصاد دانش بنیان است گفت: دانشگاهی که فارغ التحصیل بیکار و جویای کار باشد ایراد دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: حمایت دولت در جهت پایین آوردن ریسک سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد نخستین مدرسه نوآوری کشور امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یزد افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه جهت گیری دانشگاه ها به سمت کارآفرینی و توسعه باشد گفت: این استان سرعت بسیار بالایی در رشد صنایع دانش بنیان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دولت در مسیر رشد علم و فناوری تنها نقشی که می تواند ایفا کند، نقش حمایتی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ظهر امروز از شرکت های فعال در پارک علم و فناوری یزد بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در استان یزد برای پیشرفت و توسعه اقتصاد دانش بنیان از تمامی امکانات بهره می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که به یزد سفر کرده است، صبح امروز از چندین شرکت و طرح های علمی این استان بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از افزایش توجه بخش خصوصی کشور به سرمایه گذاری در بخش اقتصاد دانش بنیان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: سازه های رباتیکی که اختراع می شوند باید منجر به تولید محصول شده و در جامعه استفاده شوند.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۶    
سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور روز گذشته از سه سامانه هوش مصنوعی کشور رونمایی کرد. وی در بازدید از بزرگ ترین مرکز تحقیقات هوش مصنوعی کشور اعلام کرد: هوش مصنوعی در آینده به عنوان یکی از کلیدیترین ضامن های امنیت کشورها مطرح خواهد شد و به همین جهت در معاونت علمی ریاست جمهوری ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: کامبیز مهد ی زاد ه؛ داماد روحانی و مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یادداشتی در روزنامه آرمان ملی نوشت: باید یک تجد ید حیات د ر جریان های سیاسی د ر کشور به وجود آید و آن جریان اعتلاطلبی است. داماد روحانی: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جریان بازدید از یک شرکت دانش بنیان از سه سامانه هوش مصنوعی رونمایی کرد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر یکشنبه (12تیر) از شرکت دانش بنیان پارت ، بزرگ ترین مرکز تحقیقات هوش مصنوعی کشور بازدید و از سه سامانه هوش مصنوعی ساها، سهاب و هوشیو رونمایی کرد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر دیروز از بزرگ ترین مرکز تحقیقات هوش مصنوعی کشور در شرکت دانش بنیان پارت بازدید و از سه سامانه هوش مصنوعی ساها، سهاب و هوشیو رونمایی کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر امروز در بازدید از بزرگ ترین مرکز تحقیقات هوش مصنوعی کشور، از سه سامانه هوش مصنوعی رونمایی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر امروز در بازدید از بزرگ ترین مرکز تحقیقات هوش مصنوعی کشور، از سه سامانه هوش مصنوعی رونمایی کرد.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاری در بازدید از شرکت دانش بنیان پارت از سه سامانه ساها، سهاب و هوشیو رونمایی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه علمی تحقیقاتی فیمابین ارتش و معاونت علمی رئیس جمهور با حضور فرمانده کل ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ستاد ارتش امضا شد.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری عملی و تحقیقاتی میان ارتش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه های مختلف زمینی، پدافند، هوایی، دریایی و فضایی منعقد شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۶    
شتاب دهنده نوآوران اکباتان در محل شرکت کنترل گاز اکباتان افتتاح شد. به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی شرکت کنترل گاز اکباتان، شتاب دهنده نوآوران اکباتان با دستان معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل شرکت کنترل گاز اکباتان افتتاح شد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
"پرویز کرمی" رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با اشاره به شایعات درباره حضور "سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در شبکه اجتماعی توئیتر گفت ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان گفت: مرکز نوآوری اجتماعی همدان نخستین مرکز در کشور است که زمینه های توسعه طرح های نوآورانه برای مشارکت بیشتر اجتماعی را فراهم می کند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۸    
کتاب سالنامه مهاجرتی ایران، صبح امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ساختمان این معاونت رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: احراز هویت الکتریکی و دیجیتال افراد در بورس توسط9 شرکت دانش بنیان به یک میلیون در روز رسیده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های دانش بنیان در حوزه تأمین داروی بیماران کرونایی هم خوب عمل کردند و چند نمونه از آنها به لیست دارویی کشور وارد شده و بقیه هم تا سه هفته دیگر به بازار می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه نبستن درب چاه های نفت خسارات بسیاری به کارآفرینی و خلاقیت جوانان ایران وارد کرد گفت: توجه اقتصاد دانش بنیان به ذهن جوانان به عنوان یک سرمایه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بابیان اینکه باید فرهنگ اقتصاد دانش بنیان را در کشور به خصوص در بین جوانان نهادینه کرد، گفت: خسارات نفت به کارآفرینی و خلاقیت جوانان ایران قابل کتمان نیست
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و نوآوری پارک علم و فناوری همدان با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۸    
همدان - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی همدان در بیمارستان سابق شهید مباشر کاشانی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
همدان - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مردم گفت: مردم باید نتیجه سرمایه گذاری در آموزش را در زندگی روزمره خود مشاهده کنند چراکه در غیراینصورت یک جای کار مشکل دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های دانش بنیان در زمینه تامین داروی بیماران کرونایی موفق عمل کردند و چند نمونه داروی جدید که در لیست داروهای کشور آمده طی دو تا سه هفته آینده در بازار توزیع می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های دانش بنیان در حوزه تأمین داروی بیماران کرونایی هم خوب عمل کردند و چند نمونه از آنها به لیست دارویی کشور وارد شده و بقیه هم تا سه هفته دیگر به بازار می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه در دوران شیوع کرونا توان دانش بنیان ها به میدان آمد و به نیازهای داخلی بدون اتکا به واردات، پاسخ داد گفت: دانش بنیان ها در حوزه تامین داروی بیماران کرونایی هم خوب عمل کردند و چند نمونه از آنها به لیست دارویی کشور وارد شده و بقیه هم تا سه هفته دیگر به ...
آنا / اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از نمایشگاه آخرین دستاوردهای فناورانه و دانش بنیان مراکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
یزد- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار با تاکید بر تدوین طرح برنامه عملیاتی تحول در نظام نوآوری استان یزد گفت: این طرح در ماه جاری با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه در حوزه تولید واکسن مقابله با کرونا در حال حاضر با 6 شرکت قرارداد منعقد شده است، گفت: در حوزه صنایع غذایی و توسعه امنیت غذایی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری و مشارکت در راه اندازی و توسعه منطقه نوآوری و فناوری دانشگاه اصفهان در سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به امضا رسید.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه راه اندازی سرای نوآوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و اتاق بازرگانی اصفهان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور منعقد شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه وجود سختگیری در صدور مجوز غیر عادی نیست، گفت: برخی از مجوزها نیاز به آزمایش کلینیکال دارد که زمان بر بوده و مراحل طولانی را پشت سر می گذارند که در نتیجه سبب توسعه سطح کیفی این شرکت ها می شود ...