یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۱۵Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رییس جمهوری»

بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مراسم معارفه و تکریم سرپرستان سابق و جدید مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری انجام شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری محمدصادق خیاطیان یزدی سرپرستی مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان را عهده دار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حکمی محمدصادق خیاطیان یزدی را به سمت سرپرست مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان منصوب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اعلام پذیرش اولیه شرکت تپسی در بازار بورس، گفت: این موضوع یک اتفاق خوش یمن و مبارک برای زیست بوم فناوری و نوآوری کشور است ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری پنجمین دوره طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان با تشکیل 272 هسته پژوهشی به صورت برخط آغاز شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری پذیرش اولیه سامانه هوشمند درخواست خودروی تپسی در بازار بورس را زمینه ساز حضور استارتاپ ها در بدنه اصلی اقتصاد کشور دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از افزایش امتیاز اعضای هیات علمی تا 30 امتیاز با راه اندازی شرکت دانش بنیان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: همه تجهیزات مرتبط با بیماری کووید 19 و ویروس کرونا با همت شرکت های دانش بنیان داخل کشور تولید می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از بذر واکسن آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و آنتی ژن H5 با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه علمی: طی مراسمی از اولین بذر بومی واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و کاظمی خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و علی صفر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی رونمایی شد ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه در حوزه داروهای جدید و تجهیزات پزشکی اتفاقات خوبی رخ داده گفت: بسیاری از محصولات این حوزه در 5 تا 6 ماهه اخیر تولید و روانه بازار شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی از اولین بذر بومی واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و کاظمی خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و علی صفر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی رونمایی شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری با صدور پیامی در گذشت حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، در متن پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رییس جمهوری چنین آمده است: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: ساخت یک رام قطار ملی برای مترو شامل هفت واگن تا پایان بهمن ماه امسال تکمیل می شود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
زنان کارآفرین برتر در حوزه ایجاد اشتغال و خلق ارزش افزوده توانمندی های خود را در حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری و معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ارائه کردند و تقدیر شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به فعالیت 450 شرکت دانش بنیان در حوزه هوایی گفت: با همکاری سازمان هواپیمایی کشور برای محصولات این شرکت ها گواهی انطباق صادر خواهد شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در جلسه شنبه هفته آینده قیمت های واقعی و نهایی بلیط هواپیماها اعلام می شود. به گزارش ایرنا؛ تورج دهقان زنگنه عصر دوشنبه در حاشیه نشست مدیران صنعت هوایی کشور و شرکت های دانش بنیان که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برگزار شد در جمع خبرنگاران ...
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
اعضای جدید کمیته تخصصی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری معرفی شدند.
در مراسم امضای قرارداد توسعه دانشگاه خاتم در ناحیه نوآوری پردیس با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری زمینه برای توسعه زیست بوم نوآوری، پژوهش های فناورانه و توسعه استارتاپ ها بر بستر ناحیه نوآوری پردیس فراهم شد.
با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، نشست استارتاپ های حوزه غذا و کشاورزی برگزار شد تا فعالان فناور، بدون واسطه و مستقیم از توانمندی ها و دستاوردهایشان بگویند و زمینه برای فعالیت این کسب وکارها تسهیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه ایلام گفت: 120 میلیارد ریال اعتبار در سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برای تکمیل مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه جذب شد و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از شهرک تحقیقاتی کاوش از آماده شدن زیرساخت های موردنیاز برای استقرار شرکت های دانش بنیان برگزیده در فاز پیشرو این شهرک تحقیقاتی در قالب 14 واحد مستقل تکمیل شده خبر داد. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) از ابلاغ سیاست جدید واردات در مقابل صادرات تا چند روز آینده خبر داد. به گزارش شاتا، علیرضا رزم حسینی پس از نشست مشترک با معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در جمع خبرنگاران بیان کرد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۷۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت از ابلاغ سیاست جدید واردات در مقابل صادرات توسط رییس جمهوری خبر داد. *** حمایت از شرکت های دانش بنیان به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیرضا رزم حسینی پس از نشست مشترک با معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در جمع خبرنگاران بیان کرد: ...
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ستاری در شهر کاشان با اشاره به راه اندازی خانه خلاق در این شهر، گفت: تمرکز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شهر کاشان، حمایت از صنایع فرهنگی وخلاق و تولید ماشین آلات و تجهیزات فرش ماشینی ایران ساخت در کشور است. تجهیزاتی که با قیمت های بالا به کشور وارد می شود. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از مراحل پایانی رصد خانه ملی ایران گفت: ساخت رصد خانه ملی ایران بزرگترین پروژه علوم پایه در کشور است که اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است. فعالیت های مرتبط با ساختمان وتجهیزات در قله پایان یافته است ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح امروز با حضور در شهر کاشان در جمع خبرنگاران، گفت: حمایت های دولتی از شرکت های دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق با مصوبات جدید دولت و مجلس افزایش می یابد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
باتصویب اختصاص اراضی ملی در جنوب پارک فناوری پردیس معاونت علمی؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد و گفت ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حکمی پرویز کرمی را به عنوان دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق منصوب کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: جوانان خلاق هم اکنون به ساخت قطعات تحریمی مربوط به صنایع مختلف کشور مشغول هستند.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از فعال شدن استارت آپ های کاهنده مصرف انرژی در ساختمان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه به حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی نیازمندیم، گفت: دولت از حضور جوانان و شرکت های استارت آپی که بتوانند سرویس های خوبی را در حوزه انرژی ساختمان به مردم ارائه دهند، حمایت می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۲    
زنجان - ایرنا - معاون پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: در سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به این استان ( هشتم مهرماه جاری ) راه اندازی پنج مرکز نوآوری مصوب شد و در زمان حاضر پیگیر تزریق منابع مالی مورد نیاز هستیم که با تحقق آن، تحولی در این حوزه ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه به حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی نیازمندیم، گفت: دولت از حضور جوانان و شرکت های استارت آپی که بتوانند سرویس های خوبی را در حوزه انرژی ساختمان به مردم ارائه دهند، حمایت می کند.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از ضرورت توجه تمامی بخش های جامعه به ظرفیت نیروی انسانی خلاق و رویکرد فرهنگی به اقتصاد و توسعه گفت.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: نهادینه شدن مفاهیم فرهنگی به جای توسعه سخت افزاری و نرم افزاری یکی از راه های مهم و اساسی رسیدن به توسعه پایدار است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سورنا ستاری با هدف بازدید از پارک علم و فناوری, شرکت های دانش بنیان , مراکز نوآوری صنایع خلاق, مراکز نوآوری سلامت و نمایشگاه محصولات فناورانه مرکز رشد امروز 19 مهر به گلستان سفر کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اولین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف توسعه فرهنگی و اقتصادی و نمایش زیبایی های زندگی و آداب و رسوم روستا ها توسط معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در گرگان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۹    
ایرنا - گرگان - سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری امروز شنبه برای بازدید از فعالیت چند شرکت دانش بنیان و امضای تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق با استقبال استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی وارد استان گلستان شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت که یکی از راه های اصلی رسیدن به توسعه پایدار، نهادینه شدن مفاهیم فرهنگی به جای توسعه سخت افزاری و نرم افزاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - نخستین مرکز نوآوری سلامت گلستان با هدف حمایت از ایده های نو و خلاقانه دانشجویان، اعضای هیات علمی و جوانان این استان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در گرگان افتتاح شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری گلستان در شهرک صنعتی آق قلا میزبان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری شد تا با افتتاح مرکز نوآوری گرگان، راه بر توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری این استان هموار شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس ستاد ملی نخبگان در ادامه سفر یک روزه به گلستان مراکز نوآوری شهرهای بندرترکمن و علی آبادکتول را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس ستاد ملی نخبگان از روند کند شکل گیری شرکت های دانش بنیان در گلستان گلایه کرد و گفت: این استان ظرفیت بی نظیری در زمینه شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور دارد اما هنوز به نقطه مطلوب و ایده آل نرسیده است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در جمع خبرنگاران استان گلستان، گفت: اتفاقات خوبی در حوزه دانش بنیان ها در کشور شکل گرفته و اثرات دستاوردهای آنها و این اتفاقات، در جامعه مشهود است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح امروز به استان گلستان وارد شد تا با افتتاح چند مرکز نوآوری، گامی ارزشمند برای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری این استان برداشته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برای بازدید از فعالیت چند شرکت دانش بنیان و امضای تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری صنایع خلاق امروز شنبه با استقبال استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی وارد استان گلستان شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز نوآوری و شتابدهی آو با حضور سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا راه رونق استارت آپ های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ هموار شود. ...
پایگاه علمی نوپانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز نوآوری ویتا با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد. این مجموعه فناور با تعمیر، احیا و بهینه سازی تجهیزات پزشکی، ثروت را به چرخه اقتصاد پزشکی و حیات دوباره را به تجهیزات این حوزه برگرداند و سلامت را ارمغان جامعه می کند. ...