پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۳May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رییس جمهوری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در پی مثبت اعلام شدن تست کرونای وی به قرنطینه خانگی رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری خراسان شمالی گفت: 150 میلیارد ریال پروژه شرکت های فناور و دانش بنیان استان مصوبه سفر دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به این خطه آماده بهره برداری شده است.
احمدعلی موهبتی شامگاه دوشنبه در نشست اقتصاد دانش بنیان سیستان و بلوچستان که با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برگزار شد اظهارداشت:امروز سرمنشا اقدامات خوبی در این استان خواهد بود و در این راستا باید از تلاش دکتر ستاری که این پنجمین سفرشان به منطقه است قدردانی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: طی سه ماه آینده کارخانه نوآوری در سیستان و بلوچستان راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه مشکلات سیستان و بلوچستان با تکیه بر ظرفیت های داخلی برطرف می شود گفت: مشکلات این استان با راه حل بومی باید حل شود زیرا این منطقه از جهات مختلف با سایر استان های کشور از نظر پوشش گیاهی، وضعیت آب و هوایی و سایر موضوعات متفاوت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تجهیزات پُرکردن ویال واکسن و خط صنعتی آن با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد و شرکت های سازنده واکسن می توانند با استفاده از این خط جدید، نسبت به پُرکردن ویال واکسن اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان امروز/ دوشنبه/ وارد زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استاندارد، در این دیدار ضمن ارائه توضیحاتی درمورد وظایف و مسئولیتهای سازمان ملی استاندارد ایران در قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تجهیزات پر کردن ویال واکسن و خط صنعتی آن با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۱    
مراسم رونمایی از طرح واکسن مشترک شرکت داروسازی اُسوه و شرکت پایافن یاخته واکسن ایرانی کرونا به نام اسوید 19 با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به همکاری صورت گرفته برای راه اندازی خط ویال تزریقی، گفت: این همکاری موجب توسعه اکوسیستم تولید انواع واکسن ها در کشور خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خط تولید ویال تزریقی واکسن با اولویت واکسن کرونا اسوید - 19 امروز یکشنبه ( 29 فروردین) با همکاری یک شرکت داروساز و یک شرکت دانش بنیان داخلی و با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با صدور احکامی اعضای شورای سیاستگذاری و راهبری خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت را معرفی کرد. به گزارش اینتیتر ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در پی بستری برای صادرات محصولات و دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی به کشورهای منطقه ...
فاز نخست مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
راه اندازی پنج آزمایشگاه پیش بالینی در پنج دانشگاه منتخب که توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تعیین می شود، از جمله توافقات حاصل شده در جلسه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: 550 میلیارد ریال پروژه علمی و فناوری در این استان آماده افتتاح است و بزودی در سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به بهره برداری می رسد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
5 طرح ملی و دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در شصت و یکمین برنامه افتتاح طرح های کلان ملی با عنوان پوشش تدبیر و امید برای جهش تولید ناحیه نوآوری شریف توسط رییس جمهوری رونمایی شد. این ناحیه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به بهره برداری رسید. ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
خط تولید 5 محصول زیست فناوری توسط حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز شتابدهی نوآوری و تجاری سازی فناوری های انرژی سمنان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گشایش یافت تا نوآوری های این حوزه به صنعت برسد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مراکز نوآوری مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گشایش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: چشم انداز صادرات کشور در حوزه فناوری، با توجه به تمرکز برنامه ها بر رویکرد توسعه صادرات، افزایش تا میزان یک میلیارد دلار است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری درباره ظرفیت های علمی و فناورانه برنامه 25 ساله همکاری های مشترک ایران و چین گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، حدود دو هفته پیش بود که توافقنامه برنامه 25 ساله همکاری های مشترک ایران و چین امضا شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
در سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به استان سمنان، مراکز نوآوری در حوزه آب، انرژی، کشاورزی و زمین شناسی گشایش می یابد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مراسم افتتاح نمایشگاه فناورانه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران برگزار شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراکز نوآوری فناوری های نرم روان شناسی و جغرافیا در ناحیه نوآوری دانشگاه تهران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری میزبان تیم های نوآور شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سامانه نشت یاب لیزری ایران ساخت با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ناحیه فناوری و نوآوری دانشگاه تهران رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: حمایت از حوزه دیجیتال و ایده های نوآورانه و اجرای طرح ها برای مقابله با تحریم ها در اولویت کاری این معاونت در سال 1400 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از اتمام طرح های مقابله با تحریم ها تا پایان دولت خبر داد و گفت: علاوه بر آن برخی طرح های کلان نیز تا پایان دولت به نتیجه خواهد رسید.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خردادماه سال جاری در روسیه افتتاح می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
پرویز کرمی، مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت این تهیه کننده، منتشر کرد. متن کامل این پیام به شرح زیر است: انالله وانا الیه راجعون ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مناسبت آغاز سال نو یادداشتی را
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
پیام پروانه ها، پیروزی است و پیشرفت. چیرگی بر محدودیت و تحریم و تاریکی، درس بزرگ نوروز است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پیام پروانه ها، پیروزی است و پیشرفت. چیرگی بر محدودیت و تحریم و تاریکی، درس بزرگ نوروز است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه علمی: معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از بخش های مختلف گروه صنعتی ایران خودرو گفت: دانش بنیان ها نوآوری را به صنایع می آورند و خودروسازی صاحب توانمندی در طراحی می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از بخش های مختلف گروه صنعتی ایران خودرو گفت: دانش بنیان ها نوآوری را به صنایع می آورند و خودروسازی صاحب توانمندی در طراحی می شود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس سازمان زندان ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور در راستای توسعه نوآوری و کسب وکارهای خلاق و نوآور تفاهم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری توسعه فناوری در کشور را یک تحول فرهنگی دانست که این تحول نیاز به سرباز و اجبار ندارد، گفت: نمونه آن واگن سازی است که اکنون به همت محققان کشور تولید شده است، ولی در گذشته کشور به جای سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی، در کشورهای دیگر سرمایه گذاری کرده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 136 قرارداد بهم رسانی فناورانه با رقم 304 میلیارد تومان با عنوان طرح جهش تجارت فناوری پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پنج محصول فناورانه حوزه نفت با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد.
مرکز نوآوری بن دا در شهرک فجر تهران با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گشایش یافت
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با افتتاح دو ایستگاه جدید خط 6 متروی تهران، زیرساخت شبکه حمل و نقل ریلی گسترده شد و استفاده از تجهیزات دانش بنیان در حمل و نقل شهری توسعه یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: در پروژه طراحی و ساخت قطار ملی مترو سهم 25 تا 30 درصدی شرکت های دانش بنیان به 80 تا 85 درصد افزایش یافت.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اختتامیه نخستین دوره رویدادهای مساله محور بنیاد ملی نخبگان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و تقدیر از برترین ها برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز نوآوری و کسب و کار جوانه دانشگاه تربیت مدرس با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به طور رسمی افتتاح شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - امروز دانشگاه تربیت مدرس میزبان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری شد تا مرکز نوآوری و کسب و کار جوانه این دانشگاه کار خود را آغاز کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و محمدابوالهدی اللحام رییس اتاق بازرگانی سوریه با یکدیگر در دمشق دیدار کردند و درباره توسعه تبادلات فناورانه و مالی بین دو کشور به گفت و گو نشستند.