جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۰:۱۱Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

بازار کار (bazarekar.ir)

بازار کار 28 اسفند 1394 بازار کار 29 اسفند 1396 بازار کار 28 اسفند 1397 بازار کار 29 اسفند 1398 بازار کار 30 اسفند 1399 بازار کار 29 اسفند 1400 بازار کار 31 فروردین 1401 بازار کار 26 اردیبهشت 1401 بازار کار 1 تیر 1401 بازار کار 1 مرداد 1401 بازار کار 2 مرداد 1401 بازار کار 3 مرداد 1401 بازار کار 4 مرداد 1401 بازار کار 5 مرداد 1401 بازار کار 6 مرداد 1401 بازار کار 7 مرداد 1401 بازار کار 8 مرداد 1401 بازار کار 9 مرداد 1401 بازار کار 10 مرداد 1401 بازار کار 11 مرداد 1401 بازار کار 12 مرداد 1401 بازار کار 13 مرداد 1401 بازار کار 15 مرداد 1401 بازار کار 16 مرداد 1401 بازار کار 18 مرداد 1401 بازار کار 19 مرداد 1401 بازار کار 20 مرداد 1401 
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۵    
لتگاه نام روستایی در اطراف شهر زیبای همدان است؛ مردمان این روستا با سخت کوشی و پشتکار نه تنها توانسته اند واژه بیکاری را از فرهنگ عمومی خود حذف نمایند بلکه به عنوان نماد تولید و اشتغال در کشور نیز ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۸    
پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم با همکاری شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان برگزار می کند
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۷    
شورای اداری هرمزگان در پارسیان با ریاست استاندار هرمزگان و دبیری محسن خاکی نهاد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و با حضور احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۳    
مدیرکل شیلات هرمزگان به همراه رئیس شیلات پارسیان از مرکز تکثیر ماهیان دریایی ماهی نقره ای کیش در شهرستان پارسیان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۵    
دستگاه های اجرایی امسال باید برای ایجاد 57 هزار اشتغال پایدار در شهرستان مشهد متعهد شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار مشهد گفت: دستگاه های اجرایی برای ایجاد 57 هزار اشتغال پایدار در این شهرستان متعهد شده و در این خصوص باید برنامه ریزی کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مناطق روستایی، با توجه به ظرفیت های بسیار خود، می توانند به عنوان رکن اصلی و زیربنایی رونق اقتصادی هر منطقه نقش ایفا کنند ولی تاکنون چنانکه باید از قابلیت های متعدد این حوزه در مسیر اشتغال و توسعه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از راه اندازی 30 رشته کاردانی با رویکرد مهارت محوری از ابتدای مهر 1401 در دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ترمیم اضطراری اشتغال در مناطق آسیب دیده فی مابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استانداری یزد منعقد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان این که قوانین مالیاتی باید به نفع شرکت های فناور و دانش بنیان تفسیر شوند، از تشکیل 90 هسته علمی مسئله یاب در استان با هدف عارضه یابی و حل 90 مسئله صنعتی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد با تاکید بر لزوم رعایت پیوست های فرهنگی در رشد و توسعه گردشگری گفت: حفظ زنجیره اقتصادی-فرهنگی گردشگری مستلزم برنامه ریزی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد به اهمیت بالای توجه به بازتوانی اقتصادی و معیشتی مردم در دوران پسا سیل اشاره کرد و از انتخاب یزد به عنوان استان پایلوت اجرای برنامه ترمیم اضطراری اشتغال در مناطق آسیب دیده از بلایا ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۵    
نشست مشترک استاندار یزد با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و پیشنهادات ابتکاری استان در این حوزه ارائه شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۱    
طرح خودکفایی کشور در حوزه تولید پنبه یکی از 8 طرح اقتصاد مقاومتی در حوزه محصولات کشاورزی است که در همین زمینه قرار است استان هرمزگان نیز با انجام طرح های مختلف برای توسعه کشت این محصول به ویژه در ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای کسادی بازار و کاهش تولیدات طی 10 سال گذشته به طور مستمر برای یک یا چند محصول کشاورزی در هرمزگان تکرار می شود که این بار نوبت به لیموترشِ رودان در شرق این استان رسیده است و مردم انتظار دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۱    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی تهران در پیامی 21 مرداد؛ روز ملی صنایع کوچک را تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: بیش از 847 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور به بهره برداری رسیده که رشد خوبی در این زمینه داشته ایم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مقوله های تاثیرگذار بر وضعیت اقتصادی کشورها در حال حاضر وضعیت همه گیری کروناست. این مساله اگرچه در ظاهر خود را با مقوله های بهداشتی نشان می دهد اما با افزایش همه گیری تاثیر خود را بر مقوله های ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: اصالت، اشتغال آفرینی نیست بلکه تولید است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری جلسه هم اندیشی مدیرکل و کارشناسان دفتر امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با محوریت طرح تبیین روایت جهاد - رقابت خدمت
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: بین دو تا سه هزار میلیارد تومان طرح در استان کلنگ زنی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: استان بستر مساعدی برای سرمایه گذاری های اساسی در حوزه کشاورزی، کشت گیاهان دارویی و گلخانه ای،گردشگری ، بخش معدن و حتی آبزیان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۸    
مهلت ثبت نام از 22 تا 31 مرداد 1401 می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات هرمزگان از مجتمع پرورش میگوی 320 هکتاری مقام بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: بیش از 19 هزار کارگاه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استان است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از برگزاری رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه های کوچک و متوسط همزمان با هفته صنایع کوچک در استان اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، اظهار کرد: گردشگری و کشاورزی دوصنعت و ظرفیت بسیار مهم در کردستان هستند که با رونق و توسعه آن ها می توان چرخ اقتصاد استان را به گردش درآورد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری 19 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در بندر امیرآباد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتری علوم محیط زیست و استاد دانشگاه با بیان اینکه وضعیت پسماند در مازندران از مرحله بحران گذشت ووارد خطر و فاجعه شده است، گفت: مازندران بزرگترین تولیدکننده زباله است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه روستاهای استان توانمندسازی می شوند، گفت: مطالعات این طرح پیشرفت بیش از 70 درصدی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر از جذب 113 درصدی تسهیلات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سالجاری تاکنون 120 مددجوی چالوسی از آموزش کسب و کار بهره مند شدند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
کمیته امداد و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمند، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: مرکز رشد جهاددانشگاهی استان موفق عمل کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه اجرایی قانون نظام رتبه بندی معلمان را امضا و ابلاغ کرد. یکی از اصلاحات این طرح حذف مجازات انتظامی و محرومیت از رتبه بندی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی از برنامه این نهاد برای کشف استعدادها و ظرفیت های نخبگی در میان دانش آموزان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ییس بخش تحقیقات موسسه تحقیقات پنبه گفت: زراعت این محصول از ارکان مهم توسعه اشتغالزایی بخش کشاورزی است و باید از نقاط مستعد از ظرفیت های مختلف در این زمینه بهره گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد زنانی که رئیس خودشان هستند، ممکن است داری قلب سالم تری باشند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: استان یزد یکی از استان های پیشرو در حوزه دانش بنیان بوده و به زودی در این حوزه سرآمد کشور خواهیم شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در سال تولید، اشتغال آفرین و دانش بنیان ، تحقق شعار سال بر اساس منویات مقام معظم رهبری، ارتقای تولید و اجرای طرح های توسعه ای جهت اشتغالزایی را دنبال خواهیم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا ذاکری مدیر عامل شرکت تعاونی مشاغل سیار ایرانیان خبر از تاسیس سامانه دانش بنیان 1717 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی استان یزد از صدور پنج پروانه فعالیت فروشگاه صنایع دستی برای اولین بار در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد گفت: با توجه به استقبال صنایع استان در بکار گیری دانش آموختگان دانشگاه یزد و توافق این دانشگاه با اتاق بازرگانی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۵    
استاندار یزد: ارائه طرح بورسیه شغلی دانشجویان در واحدهای تحقیق و توسعه؛ توسط استان اشاره و خاظرنشان کرد: این طرح یکی از طرح های ابتکاری برای اشتغال زبده ترین ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد نوید بهره برداری از کارخانه نوآوری یزد در روز 25 مردادماه جاری و در جریان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان و نیز ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت تا 31 مرداد ماه سال جاری تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پژوهش، آموزش و تجاری سازی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از برگزاری نخستین رویداد استارت آپی فناوری های سلامت محور رازی در آذرماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان از راه اندازی پردیس علم و فناوری کشاورزی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گردشگری از جمله صنایع درآمدزا برای کشورها است و شرکت های دانش بنیان و خلاق می توانند عامل پویایی و توسعه این صنعت در کشور باشند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در سی و یکمین دوره نمایشگاه صنایع غذایی و نوشیدنی که در مسکو پایتخت روسیه برگزار می شود، حضور مستقل خواهند داشت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با تشریح دلیل گرایش افراد به کسب و کارهای خدماتی، تاکید کرد: با توجه به آنکه مشاغل خدماتی، ناپایدار و غیرمولد هستند باید به سمت اقتصاد تولید محور و دانش بنیان حرکت کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس، شرکت های خلاق و نوآور را پر کننده شکاف صنعت، بازار و دانشگاه خواند و بر تزریق جسارت و مدیریت خلاق در بدنه تصمیم گیری کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فراخوانی برای جذب ایده ها و نوآوری ها در جهت سرعت دادن به ایجاد ناحیه نوآوری توسعه تجارت منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی های رایانه ای به منظور تعامل بیشتر با دانشجویان و فضای دانشگاهی در راستای ارتقا تحقیقات مورد نیاز در زیست بوم بازی های دیجیتال کشور از دانشجویان مقاطع مختلف و علاقه مند به ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
حسامی گفت: پشتیبان شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه مدیریت شهری هستیم و برای حل معضلات این کلانشهر باید به شیوه های نو روی آورد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار میانه گفت: با وجود ظرفیت ها و قابلیت های صنعتی و معدنی شاهد بالابودن میزان بیکاری در این شهرستان هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت اقتصاد زیارت برای مشهد، کارشناسان اقتصادی و فعالان بخش خدمات دهی به زائران معتقدند که می توان از برگزاری آیین ها و مراسم متنوع عزاداری در مشهد برای جذب و ماندگاری بیشتر زائران داخلی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش بازارکار به نقل از شهرآرانیوز، عباس عبادی افزود: با مساعدت های رییس جمهور و توجه ویژه ای که به گروه پرستاری دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید در راستای تأمین نیروی کارگری و ماهر برای کارآفرینان اقدام کنیم از این رو قرارگاه اشتغال استان البرز راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، مدت دوره آموزشی سربازی را بسته به شرایط بین 6 تا 8 هفته متغیر دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همایش ملی مهارت با محمد هادی زاهدی وفا حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینی نیا رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بهتر است داوطلبان ضمن بررسی بیشتر زودتر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند و آن را به روزهای آخر موکول نکنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در نشست هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی، وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان موافقت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از صدور مجوز اجرای 29 عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
زمان بندی فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم در آبان سال 1401 توسط مرکز جذب اعضای هیات علمی منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، اجرای طرح همزمانی تحصیل دانشجویان سایر زیرنظام های آموزش عالی در دوره های علمی کاربردی را راهکار تقویت توان اشتغال پذیری دانشجویان دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
آیین نامه های حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در حوزه های اقتصاد، علوم، تحقیقات و فناوری و صنعت، معدن و تجارت به تصویب هیئت دولت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از پایان عملیات مطالعه، حفاری، آواربرداری و حفاظت از سازه های حمام گپ بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: سرمایه گذاری بخش خصوصی می تواند عقب ماندگی لرستان را جبران کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: استان ظرفیت های بالقوه ای در توسعه اقتصاد و ایجاد اشتغال دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از کارگاه های صنایع تبدیلی و یا تکمیلی مربوط به کشاورزی آنقدر بین بانک و جهاد کشاورزی برای دریافت تسهیلات پاسکاری می شوند که یا آن شخص متقاضی از ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با بیان اینکه برای استانداردسازی مدارس20 هزار میلیارد ریال نیاز گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۹    
توسعه دریامحور و اقتصاد دریا که درمدت اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته، موضوعی بسیار کلی است و باید تصویر روشنی از آن ترسیم شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: با همکاری دانشگاه آیت الله بروجردی و این اداره کل مدرسه تاریخی حجتیه بروجرد به عنوان خانه خلاق صنایع دستی انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست و عضو هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش از تصویب برنامه عملیاتی توسعه 5G در کیش و ابلاغ آن در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش لرستان از درخشش بی نظیر دانش آموزان لرستانی در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی هنری جشنواره فردا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با اخباری مبنی بر اخراج 500 خبرنگار ایرنا در استان ها گفت: هیچ اخراجی در ایرنا نداشتیم و برخی همکاران حق الزحمه ای و تحریری کار می کردند که شاید این افراد بودند. ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۲    
رئیس بنیاد علمی نخبگان لرستان گفت: پژوهشی که بتواند مشکلی از مسائل کشور و جامعه را حل کند مفید است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کلاهبرداری از طریق واتساپ، یکی دیگر از روش های دزدی است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
پیام وزیر امور خارجه کشورمان به پنجمین نشست میز ملی خرما در شهرستان دشتستان توسط نماینده شرکت کننده از سوی وزارت امور خارجه قرائت شد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه گروه صنعت دفتر برنامه ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور اعضای گروه، متخصصان و خبرگان موضوع و نمایندگان دستگاه های متقاضی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست علم نافع به همت کانون اندیشه جوان از طریق فضای مجازی و با حضور محمدرضا یقینی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶    
دعوت به همکاری
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بانک کارآفرین و دانشگاه تهران با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و با محوریت شرکت عصر امین کارآفرین و دانشکده تجارت و مالیه منعقد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس تصویب هماهنگ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مجوز اجرای 29 عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور صادر شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر دیپلماسی اقتصادی را به عنوان یکی از سیاست های کلیدی دولت سیزدهم دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۴    
شرکت تولیدی واقع در شهرک صنعتی علی آباد نیاز به نیرو دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان از برگزاری اولین نمایشگاه صنعت در استان طی آبان ماه امسال خبر داد. ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: نقش سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه اقتصادی داخلی و بین المللی برکسی پوشیده نیست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بیضا از آغاز برداشت انگور از سطح 1570 هکتار از تاکستان های دیم و آبی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره امور معادن اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: حدود 520 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن، امسال در استان اصفهان وصول شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 40 درصد رشد دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: در منطقه محروم هیچ متقاضی برای ایجاد یک واحد صنعتی اقدام نمی کند، چرا که شرایط و امکانات سرمایه گذاری وجود ندارد لذا صنعتگر به شهر شیراز مراجعه می کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت فارس مطرح کرد:
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: تحقق و اجرای طرح های مصوب سفر ریاست جمهوری به هرمزگان سبب پیشرفت توام با عدالت استان خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان جهاد دانشگاهی را نهادی عالی و متعالی از گذشته تا به امروز دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: نگاه ما به مناطق ویژه اقتصادی در استان صادرات گرا و مبتنی بر فناوری های روز و دانش بنیان است و نمی خواهیم این مناطق به پایگاه واردات تبدیل شوند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۰    
دعوت به همکاری در پخش پاسارگاد جنوب بزرگمهر فارس
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان در راستای اولویت بخشی و تسریع در حل مشکلات تسهیلاتی و بیمه ای مزرعه داران زلزله زده سایه خوش و شرکت های دانش بنیان با مدیر شعب بانک کشاورزی در هرمزگان دیدار کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...