سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۰:۱۲Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون مالی و اقتصادی»

شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: سلامت کاری در حوزه مالی از مهم ترین اولویت ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون مالی و اقتصادی شهرداری زنجان گفت: 60 میلیارد تومان اعتبار از طریق اوراق مشارکت برای خرید 30دستگاه مینی بوس 2 درب جهت استفاده در ناوگان حمل و نقل عمومی، جذب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم با تأکید بر اینکه در سال های گذشته تلاش شده که دغدغه متولیان در حوزه املاک شهرداری افزایش یابد، گفت: در این زمینه کمیته ارتقای منابع هر هفته تشکیل جلسه می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران گفت: سیاست تیم جدید مدیریت شهری این است که درصدی از نرخ عوارض را در حدود 20 تا 25 درصد در برخی از نقاط تهران کاهش دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم گفت: از حدود سه هزار میلیارد تومان گردش مالی در محدوده هزینه در شهرداری قم، حدود یک سوم تملک است و گردش مالی تملک در سال هزار میلیارد تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: با هدف همکاری های دوجانبه علی گودرزی، مدیر شعب بانک تجارت خوزستان با مدیرعامل و علی اصغر مشهدی زاده، معاون مالی و اقتصادی فولاد خوزستان دیدار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از تفاهم خرید واکسن اسپوتنیک و لغو آن در آخرین لحظات به دلیل تغییر سیاست گذاری کلان وزارت بهداشت گفت.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
احتساب - پتروشیمی پارس، سهام آریا ساسول را توسط یک تامین سرمایه ارزشگذاری می کند. با توجه به ارزش بازار آریاساسول و سهم 40 هزار میلیارد تومانی پارس در این شرکت، تحولات بزرگی در سرمایه پارس رخ خواهد داد. ...
اقتصاد آنلاین / مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
صنعت خودرو کشور با چالش بزرگی با عنوان قیمت گذاری دستوری مواجه شده و این امر آسیب های جدی به آن وارد کرده که نیاز به تفکر و خرد جمعی دارد تا ضمن جمع بندی نظر متخصصان و مدیران این صنعت، راهکاری اساسی برای برون رفت از مشکلات ارائه و اجرا شود.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون مالی و اقتصادی جهان فولاد سیرجان گفت: جهان فولاد سیرجان با تبدیل مطالبات ارزی به قطعات پروژه های سرمایه ای شرکت از طریق فروشندگان خارجی به عنوان یکی از برنامه های خود برای کاهش ریسک نوسانات ارزی استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز، گفت: 5 شهریور پایان مهلت بهره مندی از کاهش 35 درصدی عوارض ساختمانی در شیراز است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۶    
صداوسیما: عبدالحمید امامی معاون مالی واقتصادی شهرداری تهران اعلام کرد: در پایان این دوره مدیریت شهری میزان بدهی شهرداری تهران 66 هزار میلیارد تومان و طلب آن 85 هزار میلیارد تومان احصا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر یزد ، سیدعلی مشتاقیون معاون مالی و اقتصادی شهرداری را تا انتخاب شهردار به سرپرستی این نهاد خدمات رسانی شهری انتخاب کردند.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج از تصویب تفریغ بودجه سال 99 شهرداری کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مالی واقتصادی شهردار قم گفت: در ابتدای سال 1400 به این نقطه رسیدیم که طی پنج سال میزان ایجاد بدهی به تسویه آن را بسیار کم کردیم و امروز این ادعا وجود دارد که پرداخت مطالبات برخی پروژه های شهر کاملا به روز است.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در خصوص جلسه سه ساعته منتخبین با معاون مالی شهرداری گفت: آقای امامی میزان بدهی های شهرداری تاکنون را 66 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و مدعی بودند بخشی از این عدد مربوط به سود وام ها و تسهیلات است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی سیمان هرمزگان می گوید که سرانجام پس از سال ها قیمت گذاری بر صنعت سیمان از هفته ها قبل عرضه های این محصول در بورس کالا آغاز شده که دلیل اصلی استقبال شرکت ها از مکانیسم بورس کالا، ایجاد بازار رقابتی و شفاف برای این محصول است که این روند به سود تولیدکننده و مصرف کنندگان خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۴    
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: در چهار سال گذشته هفت هزار و 300 شغل دائم در بخش فعالیت ساختمانی و مشارکتی ایجاد کردیم که موجب رونق فعالیت های اقتصادی در شهر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: با توجه به ایجاد رونق در پروژه های مشارکتی، سرمایه گذارانی از سایر استان ها به اصفهان مهاجرت کرده و سرمایه خود را به این کلانشهر انتقال داده اند تا در اجرای پروژه ها با شهرداری مشارکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان گفت: تمام شرکت های حفار بعد از انجام عملیات اجرایی، موظف به آسفالت حفاری های خود هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم گفت: پروژه بزرگ مترو قم سرآمد اتکا به تولید داخل است و بخش عظیمی از تجهیزات آن از شرکت های ایرانی تأمین شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: در مدت چهار سال اخیر 77 قرارداد پروژه های مشارکتی در شهرداری به سرانجام رسیده که ارزش سرمایه گذاری آنها به قیمت قرارداد یک هزار و 830 میلیارد تومان بوده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی پارس دارو گفت: در شرایط کنونی ارز تک نرخی مطالبه داروسازان برای ایجاد رقابت سالم در بازار داروست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت اله صیدی مدیر عامل و جمعی از دیگر مسئولین بانک صادرات ایران یک شنبه 6 تیر ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت ، با منصور یزدی زاده مدیر عامل ، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی و دیگر مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی دیدار و گفتگو کردند.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۱:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
حجت اله صیدی مدیر عامل و جمعی از دیگر مسئولین بانک صادرات ایران یک شنبه 6 تیر ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت ، با منصور یزدی زاده مدیر عامل ، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی و دیگر مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی دیدار و گفتگو کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی طهرانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با تاکید بر لزوم کاهش هزینه ها و صرفه جویی های منطقی در شهرداری، اظهار کرد: در شهرداری دو سیاست افزایش درآمد و کاهش هزینه ها به صورت همزمان پیش برده شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران و معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران معتقدند در دوره پنجم مدیریت شهری علاوه بر بدهی های انباشته از دوره های گذشته شیوع کرونا ویروس نیز موجب کاهش درآمدها و تحمیل هزینه های جدید به مدیریت شهری شده است با این حال شورا برای بهره گیری از روش های نوین و جدید ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: سال 97 حدود 170 میلیارد تومان در هزینه های شهرداری اصفهان صرفه جویی شد که معادل ساخت یک پروژه با عظمت و بزرگ است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: پرداخت کنندگان نقدی عوارض ساختمانی شهرداری شیراز تا 5 تیرماه امسال مشمول 40 درصد تخفیف تا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان گفت: شهرداری کرمان 600 نقطه را در شهر کرمان برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر آماده کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: شفافیت مالی جز شعارهای این دوره مدیرت شهری اصفهان بود که در این راستا بیش از آنچه شعار دادیم، عمل کردیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۰    
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان با بیان اینکه تورم لجام گسیخته بر پیکره اقتصاد و بخش خصوصی شلاق می زند، گفت: شهرداری باید زیرساخت های شهری را محقق کند تا بستر لازم برای فعالیت سرمایه گذاران فراهم باشد و شاهد فرار سرمایه گذاران از شهر نباشیم.
به گزارش مس پرس، کیارش مهرانی معاون مالی و اقتصادی شرکت مس با اعلام این خبر افزود: تناژ فروش شرکت مس در سال گذشته 916 هزار و 842 تن بود که نسبت به برنامه 19 درصد بالاتر و نسبت به سال گذشته 8 درصد بالاتر است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان از ایجاد انضباط مالی، خزانه داری متمرکز، افزایش سهم درآمدهای پایدار در بودجه شهرداری، تصویب عوارض برای جبران کمبودهای شهر و اخذ اوراق مشارکت و تسهیلات به عنوان مهم ترین اقدامات مالی و اقتصادی مدیریت دوره پنجم شهر اصفهان نام برد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر، این هفته با حضور معاون مالی و اقتصادی برگزارمی شود.
بانک شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک، این هفته با حضور رسول خوش بین و هیات همراه، در سامانه نظارت و ارتباطات مردمی 8655 برگزار می شود. ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی شهرداری و دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور شهردار اهواز، هیات رئیسه دانشگاه شهید چمران و معاونین دانشگاه، معاون مالی و اقتصادی شهرداری، معاون فنی و عمرانی و مدیرعامل سازمان قطار شهری، مدیر منطقه چهار و مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار شیراز با اشاره به وصول 83 میلیارد تومان از مطالبات در سال گذشته گفت: در حال حاضر میزان مطالبات شهرداری این کلانشهر از دستگاه های اجرایی استان فارس چهار هزار و 800 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز اعلام کرد که سال 1399، بالغ بر 75 درصد از کل بودجه 5500 میلیارد تومانی مصوب شهرداری، محقق شده که با توجه به شرایط اقتصادی و شیوع کروناویروس، درصد قابل توجهی بوده است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
هیاتی از مدیران ارشد بانک رفاه کارگران استان خوزستان، برای بررسی زمینه های همکاری متقابل، در شرکت فولاد خوزستان حاضر شدند. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، نقی یحیائی مدیر شعب بانک رفاه کارگران خوزستان به همراه سه تن از مدیران ارشد این بانک ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: برای هوشمندسازی اتوبوسرانی اصفهان از مدرن ترین و جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده است تا آسایش شهروندان فراهم شود.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم با انتقاد از مشارکت پایین مردم در پرداخت عوارض نوسازی گفت: از شهروندان خواهشمندیم اهتمام ویژه در پرداخت این عوارض داشته باشند، چراکه این عوارض صرفاً برای خود شهروندان مصرف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان گفت: بودجه سال جاری شهرداری نسبت به بودجه هفت هزار میلیارد تومانی سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم از اختصاص 650 میلیارد تومان اوراق مشارکت به شهرداری قم برای قطار شهری و خرید اتوبوس خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس گفت: برای سومین سال متوالی، شهرداری بندرعباس از ظرفیت قانونی بودجه جهت تسویه بدهی مالیاتی در قالب تهاتر بهره برده و بدهی مالیاتی پیمانکاران را پرداخت کرده است.
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از راه اندازی سامانه تبلت بازدید کارشناسان فنی حوزه شهرسازی خبر داد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت مهندس ناصر عطایی اظهار داشت: حقوق و مزایای پایان سال کلیه کارکنان شهرداری رشت اعم از رسمی، قراردادی، پیمانی و حجمی پرداخت شده است. ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم با درخواست از مردم برای پرداخت عوارض صدور پروانه ساختمانی، گفت: شهروندان تا پایان سال، عوارض صدور پروانه ساختمانی سال 99 را پرداخت کنند تا مشمول تعرفه سال 1400 نشوند.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید مرتضی حسام نژاد با اشاره به آخرین وضعیت پارکینگ شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س) اظهار داشت: بست شرقی حرم مطهر یکی از مهم ترین اولویت های شهرداری برای ساخت پارکینگ و دسترسی به حرم مطهر بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. ...