شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۰:۲۵Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه سمت خدا»

حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۲    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در جریان برنامه سمت خدا توصیف زیبایی را از استان بوشهر داشت.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۵۵    
برنامه سمت خدا از شبکه سه سیما با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با موضوع استفاده از فرصت های حیات دنیوی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۴:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری، کارشناس برنامه سمت خدا گفت: انسان با خدا، انسان فوق العاده با ایمان است و به وجود او در دنیا و آخرت توکل دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۶    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در برنامه سمت خدا ورع را مرتبه ای بالا از تقوا عنوان کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۱۷    
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری، استاد حوزه علمیه در برنامه سمت خدا گفت: صحابی امام زمان(عج) از سه ویژگی برخوردار است؛ اول آنکه منتظر است، دوم آنکه باید در زندگی ورع را سرلوحه کار خود قرار دهد و سوم دارای اخلاق بسیار زیبا(حسنه) و وجودش مایه سرور و آرامش است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۷    
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با بیان اینکه انسان به طور کلی نیاز به دیده شدن دارد، گفت: خداوند تأکید می کند که خودمان را به خدا نشان دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود برخی از اعمالی که در روایات اسلامی برای ماه پرفضیلت شعبان سفارش شده است، را بیان کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۲    
حوزه/ برنامه روز یکشنبه سمت خدا با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد اظهارات یکی از روحانی ها درباره خانم های عاشق نجم الدین شریعتی خواهید بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با اشاره به نامه امام علی(ع) به امام حسن مجتبی(ع) گفت: کسی که دوست دارد با دنیا آرامش پیدا کند، به آرزوهایش را نخواهد رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۷:۲۷    
حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد در برنامه سمت خدا گفت: ماه شعبان ماه پیامبر(ص) است که روزه گرفتن، قرائت مناجات شعبانیه و صلوات شعبانیه از جمله اعمال این ماه است. پیامبر(ص) فرمودند: بهترین عمل در ماه شعبان صدقه و استغفار است و روایت داریم استغفار در ماه شعبان فضیلت بسیار زیادی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی، کارشناس مذهبی با اشاره به دعایی از صحیفه سجادیه گفت: امام سجاد(ع) تأکید کردند حق کسی که به انسان خدمت کرده است، این است که اول از او تشکر کنیم و بگوییم چه بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناصر رفیعی، استاد حوزه علمیه در برنامه سمت خدا گفت: مرد در خانه قوام خانه است و همسر و فرزندان زیر مجموعه او هستند، آقایانی که در خانه بهانه جو هستند و در برخورد خشونت دارند و تنوع طلب هستند، این ها همگی آسیب است و ریشه خانواده را متزلزل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۵    
چهاردهمین مرحله توزیع گوشت به عنوان نذر قربانی در قالب برنامه سمت خدا در ماه رجب آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۷    
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با اشاره به روایات اسلامی در خصوص ویژگی های مؤمنین گفت: در روایت آمده است که مؤمن حاجت خود را به دیگران نمی گوید و تا جایی که می تواند زحمتی برای دیگران ندارد...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
عاملی، امام جمعه اردبیل و عضو مجلس خبرگان رهبری در برنامه سمت خدا گفت: یک حاکم بزرگترین وصفش این است که گوش شنوا داشته باشد و تمام حرف ها را بشنود. اگر طوری معامله کند که مردم جرات نداشته باشند حرف بزنند با این آیه محکوم است " قُلْ أُذُنُ خَیْرٍ لَکُمْ "
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی، کارشناس مذهبی با یادآوری حدیثی از مولای متقیان حضرت علی(ع) که فرمودند وصال حضرت حق با انقطاع از مردم محقق می شود، نکاتی را درباره این حدیث شریف بیان کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۱    
انتقاد کارشناس برنامه سمت خدا نسبت به هزینه زیاد سفرهای زیارتی برای مردم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۷    
حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، استاد حوزه علمیه در برنامه سمت خدا گفت: در ماه پرفضیلت رجب در کمک کردن به خویشاوندان خود پیش قدم باشید و خداوند در این باره وعده داده است که کارهای نیک را 10 برابر بیشتر پاداش می دهم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شریفیان در بیست ودومین سالگرد درگذشت رضا یزدان پناه با بیان اینکه شیفته قرآن بودن امری صرفاً قلبی نیست، گفت: قرآنی بودن باید جنبه عملی داشته باشد؛ همان منشی که سیره حاج رضا بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۱    
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با یادآوری حدیثی از حضرت رسول(ص)، گفت: رسول خدا(ص) 4 مورد را نشانه شقاوت در انسان عنوان کردند...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیدی گفت: طرح قربانی بابرکت استان فارس کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس با مشارکت موسسه خیریه حضرت خدیجه (س) و برنامه سمت خدا با توزیع 2 هزار بسته گوشت بین خانواده های عزتمند فارس، اجرا شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۷    
صحبت های حجت الاسلام دکتر رفیعی در برنامه سمت خدا را در ادامه خواهید دید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۴    
حجت الاسلام حسینی قمی، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است، کسی که بنده مؤمن من را مسخره و اذیت کرده و به او اهانت می کند، من خدا با او اعلام جنگ می کنم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۷    
حجت الاسلام والمسلمین عاملی، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود از اتمام حجت به شیوه اسلام سخن گفت و افزود: اسلام حتی برای مسئله توحید هم، راه را با برهان و استدلال باز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۲    
یک کارشناس مذهبی در برنامه سمت خدا درباره تشخیص حق از باطل صحبت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۱:۱۷    
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا با اشاره به روایات اسلامی و تأکید ائمه معصومین(ع) نسبت به تربیت فرزندان، حق فرزند بر پدر را تکریم مادر عنوان کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا با بیان اینکه بدترین دوستان کسانی هستند که مایه دردسر دیگران هستند و دائم برای آنان زحمت ایجاد می کنند، گفت: باید در مراودات خود ملاحظه دیگران را کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی، کارشناس برنامه سمت خدا با اشاره به حدیثی از حضرت علی(ع) گفت: ایشان تأکید فرمودند اگر مطلبی از برادر ایمانی خود به گوشتان رسید، تا می توانید حمل به صحت کرده و توجیه کنید و گمان بد به سخن برادر ایمانی خود نداشته باشید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شریفیان، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود از مقام شفاعت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) سخن گفت و افزود: تمام پیروان حضرت علی(ع) مدیون حضرت زهرا(س) هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) با همکاری خیران برنامه سمت خدا طرح قربانی بابرکت را به منظور حمایت از دامداران خرده پا اجرا می کند؛ این طرح در طول هشت ماه اجرا برکات بسیار داشته و علاوه بر دامداران، محرومان را نیز بهره مند کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۵    
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی، کارشناس برنامه سمت خدا با بیان اینکه دیدن عالم به عنوان آیه انسان را به مراتب دیگری از عالم رهنمون می کند، نکاتی را در این رابطه بیان کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی، کارشناس برنامه سمت خدا با اشاره به شیوه های تربیتی در دین اسلام گفت: به جای شماتت باید به فرزند خود کمک کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، مفسر قرآن در برنامه سمت خدا مخفی بودن مزار حضرت زهرا(س) را آرامش بخش مادران شهدای مفقودالاثر دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۳:۳۲    
حجت الاسلام والمسلمین عاملی، کارشناس برنامه سمت خدا با تأکید بر اهمیت پرهیز از دروغ گفتن و عواقب آن، گفت: نباید قبح گناه را در جامعه بشکنیم و آن را عادی کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های با یادآوری فراز هایی از نامه 31 امیرالمؤمنین(ع) به امام حسن مجتبی(ع) بر ضرورت همراهی و همزبانی با جوانان تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۷:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با اشاره به حدیثی از پیامبر مکرم اسلام(ص) گفت: آن حضرت خطاب به حضرت علی(ع) فرمودند که چند چیز هلاک کننده و چند چیز نجات دهنده است...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۲    
حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، استاد حوزه علمیه در برنامه سمت خدا گفت: بداخلاقی شامل سه قسم رفتاری، گفتاری و نوشتاری است که آثار یکسانی در زندگی دارد و سبب نامحبوب شدن فرد، آزار دادن اطرافیان و تحقیر دیگران می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی، کارشناس برنامه سمت خدا با اشاره به روایات اسلامی گفت: اکنون دستمان به حبل الهی که پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) متصل است، اما آن را باور نداریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا با یادآوری فرازهایی از دعای امام زمان(عج)، گفت: هرچه انسان ارتباط بیشتری با خدا داشته باشد و از نظر انسانی رشد بیشتری کند حیای او بیشتر می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پیمان یوسفی در اجرای برنامه جام جهانی در کنار جوادخیابانی با برنامه سمت خدا شوخی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شوخی پیمان یوسفی با برنامه سمت خدا در برنامه جام جهانی 2022 را در زیر ببینید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در ویژه برنامه جام جهانی شبکه ورزش گزارشگران ورزشی صداسیما با گرامیداشت مقام مادر لحظات احساسی را رقم زدند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
یمان یوسفی: برنامه جام جهانی2022 ، تبدیل به برنامه سمت خدا شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۸    
تعداد 48 بسته گوشت متبرک قربانی به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، مساعدت موسسه حضرت خدیجه (س) قم و خیرین برنامه سمت خدا توسط اعضای کانون میعاد بین نیازمندان لردگانی توزیع شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۵    
پاسخ حجت الاسلام دکتر رفیعی به این سوال که: چرا مراجع نسبت به مسائل اقتصادی و مشکلات کشور سکوت کرده اند؟ را در برنامه سمت خدا خواهید شنید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۳    
کیانی مقدم گفت: تعداد 32 بسته گوشت متبرک قربانی به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، مساعدت موسسه حضرت خدیجه (س) قم و خیرین برنامه سمت خدا توسط اعضای کانون ساجدین مسجد دوازده امام (ع) فارسان توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۹    
شهبازی تنک کلوره گفت: تعداد 32 بسته گوشت متبرک قربانی به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، مساعدت موسسه حضرت خدیجه (س) قم و خیرین برنامه سمت خدا توسط اعضای کانون پویش بین نیازمندان شهر لردگان توزیع شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نظافت، کارشناس برنامه سمت خدا در یکی از سخنرانی های خود با اشاره به روایات اسلامی در خصوص اهمیت عمل به علم، یکی از خصوصیات عقیله بنی هاشم را همین مسئله دانست که توانست چنان حماسه ای برای تثبیت عاشورا انجام دهد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا حمایت خود را نسبت به ملی پوشان کشورمان اعلام کرد.