چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۴۸Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیکتاتور»

صدای ایران   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از مشرق،جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه امیر کبیر به مناسبت روز دانشجو و چهلمین روز شهادت شهید آرمان علی وردی مقابل مسجد این دانشگاه تجمع کردند. ...
598   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان بعد از بهم ریختن تجمع دانشجویی در دانشگاه امیرکبیر شعاری را تحت عنوان "مرگ بر دیکتاتور واقعی سعودی و منافق و پهلوی" سر دادند.
چند ثانیه   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در کردستان یک آقایی شکلاتی در بازار به من داد، چه کردند با این بیچاره! آیا این درست است؟ می گویند دیکتاتوری، شما این موضوع را ببینید، کی دیکتاتور است؟
شهردار تهران گفت: دانشجو حق اعتراض دارد و کسی حق ندارد دانشجو را از کلاس بیرون بی اندازد و کسی حق زدن دانشجو را ندارد.
آوای رودکوف   ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برخی به من توصیه کردند امروز به دانشگاه نروید؛من معتقد به تعطیلی علم و دانش نیستم و به دنبال گشایش هستم؛ آینده سازان کشور، دانشجویان و دانش آموزان هستند.
روز نو   ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رییسی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: در گاز و برق قطعی نداشتیم، در تابستان امسال دیدیم که خاموشی نداشتیم؛ ما که نیروگاه نساختیم بلکه با مدیریت توانستیم بدون خاموشی از تابستان عبور کنیم در حالی که سال های گذشته همه خاموشی ها در تابستان را به خاطر دارند.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به ارتباط مستمر دولت با جامعه دانشجویی کشور در همه ایام و روزهای سال گفت: بنده ارتباط دولت با دانشگاه را یک ضرورت می دانم و حقیقتا باور دارم دانشگاه به عنوان اتاق فکر دولت می تواند در مسئله شناسی و حل مسائل کشور یاریگر دولت باشد و به دولتمردان نیز تاکید کرده ام ارتباط با جامعه ...
عصر ایران   ۷ ساعت پیش    
دیکتاتور در روم باستان به مقام بلندپایه ای اطلاق می شد که با اقتدار فوق العاده ای زمام امور مملکت را در دست گرفته و تمام اختیارات را در خود متمرکز می ساخت.
رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران: در جریان سفر به کردستان، دیدید چه بر سر مغازه دار کردستانی آوردند؟
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
رئیسی در مراسم روز دانشجو: مستبد ترین حکومت در دنیا آمریکاست شعار مرگ بر آمریکا دانشجویان
سلام نو / فکر شهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در 16 آذر ماه همزمان با روز دانشجو به دانشگاه تهران رفت.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: آیا این درست است؟ می گویند دیکتاتوری، شما این موضوع را ببینید، کی دیکتاتور است؟ صحبت از زندگی می کنند، اما دارند زندگی را از مردم ما می گیرند.
نواندیش   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس جمهوری در دانشگاه تهران: در کردستان یک آقایی شکلاتی در بازار به من داد، چه کردند با این بیچاره! آیا این درست است؟ میگویند دیکتاتوری، شما این موضوع را ببینید، کی دیکتاتور است؟ کسی که این همه تحریم به این کشور وارد میکند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برخی به من توصیه کردند امروز به دانشگاه نروید؛من معتقد به تعطیلی علم و دانش نیستم و به دنبال گشایش هستم؛ آینده سازان کشور، دانشجویان و دانش آموزان هستند.
برترین ها / فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیسی در دانشگاه تهران گفت: تلاش ما باید بر امیدوار کردن مردم باشد و این در گرو آن است که هرکس دارد برای مردم کاری می کند یقین داشته باشد دشمن روز به روز ناامید و مردم ما روز به روز امیدوار می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۸    
وزیر خارجه ایران در جمع ایرانیان مقیم صربستان: از همسایه غرب و شرق سلاح های آمریکایی و اسرائیلی وارد کشور شد به پلیس حق استفاده از سلاح در اغتشاشات داده نشده است عمده متحدین آمریکا در جهان دیکتاتور هستند یک خانم 41 ساله که تبعه خارجی و عنصر سرویس های جاسوسی بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مهر : آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: دیکتاتور یعنی رضاخان و محمدرضا شاه که در سال 53 گفت هر ایرانی باید عضو حزب رستاخیز شود؛ اگر نشود باید از ایران خارج شود یا باید در زندان بماند و این تفسیر واقعی دیکتاتوری است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۰    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: دیکتاتور واقعی تهدید کنندگان کاسب بازار سنندج هستند که شعار زن، زندگی، آزادی را در حق مغازه دار سنندجی معنا کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۲۰    
روشنفکران غیرمذهبی از جمله محمدعلی فروغی که عامل تقویت دیکتاتوری رضاشاه بودند را نمی توان یک کنشگر صادق در نظر گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۱    
فرمانده ارشد سپاهی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما با دیکتاتور جنگیدیم، با نابرابری جنگیدیم و هدف انقلاب ما نابودی نابرابری و دیکتاتور بود اما الان دشمنان ما می خواهند با مُغالطه به خودمان بگویند؛ دیکتاتور .
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بویرنیوز – سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در همایش ریش سفیدان و متنفذان استان در یاسوج، گفت: به عنوان یک سرباز کوچک از مردم فهیم و با بصیرت استان که طی این چند ماه بصیرت و هوش مردمی که ناشی از انقلاب دوستی است را دیدیم و انصافاً خوش درخشیدند و جای قدردانی دارد. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۹    
این روزها رفتارهای دیکتاتور مآبانه بیش از هرچیزی خودنمایی می کنند. از اعتصابات زورکی که می گویند یا تبعیت می کنید یا ماشین هایتان را آتش می زنیم، تا کسانی که به راحتی هرشخص با هر ایده ای را بشدت مورد هجمه قرار می دهند که دیگر جرات نکنند خلاف نظرشان شعار بدهند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
درخواست برای پاک کردن دیوار نوشته ها از سوی شهروندان در سامانه 137 شهرداری 6 هزار درصد رشد داشته است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساموئل هانتینگتون در کتاب "نظم سیاسی در جوامع در حال تغییر" به پدیدۀ "دیکتاتوری های کارآمد" اشاره کرده است. حکومت جیانگ زمین مصداق این پدیده بود...برخی گفته اند ظاهر و پوشش جیانگ زمین در فقدان محبوبیتش نقش موثری داشت ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ژولیوس سزار یکی از آثار جدید کمپانی رویال شکسپیر انگلستان است که در نیمه اول سال 2023 روی صحنه می رود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صداوسیما بر حفظ هوشیاری و اتحاد رسانه های کشورهای مستقل جهان در برابر استعمار رسانه ای غرب تاکید کرد و گفت: حتی سکوهای انتشار تحت کنترل آن ها از جمله اینستاگرام، توییتر، تلگرام و واتس اپ هم رفتار دیکتاتور مآبانه دارند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۰    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: دشمن می خواهد انقلاب را دیکتاتور و خشن جلوه دهد و امروز به ظاهر می خواهند از زن که او را کالا و ابزار شهوت رانی قرار داده اند حمایت کنند!!، این در صورتی است که اسلام به زن کرامت بخشیده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۵    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: یک فعال رسانه ای طی توئیتی نوشت: یا اعتصاب می کنید و یا مجبور به اعتصاب تون می کنیم! اعتصابات اجباری کامیونداران توسط دیکتاتور های به قدرت نرسیده.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۶    
مهدی جمشیدی فعال رسانه ای در یادداشتی با عنوان آ یا دیکتاتور این گونه است؟! نوشت: بسیار اندک بودند، امّا می خواستند وانمود کنند که فراونند. می خواستند گروهک های مجازی را به لشکرهای خیابانی تبدیل کنند. بااین حال، نتوانستند مردم را با خود همراه کنند ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۲    
به گزارش عصر امروز، سید یاسر جبرائیلی کارشناس مسائل سیاسی طی توئیتی نوشت: این گزارش هفته گذشته اکونومیست فریاد می زد که پروژه اغتشاشات، برای چین هم تدارک دیده شده است. منتهی بهانه، مهسا امینی نیست، قرنطینه کروناست. ترند شدن کودتا و حبس شی جین پینگ را به خاطر آورید ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۵    
خواهران میرابال و همسران شان به دلیل فعالیت های سیاسی و انقلابی علیه تروخیو، دیکتاتور جمهوری دومینیکن تحت تعقیب دولت بودند. هر سه خواهر در دوران مبارزه، بارها زندانی و شکنجه شدند تا این که در 25 نوامبر1960 در یک تصادف برنامه ریزی شده ترور شدند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام راجی استاد حوزه و دانشگاه گفت: همان کسانی که جنبش آزادی پوشش را در غرب به راه انداخته بودند امروز جنبش MeToo را رهبری می کنند. جمهوری اسلامی می داند که اگر برهنگی در ایران هم رواج یابد، همین جنبش MeToo در انتظار مردم ما هم خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۶    
روحانی بسیجی تقی وکیل پور هنگام خلع سلاح نارنجک دست ساز که همراه یک اغتشاشگر بود، نارنجک در دستش منفجر شد. روایت وکیل پور از زمان وقوع انفجار نارنجک را ببینید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
روحانی بسیجی تقی وکیل پور هنگام خلع سلاح نارنجک دست ساز که همراه یک اغتشاشگر بود، نارنجک در دستش منفجر شد. روایت وکیل پور از زمان وقوع انفجار نارنجک را ببینید.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۳    
سردار آبنوش گفت: ما به این معاندین می گوئیم که اعتراض شاه بیت انقلاب اسلامی است مرگ بر دیکتاتور ترجمه انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی با اعتراض کردن مشکلی ندارد، تفسیر واقعی انقلاب اسلامی مرگ بر دیکتاتور است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۵    
سینما جهان همیشه در زمینه ساخت فیلم هایی با موضوع اعتراض و انقلاب مردمی، صنعت تاثیر گذار و پیشرویی بوده است، پرده سینما تابه حال فیلم های قوی و احساساتی را به تصویر کشیده که مبارزات مختلفی را علیه نیرو های سرکوب گر و دیکتاتور به تصویر کشیده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
جعفر محمدی در عصرایران نوشت : اگر امروز نقدی بر مسوولان نظام سیاسی حاکم است دقیقا با این محوریت است که آزادی و دموکراسی را آن طور که باید، پاس نمی دارند و باید در برابر این مفاهیم، مطیع مطلق باشند. حال چگونه می توان با ادبیاتی که در فقره حمله به زیدآبادی شاهدش بودیم، این مطالبه را پیگیری کرد؟
برترین ها / شارا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
کمپین ها و فراخوان هایی که از کاربران می خواهند فلان شرکت و بهمان کارخانه را تحریم کنند. شرکت هایی که شماری از آنها ممکن است در فضا های رانتی و انحصاری متولد شده یا رشد کرده باشند اما زمانی که اسیر کمپین های تحریمی شوند، دیگر تفاوتی ندارد که از کجا و چگونه برخاسته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبر آنلاین : نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دنیا می داند که آمریکا پشت توطئه های اخیر ایران است. آنها خود هم به این دخالت ها اذعان دارند اما بسیجیان و همه دلسوزان انقلاب باید بدانند که این هجمه همه جانبه ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از 7 سال هواپیمای اختصاصی معمر قذافی دیکتاتور لیبی به پرواز درآمد. این هواپیما جکوزی و سینمای اختصاصی دارد و قیمت آن 120 میلیون دلار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در دومین دوره جام جهانی که ایتالیا میزبان این تورنمنت بود، موسولینی رهبر دیکتاتور و فاشیست این کشور بازیکنان تیم کشورش را در صورت عدم قهرمانی تهدید به مرگ کرده بود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۹    
معاون رئیس جمهور با اشاره به هجمه های رسانه ای دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم گفت: در حوادث اخیر شاهد سونامی رسانه ای علیه کشور بودیم و دائم در رسانه های فارسی زبان دروغ پردازی کرده و با کشته سازی بدنبال تشدید آشوب هستند و کسانی که دم از آزادی می زنند و هر کس با آنها مخالفت کرد با ...
برترین ها / فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
شعار زن زندگی آزادی که شعار خوبی است؛ چرا از دیوار پاک می کنند؟ شعار مرگ بر دیکتاتور هم. این شعارها خودش نفاق شکن است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۳    
میدل ایست نیوز: یک کتاب که در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه به نمایش گذاشته شده و تصویری از صدام حسین، دیکتاتور عراق بر جلد آن نقش بسته، خشم سازمان های فعال در زمینه نسل کشی در کردستان را برانگیخته است. ...
برترین ها / سراج24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
پارلمان جمهوری آذربایجان روز جمعه با افتتاح سفارتخانه این کشور در سرزمین های اشغالی موافقت کرد.
توسعه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از اهداف اغتشاشات براندازی است این چیزی نیست که ما بگوییم، خودشان می گویند پیش به سوی اعتراض تا براندازی.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۰    
رولا جبریل روزنامه نگار، تحلیلگر و استاد مدعو دانشگاه میامی در توییتی نوشت: صرف نظر از اینکه محمد بن سلمان با پوتین طرف می شود، تولید نفت را کاهش می دهد و رای به عدم محکومیت روسیه می دهد، اما جوبایدن با محافظت از دیکتاتور سعودی در برابر شکایت های مربوط به قتل وحشیانه جمال خاشقجی به او پاداش می دهد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فعالان در دفتر مرکزی توییتر در کالیفرنیا نورافکنی قرار دادند و کلمات توهین آمیزی برای مالک جدید توییتر نوشتند از قبیل اینکه :ایلان ماسک شما نژادپرست، خرده پا، انگل، میلیاردر بی ارزش و یک دیکتاتور هستی. منبع: روزنامه ایران
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر روز پنجشنبه دوازدهم آبان با فریاد مرگ بر دیکتاتور راهی مراسم چهلم حدیث نجفی در بهشت سکینه کرج شدند.