سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۲۵Oct 2020 27

جدیدترین‌های «صلح نوبل»

روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۳۹    
42 سال پیش در چنین روزی، برابر 27 اکتبر 1978 میلادی، انور سادات رئیس جمهوری مصر به همراه مناخیم بگین نخست وزیر اسرائیل به طور مشترک برنده جایزه صلح نوبل شدند. این در واقع هدیه ای بود که سادات به خاطر پشت کردن به آرمان آزادی فلسطین دریافت کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مقایسۀ شیرین عبادی برندۀ ایرانی جایزۀ صلح نوبل با آنگ سان سوچی از سوی عباس عبدی، بهانۀ خوبی است تا وضعیت تراژیک برندۀ میانماری جایزۀ صلح نوبل را از زاویه و نگاهی متفاوت نگریست.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ شامگاه سه شنبه در گردهمایی خود در پنسیلوانیا سخنان خود را با حمله علیه جو بایدن رقیب انتخاباتی دموکرات خود آغاز کرد و افزود: اگر بایدن پیروز شود، پیروزی چین خواهد بود اما اگر من برنده شوم، آمریکا و همه شماها پیروز شده اید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در این فیلم کوتاه با برنده جایزه صلح نوبل 2020 را بیشتر آشنا خواهید شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ترجمه: محمدرضا قاسمی
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی تبلیغاتی اش در فلوریدا مدعی شد: فکر می کنم سه یا چهار بار برای جایزه صلح نوبل نامزد شدم؛ باور می کنید!
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جایزه صلح نوبل 2020 به برنامه جهانی غذا (World Food Programme) به سبب تلاش برای مبارزه با گرسنگی در سطح جهان اهدا شد. برنامه جهانی غذا یکی از نهادهای وابسته به سازمان ملل و بزرگترین سازمان مرتبط با فعالیت های بشردوستانه در سطح جهان است و یکصد و یکمین برنامه برنده جایزه صلح نوبل محسوب می شود ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۶    
زمانی که 17 سال پیش شیرین عبادی جایزه صلح نوبل را برد کم تر کسی گمان می کرد او روزی در جبهه ایران ستیزان قرار بگیرد. بسیاری واکنش نه چندان گرم خاتمی به جایزه شیرین عبادی و سیاسی دانستن نوبل صلح را سرزنش کردند ولی حالا بعد از هفده سال مشخص شد ظاهرا سید محمد خاتمی باز هم واکنشی درست تر از دیگران ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
محمدحسین عمادی در روزنامه شرق نوشت: اهدای جایزه صلح نوبل همیشه سمبولیک بوده و حاوی پیامی آشکار به جهانیان است تا اصلی ترین بحران های پیش روی صلح و ثبات جهانی و اهمیت راهبردی آن را گوشزد کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نگرانی طالبان از سلامت دونالد ترامپ و نامزدی مجدد وی برای دریافت جایزه صلح نوبل از جمله حواشی انتخابات 2020 در شبانه روز گذشته اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که تازه دو روز پیش برندگان جایزه صلح نوبل 2020 رسما معرفی شدند و دونالد ترامپ نیز از نامزدهای ناکام دریافت این جایزه بود، حالا یک نماینده فنلاندی پارلمان اروپا مجددا این رئیس جمهوری آمریکا را برای جایزه صلح نوبل سال بعد پیشنهاد داده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
علی ابراهیمی برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد (WFP) به عنوان بزرگ ترین ساختار بشردوستانه جهان در مبارزه با گرسنگی، به دلیل تلاش هایش در مناطق مختلف جهان به ویژه در کشورهای جنگ زده، به عنوان برنده جایزه صلح نوبل 2020 اعلام شد. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در سرمقاله امروز خود در اعتماد با عنوان سقوط آزاد اخلاق به صورت تلویحی شیرین عبادی برنده جایزه صلح نوبل را مورد نقد قرار داد. در این مطلب آمده است؛ ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :بیش از 640 نفر از کارمندان برنامه جهانی غذا اعلام کرده اند در حین کمک رسانی قربانی یا شاهد آزارهای جنسی بوده اند.کمیته نروژی نوبل، جایزه "صلح" خود را به دلیل واکنش های سریع و درست در دوران همه گیری کرونا به آژانس "برنامه جهانی غذا" (WFP) اهدا کرد تا بقیه کشورها را به تامین بودجه این ...
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
طبق گزارش وزارت کشاورزی آمریکا، قیمت جهانی غذا همچنان افزایش خواهد داشت و تغذیه مناسب را گران تر خواهد کرد، آن هم در شرایطی که میلیون ها نفر شغل خود را از دست داده و بحران اقتصادی عمیق تر شده است. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: درباره این که چه کسی یا کدام سازمان برنده جایزه نوبل صلح امسال می شود، گمانه زنی های زیادی شده بود؛ آلکسی ناوالنی، گرتا تونبرگ یا سازمان بهداشت جهانی. اما این جایزه به برنامه غذای سازمان ملل تعلق گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
جنبش أنصارالله یمن در واکنش به اعطای جایزه صلح نوبل به برنامه جهانی غذا اعلام کرد: برنامه جهانی غذا همواره فاقد رویکرد بی طرفانه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طلعت الشربجی سخنگوی آژانس امدادرسانی یمن روز جمعه با انتقاد از اعطای جایزه صلح نوبل به برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد، گفت: این سازمان در موضوع بحران یمن جانبدارانه و ناکام عمل کرده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه جهانی غذا (WFP) به خاطر تلاش هایش برای مبارزه با گرسنگی و بهبود شرایط برای ایجاد صلح در مناطق منازعه در جهان برنده جایزه معتبر صلح نوبل شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شاخه کمک غذایی سازمان ملل متحد (World Food Programme (WFP) بزرگترین نهاد انسانی جهان در زمینه امنیت غذایی و رفع گرسنگی است. هر برنده جایزه نوبل سه چیز دریافت می کند: یک مدرک نوبل، که هر یک از آن ها یک اثر هنری منحصر بفرد است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اهدای جایزه نوبل براساس وصیت آلفرد نوبل، مخترع سوئدی آغاز شد و اولین جایزه درسال 1901 به برندگان اعطا شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه جهانی غذا از سوی کمیته نوبل نروژ برنده جایزه صلح نوبل سال 2020 معرفی شد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جایزه صلح نوبل سال 2020 به برنامه جهانی غذا، وابسته به سازمان ملل متحد اعطا شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۰    
برنامه جهانی غذا_ آژانس غذایی سازمان ملل متحد_ روز جمعه برای تلاش هایش در جهت مبارزه با گرسنگی و بهبود شرایط برای برقراری صلح در مناطق جنگ زده، برنده جایزه صلح نوبل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
کمیته نوبل اعلام کرد که جایزه صلح امسال به برنامه جهانی غذا اعطا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان برنامه جهانی غذا به دلیل تلاش خود برای مبارزه با گرسنگی در مناطق مختلف جهان به ویژه در کشورهای جنگ زده، جایزه صلح نوبل 2020 را دریافت کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، کمیته صلح نوبل جایزه خود برای سال 2020 را به برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل متحد اهدا کرد. این درحالیست که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز از نامزدهای صلح نوبل بود ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان – برنامه جهانی غذای سازمان ملل امروز جمعه از سوی کمیته نروژی نوبل به عنوان برنده جایزه صلح نوبل 2020 انتخاب شد. کمیته صلح نوبل می گوید که برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل به دلیل تلاش برای مبارزه با گرسنگی و کمک به بهبود شرایط برای صلح در مناطق جنگی و به عنوان نیروی تعیین ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: سازمان برنامه جهانی غذا برنده جایزه صلح نوبل امسال شد. جایزه نوبل صلح سال 2020 به سازمان برنامه جهانی غذا اهدا شد. کمیته نوبل اعلام کرد این سازمان وابسته به سازمان ملل در سال های گذشته برای مبارزه با گرسنگی میلیون ها نفر در جهان تلاش های زیادی کرده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه خبرگزاری آسوشیتدپرس، آکادمی سوئد اعلام کرد که برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد (World Food Programme) بنده جایزه صلح نوبل سال 2020 میلادی شده است. شاخه کمک غذایی سازمان ملل متحد (World Food Programme (WFP) بزرگترین نهاد انسانی جهان در زمینه امنیت غذایی و رفع گرسنگی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۵    
تهران- ایرنا- آکادمی سوئد، جایزه صلح نوبل در سال جاری میلادی را به "برنامه جهانی غذا "سازمان ملل متحد اعطا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته صلح نوبل جایزه خود برای سال 2020 را به برنامه جهانی غذا(WFP) وابسته به سازمان ملل متحد اهدا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر حداد با اشاره به توجه جایزه نوبل به آمریکایی ها می گوید: حتی این خطر وجود دارد که به آقای ترامپ هم جایزه صلح نوبل بدهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس : بشار اسد رئیس جمهور سوریه در گفت وگو با خبرگزاری اسپوتنیک در ارتباط با موضوعات مختلفی از جمله نامزدی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای جایزه صلح نوبل صحبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه در مصاحبه با یک خبرگزاری روسی تأکید کرد هیچ گونه مذاکره ای با تل آویو در کار نیست. او هشدار داد که اگر آمریکا از خاک کشورش بیرون نرود، بناچار مقاومت مردمی آغاز خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۷    
دارنده جایزه صلح نوبل سخنان اخیر امانوئل مکرون درباره دین اسلام نشانه تعصب و تنفر دانست.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵    
آیا یک سال بعد نتانیاهو می تواند جایزه صلح نوبل را به دست آورد؟ این اتفاق باورنکردنی تقریبا قریب الوقوع به نظر می رسد، آن هم درحالی که شما می دانید شخصیت او چقدر نفرت انگیز است و از منظر منتقدان، حکومت بحث بر انگیز کشوری را رهبری می کند که همچنان سمبل رسوایی جهانی در زمینه استعمارگرایی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۵    
حساب کاربری "زندانیان عقیده" (تجمع حقوقی سعودی های مخالف) اعلام کرد، فعال زن محبوس عربستانی نامزد جایزه صلح نوبل 2020 است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فعال یمنی دارنده جایزه صلح نوبل در سال 2011 گفت که ولی عهد عربستان سعودی همان تروریسمی را علیه یمن اعمال می کند که با جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۱    
فوزیه کوفی، عضو هیات مذاکره کننده ی جمهوری اسلامی افغانستان در مذاکرات صلح دوحه از سوی شورای صلح نروژ به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی دریافت جایزه ی صلح نوبل معرفی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
برنده جایزه صلح نوبل در سال 2011 گفت که ولی عهد سعودی همان گونه که روزنامه نگار منتقد عربستانی را ترور کرد، علیه ملت یمن نیز دست به استفاده از تروریسم زده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اخبار اخیر رسانه ها مبنی بر پیشنهاد افرادی چون دونالد ترامپ یا حتی جو بایدن برای دریافت جایزه صلح نوبل، اگرچه بیشتر به یک طنز شبیه است اما در صورت تحقق می تواند بیش از پیش به سقوط آزاد اعتبار جایزه صلح نوبل به عنوان بازیچه ای در چنگال بی رحم سیاست بیانجامد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فعال یمنی که جایزه صلح نوبل را برنده شده است، ولیعهد سعودی را به اقدامات تروریستی در یمن متهم کرد؛ همانند کاری که وی در حق جمال خاشقجی کرده بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوی آمریکا هم به جمع دیگر سیاستمدارانی پیوست که برای دریافت جایزه صلح نوبل پیشنهاد شده اند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۰    
دیده بان ایران: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای سومین بار نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شد. اینبار گروهی از حقوق دانان استرالیایی به خاطر دکترین سیاست خارجی ترامپ او را نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کردند.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی کریس برایانت نماینده حزب کارگر پارلمان انگلیس نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شد. ...